Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vasniukas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vasniukas

Atsiliepimai apie Vasniukas, UAB

Greitai, nebrangiai, kokybiškai!
Parašyk savo nuomonę apie Vasniukas, UAB

Roberto Jansono tema mums jis irgi skolingas tik mes dirbkme Eišiškių pl. Pas Jona Draguna abudu maitina maitino pazadais kad atsiskaitys bet taip ir neatsiskaito. Zinoma skolingas netaip ir daug 1500eu.
Gal yra zinanciu kaip ta veikeja pagauti kad akis i aki pabendraut
MB Savalaikiai Sprendimai
2019-07-22 21:20:54 IP 28m93hf1
Du kartus "užgesino gaisrus", todėl būsiu ištikimas ilgam...:) Perku transporto paslaugas nuo pat veiklos pradžios.
Edgaras 2019-05-29 09:06:18
Melagis, s*****s, dirbantis kartu su Robertu Jansonu.
Vienas iš jų pasiima pinigus, kitas po to skambina reikalaudamas "skolos", bei šmeižia kitiems.
Oi, fui edgarai, iššiplauk burnytę muilu. Duodu iš skaudžios edgarui vietos komentarą.

Kadangi komentarai apie UAB synergia yra trinami, sulaukiu įdomių skambučių ir panašu į santa barbaros pradžią, tai matyt nuspaudžiau tinkamą vietą. Pabandysiu šiek tiek išsamiau nupasakoti situaciją, o visi skaitantys šią informaciją tegul išvadas pasidaro patys. Pasiimkite spragėsių, pasakojimas bus ilgokas.
Užsiimame krovinių pervežimu. Su įmone synergia susipažinome 2018 metų vasarą, kai pilietis Robertas Jansonas (tada dar nežinojau jo vardo ir pavardės) paskambinęs penktadienio darbo dienos pabaigoje paprašė atvežti trinkeles iš moki veži parduotuvės esančios Vilkpėdėje į Naująją Vilnią. Važiuoti nenorėjome, nes technika jau buvo grįžusi namo ir pliaupė lietus, bet norintis užsakyti transportą žmogus praktiškai maldavo jam pagelbėti, nes objekte bus prastova, trūksta tų medžiagų. Sutikome. Parduotuvėje nebuvo nei užsakovo (čia nieko keisto, prašė pakrauti iš anksto apmokėtą užsakymą), nei trinkelių. Šiaip ne taip po visokiais informacijas bevaikščiodami iššiaiškinome, kad tik trūksta šiek tiek trinkelių ir jas reikia pasirankioti. Po lietumi laukėme, kol surinks plyteles ir sukraus į sunkvežimį. Šiaip ne taip, kiaurai permirkę per kamščius prasibrovėme į objektą ir tas trinkeles iškrovėme. Objektas - privatus namas, darbininkai moldavai, jų prižiūrėtojas kažkoks nuolat besiskrepliuojantis pilietis iš 90ųjų su odine striuke ir senu 7kl BMW. Atlikus darbus, kai buvo paprašyta atsiskaityti, man buvo atsakyta, kad už prekes ir paslaugas jau yra atsiskaityta su transportą užsakiusiu žmogumi ir daugiau niekas už nieką nemokės. Paskambinau užsakovui, jis pasakė, kad tikrai neapgaus, vakare atveš pinigus ir pasiims pinigų paėmimo orderį. Pinigų nebuvo, užsakovas telefonu nebeatsiliepė. Įdomus faktas tas, kad vežtos trinkelės buvo pirktos įmonės synergia vardu ir pirkinys apmokėtas iš anksto. Paskambinus į įmonę synergia buvau informuotas, kad jie kažkada turėjo reikalų su Robertu Jansonu (pagal jo telefono numerį nustatėme), kad jis yra apgavikas apgavęs vos ne pusę Vilniaus, kad jie su juo daugiau jokių reikalų neturi ir niekada neturės. Pamaniau, kad gal tikrai ir jie kažkaip nukentėję, nebesigilinau, peržegnojau tą skolą ir įvykį praktiškai pamiršau.
Atėjo saulėta 2019m vasara. Sulaukėme skambučio iš nepažįstamo numerio su prašymu padėti kitame objekte. Nieko mandro, trumpalaikė savivarčių nuoma Naujoje Vilnioje, Ievų gatvėje. Darbus atlikę norėjome aktuotis ir siųsti sąskaitą, tačiau užsakovas pradingo. Daugiau ten nebedirbome, pradėjome galvoti apie kreipimąsi į policiją. Po kurio laiko su manimi susisiekė kiti tame objekte dirbę įmonių vadovai ir pasakė, kad tame pačiame objekte ir su jais vengiama atsiskaityti. Žodis po žodžio ir išsiaiškinome, kad užsakovas yra tas pats prieš metus sutiktas Robertas Jansonas, kuris kiekvienam rangovui prisistatydavo vis kitu vardu. Esmė tame, kad visi dirbo tol, kol paprašydavo atsiskaityti už atliktus darbus. Neatsiskaičius technika nebūdavo išleidžiama ir užsakovas ieškodavo kitų rangovų, kurie dirbtų be išankstinio mokėjimo. Mūsų tokių apgautų buvo berods 7 įmonės ir visi kartu kreipėmės į berods 4 VPK (Naujosios Vilnios) su pareiškimu dėl sukčiavimo. Berašant pareiškimą policijos pareigūnas paskambino Robertui Jansonui bandydamas išsiaiškinti kokia yra situacija ir bandydamas pasiūlyti šią „problemą“ išspręsti taikiai. Robertas Jansonas paprašė ragelį perduoti vienam iš nukentėjusiųjų ir pasakė, kad jokios bėdos nėra ir kad sąskaitas jam reikia atsiųsti ir bus apmokėta. Sąskaitą paprašė išrašyti tos pačios UAB Synergia vardu ir išsiųsti jo el. paštu. Tos pačios UAB Synergia, kuri prieš metus laiko man pasakojo, kad daugiau niekada gyvenime su tuo sukčiumi reikalų neturės. Pamaniau, kad gal vėl Jansonas gudrauja ir bando mus apgauti, bet o stebukle (!!!) UAB synergia išstatytą sąskaitą apmoka!!!
Maža to, pagal pokalbius su kitais nukentėjusiaisiais sužinojome, kad Ievų g. užsakovas arba gen. rangovas yra UAB synergia telefono numeriu atsiliepiantis asmuo, kurio rangovas yra Robertas Jansonas, o jau mes visi esame to roberto trumpalaikiai subrangovai.
Niekam kitam sąskaitos nėra apmokėtos, UAB synergia vadovas sako, kad niekas jam nieko nesiuntė ir nieko jis nežino, nors manau, mažų mažiausiai turėtų nutuokti apie tai dėl ne vieno sulaukto skambučio iš kitų apgautųjų, bei iš kryžminio VMI sutikrinimo.
Į policiją ir teismą yra kreiptasi dėl sukčiavimo, ir UAB synergia yra paminėta pareiškime.
Melagis, s*****s, dirbantis kartu su Robertu Jansonu.
Super partneris!
Vienas skambutis. Viena šneka. Konkretus laikas. Medžiagos pristatytos.
Žodžio žmonės! Ko Lietuvoje trūksta.
Didelės sėkmės jiems!!!
Labai tiksliai ir laiku atlikti darbai, ateityje samdysime jusų imonę. Rekomeduoju!!! Ir kas svarbiausia nera brangininkai. Sėkmės darbuose

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Lietuvos verslas įžengė į Kinijos socialinį tinklą "WeChat"
Lietuvos verslas įžengė į Kinijos socialinį tinklą "WeChat" 08-24 14:49
Sukurta nacionalinė Lietuvos paskyra Kinijos socialiniame tinkle "WeChat". Čia prisistato 30 Lietuvos įmonių bei komunikacijos strategija, kuri pagrįsta Lietuvos žmonių istorijomis.
Kaunas už 1,3 mln. Eur planuoja suremontuoti savivaldybės butus
Kaunas už 1,3 mln. Eur planuoja suremontuoti savivaldybės butus 08-24 14:20
Kauno miesto savivaldybė per metus ketina suremontuoti 70–100 jai priklausančių butų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%