Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vebis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vebis

Atsiliepimai apie Vebis, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Vebis, UAB

siulau 2014-09-02 08:11:51
cia pranesti ar Aeton pristate nors kazkam (briketus, granules) pagal vasaros akcija "gaspadoriau nesnausk", pristatymas nuo 09.01 iki spalio pab.
Per vėlai suradau atsiliepimus apei AETON, bei straipsnį

Darysiu ir aš kaip "klientas" - jei pagal sutartį iki spalio 31d. nebus briketų, rašau pareiškimą apie jų sukčiavimą policijai / prokuratūrai.....
Visi nukenteje nuo galimos Aeton nusikalstamos veikos kuo skubiau kreipkites i prokuratura arba policija, o ne i dar kitas UAB kurioms sumokesite dar didesnius pinigus nei praradote. Jei yra ivykdytas nusikaltimas, sukciavimas, teisesaugos instituciju pareiga tirti tokias veikas, arestuoti atsakovu saskaitas ir vykdyti baudziamaji persekiojima. Asmeniskai galiu pasakyti, kad jei Aeton iki spalio galo neivykdys savo isipareigojimu, is karto kreipsiuosi i policija, kur jau yra pradeti ikiteisminiai tyrimai.Kol kas lieka laukti. Dar karta pasikartosiu, suejo pristatymo terminas, nera prekes, nezaiskite, neskambinekite, neprasidekite su vartotoju teisiu tarnyba, ju kiti uzdaviniai, kuo skubiau kreipkites i policija, prokuratura.
Visus nukentėjusiuosius nuo UAB "Vebis" (prekybos ženklas "AETON") prašome kreiptis į teisinių paslaugų ir skolų išieškojimo UAB "Justicijus", tel. 860222332 arba info@justicijus.lt
Norėjau rašyti savo istoriją, bet Tomas aprašė mano istoriją žodis žodin. Pinigai sumokėti 2014-02-24.
Karolis Šimkus 2014-05-30 17:14:38
Sociumo mąstymas.

Nuo 2013 spalio "vapsėti" v***s, a*******i, apgavo ir t.t.., bankrutuos.

Kalendorių atsiversk gerbiamasis, jau daugiau nei pusmetis praėjo, klientų ratas auga su kiekviena diena :).

Konkrečiai vardas, pavardė kas nukentėjo.

Nėra, to pasakoje tik ir belieka rašyti "Nukentėjęs", "Nudegęs", "Apsivilęs".

Juokdariai
nuo 2014, 03, 27 T.Zubaviciaus imone yra negavusi zadetu granuliu, taigi esi sukcius
2014, 09, 09 yra perduotas pareiskimas i Vilniaus apylinkes teisma Laisvės pr. 79A
Jei pagal sutarti, pasibaigus pristatymo terminui Aeton nepristato produkcijos - is karto eikite i policijos komisariata ir rasykite pareiskima, tai sukciavimas, LR BK 182str., ir negaiskite laiko su vartotoju teisiu tanybomis.Tokius nusikaltimus tiria ekonomine policija.
Paskaiciau komentarus, tai tikrai tas Karolis Simkus nesveikas, ligoniu ligonis. BEKIT NUO AETON KUO TOLIAU. Imone nesvariai dirba. Turetu susidometi prokuratura - PADESIME SUSIDOMETI. Taip kad berneli laikykis.
klientas 2014-09-02 15:01:16
neivykdys Aeton savo isipareigojimu, nepristatys briketu kaip numatyta sutarties salygose iki spalio galo, -paduosiu i teisma. Buvo mano praktikoj tokiu, grazino viska iki cento + moraline zala dar prisiteisiau. Nemanykite, kad visi klientai "tupi". Butinai visus informuosiu kuo man asmeniskai baigsis pirkimas is sios bendroves, ne tik informuosiu, bet ir straipsnis pirmuose puslapiuose atsiras jei pabandys tokius "zaidimus" zaisti.
Mes irgi uzsisake malku, kurias turejo atvezti iki rugpjucio 31 d., bet deja...... Net neinformavo, kaip tai parasyta sutartyje. Skambinau, reikalavau pinigus grazinti, bet pardavejas p. Karolis Simkus nesiteikia sneketi, nei paaiskina, tik sako, kad laiko neturi. As tai kreipsiuosi i vartotoju teises ir dar mokescius uzsiundysiu. Bukit protingi zmones niekada nepirkite is Aeton, nebent norite padovanoti pinigus arba be reikalo sveikata gadinti. Galima sakyti visi klijentai padovanojo pinigelius Aetonui. Butinai reikia zurnalistams (ir ko skubiau) duoti darbo, kad straipsneli parasytu arba per TV pareklamuotu.
Galiu patvirtinti, kad granulės nėra pristatytos pagal jų pačių sudarytą sutartį. Beje, pinigus jie privalėjo grazinti is karto. Neturėkite jokių reikalų su šia kontora.
neskubekite teisti, cia juk ne teismas. laikas parodys ar imone laikosi savo isipareigojimu. Informuosiu kai pristatys arba ne briketus iki spalio g.
Irgi buvau paskambines beveik susitariau uz 450 LT granules, bet pasake kazkokia mergaite kad gales tik Lapkricio menesi pristatyti.Arba kitas variantas-rytoj uz 620 LT. Kazkaip po skambucio atidariau rekvizitai.lt ir apsaliau. Is kart uzsakiau is kitos imones.Te pristate iskart, man pasake zvengdami kad Aeton jiems skambino su prasyma paskolinti granuliu arba bendradarbiauti... suprantu dabar del ko. Tarpkitko duodu pataryma tiems vargsams kas visdelto nukentejo. Skambinkint is kito tel numerio, uzsisakykit priekio ir sekancia diena prystatymo "aisko pagal tuos tarifus kuriu sumokejot pres...n.. menesiu" ir laukit.Kai ivazioja masina i kiema ir iskrauna priekio tai ir varykit soferio lauk.. Pinigai sumoketi banko pavedimu ir pretenziju neturi buti... (PVZ.Sumokejot 1800 litu uz 4 tonos granules.Negavot kaip buvo zadeta. Skambinkit kitu telefonu ir uzsisakykit 4 tonos uz 620 su atsiskaitymu vietoj)Bus gera pamoka...Sekmes..O arifmetiskai kad parduoti uz 450 litu jie turi tureti savo miska, masinu, mechanizmu daranciu granuliu ir tt. Nes savikaina-ne maziau nei 450 litu uz tona granuliu. Bet tie ''bisenessmenai'' tuo nieko neturi..
Galiu tik patvirtinti faktą, kad p. Karolis Šimkus elgiasi taip kaip aprašoma komentaruose. Reikia palinkėti visiems prieš turint reikalų su Aeton (Vebis, Afiliatus) pasitikrinti rekvizitai.lt komentarus. Gaila, kad tai ką darau nuolat sudarydamas sutartis, nepritaikiau savo asmeninėje praktikoje. Reikia tikėtis, kad daugiau niekas iš 300 kasdieninių klientų neužkibs ant kabliuko.
Pritariu gerbiamasis, kartu imkimės iniciatyvos, kovokime prieš puolusius, jie nesuvokia ką daro.
Karolis Šimkus 2014-06-02 21:33:36
Tariamas pencininkas Jūms brangieji dékoti turi. Naivesnis žmogus ir patiki aklai šiais paistalais. Vyksta tyrimas, tik tai ne pirštu spragtelti ir viskas. O kas Jums... vienu, kitu buteliu daugiau išgersite ir chemas braižote kaip valstybę reikia valdyti :D. Ar nieko nedarydami didžiuojatés, kokia išmintis glūdi neveikime. Net įžvalgomis pasidalina apie įmonių steigimą, akcijų pardavimą, registrų centro medžiaga naudotis nemokate.
taip, taip, visi kaip tu sakai, -"pencininkai" kuriuos judu apvogėt, tai iš džiaugsmo rankom ploja, neturėdami ką valgyti ir

kuo šildytis
Nedirbkite šioje srityje, jeigu nesugebate.

O "dokumentus" tariamus į prokuratūrą pateikite ir aš susipažinsiu.

Šios riboto mąstymo rašlevos kaip anekdotai.

Pagal ip matau kas rašo :D

Skysti
Karolis Šimkus 2014-06-02 14:36:52
Prieš rašant a*******i, v***s, ir pnš, gerai pagalvokite.

Apgrabomis žinodami situacija, tvirtas išvadas turite.

Geros dienos,
Mes ką rašome, tą galime pagristi dokumentais. Vagiu gimei, tokiu ir mirsi. Norečiau matyti kas per tėvai tokius užaugino... Dar jie mat vaidina cirką, - vienas atseit iš darbo išmestas, antras siilpnaprotystę bando imituoti....eileraščių parašo, kažkokių paistalų... tipo, jei kas, tai nepakaltinamas.... O jau nuo "Gorgon" skaičiuojant tai "Komodum", "Vebis", Krovimo technika", dabar dar "Afiliatus" atsirado. Taip gyvenime judu naudingo darbo ir nedirbot. Dar nosys nenudžiūvo, o kiek apvogta žmonių!!! ir dar drįstat apvogę tyčiotis.... vienodai rodo, ar tą pensininką, kurį ir taip jau valstybė apvogė, jis neturi kaip galų sudurti, judu apvagiat ir iš jo išsityčiojat. pensininkas lieka ir nevalgęs ir be šilumos, o judviejų veidukai tuo į ekraną netilps, net blizga nuo apsivalgymo....
Prieš rašant a*******i, v***s, ir pnš, gerai pagalvokite.

Apgrabomis žinodami situacija, tvirtas išvadas turite.

Geros dienos,
KIN DZA DZA 2014-06-02 10:57:11
naujausi "direktoriaus šimkaus" bajeriai: "Kin dza dza", "teismai nieko nereiškia", "praeis metai...." Kažin, kai tu jau būsi kameroj ir iš tavęs "gaidį" darys, ar sakysi, kad teismai nieko nereiškia???
O iš tikro pasirodo reiškia. Tie nukenėję, ar apvogtieji, ar kaip tu juos nepavadinsi, kur kreipėsi į teismą, tai pinigus iš judviejų vagių firmos atsiėmė iki paskutinio cento, su teismų ir advokatų išlaidomis. Vietomis tavo kvailumas tau kainavo kelis kart brangiau...
Dabartinis "brolių karas", irgi apgautų klijentų durninimui sugalvotas. Atseit vienas brolis mažesnis v***s, o anas, tai va pažiūrėkit koksai v***s... sutramdykim girdi jo vagystę ir klijentų apgaudinėjimą...
Išskyrus įžūlumą ir chamišką elgesį su klijentais iš judviejų nieko daugiau neišgausi. Išsiauklėjimas žemiausio lygio, koks kada nors buvo.
Neperkels jis turto nei ant tevu nei ant giminiu.Jis paprasciausiai ju nebeturi.Na o Jus gerbemi "klijantai" jei esate glusi ir kvaili, bei neturit fantazijos kur investuoti savo pinigus (matomai ne saziningu budu igytus) visada atsiras kas juos priglaus (del to ir yra tokios firmos)ir pades istratinti ir nereikia po to kaltinti kazko.Kaip sako rusai " Jesli celovek idiot, tak eto ne vsiu zyzni "
granules briketai aeton vebis
2014-06-02 10:57:08 IP 78.62.43.172
blin blin koks zaidimas vyksta!! ale brolis ant brolio varo :))))laiko tempimas totalus kad surinkt kuo daugiau pinigu ir kad zmonem migla i akis pust... nu cia zmoniu visiskas mulkinimas :))))) jie turbut kvatoja uz pilvu susisieme ir ale nekuo nepagrystus rastelius deda i interneta kaip jis garantuoja savo turtu :))jis neturi jokio turto ir tik kai sueis 10m senatis jis jo tures :)) arba is vis netures kokia cia problema ant tevu turta perkelt ir gyvent ant tevu uzrasytame name ir tevu masinom vazinet :)) nu gi cia paprasta kaip 2x2
aferizmas zenkia i auksteni lygi!

PS o skelbimai apie granules briketus ir tt niekur nedingsta ir tik dideja ju "bizniukas"
jis isivaizduokit tipo turit reikalus su silpnaprociu direktorius taigi kokia pabaiga teismo ir bankroto: "nepakaltinamas, turto isieskot neimanoma" nes gi silpnaprotis direktorius neprisimena ka jis padare su pinigais" :))))
o sekanciai imonei kurti gi neklaus ar tu "pakaltinamas" vel bus sukurta ant tos mergaites (ankstesnes direktores) po to akcijos bus parduotos simkams ir vel viskas is naujo uzsikurs...
Viskas gimsta iš netobulumo ir nepritekliaus. ;)
Praeis dar metai, rankomis plosite pirkdami iš mūsų produkciją :)
Šiuolaikinė kultūra priartėjo prie didžiulės krizės, kurios pagrindą sudaro humanizmo žlugimas.
Teismai, tai ginčams spręsti institucija, dar nieko nereiškia.
Viešai prieinama informacija:

Esamų vėlavimų neregistruota

Istoriniai vėlavimai
Istorinių vėlavimų neregistruota

Teismai
Registruoti 28 teismo posėdžiai, kur subjektas dalyvauja/dalyvavo kaip atsakovas.

Darbuotojų skaičius
Darbuotojų skaičius: 3 Paskutinė registracijos data: 2014.05.30
Sociumo mąstymas.

Nuo 2013 spalio "vapsėti" v***s, a*******i, apgavo ir t.t.., bankrutuos.

Konkrečiai vardas, pavardė kas nukentėjo.

Nėra, to pasakoje tik ir belieka rašyti "Nukentėjęs", "Nudegęs", "Apsivilęs".

Juokdariai
DABAR ATSILIEPIMŲ PUSLAPYJE VEIKIA ŠIMKIUKŲ CIRKAS.

PAPRASTA KALBA, TAI YRA OPIUMAS APMULKINTAI LIAUDŽIAI

Daugiau nieko nepridursi.
Robertas Simkus 2014-05-29 23:37:58
UAB KOMODUM direktoriui.
Kadangi per visą dieną į skambučius neatsakai ir pats nepaskambinai informacija išsiunčiau į Panevėžį ir Šiaulius.
Na ir juokakrėčiai tie Šimkai. Atseit Robertas kreipiasi į UAB Komodum direktorių..... O tuo "Komodum" direktorium

buvo jis pats. Duodat tautai miglos į akis kaip reikiant... Antras brolis pareiškia: - "kas nukentėjo, vardas, pavardė,

firmos pavadinimas..." he he, taigi jaučio odos neužtektų surašyti visus nukentėjusius nuo "Komodum", o kur dar

judviejų firma "Gorgon". Jei ir tą prijungsi, tai visos fermos jaučių reikės nukentėjusiems suregistruoti
UAB KOMODUM direktoriui.
Vardas Pavardė ar įmonės pavadinimas, kas nukentėjo.
O keliems iš UAB "Komodum" tau "įmerkusių" tau pinigus grąžinai??? Su šituo savo pažadu tu gali sėkmingai

pasišluostyti, kai greitoji prispaus riebiai už žmonių įmokėtus pinigus pavalgiusį... Jis nevertas nieko.
Įmonės atsidaro, užsidaro.

Fizinis asmuo niekur nedings, atsispausdink gerbiamasis ir miegok ramiai.

Panašu, kad UAB "Vebiui" Šimkai užmerks akis, kaip užmerkė "Komodum" ir paliko šimtus apgautų žmonių. Įjungę

d*****s inscenizuoja tarpusavio pjautynes, kad nukreipti nukentėjusių dėmesį. O tuo tarpu renka pinigus iš tautos

paskelbę idijotiškas kainas ir žadėdami prekę atvežti spalio mėnesį. O lengvatikių šitoj tautoj daug, kurie šelpia

savo pinigėliais v***s.... Kol ateis spalis, nebus nei "Vebio" nei UAB "Afiliatus", kuris aiškiai irgi atidarytas už

pinigus surinktus iš lengvatikių...

Ot kur Lietuva, kur rojus VISOKIO plauko vagims. Tik tie renka iš žmonių šimtais ir tūksatančiais, o tokie kaip

Zuokas ar į jį panašūs, - - ima dešimtim ir šimtais tūkstančių. Ir visiems čia Amerika
Čia baltijos cirkui konkurentai :D
Cia man vienam ligoniais atsiduoda?
Demesio !

Uzkirskime uab “VEBIS” direktoriaus, klientu aptarnavimo specelisto, vairuoptojo-ekspeditoriaus Karolio Simkaus galimai nusikalstama veika.
uab “Vebis “ ikurimo metu (pasitikint kaip seimos nariu ir broliu)nebuvo teisiskai iformintos pareigybes ir igaliojimai tuo pasinaudojas Karolis Simkus mane kaip nesutinkanti su zmoniu - klientu apgaudinejimu ir neteisetu klientu piniginiu lesu naudojimu man kaip darbuotojui ir akcininkui uzdraude lankytis imones biure, atjunge telefonus, ignoruoja kaip akcininka.Visa tai ivyko kai as nesutikau su jo planu is gyventoju surinkti kuo daugiau pinigu parduodant nuolaidu korteles, renkant avansinius imokejimus uz neva rudeni pristatomas prekes. Mano turimais duomenimis uab “VEBIS” atejus rudeniui bus bankrotinama.

Visus nukentejusius nuo uab VEBIS veiklos prasau kreiptis el pastu robertas_simkus@mail.ru
Suteiksiu visa informacija apie uab “VEBIS “ turima turta, jo buvimo vieta, faktine direktoriaus gyv.vieta. Apie visa Karolio Simkaus veikla bus placiau isplatinta spaudoje.

Robertas Simkus
Tuberkulioze sirgau ir sakiau, kad reikia su visais atsiskaityti. Įmonei 300 tūks. Lt skola įvariai, sakiai advokatai, teisėjai tavo kišenei.

Uab Vebis nesubankrotinsi.

Kaip gali savo brolį į gatvę išmesti?

Gerai, kad tėvai yra.

Po tiltu gyvenčiau. Priėmiau, Komodum nieko nemokėjai, išmokinau. Metus dirbau nei cento skolos nebuvo, susirgau ir nesąmonių pridirbai.

Kaip brolį priėmiau, kai sunku buvo.

UAB Vebis direktorius bus nušalintas, ir atsakys už savo veiksmus.

Nemanau, kad visi advokatai tokius kaip Tu gins.

Robertas_simkus@mail.ru
Pripažink, kai aš sirgau tuberkulioze, užvaldei Uab Komodum ir subankrotinai. Kur dingo 300 tūkst. Lt.

Kažkada tikėjau, kad advokatams moki po 10 tūks. į mėn. Dabar suprantu, kad viskas suplanuota.

Tau jau Tevai blogi. Juk Tu planavai Tėvus išdurti ant pinigų. Gydykis. Nei vienu pirštų nepaliesi. Koks žmogus, prieš brolį, tėvą, motiną eina?

Išmetei brolį į gatvę, kuris tave į verslo pasaulį atvedė.

Kadangi esu 50 % akcijų savininkas visus raginu kreiptis ir bus nušalintas ligonis direktorius.

Visą informaciją suteiksiu: robertas.simkus@mail.ru
Karolis Šimkus 2014-05-27 22:31:33
Pavydas - troškimas materialinių objektų, žmonių, galios, pasiekimų ar pan., kuriuos turi kažkas kitas. Pavydą paprastai lydi, neapykanta (neapkenčiamas žmogus, turintis pavydo objektą), pyktis, desperacija, polinkis nusikalsti (kai siekiama gauti pavydo objektą arba bent pakenkti jo turėtojui). Pavydas siejasi su nevisavertiškumo kompleksu, kadangi pavyduolis save nuvertina lygindamas su pavydo objekto turėtoju.

Pavydui artimas pavyduliavimas - netekties baimė, kai pavydima savo mylimo žmogaus, baiminamasi netekti jo meilės, trečiojo asmens naudai. Priešingai nei pavydas, pavyduliavimas įtraukia daugiau nei 2 asmenis.

Krikščionybėje pavydas laikomas mirtina nuodėme.
Geras
Karolis Šimkus 2014-05-27 23:35:42
Visiems ramiau:

Super
AETON 2014-05-28 00:14:35

Vilniaus mažoji g. 20, Lentvaris

Nekuklus, galimai vogtų automobilių detalių, ko gero plačiausio asortimento savartynas.
Labas rytas
Gerai, labanaktis, rytoj susirašysime.

www.aeton.lt

Vilniaus mažoji g. 20, Lentvaris

Visiems ramiau:

Rytoj visiems UAB "Vebis" klientams iki vieno, išsiųsime "Garantinius raštus" nuo:

1. Fizinio asmens Karolio Šimkaus
2. UAB "Afiliatus"

Laikas parodys, kieno kokios motyvacijos.
Isterija - viena neurozės formų. Tai yra liguista reakcija į nemalonią situaciją. Ilgą laiką isterija buvo laikoma moteriška liga ir siejama su gimdos ligomis. Pats pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio hystera - gimda. Tik gerokai vėliau buvo pripažinta, kad isterija būdinga abiem lytims. Tiesa, ji labiau paplitusi tarp moterų, santykis būtų 3 ir 1.

Stilmeda
Adresas: Didžiasalis, LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); mediena, jos gaminiai.
UAB „STILMEDA“ Bendrovė „Stilmeda“ - viena kokybiškiausių ir patikimiausių statyboms skirtų medienos gaminių gamintojų Rytų Lietuvoje, įvairios paskirties medienos gaminius, skirtus statybos ir stalių gaminių pramonės įmonėms, „Stilmeda“ tiekia nuo 1998-ųjų. Nuo 2008-ųjų gaminami korpusiniai nestandartiniai...
LEX WOOD LT
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, LT-14013 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB "Lex wood LT" veiklos kryptys: -Miškininkystė; -Miško pirkimas; -Miškotvarkos projektai; -Miško ruoša; -Medienos apdorojimas; -Biokuro gamyba; -Prekyba biokuru; -Prekyba mediena; -Medienos pervežimai; Kontaktai: Senasis Ukmergės plentas g. 4 LT-14180 Užubaliai, Vilniaus r., Lietuva Tel.: (8 5) 2483799; Mob...
Artoko grupė
MEDIENA IR JOS GAMINIAI

Adresas: Sodybų g. 2, Zuikinė, LT-45459 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
ARTOKO GRUPĖ, MB veikla mediena ir jos gaminiai : lentpjūvės paslaugos, impregnavimas, kalibravimas, obliavimas. Įvairių matmenų, storių, formų, ilgių, viengubo ir dvigubo pjovimo medienos pjovimas bei prekyba. Džiovinta, kalibruota, impregnuota eglinė, pušinė, maumedžio mediena, apdirbimas, gamyba ir prekyba...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
MEGRAME
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%