Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vaikystės sodas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaikystės sodas

Atsiliepimai apie UAB "Vaikystės sodas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vaikystės sodas"

Klaipėdos darželis dirba labai nekopetetingai. Pastoviai ieško darbuotojų, bet niekada neranda. Kiek girdėjau darželio vadovė daro stažuotės dvi dienas ateit pasimėginti pasižiūti, kaip ten kas vyksta. Gaunasi vieną dieną puse dienos ir vieną pilna, tačiau jau po pirmos dienos parašo, kad ačiū galite nebeateiti. Mano manymų žmogus negali atsiskleisti po vienos dienos.
Niekam nerekomenduoju. Savaitė tarp kalėdų vaikų į darželį nepriima, nes jų ateina mažiau. Motyvas mokytojos neišnaudoja atostogų, todėl dėkiti vaikus kur norit. Dar savaitė susidaro dėl "mokytojų kvalifkacijos kelimo". Vaikus dėkit kur norti, tačiau kaina nemažėja. Jei žmonės turi kitokią, nuomonę, tai iš karto šalinami iš darželio. Mokytoja primušė vaiką, o tėvai pasiskundė - vaikas šaliniamas už informacijos viešinimą ir nebendradarbiavimą. Tėvai sukilo prieš tai, kad panaikinamos išvykos į baseiną - vaikai šalinami. Tikrai niekam nerekomenduoju. Nuolat keičiasi mokytojos, kurios neištvėria administracijos reketo. Vaikai nuolat dėl to patiria didžiulį stresą. Darželio kokybė labai smarkiai pradėjo blogėti. Jis jau nebe toks, koks buvo pradžioje. Dabar darželio vienintelis tikslas tik pelno siekimas. Ir kuo daugiau, tuo geriau.
Kiek dar galite kelti darželio lankymo kainą? Taip gaila vaiko, bet reikės keisti darželį. Atėjimas į jūsų darželį buvo didžiausia klaida. Nuo to laiko darželis pabrango beveik 100 eur. ir vis brangsta. O jūs giraitės milžiniškais pelnais. O jei dar pridėti 100 eur. nuo mano mokesčių, kurį kompensuoja valstybė. Nusibodo lietuvių pseudoverslinikų lupikavimas. Ar yra lubos? Taip kainą iki begalybės kelsite? Gal bent jau mokytojų padėjėjoms padorius atlyginimus mokėkite, nes kaičiasi kas mėnesį.
Dirbau Vaikystės sode.Teko išeiti dėl ligos. Apie šį Sodelį tik geriausi atsiliepimai..:)Ugdymas, veiklos-super.Vadovė padėjo atskleisti gebėjimus, sulaukiau daug patarimų. Dar ir dabar prisimenu tuos laikus.;)
Sveiki!
Nepatarčiau darbintis Vaikystės sode, nes tik išnaudos jus ir net nepadekuos jums uz darbą kuri dirbot kaip savanore, be jokio užmokeščio. Kaip man buvo žadėta, kad parašys atsakymą tą pačią dieną. Norinti išlaikyti darželio gerą vardą vadovė žodi tiesetu. Tiesiog betvarke kažkokia. Vieni dirba savanoriais menesiais kiti porai dienu, kaip sužinojau jau paskutine savanoriavimo dieną, pasirodė labai keista. Pirma savanoriavimo diena man buvo pasakyta kad kai ateis paskutine savanoriavimo diena dirbsiu tiktai pora valandu o pradirbau netgi ilgiau nei praeita diena. Ale jie turejo tien visa diena susirinkimą...Kitaip sakant išnaudojo iki paskutinio...Tikrai nepatarčiau ten eit darbintys.
ginta 2014-06-24 20:26:33
Pedagogams moka 1100litų, jie dirba 9valandas per dieną (kokia ten pertrauka, kai vaikai lipa ant galvos). Per 9valandas turi spėti visiškai visus vaikus sužiurėti, dar paruosti šimtą priemonių ir dar vadovės darbus atlikinėti. Marazmas, nesuprantu, išnaudoja studentus. Nešdintis kuo greičiau!, , Pašaukimo pedagogai" = darboholikai kurie nesupranta, kad atlyginimas už tokį plušimą yra nesąmonė. Dar duotu pertraukas ir laisvą laiką po darbo tai supraščiau. O dabar tai šitą savaitgalį ten ale privaloma važiuoti, tai kitą vakarą Austėja kalba tai reik lyg vakaro trintis, tai dar kas užeis. Ir neduok dieve sugalvojai atidirbti ir išeiti - Vaikystės sode - TAI DIDŽIAUSIAS NUSIKALTIMAS! Reiškia tau - nerūpi nei vaikai nei jų ugdymas, jei nori laiko sau turėti.
Ačiū dievui manęs ten nebėra. Bet kiek buvusios kolegės pasakoja - taip ir tebėra.
Mane domian daugiau apie vaikystws sodą, kaip būsimą galbūt darbuotoja.ruoaiuosi tendirbt auklėtojos padejeja.
Pirmiausia sumoki stojimo mokesti apie 300 euru. Atseit už priemones. Vėliau laukia dideli mėnesiniai mokesčiai ir dar didesni mokesčiai už būrelius. Dar vėliau paaiškėja, kad kiekvienais mokslo metai mėnesinis mokestis didinamas mažiausiai 30 eurų. Nors jau dabar jis beprotiškai didelis. Vaikai neprižiūrėti, lauke tinkamai neaprengti bei sušalę. Beveik visiems varva nosys. Dažnai būna profesinės kvalifikacijos dienos, kada vaikų nepriima į darželį, o kaina nesumažėja. Tomis dienomis turi ieškoti auklės. Žodžiu, darželis tikrai nevertas už jį mokamų pinigų. Pagrindinis tikslas - pasipinigavimas. Labai nusivyliau darželiu ir jo politika.
Jurgita 2016-02-19 11:43:54
Laba diena, svarstau vesti savo atzalas i si darzeli ar ne...pradejau skaityti atsiliepimus. Matau tik neigiamus, bet pagal isdestytus pasipiktinimo argumentus nematau jokiu minusu:). Tiesa pasakius, nelabai suprantu mamyciu, kurios piktinasi darzelio politika ir metodika, nejaugi per pirma vizita niekas nepasakoja apie darzelio isskirtinuma ir vidaus tvarka?? (as dar nebuvau ten nuvykusi, nezinau, todel ir klausiu). Kiek suprantu, darzeli renkames ne pagal kaina, o pasidomeje istaigos vizija, metodika, vidaus tvarka ir taisyklemis ir pan., nes netgi ir valstybiniai darzeliai skiriasi siek tiek. Labai apsidziaugiau Ieva, perskaiciusi jusu atsiliepime, kad vaikuciams duoda tik vandeni. Tai puiku!!!!:) Vanduo yra tkrasis gerimas, be jokiu saldikliu. As asmeniskai tik uz tai. Vanduo nei vienam nekenkia, o vat sulciu gal ne visi vartoja ar gali vartoti. Tai kaip grupeje paaiskinti vaikuciui, kuris negali vartoti sulciu, kodel draugas geria, o jis ne...: (. Manau priimtas labai teisingas sprendimas del vandenuko, juk tai sveikas pasirinkimas:). Del dienos meniu hmmm, reikes daugiau pasidometi. Del svenciu ir dovanu - taip pat superine mintis!!! Siai dienai gyvename perteklineje rinkoje, didesne dalis vaiku perteke zaislais, nezino kokia proga ir uz ka gauna zaislus. Dziugu, kad cia bent jau vaikai mokomi, kad kaledu svente, tai ne tik dovanu gavimas, bet ir kazko davimas, siltas bendravimas. Juk dovanele tikrai, gauna namie...o ar Kaledos vien tik dovanos????:) Ieva, kadangi jus issamiau aprasete atsiliepima, tai ir norejau isreiksti nuomone, nepriimkite prasau asmeniskai:). Bet kokiu atveju, reiks paciai gyvai pasidometi kas ir kaip.
Tai tik maza dalis to pasipiktinimo, nes apie visus istaigos minusus (butent kur mes lankeme) tikriausia dienos visos neuztektu aprasyti. Pradedant nuo to, kad vaikai miega sukrite ant purvinu ciuziniu, ant zemes, sugrusti kaip silkes statineje. Gal yra teveliu kuriem tai priimtina, bet mano lukesciu si istaiga nepateisino. I jusu klausyma"Tiesa pasakius, nelabai suprantu mamyciu, kurios piktinasi darzelio politika ir metodika, nejaugi per pirma vizita niekas nepasakoja apie darzelio isskirtinuma ir vidaus tvarka?? " Atsakymas: vidaus tvarkos nera. Ji keiciasi kas pora dienu, kaip ir pacios vadinamos auklytes. To kas buvo zadeta, apipasakota, mes nemateme. Pvz.: vaikui buvo uzsakyti pusryciai, bet ju mes negaudavom (na bent nerprase mokescio uz pusrycius), dedavom maista vaikui patys i priespieciu dezute, gaudavo tik pietus (saltus) ir vakarienei blynu ar pyrago po kuriu vaikas kiekviena miela diena skusdavosi pilvo skausmais (tai pastebejo visos grupes mamos kadangi mes susirasinedavome per el.pasta). Diskusija ilga, tad geriau nuvykite ir pasikonsultuokite su jais gal kas pasikeite...
Ieva 2014-03-06 17:11:31
Sveiki, esame labai nusivylę "Vaikystės sodas" darželiu. Vaikai geria TIK vandenį, jokių sulčių ar "aktimelių" jau įdėti į priešpiečių dėžutę nebegalima. Bandelių vaikui pirma buvo negalima tik su šokoladiniu įdaru, dabar visiškai uždraudė su įdaru įdėti. Už pietus ir vakarienę į diena išeina apytikriai 17 Lt, vaikas grįžęs namo pastoviai skundžiasi, kad skauda pilvuką, kadangi su savarankiškumo mokymu vaikai įsideda pavalgyt jau atšalusį maistą. Vaiko meniu turi būti suderintas su dietologu, o ten vaikai vakarienei, tai blynu ar pyragu, ar tik kokiu vaisiu užkemša skranduką. Juk vaikui į meniu turi būt įtrauktos košelės ir t.t. Apie šventes išvis tyliu, net valstybiniam darželyje sugeba padaryt vaikui kaldėdas (nusamdo kalėdų senelį, kuris padalina dovanas, paruošia vaidinimą, paprašo kokį kostiumą vaikui padaryti, po visko susėda prie vaišių stalo, visi užkandžiauja, šnekučiuojasi), o kai čia ("Vaikystės sodas") pasiteiravau kokia bus šventė, man buvo pasakyta, aprenkite baltai (baltas megztinis, baltos kelnės jei neturite tai kažką, bet balto) mes ruošiam vaidinimą tėveliams, o kai paklausiau apie dovanas, jie pasakė dovanos namuose, mes mokom vaikus, kad jie ne tik mokėtų imti bet ir duoti. Bet argi tai ne vaikystės atiminėjimas iš vaikučių? Juk smagu atsiminti praėjus metam visas tas šventes, kaip kas vyko, kas ką gavo dovanų, smagiausia juk yra matyti kaip vaikas džiaugiasi. Ir dar jie pasivadinę "Vaikystės sodas", kai vaikystę stengiasi išbraukt iš to mažo fantazijų pilno jų pasaulėlio.
Buvau ir aš šiame darželi kaip savanore. Didesnio žmonių išnaudojimo nebuvau patyrusi :) mėnesį laiko atidirbai vienam darželi be jokio atlyginimo, pagal juos tai savanorystė. Ir po mėnesio perkėlė į kitą ir jau po dienos laiko truko kantrybė :) viska pasakiau, kad taip niekas nesielgia ir išėjau. O apie vidaus taisykles tylių apie ale vaikų mokymą koks gali būti vaikų mokymas kai amžius yra mišrus ir nevisus dar gali sudominti viskuo.
Pritariu susidūrusioms su šiuo vaikystės sodu, ėjau darbintis šeimininke, turiu tryjų metų patirtį, taipogi paskutinius devynis mėn. dirbau auklėtojos padėjėja, tačiau vaikystės sode pasakė - turiu išsibandyti pas juos už nedidelius pinigus, o apie terminuotą sutartį kalbos net nebuvo. Sekretorė prastai reiškė mintis, lietuviškai kalbėjo skubotai.
rusne 2014-04-23 07:51:31
si istaiga skirta tiems kas nebeturi fantazijos ir supratimo ir darzeli renkasi pagal paprasta supratima "jei brangiausias reiskias geriausias"
Nesivadovauju tokiu supratimu, jog "jei brangiausias reiškias geriausias" (p.s. tai tikrai nėra brangiausias darželis), skaitau atsiliepimus internete ir iš visur, iš kur įmanoma rinkau informacija apie įstaiga. Blogų atsiliepimų nebuvo, todėl ir ėjau pasiklausinėti ir apsižiūrėti už ką žadu mokėt didesnę pinigų sumą, nei valstybiniam, bet kai aš parašiau atsiliepimą po palankymo apie šią įstaiga, tada ir pasipylė komentarai kaip iš gausybės rago, jei bučiau paskaičius tokius atsiliepimus tada, tikrai nebūčiau vaiko leidus ten.Kai ėjau apžiūrėti šio darželio, pasiklausinėti apie ugdymą viskas buvo 'piešiama gražiu vaizdu', tikrai nesitikėjau, kad tai ką pasakoja nevisiškai atitinka tikrovę. Žinoma, jog tikies mokėdamas pinigėlius, kad tavo vaikas išeis iš ten daug ko išmokęs, kad gausi tai kas žadama, bet buvo taip, jog man pradėjo sakyt, kad mano vaikas užstrigęs trimečio vaiko mastymę (p.s.mes lankomės pas gydytojus ir mum nė sykio nebuvo užsiminta, jog vaikui kažkas ne taip, o vat ten pedagogės, tikriausiai turinčios medicininį išsilavinimą, diagnozę nustatė), kad jo jau nebeišeina išmokyt, bet kur ten išeis, kai kiek ateini, auklėtoja vis kita, vaikų nepažystanti ir ko bepaklaustum, atsakymas vienas, "aš čia pavaduoju, nes auklėtoja serga arba moksluose, todėl dar nespėjau susipažint su viskuo ir pasakyt nieko negaliu". Nenoriu nieko asmeniškai kaltint, nes tai sistemos klaida, o ne auklėtojų.
Šio darželio vaikučiai buvo pastebėti dainų šventės folkloro dienos šventėje Bernardinų sode. Gal būčiau ir neišskyrusi jų iš minios, bet labai jau švietė jų salotinės liemenės su atšvaitais ir dar darželio pavadinimu bei telefono nr. (čia, tikriausiai, tam, kad jei vaikas būdamas darželyje, pasimestų, būtų lengviau jį rasti). Visų pirma akis užkliuvo už purvinos virvės, į kurią susikibę mažiai gražiai žygiavo Bernardinų sodo tekeliais, ir dvi pavargusias auklėtojas, kurios tempė tą virvę nepakeldamos akių. Galiausiai "traukinukas" sustojo ir vaikams buvo pasakyta nusimesti nuo pečių kuprines, kurias jie tempe ir sumesti vidury dulkinos aikštės.- O dabar visi šokime, - pasakė auklėtoja... Ir vaikučiai klusniai ėmė kilnoti kojytes... Po kelių minučių, patrepsėję dulkių kalne, visi vėl užsidėjo kuprines, pasičiupo tą purviną, baisią virvę ir kaip kokie karo belaisviai, nužingsniavo takučiu tolyn... Vaizdelis nekoks..._
Ieva 2014-04-14 22:48:51
Ir tai tik maža smulkmena to apipasakojimo. Jei bučiau žinojus kaip viskas bus tikrai vaiko į "Vaikystės sodą" nebūčiau leidusi. Bet žinoma tai tik mano pastebėjimai, gal yra žmonių kuriems toks ugdymas prie širdies.
Ieva 2014-03-06 17:11:31
Jo dziaugiuosi kad po truputi randasi praregejusiu zmoniu kurie pro Lan-bergienes pilama grazu ir agresyvu merketinga pradeda regeti tikraji sios istaigos vaizda :).
Pati Imone nenori moketi po 3-ju bandomojo laikotarpio menesiu Pinigu, atleisdineja Darbuotojus per PRIEVARTA!Kas, per Darbdavei ir imone, juk tai yra PRIVATUS DARZELIS!
Kas naujo? Agresyvi vadyba ir pinigai pinigai...

UAB "Muzikija"
Lopšelis-darželis "Strazdanėlės" muzikinis ugdymas

Adresas: M. Marcinkevičiaus g. 118-1, LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; meno mokymo įstaigos; mokymo kursai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; vaikų darželiai.
UAB "Muzikija" valdo privačius darželius Antakalnyje ir Jeruzalėje. Užsiima muzikos, knygų leidyba, kuria ir įgyvendina CD įrašus ir kt. muzikinius projektus.
Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%