Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vandens parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vandens parkas

Atsiliepimai apie Vandens parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vandens parkas, UAB

Karina 2022-01-17 07:36:17
Taip pat norėčiau pridurti, kad parke labai nešvaru! Dušai purvini, seni, normaliai neveikiantis! Kai moki tokia kaina tikiesi bent elementarios švaros, bet ir tai čia jos nerasta ! Šlykštu pagalvot ko mes -svečiai nematome dar. : (taip pat parkui laikas atsinaujinti, sienos purvinos išblyškusios, plyteles trupa ! Kas labiausiai liūdina, kad taupoma ant apšvietimo, negi sunku įjungti pora lempų? Kodėl mokant už abonementą vadovai klubo taupo klientų sąskaita ? Negana to dar ir bando apgauti apvogti ! Situacija šeštadienį 2021.01.15 d. 18:00 val. Norime išeiti už gėrimus ir maistą susimokėjome, tačiau mūsų neišleidžia, nes vaiko apyrankėje yra paskaičiuota suma 6 eur už buvimą pirčių zonoje. Deja, tačiau perkant papildoma bilietą mums nebuvo pasakyta, kad vaikui negalima lankytis 3 aukšte!!! Buvo pasakyta, kad negalima eiti į pirtis ! Ko mes ir nedarėme ! Buvome dzakusi + užėjome į tualetą, nes pirmame aukšte jie tragiški, purvini ir smirda ! Vyras su akiniais apie kuri jau minėjau sugadino visa likusi vakarą savo surauktu veidu, taip pat apšaukė mane prie vaiko kas yra neetiška, liepė susimokėti ir dingti ! Nenorėjo nieko išsiaiškinti bei suprasti. Tik kartojo ta pačia fraze : buvote zonoje/ susimokėkite ! Lyg nemokėtų daugiau žodžiu. Tokiems darbuotojams reikia pereiti kursus apie klientu aptarnavima, taip pat tokie darbuotojai turėtų būti testuojami “slaptu klientu “, kad vadovybė pamatytu kas per fruktai dirba ir kaip yra elgiamasi su klientais kurie išlaiko šia kontora. Tikiuosi, kad sis atvejis bus pamoka kitiems svečiams ! Gerai pagalvokite ar norite čia ateiti ir susigadinti nuotaika su tokiu personalu :)
Mano konfliktas įvyko dėl to, kad aš tik norėjau sužinoti animatorės vardą ir pavardę, kad parašyti skundą. Jie visi (darbuotojai) ne turi darbo pažymėjimo lentelės, kuri pagal reikalavimus turi prisegti, arba pakabinti. Kaip aš galiu rašyti pretenzija, jeigu nežinau kam, ir apie ką. Dėl to ir prasidėjo. Darbuotoja pabėgo nuo manęs ir atsisakė prisistatyti. Ką daryti — nežinau. Jie man pasakė, kad už jų pačių sukelta skandalą atims iš manęs metinį abonementą. Apsaugos darbuotojas man liepė apsirengti ir palikti baseiną. Jie nedavė man galimybės nusiprausti po dušo ir laikė manę dar rūbinėje 3 valandas. Pasakė, kad iškvietė policiją. Bet policija taip ir neatvažiavo. Man prasidėjo alerginė reakcija nuo chemijos. Iškvietė greitąją. Mano būklė buvo sunki ir manę nuvežė į ligoninę. O skunda norėjau parašyti dėl to, kad į atvirą baseiną, kuris tuo met buvo pilnas žmonių, animatorėl atvėdė grupę vaikių su kamuoliukais, tam kad pas juos buvo užsakytas gimtadienis. Jie sumokėjo pinigus, o mes čia pagal abonementus. Tai buvo duota suprasti, kad už gimtadienį buvo sumokėta
Buvome sekmadienį Vichy parke, pailsėjom, bet turiu ir kelis pastebėjimus, kurie mums nepatiko, labai neskanios picos ypač Margarita dar tokios neskanios niekad nevalgėm, tai ir palikom nedavalgyta, gelbėtojai irgi sėdi pasipute
Poilsis parke patiko, pirčių zona ypač. Turiu tik pastebėjimų, kad reikėtų uždėti raštą ar kažką, kad nesiilsint ant gultų vieta neturėtų būti užimta, nes toks jausmas, kad ten rankšluosčius džiovina. Kai norisi pailsėti ir patrauki rankšluostį, tai jeigu ateina reiškia nepasitenkinimą. Tuo turėtų pasirūpinti darbuotojai. Taip pat darbuotojai turėtų pasirūpinti, kad nučiuožę perleistų padangą kitiems ir vėl lauktų savo eilės, kada gaus padangą, nes taip tai gali ilgą laiką pralaukti. Visumoje tai geras poilsis, o svarbiausia gera nuotaika.
Buvome praėjusį sekmadienį Vichy parke su šeima, pailsėjom smagiai, bet turiu ir kelis pastebėjimus, kurie mums nepatiko.
Chlorkės džiakuziuose privaryta negailint, išbėrė žmoną plėmais, o poto ir mane, nors nesu alergiškas. Vaikai irgi kosėjo nuo chlorkės, akys ašarojo pas visus. Labai nuvylė bariukas, užsisakius Mixo kokteilių gavom kažkokio per pusę su vandenių skiestą birzgalą, toks jausmas kad įkrito į vandenį, bet greitai spėjo ištraukti :D. Vaikai grįžo su mėlynėm ir nubrozdinimais, bet čia jau pačių vaikų bėda, nes neklauso ir visur skuba, grindys šlapios, bet pats suprantu kad paskui kiekvieną žmogų valytojos nepastatys. Dušai, taip, kai kurie sulūžę. Tiesa su vaikai labai daug važinėjomės čiuožyklomis, bet niekas nei karto neiškrito, tiesiog reikia gulsčiau sėdint važiuoti. Dar pastebėjimas, kad nežinai už ką papildomai susimoki, nes čekį davė, bet jame nieko apie tai nebuvo. Ekrane kur galima pasitikrinti, tokios informacijos irgi nėra.
Jei gali mixus su vandeniu skiesti, tai kodėl ir sąskaitos nepagrąžinus. Kavinės meniu nustebino teigiamai, nes anksčiau būdavo tik bulvytės fri su dešrelėmis ir kelios picos, dabar pasirinkimas tikrai yra ir visai neblogas.
Buvome vakar vandens parke, gailiuosi, tik, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš ten lankantis. Viskas kas aprašyta tai akivaizdi tiesa - purvas, daug kur atailupę, plaukiant ratu atrodo, kad dekoracijos ant galvos nukris, vos laikosi. Vanduo šaltas net vaikų erdvėje, kuri beje ir nesaugi. Pati pirma vaikiška čiuožykla ir dukra iškart krenta, keturmetė neišlaiko ant vaikiškos čiuožyklos ir krenta ant kelio, o danga kieta su smėlio priemaiša tad nusibrozdina ir susimuša. Kol guodžiame verkiančią dukrą ateina kita pora su vaikais ir panašaus amžiaus mergaitė taip pat krenta ir lygiai taip pat užsigauna. Paėjus toliau prie bangiojančią jūrą primenančio baseino ir pasimaudžius kurį laiką gelbėtojas informuoja, kqd vaikams negalima gelbėjimosi ratais maudytis, reikia turėti liemenę arba plaukmenis ant rankų - na išties nuliūdina, visų pirma turi iškomunikuoti registratūroje, tuomet ir pasiruošti galima atitinkamai. Palangoje galima pasiimti liemenes ir maudytis kur tik nori, Druksininkuose vaikų aikštelės saugios, patogios, tad pabuvus kitur čia pasirodė baisiai.
Prieš pora savaičių vasario 13 dienai telefonu rezervavau SPA procedūrą sau ir vyrui "Rojus žemėje". Administratorės pasiteiravau, ar nereikia susimokėti iš anksto, patikino, kad - ne, galima bus sumokėti vietoje. Dieną prieš apsilankant, paskambino, atsiprašė ir paklausė, ar nesutiktume "atvykti valandėle vėliau", ta valandėlė patapo į dvi valandas, tiek to - sutikau. Atvykimo dieną - vėl skambutis, gal galim atvykti pusvalandžiu anksčiau, ne bėda - atvykom, susimokėjom pilną kainą. Bėda, kad nepasivargino perspėti, kad sūkurinės vonios nebus, kad programa sutrumpės puse valandos, kad tarp darbuotojų komunikacijos - jokios, su parafino kaukėmis ant rankų pusę valandos turėjome praleisti druskų kambaryje - jaunesnioji darbuotoja atėjus sako, kad jau turime išeiti, laikas baigėsi, kai tuo tarpu vyresnė moteris apstulbo, kad gal mums nepatiko ten, nes dar dešimt minučių turėjom ten praleisti. Kai paslaugą užsakinėjau, apraše buvo, kad bus dovana - rožių puokštė, apsilankymo dieną - apraše - natura spa dovana, taip pat įrašas, kad paslauga rezervuojama tik ją apmokėjus iš anksto. Turėčiau suprasti, kad iš anksto nesusimokėjus tik rezervavus turiu džiaugtis, kad bet kur bet kaip įkišo mus ir paslaugą suteikė? Apie restoraną iš viso tyliu, meniu reikia paprašyt, o maistą prisimena atnešt, kai tas jau atvėsęs būna, prieskonius tikriausiai sezoninius naudoja, o kadangi dabar žiema ir tokiu laiku lauke niekas neauga tai ir dėt nereikia.
Kažkas baisaus. Vaikų zonoje šalta. Šaltas tiek vanduo tiek šalta patalpa dėl didelių langų. Reikia laukti didelėse eilėse prie nusileidimo kalnelių o jei užsimanysit pavalgyti laukti maisto įskaitant laukimą eilėje teks apie 1h. Wc purvini dušai pusiau veikia pusiau ne.
Daugiau kojos nekelsiu
Personalas nežino kas yra mandagus aptarnavimas! Baisu kas darosi. Jokios pagarbos svečiui, jokių paaiškinimų ! Tik tos pačios frazės. Ypač norėčiau atkreipti vadovų dėmėsį į darbuotojų neišprusimą registratūroje ir ypač į vyro su akiniais senoko bendravimą :) matyt laikas jau į pensiją tokiems, nes elementarių dalykų nenori suprasti, nenori padėti tik neetiškai kalba !
Vakar buvom parke, tai kažkas baisaus. Apie tvarką gal nekalbu, mačiau jau paminėta. Bet saugumas, kodėl jo nėra. Grįžom keturiese su didžiausiais guzais ant galvos.
Mes dviese su vyru čiuožėme nusileidimo kalneliais, kur ledžiama dviese ir jau visai pradžioj ant posukio iškrentame iš padangos, trenkiamės galvom į sieną ir iškritę nusileidžiame po vieną, dar gerai, kad nei vienas nepraradome samonės. Taip pat po mūsų draugai čiuožė ir apsivertė šonu, galvos sutrenktos, bet jie neiškrito pilnai, o ant peties leidosi pakrypę, dar ir ranką nusibrozdino. Nueinam pas seselę, kad ir kiek laukėm ji neatėjo. Taip kad net pagalbos nesulaukėme.
Pradžioj galvojom gal mes ne taip atsisėdom, bet paskui stovėjom ir 10min žiūrėjom ar kiti neiškris ir pasirodo kas plaukia su vienguba padanga neiškrenta, kas su dviguba, kas antra pora išlipa iškritę su skaudama galva. O gelbėtojas tik paklausė ar viskas gerai, bet neperspėja kitų, kad geriau leistis tik su vienguba padanga, nes su dviem nesaugu, juo labiau, kad jis matė kiek daug jau išsivertė ir buvom priėję prie jo. Buvę aplankę daug akvaparkų, bet tokios patirties dar neturėjome
Visas parkas yra KATASTROFA! Daug kas neveikia, purvina, tualetai smirdantys, aprūdiję…Grindys pažaliuvosios, trūksta elementarios švaros. Aš jau bijau pagalvoti apie filtrus, apie vandens švarą… gerbiami šio parko vadovai, sąžiningai ir objektyviai įvertinkite vietą, už kurią esate atsakingi…
Blokoja kalbant apie abonamenta neturint gp. Pasksmbinus numeta ragelį
Parkas super, tikrai neturiu priekaištų, bet ten dirbantys darbuotojai nepatenkinti ir nemalonūs. Lankiausi šeštadienį, kai buvo daug žmonių, tai suprantama, kad darbuotojai pavargsta, bet gal galima kažkaip gražiau bendrauti su klientais? Dėl tokių darbuotojų nesinori ir sugrįžti.
Įstaiga prašosi remonto, nes visos dekoracijos, prietaisai pusiau veikia, pusiau ne, atrodo tikrai ne estetiškai. Sumokėjus pinigus už vandens pramogas ir papildomas pirtis (Bora Bora bei Lavos" net neturėjom galimybės juose apsilankyti. Viename iš jų ribojo žmonių skaičių, o kita net neveikė, buvo padėtas tiesiog raštelis su atsiprašymu. Tad vietoj 25€ bilieto sumokėjus 32€, pinigai buvo išmesti į balą.
Darbuotojai gana nekompetetingi, prie čiuožyklų net nekreipė dėmesio į žmones, paklausus patarimo sumurmėdavo kažką neaiškaus. Maistas taip pat neįpatingas. Už tokią kainą neapsimoka ne tik dėl kiekio, bet ir dėl skonio. Pasiėmus sočiąją picą, mėsa priminė ne patį maloniausią dalyką.
Trumpai tariant - nešvaru, neskanu, nemalonu.
Labai nuvylė bendras vaizdas, nors stengiausi į viską žiūrėt pozityviai ir praleist blogus dalykus pro akis, nes visgi atostogos, bet kai tiek visko daug, tai sunku ir nebepamatyti.
Atsilepimas tragiskas tarakonai vaiksto vc be zodzio..... kur svc ziuri higienos jokios.tik klijentam kelia
2020.02.23 apsilankėme šiame parke. Kaina pasirodė gan nemaža, tačiau seniau aplankytas druskininku Vichy parkas patiko todėl nusprendėme pabandyti apsilankyti ir čia. Įėjus pasitiko maloni darbuotoja, viska paaiskino. Lava pirčių erdvė patiko, tik gaila, kad "laikinai neveikė" ledo kambarys. Vėliau nuėjome į Bora Bora pirčių erdvę, pirtys patiko, sūkurinėje vonioje nuo chloro nežmoniškai graužė akis, niežtėjo rankas. Toje pačioje erdvėje pamatėme nusileidimo "kalneli" priejus prie jo darbuotoja pasakė, kad praėjimo nėra, paklausėme ar galima nučiuožti, atsakė galima. Pradėjus eiti ji vėl pasake, kad praėjimo nėra. Tada atėjo dar vienas darbuotojas padėjo kėdę ant praejimo ir taip pat pasakė praėjimo nėra. Atsibodo ginčytis nuėjome. Prie išėjimo pamatėme kita įėjimą į tą erdvę, per ją įeiti jau pagaliau leido. Taip ir nesupratome ar mergina lietuviškai moka pasakyti tik vinea frazę "praėjimo nėra" ar ji tiesiog buvo labai užsiėmusi nieko neveikimu ir net nesivargino paaiškinti. Vandens kalneliai patiko. "Kanojaus upė " atrodė gan įdomi pramoga tačiau plaukimo ratų ten labai labai per mažai. Dėl įdomumo nuejome į pirtis kurios yra nemokamos, viena neveikė, kita tiesiog tragedija, atsisedimo vietos siūbuoja taip, kad atrodo tuoj nukris, grindys istrupejusios, nepalyginama su mokamomis pirčių zonomis. Persirengimo kabinos tragiškos. Dušai ne ką geresni. Valytojos apsimetancios, kad kažką veikia tiesiog pila ant koju vandenį lankytojams. Tuoletai tragedijų tragedija, atrodo nevalyti nuo Vichy parko atidarymo. Likau labai labai nusivylus šiuo vandens parku. Ne gana to, vandens negalima gerti, bauda 12 euru, jei būtų duodamas nemokamas vanduo vandens parke būtų suprantama, bet dabar tai yra visiška nesąmonė. Tiems kurie nori ramiai, tvarkingai, kokybiškai atsipalaiduoti nerekomenduočiau šios vietos. Tikiuosi kažkada nesamoningos taisyklės, nepaslaugus, tingūs darbuotojai pasikeis.
Kas per sumąstymas nuimt visus kablius maišeliams?Išeini iš dušo šlapias ir vėl turi eit viską pasidėt į spinteles???
Kai tik atsidaré-tai buvo nuostabus parkas! Dabar viskas, kas dare ta parka tokiu nuostabiu -praeityje. Slogi atmosfera, chloro dvokas, sutrupejusios plyteles ir baseinu danga (pasekmes- zaizdos ant koju ir vaiko uzpakalio). Vaikai varomi is visual baseinu I vaiku zona, motyvacija-trukdo ilsetis pensininku pulkui. Kol bangos baseine-vaikai toleruojami, bet "stilio" metu-varomi net nuo kranto, new "taskosi, trukdo piety pertraukai ant sezlongu". Meginimai paaiskinti, kad man su seima vienkartinis bilietas kainavo puse ju metinio abonemento kainos-ne motais! Gelbetojai grubus, susidaro ispudis, kad juos samdo Pravieniskiese. Paskutiniu niuansu laimingo apsilankymo tapo " malonus siurpraizas" konjunktivitas! Mat kai vaiku zonoje netiketai dejo is virsaus gan salto vandens cunamis is virsaus, taip ir uzpyle visiems akis!!!!
Paskaicius komentarus, konstatuotinas faktas is zmogaus kuris buvo ir druskininkuose ir visur kitur kur tik sitie zmogeliai nebuvo:
1. Visose salyse gyvuoja mielieji verslininkai kurie turi parduotuvele su 50 tukstanciu apyvarta ir yra nepatenkinti visu pasauliu nes jiems nesiseka geriau.
2. Yra su**stu super mamyciu kurios pamirsta visa gyvenima del vaiku ir komentuoja cia.
3. Del 20 euru (bilieto kaina) atstatytu uzpakali visiems kas tik nori.
Beausiai jus, mes i si vandens parka jau 10 metu vazinejam po 5 kartus i metus. Na ir kas kad smirda "mizaliuku"? Pas jusu tevelius tam kaime dar ne taip smirda lauko tuolete :) vanduo saltas? Grudinkites zmones, 28 laipsniai net per daug, o jei jusu vaikams salta, nuveskite i rimtas pramogas, kur vaikas net uzkais nuo euforijos. Bet jug super mamytes taip nedaro... joms vaikas turi kruti zyst iki 5 metu :)
Lietuva - labai keiciasi i gera, vakarejam, bet vistiek atsiranda posovietiniu kosmonauti kurie tersia salies varda.
O dabar i tema.
Vandens parkas yra PUIKUS.
Pilna ivairiausiu pramogu, ir ju labai daug. Vaikams visada bus ka veikti, neisskirtinumas ir suauge :)
Na bet jei jums nosi riecia kvapai, ar vanduo per saltas puse laipsnio, o jei dar pirtis viena neveikia...!!!! - jums reikia emigruoti ir negadinti kitiems zmonems nuotaikos :)
Iš parke esančių 6 garinių pirčių vasarą 3 apskritai uždarytos, o paskutinio apsilankymo metu teveikė 1... Abonementas metinis, už viską sumokėta. Taip, taisyklėse abonemento nurodyta, kad neperskaičiuojama kaina dėl techninių nesklandumų neveikiant kažkurioms pramogoms. Bet pasiteiravus supratau, kad viena pirčių zona neveikia nes "vasaros metu jose mažai kas lankosi" :) Kuo tai lankytojo problema, kuris perka pilnas paslaugas. Labai prastas ir gana storžieviškas požiūris į klientą.
Gabrielė D. 2019-04-13 11:07:31
Dirbau Vichy parke apie 1, 5m., taip pat lankydavausi kaip “klientas”
Ir drasiai galiu sakyti, kad darbas cia yra geriausia patirtis gyvenime. Esu labai dekinga puikiems vadovams uz zmogiskuma, supratinguma ir nuosirduma. Instruktoriui uz treniruotes kurios kartais budavo sunkios, o kartais lengvos, buvo visaip :)
Parka priziuri tikrai puikus gelbetojai ir vadovai, taip pat ir labai gerai atliekancios savo darba valymo imones darbuotojos. Negaliu nepamineti, jog Vichy parko bare dirba puikus barmenai, kurie tikrai skaniai gamina kokteilius, zodziu ismano savo darba:)
Paskaicius puse skundu, darosi juokinga, nes tos pasakos apie “nesvaru, nehigieniska, netvarkinga” parka yra visiskos pasakos :)
Patarimas zmonems rasantiems tokius skundus - mielieji, geriau suraskit sau veiklos :)
Jus matyt nebuvote kitose vandrns parkose ir nematet tikros svaros. Nuvaziuokite i druskininku parka, pamatysite ne tik tikra svara, kur nera dvoko mizalais tualetosr, bei nerealus aptarnavimas.
Dirbau Vichy parke apie 1, 5m., taip pat lankydavausi kaip “klientas”
Buvom parke apsinuodijimas maistu 5 žmonės.buvom prieš kalėdas 2018. Paraiška kad patikrintumetę. Mažiausiajam vaikui buvo 3 merai. Poliklinikoj patvirtintas apsinuodiimas.. buvom šendiena parke už tai kad pasakėm kad pacalgėm mus išvarė. Ar rai normalu
Mieli lankytojai,
palieku atsiliepimą, kad norintys gerai, smagiai, o svarbiausia ŠILTAI praleisti laiką ypač su vaikais turėtų galimybę (ne)pasirinkti tinkamas vandens pramogas.
Nusprendę su šeima (2 suaugę + vaikas iki 4metukų) šaltą žiemos savaitgalį praleisti malonioje aplinkoje, pasirinkome aplankyti Vichy vandens parką Vilniuje, esame iš Klaipėdos. Išsipirkome neribotą laiką pramogoms. Sumokėjome 52 Eur.
Atvykus susidaro gana malonus įspūdis, tačiau „pasaka“ baigiasi tik pasiekus bendrus dušus. Atkreipiu dėmesį, kad higienos trūkumas, bei esamų vandens paleidimo įrenginių susidėvėjimas, kai kurie net neveikia.
Galima būtų nekreipti dėmesio į dušus, nes juk svarbiausia baseinai! Pasinaudojus dušais, nuskubėjome mėgautis baseinais. Kadangi buvome su vaiku pirmiausia suskubome į vaikų zoną ir tada didžiausias šokas!!! Vanduo vaikų baseine- šaltas!!!

Nurodoma 28 laipsniai, bet ar normalu vaikų baseine iš kurio vaikai neišlipa visą buvimo laiką, 28 laipsnių vandens temperatūra?! Abejoju, kad vanduo 28 laisnius siekė.
Vaikas pabūvęs baseine po 10 min. lipdavo iš vandens ir drebėdamas skundėsi, kad labai šalta. Tada teko apgaubus rankšluoščiu, BĖGTI į šiltą burbulinę vonią, arba pirtį. Kaip pasakyti vaikui, kad nesimaudyk, o esame vandens pramogų parke?
Vaikų baseine esančios čiuožyklos kelia rimtų abejonių ar tai saugu? Vanduo purškia po tokiu spaudimu, kad ir suaugusiam reikia būdrumo norint išsilaikyti ant laiptų prie čiuožyklos.

Nekalbu apie kupolą, kuris prisipildo vandens ir verčiasi visa vandens jėga. Mažametis netikėtai atidūręs po šiuo “dušu” gali būti sužeistas, jei ne, tai joks malonumas būti pritrenktam!
Esame aplankę ne vieną vandens parką įskaitant ir užsienio šalis, tačiau, tai didžiausia nesąmonė, kurią teko matyti. Konstrukcijos laiptų surūdijusios, vaikų čiuožykla žydras su delfinu-dažai atsilūpę, kai kurios dalys aštrios.
Aš nuo pirmų minučių pradėjau nervintis dėl šalto vandens absoliučiai visose baseinų zonose, išskyrus burbulines vonias. Nepasinaudojome nei vienu baseinu, mes suaugę, nes buvo šalta, o ką jau apie vaiką kalbėti?
Nedomina komentarai, kad kitiems tinka, o štai mums ne. Sėdint pirtyje teko girdėti ir kitų svečių nusiskundimus, nesu inoringa ar konfliktiška, esu klientė, kuri nori gauti tinkamą paslaugą. Mokame už komfortą.
Lentelėse vandens parke deklaruojama informacija panaši, tačiau pojūtis buvo visai kitas.
Oro temparatūra nesimaudant patenkinama, šilta. Tačiau kai vanduo šaltas atsiranda nemalonių pojūčių ir galimybė peršalti.
Ar tokį laisvalaikį ir pramogas be rūpesčio įsivaizdavome, turbūt, kad ne.
Komfortas - tai aplinka, supanti žmogų; čia jis gerai jaučiasi, nerizikuodamas susigadinti sau sveikatos. O sveikatos problemų jau turime, susirgo mano vaikas, peršalimas. Gydytojai nepatvirtins, kad dėl peršalimo baseine, tačiau prielaidą galiu daryti pati. Esu labai pasipiktinusi, tuo ką patyrėme. Mes ne kontrolieriai ir negalėjome patikrinti tuo metu esančios vandens temperatūros, nei viename vandens parke nejautėme šalčio.
Nerekomenduoju Vichy vandens parko, ypač su vaikais. Sprendžiant iš atsiliepimų, niekas nesikeičia. Baisu.
1. Susitvarkykite dušus. Piko metu lakstau nuo vieno iki kito kito, ir visi kurie laisvi - visi neveikia. Jei nesugebate ar pinigų neturite, tai uždėkite užrašą kad NEVEIKIA. Nes prie tų neveikiančių tai turistai ar retai besilankantys pas JUS ilgai prastovi kol bando padaryti kažką ir supranta kad ne jie čia nemoka kažko, o patys dušai tiesiog neveikia.
2. WC visada šlapios grindys. Valytoja turėtų DAŽNIAU su gumine šluota perbrauki WC grindis ir taip pašalinti vandenį. Nors WC projektuotojai irgi blogai atliko darbą - vandens nubėgimui WC grindyse neįrengė jokios mažos kanalizacijos - nutekėjimo latakėlio.
3. Apie Vandens parko planuojamas ilgalaikes nedarbo dienas (atostogas, technines pertraukas, planuojamus remonto darbus) turėtumėte iš anksto informuoti tuos kurių duomenis turite. Atvažiavom net iš Klaipėdos ir vandens parkas nedirbo.
4. Padarykite vidutinės kaitros pirtį. Vienoje pirtyje per šalta. Visose likusiose per karšta. Negi neįmanoma rasti tarpinio varianto?
5. Nežinau ar tikrai išeitų pavasaroti ištisus metus. Žiemos metu, kai šalčiai, tai Jūsų vandens parke ne taip jau ir šilta :)
6. Pagalvokite apie nudistų vakarą vieną kartą per mėnesį ar pan. Atitverti atskiros pirčių zonos vienam vakarui nebūtų sudėtinga manau. O lankytojų, kaip sostinė tikrai surinktumėte. Pažiūrėkite į kitas šalis. Aišku, yra paauglių kurie krizena pamatę nuogą kūną, arba yra super mamyčių, kurios net peliukui Mikiui, parodytam per TV, griebia užuolaidą ir uždengia sėdimą TV ekrane, kad tik jos puponautas-pirmokas nepamatytų sėdynės. Nors tas pirmokas matęs daugiau nei toji mamytė tikriausiai. Manau yra labai nemažai žmonių, kurie peržengę virš 21-erių metų, jau yra pakankamai subrendę ir kuriems nuogas kūnas yra suprantama, estetiška, gamtiška, normalu ir to nereikia gėdintis ir į tai kažkaip išskirtinai reaguoti. Nes pirtyse su triko sėdėti ir kaitintis tai žinokit tik varguoliai taip daro.
7. Druskininkų vandens parkas gal ir mažiau lankytojų turi, bet yra daug tvarkingesnis ir kažkaip išsilaiko. Tad sostinei, turinčiai daug žmonių ir daug lankytojų manau yra nemaži šansai ir tobulėti ir investuoti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Nes kainos tikrai nemažos. O kokybės mažokai.
8. Kam projektavot keturias dvigubas dienos lempas, jei visose įsukta po 1 lempą. Ar ne geriau ir ne pigiau būtų buvę projektuoti dvi dvigubas dienos lempas ir jose įsukti po 2 lempas. Šviesos kiekis tas pats, elektros kiekis tas pats. Tik šviestuvų būtumėt sutaupę. Ir už tuos sutaupytus pinigus būtumėte kabliukų duše nupirkę. Pagalvokite.
9. Gerai, kad išleidote metinius abonementus, bet pagalvokite ir apie 10 kartų kortelę ar 20 kartų kortelę. Tai būtų pigesnis variantas rečiau besilankantiems, bet nenorintiems pirkti brangių vienkartinių bilietų.
10. Rekvizitai.lt puslapyje prie įmonės aprašymo įsidėkite savo vandens parko logotipą. Tokia didelė įmonė, o plačiau mastančių nerasta.
Labas vakaras, esu tiesiog pasibaisėjus jūsų įmone. Prie įėjimo pasiklausiau darbuotojos: "Jei turiu sidabrinį abonimentą, kiek reikėtų sumokėt, kad pakliūčiau į pirčių zoną? Atsakė: Ai, tai va viršuje pridedate laikrodėlį ir jums kainuos 1valanda 6€"
Aišku, kaip pasitikėdama jūsų darbuotojos žodžiais, nuėjau į pirčių zoną, ten duok Dieve prabuvau tik maximum 30minučių. O išeidama iš Vichy vandens parko sulaukiau staigmenos. Papuoliau vėl pas tą pačią darbuotoją, pridėjau laikroduką, kad susimokėt ir staigmena 12€. Buvau tikrai jau susierzinus, kad apgaudinėjat klientus net pasakiau jūsų darbuotojai: kodėl 12€ jei buvau max 30min? Ji man atsako: Aš nežinau iš niekur nieko tokie skaičiai neatsirastų. Na tebūnie susimokėjau tuos 12€ ir vėl dedant laikroduką man sako: susimokėkit dar. Likau tikrai pikta ant Jūsų įmonės. Arba susitvarkykit savo aparatus, arba konsultantus, kurie nieko nežino ir net nesiteikia atsukt kamerų, kad įsitikintų, jog daugiau nei 30min net nebuvau pirčių zonoje.
Daugiau NIEKADA nepirksiu abonimento pas Jus!
Situacija tragiška. Žmonės, geriau nepagailėkit pinigėliu kelionei ir važiuokit į Druskininkus, tikrai nepasigailėsit. Vichy higiena visiškai apgalėtina. Plaukų kuokštai kiekviename kampe. Taip pat kam mokėti už bilietą su pirtimis jei jų varteliai neveikia ir eina netgi vaikai? Žodžiu stipriai nusivylęs ir tikrai nerekomenduoju.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?