Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinė Mokesčių Inspekcija prie LR Finansų Ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

VMI

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Labai prastai padeda, del individualios veiklos pasakiau kad padetu, biški reikejo palaukt kol pa aiškinsiu, pradejo rekt sakyt aš jusu ne suprantu, sakykit taip ar ne! Poto net to kodo kurjerjo ne pasake koks ir pasake skambinkit i registru centra ir klauskit.. aptarnavimas pas jus žemiau 0.
Ivertinu prieš susiekiant 8 balai su pirma moterim, kita -0.
Viskas.
Argi cia mokesciu inpekcija???Nu baigit juokus krete is zmoniu! Norejau pranesti apie pazeidima esama korupcija, bet nei telefonu, nei elektoriniu pastu neimanoma pranesti, informuoja, jog sistemos klaida! Saunu, taip ir toliau darykite tokias nesamones, SARASKINU KONTORA!!!
Nelabai supratau, koks i*****s kure si internetini puslapi, kuriame neina anonimiskai pranesti aipe zmogu, kuris turi individualia imone ir nemoka mokesciu.Tai pabaigai pasakysiu sekmes, siai saraskinu kontorai!!!
Skambinau klausimu del zemes mokesciu, is uzsienio sujunge gan greitai pagal numeri rode i kur skambutis VILNIUS. Kalbejausi su darbuotoja VILIJA paliko gera ispudi viska issamiai profesionalei patikrino, paaiskino esu dekingas
Vienintelis klausimas - ar gali Panevėžio VMĮ dirbti žmonės be jokios kompetencijos? Ji lygi 0.
Kodėl darau tokią išvadą? Atlikdama deklaraciją, vykdydama registravusio asmens visus nurodymus, kokius reikia turėti dokumentus, atvykus į Panevėžio VMĮ prasidėjo „cirkas“.Atvykimo pirmą dieną - tai sistema stringa, tai darbuotoja kreipiasi pagalbos į kolegę, abi abejoja, bet uždeklaruoja. Jei aš būčiau viena tokią deklaraciją atlikus, tuo ir pasibaigtų, bet mano laimei, tokią pat deklaraciją turėjo atlikti bendraautoriai Vilniuj ir Varėnoj. (Dėl nuosavybės teisių atkūrimo sprendime trys pavardės).Visose trijose VMĮ pateikiami vienodi dokumentai.
Vilniaus ir Varėnos uždeklaruota vienoda suma, o Panevėžio visai kita. Nuvykus antrą kartą ir paaiškinus kaip neatsakingai dirba iš karto pareikalauja pareikalauja naujų papildomų dokumentų.
Trečią dieną - darbuotoja kalba pakeltu tonu, pertraukinėja kalbantį, dokumento, kurio prašė ankščiau, dabar net nebeprašo nors aš jį turiu, reikalauja dar kitokių dokumentų, tariasi su kolege ir vargais negalais uždeklaruoja teisingai. Nenorėjo grąžinti 800 eurų.
Pamąstymui - dirbantis žmogus kiek laiko sugaišo registruojantis, kiek nemalonių akimirkų patyrė bendraudamas su tokiais žmonėmis, kai tuo tarpu Vilniuj ir Varėnoj atliko greitai ir mandagiai.
Kas per nesamonė. Jau kokia savaite neįmano prisiskambint į Vilniaus VMI. Kiek kart skambinau ir laukiau nuo 5 iki 20 minučiu visada užimta ir groja tapati neįdomi muzikytė. Jie ten dirba ar tinderi muša.
Skambinu tiek i viena tiek i kita numeri nurodyta internete Panevezio vmi jau nuo 13.00 iki 13.40 val. Niekas nekelia. Viena karta buvo uzimta o daugiau jokio atsakymo. Tereikia vieno numeriuko kad galeciau saskaita issiusti klientui kad butu apmoketa. Jau dvi savaites kaip veikla veikia bet niekas dar neregistruota internete...
Ziurkes kelkit rageli isviso jus dirbat ar ka darot apgailetina imone apgailetini darbuotuojai kiekvienas net nesugeba pakelt telefono apart pakele jie tiesiog atkele rageli ir viskas geda!!!!
Tai yra apgailėtina valstybinė įmonė. Per 3 dienas, niekaip nepavyko prisiskambinti, autoatsakiklis ir tada visi konsultantai "užimti".. tai ko gero vienintelė darbovietė žemėje, kur atlyginimus darbuotojai gauna tikrai už nieko neveikimą. Už deklaracija pinigų negaunu jau nuo balandzio 17d. Ar tai normalu? Apgailėtina.
Skambinant trumpuoju numeriu, skambutis yra mokamas. Nors ir įkainis menkas, tačiau laukti 5-7-10 ir daugiau minučių nesinorėtų. Arba įdarbinkite daugiau konsultantų arba darykite nemokamą numerį.
Tai labiausiai nuvylusi Lietuvos viešoji įstaiga. Pasiskambinus į VMI Kauno poskyrį teko susidurti su labai nemalonia darbuotoja, visiškai jokios kultūros bendraujant su klientu. Darbuotoja taip pat buvo ir nekompetetinga, kadangi nesugebėjo išaiškinti situacijos, tačiau prie viso to dar teko išklausyti pakelta darbuotojos balso tona. Taip pat iškilo ir dar vienas klausimas- ar darbuotoja gali telefonu klausti kliento asmens kodo?? Ar VMI negalioja asmens duomenu apsauga.
ar jus kada pradesit dirbt bledinos, kiek galima laukt mokesciu permoku grazinimo ? paraiska issiusta pacia pirma diena, pinigai bus paskutine ? kazkaip jau net nesitikiu aplamai kazka iki rinkimu gaut, apgailetina tiek sita institucija, tiek pati lietuva
Gaila labai, jog neisidemejau 3merginu vardus. Esu jom visom labai dekinga, jog isklause mane, viska isaiskino puikiai. Gaila mano telefonas prastai veikia ir neleidzia skambucio pabaigoje padaryti ivertinimo. sios merginos vertos ne 5 o viso 100. Aciu jum :)
Kam reikalinga įstaiga kuria prisiskambinti neįmanoma. Gėda Lietuvai už tokias istaigas
Nauja deklaravimo sistema yra tikras grybas, jei reikia ką nors įrašyti ji pasikaria ir išsijungia.
Užkniso negyvai.
Nei prisijungti, nei užpildyti neišeina.

Galėjo palikti seną variantą. Užpildai iš išsiunti. O čia durnių laivas.
Ir kaip pildyti deklaracija jei nekrauna pildymo formos. Valanda laiko ir dar be rezultato.
Geda, geeeda
Kada dirbs normaliai jūsų serveriai. Kam jūs renkat mokesčius jei net savo darbo internetinėje svetainėje užtikrinti negalite.
NEIMANOMA PRISISKAMBINTI, KAM JUS REIKALINGI TADA?
Prisiskambinti į šią įstaigą neįmanoma. Muzikėlė skambėjo gal 20 min ir niekas neatsilėpė. Panašu, kad viskas daroma tam, kad tik nereiktų konsultuoti.
Dėkoju Danutei iš Visagino VMI už malonų aptarnavimą
Prisiskambinti i Jūsų įstaiga tiesiog neimanoma kadangi melodijos klausai o atsiliepti niekas nesiteike.
Bandziau prissiskambinti i Panevežio m sk tai ten dar gražiau vienu nr vusa diena užimta, kitu nr atsiliepus paprasiauduoti koki nr kas gali padeti del deklaracijos pildymo, atsakymas buvo neturiu jokiu tel nr as dirbu savo darba tai dar pasitikslinau ar i VMI pataikiau? Atsake taip ir numete rageli antra karta perskambinau ir cia nebekele. Baisu !!! Štai tau valstybine įstaiga susisiekite kaip norite.
Noriu labai padėkoti Virginijai Tunylienei už labai kvalifikuotą ir greitą pagalbą. Nuoširdžiausias AČIŪ.
Kaune konfiskuotu aikstelei neimanoma susisneket su zmogum
8637405269 vmi atstovas teigia apie viesai parduodoma visa informacija klasifikuota ir slapta ir pasakyt ar automobilis parduotas negali.
Jūratė Plungienė
2020-06-14 00:43:25 IP 2ju3kq1h
Laba diena, norėčiau padėkoti Šiaulių poskyrio darbuotojai Virginijai Ingienei. Ši darbuotoja laikosi darbo etikos aukščiausiu lygmeniu, įsigilina į žmogaus problemas ir laiko prioritetu kliento poreikius, padeda išspręsti iškilusius klausimus iki galo, pati perskambina ir informuoja apie problemos sprendimo raidą, nurodo visus galimus sprendimo būdus. Geba maloniai bendrauti be valdininkiško tono. Darbuotojos pasirinkti metodai nustebino, paliko puikų įspūdį, norėčiau, kad ji būtų pastebėta ir tinkami įvertinta savo vadovybės.
VMI - puikus pavyzdys, kad švogerizmas veda tik prie įmonės kretinizmo. Puslapis, ypač elektroninės paslaugos - praktiškai neveikia. Prisiskambinti galima tik kartą per kelias valandas skambinimo. Atsiliepusios operatorės demonstruoja visišką kretinizmą - nieko nežinau, turi veikti, bandykite dar kartą. Požiūris į žmogų - mokėk pinigus ir neskambinėk, trukdai man viršininkuo minetą padaryti.
Labai dėkoju jūsų telefono operatorei Joanai padėjusiai man pirmąkart internetu susimokėti mokestį. (kuri dirbo gegužės 5 diena nuo 8.00). Daugiau tokių mandagių ir kantrių merginų. AČIŪ
Esu labai nusivylęs VMI. Studijuoju ir dirbu tad, kaip suprantu, tokiu atveju deklaravus pajamas man net turėtų sugrįžti pinigų į asmeninę sąskaitą, bet pasirodo aš dar net skolingas VMI. Nueinu į DUK'ą pabandyti rasti atsakymų, kaip viskas yra skaičiuojama, kada kas taikoma/netaikoma, nes matyt kažko nesuprantu, ir matau, kad DUK'e tiesiog sumesti kažkokie failai, kurie net neatsidaro ("This site cannot be reached"). Čia ne DUK'as, čia VMŽFTJS (vieninteliai mums žinomi failai todėl juos sukėlėme). Aš jei moku už kažką, noriu žinoti UŽ KĄ aš moku ir šią informaciją gauti neturėtų būti magistrinio darbo apimties tyrimas. Vien kartą į metus apsilankant VMI puslapy galima sugalvoti 100-us būdų, kaip vartotojams palengvinti naudotis svetaine, tačiau įmonėje dirbantiems, panašu, kad idėjų nekyla?
Šiandien pirmoji pajamų deklaravimo pagal naująjį EDS klausimyną diena. Esu sužavėtas kaip lengva ir paprasta deklatuoti pajamas, kai pilkosios duomenų pateikimo formos praeityje. 2019 - aisiais turėjau įvairių pajamų susijusių su patalpų nuoma, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties nekilnojamo turto pardavimu. Jau seniai bijojau ar šių metų pajamų deklaravimo procesas pasiseks. Bet lenkiu galvą prieš sistemos kūrėjus ir pačią mokesčių inspekciją, kad sumanė kaip padaryti pajamų deklaravimą paprastesniu. Nebereikia būtų langelių ekspertu, pagaliau įmanoma susitvarkyti mokesčių deklaraciją būnant paprastu žmogumi per vieną dieną. Rašau šį atsiliepimą, nes tikriausiai niekas jūsų negiria už gerą darbą, tik peikia kai kas neveikia. Todėl dėkoju: naujoji sistema verta jūsų žvaigždžių valandos.
1. VMI puslapis priziurimas labai prastai. Daznai neveikia nuorodos, neimanoma pateikt prasymu arba tiesiog puslapio neuzkrauna. Mano nuomone, toks puslapis turetu suktis kaip bitute, kad kuo sparciau ir efektyviu butu aptarnaujami pilieciai kurie ir islaiko visa sita sistema. Manau kiekvienas zmogus kuris naudojasi elektronine VMI sistema gali pateikt pavyzdziu kokie ten cirkai vyksta.
2. Nepakankamas informacijos pasiekiamumas arba faktu nutylejimas. Skamba baisiai sitas punktas nes cia valstybes izdo valdymo varikliukas! Kuriami informaciniai video, kaip pateikti ar suformuoti prasymus ir formas, bet nera nurodytas teikimo terminas. Informacijos nera nei instrukcijose, nei instrukciju santraukose, nei informaciniuose vaizdo klipuose.
3. Netinkamas poziuris i klienta ir/arba darbuotoju nekompetencija! Ne karta yra teke lankytis VMI padaliniuose ir ne karta likau lyg muse kandes. Vienu atveju darbuotoja nesupranta, kaip naudotis sistema (ironiska, bet tai jos pagrindinis darbo irankis). Kita darbuotoja sugeba tik paklausyti kodel as atejau pas ja ir kategoriskai atsisako suteikti paslauga ir liepia pasidaryti viska paciam per ju internetine svetaine (taip pat ironiska nes svetaine, kaip tycia tada neveike). Teko susidurti ir su darbuotoja kuri pakeltu tonu liepia pateikti prasymo atsaukima, o paklausus kodel tik pasako, kad pavelavau pateikti (nors pateikiau likus 4 dienom iki prasymu pateikimo paskutines dienos). Apibendrinant - darbuotojai dirba visiskai be kontroles, o kartais net ne dirba, o demonstruoja valdzia.
Dokumentu nagrinejimo terminai. VMI dokumenta teikia menesi ir ilgiau. O kai paskambina VMI darbuotoja, susidaro toks ispudis kad viska reikia padaryt dabar, sia minute.
Mokesciu nuskaitymo tvarka. Cia gal savo nuomones daug nereiksiu, tik pasakysiu, kad logikos visiskai nera ir didzioji dauguma VMI darbuotoju patys nesupranta tvarkos ir sistemos.
Mokesciu skaiciavimas, tarifai, ikainiai. Zlugdantys smulkuji versla, skatinantys seseline ekonomika, neduodantys naudingos grazos mokesciu moketojui. (Pvz. Keliu mokesciai, visi pelno mokesciai, pajamu mokesciai, ket pazeidimu baudos gerokai papildo biudzeta, o griztamoji verte visuomenei - greicio radarai, kurie nereikalingi, nes protingi zmones per duobes, nelaksto, o kurie laksto veikiausiai nei proto turi, nei mokescius ir baudas moka..
Asmeniskai esu labai nusivyles sia istaiga...
Vilma 2020-03-04 22:39:20
siandien man buvo panasus sokas:kaip pavyzdinga LT piliete 2019 m, balandzio viduryje deklaravau savo 2018 m pajamas, paskaiciavo man, kad sugrazins 68 e (juos ir gavau tvarkingai).Vakar gaunu laiska, kad yra netikslumu 2018 m deklaracijoje, nueinu, o ten pasirodo neuzdeklaruotos pajamos is uzsienio (jame buvau 3 men), finale isiskolinimas 500 e, plius 68 grazint jiems atgal ir dar delspiningiu 51 e-PASAKA o ne GIMTINE, brangi Lietuva, Pasirodo, gavau nemenkas pajamas is uzsienio, todel man panaikinta NPD lengvata, kuri buvo taikyta 2018 m dirbant LT tuos likusius 9 menesius ir nemoket to isiskolinimo nera jokiu galimybiu, Apiplese viduri baltos dienos.
Uzuojauta... Kas svarbiausia - jokios atsakomybes ir jokio baudziamumo uz netinkamai atlikta darba, netinkamai atliktas pareigas MUMS, VMI maitintojams! Jokio perspejimo kad delspinigiai auga! Kas atlygins netik finansine bet ir moraline zala?
Giedrius 2020-02-16 22:09:28
Man labai pikta ir apmaudu tiek del kai kuriu darbuotoju darbo tiek del pacios VMI aparato veikimo. Situacija tokia: 2018 metais buvau deklaraves gyvenama vieta Norvegijoje, ten legaliai dirbau norvegu firmoje 4 menesius. Geguzes menesi grizau i Lietuva, Telsiu VMI skyriaus vyr. specialiste padejo man sudeklaruoti GPMD uz 2018 metus. Deklaracija buvo priimta ir patvirtinta!!! Po beveik metu gaunu laiska i gmail'a kad nedeklaravau uzsienio pajamu!!! VMI darbuotoja padeda sudeklaruoti! Gaunu soka - valstybei skolingas 402eur ir DAR 30.22eur DELSPINIGIU !!!! Susidaro ispudis kad tycia yra blogai sudeklaruojama VMI vyr. Specialisciu pagalba ir Tycia yra auginami delspinigiai!!! Kaip sakoma: lazda turi 2 galus! Tikiuosi gyvenimaa istaisys Jusu padarytas klaidas
Gediminas,tas pats ,persekiojantis debilus
2020-03-02 22:46:30 IP 28m9upfg
d****i j us ir d*****i ar imbecilai-rinkites, kuo norite buti, bet tai nenormalu, kai apmokestiinta aikstele atvykusiems susimoketi Dar daugiau, jus esate debilais jog jusu jekse israsodokumenta be roik kodo, be kurio negalima susimoketi sitai debilu valstybei
Giedrius 2020-02-16 22:09:28
Identiška situacija.. Turiu sumokėti dabar 234eu. Labai liūdna, kad mūsų sistema veikia taip, tik, kad žmonėms būtų blogiau...
prisiskambinti tolygu prezidentui. apie internetini puslapi ir jo patoguma naudotius isvis nesneku. issipisinetojai ir v***s per visus galus
Noriu išsiimti verslo liudijimą, o eilinį kartą VMI nesugeba prijungti manęs prie mano VMI, rašo autentifikacijos klaida.
Tai kaip man reikia dirbti rytoj neturint liudijimo? Ateis darbo inspekcija, o aš sakysiu VMI puslapis neveikė? Ačiū jums. Taip mažiname šešėlį ir renkame mokesčius valstybei. Baisu.
Manau siu komentaru net neskaito VMI atstovai. Cia rayti beprasmiska. Nes niekas nesikeicia.
Pagal galiojančius teisės aktus, gaminant kavą mugėse, masiniuose renginiuose, prekiaujant ja iš palapinės, pardavėjas KIEKVIENAM PIRKĖJUI PRIVALO IŠRAŠYTI SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ ARBA IŠDUOTI KASOS APARATO KVITĄ. Ar tai suderinama su sveiku protu?! Verslo liudijimas tokiai veiklos rūšiai neišduodamas, o individualios veiklos pagal pažymą buhalterinės apskaitos reikalavimų tiesiog fiziškai neįmanoma įvykdyti! Kodėl priimami tokie nelogiški įstatymai?
Neįmanoma naudotis mano vmi sistema, mėginu užsakyti verslo liudijimą jau antra para, ties kiekvienu žingsniu (kurių yra milijonas) krauna puslapį po dvidešimt minučių ir galiausiai iš puslapio išmeta. Gal galima pamėginti It technologijas sutvarkyti iki Europos sąjungos kokybės lygmens?
Dar karta sveiki. Prisijunges prie mano vmi jauciuosi lyg i 90-uosius patekes. Ar kada palanuojama kazka keisti sioje svetaineje ar taip ir liks sabdis? Kaip visada turiu sedeti iki vidurnakcio ir laukti kol bus patvirtinamas mano prasymas. Siuo metu sedziu 4 valandas bet busena kaip vygdoma taip vygdoma. Ir tai ne pirmas kartas. Net nezinau ar yra kazkoksai tikslas cia kazka rasyti??? Aciu uz demesi.
Labai nemalonus darbuotojos bendravimas mums atėjus užpildyti turto deklaraciją Klaipėdos AVMI "Vėtrungėje".
Pirmiausia, keletą kartų įžūliai pertraukia vidury sakinio, o vėliau piktinasi, jog nesusiklabame ir neaišku, ko mes norime. Jokios pagarbos klientui, tik sugadinta nuotaika.
Laba diena, būkit žmonės, perdarykit vmi svetainę.. Neįmanoma, kaip viską ilgai krauna. Tiesiog kiekvieną kartą įsijungti svetainę yra kančia. Jei reikia kokią baudą susimokėt, blogiausias dalykas yra ne tai, kad prarandu pinigų, o tai, kad turėsiu įeiti į vmi svetainę ir pusę valandos atlikti paprasčiausius dalykus vien dėl to, kad viską taip ilgai krauna.... Turėtų būti 2019ais metais nelegalu tokią svetainę turėti veikiančią, ypač valstybinės įstaigos...
Sveiki. Kas antra savaitgali vis kazkokie gedimai pas jus. Neimanoma naudotis mano vmi visiskai.
Didelis dėkui deklaravimo skyriaus vyr. specialistei Mikutienei Liudmilai už pagalbą taisant GPM deklaraciją. Labai džiugu, kad VMI turi tokių specialistų, kurie moka ne tik puikiai išaiškinti klaidas, bet ir nuoširdžiai nori padėti! Dar kartą AČIŪ Liudmilai už šiltą ir nuoširdų bendravimą.
Pirmas gyvenime nusiskundimas. Tikriausiai įsivaizduojat iki kiek turėjo sunervinti. Jūsų svetainė apgailėtina, neįmanoma nei prašymą pateikt, nei nieko. Nežinau kaip išvis kažkas leidžia tokiam produktui egzistuoti, bet čia dar ne viskas. Darbuotojai... Atrodo skaičių nepažįsta, pusę valandos kaip su siena šneki, kol perjunginėdami viens kitam kažkas gal ir pripažįsta klaidą ir liepia užpildyti prašymą per mano.vmi... kuri neveikia.. Puiku :)
21 a. tačiau Jūsų internetinis puslapis tikriausiai akmens amžiuje sukurtas, puslapių krovimo laikas tragiškas, nežinau kiek kantrybės reikia teikiant prašymas, spėju dėl tokio Jūsų puslapio puse žmonių neapsikenčia ir geriau eina dirbt nelegaliai nei žaist su Jūsų pasibaisėtinu puslapiu. SUSITVARKYKIT VIENA KARTA
Marius Andrijauskas
2019-08-02 14:52:37 IP 65go1bsa

Noreciau paklausti kodel Utenos M.I. neaptarnauja pilieciu. Prisegtas dokumentas is Voketijos, Lietuviskai ir Vokiskai israsytas, apie ji ir rasau.

Vilniaus M.I. sutvarko viska be pretenziju, asmeniskai atejus arba pastu. Utenoj pasimete, sako kad jiems kazkas nepatinka apie forma. Nezino ka daryti net nurodzius originalu tinklalapi kur galima rasti forma.

Realiai, problema prasideda su vyr. specialistu Arunu Sinkunu, kuris nelabai supranta savo darba ir neatsako i klausimus, nei pastu nei telefonu. Noreciau zinoti kur galiu oficialu skunda parasyti, nes jo neveiklumas ir pasimetimas musu firmai ir musu darbuotojui pinigus kainuoja. Nelabai liko noro juokaut su jo poskyriu.
Pasipiktinęs klientas
2019-07-31 15:48:42 IP 28mcqmrs
Gerbiamieji,
jau nežinau kelintą dieną gaunu keistus pranešimus į elektroninį paštą iš vmi. Bandau skambinti, bet jau kelinta diena, kad ir kuriuo paros metu - ar ryte, ar dieną, ar vakarop- niekas nekelia ragelio. Minutės besiklausant muzikėlės kapsi, bet kas iš to... Kaip su Jumis susisiekti? Ne gi nėra dirbančių ir atsakinėjančių į skambučius? Tuomet kam nurodyti telefono numerį, jei nėra kam pakelti ragelio?
Aš prisiskambinau, nes buvo vardinis telefono numeris, bet atsakiusioji darbuotoja pokalbio pabaigoje išvis numetė ragelį, nespėjau padėkoti už skirtą laiką. Mano kalbėjimo iki galo neišklausius, ant viršaus kalba, ko pasekoje ir aš pradėjau ant viršaus kalbėti. Nusimetė mane kaip karštą bulvę, bus matyti ar kolegos daugiau suinteresuoti išspręsti žmogaus užklausimą, ar ne tam skirta klientų konsultavimo pareigybė? Gi pasiginčyti aš galiu ir su savo aplinkos žmonėmis, ne to skambinu į VMI.
Ši įstaiga - kažkoks tragikomedijos teatras. Pildant metinę deklaraciją, pagal pateiktus duomenis, turi iki liepos 31 dienos išmokėti apie 500 eurų permoką. Nepaisant to, kad deklaracija pateikta daugiau kaip prieš tris mėnesius, likus savaitei iki pinigų išmokėjimo, į sistemą gaunu laišką, kad viename iš priedų yra išlaidų kodo neatitikimas. Kadangi trūksta aiškumo koks kodas ir kuriame priede, imu skambinti dokumentą nagrinėjusiai darbuotojai, kuri, deja nesiteikia pakelti telefono. Pagal pinigų gražinimo terminus, pakoregavus informaciją po gegužės 1 dienos, pinigų išmokėjimo terminas vėl pasikeičia, taigi pingus gausiu vėliau negu turėjau. Pati internetinė svetainė kraunasi tokiu greičiu, kad galima nubėgti pusę, o gal net ir visą maratoną per tą laiką. Įtariu, jeigu pinigus reikėtų primokėti, o ne gauti, nereikėtų nieko pačiam pildyti, viskas būtų surasta ir atskaičiuota kelių minučių bėgyje. Tiesiog bravo, ačiū už sugaištą mano laiką bandant pačiam aiškintis kur yra klaidos ir kaip veikia (ar tikrai?) jūsų sistema.

Vilniuje ir Kaune įžiebtos kalėdinės eglės
Vilniuje ir Kaune įžiebtos kalėdinės eglės 11-28 19:38
Vilniaus Katedros bei Kauno Rotušės aikštėse šeštadienio vakarą įžiebtos Kalėdų eglės.
JAV – rekordinis juodasis penktadienis internete
JAV – rekordinis juodasis penktadienis internete 11-28 17:37
Šiemet amerikiečiai juodojo penktadienio metu privengė parduotuvių ir prekybininkams internetu sunešė rekordinius 9 mlrd. USD. Tačiau tikimasi, kad netrukus prasidėsiantis kibernetinis pirmadienis...
Dėl karantino sostinės senamiestyje įprasto šurmulio nelikę
Dėl karantino sostinės senamiestyje įprasto šurmulio nelikę 11-28 17:13
Sostinės senamiestis dėl karantino neteko jam įprasto šurmulio. Nemaža dalis kavinių ir restoranų nepasinaudojo proga tiekti maisto išsineštinai, todėl veiklą, bent laikinai, sustabdė. Visgi...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%