Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinė Mokesčių Inspekcija prie LR Finansų Ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

VMI

Parašyk savo nuomonę apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Esu labai dėkinga vyr. specialistei Rūtai Lepeškienei už pagalbą, kreipiantis telefonu. Rūtos bendravimas draugiškas, dalykiškas, pateikta informacija išsami. 2021.05.04d penkis kartus skambinau į VMI, aiškinausi regos negalią turinčios mamos mokesčių klausimus, KIT715. Kiekvieną kartą mane nukreipdavo vis kitur. Tik gerb.Rūta įsigilino (“neatfutbolino” skambinti kitur), ir viską išsiaiškino: pasirodo, viskas buvo jau sutvarkyta! Jaučiu, kad Rūta ne tik sąžininga darbuotoja, bet ir labai geras žmogus!
Laba diena, labai norim padėkoti konsultantei p.Audronei Milašauskienei, už pagalbą, ramų ir malonų toną bendraujant deklaracijos pildymo klausimais. Labai pagelbėjo, užpildė pati, kadangi esam komandiruotėje ir sunkiai sekėsi prisijungti prie sistemos. Gera žinoti, kad puikūs žmonės dirbapagalbos linijoje
Didelis AČIŪ Jolantai Paulauskienei iš Klaipėdos už pagalbą deklaruojant pajamas :)
Paaiškinkit viena dalyka!!!Paskambinus siuo nr +370 5 260 5060 sulauki ne pagalbos bet vos ne pasmerkimo!!
Naherna tie sedintis konsultantai reikalingi jei paskambinus ir paprašius pagalbos del deklaraciju pildymo vos nesulauki priekaištu "Ko čia avine skambini ir trugdai"!!
Bendravimas pasibaisetinas, informacijos pateikimas vargiai suprantamas, neišsamus.norejau uzpildyti deklaracija bet taip ir nesugebejau nei užpildyti teisingai, nei gaut informacijos.
Valdonė Milienė tobula konsultantė, maloniai aiškiai paaiškina kaip pildyti deklaracijas, kai mato jog nesugebi, pati geranoriškai ir maloniai užpildo. Aptarnavimas 10 iš 10
siaubingai stringa VMI puslapis, nuolat, ne tik man, bet ir visiems mano pažįstamiems. kaip galima taip ilgai, ne vienerius metus, žiūrėti pro pirštus į visišką internetinio puslapio invalidumą? kaip, žinau, pažiūrėtumėte pro pirštus ir į šį komentarą, jeigu apskritai pažiūrėtumėte. ir rašau jį tik todėl, kad turiu laiko, kol kraunasi... kraunasi... kraunasi.. ir nepasikrauna. apgailėtina.
Laba diena, noriu padėkoti gerb. Jonui Pociui Vilniaus VMI darbuotojui, už kantrybę, pagalbą pildant pajamų deklaraciją ir nuoširdų bendravimą. Didelis AČIŪ.
Laba diena, labai noriu padėkoti Gerbiamai poniai Gražinai Paulikonienei Marijamples VMI darbuotojai už pagalbą ir kantrybę deklaruojant pajamas ir nuoširdų bendravimą.Stiprybes ir sveikatos Jums gerbiama Gražina.Pagarbiai Rimanta.
Sveiki, VMI, ačiū už patogią pajamų mokesčio pildymo formą. Tikrai labai paprasta ir greita. Sėkmės

Noriu nuoširdžiai padėkoti Gerbiamai Rūtai Jankauskienei iš Alytaus už pagalbą deklaruojant pajamas ir tiksliai ir konkrečiai atsakant į užduotus klausimus bei nuoširdų bendravimą.
Tokie darbuotojai kaip Rūta yra verti dirbti VMI įstaigoje ir gauti padidintą atlyginimą!
Vadovai turi šiais metais padidinti jos gaunamą atlygį už nuoširdų darbą ir įsigilinimą į kiekvieno LR piliečio interesus.
Ačiū Rūta!!!

Pagarbiai Vidas
Neužkrauna sistemos, ar pagaliau susitvarkysit?
Neišėjo prisiskambinti ilgiau nei 17min.
Stebiuosiu kai kuriais atsiliepimais, bet mano patirtis rodo ką kita. Versle 28metai, tikėtina, kad tikrai daug kartų teko susidurti su VMI, tačiau tokio profesionalumo, racionalumo rengiant preliminarias paraiškas ar formuojant deklaracijas niekada nebuvo
jau nekalbant apie priminimus, kada ir ką reikia sumokėti, ar deklaruoti. Tai labai aktualu, dirbant versle prie didelio užimtumo.
Todėl norėčiau padėkoti už Jūsų indėlį ir tikrai ne lengvą darbą, bei palinkėti ištvermės ir energijos.
Direktorė
Rita Žiupsnienė
asmuo 2014-04-25 16:13:21
Esu nusivylusi mokesčių inspekcijos klientų aptarnavimu. Skambinant į savo miesto inspekcijos skyrių, kalbu konkrečiai apie Šilutės skyrių, pagalbos telefonu nesulaukiu jau kelintą kartą, pasako, kad neturi laiko teikti informacijos telefonu ir nukreipia informacijos kreiptis per 1882, kam tinklalapyje pateikti numeriai, kuriais galima gauti tam tikrą informaciją nelabai suprantu... Skambinant trumpuoju numeriu nepavyksta prisiskambinti vos ne pusdienį, o sąskaitos kaip ir minėta ankstesniuose komentaruose pareina didžiulės. Esu dirbantis žmogus ir neturiu galimybės spėti atvykti į mokesčių inspekcijos skyrių darbo valandomis, o reikalingos skubios informacijos telefonu gauti taip pat nepavyksta jau kelinta diena. Tikriausiai, kai nesusimokėsiu laiku kokių mokesčių vien todėl, kad trūksta informacijos, būsiu didžiausia Lietuvos nusikaltelė.
Trumpasis numeris skirtas tik pensininkams. Kuriems ilgesnis numeris nesusirenka - nes jie kvaišos.
o normalūs žmonės trumpais mokamais numeriais neskambina.
Ta pati info linija.
Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos 1882 arba +370 5 260 5060 ir papildomais aptarnavimo skyrių telefonais.
Bajeris tame, kad sujungia su ta pačia info linija. Tad Jūsų tesė rinktis ar norite skambinti mokamai. Geriau jau iš vis tada neskambinti.
Kiek teko susidurti Kaune su VMI, tel ar nuvykus, labai kantrios ir malonios, pasiruošusios padėti dokumentuose, darbuotojos. Ačiū didelis.
VMI dirbantis darbuotojai prisijungdami prie sistemos duomenų nutekina informaciją tretiesiems asmenims, turėtu būti padarytas tarnybinis patkrinimas, kodėl darbuotojai turėdami galimybę prsijungti prie sistemos duomenų juos tikrina/žiūri ir kokiais tikslais bei kam perduoda visą informaciją kuri nėra susijusi su darbu ar vykstančiais tyrimais.
Norėčiau pakomentuoti skambutį į Vilniaus VMI: uždavus labai aiškiai suformuluotą klausimą, susijusį su nekilnojamojo turto mokesčiu, VMI darbuotoja negalėjo suvokti jo esmės ir logiškai paaiškinti. Konsultavimas buvo labai neprofesionalus, nuolat teko kartoti tai, ką norėjau konkrečiai sužinoti, tačiau supratau, kad tai beviltiška, todėl problema taip ir liko neaiški.
Visai neseniai teko bendrauti su Jusų darbuotoja Rasa Žvirbliene, Vilniaus miestas. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka jai už kantrybę ir didelę pagalbą su deklaracija. Maloniai, aiškiai ir kantriai bendraujanti darbuotoja. Dėkoju!
Neįmanoma, prisiskambint kas, dirba prie šito nr ir kas, už tai gauna atlyginimus??? Numeris mokamas groja muzika o darbuotojos, kava geria tikriausiai.
vmi konfiskuoto turto pardavimuose tiek daug pelnymosi is valstybes, pardavejeis neimanoma susisneket
labai gobsus zmones, beveik visko ko paklausi neturi bet nuvertinimai vyksta ir uz jiem palankias kainas pasiema.
Romualdas Dumbliauskas
2020-12-07 16:22:41 IP 28mavchj
noriu padekoti Gitai Bagdonavicienei uz kvalifikuota ir greita pagalba, sutvarkant turto mokesti.
Romualdas, pensininkas
NETURIU ŽODŽIŲ !!!
Labai prastai padeda, del individualios veiklos pasakiau kad padetu, biški reikejo palaukt kol pa aiškinsiu, pradejo rekt sakyt aš jusu ne suprantu, sakykit taip ar ne! Poto net to kodo kurjerjo ne pasake koks ir pasake skambinkit i registru centra ir klauskit.. aptarnavimas pas jus žemiau 0.
Ivertinu prieš susiekiant 8 balai su pirma moterim, kita -0.
Viskas.
Argi cia mokesciu inpekcija???Nu baigit juokus krete is zmoniu! Norejau pranesti apie pazeidima esama korupcija, bet nei telefonu, nei elektoriniu pastu neimanoma pranesti, informuoja, jog sistemos klaida! Saunu, taip ir toliau darykite tokias nesamones, SARASKINU KONTORA!!!
Nelabai supratau, koks i*****s kure si internetini puslapi, kuriame neina anonimiskai pranesti aipe zmogu, kuris turi individualia imone ir nemoka mokesciu.Tai pabaigai pasakysiu sekmes, siai saraskinu kontorai!!!
Skambinau klausimu del zemes mokesciu, is uzsienio sujunge gan greitai pagal numeri rode i kur skambutis VILNIUS. Kalbejausi su darbuotoja VILIJA paliko gera ispudi viska issamiai profesionalei patikrino, paaiskino esu dekingas
Vienintelis klausimas - ar gali Panevėžio VMĮ dirbti žmonės be jokios kompetencijos? Ji lygi 0.
Kodėl darau tokią išvadą? Atlikdama deklaraciją, vykdydama registravusio asmens visus nurodymus, kokius reikia turėti dokumentus, atvykus į Panevėžio VMĮ prasidėjo „cirkas“.Atvykimo pirmą dieną - tai sistema stringa, tai darbuotoja kreipiasi pagalbos į kolegę, abi abejoja, bet uždeklaruoja. Jei aš būčiau viena tokią deklaraciją atlikus, tuo ir pasibaigtų, bet mano laimei, tokią pat deklaraciją turėjo atlikti bendraautoriai Vilniuj ir Varėnoj. (Dėl nuosavybės teisių atkūrimo sprendime trys pavardės).Visose trijose VMĮ pateikiami vienodi dokumentai.
Vilniaus ir Varėnos uždeklaruota vienoda suma, o Panevėžio visai kita. Nuvykus antrą kartą ir paaiškinus kaip neatsakingai dirba iš karto pareikalauja pareikalauja naujų papildomų dokumentų.
Trečią dieną - darbuotoja kalba pakeltu tonu, pertraukinėja kalbantį, dokumento, kurio prašė ankščiau, dabar net nebeprašo nors aš jį turiu, reikalauja dar kitokių dokumentų, tariasi su kolege ir vargais negalais uždeklaruoja teisingai. Nenorėjo grąžinti 800 eurų.
Pamąstymui - dirbantis žmogus kiek laiko sugaišo registruojantis, kiek nemalonių akimirkų patyrė bendraudamas su tokiais žmonėmis, kai tuo tarpu Vilniuj ir Varėnoj atliko greitai ir mandagiai.
Kas per nesamonė. Jau kokia savaite neįmano prisiskambint į Vilniaus VMI. Kiek kart skambinau ir laukiau nuo 5 iki 20 minučiu visada užimta ir groja tapati neįdomi muzikytė. Jie ten dirba ar tinderi muša.
Skambinu tiek i viena tiek i kita numeri nurodyta internete Panevezio vmi jau nuo 13.00 iki 13.40 val. Niekas nekelia. Viena karta buvo uzimta o daugiau jokio atsakymo. Tereikia vieno numeriuko kad galeciau saskaita issiusti klientui kad butu apmoketa. Jau dvi savaites kaip veikla veikia bet niekas dar neregistruota internete...
Ziurkes kelkit rageli isviso jus dirbat ar ka darot apgailetina imone apgailetini darbuotuojai kiekvienas net nesugeba pakelt telefono apart pakele jie tiesiog atkele rageli ir viskas geda!!!!
Tai yra apgailėtina valstybinė įmonė. Per 3 dienas, niekaip nepavyko prisiskambinti, autoatsakiklis ir tada visi konsultantai "užimti".. tai ko gero vienintelė darbovietė žemėje, kur atlyginimus darbuotojai gauna tikrai už nieko neveikimą. Už deklaracija pinigų negaunu jau nuo balandzio 17d. Ar tai normalu? Apgailėtina.
Skambinant trumpuoju numeriu, skambutis yra mokamas. Nors ir įkainis menkas, tačiau laukti 5-7-10 ir daugiau minučių nesinorėtų. Arba įdarbinkite daugiau konsultantų arba darykite nemokamą numerį.
Tai labiausiai nuvylusi Lietuvos viešoji įstaiga. Pasiskambinus į VMI Kauno poskyrį teko susidurti su labai nemalonia darbuotoja, visiškai jokios kultūros bendraujant su klientu. Darbuotoja taip pat buvo ir nekompetetinga, kadangi nesugebėjo išaiškinti situacijos, tačiau prie viso to dar teko išklausyti pakelta darbuotojos balso tona. Taip pat iškilo ir dar vienas klausimas- ar darbuotoja gali telefonu klausti kliento asmens kodo?? Ar VMI negalioja asmens duomenu apsauga.
ar jus kada pradesit dirbt bledinos, kiek galima laukt mokesciu permoku grazinimo ? paraiska issiusta pacia pirma diena, pinigai bus paskutine ? kazkaip jau net nesitikiu aplamai kazka iki rinkimu gaut, apgailetina tiek sita institucija, tiek pati lietuva
Gaila labai, jog neisidemejau 3merginu vardus. Esu jom visom labai dekinga, jog isklause mane, viska isaiskino puikiai. Gaila mano telefonas prastai veikia ir neleidzia skambucio pabaigoje padaryti ivertinimo. sios merginos vertos ne 5 o viso 100. Aciu jum :)
Kam reikalinga įstaiga kuria prisiskambinti neįmanoma. Gėda Lietuvai už tokias istaigas
Nauja deklaravimo sistema yra tikras grybas, jei reikia ką nors įrašyti ji pasikaria ir išsijungia.
Užkniso negyvai.
Nei prisijungti, nei užpildyti neišeina.

Galėjo palikti seną variantą. Užpildai iš išsiunti. O čia durnių laivas.
Ir kaip pildyti deklaracija jei nekrauna pildymo formos. Valanda laiko ir dar be rezultato.
Geda, geeeda
Kada dirbs normaliai jūsų serveriai. Kam jūs renkat mokesčius jei net savo darbo internetinėje svetainėje užtikrinti negalite.
NEIMANOMA PRISISKAMBINTI, KAM JUS REIKALINGI TADA?
Prisiskambinti į šią įstaigą neįmanoma. Muzikėlė skambėjo gal 20 min ir niekas neatsilėpė. Panašu, kad viskas daroma tam, kad tik nereiktų konsultuoti.
Dėkoju Danutei iš Visagino VMI už malonų aptarnavimą
Prisiskambinti i Jūsų įstaiga tiesiog neimanoma kadangi melodijos klausai o atsiliepti niekas nesiteike.
Bandziau prissiskambinti i Panevežio m sk tai ten dar gražiau vienu nr vusa diena užimta, kitu nr atsiliepus paprasiauduoti koki nr kas gali padeti del deklaracijos pildymo, atsakymas buvo neturiu jokiu tel nr as dirbu savo darba tai dar pasitikslinau ar i VMI pataikiau? Atsake taip ir numete rageli antra karta perskambinau ir cia nebekele. Baisu !!! Štai tau valstybine įstaiga susisiekite kaip norite.
Noriu labai padėkoti Virginijai Tunylienei už labai kvalifikuotą ir greitą pagalbą. Nuoširdžiausias AČIŪ.
Kaune konfiskuotu aikstelei neimanoma susisneket su zmogum
8637405269 vmi atstovas teigia apie viesai parduodoma visa informacija klasifikuota ir slapta ir pasakyt ar automobilis parduotas negali.
Jūratė Plungienė
2020-06-14 00:43:25 IP 2ju3kq1h
Laba diena, norėčiau padėkoti Šiaulių poskyrio darbuotojai Virginijai Ingienei. Ši darbuotoja laikosi darbo etikos aukščiausiu lygmeniu, įsigilina į žmogaus problemas ir laiko prioritetu kliento poreikius, padeda išspręsti iškilusius klausimus iki galo, pati perskambina ir informuoja apie problemos sprendimo raidą, nurodo visus galimus sprendimo būdus. Geba maloniai bendrauti be valdininkiško tono. Darbuotojos pasirinkti metodai nustebino, paliko puikų įspūdį, norėčiau, kad ji būtų pastebėta ir tinkami įvertinta savo vadovybės.
VMI - puikus pavyzdys, kad švogerizmas veda tik prie įmonės kretinizmo. Puslapis, ypač elektroninės paslaugos - praktiškai neveikia. Prisiskambinti galima tik kartą per kelias valandas skambinimo. Atsiliepusios operatorės demonstruoja visišką kretinizmą - nieko nežinau, turi veikti, bandykite dar kartą. Požiūris į žmogų - mokėk pinigus ir neskambinėk, trukdai man viršininkuo minetą padaryti.
Labai dėkoju jūsų telefono operatorei Joanai padėjusiai man pirmąkart internetu susimokėti mokestį. (kuri dirbo gegužės 5 diena nuo 8.00). Daugiau tokių mandagių ir kantrių merginų. AČIŪ
Esu labai nusivylęs VMI. Studijuoju ir dirbu tad, kaip suprantu, tokiu atveju deklaravus pajamas man net turėtų sugrįžti pinigų į asmeninę sąskaitą, bet pasirodo aš dar net skolingas VMI. Nueinu į DUK'ą pabandyti rasti atsakymų, kaip viskas yra skaičiuojama, kada kas taikoma/netaikoma, nes matyt kažko nesuprantu, ir matau, kad DUK'e tiesiog sumesti kažkokie failai, kurie net neatsidaro ("This site cannot be reached"). Čia ne DUK'as, čia VMŽFTJS (vieninteliai mums žinomi failai todėl juos sukėlėme). Aš jei moku už kažką, noriu žinoti UŽ KĄ aš moku ir šią informaciją gauti neturėtų būti magistrinio darbo apimties tyrimas. Vien kartą į metus apsilankant VMI puslapy galima sugalvoti 100-us būdų, kaip vartotojams palengvinti naudotis svetaine, tačiau įmonėje dirbantiems, panašu, kad idėjų nekyla?
Šiandien pirmoji pajamų deklaravimo pagal naująjį EDS klausimyną diena. Esu sužavėtas kaip lengva ir paprasta deklatuoti pajamas, kai pilkosios duomenų pateikimo formos praeityje. 2019 - aisiais turėjau įvairių pajamų susijusių su patalpų nuoma, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties nekilnojamo turto pardavimu. Jau seniai bijojau ar šių metų pajamų deklaravimo procesas pasiseks. Bet lenkiu galvą prieš sistemos kūrėjus ir pačią mokesčių inspekciją, kad sumanė kaip padaryti pajamų deklaravimą paprastesniu. Nebereikia būtų langelių ekspertu, pagaliau įmanoma susitvarkyti mokesčių deklaraciją būnant paprastu žmogumi per vieną dieną. Rašau šį atsiliepimą, nes tikriausiai niekas jūsų negiria už gerą darbą, tik peikia kai kas neveikia. Todėl dėkoju: naujoji sistema verta jūsų žvaigždžių valandos.

SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente
SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente 05-08 14:54
Rinkimų į Škotijos parlamentą atnaujinto balsų skaičiavimo rezultatai šeštadienį rodo, kad šio Jungtinės Karalystės regiono valdančioji partija yra labai arti daugumos, galinčios leisti jai...
G. Nausėda: ES šalys diskutuos dėl galimų sankcijų Rusijai
G. Nausėda: ES šalys diskutuos dėl galimų sankcijų Rusijai 05-08 14:10
Europos Sąjungos (ES) šalys laikosi pozicijos, kad Rusijos veiksmai Čekijos atžvilgiu buvo netoleruotini ir diskutuos dėl galimų sankcijų, sako prezidentas Gitanas Nausėda.
ES susitarė įsigyti iki 1,8 mlrd. "BioNTech/Pfizer" vakcinos dozių
ES susitarė įsigyti iki 1,8 mlrd. "BioNTech/Pfizer" vakcinos dozių 05-08 13:56
Europos Sąjunga sudarė susitarimą su farmacijos bendrovėmis "BioNTech" ir "Pfizer" dėl iki 1,8 mlrd. jų sukurtos vakcinos nuo COVID-19 dozių įsigijimo, šeštadienį pranešė Europos Komisijos vadovė...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%