Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vainita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vainita

Atsiliepimai apie Vainita, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Vainita, UAB

Доброго времени.Хочу выразить огромную благодарность компании а именно Vainius.Очень внимательный и порядочный человек.Все что было мне сказано по автомобилю, соответствовало на все 100% покупкой автомобиля остался очень доволен, и убедительно могу только рекомендовать.
Atsiliepimai patys geriausi, Toyota Avensis technikinę praėjau iš pirmo karto. Direktorius labai paslaugus ir tikrai padeda darbais, o ne kalbomis. Žodžiu, viskas super ir tikrai rekomenduoju kitiems. Nuoširdžiai skyrė savo laiką ir padėjo užpildyti ir priregistruoti, , eketris" sistemoje. Sėkmės Jums darbuose!
Lietuvių kalbos žodynas
2022-10-28 20:27:02 IP 2i23uv69
To Vardenis 2022-10-28 19:47:36
What?!? Servizą? čia apie puodelių servizą?

šiaip užknisa, kai tokie etatiniai komentatoriai viešojoj erdvėj drįsta savo nuomonę rašinėti, kai apskritai sunkiai sekasi net mintis galvoje susidėlioti.
Žodis, , servizas" pakartotas 8 kartus. Common, my friend, juk yra mokyklos, žodynai ir mokytojai :) Kai pabaigsite 12 klasių, pakalbėsime apie, , servizus" ir tikrai skirsime Jums daugiau dėmesio :)
www.lkz.lt
Vardenis 2022-10-25 20:02:53
Paskambinus į numerį pagal skelbimą, atsiliepė tikriausiai gerbiamasis direktorius, kuris įsivaizduoja, kad jo įmonė yra kažkas wow. Teigia, kad automobiliai visi tvarkingi, neturi defektų, realiai buklės kaip iš salono. Pasiklausinėjus apie automobilius, gauname naglus atsakymus, jokios pagarbos ir realiai tenka traukti kiekvieną žodį iš šios prašmatnios įmonės direktoriaus. Paklausus jeigu tokie tvarkingi automobiliai, ar bus galima patikrinti servize? Prasideda dejonės į telefoną, kaip direktoriu užknisa tie servizai, juk čia įmonė parduoda, techninė apžiūra praeita ką tik, automobilis ledinis. Pasakiau frazę, kad gerai patikrinam servize jeigu viskas gerai, perkame automobilį, prasideda dar kiti išsireiškimai jei turėsiu laiko, tada galėsim iki servizo nuvažiuoti, o net nebuvo paminėta į kokį servizą, galbūt šalia būtume kur nors nuvežę, patikimumo nėra visiškai, klausimas kiek ten tos ledines mašinos iš tikro yra ledinė, aišku konkrečiai teigti negalime, nes nebuvo pasakyta, kad bus galima tikrinti servize. Taip, kad siūlau mielam direktoriui “nebeknisti” smegenų, leisti tikrintis servize jeigu mašina tvarkinga, o ne naglai šnekėti į telefono ragelį, o gale dar ir numesti ragelį. O visiems žmonėms, kas skaito atsiliepimus tai tikriausiai ir ne bereikalo skaitote, nes kažkas sukėlė įtarimą, tad siūlome vengti šio pardavėjo, na arba vežkite tikrinti į servizą ar atstovybę.
What?!? Servizą? čia apie puodelių servizą?

Galiu papasakoti kokia aš situacija turėjau su Vainium, aišku dabar gėda, bet vistiek papasakosiu. Žodžiu pardavinėjo BMW 318GT pasiskambinau, susitariau laiką, atvažiavau iš Klaipėdos su autobusu tai atvažiavau biški anksčiau tai kol laukiau užmačiau Audi A6 kuri man patiko. Žodžiu atvažiavo Vainius sakau gal galima Audi prasibandyt, sako žinoma gali bet ji nėra dar paruošta pilnai, nėra numeriu ir TA (BMW buvo). Viskas kaip ir tiko bet man kita diena reikėjo važiuoti atgal į Daniją, vien dėl to pasirinkau BMW. Susirašem pirkimą pardavimą viskas kaip ir spaudžiam rankas, bet pas mane banko limitas 10k o mašina 14k. Sutarėm, kad nueisiu nuimsiu likusius grynais, ir kol ėjau persigalvojau. Grįžau sakau nebenoriu BMW noriu Audi, o audi 11.5k kainavo. Sako nėra problemų, dar norėjau dadeti už kurioza bet sako nereikia. Žodžiu važiuoju į Klaipėdą jau naktis ir užsidegė tepalų lemputė, nu ok dapyliau tepalu ir parvaziavau. Kita ryta žiūriu visas variklis "apsimyzes" skambinu Vainiui sakau ką darom? Sako nu reik žiūrėt kas yra. Tai sutarėm kad mane skubiai priims pas savo mechanika, nuvažiavau pažiūrėjo ir per 2valandas visas tarpines pakeitė, aišku kadangi automobilis su 3000km garantija mokėti nereikėjo. Galvojau tai kas bus kai TA eisiu... Bet automobilis praėjo TA iš vis be jokių priekaištų, važinėju ir džiaugiuosi. Nors aš jam buvau tikrai rakštis subinėj, bet bendravo ramiai ir kas kartą atsiliepdavo, žodžiu pardavėjas iš kurio tikrai dar kartą pirkčiau automobilį
2022-05-04 pirkom masina Volvo s60 2003m. is imones UAB “Vainita”, atvaziave apziureti kaip ir viskas gerai, sake neuzsiveda nes issikroves akumuliatorius, bet rytoi galiu idet kita ir bus viskas gerai. Siaip masina turejo keleta smulkiu defektu, bet remontas tikrai buvo ne kosmosas. Skelbime buvo nurodyta, kad masina 2004m, bet pagal dokumentus pasirodo 2003m..Palikom uzstata 200e. Kita diena atvaziavom pasiimti masinos. Masina uzsivede, jokiu klaidu apart bagazines dangcio nebuvo. Dirbo tikrai graziai. Paklausius savininko ar turi masina pasleptu defektu atsake, kad ne. Pasirasem sutarti, sumokejom pilna suma kaip nurodyta pirkimo pardavimo sutarti. Griztant namo buvo uzvaziuota pasidaryt rakto nes buvo sugedes. Grizus namo apie ~100km. Isbego raudonas skystis, galvojom antifrizas. Masina buvo pastatyta kieme, kad kita diena vaziuot sutvarkyti masinos bei visu dokumentu. Taciau ryte masina uzsivede, bet… skydeli pasirode kalaida : dezes defektas, reikalinga patikra. Ijungus D arba R apsukos kylo, bet masina nebevaziuoja. Buvo iskviestas traliukas ir nugabenta i artimiausia servisa. Servise po patikros buvo nustatyta, kad isbego dezes alyva taip pat automatines dezes defektas kurio nebuvo nurodyta sutarti. Savininkas masinos buvo informuotas skambuciu, bei sms. I ka gavom atsakyma, kad labai keista situacija ir tikrai jokiu problemu nebuvo. Galim tvarkyt servise. Taciau deze nupirka jis pats, o mes apmokesime visas kitas islaidas. Ko pasekoje savininkas i skambucius bei sms neatsake. Nuvaziavus i aikstele kur buvo pirktas automobilis, seimininko taip pat nerasta. Apsauginis sake : ale isvaziaves masinu nauju.. po keliu dienu deze buvo sutvarkyta 750e su darbu. Galvoju na dabar viskas bus gerai. Vaziuojant i tech. Apziura pradejo vairas tempt i desine puse. Savaime aisku tech. Ne praejom, gavom dideli sarasa darbu kuriuos reikia atlikti nes automobilis ne tinkamas eksplotuoti. Servise isleidom dar maziausiai ~500e. Galiausiai atsakymo taip ir negavom is savininko. Pyktis per teismus neturejom nei laiko nei noro.Tad noriu pranesti, kad kiti zmones butu atidesni su sita imone.. vezkite masina iskarto i servisa ir pilnai tikrinkite nes tikrai veliau nerasite galu. O seimininkui sekmes parduodant kitas masinas..
Susitari laika, neateina. Pasiulo paziuret paciam nes masina atrakinta, jei patiks paskambink. Skambini nekelia, neperskambina. Palauki, vaziuoji namo. Gal gerai verslas sekasi, kad gali leisti taip elgtis
Noriu nuoširdžiai padėkoti, lb jautriai veikia sankaba, bėgių perjungimas, kelyje tiesiog plaukia. Visa šeima džiaugiasi. Ačiū labai už gerą automobilį (Volvo XC70). Regitroj viską susitvarkiau. Jau-mano ir su numeriais nuo Saab'o :)
Pirkau Toyotą Auris hibridą, neturiu priekaištų nei automobiliui, nei pardavėjui.Ačiū, sėkmės
Pirkau Toyota Auris, pardavėjas pasirodė mandagus, sąžiningai nurodė automobilio trūkumus, pristatė automobilį karantino metu. Esu patenkinta pirktu automobiliu.
Nesu kietas automobilių srityje norėjosi VOLVO.Teko klausineti. Žmogus labai gerai nusimano savo srityje, padėjo išsirinkti automobilį.Širdingas aciu, vazineju be broblemų.Dedu stiprų pliusą, patarsiu ir kitiems.
Prarastas Pirkejas
2020-08-02 11:22:09 IP 28meo5ho
Nepatariu turėti reikalų su pardavėju- atvažiavus iš kito miesto 100 km, sutarus iš vakaro ir pralaukus prie automobilio pusę valandos, gerbiamasis taip ir nepasirodė. š*******o kontora, apgailėtinas tipas.
Įmonė, kuri "apdraskytą ir apdaužytą" buvusį TAXI automobilį bando parduoti, kaip, nurodoma skelbime, "nepriekaištingos būklės" automobilį. Skelbime nurodoma ir tai, jog "visi aptarnavimai tik VOLVO atstovybėje", tačiau taip buvo tik iki ~145 000 km ridos, kol šio automobilio nenusipirko TAXI kompanija. Įmonės savininko bendravimas persmelktas arogancija ir nekonkretumu. Patarimas būsimiems pirkėjams - būkite atsargūs ir išsamiai tikrinkite šios įmonės parduodamus automobilius.

Žmogus, sugaišęs laiką tokio "nepriekaištingos būklės" automobilio apžiūrai. :)

Nuoroda į skelbimą: https://autoplius.lt/skelbimai/volvo-s60-2-0-l-sedanas-2015-dyzelinas-10418713.html
Jei kada teks pirkti automobilį iš šios įmonės - labai rekomenduoju pirkimo pardavimo sutartyje nurodyti tik konkrečią sumą, kurią tikrai ir sumokėsite UAB Vainita ir nesutikti su jokiomis mažesnėmis sumomis įrašomomis į pirkimo pardavimo sutartį nei realiai sumokėsite. Priešingu atveju jums bus teigiama, kad sumokėjote už automobilį tik tiek, kiek nurodyta pirkimo pardavimo sutartyje, nors realiai galbūt busite sumokėję ir ženkliai daugiau. Dar vienas naudingas patarimas jei vis tik susigundysite įsigyti automobilį iš šios įmonės - prieš pirkimą būtinai padarykite automobilio skelbimo internete nuotraukas, kad vėliau, jei prireiktų, galėtumėte įrodyti ir automobilio kainą, ir metus, ir ridą, ir tt.

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
„carVertical“ – transporto priemonių istorijos patikros paslaugas teikianti įmonė. Mes renkame ir apdorojame duomenis iš įvairių nacionalinių ir privačių registrų bei duomenų bazių, kad galėtume pateikti vartotojui išsamią informaciją apie perkamą transporto priemonę. Viskas ko reikia – įvesti transporto priemonės...
Adampolis
Sunkvežimių prekyba, dalys, servisas, finansavimas

Adresas: Perspektyvos g. 10-1, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių nuoma; automobilių prekyba; autoservisai; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB ,,Adampolis“ – vienintelis įgaliotasis MAN Truck and Bus SE atstovas Lietuvoje, veiklą vykdantis nuo 1995 m. UAB ,,Adampolis" viena didžiausių komencinio, nekomercinio ir spec. techniką parduodanti bei aptarnaujanti įmonė Lietuvoje Profesionali komanda, inotyvios idėjos ir siekis užtikrinti klientų gerovę leido...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kasmet dešimtimis procentų augant sutelktinio finansavimo rinkai, daugėja ir platformų. Tačiau jų veiklos pradžia nėra lengva dėl ilgo kelio pelnant NT vystytojų bei investuotojų pasitikėjimą...
Jūsų debesija – jūsų pasirinkimas: Lietuvos įmonės viešosios debesijos sprendimus naudoja inovatyviais būdais
Pasirinkimas tarp dviejų ar daugiau galimybių yra galingas sąjungininkas. Mūsų visuomenės kasdieniame gyvenime vartotojas pasirinkimo galimybę turi kiekviename žingsnyje – nuo automobilio, kurį...
"Maxima" plečia "Scan&Go" tinklą: laiką ir pinigus taupyti padedanti technologija – jau 6-oje parduotuvėje
Vienoje populiariausių šalies parduotuvių – Kauno "Akropolio" "Maximoje" – pirkėjai nuo šiol gali apsipirkti dar greičiau ir patogiau. Čia jau pradėjo veikti savarankiško pirkinių skenavimo...

Ar ketinate pradėti investuoti?

AT&T 19,17 +2,24%
Moody's 292,60 +0,45%