Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Atsiliepimai apie Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Išregistruotas: Juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Atvažiavome į skubios pagalbos skyrių su kosuliu, padarė kovid testą, nu žinokit net pasislikstejau į 10 mėn kūdikio nosyte sukišo visą ilgumo ta pagaliuka, dar matėsi, kad nelenda tai vistiek įkišo iki pat galo, vaikas klykė nesavo balsu, paleido namo. Po savaitės vaikui pakilo temperatūra 39 ir nenorėjo kristi, tik perziangus slenkstį vaikas pradėjo verkti, nu aišku prisiminė ta covid testo kankinimą, nu raminti neišeina slaugytoja man aiškina kad aš turiu su 10 mėn kūdikiu susitarti, nu jam taip išaiškinti kad jis nustotų klykti, paprašius pagalbos su švirkštu suduoti vaistų buvo pasakyta mamyte tu taip ir važinės į santariskes, na supratau, na padėjo sugirdyti ir pati suprato kad, pagalbos reikėjo, nes vaikas spurdejo ir ryti nenorėjo. Daktarė tai praktiškai jos ir nepamačiau gerklę pažiūrėjo čia greitai paklausė nugaryte ir išėjo, pasakė gryž su kraujo tyrimais, nu pagalvojau paklausinesiu kaip ateis su tyrimais kas kaip kas čia galėtų būti, atėjus gydytojai ji pasakė kad virusas, paklausiau, maždaug koks čia virusas, nu paklausinesiu, kaip pradėjo rėkti ant manęs, nu žinokit ir pasibaigė mano klausinejimas, supratau, kad šiuo metu manęs trukdyti negalima. Važiuoju namo ir galvoju, kad pas mus žmogiškumo nelikia visai. Antkiek žmonės ar pavargę ar kas nu bet tiek pykčio turėt, kad negali su tavimi pakalbėti ramiai gražiai paaiškinti kur reikia, gal kažko ir nemoku nesugebu, nes pirmas vaikas. Nu tiesiog nebenoriu į tą įstaiga gryžti
Pakliuvom į stebėjimo palatą su ūminiu laringitu. Maža to kad vaikas buvo silpnas jam neatliko kraujo tyrimų, nepadarė plaučių rentgeno. tai dar ir nei pagalvės nei apkloto nedavė vaikas drebėjo... palatoje šildymo nebuvo. Pagerejus būklei išleido namo baisu gyvenime pakliūti nenorėtu pas tokius specialistus, kur net kraujo tyrimo neatliko
baisu, registratorės jaučiasi kaip direktorės. lauki sujungimo 20 min, sujungia, klausi dėl regisracijos pas daktarą, pasako man jūsų tonas nepatinka ir numetga ragelį.
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti vaikų ligoninės (iki 1mėn naujagimių sk)gydytojai Tamulienei už gydymą mano naujagimiams, už paguodžiantį žodį, rūpestį, reanimacijos skyriaus gydytojams, F korpuso seselėms, niekada negalvojau kad gali būti tokie malonūs rūpestingi savo darbą taip išmanantys gydytojai, tariu Jums nuoširdų AČIŪ
Ina 2020-10-07 17:12:10
Šianden budama vaiku lygoninei siaubingai išgyrdau is informacijos centro negražu žodžiu.Bukim mandagus ir pvž nelabai norečiau atvykus i ligonine girdeti kazkokiu darbotoju patičiu iš lygoniu fui kaip Negražu.Varykit tokius darbuotojus.Jai domina ka gyrdejau aiškiai galiu parodyti ta darbotaja ir pasakiti ka butent sake.
Šiandien registravau vaikus konsultacijai pas gydytoją R.Sinkevičių. Buvau maloniai nustebinta registratorės Akvilės dėmesiu, kantrybe, paslaugumu, supratingumu pacientui. Didelis AČIŪ jai ir sėkmės.
Norime tarti didelį AČIŪ Vilniaus vaikų santariškių klinikos Urologijos skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį.
Ypač labai dėkojame Gerb.dr. V. Biliui už operatyvų darbą ir nuoširdžią pagalbą gelbstint mūsų mergytę nuo skausmų. Puikus, profesionalus gydytojas!!!
Linkime visam urologijos skyriui didelės sėkmės!!!
Su pagarba Dambrauskų šeima.
Sveiki!!! Mūsų visa šeima norėtų padėkoti gydytojus, seseles ir valytojas, kurie dirbo nuo 2018.. už gerą kolektyvinį darbą Vilniaus ligoninės Vaikų Urologiniame skyriuje!
Ypač gydytojas V. Kazlauskas, kuris operavo sūnų, dėkojame už Jūsų kvalifikuotą darbą, profesionalumą, gerumą.
Sekmės ir visada geros nuotaikos visam skyriui!
Su pagarba,
Aleksandavičiaus paulius ačiu jum labai
Ačiu panevežys pasirašo mamytee
Niekada nesu rašiusi nei vieno blogo atsiliepimo, bet šį kartą negaliu patylėti, kur tik ir kam galėsiu visiems pasakosiu savo patirtą istorija, ir tikiuosi niekada čia ne sugryžti. Santariskiu g. 4, vaikų infekcinis skyrius, tai kažkoks siaubas. Pradėsiu nuo to, kad beveik visos seseles ir slaugytojos (išskyrus pora) yra labai nemalonios, nemandagios, jokios kompetencijos ir bendravimo žinių, jaučiasi lyg daktarės būtų. Guldo su skirtingomis diagnozėmis į vieną ta pačia palatą. Mus paguldė su žarnyno infekcija, turėjom temp ir skaudėjo pilvuką 2 m mergytei, ta pačia nakty mums į palatą paguldo viduriuojancia ir vemiancia mergaite. Mūsų neinformuoja, kad bus guldoma mergaitė su tokiais simptomais, tuo labiau, kad laisvu palatu buvo. Būtume ir už privačią sumokeje, bet to net nebuvo pasakyta kad tokios yra. O viduriuojancios mergaitės mamytei buvo pasiūlyta, bet ji atsisakė. Kita ryta padarius visus tyrimus, pas ta mergaite rastas Noro virusas, daktare atėjus pasakė, kad jau vistiek kontaktas buvo ir jau neverta mus guldyti į kitą palatą, daktarei išėjus, buvau apstulbusi, iš pradžių nieko nesupratau, pradėjau domėtis, ir sakyti visus savo priekaistus ir tik dar po paros mus paguldo į kitą palatą, o po pietų vaikas pradeda vemt ir viduriuot, ta pačia nakty ir aš vemiu ir viduriuoju, vaikui 100 % negaliu padėt, nes vos atsikeliu iš lovos. Žodžiais neapsakysi ką teko patirt, bet tai buvo siaubinga. Lankytojų neįleidžia, nes karantinas. Tai nei vyras nei tėvai negalėjo padėti, o seselės kaip užeidavo taip ir išeidavo, net nepaklausius, kaip mes jaučiamės, viena išvis pasake sesute "čia gi ne mirtis". Trūksta žodžių ir ima pyktis. Tik noriu padėkoti vienintelei pamainai, kuri lankėsi palatoje dažniau nei kitos, bendravo, davė gert ir man ligoninės druskuoto gėrimo. Kaip viena sesute pasakė man nepriklauso gydymas, tai per juos užsikrečiau noro virusu, o gydyt jie nenori.. Tragedija.
Kazkoks apsurdas prisiskabint uzsiregistruot pas daktara. Misija neimanoma!!!!! Tvarkykit sistema. Ar poniutes tingi rageli pakelt. Skambinu visa savaite. Grystam i lietuva speceliai pas daktarus jog apsilankyti. Bet kaip uzsiregistruot po velniais. Per sergu lt neiseina
113 kabinete traumatologijos skyriuje dirba nemandagus daktaras. Atejus panelei su skausmu kojoje pradejo namaloniai kalbet. Traumotologas dirbantis 07.01.20 15.34valanda.
Esu labai dėkinga vaikų ligoninės Santariškių pediatrijos skyriui už rūpestį, pagalbą, profesionalumą, atsidavimą darbui.
Be galo dėkinga gyd. Mociškienei ir visam kolektyvui.
Atvykom uzvakar (2019, 08, 16) i santariskiu vaiku ligonine.i traumotologijos skyriu.vaikiukas ant batuto besokinedamas susilauze kojyte.uzgipsavo, pagulde mus i palata.Vaikuti pagulde i lova, as paklausiau kur man gult tai atnese "raskladuske".Miegot ant jos buvo baisu, persiverciant taip traska kad toks jausmas kad tuoj luz.Pats idomumas prasidejo kita diena! Visa diena negavau valgyt, paklausiau kodel pasake nepriklauso (o vaikui 5 metukai).Okey, issigelbejimas kad atvaziuoja gimines, draugai, atveza pavalgyt.vakare jau vaikas uzmigo, as einu ieskot ko nors is personalo kad paprasyt lovos! Man nera kur atsigult! Koridoriuje sutinku darbuotoja, paaiskinu jai situacija, paprasau lovos, o atsakymas paprastas- nepriklauso! Gulkit su vaiku i viena lova! Kaip man atsigult i viena lova su vaiku pas kuri luzusi kojyte ir gipsas per visa koja?! Palata 3-iviete! Gulim tik mes! Salia ant lovos atsigult negalima! Tai kur man miegot? Ant lubu?
Laba diena, begalo norime padėkoti Elenai Barzinskienei už jos pagalbą ir rūpestį. Gimus dukrelei lankemės poliklinikoje ir labai sunkiai sekesi, toks jausmas, kad vaikas nujausdavo, kad eisim į procedūra ir apsiverkdavo. Viena mamyte koridoriuje parekomendavo kreiptis į Vaikų ligoninę pas ergoterapeutus. Pakliuvome pas Elena ir esame begalo laimingi. Per savaitę ir pati išmokau kaip reikia sportuoti su vaiku, kokiais žaisliukais žaisti, dabar mūsų rankytės sveikos, galvyte sukiojame į abi puses ir toliau pagal rekomendacijas aktyviai žaidžiam namie. Visiems rekomenduočiau kreiptis į šią gydymo įstaigą.

Ačiū!
2018.11.17 atvykus vakare y vaikų skubios pagalbos skyrių Santariškių 4 stovi su virintu ir šaltu vandeniu aparatas kol padaviau dokumentą dukrytė apsiplikino rankytes pirštus, neuzdeta jokia apsauga kad vaikai nesusizalotu, iš personalo tik vieną griebė mergytę ir nešė kisti po šaltu vandeniu kitos stovėjo ir kvaksejo grubei šnekėjo pasiuntė y kita skyrių nu tai va apsiplikino tai ten suvarstys ir ausyte paziures. Vaikų skyrius ir nėra pasirūpinta vaikų saugumu apgailetina gal jos ne mamos kad tokios besirdes.
2018-07 mėnesį buvau su savo dukrą, Jelozaveta Andrejeva gim.2005-07-06, užsirašyti pas vaikų chirurgą dėl operacinio gydymo keliu apgamu. Registartūroje iš manes buvo paimtas siuntimas (turėjau su savim VšĮ Centro poliklinikos gydytojos Rostovos siunrimą).
Paskirė atvykimą 2018-08-31d. Pasakė, kad kortelė bųs jau kabinėte.
Atvykųs į SK VUVL nurodytą diieną, sužinojau kad mano dukters siuntimas kaž-kur dingo, registratūros darbuotojai pradėjo kalbėti su manim pakeltų tonų ir reikalavo susimokėti už chirurgo konsultaciją.
Paprašiau skundų knygą ir pradėjau rašyti.
Registartūros darbuotojai sunerimo ir pakvietė vedėja. Mano vaiką mielai priemė vaikų dermatologas 145kab. (Jam jokių priekaištų ir nusiskundimų neturiu).
Kyla keli klausymai:
1.kiek atvykusių šeimų susimoka už paslaugas dėl registatūros darbuotojų aplaudumo (mamo siuntimas pradingo)?
2. Kodėl reikia reauguoti tik tuo atvėjų, kai pradėdi prašyti skundų knygą?
3. Ar registratūros darbuotojai neturi pakankamos kompetencijos išspręsti problemas be vedėjos?
4. Kodėl, kol nepaprašai skundų knygą, negalima sulaukti pagalbos?
Nežinau, kaip kiti skyriai, bet Urologijos skyrius gerai dirba. Labai ačiū ten dirbantiems gydytojams, seselėms ir kitam personalui!!!!
Venkit šitos įstaigos, jei tik įmanoma, nepasisekė mum sutik normalaus daktaro, tik jaunuolės, kurios nieko neišmano arba ponios, kurioms jau senai laikas į pensiją.... pompavo mano vaiką lašelinėm, kol neištino ir vis dar dehidratacija matai.... ten jom smegenyse dehidratacija.... per pusantros paros negavom valgyt, nei vaikas, nei aš... kol seselė neatnešė mums savo džiuvėsėlių :)
patekau į santaros kliniką su dviejų mėnesių kūdikiu vakare apie 10 val.iš provincijos. Kitą rytą, aišku, buvau labai alkana ir laukiau, kada gausiu valgyti. Nesulaukiau, kreipiausi į personalą, galvoju, gal pamiršo, tačiau išgirdau atsakymą, kad jūsų vaikas per mažas jam nepriklauso maitinimas ir jums nepriklauso. Nustebau, kaip mane maitinančią motiną gali nemaitinti? Buvau informuota, kad yra kavinė iš kurios galima maistą išsinešti, tačiau, kur man palikti sergantį kūdikį, jei palatoje viena, ir turiu ieškoti tos suš...kavinės. O aš gal iš pasimetimo ir skubėjimo net pinigų nepasiėmiau. Kur pas mus galioja protingumo kriterijai? Gal kas esat protingesni ir galėtumėt man paaiškinti, už ką ir kokius pinigus jie gauna iš ligonių kasų, t.y. iš mūsų mokesčių? Ar visur tokia tvarka, ar tik išgarsėjusiose santariškėse? Per mažai dar ten kontrolės, oi per mažai...
mano vaikui skaudejo pilva veme temperatura ketrusdesimt atvaziavom sako mes bijom apsikresti negydisim
2017-07-08 Jau ruošėmės eiti miegoti kai 1.1m vaikas nukrito ir sumušė veida, visa burnite krauje, supanikavom, vaika i masina ir pirmin, be važiuodami apie 22.08 paskambinom i greitąją pagalbą, papasakojom situacija ir mus nukreipe i santariskiu 7 del galimos galvos traumos. Gyvename uz Vilniaus ribų, tad uztruko kielione, viejoj buvome apie 22.40. Pasitiko blogai nusiteikusi registratore kuri pasake kad mes ne ten atvažiavome. Kad mums reikia i Žalgirio klinika, kad dantukais nks ne uzsiema, o galima galvos trauma nk baisaus. Kad ji gali mus uzregistruoti bet siediesim visa nakti ir ne aisku ar isvis apziures METUKU VAIKA!!! TAIP PYKTA!!! KAM TADA TEN DIDZIOSIOM RAIDEM PARAŠYTĄ GREITOJI PAGALBA ???
Viktorija Navicke
2017-06-12 12:37:39 IP 28mc0plc
Buvom atvyke 2017-06-10, berniukas 3, 5 met skundesi kad skauda sisioti. Patiakom pas Dak. Ruta Vilija Dagilyte si daktare labai negraziai kreipiodavo veida apziurejus vaika visiskai nesupratus kas jam yra, dar baisiau pradejo kalbeti su mumis, dar baisiau daryti veido mimikas. i mano prasyma atlikti vaikui kraujo tiryma buvo atsakymas NEA (paprasiau delto kad pamaciau berima), nes slapimo tirymas geras. deagnoze vaika gyditi KALIO PERMANGANATO vonelemis, 2017-06-11 vaikui isbere ir veida Mum Paprasciausi Vejarupiai. kurios tikrai neisgidysi KALIO PERMANGANATO vonelemis.
Didziausias Patarymas Daktarei RUTAI VILIJAI DAIGILYTEI nekraipykit veido, ir gerbkit zmones kurie kreipiasi pagalbos, ir padarykit ta ka praso Mamos, o jai to negalit tai ir nedirbkit Skubios pagalbos skiriuje
Viktorija Navicke
2017-06-12 12:16:15 IP 28mc0plc
Buvom atvyke 2017-06-10, tokio baisaus daktaru elgesio neesu mačius, Gyd Ruta Vilija Dagilyte kreipiojo veido mimikas, šlikščiai kalbejo, apie vaistus ir tikslu gidima visiškai neišmano, i prašyma atlikti vaikui 3.5 metu isgirdau atsakyma "Nereike" - nors tai yra butina padaryti (jai daktarai nesupranta kas yra vaikui), Noriu parakiti kad man ši daktare pasiule gyditi vaika Calio pirmanadu-rai yra kaškoks apsurdas :) o vaikui buvo pradzia Vejarupiu ! Ponia Gyd Ruta Vilija Dagilyte ir nesiśaipikit iš žmoniu
Galina Svirelienė
2017-04-24 12:59:34 IP 66holcd4
Balaganas - tai ką galima pasakyti apie šią įstaigą. 12 val 1, 5 metuku vaiką atvežėme į priėmimą su pilvuko skausmais. Prieš mus buvo gal kokie 5 vaikai. Mus patalpino i kažkokį 5 kabineta ir pamiršo (nors ejome teiravomes ar dar atsimena apie mus. Nepaėmė nei kraujo, nei šlapimo, nei temp nematavo. 15 val Atejusi gyd (matomai rezidente) ir klausia ar gali vaikas pasakyti ka jam skauda, visa pikta, kad vaikas verkia, kad suplešė mūsų popierines skiautes (pasakė, kad man čia betvarkės nedarysite) - ir vėl išejo. Pralaukeme iki 16 val, tada pasakė nieko čia nėra jam ir nusiuntė pas chirurgus, 17 val išleido iš ligoninės (vaikui buvo tiktai klizmutė pastatyta). Aš pašiurpusiu tokiu medikų elgesiu ir jų darbu. Vaikui iš burnos eina acetono kvapas, o jam jokiu tyrimu nepadarė aplamai. Ar ministerijos ar kiti atsakingi asmenys to nemato ? Kodėl taip elgiamasi su ligoniais, kuo mes kalti ???
Esu labai nepatenkinta vaikų klinikomis ir skubios pagalbos skyriumi. Pirmas įvikis buvo kai užregistravau savo vaiką per internetą (nes prisiskambinti yra neįmanoma) pas Lor gyditoja. Diena prieš dar gavau patvirtinančią žinutę, dėl vizito. Atėjus tai dienai nuėjau į registratūra ir man tada pasakė, kad ši gyditoja jau dvi savaites nebedirba. Ir sakė laukti su vaiku gyva eile.. beabejo niekas užleisto nenorėjau tai galiausiai išėjau.. sekantis atvejis. Kai atvežiau vaiką naktį (2 metai ir 4 mėn) į skubios pagalbos skyrių. Nes jam kilo ištisai temperatūra iki 39, 5 laipsnių. Padarius tyrima kraujo CRB buvo 17, 0. Kraujo tyrimas prastas. Tai mum jie pasiūlė tik mušti temperatūrą ir gerti skysčius gyditi kosulį. Tikėdama, kad čia viskas praeis. Laukiau vaikui tik blogyn. Po kelių dienų patekau pas savo šeimos gyditoją. Mums išsivystė bronchitas ir be antibijotikų neapsieisim. Tam buvo galima užkirsti kelia jei būtų buve žiūrima rimtai. Tokia temperatūra iš niekur neišlenda.
Šalčininkų r. Eišiškių lopšelis -darželis "Žiburėlis"
2016-12-03 22:59:01 IP 28mdtg4s
norėtume padėkoti dr. Ingai Ivaškevičienei, gyd. Sabinai Karosienei už nuostabia paskaitą -diskusiją surengta tėvams apie vaikų infekcinės ligas ir jų profilaktika. Dėkojame už surasta laiką, už rūpimasi vaikų sveikatą prevencinėje srityje. Ačiū už Jūsų kvalifikuota darbą, profesionalumą ir gerumą.
Šalčininkų r. Eišiškių lopšelio - darželio "Žiburėlis" bendruomenė
Šiandien buvau labai nemaloniai nustebinta, man labai pikta, kad yra visiškai nevertinamas, negerbiamas pacientų laikas. Atvažiavusi paskirto vizito laiku ir gavusi du patvirtinančius pranešimus į telefoną dėl vizito laiko ir datos laukiau gydytojo dvi valandas, tuo tarpu ne vieną kartą buvo klausta negistratūroje ar gydytojas ateis ir tik po dviejų laukimo valandų registratūroje teikėsi pasakyti, kad gydytojas pas kurį aš su vaiku laukiu atostogauja ir jokio kito gydytojo nėra. Nežinau kas yra atsakingas už atšaukiamus vizitus, bet norėčiau, kad tokių nesjusipratimų daugiau nebūtų.
sveiki.mano vaikiu 4 menesiai.musu poliklinikoj padare skiepa i abi kojytes, vakare jau buvo pakilusi temp. nakti pradejo viduriuoti su krauju, issigandom iskvetem greitaja nuveze i santariskes ten priimamajam laukem ilgai dave pagert regidrona kol paims kraujo tyrima, vaikas verke nesavu balsu valgyt sake neduot, kol tyrimus nepadarys, veliau po 2 valandu atnese rezultata:alergija karves pienui, pasake negert to piena, o aptamila hipoalergini net paselio nepaeme imatu is pradziu pasake paims o veliau kai atejo sako vaziuokit namo ir gerkit aptamilair paleido namo, a tvaziavom namo, vaikas toliau viduriuoja, nuvaziavom pas alergologa, tas paeme pieno misinius karves piena_ viska ka atvezem, pasirodo jokios alergijos jam nera jokiam pienui__ vat ir santariskes blogai nustate diagnoze. o galu gale jam yra zarnyno infekcija kuria santariskese nepamate, ten ne daktarai o sutve dalbajobu neissimokinusiu dirba. vaikas toliau viduriuoja, dabar priskyre antibiotiku nuo kuriu gali viduriuoti nors ir tai jau viduriuoja. o paseli ismatu laukem 5 dienas kol atsakyma gavom, durdomas
atvaziavom su sunelu (2, 8 men) su zarnyno infekcija, o namo parvezem ROTOVIRUSA! uzsikrete dukrele (8 men.) ir nuvaziavom atgal i lygonine. SIAUBAS!
Sveiki. Norėtumėm padėkoti gydytojui Justinui Vaičiuliui už be galo puikią sūnaus priežiūrą. Rugpjūčio 30 dieną sūnus nukrito nuo motorolerio, buvo paguldytas į šią ligoninę, 31 dieną reikėjo operuot. Operavo gydytojas J.Vaičiulis. Po operacijos net keletą kartų lankė ir rūpinosi sūnumi. Spalio 5 dieną vėl lankėmės ligoninėj dėl įtvaro, kreipėmės vėl į tą patį gydytoją J.Vaičiulį. Gydytojas mus priėmė, išrašė siuntimą, apžiūrėjo. Tikrai nuostabus, rūpestingas gydytojas. Aišku, kad geriau nepapult į ligoninę, bet džiugu kai tavo vaiku rūpinasi, priima, apžiūri, skiria gydymą. Ačiū guydytojui J. Vaičiuliui.
Dobrij denj! u nas v etoj boljnice (detskoe otdelenie) bilo dva neprijatnix slucaja goda 4 nazad moj siniwka slomala v sadike ruku i mi priexali k xirurgu, zalj ne zapomnila imja, familiju (etogo doktora) esli mozno tak ego nazvatj. moj sin s pervim perelomom v ego zizni i s zutkoj bolju i slezami, popadaem v kabinet k vracju i kogda ja uspakaivala sina poka, , doktor, , krutil ruku vo vse storoni (a u nas bil sloman lokotj) siniwka katoromu 5 let bilo plakal siljno na cto doktor i glazom ne margnul a kogda ja sina obnjala, , , doktor, , mne skazala cto " vi ego i v armiji tak obnimatj budite?" ja dumaju esli ti powjol rabotatj detskim vracjem to nado najti podxod k detkam....

A vtoroj slucaj bil v oktjabre.
Moja starwaja docjka prokolola uxo a doma kogda protirala zacepila serjezku i serjezka uwla s kamewkom pod kozu i obratno mi ne mogli eje vitalknutj, vot i poexali opjatj v etu boljnicu i uze v registrature stalknulisj s dvumja ne ocenj prijatnimi zenjwinami, ja tak ponjala odna bila medsestra (ona bila ewe nicego no vracj (bila grubeje nekuda) polozili moju docjku na stol, tolkoj eta vracj ne posmotrela v uxo daze ne ponjala gde vtoroj konec serjezki i srazu stala tikatj wpricom s anestaziej pod kozu i ewe i nervnicala cto igolka kuda to uperaetsja tut ja ponjala, cto pod kozej kokraz i bil kamewek ot serjezki v katorij ona nervno tikala igolkoj.Moja docjka nacala plakatj i kricatj ot boli i ja ne viderzala i skazala " vi posmotrite kuda vi tikaete" na cto posledovalo " a gde vtoroj konec serjezki?" ja cjutj ne upala ot (profesionalizma) etogo vraca. mi uze doma vsje posmotreli i znali gde tam cto naxoditsja zdesj i vracjem ne nado bitj.ODNIM SLOVOM, TAKIM VRACAM NE MESTO V DETSKIX BOLJNICAX. ax da v tot ze denj pri nas v prijemnuju privezli maljcika let 6-7 ego derzal papa na rukax i nozki u nego bili v ozogax (naverno vilil kipjatok) i kogda mama sprosila v registrature kuda nam? (tak teze samie kto i provodil mini operaciju moej docjke, otvetili (idite po koridoru, potom na pravo, potom na......) papa maljcika bil v woke. NEUZELI ZA GRANICEJ VI MOGLI BI VIDETJ TAKOE OTNAWENIE K POSITITELJAM???
zdrastvuite. lezim v infekcionom otdelenii, eto prosto uzas, takogo uzasa ja ne videla, sestricki vnimanija ni kakogo, resajut svoi problemi, vrac ne ponimaet cto voobce delaet v etoi bolnice, rebionok rigal kroviju a sestricek otvet bil, cto porigaes procistis organizm, uzas. zdut tolko kogda im korman popolniat. otnasenie strasnoe k detiam, . putajut bolnix. s reanimacii v palatu na paru casov, a potom opiat v reanimaciju. poka ne vziali platnuju palatu k rebionku nikto ne podxodil. da ecio ctob vziat platnuju nado v klarman dat, togda oni pojavliajutsia eti palati. legli s anginoi, v pridaciu polucili ecio paru boleznei. i poka nas polozili mi s 21h do 3 utra sideli v prijomnom otdelenii s temperaturoi 39.5. otvet odin bil net vracei. mi prisli uze s analizami s xirurgii i s krasnoi kartockoi, cto srocno polozit. nu vot nasi vraci poka ne umrios nikto ne podnimit glaz. a otdelenie infekcionoe eto sok. vraci ne seveliatsia. budem pisat vise, v minesterstvo zdavoxranenija. tak kak obrascenie sokovoe.prinimaite meri. Pisat zdes mozno do bezkonecnocti.
Sveiki!!! Mūsų visa šeima norėtų padėkoti gydytojus, seseles ir valytojas, kurie dirbo nuo 2012 m. gegužės 30d. iki 2012 m. birželio 6d. už gerą kolektyvinį darbą Vilniaus ligoninės Vaikų Urologiniame skyriuje!
Ypač gydytojas V. Bilius, kuris operavo sūnų, dėkojame už Jūsų kvalifikuotą darbą, profesionalumą, gerumą.
Sekmės ir visada geros nuotaikos visam skyriui!
Su pagarba,
Charlap šeima
Vilnius
2012-06-15

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11%
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11% 11-28 19:13
Statybų kainos Latvijoje praėjusį mėnesį buvo vidutiniškai 11,2% didesnės nei pernai spalį, pranešė nacionalinė statistikos tarnyba.
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2"
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2" 11-28 19:03
Vokietijos vyriausybė kreipėsi į JAV Kongreso narius ragindama nesankcionuoti dujotiekio "Nord Stream 2", nes tai "susilpnins" JAV patikimumą ir "galiausiai pakenks transatlantinei vienybei".

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%