Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vairoseta, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vairoseta

Atsiliepimai apie Vairoseta, VŠĮ

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Vairoseta, VŠĮ

Puiki mokykla! Labai šaunus, patyręs ir kupinas kantrybės instruktorius (Zbyšek). Rekomenduoju!!!
Tobula mokykla ir tobulas instruktorius - ypatingos kantrybės profesionalas - paruošė idealiai, per tris mėnesius aš jau su teisėm valio!! Ačiū Jums labai labai!!!
Asta. Ir dar karteli noriu padekoti jusu vairavimo mokykllai. Aciu galiu pasakyti instruktoriui Sergejui. Atejau su tokia baime, su tokiu nepasitikejimu savimi bet sis instruktorius kaip geras psichologas, kaip mat isvare visus negerus apsedimus is manes.Tikrai negalvojau, kad man, kuri galima sakyti nebuvo rankose laikiusi vairo, ppavyks ganetinai praeiti visus mokslus.Aciu Jms, uz kantrybe, uz palaikymo zodi, uz geras emocijas. Nuosirdziai visiems rekomenduoju!!!
Baigiau kursus sioje mokykloje. Esu labai patenkinta mokymosi rezultatais. Regitroje islaikiau is pirmo karto ir tai, mano manymu, instruktoriaus didelis nuopelnas. Instruktorius - puikus, zmoniskai ir suprantamai viska paaiskina. Tai kas ateina ir nori ismokt - tas yra puikiai paruosiamas, tie kurie laika veltui praleidzia paskui ir aiskina, kad kazkas neismokino tinkamai. Bet kuriuo atveju ieskantiems mokyklos tikrai rekomenduoju jei ieskot profesionalaus ir malonaus mokymosi bei geru rezultatu.
Tikrai nenaudeliu imone...veltui sukisti pinigai...atejusius mokytis tikrai laiko kvailiais...deja beveik taip ir yra - tikra kvailyste moketi pinigus tokiai imonei, kuriai visiskai nerupi te kurie sumokejo uz zinias, kuriu mokytojai (gal zyno o gal ir ne) nesidalina su mokyniais. Mokyklos programa yra praejusio amziaus ir yra laisvai prieinama internete nemokamai..
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie Vairosetą. Tiek teorinis, tiek praktinis mokymas labai patiko. Nors mokykloje teorijos patikrinimo programa yra sunkesnė, tačiau dėl to tik lengviau regitroje. Praktinio vairavimo mane mokė instruktorius Markas. Labai profesionalus, kantrus ir pozityviai nuteikiantis žmogus. Jo dėka turiu daug didesnį pasitikėjimą savimi kelyje. Šios mokyklos dėka regitroje teorijos ir vairavomo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto nors prieš pradedant ją lankyti nė karto nevairavau automobilio. Visiems norintiems įgyti vairavimo pagrindus rekomenduoju Vairosetą.
Norėčiau padėkoti insruktoriui, savo darbą išmanančiui ir neribotą kantrybę turinčiam, Markui Gerasimovui.
Esu jam dėkinga už puikias ir informatyvias vairavimo pamokas, už nuostabius ir gyvenime praverčiančius patarimus kelyje bei aikštelėje, taip pat už išsamius paaiškinimus.
Labai džiaugiuosi, jog būtent Jūsų vairavimo mokykloje Jūsų instruktoriaus dėka išmokau vairuoti, kuris mane kaskart pozityviai nuteikdavo, padėjo įgauti pasitikėjimo savimi ir puikiai susidoroti su įvairiomis kelyje įvykstančiomis netikėtomis kliūtimis. Dėkoju mokyklai už kantrų, supratingą, draugišką ir dėl savo mokinių besistengiantį instruktorių - Marką!
Mokiausi vairuoti pas instruktorių Marek - puikus, geras instruktorius, tikrai išmanantis savo darbą ir gerų patarimų duodantis. Visą laiką būdavo geros nuotaikos ir jeigu reikėdavo kelis kartus aiškindavo tą patį per tą patį, ar tai būtų ta pati ar kita pamoka. Mokydamas buvo tikrai reiklus, kad visi pratimai būtų padaryti teisingai, tad tikiuosi, kad ir Regitroj viskas bus gerai :) Ačiū instruktoriau :)
Markas pats sauniausias instruktorius! :) Kurio deka issilaikiau vairavimo egzamina is pirmo karto! Esu labai laimingas pazines toki puiku zmogu, su kuriuo buvo malonu ne tik mokytis, bet ir bendrauti. Labai rekomenduociau si instruktoriu, patikekit - tikrai nepasigailesite :)
Markai aciu jums uz viska.
Tikrai nesiūlau šitos mokyklos... Teko nusivilti kaip tik įmanoma.. aš nesuprantu, nejaugi jie mus laiko tokiais kvailais, kad tiek išdūrinėja... tikrai tikrai nesiūlau tos mokyklos. Marko YPAČ.... Nes tai tragiškas instruktorius... bareikalo sukišti pinigai....
Be, Večeslavo, ten daugiau kažką mokančių-nėra. Siūlau nepakliūt pas Mark. Čia tik mano nuomonė, bet kuponai pas juos su nuolaidom daromi tam, kad vėliau išlupti trigubai per papildomus važiavimus.
Pries - Marek!!!
2013-09-10 11:25:08 IP 29mjpms5
Noreciau issakyti savo nuopmone apie sia vairavimo mokykla. Turejau kupona i sia mokykla, pradejau lankyti kaip ir viskas gerai, bet kai prasidejo vairavimas - administratore pasiule sios mokyklos "geriausia instruktoriu" - Marek. Tiesa sakant, dar tokio savanaudzio asmens nemaciau, kiekviena pamoka prasidedavo is sio asmens - nepasitenkinimai mano vairavimu, nors tai yra jo kalte, jeigu sako, kad kas kart vairuoju kaip pirma karta. Todel po to buvo nedidelis kandalas su siuo instruktoriumi, ir jau po to karto ji nedave man issilaikyti normaliai mokykliniu egzaminu net 2 kartus. Aciu Dievui, turejau gera patarima paimti kita instruktoriu, nors kai atejau tai pasakyti administratorei, ji pradejo ginti Mareka. Galiausiai gavau nauja instruktoriu Viaceslava ir su juo issilaikiau is pirmo karto. Tad bukite atsargiau, jei perkate kupona su nuolaida i sia mokykla, nes su kuponu kaina buvo 950 LT, o galiausiai, kad vis delto greiciau baigti sia prakeikta - baisia mokykla, teko dar susimoketi 1000 LT, tad mano vairavimas kainavo 2000 LT. Manau tai buvo padaryta specialiai, nes kuponai daromi tik privilioti klientus, o veliau zino, kad bus gaila ismestu pinigu. Siulau neiti i sia mokykla ir nebandykite taupyti ant vairavimo mokyklo, nes tai jau parodoma mokyklos kokybe. Venkite instruktorio Marek'o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pats geriausias instruktorius Viaceslavas:)))

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje didžiuojamės...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje Patikimas būsimų vairuotojų partneris – kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Vilkijoje...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių 09-18 18:26
Verslo atstovai trečiadienį paragino prezidentą Gitaną Nausėdą imtis priemonių efektyvinti viešąjį sektorių – pasak jų, didelė dalis lėšų švietimui ir socialinei apsaugai išleidžiamos neefektyviai.
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%