Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos transporto saugos administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos transporto saugos administracija

Atsiliepimai apie Lietuvos transporto saugos administracija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos transporto saugos administracija

Tipiška sovietinių laikų vatnykų kontora.... Pirkau autobilį darbui taxi ir norėjau užregistruoti iš karto su taksi nmeriais- misija neįmanoma... Turi iš pradžių registruoti paprastais numeriai, tada važiuoti į LTSA pateikti prašymą, tada vėl į regitrą išsiimti taksi numerius ir tada vėl į LTSA gauti licenciją- tipiškos dvi biurokratinės bybiagalvių kontoros ėdančios pinigus ir laiką. Vakar kažkas ten seimą norėjo padegti, tai nestebina ir pilnai pateisinu jį
Švogerių kontora skirta gadinti gyvenimą. Speciailiai susuko reglamentus taip, kad būtų neįmanoma registruoti dešiniavaires, nors pagal EU įsaka privalo registruoti ir taškas. Tikri ūsūriniai bebrai. Reikalinga atsakomybė!
Prasčiausia darbo pokalbio patirtis. Žemiau rašiusiai komentatorei galima tik pritarti dėl nuotaikų. Dar pridėčiau toną bei kabinėjimasį vos ne prie kiekvieno žodžio.
Dirbant mano darbą dažnai tenka konsultuotis tiek su Sodra, tiek VMI, UŽT ir t.t. Ne išimtis ir Lietuvos transporto saugos adminsitracija. Na bet prisiekiu niekur nėra tokių šlykščių darbuotojų kaip ten. Kiek kartų paskambini, tiek atsiliepia vis kitas nepatenkintas ir ant tavęs keliantis balsą specialistas, kuris nei kiek neišmano savo darbo ir vis tiek galiausiai turi pats susirast visą informaciją arba daryt taip, kaip tau atrodo, nes jie nesugeba normaliai išaiškinti kas ir kaip. Aš suprantu, kad visiems gali pasitaikyti blogų dienų, bet reikia suprasti, kad dirbant tokį darbą tu neturi jokios teisės viso to savo nepasitenkinimo ir blogos nuotaikos perkelt ant paskambinusio kliento.Tiesiog labai liūdna ir gaila, kad tokiose svarbiose institucijose dirba visiškai tam netinkantys darbuotojai, kurių net nepavadinsi specialistais.
Noriu padėkoti Transporto saugos aministracijos [ Panevėžio filialas] specialistei Edita Ruželė už malonų aptarnavimą, išsamius paaiškinimus, tvarkant su krovininiu transportu susijusius dokumentus.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%