Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstybinė Mokesčių Inspekcija prie LR Finansų Ministerijos

Atsiliepimai apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

VMI

Parašyk savo nuomonę apie Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Labai dėkoju jūsų telefono operatorei Joanai padėjusiai man pirmąkart internetu susimokėti mokestį. (kuri dirbo gegužės 5 diena nuo 8.00). Daugiau tokių mandagių ir kantrių merginų. AČIŪ
Esu labai nusivylęs VMI. Studijuoju ir dirbu tad, kaip suprantu, tokiu atveju deklaravus pajamas man net turėtų sugrįžti pinigų į asmeninę sąskaitą, bet pasirodo aš dar net skolingas VMI. Nueinu į DUK'ą pabandyti rasti atsakymų, kaip viskas yra skaičiuojama, kada kas taikoma/netaikoma, nes matyt kažko nesuprantu, ir matau, kad DUK'e tiesiog sumesti kažkokie failai, kurie net neatsidaro ("This site cannot be reached"). Čia ne DUK'as, čia VMŽFTJS (vieninteliai mums žinomi failai todėl juos sukėlėme). Aš jei moku už kažką, noriu žinoti UŽ KĄ aš moku ir šią informaciją gauti neturėtų būti magistrinio darbo apimties tyrimas. Vien kartą į metus apsilankant VMI puslapy galima sugalvoti 100-us būdų, kaip vartotojams palengvinti naudotis svetaine, tačiau įmonėje dirbantiems, panašu, kad idėjų nekyla?
Šiandien pirmoji pajamų deklaravimo pagal naująjį EDS klausimyną diena. Esu sužavėtas kaip lengva ir paprasta deklatuoti pajamas, kai pilkosios duomenų pateikimo formos praeityje. 2019 - aisiais turėjau įvairių pajamų susijusių su patalpų nuoma, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties nekilnojamo turto pardavimu. Jau seniai bijojau ar šių metų pajamų deklaravimo procesas pasiseks. Bet lenkiu galvą prieš sistemos kūrėjus ir pačią mokesčių inspekciją, kad sumanė kaip padaryti pajamų deklaravimą paprastesniu. Nebereikia būtų langelių ekspertu, pagaliau įmanoma susitvarkyti mokesčių deklaraciją būnant paprastu žmogumi per vieną dieną. Rašau šį atsiliepimą, nes tikriausiai niekas jūsų negiria už gerą darbą, tik peikia kai kas neveikia. Todėl dėkoju: naujoji sistema verta jūsų žvaigždžių valandos.
1. VMI puslapis priziurimas labai prastai. Daznai neveikia nuorodos, neimanoma pateikt prasymu arba tiesiog puslapio neuzkrauna. Mano nuomone, toks puslapis turetu suktis kaip bitute, kad kuo sparciau ir efektyviu butu aptarnaujami pilieciai kurie ir islaiko visa sita sistema. Manau kiekvienas zmogus kuris naudojasi elektronine VMI sistema gali pateikt pavyzdziu kokie ten cirkai vyksta.
2. Nepakankamas informacijos pasiekiamumas arba faktu nutylejimas. Skamba baisiai sitas punktas nes cia valstybes izdo valdymo varikliukas! Kuriami informaciniai video, kaip pateikti ar suformuoti prasymus ir formas, bet nera nurodytas teikimo terminas. Informacijos nera nei instrukcijose, nei instrukciju santraukose, nei informaciniuose vaizdo klipuose.
3. Netinkamas poziuris i klienta ir/arba darbuotoju nekompetencija! Ne karta yra teke lankytis VMI padaliniuose ir ne karta likau lyg muse kandes. Vienu atveju darbuotoja nesupranta, kaip naudotis sistema (ironiska, bet tai jos pagrindinis darbo irankis). Kita darbuotoja sugeba tik paklausyti kodel as atejau pas ja ir kategoriskai atsisako suteikti paslauga ir liepia pasidaryti viska paciam per ju internetine svetaine (taip pat ironiska nes svetaine, kaip tycia tada neveike). Teko susidurti ir su darbuotoja kuri pakeltu tonu liepia pateikti prasymo atsaukima, o paklausus kodel tik pasako, kad pavelavau pateikti (nors pateikiau likus 4 dienom iki prasymu pateikimo paskutines dienos). Apibendrinant - darbuotojai dirba visiskai be kontroles, o kartais net ne dirba, o demonstruoja valdzia.
Dokumentu nagrinejimo terminai. VMI dokumenta teikia menesi ir ilgiau. O kai paskambina VMI darbuotoja, susidaro toks ispudis kad viska reikia padaryt dabar, sia minute.
Mokesciu nuskaitymo tvarka. Cia gal savo nuomones daug nereiksiu, tik pasakysiu, kad logikos visiskai nera ir didzioji dauguma VMI darbuotoju patys nesupranta tvarkos ir sistemos.
Mokesciu skaiciavimas, tarifai, ikainiai. Zlugdantys smulkuji versla, skatinantys seseline ekonomika, neduodantys naudingos grazos mokesciu moketojui. (Pvz. Keliu mokesciai, visi pelno mokesciai, pajamu mokesciai, ket pazeidimu baudos gerokai papildo biudzeta, o griztamoji verte visuomenei - greicio radarai, kurie nereikalingi, nes protingi zmones per duobes, nelaksto, o kurie laksto veikiausiai nei proto turi, nei mokescius ir baudas moka..
Asmeniskai esu labai nusivyles sia istaiga...
Vilma 2020-03-04 22:39:20
siandien man buvo panasus sokas:kaip pavyzdinga LT piliete 2019 m, balandzio viduryje deklaravau savo 2018 m pajamas, paskaiciavo man, kad sugrazins 68 e (juos ir gavau tvarkingai).Vakar gaunu laiska, kad yra netikslumu 2018 m deklaracijoje, nueinu, o ten pasirodo neuzdeklaruotos pajamos is uzsienio (jame buvau 3 men), finale isiskolinimas 500 e, plius 68 grazint jiems atgal ir dar delspiningiu 51 e-PASAKA o ne GIMTINE, brangi Lietuva, Pasirodo, gavau nemenkas pajamas is uzsienio, todel man panaikinta NPD lengvata, kuri buvo taikyta 2018 m dirbant LT tuos likusius 9 menesius ir nemoket to isiskolinimo nera jokiu galimybiu, Apiplese viduri baltos dienos.
Uzuojauta... Kas svarbiausia - jokios atsakomybes ir jokio baudziamumo uz netinkamai atlikta darba, netinkamai atliktas pareigas MUMS, VMI maitintojams! Jokio perspejimo kad delspinigiai auga! Kas atlygins netik finansine bet ir moraline zala?
Giedrius 2020-02-16 22:09:28
Man labai pikta ir apmaudu tiek del kai kuriu darbuotoju darbo tiek del pacios VMI aparato veikimo. Situacija tokia: 2018 metais buvau deklaraves gyvenama vieta Norvegijoje, ten legaliai dirbau norvegu firmoje 4 menesius. Geguzes menesi grizau i Lietuva, Telsiu VMI skyriaus vyr. specialiste padejo man sudeklaruoti GPMD uz 2018 metus. Deklaracija buvo priimta ir patvirtinta!!! Po beveik metu gaunu laiska i gmail'a kad nedeklaravau uzsienio pajamu!!! VMI darbuotoja padeda sudeklaruoti! Gaunu soka - valstybei skolingas 402eur ir DAR 30.22eur DELSPINIGIU !!!! Susidaro ispudis kad tycia yra blogai sudeklaruojama VMI vyr. Specialisciu pagalba ir Tycia yra auginami delspinigiai!!! Kaip sakoma: lazda turi 2 galus! Tikiuosi gyvenimaa istaisys Jusu padarytas klaidas
Gediminas,tas pats ,persekiojantis debilus
2020-03-02 22:46:30 IP 28m9upfg
d****i j us ir d*****i ar imbecilai-rinkites, kuo norite buti, bet tai nenormalu, kai apmokestiinta aikstele atvykusiems susimoketi Dar daugiau, jus esate debilais jog jusu jekse israsodokumenta be roik kodo, be kurio negalima susimoketi sitai debilu valstybei
Giedrius 2020-02-16 22:09:28
Identiška situacija.. Turiu sumokėti dabar 234eu. Labai liūdna, kad mūsų sistema veikia taip, tik, kad žmonėms būtų blogiau...
prisiskambinti tolygu prezidentui. apie internetini puslapi ir jo patoguma naudotius isvis nesneku. issipisinetojai ir v***s per visus galus
Noriu išsiimti verslo liudijimą, o eilinį kartą VMI nesugeba prijungti manęs prie mano VMI, rašo autentifikacijos klaida.
Tai kaip man reikia dirbti rytoj neturint liudijimo? Ateis darbo inspekcija, o aš sakysiu VMI puslapis neveikė? Ačiū jums. Taip mažiname šešėlį ir renkame mokesčius valstybei. Baisu.
Manau siu komentaru net neskaito VMI atstovai. Cia rayti beprasmiska. Nes niekas nesikeicia.
Pagal galiojančius teisės aktus, gaminant kavą mugėse, masiniuose renginiuose, prekiaujant ja iš palapinės, pardavėjas KIEKVIENAM PIRKĖJUI PRIVALO IŠRAŠYTI SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ ARBA IŠDUOTI KASOS APARATO KVITĄ. Ar tai suderinama su sveiku protu?! Verslo liudijimas tokiai veiklos rūšiai neišduodamas, o individualios veiklos pagal pažymą buhalterinės apskaitos reikalavimų tiesiog fiziškai neįmanoma įvykdyti! Kodėl priimami tokie nelogiški įstatymai?
Neįmanoma naudotis mano vmi sistema, mėginu užsakyti verslo liudijimą jau antra para, ties kiekvienu žingsniu (kurių yra milijonas) krauna puslapį po dvidešimt minučių ir galiausiai iš puslapio išmeta. Gal galima pamėginti It technologijas sutvarkyti iki Europos sąjungos kokybės lygmens?
Dar karta sveiki. Prisijunges prie mano vmi jauciuosi lyg i 90-uosius patekes. Ar kada palanuojama kazka keisti sioje svetaineje ar taip ir liks sabdis? Kaip visada turiu sedeti iki vidurnakcio ir laukti kol bus patvirtinamas mano prasymas. Siuo metu sedziu 4 valandas bet busena kaip vygdoma taip vygdoma. Ir tai ne pirmas kartas. Net nezinau ar yra kazkoksai tikslas cia kazka rasyti??? Aciu uz demesi.
Labai nemalonus darbuotojos bendravimas mums atėjus užpildyti turto deklaraciją Klaipėdos AVMI "Vėtrungėje".
Pirmiausia, keletą kartų įžūliai pertraukia vidury sakinio, o vėliau piktinasi, jog nesusiklabame ir neaišku, ko mes norime. Jokios pagarbos klientui, tik sugadinta nuotaika.
Laba diena, būkit žmonės, perdarykit vmi svetainę.. Neįmanoma, kaip viską ilgai krauna. Tiesiog kiekvieną kartą įsijungti svetainę yra kančia. Jei reikia kokią baudą susimokėt, blogiausias dalykas yra ne tai, kad prarandu pinigų, o tai, kad turėsiu įeiti į vmi svetainę ir pusę valandos atlikti paprasčiausius dalykus vien dėl to, kad viską taip ilgai krauna.... Turėtų būti 2019ais metais nelegalu tokią svetainę turėti veikiančią, ypač valstybinės įstaigos...
Sveiki. Kas antra savaitgali vis kazkokie gedimai pas jus. Neimanoma naudotis mano vmi visiskai.
Didelis dėkui deklaravimo skyriaus vyr. specialistei Mikutienei Liudmilai už pagalbą taisant GPM deklaraciją. Labai džiugu, kad VMI turi tokių specialistų, kurie moka ne tik puikiai išaiškinti klaidas, bet ir nuoširdžiai nori padėti! Dar kartą AČIŪ Liudmilai už šiltą ir nuoširdų bendravimą.
Pirmas gyvenime nusiskundimas. Tikriausiai įsivaizduojat iki kiek turėjo sunervinti. Jūsų svetainė apgailėtina, neįmanoma nei prašymą pateikt, nei nieko. Nežinau kaip išvis kažkas leidžia tokiam produktui egzistuoti, bet čia dar ne viskas. Darbuotojai... Atrodo skaičių nepažįsta, pusę valandos kaip su siena šneki, kol perjunginėdami viens kitam kažkas gal ir pripažįsta klaidą ir liepia užpildyti prašymą per mano.vmi... kuri neveikia.. Puiku :)
21 a. tačiau Jūsų internetinis puslapis tikriausiai akmens amžiuje sukurtas, puslapių krovimo laikas tragiškas, nežinau kiek kantrybės reikia teikiant prašymas, spėju dėl tokio Jūsų puslapio puse žmonių neapsikenčia ir geriau eina dirbt nelegaliai nei žaist su Jūsų pasibaisėtinu puslapiu. SUSITVARKYKIT VIENA KARTA
Marius Andrijauskas
2019-08-02 14:52:37 IP 65go1bsa

Noreciau paklausti kodel Utenos M.I. neaptarnauja pilieciu. Prisegtas dokumentas is Voketijos, Lietuviskai ir Vokiskai israsytas, apie ji ir rasau.

Vilniaus M.I. sutvarko viska be pretenziju, asmeniskai atejus arba pastu. Utenoj pasimete, sako kad jiems kazkas nepatinka apie forma. Nezino ka daryti net nurodzius originalu tinklalapi kur galima rasti forma.

Realiai, problema prasideda su vyr. specialistu Arunu Sinkunu, kuris nelabai supranta savo darba ir neatsako i klausimus, nei pastu nei telefonu. Noreciau zinoti kur galiu oficialu skunda parasyti, nes jo neveiklumas ir pasimetimas musu firmai ir musu darbuotojui pinigus kainuoja. Nelabai liko noro juokaut su jo poskyriu.
Pasipiktinęs klientas
2019-07-31 15:48:42 IP 28mcqmrs
Gerbiamieji,
jau nežinau kelintą dieną gaunu keistus pranešimus į elektroninį paštą iš vmi. Bandau skambinti, bet jau kelinta diena, kad ir kuriuo paros metu - ar ryte, ar dieną, ar vakarop- niekas nekelia ragelio. Minutės besiklausant muzikėlės kapsi, bet kas iš to... Kaip su Jumis susisiekti? Ne gi nėra dirbančių ir atsakinėjančių į skambučius? Tuomet kam nurodyti telefono numerį, jei nėra kam pakelti ragelio?
Aš prisiskambinau, nes buvo vardinis telefono numeris, bet atsakiusioji darbuotoja pokalbio pabaigoje išvis numetė ragelį, nespėjau padėkoti už skirtą laiką. Mano kalbėjimo iki galo neišklausius, ant viršaus kalba, ko pasekoje ir aš pradėjau ant viršaus kalbėti. Nusimetė mane kaip karštą bulvę, bus matyti ar kolegos daugiau suinteresuoti išspręsti žmogaus užklausimą, ar ne tam skirta klientų konsultavimo pareigybė? Gi pasiginčyti aš galiu ir su savo aplinkos žmonėmis, ne to skambinu į VMI.
Ši įstaiga - kažkoks tragikomedijos teatras. Pildant metinę deklaraciją, pagal pateiktus duomenis, turi iki liepos 31 dienos išmokėti apie 500 eurų permoką. Nepaisant to, kad deklaracija pateikta daugiau kaip prieš tris mėnesius, likus savaitei iki pinigų išmokėjimo, į sistemą gaunu laišką, kad viename iš priedų yra išlaidų kodo neatitikimas. Kadangi trūksta aiškumo koks kodas ir kuriame priede, imu skambinti dokumentą nagrinėjusiai darbuotojai, kuri, deja nesiteikia pakelti telefono. Pagal pinigų gražinimo terminus, pakoregavus informaciją po gegužės 1 dienos, pinigų išmokėjimo terminas vėl pasikeičia, taigi pingus gausiu vėliau negu turėjau. Pati internetinė svetainė kraunasi tokiu greičiu, kad galima nubėgti pusę, o gal net ir visą maratoną per tą laiką. Įtariu, jeigu pinigus reikėtų primokėti, o ne gauti, nereikėtų nieko pačiam pildyti, viskas būtų surasta ir atskaičiuota kelių minučių bėgyje. Tiesiog bravo, ačiū už sugaištą mano laiką bandant pačiam aiškintis kur yra klaidos ir kaip veikia (ar tikrai?) jūsų sistema.
mokesčių mokėtojas
2019-07-16 14:04:09 IP 5f4sof7m
Balandį užpildžiau deklaraciją, dėl automobilio remonto lengvatos susigražinti, viskas tiko. Praeina 3 mėnesiai rašo pateikite sąskaitą faktūrą, kitaip netinka. Ačiū biudžetininkams už operatyvų darbą ir suteiktas virtualias lengvatas..
"Džiaugiuosi, kad turime tokią nuostabią VMI su tokia nuostabia svetaine !!!" Net neįsivaizduoju kam ta svetainė sukurta, nes ten net neįmanoma užpildyti verslo liudijimo, nes tiesiog tinklapis neužkrauna duomenų arba tiesiog užlūžta. Susidaro vaizdas, kad VMI skatina nemokėti mokečių.. Nemokant mokesčių sutaupai nervų, laiko, pinigų. Vieni pliusai.. Dar kartą Ačiū tau VMI už nuostabią svetainę !!!
Susitvarkykit tinklapį, jau kelintą kartą per metus neįmanoma prisijungti !!!!!!
Pradėkit dirbt Kaune, o ne pietaut, kada pilnas laukiamasis žmonių ir dar grupelė už durų stovi.
Bet kurioj įstaigoj, jei yra darbo, visi dirba, kol padaro. O čia išsidirbinėjimas. Ponai matai.
Baisesnio internetinio puslapio tikriausiai nesu matęs. Negalima padaryti jokio žingsnio, nes vis krauna, krauna ir galiausiai nieko neužkrauna. Tenka viską galiausiai daryti per naujo ir vėl tas pats. Žodžiu internetu neįmanoma nieko padaryti.
Tikrai nedraugiška sistema. Kai pinigus grąžini, galima formoje pripildyti begales klaidų VMI nesugrąžins taisyti, svarbu pinigai valstybei. Bet kai turi VMI grąžinti žmogui, tai po vieną klaidelę rašinėja, kurias patys gali pataisyt pvz tikslus banko pavadinimas ir pan. Vieną pataisai, atsiunčia kitą laišką vėl su panašaus lygio klaida. "ADMINISTRATORIAI'' administracinę naštą didinat ir sau ir mums
Neimanoma prisiskambinti. Visa diena skambineti ir laukti ne kiekvienas turi laiko.
Noreciau padekoti nuostabiai, kantriai, ramiai darbuotojai, kuri padejo deklaruoti metines pajamas.Didelis aciu Sigitai Čižauskienei
Neįmanoma prisiskambinti! Žmonės paskutinėj vietoj..
Neimano prisiskambinti jau antra diena, norejau paklausti dėl deklaracijos pajamų, nes kovo 20d pateikiau prašymą, o dar vis pinigų negaunų.
Neimanoma prisiskambinti! Virs 15 min klausiausi muzikos, "kol visi konsultantai" uzimti! Nesulaukus atsakymo - padejau rageli. Ir tai jau ne pirmas kartas!
Из колхоза
2019-04-25 12:53:09 IP 2df77q8o
n********i

Pagal pazyma VMI as ne skolinga.Skambinau bendruju telefonu paklausiau ar ne skolinga patikrino visose sistemoja.pasake : NE. Vakar su anstoliu pagal nujeme pagal prasyma is VMI pinigai is saskaitos.Paskambinau vel benruju telefonu VMI kad suzinuoti uz ka.....pasake kad mes ne prasem ir neks nesiunte anstoliui.....Nuvariau pas kitus d). paprasau duoti duokumenta del teiseto pagrindo nuimti......nerado.
Siame durniu laive niekas nekelia telefonu rageliu - atrodo valstybe yra ubagynas ir negali normalaus call centro islaikkyti. As turbut praskambinau kokius 200 kartu, islaukiau kokius 5 valandas bet is ju man kokius 2-3 kartus pakele rageli. Cia yra auksciausio lygio blogiausia paslauga, blogesne net uz LIETUVOS PASTA, kuris bent kelia rageli.
Sveiki, kreipiuosi ne į pačią mokesčių inspekciją, bet į tuos, kur sėdi su kopūstais danguje ir priiminėja įstatymus. Ei, atsibuskit.

O dabar nelabai rišliai, bet išdėstysiu reikalą... :
Apie deklaravimą ir VMI pagalbą deklaruojantiems. Žmogus ateina. Jį pasodina prie kompo. Liepia pačiam. Žmogus prašosi pagalbos. Ateina konsultantė. Kai pamato vaizdą - subėga visos trys. Rezultatas: 2 dienos VMI inspekcijoje ir deklaracija net nepriimta. Dabar tvarkomės be VMI pagalbos nes šiais metais ne tik, kad konsultantės nepadės iki galo - bet ir mokesčių tarifai pasikeitė. Deklaracija net nebuvo nepriimta, tad ji negali būti nei priimta nei atmesta vėliau, nors telefonu aiškina, kad laukti (nors ko reikia laukti tai iki šiol man neaišku). tada sakau ačiū už atsakymą viso gero, nes supratau, kad jiem patiem kol daeis kas vyksta - tai greičiau aš baletą išmoksiu šokti. Finale, reiškia sugaištos 2 dienos vmi inspekcijoje, susigadinti krūva nervų, kas dvi dienas tikrinam sistemoje statusą - kaip nepateikta taip nepateikta. Ir nei atmeta nei patvirtina. Net nežinom ar laukti ar jau nebe, Čia buvo Individuali veikla pagal pažymą. Tik tiek, kad ne 1 pirkėjas ir 100 sąskaitų per metus, bet atvirkščiai. 100 sąskaitų ir kaskart vis naujas pirkėjas ir vis kita paslauga. Nesakau, kad VMI darbuotojos kvaišos. Ne kvaišos.... Nes visko kas ten prirašyta ta tikrai neįmanoma suvokti.... Kiek tarifų, kiek mokesčių tarifų skirtingų.... Kiek veiklos kodų. Kodai visi neatitinka su pirkėjų deklaruotais duomenim. Pajamų grupė - visuose iš eilės pirkėjuose skiriasi, ir nesutampa su pardavėjo duomenim. Kas tie veiklų kodai? Kam jie naudojami? Kas juos priskiria teikiant deklaracijas? Procentai visur šokinėja, Sumos su gautais pavedimais nesutampa niekur, nes niekada neaišku kokios klasės pajamos ir kas moką sodrą... Pamatė konsultantės vaizdą monitoriuje - paliko visus kitus prie kompų sėdinčius - subėgo gelbėti mano giminaitį... ir finale gavosi taip, kad nieko naudingo nepadarė, nes pačios pasiklydo sudėtingų ir gausių įstatymų pinklėse. Net pateikti deklaracijos nesugebėjo. (Jau nekalbu apie deklaracijos teisingumą ar neteisingumą, atmetimą ar priėmimą... nes čia jau būtų iš vis aukštasis pilotažas.). Padarytų žmogui paprastai: Gavai 100 eurų. Sąnaudos (išlaidos) 20 eurų. Pelnas 80 eurų., Ir trečdalį sumos pervedi mokesčiams. ir viskas... o patys mokesčiai tegul jau dėlioja 0, 0002 garantiniam.... koks ten npd... koks ten gpm... kokia ten gpm lengvata ir koks ten sodros tarifas 6 proc... 19 proc.... na žodžiu patys sukūrė sistemą painią - patys tegul joje ir sėdi..... Kodėl žmogus, kuris dirba tam, kad išgyventų turi sugebėti deklaracijas teikti ? Mokesčių inspekcijai reikia - tegul atvažiuoja į namus. Paduodu aplanką su visomis pirkimų ir pardavimų sąskaitomis, tegul po mėnesio man jie atsiunčia nurodymą per 3 paras sumokėti tokią ir tokią sumą į tokią ir tokią sąskaitą - ir aš iš kart sumoku tą sumą net ir sėdėdamas antarktidoje. Ir tegul neknisa man proto su tais painiais įstatymais. Kuo kaltas žmogus, kad sistema kuriama tokia sudėtinga? Juk ne visi buhalteriai, ne visi matematikai ir ekonomistai. Jei net pačios trys VMI darbuotojos nesugebėjo PATEIKTI (nebūtinai teisingos) deklaracijos, tai ką jau kalbėti apie žmones, kurie į VMI užsuka vieną kartą per pusmetį... NEs dažniau neturi kada lankytis - turi dirbti tam, kad sumokėtų mokesčius.
Aišku, kirpėjos, kurioms nėra nei PVM registrų nei kryžminio nei isaf sutikrinimo tai tos deklaracijos yra juokų darbas. Užrašo, kad per mėnesį uždirbo tarkim 1000 eurų ir valio. Viskas jom ten susikaičiuoja.... Bet šiaip jei ką, tai ne visi yra kirpėjai. Ir ne visi nori dirbti neskaidriai. Labai norim dirbti skaidriai ir nepamiršti jokių pardavimų ar pirkėjų. Pajamų žurnalą pildom centų tikslumu - bet kaip matom - sistema eina prieš piliečius, kad tik juos daugiau nervuoti, traumuoti, varinėti, apkaltinti, nepadėti, bei išpešti kuo daugiau iš jų naudos. Kodėl nepadaryti visų rūškių pajamoms 30 proc. mokestinė našta ir uždarom klausimą? Tai ne... Tantjemos.. Dividendai, palūkanos, Individuali pagal verslo liudijimą, individuali pagal pažymą... Mažoji bendrija, Nemažoji kompanija, Uždaroji akcinė bendrovė, durnių bendrovė, individuali įmonė, individuali veikla, akcinė bendrovė, fondas, sąjunga, karalystė, durnių pasaulis... jau nekalbu apie mokesčių tarifų keitinėjimus sodra tiek procentų, paskui tiek, paskui tiek, jei draustas tai tiek tai nedraustas tai tiek, tai jei kaupi tai toks tarifas jei nekaupi pensijos tai anoks tarifas.... Nu pagailėkit žmonių, kurie nėra baigę buhalterijos. Nu pagailėkit.

Dar kartą paminėsiu, kad tai nėra priekaištas mokesčių inspekcijai, nes mano manymu, mokesčių inspekcija tik vykdo kažkieno sugalvotas taisykles.
susitvarkykit vienąkart savo sistemą, ketvirta diena kaip gaunu el.laiškus apie sumokėtą baudą, jau virš 70 jų gavau.
Ačiū už nuoširdų bendravimą ir puikų išaiškinimą deklaravimo skyriaus vyr. specialistei Jolantai Šavirienei.
Saulius. Latvenas
2019-01-10 20:09:02 IP 2ju3l0qr
Aciu už gera darbą Panvezio VMI 12 darbo vietos darbuotojai. Aciu. Aciu
Prokuroras tomas januskevicius paskire bauda ir savo nutarime nuruode apmokieti ne VMI o konkreciam savo antstoliui be vikdomo rasto.Apmokiejau kadangi dur iu laive geriau buti kuo toliau nuo pacio laivo.Apmokejau pateikiau cekas.i prokuratura, VMI ir STT, Teismui..STT nuruode kad cia ne korupcija, prokuratura su teismu palaiko o VMI......pradejo rasyti meiles laiskus su reikalavimu paimti pinigus atgal ir pervesti valstibei......rasau nera teiseto pagrindo, jeikit misku......atsako mes ne galim.....rasau.kad man dzin.......O anstoliukas kada smirdet pradejo nusprende pinigus grazinti i pasta.......Paste dabar guli jau 3 menesi............pas mane nera padrindo paimti kadandi, , skola " sumokieta ir noriu sita cirka paziureti iki galo. Kad VMI grazinti atgal reikalingas sprendimas kad sumokieti buvo ne teisetai, privalo ismokieti man moraline, depspinigai ir taip toliau.Privales nubausti ir teisejus kuri valstibes vardu pripazino kad viskas teisetai.Kaip jis manot, ar Janiskevicius ramei mega? Ne! Pradejo rasyti meiles laiskus VMI ir aiskinti kad as savo noru sumokiejau konkreciam nuruodytam anstoliui.Site de ai is VMI citoja man memiarus..........
Siaubas! Siaubas! Siaubas! Darbuotojos sėdi tam, kad parodyti jog "ale" dirba nors visai matyt nesupranta ką jos ten dirba ir ką daro! Viena ant kitos stumdo! Tokia situacija nuėjom su vyru kaip visi žmonės deklaruoti pajamas! Išėjom įsitikinę kad viskas gerai nes taip pasakė darbuotoja! Gaunam laišką skola, grįžtam atgal pas kitą konsultante! Tvirtina viskas gerai sutvarkiau ten atejusi darbuotoja iš viršaus (kuri nedirba su deklaracijom) sutvarkiau nieko nereikia moketi po mėnesio gaunam laišką apmokekit nes skolą! Pip.... Grįžtam vėl jau dar kita sako ne cia paveluotai atejo laiškas nieko moketi nereikia! Čia matyt suruošti laiškai buvo tai ir išsiuntė sako viską patikrinau tikrai nekreipkit dėmesio nes nereikia mokėti! Isvaziavom ramia galva viskas gerai išsiaiškinom! Gaunam laišką nuo jūsų sąskaitos bus automatiškai nu skaičiuoti pinigai su delspinigiais 186€su centais!! Kas čia dabar??? Ko mes važinėjom aiskinomes!! Skambinam i vmi sako darbuotoja paziurejau taip turit sumoketi cia nuo keleriu metu skolos nezinau ka jos jums sake as matau kaip yra! Ok? Tai kur jos ziurejo??? Uz kokius kelerius metus? Jei kiekvienais metais deklaruojam!!! Ziauriai nusivylę vilniaus skyriaus darbuotojais!! Ka nori ta daro! Žiūri i kompą nieko nemato ir tai ne viena darbuotoja!!! Siūlyčiau padaryti savo darbuotojoms mokymus jei pačios jau nebežino reikia kam mokėti ar nereikia, o gaunasi poto su delspinigiais!!
Noriu padekoti Birutei Kyzikienei dirbanti kauno VMI uz operetyvini darba. Ačiū! Taip ir toliau dirbkite:)
Apgailetina skyle su apgailetinomis senom kvaisom darbuotojomis. Savo lizdu naujom protingom specialistem neuzleis turbut niekada. Sedi perpuvusios, piktos ir priedui nesugeba dirbti savo darbo. Graudu ir apgailetina. Šmaros is didziosios Š.
Esu pasibaisėjusi VMI specialistės Audronės Gudaitienės, Klaipėdos sk., bendravimu su klientais. Paskambinus telefonu, buvo bendraujama pakeltu tonu, į pateiktą klausimą buvo nepilnai atsakyta. Manau šiai specialistei reikėtų pasimokyti bendravimo etikos.
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 08:36:19 IP 2g5vdbvl
noriu padėkoti VMI specialistei, atrodo, Tatjana vardas, darbo vieta Nr.17.VMI lankiausi pirmą kartą ir truputį prisibijojau, nes šiuose reikaluose nelabai suprantu ir tikrai nežinau ką reik paaiškinti ko aš noriu.Bet tikrai nustebau.kai labai geranoriškai viską išaiįkino ir sutvarkė (mano pačios priveltas klaidas).Ačiū už supratimą.
Atėjau į VMI užpildyt prašymą apie gautas pajamas. Išmušu taloną mano numeris 301. Eina į vidų tik 260. Reiškias prieš mane 40žmonių. Tiek to. PALAUKSIU.Esu sąžininga. Laukiamajam gal 30žmonių. Visi "suėjo", laukiau ilgai ir kantriai. Nors mašinoj vyras su 6mėnesių kūdikiu. Kai atėjo 299 talonui eilė-apsidžiaugiau. Gteit prieisiu... bet sistema pradėjo vėl kitą eilę "mušt".talonai pasipylė skaičiais 200;201 ir t.t.Ateina kiti. Muša taloną. Tuoj užeina. O tu durnele stovėk. Ar čia sąžininga ta sistema? Aš su kūdikiu laukiau virš valandos. Man paaiškino"sistema" kalta. Pirmumo eilėj deklaracijos. Palaukti reiktų 2savaites. Tada baigsis eilės. Nesu niekur susidūrusi su tokiu "sistemos gedimu", o gal tyčiniu laiko vilkinimu?Be to niekur neparašyta, kad Nėščios ar Motinos su kūdikiu ar Invalidai turi bent kokių privilegiju. Ne, aš nenoriu privilegijų. Bent sąžinės, ponai Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai. Nebeišlaikiau. APSIVERKIAU.Suspaudžau visus mygtukus. Tuoj eilė atėjo...ateina eilė tiem, kurie laukia verslo liudijimų, įmonės ir kt. O sąžiningi gali ir laukti. Kad ir dvi valandas. Nuėjau pas vedėją. Ji maloniai šypsosi. Turbūt ne pirma aš tokia....P.s. miestas Šilutė.

Ispanijoje praėjusią parą neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje praėjusią parą neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).
Kariuomenė: melagingos informacijos kampanija siekta diskredituoti JAV pajėgas Europoje 06-01 18:49
Praėjusią savaitę fiksuota melaginga informacijos kampanija, kuria siekta diskredituoti Jungtinių Valstijų karines pajėgas Europoje, pirmadienį pranešė Lietuvos kariuomenė.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%