Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaikutis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaikutis

Atsiliepimai apie Vaikutis, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vaikutis, UAB

Prekinomes Šiauliuose. Labai nemaloniai buvome aptarnauti, net nebesinoretu šioje parduotuvėje lankytis. Tokia nuomone, kad kuo greičiau paliktume parduotuve.
Nepirkit. Vengia priimti atgal gražinamas nepanaudotas prekes. Nerekomenduoju.
Pirkome triratuka-vezimuka Panevezio Vaikutyje. Saleje tamsoka. Nesimate.Parsiveze y namus pastate pries saule pamateme jog suteptas. Is karto paskambinom y parduotuve pasakyti. Apkaltino jog patys ismurzinom ir jog nieko neieskotume. Mandagumo lygis bendravimo metu buvo nulis. Tikrai nerekomenduoju.
Sveiki, noriu parasyti atsiliepima apie Panevezyje esancia Vaikucio parduotuve. Man irgi jau gana sios parduotuves, pardavejos begalo nemalonios ir nemandagios. Jau ne pirma karta nemaloni situacija, pirma buvo dar pries metus su tom paciom pardavejom kai atvaziavus i parduotuve su vezimeliu nemaloniu tonu issireiske kad negalima cia su vezimeliu tarp prekiu vazinetis. Kas per nesamone???atvaziuoji i VAIKUCIO parduotuve su kudikiu, kudikiams ir vaikams skirtu prekiu ir negali normaliai issirinkt nes turi vaika rankose nestis ir vezima kazkur su daiktais palikt?? Ir siaip dar po to ne karta lankemes, bet manau jau paskutini tai tikrai nes eilini karta pardavejos susisukusios, ramiai prekiu rinktis negali sekioja is paskos kaip paskui vagi koki (kaip jau kazkuri mama rase kitam mieste, tai gal cia joms savininkai nurode sekiot pirkejus ir neleist ramiai issirinkt)isigykit kameras 21 amzius zmones!!! Ir nereiks zmoniu sekiot ir jum pelnas bus o ne skatint zmogu greiciau iseit, kitas dalykas apie prekes nieko nenusimano turi pirkti jaip kate maise, tris kartus paklausus apie preke ir nesulaukus specifikacijos vistiek bruka pirkti ir jau nesa i kasa be sutikimo, tai galu gale jei nezinai atnesk deze nuo prekes ir pasiskaitysiu. Reziume-nesistengimas ir nemokejimas aptarnauti kliento, nesudarymas salygu apsipirkti su mazu vaiku, nekompetencija ir galumgsle jokio rilexo ir neskubejimo issirinkt prekes kai tave sekioja is paskos ir dar sugeba zmogui iki galo neapsisprendus brukti preke nesantnja jau i kasa. Atrodo nerealu, bet welcome uzeiti i vaikuti psnevezyje ir tuo isitikinsit pacios. Bet as vis dar sek tiek turiu vilties kad Vaikucio savininkai po zmoniu neigiamu atsiliepimu bentnksrta sureaguos ir imsis priemoniu, gal ismokins savo pardavejas buti pardavejomis tiesiog o ne paciomis poniomis, nes taip jau pasijauti kai ateini-kaip pas poniu ismaldos prasyt, nors kisenej turi pora simtu euru ir nori apipirkt savo vaika, ir juokinga ir graudu. Gal ponios ne ten randasi patarciau nedirbti sio darbo, niekas nepraso pardaveju buti nuolankiom avelem pvz jei klientas plustasj, bet be tikslo jau is karto iejus pamatyti susuktus veidus ir nemandaguma-mazdaug israiskos tokios-, , eee ko cia atejai trukdai mums ponioms ilsetis"
Skambinau į internetinę parduotuvę... negana to, kad skambini darbo metu ir niekas nekelia, nekelia, nekelia... galiausiai pakelia, tačiau kalba atmestinai, labai nemaloniai, negali atsakyti į klausimus ir galiausiai nukreipia rašyti klausimus visus el. paštu. Tai kam tada tas telefonas? O jei jau jis yra, tai tegul dirba asmuo mojantis tai daryti ir mėgstantis savo darbą, kad klientui būtų noras pirkti, o ne atmestinai, kad tik greičiau baigti pokalbį. Jei jau klientas jaučia tokį bendravimą, tai manau šią problemą reikia spresti ir pagalvoti ar tinkama vieta dirbti prie telefono su klientais. Įspūdžiai tikrai nemalonūs.
Sveiki, uzsisakeme Vaikutis.lt vaikstuka savo mazyliui pries kelias dienas.Sulaukeme, nezinojau ar dziaugtis ar verkti.Pradesiu galbut nuo ipakavimo-siaubingas!Deze net neuzdaryta sandariai, suplysus sulipinta, prilipinta, bet nebuciau patikejus, kad ir turinys bus-katastrofa!Likom tiesiog sokiruoti, purvinas, apdauzytas, detales net neatitiko, net jei ir butu tike, minciu sodinti vaika i tokia vaikstyne nekiltu...Labai gaila ir uzsisakinejome cia ne viena karta, bet tikrai paskutini.Parasius skunda gavome atsakymo jog supakuoti ir uzdeti adresa, jokios info ar paims ar pakeis kita...Vel skambinome, tonu ne is maloniausiu buvo pasakyti, kad is paims rytoj, nepakeis, nes visos tokios...Negana to neisgirdome, net elementaraus zodzio atsiprasome.Dziugu tik tai, kad pasiula yra gan didele ir yra daugybe kitu parduotuviu...sekmes...
P.s pinigu grazinimo dar nesulaukeme.
Apie Šiauliuose esančią parduotuvę. Pardavėjų bendravimo lygis žemas. Įėjus į parduotuvę iškart prisistato ir nebepaleidžia. Pasakius, kad ieškom kepurytės, klausia koks dydis, o atsakius, kad nežinau, pardavėja taip varto akis tarsi būčiau nerūpestingiausia motina ir žinoma duoda suprasti, kad matuotis šioje parduotuvėje negalima. Prekės tampa tokios vertės, kad net paliest baisu. Tik paėmus į rankas kepurėlę, klausia ar jau išsirinkote, žodžiu arba perki arba eini lauk. Išėjau su labai nekokiu jausmu ir daugiau niekada čia neisiu.
Šioje parduotuvėje lankiausi tris kartus ir visus kartus išeidavau klaikiu jausmu. Atėjus pirkti naujagimiui smulkmenėlių esu be perstojo sekiojama iš paskos, tarsi norėčiau ką nors pavogti. Jei pasiemi kokią prekę, pardavėjos ateina ir čiumpa iš rankų, neva padės prekę prie kasos, kad man "nesitampyti". Tai pat einant pasivaiksciot po kitus aukštus pardavėjos lipa ant kulnų vaikčiodamos iš paskos. Pasijaučiau kaip kokia vagilė...suprantu, kad Vilniaus parduotuvė didelė, taip bandoma apsisaugoti nuo vagysčių, tačiau siūlau įsirengti kameras, kelių tokių pardavėjų atlyginomo sąskaita, arba bent jau apmokyti personalą elgtis taip kad klientas nesijaustų nepatogiai.
Ramunė, dirbanti Vilniuje, Laisvės pr., , Vaikutyje’’ praktikuoja, telefono uždengimą ir šnabždant savo kolegei šmeižtą apie klientą, bei užimant poziciją-neieškoti sprendimų, kaip padėti klientui, o greičiau ‘atsikratyti’ beriant greitakalbe krūvą beprasmių žodžių. Dėl tokio kliento aptarnavimo ir nenoras spręsti 7 eurų klausimo kliento naudai, atnešė kelių šimtų nuostolį parduotuvei, kadangi dieną prieš tai su nuostabia konsultante (deja, vardo neprisimenu, bet ji ir kėdę atnešė ir kūdikį palaikė, kol ruošiausi žindymui) išsirinkau prekių, kurias ketinau įsigyti artimiausiomis dienomis, nes tądien kūdikis buvo irzlus ir teko greitai įsigyti tik pirmos būtinybės prekę ir išvažiuoti. Niekam daugiau nerekomenduosiu ir pati niekada daugiau nieko ten nepirksiu, nes tikrasis požiūris į klientą išaiškėja, kai prireikia sąmoningumo suvokti, jog su verkiančiu kūdikiu ant rankų galima ir pamiršti kvitą. O ir atsakomybę už netinkamą pirkinį turėtų dalintis konsultantai, kurie pardavė netinkančią prekę, turėdami poreikio informaciją.
Apie Panevėžio parduotuvę. Pirkome lenkišką sportinį vežimėlį, kuris per mėnesį sulūžo. Keisti nesutiko, apkaltino, kad sulaužėme patys, ir įžūliai elgėsi, įskaitant melavimą tiesiai į akis. Kreipėmės į vartotojų teises, tada galų gale ėmė bendradarbiauti, finale grąžinome seną ir nupirkome naują su priemoka (nors dabar galvoju, kad tiesiog reikėjo susigrąžinti pinigus ir užverti šios parduotuvės duris). Nuo to laiko nieko ten nebeperku ir niekam nerekomenduoju.
Beje, per nepilnus metus sugedo ir ten pat pirkta autokėdutė, bet prisiminus tą nemalonią patirtį du vežimėliu, tiesiog išmesiu ir įsigysiu naują.
Vilniaus parduotuvės personalo aptarnavimo lygis tragiškas! Atvykome pirkti vežimelio ir tikrai būtume nusipirkę, jei ne mus konsultuojanti pardavėja.. Bendravimo įgūdžiai kaip kaimo turguje, atvirai šaipėsi iš mūsų išsakytų norų, užversdavo akis kai mes tarpusavyje tarėmes dėl mums svarbių detalių, vis numesdavo tokius komentarus kaip "jus taip niekada neišsirinksite", "pagal mane šitos spalvos nėra gražios" "renkates ne pagal tas kriterijas". Kai uždaviau klausimą ar yra daugiau spalvų - pažiūrėjo į mane kaip į beprotę ir atsakė ar man šitų spalvų mažai, nors tinklapyje vežimėlių spalvų pasirinkimas tikrai yra gerokai didesnis negu parduotuvėje. Kai paklausėme ar galima būtų užsisakyti iš sandėlio norimo vežimo - atsakė, kad geriausia pirkti iš to ką matome čia ir dabar. Žodžiu, norėjo tiesiog įkišti bet kokį vežimą... Norėjosi kuo greičiau pabėgti iš ten. Kita pardavėja lakstė prie prekių žiūrėdama į savo telefono ekraną, buvo labai užsiėmusi savimi, tikrai ne klientais, tuo pačiu trukdydama apžiūrėti prekes. Likusios pardavėjos garsiai kalbėjosi prie kasų apie asmeninius dalykus, ką irgi nelabai malonu buvo klausyti... Paskaičius kitų žmonių atsiliepimus suprantu, kad toks aptarnavimas tęsiasi jau ne pirmus metus, vadovybės vietoje labai gerai susimąstyčiau apie personalo keitimą arba bent jų esminių bendravimo įgūdžių paaiškinimo ir lavinimo. Pati daug metų dirbu su žmonėmis, su klientais ir niekada sau neleisdavau tokio elgesio, bučiau iš karto atleidus už tokį skundą. Tiesiog apgailėtiną. Tokie darbuotojai Jums, gerbiami vadovai, pelno neatneš....
Nuostabi pardaveja Ramunė iš Vilniaus parduotuvės. Specialiai ten važiuojame pirkti prekes, nes jinai puikiai atlieka savo darbą, labai daug žino ir maloniai aptarnauja. Tikras profesionalas. Labai rekomenduoju kreiptis būtent pas ją.
Sveiki, retai lankausi šioje parduotuvėje, bet kai tik apsiperku, taip nukenčiu. Šiandien pirkau Panevėžio parduotuvėje prekių beveik už 90€, tai dar plius 10 € apgavo neteisingai grąža skaičiuodama ir nedavė pirkimo čekio. Ir taip jau ne pirmą kartą pas juos. Nusispjoviau, daugiau ten neisiu arba smarkiai rėkaudama ir reikalaudama
Nesuprantu ar kazkas daroma su tokiais nemandagiais, nemaloniais, , darbuotojais, , ?
Laba diena, mes taip pat nukentejome. Daugiau gyvenime nepirksim is sios parduotuves. Uzsisakeme internetu stumduka autimobili, pakuote visai nuo kitos prekes, labai liudna norejome, kad masinyte butu su svieselem, specialiai ieskojau, kad ne tik grotu, bet ir mirksetu svieseles, deja jos neveikia. Skambinau i parduotuve, sake atskambins taip ir nesulaukiau skambucio. Labai nusivyliau sia parduotuve, is jos pirkome ir vezima, ir automobilio kedute, ir dar daug kitu prekiu, bet sikarta nuvyle, kad nepakeicia i nesugadinta preke. Nekalbu jau apie pabraizymus ir spalvos visiskas neatitikimas.
Laba diena, sendiena lankemes parduotuveje ir susidureme su sales konsultantu. Labai nemandagus, teko konsultuotis del kedutes automobilines, tai isgirdau tik muu meee mu....nupirkome kitoje vietoje. Siandien vaikas apziurinejo zaisliukus ir masinytes elektrines, bande i viena bmw atsisest gal 200€ isgirdom negalima, buvau mandagus. Parduotuve labai prasta del tokiu konsultantu !
sweiki, sugalvojom sunui gimtadieniui nupirkti balansini dviratuka. issirinkom modeli ir uzsisakem is internetines parduotuves.kadangi uzsakinejau pries kaledas pirmiausiai pasiskambinau paklaust ar iki swenciu ji gausim. patikino kad dviratukas atkeliaus ir tikrai ji gawom...o gaila, nes sugadino visas swentes. dviratukas buwo supakuotas dideleje dezeje nuo sportinio vezimelio.pakuote neoriginali, jau iskart kilo itarimas kad gawom kate maise. ispakawus is karto pastebejom kad dviratukas brokuotas- rankenos apibraizytos, toks waizdas, kad jau buwk kazkada uzdetos ir nuimtos. nu nieko, del to waziawimo kokybe nepabloges. bet cia dar ne wiskas. isimam ratus, ogi galinis ratukas pripustas ir aiskiai mstos, kad defektuotas, isokes guzas, praplysus guma, visas ratas pasuktas banguoja, neimanoma su tokiu butu waziuot.puoliau skambint i internetine parduotuwe- niekas nekelia ragelio, o po kokio 5 karto jau ir atmetinet pradeda. matyt suprato, kad skambinu del to jog gawau brokuota preke. po kokio 10skambucio iniciatywos imas vyras, skambina is sawo telefono, bet ir jam nieks nekelia. prisiskambinu i parduotuve kaune, paaiskinu situacija ir pardaweja pazada susisiemt su internetines parduotuwes darbuotoja.pazada istesi.po kokios walandos gaunu el.laiska, kad preke buwo issiusta patikrinta, jokiu defektu nebuwo ir matyt ta padanga suplese ir rankenas apibraize kurjeris. wel rasau laiska, aiskinu kad padanga "suguzuot" kurjeris nrgalejo, kad noriu preke grazint ir atgaut pinigus. po kiek laiko gawau adresa kuriuo galiu preke grazint ir dar ta pacia diena issiunciu atgal i panewezi. reziume- waikas liko be gimtadienio dowanos, nes kito dviratuko nupirkt nespejom, patyriau 7 eur nuostoli siunciant preke atgal ir nesulaukiau net elementaraus " atsiprasau" del sugadinto gimtadienio, nuotaikos ir sugaisto laiko aiskinantis kaip preke grazinti, bei irodinejant, kad tikrai gawom š.... už 42€. labai gailiuosi, kad pries tai nepaskaiciau komentaru apie sia parduotuve, nes matau, kad dauguma ju nekokie. tikrai nei is realios, nei is internetines " vaikutis" parduotuves daugiau nieko nepirksiu, ir dar ispesiu draugus, kad nepatenktu i tokia nemalonia situacija kaip mes.
Šiandien 2017-11-21 d. VAIKUTIS parduotuvėje Vilniuje atvykome nusipirkti reikalingos prekės ir tuo pačiu pasižiūrėti vėžimėlius. Vieno modelio vėžimėlį, kurį matėme internetiniame puslapyje salėje nebuvo - parduotas. Konsultantė pasiūlė palikti savo kontaktus prie kasos, kuriais galėtų su mumis susisiekti, jei kartais dar gautų iš tiekėjo tokio modelio ir spalvos vėžimėlius. Priėjus prie kasos susimokėti už prekę, prišoko kažkokia, , PONIA" vyresnio amžiaus, trumpais juodai plaukais (matyt ne eilinė pardavėja-konsultantė), kadangi iš pradžių prie mūsų pradėjo grubiai kalbėtis su pardavėja kasoje, o vėliau ir su mumis. Tokio elgesio su klientais dar neteko matyti ir patirti. Gerbiamoji, , PONIA" įžūliai, su pakeltu balso tonu reikalavo avanso, jei norime gauti būtent to modelio vėžimuką (net ranka trenkė per stalą). Buvome šoke, kadangi net nereikalavome jį gauti, o tiesiog pranešti, jei kartais vėl tokį turėtų, tada atvyktume ir gyvai apžiūrėtume (kaina nėra maža-779 Eur). Manau, normalu, kad už tokią kainą katino maiše niekas pirkti nenori. Paklausius, ar iš viso kokioje nors Vaikutis Lietuvoje parduotuvėje toks modelis yra (nes internetiniame puslapyje nėra nurodyta, kad prekė išparduota), , , PONIA" su pašaipa pasisiūlė pasiskambinti ir sužinoti. Baigusi kalbėti su pasipiktinimu pasakė, kad toks vėžimėlis yra kitoje parduotuvėje, bet atsisakė pasakyti kokio būtent miesto parduotuvėje. Pasakė -, , jei pirksite ir paliksite avansą, tai tik tada ir atsivešiu". Žodžiu, tikiuosi, kad šita, , PONIA" pasiskaitys šį komentarą ir susimastys, kad taip su klientais elgtis negalima. Žiauriai likome nusivylę būtent šio žmogaus elgesiu, kadangi kitos darbuotojos buvo labai malonios ir kompetetingos. O tokia, , PONIA" neturėtų dirbti iš viso su klientais!!!! O mes daugiau niekada ten nesilankysime ir kitiems nepatarsime!! Fu Fu Fu!!!!!
Šiandien 2017.10.17 atvažiavome pirkti automobilinės kedutės į parduotuvę Vaikutis, esančią Vilniuje. Personalu pasibaisėjome. Buvo blogai, blogai, blogai!!! Salės darbuotojai ne profesionalūs, nemandagūs, grubūs. Išėjome be kėdutės nusprendę niekada daugiau čia nebegrįžti.
Nuostabią kėdutę ir nuostabų aptarnaujantį personalą radome parduotuvėje Baby City Vilniuje.
Neįsivaizduoju kas atsakingas už elektroninės valdymą. Tačiau užsisakius prekes, jau savaitę jų laukiu. Žinoma, bandžiau susisiekti pateiktu el.paštu ir telefonu, bet elektroninis laiškas ignoruojamas jau tris dienas, parašius į facebook paskyrą, gavau informaciją, kad su manimi susisieks, deja, per beveik šešias valandas nesulaukiau nei atsakymo į laišką, nei skambučio, todėl bandžiau skambinti pati. Deja, niekas nesivargina pakelti ragelio.
perduodad elektrini motocikliuka kuris neveikia.pasiemiau is parduotuves veikia kuo puikiausiai nes buvo ikrauta batareika, o kai nusedo tai viskas tuom ir baigta.nei be veikia nei be krauna.kas keisciausia kad net cekio nepasiule pardave greitai nuplese ir pasieme.
Pirkau iš internetinės parduotuvės naktipuodį, nors tai tik naktipuodis, bet norisi gauti tai kà perki ir už kà moki pinigus. Gavau negrojantį, matomais įdėjo ne tà, viskas ok, kam nepasitaiko, bet ignoruoti laiškus su prašymú pakeisti ir pan., tai parodo žemà parduotuvės lygį. Mano nuostolis tik 2€ bet jei kiekviena parduoruvė šitaip "uźsidirbinės"....
Tai buvo paskutinis mano pirkinys iš čia
Labai gaila, kad vėl susigundžiau užsisakyti iš internetinės parduotuvės, ir vėl teko nusivilti... Pasikeitė internetinio puslapio dizainas, galvojau ir darbuotojai bus pakeisti ir tvarka bus kita, bet nieko panašaus, ten dirba tie patys nesuinteresuoti parduoti darbuotojai... Kaip gerai, kad norima prekę radau kitoje internetinėje parduotuvėje ir už tą pačią kainą.
nerius 2017-03-26 17:23:33
sveiki, uzsakiau autokedute atsiunte per tris dienas jokiu problemu, manau daug zmoniu isreiskiat tik nepasitenkinima, o tie kurie gauna gerai prekes tingi parasyti gera komentara :)
Ir as uzsakiau sportini vezimeli, gavau greitai, kokybiskas, na bereikalo abejojau, tikra tiesa, visi reiskia tik nepasitenkinima
Sveiki, siandien 2017 04 05 apsilankeme jusu parduotuvej Vilniuje ir su vyru likome labai nepatenkinti personalu.Rinkomes buteliuka kudykiui ir salia vaiksciodama pardaveja juodais plaukais pastovei murmejo sau po nosim, vos ne ko cia atejot.Aisku palikom 40euru, nors norejosi viska mesti ir iseiti.Apie nuolaidas is viso tylim.Tik keista, kad tiek daug skundu turedami nekeiciate darbuotoju.Mano darbovieteje Staroil KIEKVIENAS KLIENTAS svarbus.O kaip jums???

Jums rašo Jusų klientė, šiandien buvau Jūsų parduotuvėje su sūneliu (2m.), norėjome nusipirkti šlepetes ir ką nors iš žaislų. Rinkausi šlepetes, neradau dydžių, nei viena pardavėja nepriėjo pasiūlyti pagalbos, nors kitų pirkėjų nebuvo.Tad išsirinkusi pati pasukome prie žaislų, mano sūnelis sustojo prie vėžimelio susidomėjo juo, nes labai mėgsta stumdyti, taigi jis nusistumė jį prie kitų žaislų, netrukus priėjo pardavėja paklausė ar pirksim vėžimaitį, atsakiau, kad ne, ji paėmė iš vaiko ir nuėjo, likau labai nemaloniai nustebinta ir įžeista. Mano sūnus tikrai nebūtų jo sulaužęs, pastumdęs ir tiek, o aš tuo tarpu būčiau ramiai išrinkus jam žaisliuką..... Man iškilo toks paprastas klausimas ar "Vaikutis" yra vaikų parduotuvė, ar mamos turi vienos ateiti, kad neduok dieve mano vaikas ko nepaliestų...??? Tai tiek, gero jums vakaro ir linkiu, kad jo Jums niekas nesugadintų..
Ir dar, vadovės vietoje, pasamdyčiau darbuotojus, kurie pritrauktų klientus, o ne juos atstumtų.

buvusi Jūsų parduotuvės klientė.
Nusipirkom lovytę kūdikiui su nuleidžiamu šonu ir stalčiumi. Ir ką gi. Dėžė nauja. Supakuota. Renka vyras lovytę - vieno lakšto, kuris dengia stalčių, nėra. Na tiek to. Nusipirksiu atskirai kažką panašaus ir uždengsiu, kad nedulkėtų. Čia dar ne viskas. Naudoti gali arba tik nuleidžiamą šoną, arba tik stalčių. Nes susimontuoja taip, kad negali dviejų naudoti. Nuleidžiamas šonas iš vienos lovelės pusės, o stalčius įsideda tik iš kitos. Ir kad būtų perspėję ar pan. - nieko. Perki tai pirk! Kadangi statoma prie sienos šonu, tai turi pasirinkti ką naudosi. Nuvykus į parduotuvę žiūri pardavėjos vištos akis išpūtusios "nieko nežinome". Tfiu!! Lygis ir aptarnavimas kaime geresnis. Nepalyginsi su Baby City. Tik ten aptarnauja ir išaškina nuo a iki z. Šiauliai.
Personalas grubus, pravirkdė mano 3metį vaiką. Pasidomėkite, kaip turi personalas vaikiškoje parduotuvėje bendrauti su vaikais. Daugiau niekada nebegryšiu pas Jus. Jūs prekiaujate vaikiška technika ir žaislais, todėl ligiška, kol tėvai renkasi prekes-vaikai tikrai norės pastumdyti ekspozicinius žaislus, kas žino, jeigu vaikui patiks žaislas gal tevai jį ir nupirks? Bet kokiu atveju Babycity šiandien džiaugiasi, kad Jūs grubūs, nes ten palikau 600 eurų, kuriuos galėjau palikti pas Jus.
Kiek kartu pirkta vaikutije dar tokiu bajeriu neturejau, isigyjom zaisline gyvate valdoma pulteliu, ale akcija 40% konsultante pasake kad viduj bus elementai valdymo pultuj, laidas i USB gyvatei krauti kad nepakrovus gyvates ji neveiks, , , na ka isigijom parvaziuojam namo, viskas atrodo tvarkingai supakuota uzklijuota pakuote, pradarau, tik gyvate ir pultelis nei elementu nei laidu nei pacio pakrovejo, , pati gyvate veikia bandem, matosi pakrauta ir elementai ideti pulteli, bet kur laidai, pakrovejas?? kaip gali be laidu ir kitu rasomu daiktu uzklijuoti pakuote ir det i prekyba? tikiuosi nuvezus atgal grazins pinigus, turiu ir ceki. Panevezys, nusivyliau, jei tokia dovana buciau supakavus dovanai padovanojus, atsakingiau tikrinkit prekes, pries teikiant zmoguj apziiuret galetu ka parduoda
Esu šokiruota kaip niekad. Vaikučio Vilniaus aptarnavimo personalas tragiškas visada kiek užeinu, bet esmė kita. 2015 m vasario mėnesį pirkom vežimėlį ir lovytę. Šiandien darydama generaline tvarką radau čekį kuriame įmušta visai kita lovytę nei kuri pas mus stovi, kaina ir pavadinimas nesutampa. Kaina beabejo daug didesnė. Aišku mūsų žioplumas, kad neapsižiūrėjom, bet koks apgailėtinas turi būti žmogus, kad šitaip apgaudinėti žmones kurie pas jus perka tikrai nemažai!
Tagi, pirkdami šioje parduotuvėje atidžiaia stebėkite ką muša į kasą!!!!!!
Katik apsilankem pard.vaikutis Šiauliuose ruošėmės įsigyti du paspirtukus, pardaveju išsireiškimai ir pasakymas jog trukdoma privertė išeiti nieko nepirkus!!!!!
2016.09.22 d.buvome apsilanke parduotuveje "Vaikutis" esancioj Vilniuje (pas Juozapa pasaze), kietinau pirkti dovana savo sunui ir drauges dukrai ginimo dienai.Kol as apziurinejau zaislus, mano pus antru metu vaikas domejosi salia stovinciomis masinomis.Staiga as isgirdau is trecio auksto parduotuves personalo ispejima man ir vaikuj:"Oj, oj, neliesk zaislu, moterys, priziurekit savo vaika!!!"Atleiskyt, o ka gi gali padaryti 1.5 metuku vaikas paliesdamas ar paveziodamas masynyte, o jejgu mes noresim ja pikti?mes turim teise net atsisiesti ant jos ir pasivazineti, nes kitaip mes nezinosim ar vaikuj tinka ji ar ne!Tai ne modeliukas kuri vaikas gali sulauzyti ar sugadinti.Visu pirma, personalas turi pasirupinti tuo kad as galieciau apsipirkti su mazu vaiku, padieti man o ne rekti ant musu lig mes tuoj sugreutumem visa parduotuve ir jaj tektu uz tai sumoketi.Esu dirbusi aptarnavimo srytije, zinau kaip reikia elgtis su klijentais noredama kad jie sugriztu ir atnestu imonej pelno, tai yra pagrindinis tikslas aptarnavimo personalo!Dabar zmones turi istiesu dideli pasirinkima kur jiems apsipirkti ar uzsakyti prekes ir parduotuves vadovai istikruju turi pasirupinti dirdanciu personalu kad ir toliau galetu konkuruoti su daugybe kitu parduotuviu.Esam daug pirke is sitos parduotuves ir buvom patenkinti prekiu kokybe, bet personalas is tikruju nemazas ir galietu mandagiau ir daugiau rodyti demesio klijentams.
Sveiki!!!20160916 apsilankiau jusu parduotuvei "Vaikutis"Laisves pr.Vilnius.Grazi parduotuve, daug prekiu.....bet personalas "nekoks".Norejau nupirkti dovanos, reikejo pagalbos, vaiksciuojau po parduotuve 40 min....ir ka nei pardavejos nei pagalbos as nesulaukiau.: (gaila!!!!o kuria pardaveja ir mate pirkeja tai praeidavo pro sali ir net i tavo puse neziurejo....kiek supratau ir kiek girdejau...tai pietauja!!!!!tik gaila kad visi kartu eina pietauti!!!!: (taip ir likau be dovanos. aciu!!!!!!
Kaune jonavos g., esanti parduotuve visiskai nemandagios pardavejos.
Internetu iš "Vaikutis" pirkau magnetinę dvipusę piešimo lentą. Buvo vargo su užsakymu, toks jausmas, kad nėra suinteresuotumo prekę parduoti. Pagaliau pavykus užsisakyti gavau visai kitokią lentą, pigesnę. Likau be dovanos, nes lenta buvo perkama kaip dovana. Nors tiek gerai, kad greitai sutarėme dėl grąžinimo. Tai buvo antras fiasko, perkant iš Vaikutis internetinės parduotuvės. Trečią fiasko patyriau pirkdama iš neinternetinės Vaikutis parduotuvės. Vel gi pirkau dvipusę magnetinę piešimo lentą. Pardavėja paaiškino, kad balta spalva skirta magnetukams. Nebuvo kaip patikrinti vietoje, nors tiesa sakant nepagalvojau, kad galiu būti taip įžūliai apgauta į akis. Parsivežus namo paaiškėjo, kad ta antra pusė niekam tikusi, nei magnetai kimba, nei piešti galima. Taigi mano patirtis tokia, kad iš viso geriau neturėti jokių reikalų su "Vaikutis".
Negaliu pakolkas nieko pasakyti apie kokybę, bet pardavėjos yra kažkas baisaus. Dirbant tokioje parduotuvėje, taip abejingai ir atmestinai atlikinėti savo darbą yra baisu. Klausti reikia tris keturis kartus, kad gautum atsakymą nes tuo metu kalbasi tarpusavyje, į elementarius klausimus negali atsakyti, nes neturi pakankamai žinių apie parduodamas prekes. Tikrai likome pasibaisėja aptarnavimo kokybe.
Norėjome pirkti vaikišką vežimėlį. Pamatėme 40proc nuolaidą. Pasitikrinome realią kainą internete- kainavo dar ir pigiau. Pardavėjai dirbtinai sukelia kainas ir paskui daro nuolaidas. Pasakius konsultantei, kodėl taip yra, apsimelavo, kad ten tikrai tokia "pradinė" kaina buvo. Vėliau sužinojau, kad ne mes pirmi šitas "nulaidas" pastebim. Turėjo tiek įžūlumo, kad užkėlė "pradinę" kainą 200+ eurų.
Pirkome elektromobili atsiunte su neveikianciu pakroveju.preke pati kur turi isideti batarejos ten imitacija tiktai.zodziu si patduotuve uzsisakineja is kinieciu brokuotas prekes ir cia pardavineja kaip be broko.i el.pasta neatsako.jokiu garantiju zodziu ir atsainus poziuris i klienta.patarciau nepirkti cia vaikutis.lt.
Labai NErekomenduoju pirkti JANE gamintojo 2x500ml "termosų"rinkinį. Maistas jame išlieka šiltas (ne karštas, o tik šiltas) apie 2-3val. Pasirodo, kad garantija jam nėra taikoma Lietuvoje. Parašiau laišką gamintojui. Galbūt jie bent jau suteiks daugiau informacijos ar "pagalbos", nes jų atstovai t.y. "Vaikutis" yra tik šūdmalių kontora, kuriai svarbu tik konstruktyviai bendrauti iki to laiko kol gauna Jūsų pinigus :)
Ziuriu ne as viena cia laukiu uzsakymo patvirtinimo ir banko duomenu. Savaite laiko nei email atraso, nei atsiliepia telefonu. : ((
Einu kitoj parduotuvej apsipirksiu. :p
Darėme didelį apsipirkimą naujagimiui. Ieškojome parduotuvės, kad viskas buto, , po vienu stogu". Vaikutis parduotuvėje Vilniuje rodome tai ko ieškojome. Didelis prekių pasirinkimas, geros kainos ir tikrai labai malonus aptarnavimas. Viska susipirkome vienu kartu, tai reikėjo visko: nuo vežimėlio iki žirklučių ir šukų naujagimiui. Pardavėjos labai pagelbėjo, patardavo nešališkai apie vieną ar kitą gamintoją. Augant vaikui čia tikrai atvyksime, nes prekių yra ne tik naujagimiams, bet ir vyresniems vaikams. Tikrai rekomenduoju!!!
Šiauliuose pati parduotuvė - liux!. Asortimentas ir pasirinkimas yra. Kai kurios pardavėjos šaunios! Girdėjau, kad stengiasi, bendrauja, ilgai ir noriai ieško norimų prekių ir pan. Bet jau kai pataikai ant kitokios...
Šnd buvau pakraupęs... Šiaip taip, lb nenoriai tamsiaplaukė pardavėja atsiplėšė nuo savo mobilaus, taip pat nenoriai surado norimą prekę, bet paprašius ją apžiūrėti, atžagariai pasakė, kad prekių neišpakuoja. Nu, pirk ir viskas... Sakau, vežtis ją namo, apžiūrėt ir grąžint? Ne, sako...atgal nepriims :D. Kultūros - nulis! Man, neišmanėliui, paaiškino, kad yra naujas įstatymas, kuriuo vadovaujantis klientas niekada neteisus... Vuo tep! Saugokitės Šiaulių parduotuvės teisininkės!!!
Pirkome internetineje, , vaikucio, , tinklalapyje prekes, uzsisakeme pagal spalvas kokiu noretume, spalvos neatitiko, preke viena buvo ideta, net ne tokia kokia uszakeme, sumokejome pinigus. Gavus prekes - truko vienos prekes, paraseme el.pastu niekas neatrase, skambinom niekas neatsake, labai abejingai ziuri i klientus, nusipirkome is kitur prekyte, kurios net neidejo, bet sumokejome...nusivyleme internetine parduotuve, nebepirktume...
Pirkau termopakuotę buteliukui Jumbo internetu iš šios parduotuvės. Prekės kokybė neatitinka kainos (su siuntimu 6, 8 euro sumokėjau) Tikėjausi geresnės kokybės- termopakuotė spėju kinietiška (nėra etiketės), užtrauktukas matos nepatvarus, viduje putoplastas. O internetinėje parduotuve prie šios prekės įdėta antra nuotrauka iš arčiau visai kitos prekės (iš nuotraukos matosi daug kokybiškesnė termopakuotė) Tokią, kokią atsiuntė man, sakyčiau parduotuvėje, , už 1 eurą" turėtų pardavinėti.. Nepatariu iš čia užsisakinėti prekių internetu.
Užsisakiau tris prekes internetu, tačiau niekaip nesugebėjo patvirtinti užsakymo, paskambinus telefonu pasiteirauti, užsakymą peržiūrėjo ir atrašė jog prekės išparduotos... Įdomiai... Nebepirksiu internetu, nes nusiviliu jau ne pirmą kartą. Nerekomenduoju ir kitiems! Pritariu jog aptarnavimas baisus...
Užsisakiau žaislus internetinėje parduotuvėje. Kitą dieną gaunu atsakymą, kad mano užsakymas negalioja. Atsakinga darbuotoja už el.parduotuvę žadėjo atsiųsti mano pakoreguotą užsakymą, tačiau jau trečia diena tylu. Aptarnavimas baisus.
Ooo, matau, as cia ne viena saskaitos is el. parduotuves laukianti.. :) Bandziau pirkt pries kelis men - nesulaukiau net po priminimo jiems (telefonu ir el. pastu). Dbr bandau daryt kita uzsakyma, vel laukiu, nulis reakcijos.. Nesuvokiamas man toks verslo modelis. Tai ir prekiaukite Pnvz, Siauliuose, kur norit, bet kam turet el. parduotuve, ant kurios jums nusispjaut?
Pati geriausia vaiku parduotuve Panevezyje, visada randu prekiu uz gera kaina ir visada gausus pasirinkimas.Jei tik noriu pradziuginti vaika einame i VAIKUTI cia pilna visokiu dovanu maziesiems
Aš kol kas nenusivyliau parduotuve (bet jau Panevėžyje)

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Politologai apie Ukrainos prezidento sprendimą: siekia išvengti "pagalių kaišiojimo" 05-20 15:04
Volodymyras Zelenskis, Ukrainos prezidentas, pareiškęs, kad ketina paleisti šalies parlamentą, siekia jam palankios politinės jėgos patekimo į Aukščiausiąją Radą per pirmalaikius rinkimus ir bando...
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius 05-20 14:44
Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo buvusį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) inžinierių A. T., o...
Nauja skaičiuoklė: kam sugrįžti į "Sodrą", o kam kaupti pensiją fonde
Nauja skaičiuoklė: kam sugrįžti į "Sodrą", o kam kaupti pensiją fonde 05-20 14:03
Daugeliui gyventojų, iki šiol dalyvavusių pensijų kaupime, neverta svarstyti alternatyvos nutraukti kaupimą ir visą sukauptą sumą grąžinti "Sodrai", nors tokiu atveju jie gautų didesnę senatvės...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%