Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vajulitas, V. Kupino firma

Atsiliepimai apie Vajulitas, V. Kupino firma

Gyvybė tavo technikai!
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Vajulitas, V. Kupino firma

Tikrai super. Esu labai nustebintas požiūriu į pirkėją. Labai šiltas ir rūpestingas bendravimas, greitas bet kokios problemos sprendimas. Dėl tokių žmonių gera gyventi Lietuvoje!
Kuo geriausios kloties Jums!
Super įmonė ir puikūs darbuotojai, net keista, kad šiais laikais dar yra tokių. 1. Užsakymus priima ir prekes pristato per porą dienų.2. Maloniai bendrauja, sprendžia iškilusias problemas ir atsižvelgia į pageidavimus.
Užsakinėjau detales ne kartą, tačiau šį kart susipainiojau ir nusipirkau netinkančias šaldiklio stalčių sieneles. Tik paskambinus į firmą, problema buvo išspręsta. Surastos tinkamos sienelės ir pristatytos mano pageidaujamu laiku (pirmąsias priimant atgal). Ačiū, dar kart ir ilgų klestėjimo metų firmai.
Vita Urbelionytė
2019-07-01 20:30:52 IP 5f4son0n
"Vajulitas" darbuotojas Tomas greitai ir profesionaliai suremontavo mano dujinės viryklės jungtuką, nors to daryti neprivalėjo.

Tokių jungtukų dabar nėra kur įsigyti, todėl esu labai dėkinga.

Belaukiant stebino šio darbuotojo kantrybė ir humoras bendraujant su klientais gyvai ir telefonu.

Prašau Tomą paskatinti, kad konkurentai nepersiviliotų pas save :).
Šitai firmai ir jos vadovams bei visai komandai noriu padėkoti už profesionalumą, mokėjimą suprasti žmogaus norus, nuoširdų bendravimą, patikimumą ir daug kitų dalykų, kurių čia ir nebeišvardinsiu. Tiesiog rekomenduoju! Todėl ir gyvuoja daugiau kaip 20 metų, nes yra nuoširdūs ir girdi žmogų. Super! Sėkmės Jums!
Vitale Matkevičiene
2019-05-07 11:36:58 IP 2jue92ne
Dėkoju už mesmales peiliukus ir labai greitą aptarnavimą. Gaila, kad ilgai ieškojau, kol suradau. Dabar zinosiu, kur galima kreiptis.Iki.
Puikus aptarnavimas. Suteikė reikalingą informaciją, nemokamai sutaisė nutrūkusią dulkių siurblio žarną. Rekomenduoju!
Ačiū už atliktą darbą, rekomenduoju!
Noriu padėkoti už profesionalią pagalbą. Šioj įmonėj dirba geranoriški ir paslaugūs dsrbuotojai!
Greitas pristatymas, kokybiškos dalys.
Sveiki, teko susidurti, atsiuntė prekes per dvi darbo dienas, parašius laišką greit susisiekė, iškilus nesklandumams ne ignoravo, informacijos pilnai suteikė, viskas liuks. Rekomenduoju
Greitai ir profesionaliai parinko reikiama dali skalbimo masinai ir uz patrauklia kaina! Rekomenduoju.
Puikus darbuotoju aptarnavimas bei savo srities ismanymas

G. Nausėda Aušvice pagerbė Holokausto aukas
G. Nausėda Aušvice pagerbė Holokausto aukas 01-27 18:21
Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį pagerbė Holokausto aukas Aušvice, kur vyko čia buvusios nacių koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-ųjų metinių minėjimas.
Pernai muitininkai sulaikė 29% daugiau suklastotų prekių
Pernai muitininkai sulaikė 29% daugiau suklastotų prekių 01-27 18:18
Pernai Lietuvos muitinės pareigūnai sulaikė daugiau kaip pusę milijono suklastotų prekių – tai 29% daugiau nei metais anksčiau.
Pensijų fondų lėšų "atrakinimas" skinasi kelią Estijoje
Pensijų fondų lėšų "atrakinimas" skinasi kelią Estijoje 01-27 17:51
Estijos vyriausybė pirmadienį patvirtino prieštaringų vertinimų ir ekonomistų kritikos sulaukusios antros pakopos pensijų reformos projektą, o jo tvirtinimą parlamente antruoju, galutiniu...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%