VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė UAB Vaikystės sodas.

Straipsniai, kuriuose minima Vaikystės sodas

Straipsniai apie UAB "Vaikystės sodas"

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
atidaryta nauja karalienes mortos mokykla kainavusi daugiau kaip 11 mln eur
Atidaryta nauja Karalienės Mortos mokykla, kainavusi daugiau kaip 11 mln. Eur 2020-01-08
Sausio 2 d. Vilniaus Kalnėnų mikrorajone duris atvėrė nauja 800 vaikų galinti priimti Karalienės Mortos mokykla (KMM) ir vaikų darželis. Mokyklos valdytojai naują pastatą vadina būtinybe, nes senosiose patalpose jau nebebuvo galimybės didinti mokinių skaičių. Į mokyklą ir darželį Kalnėnų mikrorajone 11 mln. Eur investavo privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojos "BaltCap" fondas "BaltCap Infrastructure Fund"...
a landsbergiene savo verslo vaira perdave samdomam vadovui
A. Landsbergienė savo verslo vairą perdavė samdomam vadovui 2019-12-06
Privačių mokyklų UAB "Karalienės Mortos mokykla" bei darželių UAB "Vaikystės sodas" įkūrėja Austėja Landsbergienė gruodžio pradžioje pasitraukė iš abiejų įmonių vadovės pareigų. Bendrovių vairas perduotas Jurgitai Busilienei, iki tol jose dirbusiai vykdomąja direktore...
salia karalienes mortos mokyklos gali iskilti biuru pastatas
Šalia Karalienės Mortos mokyklos gali iškilti biurų pastatas 2019-10-26
Vilniaus senamiestyje, Gervėčių gatvėje veikiančios Karalienės Mortos mokyklos teritoriją valdantys verslininkai Šulniai dalį jos ketina parduoti. Ateityje čia galėtų iškilti biurų pastatas. Andrius Šulnis, teritorijos savininkės bendrovės "Golfas" vadovas, teigia, kad parduodama kita, nepriklausanti mokyklai, teritorijos dalis...
vaikystes sodo ir karalienes mortos mokyklos imoniu valdymas perduodamas motininei imonei
"Vaikystės sodo" ir Karalienės Mortos mokyklos įmonių valdymas perduodamas motininei įmonei 2019-09-19
Privačių darželių tinklo UAB "Vaikystės Sodas" ir UAB Karalienės Mortos mokykla valdymas – strateginiai, moksliniai, investiciniai projektai ir administracinių dalykų tvarkymas – perduodamas pirminei įmonei UAB "Kibirkštis", kurios vienintelė akcininkė ir vadovė yra Austėja Landsbergienė...
privacios mokyklos mokiniu ir pinigu daugiau taciau ima trukti mokytoju
Privačios mokyklos: mokinių ir pinigų daugiau, tačiau ima trūkti mokytojų 2019-09-11
Privačios mokyklos džiaugiasi didėjančiu mokinių būriu ir gerėjančiais finansiniais rodikliais. Regėdama verslo perspektyvą, ne viena žinoma sostinės mokykla plečiasi į kitus miestus. Tarp didžiausių iššūkių mokyklų vadovai mini augančią konkurenciją ir profesionalių pedagogų paiešką bei rengimą...
baltcap investicija seneliu namai
"BaltCap" investicija – senelių namai 2019-04-17
Didžiausias Baltijos šalyse privačių fondų valdytojas "BaltCap" investuoja į senelių namus...
valdanciuju taikiklyje atsidure investuotojai prisimena politine rizika
Valdančiųjų taikiklyje atsidūrę investuotojai prisimena politinę riziką 2019-02-15
Pastarojo meto incidentai, kai valdančiųjų politikų pasisakymų ir parlamentinių komisijų taikiniais tampa privataus verslo įmonės, kol kas Lietuvos rizikingumui investuotojų akyse neatsiliepė, tačiau įspėjama apie išaugusio politinio neapibrėžtumo žalą investuotojų pasitikėjimui...
top cv lt paklausiausios profesijos lietuvoje
TOP cv.lt: paklausiausios profesijos Lietuvoje 2017-04-09
Šią savaitę darbo paieškos portale cv.lt – vadovaujančios pozicijos energetikos, privačių mokyklų bei maisto produktų vežimo į namus bendrovėse. O galvojantiems apie darbo keitimą – profesijos, kurioms Lietuvoje darbo pasiūlymų daugiausia.
vadovas soc tinkluose neatrastas ivaizdzio ingredientas lietuvoje
Vadovas soc. tinkluose – neatrastas įvaizdžio ingredientas Lietuvoje 2016-10-30
Įmonių, prekės ženklų vadovai tampa vis svarbesniu organizacijų įvaizdžio elementu, o jų įsitraukimas į socialinius tinklus įgyja vis didesnį pagreitį, todėl svarbu sukurti ir socialinėse medijose efektyviai naudoti įvaizdžio strategiją, paremtą asmens prekės ženklo principais.
isdalinti svedijos verslo apdovanojimai ivertino nobelio viltis
Išdalinti Švedijos verslo apdovanojimai: įvertino Nobelio viltis 2016-09-29
Ketvirtadienį Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre paskelbti Švedijos verslo apdovanojimų 2016 nugalėtojai.
kviecia teikti kandidaturas svedijos verslo apdovanojimams
Kviečia teikti kandidatūras Švedijos verslo apdovanojimams 2016-08-19
Įmonės, organizacijos ir asmenys kviečiami teikti kandidatūras Švedijos verslo apdovanojimams.
quadrum nuomininkams jau irenginejama virs 1 000 darbo vietu
"Quadrum" nuomininkams jau įrenginėjama virš 1.000 darbo vietų 2016-02-02
Šį pavasarį duris atversiančiame novatoriškame sostinės verslo centre "Quadrum" iš viso dirbs apie 3.000–3.500 darbuotojų. Šiuo metu jau yra išnuomota virš 60% verslo centro ploto ir įrenginėjamos darbo vietos daugiau nei 1.000 darbuotojų.
landsbergienei kolumbijos universiteto stipendija
Landsbergienei – Kolumbijos universiteto stipendija 2016-01-26
Austėja Landsbergienė, ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo "Vaikystės sodas" ir Karalienės Mortos mokyklos vadovė, laimėjo Kolumbijos universiteto Klingensteino centro stipendiją. Ji kasmet skiriama dvidešimčiai geriausių pasaulio švietimo lyderių ir kaitos vadovų.
privaciu darzeliu bumas issilaikys tikrai ne kiekvienas
Privačių darželių bumas: išsilaikys tikrai ne kiekvienas 2015-10-28
Kai didmiesčių savivaldybės nusprendė, kad vietų valstybiniuose vaikų darželiuose problemą galima laikinai spręsti mokant kompensacijas privatiems darželiams, šie ėmė rastis kone kiekvienoje gatvėje. Toks sprendimas naudingas smulkiajam verslui, tačiau kyla grėsmė, kad pasiūlai viršijus paklausą bus pradėta žaisti kainomis ir tai ne vieną ikimokyklinę įstaigą gali privesti prie bankroto.
karalius apdovanojo lesto enerstena ir landsbergiene
Karalius apdovanojo LESTO, "Enersteną" ir Landsbergienę 2015-10-08
Lietuvos ir Švedijos valstybių vadovai ketvirtadienį apdovanojo Lietuvos verslo atstovus.
quadrum verslo centre kuriasi vaiku darzelis
"Quadrum" verslo centre kuriasi vaikų darželis 2015-09-16
Pirmą kartą Lietuvoje verslo centre bus įkurtas vaikų darželis. Edukologė dr. Austėja Landsbergienė "Quadrum" biurų pastate sostinėje kitais metais atidarys vaikų ugdymo įstaigą "Vaikystės sodas".
isrinkti graziausi lietuviski imoniu pavadinimai
Išrinkti gražiausi lietuviški įmonių pavadinimai 2014-02-21
Kultūros ministerijoje šiandien apdovanotos gražiausiai lietuviškai pavadintos įmonės. Iš 13.000 pernai įregistruotų naujų lietuviškų įmonių pavadinimų apdovanjimus šiemet nuspręsta skirti 13 įmonių.
vaiku darzeliu verslas kitaip
Vaikų darželių verslas kitaip 2013-03-24
Į alternatyvų vaikų darželį tėvai su atžalomis greitai rado kelią: praėjus trejiems metams jau veikia 4 "Vaikystės sodai" Vilniuje ir vienas – Kaune, o iki metų pabaigos duris atvers dar 3 darželiai sostinėje, vienas – Klaipėdoje. Veiklą pradės "Karalienės Mortos" pradinė mokykla.
Skubėti galima ir greitai, ir lėtai 2013-03-20
Bendro recepto, ar pasitenkinti neskubriu darbu, ar iš karto imtis plėtros, nėra
Vaikų darželių verslas kitaip 2013-03-20
Į alternatyvų vaikų darželį tėvai su atžalomis greitai rado kelią: praėjus trejiems metams jau veikia 4 "Vaikystės sodai" Vilniuje ir vienas – Kaune, o iki metų pabaigos duris atvers dar 3 darželiai sostinėje, vienas – Klaipėdoje. Veiklą pradės "Karalienės Mortos" pradinė mokykla.
paskelbti graziausi imoniu pavadinimai
Paskelbti gražiausi įmonių pavadinimai 2013-02-15
UAB "Lauro lapas", UAB "Medaus namai", IĮ "Siūtas sapnas", UAB "Imbiero debesys", UAB "Raidynėlis", UAB "Tvirta jungtis" iš Vilniaus, UAB "Dangaus pupos" iš Kauno, MB "Dvyna" iš Klaipėdos, IĮ "Alpinukas" ir UAB "Pelėdžiukų pamokos" iš Panevėžio paskelbti penktą kartą rengiamo "Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų" konkurso nugalėtojais.
Kultūros ministerija paskelbė gražiausių pavadimimų įmones 2012-02-21
Antradienį, minint Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, Kultūros ministerijoje apdovanojami gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso nugalėtojai – 12 bendrovių vadovai.

Taip pat rekomenduojame

UAB "Muzikija"
Lopšelis-darželis "Strazdanėlės" muzikinis ugdymas

Adresas: M. Marcinkevičiaus g. 118-1, LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; meno mokymo įstaigos; mokymo kursai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; vaikų darželiai.
UAB "Muzikija" valdo privačius darželius Antakalnyje ir Jeruzalėje. Užsiima muzikos, knygų leidyba, kuria ir įgyvendina CD įrašus ir kt. muzikinius projektus.
Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvos paštas pasirinko naujus socialinės žiniasklaidos partnerius
Lietuvos paštas pasirinko naujus socialinės žiniasklaidos partnerius 01-20 14:17
Lietuvos paštas pasirinko naujus socialinės medijos komunikacijos partnerius – sutartis pasirašyta su žiniasklaidos agentūra "Open Agency".
"Kino pavasario" vadovybėje – pokyčiai
"Kino pavasario" vadovybėje – pokyčiai 01-20 13:37
Keičiasi tarptautinio Vilniaus kino festivalio "Kino pavasaris" vadovybė. Vykdomojo festivalio direktoriaus pareigas ėjęs Algirdas Ramaška tapo generaliniu direktoriumi, o jo pareigas perėmė...
"Rewo" butų pardavimus augino 31%
"Rewo" butų pardavimus augino 31% 01-20 13:21
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Rewo" 2019-aisiais Vilniuje susitarė dėl 323 butų pardavimo.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%
Hasbro 105,13 +1,46%
Chevron 115,58 -1,12%
Nokia 4,14 -1,43%
Kraft Heinz Co 31,03 -2,21%
Boeing 324,15 -2,36%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,60 +5,26%
Vištiena 1,85 0,00%
Apelsinai 0,53 +1,92%
Anglis 66,99 -2,80%
Nafta 58,52 +1,23%
Varis 5859,95 +1,78%
Jautiena 5,94 +22,22%
Kava 3,11 +11,07%