Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vandens parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vandens parkas

Atsiliepimai apie Vandens parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vandens parkas, UAB

Kai tik atsidaré-tai buvo nuostabus parkas! Dabar viskas, kas dare ta parka tokiu nuostabiu -praeityje. Slogi atmosfera, chloro dvokas, sutrupejusios plyteles ir baseinu danga (pasekmes- zaizdos ant koju ir vaiko uzpakalio). Vaikai varomi is visual baseinu I vaiku zona, motyvacija-trukdo ilsetis pensininku pulkui. Kol bangos baseine-vaikai toleruojami, bet "stilio" metu-varomi net nuo kranto, new "taskosi, trukdo piety pertraukai ant sezlongu". Meginimai paaiskinti, kad man su seima vienkartinis bilietas kainavo puse ju metinio abonemento kainos-ne motais! Gelbetojai grubus, susidaro ispudis, kad juos samdo Pravieniskiese. Paskutiniu niuansu laimingo apsilankymo tapo " malonus siurpraizas" konjunktivitas! Mat kai vaiku zonoje netiketai dejo is virsaus gan salto vandens cunamis is virsaus, taip ir uzpyle visiems akis!!!!
Parkas tiesiog tragiškas! Paskutinis apsilankimas padėjo didelį riebų tašką mūsų "meilės istorijoje". Personalas nemandagus, chloro pripylta tiek, kad maudymosi kostiumeliai nubluko, remonto prašosi kiekvienas patalpu metras. Šlykštu, bjauru, šalta...
Kitą kartą nepagailėsiu laiko ir su šeimą tik į Druskininkus, arba į Jurmalą!
Paskaicius komentarus, konstatuotinas faktas is zmogaus kuris buvo ir druskininkuose ir visur kitur kur tik sitie zmogeliai nebuvo:
1. Visose salyse gyvuoja mielieji verslininkai kurie turi parduotuvele su 50 tukstanciu apyvarta ir yra nepatenkinti visu pasauliu nes jiems nesiseka geriau.
2. Yra su**stu super mamyciu kurios pamirsta visa gyvenima del vaiku ir komentuoja cia.
3. Del 20 euru (bilieto kaina) atstatytu uzpakali visiems kas tik nori.
Beausiai jus, mes i si vandens parka jau 10 metu vazinejam po 5 kartus i metus. Na ir kas kad smirda "mizaliuku"? Pas jusu tevelius tam kaime dar ne taip smirda lauko tuolete :) vanduo saltas? Grudinkites zmones, 28 laipsniai net per daug, o jei jusu vaikams salta, nuveskite i rimtas pramogas, kur vaikas net uzkais nuo euforijos. Bet jug super mamytes taip nedaro... joms vaikas turi kruti zyst iki 5 metu :)
Lietuva - labai keiciasi i gera, vakarejam, bet vistiek atsiranda posovietiniu kosmonauti kurie tersia salies varda.
O dabar i tema.
Vandens parkas yra PUIKUS.
Pilna ivairiausiu pramogu, ir ju labai daug. Vaikams visada bus ka veikti, neisskirtinumas ir suauge :)
Na bet jei jums nosi riecia kvapai, ar vanduo per saltas puse laipsnio, o jei dar pirtis viena neveikia...!!!! - jums reikia emigruoti ir negadinti kitiems zmonems nuotaikos :)
Iš parke esančių 6 garinių pirčių vasarą 3 apskritai uždarytos, o paskutinio apsilankymo metu teveikė 1... Abonementas metinis, už viską sumokėta. Taip, taisyklėse abonemento nurodyta, kad neperskaičiuojama kaina dėl techninių nesklandumų neveikiant kažkurioms pramogoms. Bet pasiteiravus supratau, kad viena pirčių zona neveikia nes "vasaros metu jose mažai kas lankosi" :) Kuo tai lankytojo problema, kuris perka pilnas paslaugas. Labai prastas ir gana storžieviškas požiūris į klientą.
Gabrielė D. 2019-04-13 11:07:31
Dirbau Vichy parke apie 1, 5m., taip pat lankydavausi kaip “klientas”
Ir drasiai galiu sakyti, kad darbas cia yra geriausia patirtis gyvenime. Esu labai dekinga puikiems vadovams uz zmogiskuma, supratinguma ir nuosirduma. Instruktoriui uz treniruotes kurios kartais budavo sunkios, o kartais lengvos, buvo visaip :)
Parka priziuri tikrai puikus gelbetojai ir vadovai, taip pat ir labai gerai atliekancios savo darba valymo imones darbuotojos. Negaliu nepamineti, jog Vichy parko bare dirba puikus barmenai, kurie tikrai skaniai gamina kokteilius, zodziu ismano savo darba:)
Paskaicius puse skundu, darosi juokinga, nes tos pasakos apie “nesvaru, nehigieniska, netvarkinga” parka yra visiskos pasakos :)
Patarimas zmonems rasantiems tokius skundus - mielieji, geriau suraskit sau veiklos :)
Jus matyt nebuvote kitose vandrns parkose ir nematet tikros svaros. Nuvaziuokite i druskininku parka, pamatysite ne tik tikra svara, kur nera dvoko mizalais tualetosr, bei nerealus aptarnavimas.
Dirbau Vichy parke apie 1, 5m., taip pat lankydavausi kaip “klientas”
Buvom parke apsinuodijimas maistu 5 žmonės.buvom prieš kalėdas 2018. Paraiška kad patikrintumetę. Mažiausiajam vaikui buvo 3 merai. Poliklinikoj patvirtintas apsinuodiimas.. buvom šendiena parke už tai kad pasakėm kad pacalgėm mus išvarė. Ar rai normalu
Mieli lankytojai,
palieku atsiliepimą, kad norintys gerai, smagiai, o svarbiausia ŠILTAI praleisti laiką ypač su vaikais turėtų galimybę (ne)pasirinkti tinkamas vandens pramogas.
Nusprendę su šeima (2 suaugę + vaikas iki 4metukų) šaltą žiemos savaitgalį praleisti malonioje aplinkoje, pasirinkome aplankyti Vichy vandens parką Vilniuje, esame iš Klaipėdos. Išsipirkome neribotą laiką pramogoms. Sumokėjome 52 Eur.
Atvykus susidaro gana malonus įspūdis, tačiau „pasaka“ baigiasi tik pasiekus bendrus dušus. Atkreipiu dėmesį, kad higienos trūkumas, bei esamų vandens paleidimo įrenginių susidėvėjimas, kai kurie net neveikia.
Galima būtų nekreipti dėmesio į dušus, nes juk svarbiausia baseinai! Pasinaudojus dušais, nuskubėjome mėgautis baseinais. Kadangi buvome su vaiku pirmiausia suskubome į vaikų zoną ir tada didžiausias šokas!!! Vanduo vaikų baseine- šaltas!!!

Nurodoma 28 laipsniai, bet ar normalu vaikų baseine iš kurio vaikai neišlipa visą buvimo laiką, 28 laipsnių vandens temperatūra?! Abejoju, kad vanduo 28 laisnius siekė.
Vaikas pabūvęs baseine po 10 min. lipdavo iš vandens ir drebėdamas skundėsi, kad labai šalta. Tada teko apgaubus rankšluoščiu, BĖGTI į šiltą burbulinę vonią, arba pirtį. Kaip pasakyti vaikui, kad nesimaudyk, o esame vandens pramogų parke?
Vaikų baseine esančios čiuožyklos kelia rimtų abejonių ar tai saugu? Vanduo purškia po tokiu spaudimu, kad ir suaugusiam reikia būdrumo norint išsilaikyti ant laiptų prie čiuožyklos.

Nekalbu apie kupolą, kuris prisipildo vandens ir verčiasi visa vandens jėga. Mažametis netikėtai atidūręs po šiuo “dušu” gali būti sužeistas, jei ne, tai joks malonumas būti pritrenktam!
Esame aplankę ne vieną vandens parką įskaitant ir užsienio šalis, tačiau, tai didžiausia nesąmonė, kurią teko matyti. Konstrukcijos laiptų surūdijusios, vaikų čiuožykla žydras su delfinu-dažai atsilūpę, kai kurios dalys aštrios.
Aš nuo pirmų minučių pradėjau nervintis dėl šalto vandens absoliučiai visose baseinų zonose, išskyrus burbulines vonias. Nepasinaudojome nei vienu baseinu, mes suaugę, nes buvo šalta, o ką jau apie vaiką kalbėti?
Nedomina komentarai, kad kitiems tinka, o štai mums ne. Sėdint pirtyje teko girdėti ir kitų svečių nusiskundimus, nesu inoringa ar konfliktiška, esu klientė, kuri nori gauti tinkamą paslaugą. Mokame už komfortą.
Lentelėse vandens parke deklaruojama informacija panaši, tačiau pojūtis buvo visai kitas.
Oro temparatūra nesimaudant patenkinama, šilta. Tačiau kai vanduo šaltas atsiranda nemalonių pojūčių ir galimybė peršalti.
Ar tokį laisvalaikį ir pramogas be rūpesčio įsivaizdavome, turbūt, kad ne.
Komfortas - tai aplinka, supanti žmogų; čia jis gerai jaučiasi, nerizikuodamas susigadinti sau sveikatos. O sveikatos problemų jau turime, susirgo mano vaikas, peršalimas. Gydytojai nepatvirtins, kad dėl peršalimo baseine, tačiau prielaidą galiu daryti pati. Esu labai pasipiktinusi, tuo ką patyrėme. Mes ne kontrolieriai ir negalėjome patikrinti tuo metu esančios vandens temperatūros, nei viename vandens parke nejautėme šalčio.
Nerekomenduoju Vichy vandens parko, ypač su vaikais. Sprendžiant iš atsiliepimų, niekas nesikeičia. Baisu.
1. Susitvarkykite dušus. Piko metu lakstau nuo vieno iki kito kito, ir visi kurie laisvi - visi neveikia. Jei nesugebate ar pinigų neturite, tai uždėkite užrašą kad NEVEIKIA. Nes prie tų neveikiančių tai turistai ar retai besilankantys pas JUS ilgai prastovi kol bando padaryti kažką ir supranta kad ne jie čia nemoka kažko, o patys dušai tiesiog neveikia.
2. WC visada šlapios grindys. Valytoja turėtų DAŽNIAU su gumine šluota perbrauki WC grindis ir taip pašalinti vandenį. Nors WC projektuotojai irgi blogai atliko darbą - vandens nubėgimui WC grindyse neįrengė jokios mažos kanalizacijos - nutekėjimo latakėlio.
3. Apie Vandens parko planuojamas ilgalaikes nedarbo dienas (atostogas, technines pertraukas, planuojamus remonto darbus) turėtumėte iš anksto informuoti tuos kurių duomenis turite. Atvažiavom net iš Klaipėdos ir vandens parkas nedirbo.
4. Padarykite vidutinės kaitros pirtį. Vienoje pirtyje per šalta. Visose likusiose per karšta. Negi neįmanoma rasti tarpinio varianto?
5. Nežinau ar tikrai išeitų pavasaroti ištisus metus. Žiemos metu, kai šalčiai, tai Jūsų vandens parke ne taip jau ir šilta :)
6. Pagalvokite apie nudistų vakarą vieną kartą per mėnesį ar pan. Atitverti atskiros pirčių zonos vienam vakarui nebūtų sudėtinga manau. O lankytojų, kaip sostinė tikrai surinktumėte. Pažiūrėkite į kitas šalis. Aišku, yra paauglių kurie krizena pamatę nuogą kūną, arba yra super mamyčių, kurios net peliukui Mikiui, parodytam per TV, griebia užuolaidą ir uždengia sėdimą TV ekrane, kad tik jos puponautas-pirmokas nepamatytų sėdynės. Nors tas pirmokas matęs daugiau nei toji mamytė tikriausiai. Manau yra labai nemažai žmonių, kurie peržengę virš 21-erių metų, jau yra pakankamai subrendę ir kuriems nuogas kūnas yra suprantama, estetiška, gamtiška, normalu ir to nereikia gėdintis ir į tai kažkaip išskirtinai reaguoti. Nes pirtyse su triko sėdėti ir kaitintis tai žinokit tik varguoliai taip daro.
7. Druskininkų vandens parkas gal ir mažiau lankytojų turi, bet yra daug tvarkingesnis ir kažkaip išsilaiko. Tad sostinei, turinčiai daug žmonių ir daug lankytojų manau yra nemaži šansai ir tobulėti ir investuoti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Nes kainos tikrai nemažos. O kokybės mažokai.
8. Kam projektavot keturias dvigubas dienos lempas, jei visose įsukta po 1 lempą. Ar ne geriau ir ne pigiau būtų buvę projektuoti dvi dvigubas dienos lempas ir jose įsukti po 2 lempas. Šviesos kiekis tas pats, elektros kiekis tas pats. Tik šviestuvų būtumėt sutaupę. Ir už tuos sutaupytus pinigus būtumėte kabliukų duše nupirkę. Pagalvokite.
9. Gerai, kad išleidote metinius abonementus, bet pagalvokite ir apie 10 kartų kortelę ar 20 kartų kortelę. Tai būtų pigesnis variantas rečiau besilankantiems, bet nenorintiems pirkti brangių vienkartinių bilietų.
10. Rekvizitai.lt puslapyje prie įmonės aprašymo įsidėkite savo vandens parko logotipą. Tokia didelė įmonė, o plačiau mastančių nerasta.
Labas vakaras, esu tiesiog pasibaisėjus jūsų įmone. Prie įėjimo pasiklausiau darbuotojos: "Jei turiu sidabrinį abonimentą, kiek reikėtų sumokėt, kad pakliūčiau į pirčių zoną? Atsakė: Ai, tai va viršuje pridedate laikrodėlį ir jums kainuos 1valanda 6€"
Aišku, kaip pasitikėdama jūsų darbuotojos žodžiais, nuėjau į pirčių zoną, ten duok Dieve prabuvau tik maximum 30minučių. O išeidama iš Vichy vandens parko sulaukiau staigmenos. Papuoliau vėl pas tą pačią darbuotoją, pridėjau laikroduką, kad susimokėt ir staigmena 12€. Buvau tikrai jau susierzinus, kad apgaudinėjat klientus net pasakiau jūsų darbuotojai: kodėl 12€ jei buvau max 30min? Ji man atsako: Aš nežinau iš niekur nieko tokie skaičiai neatsirastų. Na tebūnie susimokėjau tuos 12€ ir vėl dedant laikroduką man sako: susimokėkit dar. Likau tikrai pikta ant Jūsų įmonės. Arba susitvarkykit savo aparatus, arba konsultantus, kurie nieko nežino ir net nesiteikia atsukt kamerų, kad įsitikintų, jog daugiau nei 30min net nebuvau pirčių zonoje.
Daugiau NIEKADA nepirksiu abonimento pas Jus!
Situacija tragiška. Žmonės, geriau nepagailėkit pinigėliu kelionei ir važiuokit į Druskininkus, tikrai nepasigailėsit. Vichy higiena visiškai apgalėtina. Plaukų kuokštai kiekviename kampe. Taip pat kam mokėti už bilietą su pirtimis jei jų varteliai neveikia ir eina netgi vaikai? Žodžiu stipriai nusivylęs ir tikrai nerekomenduoju.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai 12-13 10:20
Gargžduose veikiančią Lietuvos UAB "Milviteka" už neskelbiamą sumą įsigijo Prancūzijos pramoninių ir komercinių svarstyklių gamintoja "Precia Molen".
Po JK rinkimų pustrečių metų nematytas svaro ralis
Po JK rinkimų pustrečių metų nematytas svaro ralis 12-13 10:05
Paaiškėjus JK konservatorių pergalei šalies parlamento rinkimuose ir sulig ja atsiradus daugiau aiškumo dėl "Brexit" baigties, svaras sterlingų pagrindinių valiutų atžvilgiu pernakt tapo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Benzinas 1,73 0,00%