Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinė Mokesčių Inspekcija prie LR Finansų Ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

VMI

Parašyk savo nuomonę apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Pataisykit jus pagaliau savo debilu svetaine, svetaine pastoviai guli neimanoma prisijungt
Jau apie 2h niekas nekelia telefono. Nezinau ar imanoma susisiekti su sia istaiga Ir isiaiskinti ko jie nori, kadangi laiskas kuri gavau panasus i grasinanti.
Laima Orlickaitė
2022-06-15 08:45:53
Noriu padėkoti Ramunei Germanavičienei už pagalbą kurią suteikė telefonu. Ji aiškiai ir suprantamai paaiškino ir atsakė į visus mano klausimus. Kaip malonu skambinti į įstaigą kurioje dirbo tokie profesionalai. Linkiu p. Ramunei geros sveikatos ir sėkmės darbe.
Laima Orlickaitė
VMI darbuotoja Rasa Žvirblienė puiki darbuotoja, išlaikyta, supratinga, rami.
Linkiu jai sėkmės.
Noriu padėkoti nuostabiai Vilniaus VMI darbuotojai Onai Antanavičienei! Paskambinau strese, nieko nesuprantu : (Pradėsiu nuo to, kad laukė kol įsijungsiu kompiuterį, tada viską paaiškino, ramiai, aiškiai ir suprantamai... kartojo tiek kartų, kol man buvo suprantama.. Daug patarimų ir pagalbos gavau... Ačiūūūū!! Linkiu visiem papult pas šią superinę specialistę!!!
UAB Tusciias Protas VMI
2022-05-09 10:57:46 IP 2g5vc026
Nurodyti telefonai informacijos suteikimui ar pyp tono klausymui?? Kurioje normalioje valstybeje, skambinant i valstybine imone reikia laukti kol kas nors pakels rageli 20-30min ??? NENORMALU. Jums paaiskinti kaip susikurti klientu aptarnavimo sistema? O gal Jusu tikslas yra tiesiog neaptarnauti zmoniu, taip sumazinant darbo kruvi ir padidinant pelno apimti baudomis is zmoniu kurie negauna informacijos? Esate neissilavinusi kontora, su kuria nesinori nieko bendro tureti.... GOKTU !!!
Prisiskambinti neįmanoma, pagalbos taip ir nesuteikė, nesugebėjome užpildyti deklaracijos ir pagalbos nesulaukėme, greičiausiai dėl to kad valstybė skolinga, nes praeitais metais buvome mes skolingi 1000 eu tai greitai padėjo užpildyti deklaracija tel. O šiemet kažkodėl tai negali
Tokia nenormali aptarnavimo sistema gali būti tik valstybinėje įmonėje. Paskambinus konsultacijai telefonu pralauki daugiau nei pusę valandos ir nieks nepakelia - laukite, visi konsultantai užimti.. pagaliau iš n-ojo karto prisiskambinus, uždavus klausimus, nes jų net keli, gauni atsakymą - pas mus kaip pas gydytoją, dėl kiekvieno klausimo registruotis reikia atskirai. Nors visi klausimai susiję su Nekilnojamu turtu. Deja, bet retas kuris visą dieną dirbantis žmogus turi galimybę visą dieną bandyt laimę prisiskambinti atskiriem konsultantam. Man tai laikas yra prabanga, nes dirbti reikia, nekiekvienas gali imti laisvadienį tam, kad pasikonsultuoti.Belieka daryt taip kaip atrodo pačiam. Nes vargu ar gausi atsakymus ir uždavus juos manovmi. Arba parašys labai protingai, kad dar pačiam reiks teisės aktus studijuot.
Pavelavau vizitui, Vaika skubiai isveziau is mokyklos pas gydytojus ir pavelavau. Ne gana neprieme ir dar velniu nurase kad velai atvaziavau, apsoliuti biurokratija makalyne nepriema zmoniu sedi nieko neveikia ir dar sako as nekvieciau. Labai esu įsižeidusi del tokio valstybes darbuotoju darbo ale pries korupcija tik rankos istiestos tuscias nueini spyga matai pilnas nueini oj labai Ačiū. Esu tokia supykusi kad neturiu zodziu! Sedi uzsirakinusios karantinai pasibaige jau seniai.
Teko kalbeti su VMI konsultante telefonu. Esu tiesiog pasislykstejusi jos nekulturingu bendravimu ir pakeltu tonu. Is pradziu net neleido isiterpti ir paaiskinti situacijos konkreciau, ir pati nusprende, kad as ne ten buvau nukreipta. Toks jausmas, kad del ivykusios kompiuterines klaidos as neturejau teises i "ponia" kreiptis ir issiaiskinti problemos. Tokioms "ponioms" reiktu nusileisti ant zemes ir pasimokyt paprasciausios kulturos, nes algas gauna is tu paciu lietuviu, su kuriais nesiskaito.
Esu pasipiktinusi "mano vmi" sistemos veikimu. Amžinai sistema stringa, o dar pavedimų darymas per foxpay yra katastrofa, neįmanoma atlikti pavedimų, o dar pavedimų kaina 0.28€
Lietuvos pilietis
2022-03-30 15:11:35 IP 2eehhmbh
Manau, kad tokioje institucijoje turėtų dirbti kompetetingi darbuotojai.!!!!!
Kelinti metai iš eilės nuolat kyla nesklandumai, nes darbuotojai telefonu nesugeba pateikti informacijos. O būna taip: paskambini, paaiškini situaciją, tuomet prašo palaukti, lauki.... sujungia su kitu darbuotoju.... vėl iš pradžių klausimą pateiki.... vėl atsakymas "nežinau", "galbūt", "tikriausiai" ir pan.... ir prašo palaukti, kol sujungs su kitu darbuotoju, kuris tikriausiai "atsakingas už tą sritį"...Ir vėl laukimas. Ir taip kokius 5 kartus, kol galiausiai vėl sujungia su tuo pačiu darbuotoju, kuris pirmą kartą atsiliepė! Čia normali įstaiga? Tiesiog jausmas, kad tyčiojasi.

Paskutinis lašas jūroje buvo, kuomet už savo nepilnametį sūnų sumokėjau 5 eurus baudos į VMI banko sąskaitą. Pasitikrinus savo deklaracijas, pastebėjau vėl neatitikimų. Nuvykus į Ulonų g. Vilniuje man paaiškina, kad baudą susimokėjau už save, o ne už savo nepilnametį sūnų, todėl ji atšauks "kažką" savo sistemoje ir sumokėti turėsiu iš naujo. Aiškinu, kad dariau BANKO PAVEDIMĄ už nepilnametį savo vaiką. Aš esu jo atstovas. Bet ji nežino, kaip "permesti" kitam asmeniui tą sumą.
Dar patikslina, kad mokėti turėsiu būtinai šiandien ir būtinai Ulonų g. parduotuvės "IKI" Perlo terminale. Ne kokioje Maximoje ar pan. Rimtai?
Sumokėjau, kur nurodė. O jau sekančią dieną gaunu laišką, kad buvo bauda nesumokėta per tam tikrą laiką, todėl suma išaugo dvigubai. Taigi, teko įrodinėti, kad tikrai buvo sumokėta. Pasirodo, VMI darbuotoja dirba aplaidžiai savo darbą. Ji neturėjo teisės atšaukti apmokėjimo, o turėjo tiesiog sutvarkyti savo sistemoje.

Ar čia normalu, kad tokioje įstaigoje dirba darbuotojai, kurie nežino elementarių dalykų? Ir panašu, kad tokių ten dauguma.O gal taip yra daroma tyčia?
Dėkoju Ramunei Germanavičienei, Kauno VMI darbuotojai už pagalbą pildant deklaraciją, suteiktą informaciją, profesionalumą ir kantrybę.
Esu nusivylęs VMI darbuotojos bendravimu telefonu. Darbuotojos tonas pakeltas, bendravimas patyčių lygyje. Liūdna, kad kai kurie VMI darbuotojai nesugeba adekvačiai bendrauti ir nežeminti skambinančiojo.
Vienas, nuogas debilumas, neigalumas nevaiksto…Cia kaip toje puoksteje-tuntas ligu. Ir kaip suprantate, kalbu apie valstybe, ja atstovaujancias institucijas, siuoatveju, -apie VMI.Kadaise, pakviestas”nusibausti”, aptikau, jog tarp didziuleje koridoriumi nusidriekusioje eileje neisvydau jokios siuksliadezes, kai tuo tarpu kava issinesimui parduodama automate.Logine seka persekiojant, sveikai brandziu protu protaujant turetu buti daudgiau nei auisku, jogsiuksliatdeziu vartotojasnepasigestu.Deja teko issityciotiis siu vienalasciu butybiu, kurios atstovauja Lietuva, padeti tuscia puodeli vidurkoridorio kaip issityciojimo is nesveiku zmoniu zenkla.
Sekancia debilumo apraiska aptikau netiketai, nes kazkuriuo metu automobiliu aikstele buvo ir tapo uzdaryta atvykusiems automobiliu mokesciu moketojams, turiu galvoje Ulonu gatve. Ir man tiesiog neidomu, kam priklauso aikstele, kodel ji uztverta, -as zinau, jog si slyksti valstybe su savo institucijomis negerbia pilieciu, nes mentaline godulio prifarsiruota savimeile neturi jokiu sveiko proto ribu-sios tapsmas -begalinis, beribis…
Ir patikinimas daugiau nei akivaizdus.Pranesima apie nesumoketus mokescius nuo ankstesnio skiria tik trys dienos, o per tas tris dienas delspinigiai uzaugo kaip ant “mieliu” daugiau nei 6 eurus.
Tad kas toji valstybe jei ne slykstyne, sugebedama taip ir tokiu budu elgtis su pilieciu? Jos siunciami imokos kodai neturi ROIK, o imokos kodas neatitinka nekilnojamojo turto mokescio kodo, tad ir ju neimanu apmoketi. Lauksim geresniu laiku, gal d*****i ismirs o sveikieji ir protingesni elgsis aiskiau saziningiau ir protingiau.
Sukuriamas elektroninis sąskaitų faktūrų posistemis ISAF.. na lyg ir puiku, kai gali susitikrinti. Na tik ateina nelemtoji 23 mėnesio diena, kai jau suformuojamas kryžminis, VISKAS visas puikumas dingsta. Praktiškai kiekvieną mėnesį TRIKDŽIAI. Neįmanoma prisijungti, suformuoti, pasižiūrėti. Mokesčių mokėtojų išlaikoma institucija. SUSITVARKYKITE. Nebeerzinkite buhalterių, kurie tikrai turi ką veikti.
Kreipiausi į VMI telefonu. Prisiskambinti pavyko tik po pusantros savaitės kasdienio, , pielinimo". Į kiekvieną mano užduotą klausimą negavau nei vieno konkretaus atsakymo. Visi atsakymai prasidėjo, , turbūt", , , tikriausiai". Likau nieko vis tiek neišsiaiškinusi ir supratau, kad, , turbūt" darbuotojai patys nelabai ką žino ir ateityje vėl teks kreiptis su milijonu klausimų.
Dėkoju p. Loretai Mingelei, Klaipėdos VMI padalinio darbuotojai už pagalbą pildant deklaracijas, suteiktą informaciją,
profesionalumą ir kantrybę išaiškinant mokestinius procesus. Jūsų dėka procesas tapo suprantamas bei aiškus. Labai Jums ačiū dar kartą.
Šiandien teko aplankyti mokesčių inspekcijos padalinį Vilniuje dėl turto deklaravimo.Aptarnavo Vyr. Specialistė Danguolė Baktienė, kuri tikrai yra gera, maloni, bei savo darbą žinanti specialistė.Pastaroji kopetentingai atsakė į visus man rūpimus klausimus.Nuoširdžiai dėkoju už šiltą ir malonų aptarnavimą.
sveiki.negaliu prisijungti pie mano vmi, per siauliu banka, kaip visada darydavau.siuo metu isvykes 6men. del to negaliu susimoketi baudos.nes siauliu bankas neatsiuncia kintamo sms kodo.ar atsiuncia kita diena, kai kodas nebegalioja.rasiau I banka laiskus, nepadejo.atsiunte atsakyma visiskai nasuprantama, ne itema.net neatsiprase.susidaro nuomone, kad lt viskas daroma kazkaip nezmoniskai, kvailai...sudetinga susimoketi mokescius.
Praktiskai visos apsaugos tarnybos Lietuvoje klastoja tabelius, darbuotoju darbo valandas sumazina taip isvengdami mokescius, neapmoka 1, 5x naktinio tarifo taip apvogdami darbuotojus ir valstybe
Noriu pasveikinti VMI darbuotoją Astą Stankevičiūtę su Mokestinio diena ir padėkoti už jos suteiktą operatyvią ir išsamią man rūpimą informaciją. Geros kloties ir ištvermės ne lengvame darbe. Daugiau tokių darbuotojų mūsų valstybės tarnyboje.
Norėčiau pasiskųsti dėl siaubingai veikiančio EDS sistemos. Pateikdamas pajamų deklaraciją sistema pati sugeneruoja duomenis, kuriuos iš esmės reikia patvirtinti, bet paskui pasirodo, kad "aš padariau klaidą" nes pateikiau ne tokius duomenis. Reikia pastebėti, kad bent gautas naudingas pranešimas, kuriame nurodoma kokius duomenis reikia pateikti.
Tačiau kas yra tikrai apgailėtina, kad prisijungus prie EDS ir paspaudus koreguoti formą, nėra leidžiama nei ištrinti nei koreguoti "klaidingai" pateiktų laukelių. Tai yra visiška nepagarba ir pačiai VMI ir žmonių laikui, statant juos į absurdiškas situacijas.

Linkiu visų labui šias spragas kuo greičiau ištaisyti...
V.Žagelienės ind.įmonė
2021-09-04 10:26:07 IP 1arvdcn4
Noriu padėkoti Ukmergės vmį vyresniajai specialistei Romai Butrimavičienei už kokybiškus, suprantamus patarimus, paaiškinimus pildant dokumentus, ji visada patars, paaiškins, padės.Tai atsakinga, išmananti savo darbą specialistė, malonu visada bendrauti, ačiū jai
Esu šokiruota VMI darbuotojos bendravimu telefonu. Nesugeba net išklausyti, nuolat pertraukinėja ir teigia atvirkščiai, kad aš jai neleidžiu kalbėti. Darbuotojos tonas pakeltas, bendravimas patyčių lygyje. Liūdna, kad kai kurie VMI darbuotojai nesugeba adekvačiai bendrauti ir nežeminti skambinančiojo, o juo labiau atsakyti į paprastą trumpą klausimą arba nukreipti pagal užduodamą klausimą pas kompetetingą asmenį. Lietuvos biudžetinėse įstaigose dirbti matyt pageidaujami panašaus plauko darbuotojai, kurie sugeba savo aukštu ciniškumo lygiu "atsimušinėti" nuo Lietuvos gyventojų, priminsiu - savų tautiečių. LIŪDNA!
Esu pasipiktinusi VMI sistema!!! Esant skoloje (nežinant, kad tokią yra) specialiai nesiunčia priminimų, kad kauptūsi delspinigiai!! Dar teisinasi, kad jie ne "Sodra" ir drastiškai nenuskaitinėja pinigų, nors mano aplinkoje visiems yra nuskaitinėję. Kažkoks apsurdas!! Tik blogiausi atsiliepimai!!! Nenuostabu, kodėl žmonės tokie pikti.... TIKRINIKITĖS SAVO VMI PASKYRAS VISI, nes tik ir laukia, kad neapsižiūrėtų ir rankutėm paploti galėtų. Varguoliams vis maža..........
Vykdau veikla su verslo liudijimu.
2019m. 4500€ pajamas virsijau, turetu buti iregistruota individuali veikla ir informacija perduota Sodrai, kad pastaroji apskaiciuotu darbo staza.
Nuo vasario men.susirasineju su VMI "specialistemis".
Atsakymai: nerandu jusu veiklos, palaukit, perskambinsiu, ai, radau, bloga deklaracija, pakeiskit 92 koda i 93, gera deklaracija, o kaip iregistruoti, sakykit, as nezinau, gal serveriai seni, rasykit Sodrai skunda,...
Paskutinis atsakymas i paklausima kodel neiregistruota veikla ir neperduota informacija Sodrai: kadangi virsijot 4500€ pajamu suma, VMI, pgl.toki ir toki straipsni registruoja individualia veikla, sprendima galit apskusti.
Nei veikla iregistruota, nei Sodroj stazo.
Pasakykit, kur rasti toki darba, kad visai nesuprastum kur esi ir ka darai ir uz visa tai kapsetu atlyginimas?
Tai gal perduokit Sodrai ta informacija, gal kazkas igalus?
Mokesciai VMI ir Sodrai nuo pajamu sumoketi.
Ačiū už malonų bendravimą. Kiek teko su VMI telefonu ar raštu bendrauti visada lieku maloniai nustebintas.
Piderastai, visus savo el pastus pasislepe. Skambini pyderstams uz skambuti reikia moketi, o lohai prisideje visokiu robotu, k***a ragelio nekelia, geria kavute sau. Pyderu irstva, uz ka as moku mokescius????
Sandra Borščevskaja
2021-06-01 13:19:33 IP 2i23t4m8
Širdingai noriu padėkoti Salomėjai Lazdauskienei už pagalbą tvarkant deklaraciją. Dažniausiai lieku nusivylusi mūsų valstybės darbuotojais, nes jie būna įžūlus ir nepatenkinti, bet šį kartą galiu palikti tik geriausius atsiliepimus ir komentarus. Tiesiog savo srities profesionalė ir plius neapsakomai šiltas ir nuostabus žmogus. Ačiūūū labai, labai
Mindaugas Drufas
2021-05-27 18:59:27 IP 1b2akcf3
Noriu padėkoti Astai Revuckaitei iš Birštono už pagalbą pildant dokumentus.Didelis ačiū.Sėkmės.
Esu labai dėkinga vyr. specialistei Rūtai Lepeškienei už pagalbą, kreipiantis telefonu. Rūtos bendravimas draugiškas, dalykiškas, pateikta informacija išsami. 2021.05.04d penkis kartus skambinau į VMI, aiškinausi regos negalią turinčios mamos mokesčių klausimus, KIT715. Kiekvieną kartą mane nukreipdavo vis kitur. Tik gerb.Rūta įsigilino (“neatfutbolino” skambinti kitur), ir viską išsiaiškino: pasirodo, viskas buvo jau sutvarkyta! Jaučiu, kad Rūta ne tik sąžininga darbuotoja, bet ir labai geras žmogus!
Laba diena, labai norim padėkoti konsultantei p.Audronei Milašauskienei, už pagalbą, ramų ir malonų toną bendraujant deklaracijos pildymo klausimais. Labai pagelbėjo, užpildė pati, kadangi esam komandiruotėje ir sunkiai sekėsi prisijungti prie sistemos. Gera žinoti, kad puikūs žmonės dirbapagalbos linijoje
Didelis AČIŪ Jolantai Paulauskienei iš Klaipėdos už pagalbą deklaruojant pajamas :)
Paaiškinkit viena dalyka!!!Paskambinus siuo nr +370 5 260 5060 sulauki ne pagalbos bet vos ne pasmerkimo!!
Naherna tie sedintis konsultantai reikalingi jei paskambinus ir paprašius pagalbos del deklaraciju pildymo vos nesulauki priekaištu "Ko čia avine skambini ir trugdai"!!
Bendravimas pasibaisetinas, informacijos pateikimas vargiai suprantamas, neišsamus.norejau uzpildyti deklaracija bet taip ir nesugebejau nei užpildyti teisingai, nei gaut informacijos.
Valdonė Milienė tobula konsultantė, maloniai aiškiai paaiškina kaip pildyti deklaracijas, kai mato jog nesugebi, pati geranoriškai ir maloniai užpildo. Aptarnavimas 10 iš 10
siaubingai stringa VMI puslapis, nuolat, ne tik man, bet ir visiems mano pažįstamiems. kaip galima taip ilgai, ne vienerius metus, žiūrėti pro pirštus į visišką internetinio puslapio invalidumą? kaip, žinau, pažiūrėtumėte pro pirštus ir į šį komentarą, jeigu apskritai pažiūrėtumėte. ir rašau jį tik todėl, kad turiu laiko, kol kraunasi... kraunasi... kraunasi.. ir nepasikrauna. apgailėtina.
Laba diena, noriu padėkoti gerb. Jonui Pociui Vilniaus VMI darbuotojui, už kantrybę, pagalbą pildant pajamų deklaraciją ir nuoširdų bendravimą. Didelis AČIŪ.
Laba diena, labai noriu padėkoti Gerbiamai poniai Gražinai Paulikonienei Marijamples VMI darbuotojai už pagalbą ir kantrybę deklaruojant pajamas ir nuoširdų bendravimą.Stiprybes ir sveikatos Jums gerbiama Gražina.Pagarbiai Rimanta.
Sveiki, VMI, ačiū už patogią pajamų mokesčio pildymo formą. Tikrai labai paprasta ir greita. Sėkmės

Noriu nuoširdžiai padėkoti Gerbiamai Rūtai Jankauskienei iš Alytaus už pagalbą deklaruojant pajamas ir tiksliai ir konkrečiai atsakant į užduotus klausimus bei nuoširdų bendravimą.
Tokie darbuotojai kaip Rūta yra verti dirbti VMI įstaigoje ir gauti padidintą atlyginimą!
Vadovai turi šiais metais padidinti jos gaunamą atlygį už nuoširdų darbą ir įsigilinimą į kiekvieno LR piliečio interesus.
Ačiū Rūta!!!

Pagarbiai Vidas
Neužkrauna sistemos, ar pagaliau susitvarkysit?
Neišėjo prisiskambinti ilgiau nei 17min.
Stebiuosiu kai kuriais atsiliepimais, bet mano patirtis rodo ką kita. Versle 28metai, tikėtina, kad tikrai daug kartų teko susidurti su VMI, tačiau tokio profesionalumo, racionalumo rengiant preliminarias paraiškas ar formuojant deklaracijas niekada nebuvo
jau nekalbant apie priminimus, kada ir ką reikia sumokėti, ar deklaruoti. Tai labai aktualu, dirbant versle prie didelio užimtumo.
Todėl norėčiau padėkoti už Jūsų indėlį ir tikrai ne lengvą darbą, bei palinkėti ištvermės ir energijos.
Direktorė
Rita Žiupsnienė
asmuo 2014-04-25 16:13:21
Esu nusivylusi mokesčių inspekcijos klientų aptarnavimu. Skambinant į savo miesto inspekcijos skyrių, kalbu konkrečiai apie Šilutės skyrių, pagalbos telefonu nesulaukiu jau kelintą kartą, pasako, kad neturi laiko teikti informacijos telefonu ir nukreipia informacijos kreiptis per 1882, kam tinklalapyje pateikti numeriai, kuriais galima gauti tam tikrą informaciją nelabai suprantu... Skambinant trumpuoju numeriu nepavyksta prisiskambinti vos ne pusdienį, o sąskaitos kaip ir minėta ankstesniuose komentaruose pareina didžiulės. Esu dirbantis žmogus ir neturiu galimybės spėti atvykti į mokesčių inspekcijos skyrių darbo valandomis, o reikalingos skubios informacijos telefonu gauti taip pat nepavyksta jau kelinta diena. Tikriausiai, kai nesusimokėsiu laiku kokių mokesčių vien todėl, kad trūksta informacijos, būsiu didžiausia Lietuvos nusikaltelė.
Trumpasis numeris skirtas tik pensininkams. Kuriems ilgesnis numeris nesusirenka - nes jie kvaišos.
o normalūs žmonės trumpais mokamais numeriais neskambina.
Ta pati info linija.
Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos 1882 arba +370 5 260 5060 ir papildomais aptarnavimo skyrių telefonais.
Bajeris tame, kad sujungia su ta pačia info linija. Tad Jūsų tesė rinktis ar norite skambinti mokamai. Geriau jau iš vis tada neskambinti.
Kiek teko susidurti Kaune su VMI, tel ar nuvykus, labai kantrios ir malonios, pasiruošusios padėti dokumentuose, darbuotojos. Ačiū didelis.
VMI dirbantis darbuotojai prisijungdami prie sistemos duomenų nutekina informaciją tretiesiems asmenims, turėtu būti padarytas tarnybinis patkrinimas, kodėl darbuotojai turėdami galimybę prsijungti prie sistemos duomenų juos tikrina/žiūri ir kokiais tikslais bei kam perduoda visą informaciją kuri nėra susijusi su darbu ar vykstančiais tyrimais.
Norėčiau pakomentuoti skambutį į Vilniaus VMI: uždavus labai aiškiai suformuluotą klausimą, susijusį su nekilnojamojo turto mokesčiu, VMI darbuotoja negalėjo suvokti jo esmės ir logiškai paaiškinti. Konsultavimas buvo labai neprofesionalus, nuolat teko kartoti tai, ką norėjau konkrečiai sužinoti, tačiau supratau, kad tai beviltiška, todėl problema taip ir liko neaiški.
Visai neseniai teko bendrauti su Jusų darbuotoja Rasa Žvirbliene, Vilniaus miestas. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka jai už kantrybę ir didelę pagalbą su deklaracija. Maloniai, aiškiai ir kantriai bendraujanti darbuotoja. Dėkoju!
Neįmanoma, prisiskambint kas, dirba prie šito nr ir kas, už tai gauna atlyginimus??? Numeris mokamas groja muzika o darbuotojos, kava geria tikriausiai.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%