Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valumina

Atsiliepimai apie Valumina, UAB

Valymo paslaugos verslui

Švaros profesionalai, teikiantys valymo paslaugas visoje Lietuvoje.
Parašyk savo nuomonę apie Valumina, UAB

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  "Valumina" Klaipėdos merginos Justina ir Greta puikiai atlieka savo darbą.Tikiu, kad esat pavyzdys kitoms darbuotojoms. Rašau 10 balų iš tiek pat galimų. Sėkmės merginos, taip ir toliau!!!

  Kolkas tik geriausi atsiliepimai. super.

  Jau metai laiko mūsų ofisą valo Valumina, esame labai patenkinti. Labai ačiū vadybininkei, kuri visada greitai į viską sureaguoja.

  Sveiki, studijų metais teko dirbti Siauliuose šioje įmonėje, viskas tiko ir patko tik algos veluodavo, įdomu ar situacija pasikeitė nes kaip tik ieskausi darbo valymo paslaugų srityje ir darosi baisoka paskaičius atsiliepimus apie daugelio įmonių.

  Esame labai patenkinti teikiamomis paslaugomis.
  Valytojos tikros šaunuolės! Visada atvyksta laiku, visada su šypsena, o valymo darbus atlieka labai profesionaliai.

  Kristina
  2022-09-12 01:00:18

  Sutramdykite savo lenktynininkus ir kitus neadekvačius vairuotojus. Automobilis valst. nr. MBN 236 iš greitėjimo juostos skersas "dūrė" tiesiai į antrą sukeldamas avarinę situaciją ir priversdamas antra juosta važiavusias mašinas staigiai stabdyti. Ne tik, kad neatsiprašė, bet dar ir blokavo antrą juostą nieko nepraleisdamas. Tikiuosi, kad ne visi pas jus tokie gyvuliai ir laukiniai neadekvatai keliuose.

  Dėkojame už pateiktą informaciją. Į situaciją jau sureaguota, darbuotojai sudrausminti.

  Sutramdykite savo lenktynininkus ir kitus neadekvačius vairuotojus. Automobilis valst. nr. MBN 236 iš greitėjimo juostos skersas "dūrė" tiesiai į antrą sukeldamas avarinę situaciją ir priversdamas antra juosta važiavusias mašinas staigiai stabdyti. Ne tik, kad neatsiprašė, bet dar ir blokavo antrą juostą nieko nepraleisdamas. Tikiuosi, kad ne visi pas jus tokie gyvuliai ir laukiniai neadekvatai keliuose.

  1-774642.png 1-774642-174.png

  Šauni įmonė, puikiai bendradarbiaujame, neturim nusiskundimų.

  Gal visai ir nieko firma. Ji tikrai reikalinga. Baisu kai nueini į kavines ar kirpyklas ir ten laaabai nešvaru. Geriau tegul pasisamdo. Nes kitąkart tikrai įėjus pasidaro tiesiog baisu

  Tai ikiteisminio tyrimo metu prisipažino vandens parke valymo priežiūras paslaugas teikusios bendrovės „Švaros biuras“ dabar jau buvusi darbuotoja Svetlana Ruseckienė, nepatikrinusi, ar viename populiariausių atrakcionų yra uždėtos apsauginės grotelės.
  Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje 52 metų Svetlana Ruseckienei pateikti kaltinimai dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo bei tarnybos pareigų neatlikimu, antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje 52 metų S. Ruseckienei pateikti kaltinimai dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo bei tarnybos pareigų neatlikimu.

  sauni imone

  Taip pat rekomenduojame

  Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
  Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
  Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
  Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
  Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
  Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 26 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
  V. Gerulaičio g. 1, LT-08200 Vilnius.
  Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
  UAB „Švaros broliai“ – „PRO BRO Group“ įmonių grupės dalis – tai švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos...
  Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
  Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
  ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...