Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Atsiliepimai apie Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Vaikų ligoninė, Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas

113 kabinete traumatologijos skyriuje dirba nemandagus daktaras. Atejus panelei su skausmu kojoje pradejo namaloniai kalbet. Traumotologas dirbantis 07.01.20 15.34valanda.
Esu labai dėkinga vaikų ligoninės Santariškių pediatrijos skyriui už rūpestį, pagalbą, profesionalumą, atsidavimą darbui.
Be galo dėkinga gyd. Mociškienei ir visam kolektyvui.
Atvykom uzvakar (2019, 08, 16) i santariskiu vaiku ligonine.i traumotologijos skyriu.vaikiukas ant batuto besokinedamas susilauze kojyte.uzgipsavo, pagulde mus i palata.Vaikuti pagulde i lova, as paklausiau kur man gult tai atnese "raskladuske".Miegot ant jos buvo baisu, persiverciant taip traska kad toks jausmas kad tuoj luz.Pats idomumas prasidejo kita diena! Visa diena negavau valgyt, paklausiau kodel pasake nepriklauso (o vaikui 5 metukai).Okey, issigelbejimas kad atvaziuoja gimines, draugai, atveza pavalgyt.vakare jau vaikas uzmigo, as einu ieskot ko nors is personalo kad paprasyt lovos! Man nera kur atsigult! Koridoriuje sutinku darbuotoja, paaiskinu jai situacija, paprasau lovos, o atsakymas paprastas- nepriklauso! Gulkit su vaiku i viena lova! Kaip man atsigult i viena lova su vaiku pas kuri luzusi kojyte ir gipsas per visa koja?! Palata 3-iviete! Gulim tik mes! Salia ant lovos atsigult negalima! Tai kur man miegot? Ant lubu?
Laba diena, begalo norime padėkoti Elenai Barzinskienei už jos pagalbą ir rūpestį. Gimus dukrelei lankemės poliklinikoje ir labai sunkiai sekesi, toks jausmas, kad vaikas nujausdavo, kad eisim į procedūra ir apsiverkdavo. Viena mamyte koridoriuje parekomendavo kreiptis į Vaikų ligoninę pas ergoterapeutus. Pakliuvome pas Elena ir esame begalo laimingi. Per savaitę ir pati išmokau kaip reikia sportuoti su vaiku, kokiais žaisliukais žaisti, dabar mūsų rankytės sveikos, galvyte sukiojame į abi puses ir toliau pagal rekomendacijas aktyviai žaidžiam namie. Visiems rekomenduočiau kreiptis į šią gydymo įstaigą.

Ačiū!
2018.11.17 atvykus vakare y vaikų skubios pagalbos skyrių Santariškių 4 stovi su virintu ir šaltu vandeniu aparatas kol padaviau dokumentą dukrytė apsiplikino rankytes pirštus, neuzdeta jokia apsauga kad vaikai nesusizalotu, iš personalo tik vieną griebė mergytę ir nešė kisti po šaltu vandeniu kitos stovėjo ir kvaksejo grubei šnekėjo pasiuntė y kita skyrių nu tai va apsiplikino tai ten suvarstys ir ausyte paziures. Vaikų skyrius ir nėra pasirūpinta vaikų saugumu apgailetina gal jos ne mamos kad tokios besirdes.
2018-07 mėnesį buvau su savo dukrą, Jelozaveta Andrejeva gim.2005-07-06, užsirašyti pas vaikų chirurgą dėl operacinio gydymo keliu apgamu. Registartūroje iš manes buvo paimtas siuntimas (turėjau su savim VšĮ Centro poliklinikos gydytojos Rostovos siunrimą).
Paskirė atvykimą 2018-08-31d. Pasakė, kad kortelė bųs jau kabinėte.
Atvykųs į SK VUVL nurodytą diieną, sužinojau kad mano dukters siuntimas kaž-kur dingo, registratūros darbuotojai pradėjo kalbėti su manim pakeltų tonų ir reikalavo susimokėti už chirurgo konsultaciją.
Paprašiau skundų knygą ir pradėjau rašyti.
Registartūros darbuotojai sunerimo ir pakvietė vedėja. Mano vaiką mielai priemė vaikų dermatologas 145kab. (Jam jokių priekaištų ir nusiskundimų neturiu).
Kyla keli klausymai:
1.kiek atvykusių šeimų susimoka už paslaugas dėl registatūros darbuotojų aplaudumo (mamo siuntimas pradingo)?
2. Kodėl reikia reauguoti tik tuo atvėjų, kai pradėdi prašyti skundų knygą?
3. Ar registratūros darbuotojai neturi pakankamos kompetencijos išspręsti problemas be vedėjos?
4. Kodėl, kol nepaprašai skundų knygą, negalima sulaukti pagalbos?
Nežinau, kaip kiti skyriai, bet Urologijos skyrius gerai dirba. Labai ačiū ten dirbantiems gydytojams, seselėms ir kitam personalui!!!!
Venkit šitos įstaigos, jei tik įmanoma, nepasisekė mum sutik normalaus daktaro, tik jaunuolės, kurios nieko neišmano arba ponios, kurioms jau senai laikas į pensiją.... pompavo mano vaiką lašelinėm, kol neištino ir vis dar dehidratacija matai.... ten jom smegenyse dehidratacija.... per pusantros paros negavom valgyt, nei vaikas, nei aš... kol seselė neatnešė mums savo džiuvėsėlių :)
patekau į santaros kliniką su dviejų mėnesių kūdikiu vakare apie 10 val.iš provincijos. Kitą rytą, aišku, buvau labai alkana ir laukiau, kada gausiu valgyti. Nesulaukiau, kreipiausi į personalą, galvoju, gal pamiršo, tačiau išgirdau atsakymą, kad jūsų vaikas per mažas jam nepriklauso maitinimas ir jums nepriklauso. Nustebau, kaip mane maitinančią motiną gali nemaitinti? Buvau informuota, kad yra kavinė iš kurios galima maistą išsinešti, tačiau, kur man palikti sergantį kūdikį, jei palatoje viena, ir turiu ieškoti tos suš...kavinės. O aš gal iš pasimetimo ir skubėjimo net pinigų nepasiėmiau. Kur pas mus galioja protingumo kriterijai? Gal kas esat protingesni ir galėtumėt man paaiškinti, už ką ir kokius pinigus jie gauna iš ligonių kasų, t.y. iš mūsų mokesčių? Ar visur tokia tvarka, ar tik išgarsėjusiose santariškėse? Per mažai dar ten kontrolės, oi per mažai...
mano vaikui skaudejo pilva veme temperatura ketrusdesimt atvaziavom sako mes bijom apsikresti negydisim
2017-07-08 Jau ruošėmės eiti miegoti kai 1.1m vaikas nukrito ir sumušė veida, visa burnite krauje, supanikavom, vaika i masina ir pirmin, be važiuodami apie 22.08 paskambinom i greitąją pagalbą, papasakojom situacija ir mus nukreipe i santariskiu 7 del galimos galvos traumos. Gyvename uz Vilniaus ribų, tad uztruko kielione, viejoj buvome apie 22.40. Pasitiko blogai nusiteikusi registratore kuri pasake kad mes ne ten atvažiavome. Kad mums reikia i Žalgirio klinika, kad dantukais nks ne uzsiema, o galima galvos trauma nk baisaus. Kad ji gali mus uzregistruoti bet siediesim visa nakti ir ne aisku ar isvis apziures METUKU VAIKA!!! TAIP PYKTA!!! KAM TADA TEN DIDZIOSIOM RAIDEM PARAŠYTĄ GREITOJI PAGALBA ???
Viktorija Navicke
2017-06-12 12:37:39 IP 28mc0plc
Buvom atvyke 2017-06-10, berniukas 3, 5 met skundesi kad skauda sisioti. Patiakom pas Dak. Ruta Vilija Dagilyte si daktare labai negraziai kreipiodavo veida apziurejus vaika visiskai nesupratus kas jam yra, dar baisiau pradejo kalbeti su mumis, dar baisiau daryti veido mimikas. i mano prasyma atlikti vaikui kraujo tiryma buvo atsakymas NEA (paprasiau delto kad pamaciau berima), nes slapimo tirymas geras. deagnoze vaika gyditi KALIO PERMANGANATO vonelemis, 2017-06-11 vaikui isbere ir veida Mum Paprasciausi Vejarupiai. kurios tikrai neisgidysi KALIO PERMANGANATO vonelemis.
Didziausias Patarymas Daktarei RUTAI VILIJAI DAIGILYTEI nekraipykit veido, ir gerbkit zmones kurie kreipiasi pagalbos, ir padarykit ta ka praso Mamos, o jai to negalit tai ir nedirbkit Skubios pagalbos skiriuje
Viktorija Navicke
2017-06-12 12:16:15 IP 28mc0plc
Buvom atvyke 2017-06-10, tokio baisaus daktaru elgesio neesu mačius, Gyd Ruta Vilija Dagilyte kreipiojo veido mimikas, šlikščiai kalbejo, apie vaistus ir tikslu gidima visiškai neišmano, i prašyma atlikti vaikui 3.5 metu isgirdau atsakyma "Nereike" - nors tai yra butina padaryti (jai daktarai nesupranta kas yra vaikui), Noriu parakiti kad man ši daktare pasiule gyditi vaika Calio pirmanadu-rai yra kaškoks apsurdas :) o vaikui buvo pradzia Vejarupiu ! Ponia Gyd Ruta Vilija Dagilyte ir nesiśaipikit iš žmoniu
Galina Svirelienė
2017-04-24 12:59:34 IP 66holcd4
Balaganas - tai ką galima pasakyti apie šią įstaigą. 12 val 1, 5 metuku vaiką atvežėme į priėmimą su pilvuko skausmais. Prieš mus buvo gal kokie 5 vaikai. Mus patalpino i kažkokį 5 kabineta ir pamiršo (nors ejome teiravomes ar dar atsimena apie mus. Nepaėmė nei kraujo, nei šlapimo, nei temp nematavo. 15 val Atejusi gyd (matomai rezidente) ir klausia ar gali vaikas pasakyti ka jam skauda, visa pikta, kad vaikas verkia, kad suplešė mūsų popierines skiautes (pasakė, kad man čia betvarkės nedarysite) - ir vėl išejo. Pralaukeme iki 16 val, tada pasakė nieko čia nėra jam ir nusiuntė pas chirurgus, 17 val išleido iš ligoninės (vaikui buvo tiktai klizmutė pastatyta). Aš pašiurpusiu tokiu medikų elgesiu ir jų darbu. Vaikui iš burnos eina acetono kvapas, o jam jokiu tyrimu nepadarė aplamai. Ar ministerijos ar kiti atsakingi asmenys to nemato ? Kodėl taip elgiamasi su ligoniais, kuo mes kalti ???
Esu labai nepatenkinta vaikų klinikomis ir skubios pagalbos skyriumi. Pirmas įvikis buvo kai užregistravau savo vaiką per internetą (nes prisiskambinti yra neįmanoma) pas Lor gyditoja. Diena prieš dar gavau patvirtinančią žinutę, dėl vizito. Atėjus tai dienai nuėjau į registratūra ir man tada pasakė, kad ši gyditoja jau dvi savaites nebedirba. Ir sakė laukti su vaiku gyva eile.. beabejo niekas užleisto nenorėjau tai galiausiai išėjau.. sekantis atvejis. Kai atvežiau vaiką naktį (2 metai ir 4 mėn) į skubios pagalbos skyrių. Nes jam kilo ištisai temperatūra iki 39, 5 laipsnių. Padarius tyrima kraujo CRB buvo 17, 0. Kraujo tyrimas prastas. Tai mum jie pasiūlė tik mušti temperatūrą ir gerti skysčius gyditi kosulį. Tikėdama, kad čia viskas praeis. Laukiau vaikui tik blogyn. Po kelių dienų patekau pas savo šeimos gyditoją. Mums išsivystė bronchitas ir be antibijotikų neapsieisim. Tam buvo galima užkirsti kelia jei būtų buve žiūrima rimtai. Tokia temperatūra iš niekur neišlenda.
Šalčininkų r. Eišiškių lopšelis -darželis "Žiburėlis"
2016-12-03 22:59:01 IP 28mdtg4s
norėtume padėkoti dr. Ingai Ivaškevičienei, gyd. Sabinai Karosienei už nuostabia paskaitą -diskusiją surengta tėvams apie vaikų infekcinės ligas ir jų profilaktika. Dėkojame už surasta laiką, už rūpimasi vaikų sveikatą prevencinėje srityje. Ačiū už Jūsų kvalifikuota darbą, profesionalumą ir gerumą.
Šalčininkų r. Eišiškių lopšelio - darželio "Žiburėlis" bendruomenė
Šiandien buvau labai nemaloniai nustebinta, man labai pikta, kad yra visiškai nevertinamas, negerbiamas pacientų laikas. Atvažiavusi paskirto vizito laiku ir gavusi du patvirtinančius pranešimus į telefoną dėl vizito laiko ir datos laukiau gydytojo dvi valandas, tuo tarpu ne vieną kartą buvo klausta negistratūroje ar gydytojas ateis ir tik po dviejų laukimo valandų registratūroje teikėsi pasakyti, kad gydytojas pas kurį aš su vaiku laukiu atostogauja ir jokio kito gydytojo nėra. Nežinau kas yra atsakingas už atšaukiamus vizitus, bet norėčiau, kad tokių nesjusipratimų daugiau nebūtų.
sveiki.mano vaikiu 4 menesiai.musu poliklinikoj padare skiepa i abi kojytes, vakare jau buvo pakilusi temp. nakti pradejo viduriuoti su krauju, issigandom iskvetem greitaja nuveze i santariskes ten priimamajam laukem ilgai dave pagert regidrona kol paims kraujo tyrima, vaikas verke nesavu balsu valgyt sake neduot, kol tyrimus nepadarys, veliau po 2 valandu atnese rezultata:alergija karves pienui, pasake negert to piena, o aptamila hipoalergini net paselio nepaeme imatu is pradziu pasake paims o veliau kai atejo sako vaziuokit namo ir gerkit aptamilair paleido namo, a tvaziavom namo, vaikas toliau viduriuoja, nuvaziavom pas alergologa, tas paeme pieno misinius karves piena_ viska ka atvezem, pasirodo jokios alergijos jam nera jokiam pienui__ vat ir santariskes blogai nustate diagnoze. o galu gale jam yra zarnyno infekcija kuria santariskese nepamate, ten ne daktarai o sutve dalbajobu neissimokinusiu dirba. vaikas toliau viduriuoja, dabar priskyre antibiotiku nuo kuriu gali viduriuoti nors ir tai jau viduriuoja. o paseli ismatu laukem 5 dienas kol atsakyma gavom, durdomas
atvaziavom su sunelu (2, 8 men) su zarnyno infekcija, o namo parvezem ROTOVIRUSA! uzsikrete dukrele (8 men.) ir nuvaziavom atgal i lygonine. SIAUBAS!
Sveiki. Norėtumėm padėkoti gydytojui Justinui Vaičiuliui už be galo puikią sūnaus priežiūrą. Rugpjūčio 30 dieną sūnus nukrito nuo motorolerio, buvo paguldytas į šią ligoninę, 31 dieną reikėjo operuot. Operavo gydytojas J.Vaičiulis. Po operacijos net keletą kartų lankė ir rūpinosi sūnumi. Spalio 5 dieną vėl lankėmės ligoninėj dėl įtvaro, kreipėmės vėl į tą patį gydytoją J.Vaičiulį. Gydytojas mus priėmė, išrašė siuntimą, apžiūrėjo. Tikrai nuostabus, rūpestingas gydytojas. Aišku, kad geriau nepapult į ligoninę, bet džiugu kai tavo vaiku rūpinasi, priima, apžiūri, skiria gydymą. Ačiū guydytojui J. Vaičiuliui.
Dobrij denj! u nas v etoj boljnice (detskoe otdelenie) bilo dva neprijatnix slucaja goda 4 nazad moj siniwka slomala v sadike ruku i mi priexali k xirurgu, zalj ne zapomnila imja, familiju (etogo doktora) esli mozno tak ego nazvatj. moj sin s pervim perelomom v ego zizni i s zutkoj bolju i slezami, popadaem v kabinet k vracju i kogda ja uspakaivala sina poka, , doktor, , krutil ruku vo vse storoni (a u nas bil sloman lokotj) siniwka katoromu 5 let bilo plakal siljno na cto doktor i glazom ne margnul a kogda ja sina obnjala, , , doktor, , mne skazala cto " vi ego i v armiji tak obnimatj budite?" ja dumaju esli ti powjol rabotatj detskim vracjem to nado najti podxod k detkam....

A vtoroj slucaj bil v oktjabre.
Moja starwaja docjka prokolola uxo a doma kogda protirala zacepila serjezku i serjezka uwla s kamewkom pod kozu i obratno mi ne mogli eje vitalknutj, vot i poexali opjatj v etu boljnicu i uze v registrature stalknulisj s dvumja ne ocenj prijatnimi zenjwinami, ja tak ponjala odna bila medsestra (ona bila ewe nicego no vracj (bila grubeje nekuda) polozili moju docjku na stol, tolkoj eta vracj ne posmotrela v uxo daze ne ponjala gde vtoroj konec serjezki i srazu stala tikatj wpricom s anestaziej pod kozu i ewe i nervnicala cto igolka kuda to uperaetsja tut ja ponjala, cto pod kozej kokraz i bil kamewek ot serjezki v katorij ona nervno tikala igolkoj.Moja docjka nacala plakatj i kricatj ot boli i ja ne viderzala i skazala " vi posmotrite kuda vi tikaete" na cto posledovalo " a gde vtoroj konec serjezki?" ja cjutj ne upala ot (profesionalizma) etogo vraca. mi uze doma vsje posmotreli i znali gde tam cto naxoditsja zdesj i vracjem ne nado bitj.ODNIM SLOVOM, TAKIM VRACAM NE MESTO V DETSKIX BOLJNICAX. ax da v tot ze denj pri nas v prijemnuju privezli maljcika let 6-7 ego derzal papa na rukax i nozki u nego bili v ozogax (naverno vilil kipjatok) i kogda mama sprosila v registrature kuda nam? (tak teze samie kto i provodil mini operaciju moej docjke, otvetili (idite po koridoru, potom na pravo, potom na......) papa maljcika bil v woke. NEUZELI ZA GRANICEJ VI MOGLI BI VIDETJ TAKOE OTNAWENIE K POSITITELJAM???
zdrastvuite. lezim v infekcionom otdelenii, eto prosto uzas, takogo uzasa ja ne videla, sestricki vnimanija ni kakogo, resajut svoi problemi, vrac ne ponimaet cto voobce delaet v etoi bolnice, rebionok rigal kroviju a sestricek otvet bil, cto porigaes procistis organizm, uzas. zdut tolko kogda im korman popolniat. otnasenie strasnoe k detiam, . putajut bolnix. s reanimacii v palatu na paru casov, a potom opiat v reanimaciju. poka ne vziali platnuju palatu k rebionku nikto ne podxodil. da ecio ctob vziat platnuju nado v klarman dat, togda oni pojavliajutsia eti palati. legli s anginoi, v pridaciu polucili ecio paru boleznei. i poka nas polozili mi s 21h do 3 utra sideli v prijomnom otdelenii s temperaturoi 39.5. otvet odin bil net vracei. mi prisli uze s analizami s xirurgii i s krasnoi kartockoi, cto srocno polozit. nu vot nasi vraci poka ne umrios nikto ne podnimit glaz. a otdelenie infekcionoe eto sok. vraci ne seveliatsia. budem pisat vise, v minesterstvo zdavoxranenija. tak kak obrascenie sokovoe.prinimaite meri. Pisat zdes mozno do bezkonecnocti.
Sveiki!!! Mūsų visa šeima norėtų padėkoti gydytojus, seseles ir valytojas, kurie dirbo nuo 2012 m. gegužės 30d. iki 2012 m. birželio 6d. už gerą kolektyvinį darbą Vilniaus ligoninės Vaikų Urologiniame skyriuje!
Ypač gydytojas V. Bilius, kuris operavo sūnų, dėkojame už Jūsų kvalifikuotą darbą, profesionalumą, gerumą.
Sekmės ir visada geros nuotaikos visam skyriui!
Su pagarba,
Charlap šeima
Vilnius
2012-06-15

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų
Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų 01-18 18:51
Libijos autokratui Khalifai Haftarui (Chalifai Haftarui) ištikimos pajėgos šeštadienį blokavo naftos eksportą iš pagrindinių šalies uostų, taikos derybų išvakarėse pranešė Nacionalinė naftos bendrovė.
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją 01-18 18:18
"Siemens" arenos valdytoja "Universali arena" siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesijos sutartį su "Pajūrio infrastruktūra" – įmonė pateikė ieškinį teismui, esą koncesininkė nesilaiko...
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje 01-18 17:31
Viename Čekijos ūkyje buvo patvirtinta itin patogeniška paukščių gripo atmaina, šeštadienį pareiškė šalies pareigūnai.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%