Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinė Mokesčių Inspekcija prie LR Finansų Ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

VMI

Parašyk savo nuomonę apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

susitvarkykit vienąkart savo sistemą, ketvirta diena kaip gaunu el.laiškus apie sumokėtą baudą, jau virš 70 jų gavau.
Ačiū už nuoširdų bendravimą ir puikų išaiškinimą deklaravimo skyriaus vyr. specialistei Jolantai Šavirienei.
Aciu už gera darbą Panvezio VMI 12 darbo vietos darbuotojai. Aciu. Aciu
Prokuroras tomas januskevicius paskire bauda ir savo nutarime nuruode apmokieti ne VMI o konkreciam savo antstoliui be vikdomo rasto.Apmokiejau kadangi dur iu laive geriau buti kuo toliau nuo pacio laivo.Apmokejau pateikiau cekas.i prokuratura, VMI ir STT, Teismui..STT nuruode kad cia ne korupcija, prokuratura su teismu palaiko o VMI......pradejo rasyti meiles laiskus su reikalavimu paimti pinigus atgal ir pervesti valstibei......rasau nera teiseto pagrindo, jeikit misku......atsako mes ne galim.....rasau.kad man dzin.......O anstoliukas kada smirdet pradejo nusprende pinigus grazinti i pasta.......Paste dabar guli jau 3 menesi............pas mane nera padrindo paimti kadandi, , skola " sumokieta ir noriu sita cirka paziureti iki galo. Kad VMI grazinti atgal reikalingas sprendimas kad sumokieti buvo ne teisetai, privalo ismokieti man moraline, depspinigai ir taip toliau.Privales nubausti ir teisejus kuri valstibes vardu pripazino kad viskas teisetai.Kaip jis manot, ar Janiskevicius ramei mega? Ne! Pradejo rasyti meiles laiskus VMI ir aiskinti kad as savo noru sumokiejau konkreciam nuruodytam anstoliui.Site de ai is VMI citoja man memiarus..........
Siaubas! Siaubas! Siaubas! Darbuotojos sėdi tam, kad parodyti jog "ale" dirba nors visai matyt nesupranta ką jos ten dirba ir ką daro! Viena ant kitos stumdo! Tokia situacija nuėjom su vyru kaip visi žmonės deklaruoti pajamas! Išėjom įsitikinę kad viskas gerai nes taip pasakė darbuotoja! Gaunam laišką skola, grįžtam atgal pas kitą konsultante! Tvirtina viskas gerai sutvarkiau ten atejusi darbuotoja iš viršaus (kuri nedirba su deklaracijom) sutvarkiau nieko nereikia moketi po mėnesio gaunam laišką apmokekit nes skolą! Pip.... Grįžtam vėl jau dar kita sako ne cia paveluotai atejo laiškas nieko moketi nereikia! Čia matyt suruošti laiškai buvo tai ir išsiuntė sako viską patikrinau tikrai nekreipkit dėmesio nes nereikia mokėti! Isvaziavom ramia galva viskas gerai išsiaiškinom! Gaunam laišką nuo jūsų sąskaitos bus automatiškai nu skaičiuoti pinigai su delspinigiais 186€su centais!! Kas čia dabar??? Ko mes važinėjom aiskinomes!! Skambinam i vmi sako darbuotoja paziurejau taip turit sumoketi cia nuo keleriu metu skolos nezinau ka jos jums sake as matau kaip yra! Ok? Tai kur jos ziurejo??? Uz kokius kelerius metus? Jei kiekvienais metais deklaruojam!!! Ziauriai nusivylę vilniaus skyriaus darbuotojais!! Ka nori ta daro! Žiūri i kompą nieko nemato ir tai ne viena darbuotoja!!! Siūlyčiau padaryti savo darbuotojoms mokymus jei pačios jau nebežino reikia kam mokėti ar nereikia, o gaunasi poto su delspinigiais!!
Noriu padekoti Birutei Kyzikienei dirbanti kauno VMI uz operetyvini darba. Ačiū! Taip ir toliau dirbkite:)
Apgailetina skyle su apgailetinomis senom kvaisom darbuotojomis. Savo lizdu naujom protingom specialistem neuzleis turbut niekada. Sedi perpuvusios, piktos ir priedui nesugeba dirbti savo darbo. Graudu ir apgailetina. Šmaros is didziosios Š.
Esu pasibaisėjusi VMI specialistės Audronės Gudaitienės, Klaipėdos sk., bendravimu su klientais. Paskambinus telefonu, buvo bendraujama pakeltu tonu, į pateiktą klausimą buvo nepilnai atsakyta. Manau šiai specialistei reikėtų pasimokyti bendravimo etikos.
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 08:36:19 IP 86.100.62.197
noriu padėkoti VMI specialistei, atrodo, Tatjana vardas, darbo vieta Nr.17.VMI lankiausi pirmą kartą ir truputį prisibijojau, nes šiuose reikaluose nelabai suprantu ir tikrai nežinau ką reik paaiškinti ko aš noriu.Bet tikrai nustebau.kai labai geranoriškai viską išaiįkino ir sutvarkė (mano pačios priveltas klaidas).Ačiū už supratimą.
Atėjau į VMI užpildyt prašymą apie gautas pajamas. Išmušu taloną mano numeris 301. Eina į vidų tik 260. Reiškias prieš mane 40žmonių. Tiek to. PALAUKSIU.Esu sąžininga. Laukiamajam gal 30žmonių. Visi "suėjo", laukiau ilgai ir kantriai. Nors mašinoj vyras su 6mėnesių kūdikiu. Kai atėjo 299 talonui eilė-apsidžiaugiau. Gteit prieisiu... bet sistema pradėjo vėl kitą eilę "mušt".talonai pasipylė skaičiais 200;201 ir t.t.Ateina kiti. Muša taloną. Tuoj užeina. O tu durnele stovėk. Ar čia sąžininga ta sistema? Aš su kūdikiu laukiau virš valandos. Man paaiškino"sistema" kalta. Pirmumo eilėj deklaracijos. Palaukti reiktų 2savaites. Tada baigsis eilės. Nesu niekur susidūrusi su tokiu "sistemos gedimu", o gal tyčiniu laiko vilkinimu?Be to niekur neparašyta, kad Nėščios ar Motinos su kūdikiu ar Invalidai turi bent kokių privilegiju. Ne, aš nenoriu privilegijų. Bent sąžinės, ponai Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai. Nebeišlaikiau. APSIVERKIAU.Suspaudžau visus mygtukus. Tuoj eilė atėjo...ateina eilė tiem, kurie laukia verslo liudijimų, įmonės ir kt. O sąžiningi gali ir laukti. Kad ir dvi valandas. Nuėjau pas vedėją. Ji maloniai šypsosi. Turbūt ne pirma aš tokia....P.s. miestas Šilutė.
Norėčiau padėkoti Kauno VMI darbuotojai dirbančiai 2018.04.06, 9:40 prie 14 langelio už gerą, malonų aptarnavimą! Ačiū, kad yra gerų darbuotojų!
2017 neleido padaryti metines deklaracijos, ir nezinojau kodel, o atsake kai jau nebebuvo galima deklarauoti, tai pinigu grazinima metus laukiu, kai Olandijoje ju VMI viska patys daro, greitai ir tiksliai, o ten zmoniu 17 milijonu, ir grazina PSD kas menesi. Taigi pas mane buvo likusi skola is 2012 ili 2013, nesumoekti mokesciai, parase man apie tai tik 2015, o suzinojau tik 2018, tai ka as noriu pasakyti, maza to kad informavo ne laiku, tai po 5 metu deklaravimo tik ne leido deklarauoti 2017 nes as turiu isiskolinima...
Po šiandienos apsilankymo Vilniaus skyriuje, norėčiau labai padėkoti ten sutiktiems darbuotojams ir ypač p.Jurgitai Rasimovičienei, kuri, nepaisant didžiulio žmonių kiekio, nuoširdžiai ir kantriai mus išklausė, padėjo pataisyti deklaracijas ir kvalifikuotai paaiškino visus mums nesuprantamus mokesčių klausimus. Dėkui.
Esu pasibaisejusi VMI Darbu ir apgavystemis. Pati mokejau Psd mokesti, 2014, 2015 metais, bet dirbau uzsienyje ir nebuvau girdejusi, kad nereikia Lietuvoje moketi, jei esi draustas uzsienyje. 2015 metais gimus vaikui ligoniu kasa mane apdraude pagal mazameti vaika, kad as auginu. Ju darbuotoja uzpilde man dekaracija, kad susigrazinti pinigus uz 2014, 2015 metus, nes as neprivalejau moketi. Uz 2014 metus laukiame dar pazymos is uzsienio, o uz 2015 viskas gerai ir jokiu pazymu nebereikia laukti, bet galiausiai ateina patvirtinimas, kad uz 2015 metus jie negali grazinti pinigeliu, nes nezino ar as nesu skolinga uz 2015. Na nieko sau, soka gavau.Paskambinau, sakau Jus matote, kad as pati mokejau uz 2014 metus, visi dokumentai pateikti, tai kam as dar galiu buti skolinga, ? (jei ir nesulaukciau pazymos, bet jie mato mano mokejimus). Darbuotoja isteriskai pradejo rekti, kad niekas man nieko negrazins uz 2015, kol negaus pazymos uz 2014 metus. Mielieji zmones, Jus man pasakykite, ar esate mate, kur toki savivaliavima kaip Lietuvoje?As to nenuleisiu ir visur issiuntinesiu skundus ir rastus. Kaip negali buti man grazinami, mano pacios sumoketi pinigai.Pasibaisejusi esu Lietuvos valstybe.
Pasibaisėjusi VMI specialistų darbu, jaučiuosi pažeminta, įskaudinta. Kreipiausi 2017-08 į VMI darbuotojus padėti užpildyti deklaraciją, nes pirmą kartą užpildžiau neteisingai, galvojau, kad vėl nesuklysti tai kreipiausi pagalbos į specialistę. Man darbuotoja užpildė deklaraciją, parašė mokėtiną sumą su delspinigiais, aš sumokėjau. Buvau nustebinta, kai 2017 m. lapkričio mėn. gaunu žinią apie neteisingai užpildytą deklaraciją. Šį kartą prieš eidama į VMI, su kitų pagalba buvau pasiskaičiavusi pati, ir ką gi, vėl kita darbuotoja pradėjo skaičiuoti kažkokias nesąmones, aš paprašiau, kad būtų perskaičiuota, ji nurašė mano atneštus ir paskaičiuotus skaičius, dar gražiau, liepė sumokėti delspinigius, už ką klausiu, kad Jūsų darbuotoja apsiriko. Parašiau prašymą, kad neskaičiuotų delspinigių, nes ne mano kaltė, specialistė tik pasišaipė, kad vis tiek turėsiu sumokėti, jeigu aš nieko neturėčiau, gyvenčiau gatvėje, tuomet neskaičiuotų, o jeigu tu turi stogą virš galvos, o dar vairuoji automobilį, tai gali ir susimokėti. Atsiuntė laišką prirašytą 5 puslapių su visokias įstatymais ir išvedžiojamais, kad tik save pateisinti. Kažkoks pasityčiojimas, tai kuo tikėti, kai tave vidury baltos dienos apgaudinėja valstybinės įstaigos, o jeigu pasisekė tai tarkuos kol nulups viską, tokiu būdu nori padengti įtakingų žmonių, nemokančių mokesčius, skolas. Mes sąžiningi mokesčių mokėtojai turime išlaikyti nekompetentingų, nepareigingų tinginių šutvę. Kur dingo Jūsų žmogiškumas?.
Ir svarbausei, i tai nera kreipiama ir kontroliojama pacios virsininkes i darba inspektariu. Nes inspektoriai, arba visiskai nedirba, arba dirba, taip kaip nori, bet tik ne zmoniu labui.
Rasau dar viena ielini atselepima apie Mokesciu inspekcijos darba. Kreipiausi ir rasiu prasymus, rastus jau gal jau 20 kartu. Bet ne i vina nebuvo atsakita, ir nebuvo padaryta sprendimo. Deklaracija ir toliau vertinama jau trecia menesi. Bet yra dar vinas zodis, kad deklaracija pagal tvarka gali buti vertinana ne 90 d., o Per 90 dienu. O Mokesciu inspekcija mano paprasta nesudetinga deklaracija, kur nesugeba is 368 minusuoti 152 ir gauta 216 skirtuma grazinti i saskaita vertina jau trecia menesi. Ir jau trecia savaite visiskai nereaguoja ir neatsako i mano prasymus ir rastus. Bandisiu rasyti ir kreiptis oficialei ir rastyskai, gal greiciau prades dirbti ir atkreips demesi. Nes, net negalima pasakyti, kad dirbama atbulai, o visiskai nedirbama.
Labai esu nepatenkinta ir nusivilusi VAVMI inspektariu darbu. Patikslinta deklaracija issinciau du menesius atgal. Deklaracija yra paprasta ir nesudetinga, bet tiriama jau du menesius. Inspektoriai nekaip negali is 368 euru minusuoti 152 eurus ir gauta 216 euru grazinti zmogui i saskaita. Vis dar tiria ir nagrineja. As suprantu, kad terminas dar nepraejo, bet kartoju deklaracija yra nesudetinga ir tikrai nereikia 90 d, kad ja nagrineti. As jau kreipiausi ir pas inspektorius, rasiau rastus, rasiau virsininkei. Parasyta tikrai 10 kart. Prasiau, kad isnagrinetu deklaracija ir padarytu grazinima, kad del seimyniniu aplynkibiu labai reikalingi pinigeliai, ir kad tikrai nera ko ten du menesius tirti. Bet neks visiskai nereaguoja, neatsako. Cia yra toks poziuris pacios virsininkes ir inspektoriu i darba ir svarbiausei poziuris i zmones i ju prasymus. Nera visiskai jokios atsakomibes ir svarbiausiai zmoniskumo.
Laba diena. Noriu pareiksti savo nepasitenkinima del inspektoriu darbo. Liepos 06 d., issiunciau savo patikslinta deklaracija. Jau praejo beveik du menesiai, o deklaracija iki siol dar vertinama. Tai kiek gali buti vertinama deklaracija? Ta pati situacija buvo ir su mano pirmine deklaracija, issiunciau is pirmutiniu, o vertino 2 menesius, nekaip negalejau atgauti grazinima. Dabar vel ta pati situacija, vel deklaracija vertinama beveik 2 men. Gal but jau bus pradedama dirbti, ir bus atkreipta demesi i atselepimus ir bus padaritas grazinimas.
Esu nusivylusi ir pasibaisėjusi Kauno skyriaus kai kurių specialistų darbu. Pildžiau pati deklaraciją, balandžio mėn. gavau laišką, kad yra klaidų. Balandžio 20 d. nuėjau į aptarnavimo skyrių ir specialistė užpildė mano deklaraciją iš naujo. 06-27 gavau laišką, kad deklaracijoje vėl yra klaidų, buvo nurodyti litai, o ne eurai. Dabar esu skolinga virš dviejų šimtų eurų. Du mėnesius pralaukiau, manydama, kad dar pati atgausiu pinigų, pasirodo, dar skoloj esu ir su delspinigiais. Aišku, suprantu, tokie įstatymai, sumokėsiu, bet kaip galima toliau pasitikėti tokiais 'specialistais'?? Tam ir einama į skyrių, kad viskas būtų padaryta teisingai. Atėjau šiandien į skyrių-aptarnavusi moteris kaip drignių pavalgius, sau po nosim niurna, žodį po žodžio reikia traukti. (Sėdėjo prie pirmo langelio, pavardės nežinau). Noriu tik pasakyti, kad būkit patys atidūs ir aklai nepasikliaukit specialistais.
Esu labai nepatenkint ir noriu parasyti atsiliepima. Gal bus atkreipta demesi ir greiciau padarytas sprendimasa, As savo deklaracija issiunciau is pirmutiniu, kovo 21 d. Mano deklaracija buvo vertinama pusantro menesio. Rasiau paklausimus ir ne viena karta, gaudavau atsakymus, kad deklaracija aktuali ir laukit grazinimo. Ir tik po pusantro menesio geguzes 09 d., po termeno mano deklaracija buvo atmesta. Geguzes men. 12d as issiunciau patikslinta ir vel jau pusantro menesio mano deklacijoje yra pazymeta, kad dar vis vertinama. Vel rasiau paklausimus, ir gavau atsakymus, kad as issiunciau po termino ir dabar laukti 90 d. Cia yra neteisingai, as deklaracija issiunciau laiku, ir tai kad mano pirmine deklaracija vertino pusantro menesio ir atmete po termeno tikrai ne mano kalte. Ir kad patikslinta issiunciau po termino yra ne mano kalte. Ir dabar sianden nuo kovo 21 d. ligei tris menesei, kaip vertinama mano deklaracija. Tikrai reikalingi pinigeliai. ir ka sakyti dabar, kada sulaukti grazinimo, eigu dar vis jau tris men, vertinama deklaracija. Tikrai esu nepatenkinta Mokesciu Inspekcijos darbu. Taip pat nepatenkinta ir tokiu poziuriu i savo darba ir i zmones. Tikrai viskas daroma letai ir atbulai. Tikiuosiu, kad bus atkreipta demesi i mano atsiliepima.
Labai lėtas aptarnavimas, iš 15 priemimo langeliu dirba tik 7 ((.
Nesuprantu kur visi kiti? Algas tai gauna daugiau darbuotojų negu 7 ???
Sedžiu nuo 9 ryto, manau pietu metui dar anksti, tai kur kiti darbuotojai?!
per 1h pajudėjo tik 29 laukiantys klientai, pati esu 81 eilėje, tai manau dar 2h pralauksiu....
Labai noriu padėkoti Aldonai Jasnauskiėnei dirbančiai Pakruojyje. Labai profesnionaliai, operatyviai padėjo užsipildyti deklaraciją telefonu. Kantriai išklausė ir paterė, tad nereikėjo laukti ilgose eilėse. Didžiausias ačiū!
Vidas 2017-04-20 15:05:08

Norėčiau paklausti, kam internete yra pateikti informacijos telefono numeriai, bet niekas nesiteikia atsakyti į skambučius. Norėjau pasikonsultuoti man iškilusiais klausimais, bet taip ir nepavyko. Skambinau du kartus, dviem skirtigais numeriais. Abu kartus praklausiau muzikinio fono po 15 - 20 min. Susidaro toks įspūdis, kad visi Lietuvoje gyvenantys piliečiai skambina VMI informacijos numeriais ir operatoriai nespėja atsakinėti į skambučius...
Man labai linksma pranešti, kad šiemet skambinant į VMI man reikėjo laukti vos kelias minutes. Bėja, pakėlęs ragelį konsultantas jau ruošėsi, kad vėl piktas mokesčių mokėtojas skambina ir labai nustebo, kad aš nepiktas. Nepiktas, nes laiku pakėlė. Klausimus išsprendėm per porą minučių, ir štai mano uždirbtų 8000 eurų jau VMI sąskaitoje. Malonu mokėti mokesčius, kai institucijos atlieka savo darbą irgi gerai.

Iki šios dienos nusiskundimų neturėjau bent šiandien 2017 01 17 buvau nustebinta. Žmogus kuris dirba savo vietoje nieko padėti negali - negali paaiškinti kaip pildyti prašymą tiksliau jo nepriima nes nežino ar gerai užpildytas. Kita darbuotoja sako bus už valandos laukit jos.
Žinokit aš dirbu ir norėtusi laiku būti darbo vietoje.
Tad šiandien galiu tik neigiamai galvoti apie jūsų darbą, jei visam vilniaus vmi aptarnauti skiriamas tik vienas žmogus ir jis nepakeičiamas.
Zivile Cerniauskiene
2016-11-24 20:43:53 IP 78.57.152.65
Laba diena, noriu padekoti Druskininku VMI darbuotojoms, taip pat mane aptarnaujanciai Marijai Primagovai, kuri visada maloniai bendrauja, atsako i iskilusius man klausimus.
Laba diena...Sindien buvau VMI deklaruoti savo parduota auto, man darbuotoja paaiskino jog norint deklaruoti parduota automobili teks apsilankyti Regitra ir pasiimti pazyma, ok as taip ir padariau, tik kai man paskaiciavo uz pirkimo pardavimo 2 lapu kaina, tai vos nenukritau..suma virsino 7 eurus.Tai iseina Lietuvos valstybe sugeba is oro pripildyti biudzeta, kas man kompencuos tuos 7 eurus uz kazkoki popiergali...Pasakykit ar cia sazininga????????????
VMI gaudo sukcius, bet patys dirba NESAZININGAI ! Jei permoki mokesciu tai tau tikrai nepranes, gali nesitiketi. As kaip Ind. imn. savininke nezinojau, kad kaip neapmokestinama suma galima atskaityti suma, nuo kurios buvo skaiciuotas soc. draudimas. ir praktiskai ta suma vel apmokesdindavau..
vmi du kartus yra uzdejusi aresta mano saskaitoje tai paciai sumai. Viena uzdejo kovo 9d. ir nuskaito, o kovo 10d.uzdejo vel tai paciai sumai ir jau greit trys menesiai kai yra arestuota ta suma. As nesuprantu ar jie ten miegodami dirba, tiesiog nesiskaito su zmonemis visai.
mano darbas iki 17val.tai kaip man suspeti deklaroti.nejau biurokratai negali padirbeti ilgiau ar sestadieni.internetu deklaracija visiskai nesuprantama, kazkokia nesamone.
siandien tai yra 05.09 atvykau i jurbarko vmi.delpajamu deklaracijos suprantu kad pavelavau.bet taip atsitiko del uzimtumo.klientai suskirstyti pagal pirmas pavardziu raides.tai auksciausias issityciojimo laipsnis.man reikejo i 418 kab. bet matyt po iseiginiu dar nera atsigave darbuotojai todel kab. uzrakintas salia 417 kab. ne vieno lankytojo.sedi pasiputusi, arogantiska darbuotoja ir pareiskia jog nepriims nes matote pavarde ne ta. nukreipia i 1 kab. ten zmoniu jura.vietoje planuotu kokiu 15-20 min pralaukiau virs pusantros h.pati deklaracija truko kelias min.nesuprantu kam reikia dykaujanciu darbuotoju.kam mums mokesciu moketojams juos islaikyti, jeigu jie net bjaurisi su lankytojais bendrauti.kaip jurbarke 417 kab.sovietizmas klesti.valio draugai.
Sistema ant tiek atsilikus nuo Šiaurės ir vakarų valstybių, kad net beveik neįmanoma sulaukt savo eilės kai žmonių tūkstančiai. Nei vienoj normalioj valstybėj nėra tokios durnos sistemos kaip bent jau Vilniaus VMI. Galima išprotėt...
skambinau trumpuoju numeriu, pralaukiau 30 min ir nieko nesulaukiau. tai cia normalu??
Esu labai pasipiktines VMI Palangos poskyrio darbu, esu studentas ir dirbu prekybos centre nes lankstus darbo grafikas ir galiu darba suderinti su mokslais atejau kaip sakant uzdeklaruoti pajamas, ir kai paklausiau VMI darbuotojo kiek man grys mokesciu tai vos ne su juoku ir pasityciojimu pasake kad: Kadangi uzdirbu tik 150 euru didesni atlyginima nei nustatytas NPD tai beveik grys visi mokesciai, tai klausimas kaip man pasijaust kai as noriu dirbti lietuvoje esu patriotas bandau kurti ateiti savo valstybeje ir valstybes tarnautojas kuriam as uzdirbineju atlyginima tiesa sakant is manes vos nesitycioja kad as dirbu uz minimuma? Klusimas kokius jus darbuotojus priemat kurie negerbia kitu vien del to nes uzdirbi minimuma? Apgailetina.
Susisiekti trumpuoju numeriu nei e-paštu su VMI neįmanoma. Žmonės bėga iš Lietuvos būtent dėl tokio valstybinių institucijų požiūrio į juos. Sovietizmas klesti!
Ne tik prisiskambinti neina, bet ir eile ilgiausia, konsultanciu daug o pora langeliu tik dirba. Bardakas!!!!!
VMI reiktu priimt daugiau konsultantu, nes kiek skambini tiek jie visi buna uzimti. Ir siandien jau yra trecia diena, kaip bandau prisiskambinti. Ir pikta, nes pralauki po belekiek laiko, o nuo saskaitos tai skaiciuoja pinigus. Realiai gaunas, kad moki uz nieka, tada bent skambucius nemokamus padarytu.
Panašu, kad šiandien dar VMI atostogauja ar dar pagiriojasi po švenčių, nes telefonu prisiskambinti be šansų.
Neringa 2015-03-02 13:31:15
Nesuprantu, kodėl visos institucijos, kurioms paprastai esi nors kiek skolingas, praneša apie tai vartotojui, o mokesčių inspekcijai tai negalioja. Jokios informacijos apie tai, kad tu skolingas, supildai deklaraciją, tau patikina kad viskas gerai, o po metų nuėjęs sužinai, kad tu skolingas ir kad tau priskaičiuoti delspinigiai!!! Juk kai blogai supildai ką nors (ne jų naudai) tai skambina, siunčia laiškus ir t.t., bet kad nors vieną laišką parašytų, jog tu skolingas - ne!!! Ar tai toks pasipinigavimo naujas būdas mokesčių inspekcijai? Kai paklausiau kodėl niekas neinformavo, nei elektroniniu, nei per deklaravimo sistemą, man pikta konsultantė atkerta, kad tai mano reikalas domėtis savo skolomis!!! Aptarnavimas šioje sistemoje irgi siaubingas. Aš sumoku pakankamai didelius mokesčius valstybei ir kad taip su manimi elgtųsi, tikrai nenusipelniau!!!!!
Jie privalo pranesti registruotu laiisku.arba e.laisku pagal istyma pries 20 darbo dienu ir laiske pamineti apie skolos isieskojimo veiksmus., o ne is kart byla perduoti administratoriui ir imtis veiksmu.Mes mokesciu moketojai, o ne nusikalteliai, kita karta jei taip nutiks patarsiu draugiskai.paduoti juos i teisma ir prisiteisti neturtine moraline zala.
Jovita Pušinskiene
2015-10-06 15:13:34 IP 78.58.202.62
Laba diena. Norėčiau paklausti; ar mokesčių inspekcija turi teisę už permokėtą atlyginimą iš banko sąskaitos atskaičiuoti visą sumą esančią sąskaitoje ir palikti 00 likutį. Šiandieną aš palikau be euro cento. visos sąskaitos tuščios.Iki atlyginimo 2 dienos, į darbą važiuoju mašina, kuro nėra iš ko į mašiną įsipilti, maisto nusipirkti.Kiek žinau ir iš banko paėmus paskolą, sąskaitoje palieka kažkokią dalį pragyvenimui, o mūsų mokesčių inspekcija palieka žmogų badauti net neįspėjusi.Su pagarba Jovita
Skambinau tris dienas skirtingas i VMI visada laukiau ir klausiau muzikeliu niekas neatsilepe. Numeriai uzimti visada. Tai kam jus ir rasot savo tuos numerius jei neimanoma jais prisiskambinti? Patarimas: Gal jus direktoriai ar kas nueikit viena karta paziurekit su kuo kalba tie 55 darbuotojai su seimos nariais ar su draugais bet ne su gyventojais, kurie turi daug klausimu. Nejau nematote kad visi zmones skundziasi del to pacio?
iki siol dar visu pinigeliu neismokejo, kodel? ar isvis laukti tu pinigu, gausiu ar ne ka dar neismokejot?
laba diena.dar tokios strukturos nemaciau.bandem gauti darbui patenta. (nebutumenelegalai)sansu nera....registracija per banka...neigiama...ulonu g-veje eile 0, 5d...eile...nepagalvojome...paememe 1 laukimo bilieta...ir vel...prieme tik 1 zmogu.... (vadinasi geriau dirbti....bejokiu patentu...jokiu rupesciu...
dar noriu paklausti ar cia nedebilzmo istatymai..????????????????????????????????????
Neapsikenciau ir nusprendziau parasyti atsiliepima apie VMI specialistu poziuri i darba, kuris beje labai atmestinas. Pateikiau GPM deklaracija, kurioje deklaravau daug kompensuojamu islaidu. Kasmet pinigelius gaudavau per menesi ir jokiu netikslumu nebuvo. Siais metais sestas jausmas kuzdejo, kad kazkas gali buti negerai. Pinigeliu vis nera, skambinau ir teiravausi ar viskas gerai. Specialistai atsakinejo kad netikslumu nerasta, o pinigu vis nera. Skambinau kokius penkis kartus, net susiderinau su islaidas deklruojanciomis institucijomis ar jos deklaravo islaidas. Budama nezinioje nes terminas eina i pabaiga dar karta paskambinau ir nurodzius svarbia aplinkybe paprasiau dar karta perziureti mano deklaracija ir ka jus manote rado netiksluma. Nustebau, tris menesius deklaracija yra tikrinama o rezultato jokio. Pranesimo apie netiksluma jokio negavau, buvau visiskoje nezinioje. Pataisiau ir......savo permokos lauksiu dar 90 dienu !!! Esu po operacijos, pinigai labai reikalingi, bet del kazkieno atsainaus poziurio i savo darba turiu kenteti as - saziningas mokesciu moketojas kas met sumokantis nemenka GPM suma i Valstybes biudzeta. Suprantama visi turi daug darbo, taciau visi turi atsakingai ziureti ir galu gale zminiskai ziureti i jam pavestas darbo funkcijas.
Esu irgi labai nepatenkinta 1882 numeriu, ir paprastu konsultaciniu vilniaus mokesciu inspekcijos numeriu.Auginu viena vaika ir ne visada galiu vaziuoti del poros klausymu i pacia istaiga.norejau konsultacijos, maza to kad numeris 1882 yra mokamas laukia 5 min ant ragelio klausiau muzikos bet tai niekas ir nepakele, o pinigus nuskaiciavo..toliau paprastu konsultaciniu numeriu skambinu darbo dienomis darbo laiku jau 3 diena kas valanda kad suzinot man svarbius dalykus bet iki siol taip niekas ragelio nepakele.pasibaisetina...
Kartais Mokesčių inspekcijoje nutinka kuriozinių dalykų.
Pildant pajamų deklaracijas pačioje Vilniaus mokesčių inspekcijoje, iškilo kai kurių paskaičiavimo klausimų.
Bandėm pasikonsultuoti su ten dirbančia konsultante, bet mums pasakė:, , žinot, jūs gal pasiskambinkit ir patys išsiaiškinkit." Buvom kartu su vyru, šiek tiek nustebom, paklausėm, kur mums reikėtų pasiskambinti.Atsakymas ir prajuokino, ir nuliūdino :, , pasiskambinkit i mokesčių inspekciją ". O juk mes ten ir buvom... :)
Gyvenu miestelyje netoli Panevėžio.Pas mus kaip ir kitur atvažiuoja pardavėjai su padėvėtais rūbais.Vaikštau su dukra apžiūrinėju staiga prie manęs prieina moteris ir vyras.Jie liepė man pateikti asmens dokumenta.Man atsisakius moteris kad pradėjo rėkti, kad net sarmata prieš žmones.Pasijutau kaip nusikaltėlė.Aš jų klausiu kodėl turėčiau, o jie sako, kad męs pareigūnai ir jūs privalote.Paprašiau parodyti dokumentus, o jie palei nosi pamojavo net nedavė pažiūrėti pavardžių.Sakau, kad aš pirkėja, o ne pardavėja.Vistiek męs turime patikrinti jūsų asmens dokumentą.Po ilgų rėkavimų pateikiau dokumentą jie nusirašė koda ir nuėjo Likau nesupratusi.Nei ačiu, nei atsiprašau.Man tik idomu, ar mūsų pareigūnų nemoko elementaraus mandagumo.Gėda.
Vakar buvau VMI Vilniuje, pirma karta deklaravau savo pajamas, tai kad laukiau eileje 1.5 h. tai cia ne baisiausia, o kai priejau prie darbuotojos as buvau sokiruota, pirma tai graziai ramiai priejau ir pasisveikinau i ji ne pasisveikino ir visai mane uzpuole kokio velnio as cia atejau nelabai graziais zodziais, veliau metinejo mano dokumentus baisu.... gal zinote koki pasta kad skunda parasyti?

Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Goldman Sachs 202,47 +2,12%
Walt Disney 110,00 -2,76%