VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaiberta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaiberta

Atsiliepimai apie Vaiberta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vaiberta, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
UAB Vaiberta baldų salone (Vilnius, Laisvės pr. 62., Audėjo baldų centras) nupirkau plačią lovą. Pirkimo dieną mane aptarnavo labai maloni pardavėja, kuri pademonstravo ekspozicijos lovą, padėjo ją išmatuoti ir paskatino įsigyti šį Vaibertos gaminį. Lovą, supakuotą į suglamžyto celofano pakuotes, man atvežė ir surinko jau vėlai vakare. Jau ryte pamačiau, kad gavau visai ne tokią lovą, kokia buvo ekspozicijoje. Gautoji buvo platesnė 10 cm. (mano nedideliam kambariui to nenorėčiau) už užsakytąją. Be to, pasirodė, kad matracas yra jai per siauras ir šone susidaro apie 5-6 cm tarpas, o jo viename šone kabo, gal būt, montavimo metu, ištraukti siūlai. Maža to, matracas skleidė sandėlyje užsigulėjusio daikto kvapą. Ekspozicijoje buvusios sofos pusės lengvai pasikeldavo, tam kad galima būtų patekti į sofos patalinės dėžę. Atvežtosios gi, teko kelti su jėga. Pakėlus sofos puses, pamačiau, kad lentelės, ant kurių gulasi matracas yra netvarkingai pritvirtintos. Iš pačio ryto paskambinau Vaibertos salono vadovui. Atsiliepęs vyras ramiai pasakė, kad pakeisti lovą arba grąžinti pinigus galės, tačiau reikės, kad viską apžiūrėtų ekspertai. Tamsaus gymio išvaizdos, pavardėmis neprisistatę, du „ekspertai“ atvyko tik po dienos, o bute pamatę katiną, lovos kaip reikia neapžiūrėję, pareiškė, kad dėl visų bėdų kaltas jis ir, nesustatę jokio protokolo, išėjo. Vėl skambinau salono vadovui, kuris šį kartą nebuvo malonus, pasakė, kad mano pretenzijos nepriimamos. Nesėkmingai skambinau dar kartą. Supratau, kad taisyklė, jog pirkėjas visada teisus Lietuvai negalioja. Taigi, rekomenduočiau tiems pirkėjams, kurie rinktųsi Vaibertos baldus, įvertinti riziką ir nebūti, kaip aš, labai patikliems.
Beje, kartu pirkau ir drabužių spintą. Ja būčiau visai patenkinta, jei ne iki šiol sklindantis iš jos vidaus kažkoks sunkus neišsivėdinantis kvapas.
Jurgita iš Justiniškių mikrorajono
Atsakyti
Dėkojame UAB VAIBERTA komandai už kokybiškai ir laiku pagamintą bei sumontuotą prieškambario spintą. Viskas labai šaunu, likome patenkinti. Rekomenduojame visiems. Labai maloni, išmananti savo darbą vadybininkė. Sėkmės JUMS darbuose.
Martynas, Šiauliai
Atsakyti
Pirkome miegamojo komplektą ir prieškambarį iš Vaibertos. (juos rekomendavo draugai) Patarė, kaip galima būtų išnaudot minimaliai erdvės, kad tai neįtakotų susidejimo. Labai esame patenkinti tiek aptarnavimu, tiek kokybę. Vyras surinko per pusdienį be jokių problemų. Žmonės nesvaikyt. Turbūt esate iš tos kategorijos žmonių, kuriems visada viskas blogai! Tikrai baldai yra geri ir nebrokuoti. Rekomenduosiu ir kitiems jų produkciją.
Patenkintas klientas
2017-04-26 15:26:12 IP 88.119.207.66
Atsakyti
Pasiskaitinėjau čia esančius komentarus ir labai nustebau, nes iš Vaibertos neseniai užsakinėjom virtuvės baldų komplektą pagal individualų užsakymą ir esam visiškai patenkinti tiek pagaminimo greičių tiek baldų kokybė!!! Jokių baldų surinkimo problemų mums neiškilo.... Kaip tik norėjau padėkoti Vaibertos pardavimo vadybininkei už malonų aptarnavimą!
Atsakyti
Laba diena,
UAB Vaiberta gamina kokybiškus korpusinius baldus jau beveik dešimt metų. Per tiek laiko mūsų gaminiai nudžiugino daug klientų. Nutikus nesklandumams visada ieškome kompromiso, klientui tinkamiausio sprendimo. Deja tenka susidurti ir su tokiais klientais, kurie neįvertina savo veiksmų poveikio, yra įsitikinę savo teisumu, ir net atitinkamoms institucijoms pateikus savo išvadas, vis tiek juodina įmonę. Nesileiskime į smulkmenas, nes svarbiausia - išvados. Noriu pabrėžti, jog vieni iš čia komentuojančių vartotojų kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, ir buvo gautos išvados, jog:
1. Baldo instrukcija atitinka standarto LST EN 14749:2016 reikalavimus.
2. Nustatyti plokštės pažeidimai atsirado vartotojai surenkant spintą (o pati plokštė atitinka LST EN 312 standartus).

Kiekvieną dieną UAB Vaiberta tobulėja ir stengiasi pateikti klientams kuo geresnės kokybės baldus, todėl tikimės, jog būsimi klientai vertins gaminius racionaliai, o ne remdamiesi emocijomis grįstais komentarais.
Atsakyti
Visiška nesąmonė ką čia rašote, mūsų šeima jau 10 metų tik šioje įmonėje užsisako baldus, tiek standartinius, tiek nestandartinius. Įmonė gamino ir virtuvę, ir miegamojo komplektą, jokių problemų nebuvo, viskas kokybiška ir be jokių priekaištų. Pirkome vaikui rašomą stalą, lovą ir spintą, visi brėžiniai aiškūs. Durnam aišku, kaip reikia surinkti, o jei nemokate skaityt brėžinių, tai gal ne instrukcija kalta, o meistras :). Beje, daiktas turi savybę lūžti, jei jį lauži :), tai prie ko čia įmonė. Kaip tik noriu padėkoti įmonės personalui už paslaugumą ir profesionalumą, visada maloniai bendrauja, paaiškina kas, kaip ir kur. Žmonės, negrybaukit ir nebus problemų.
Atsakyti
Jonas 2017-03-14 15:56:04
Gal bendrą ieškinį pateikime, mes irgi kovojame dėl spintos...
Mes jau laimėjome ir mūsų spintą Vaiberta buvo priversta pasiimti atgal!
Parašykite man abejoju12 eta gmail.com.
Pasidalinsiu patirtimi.
Atsakyti
Wika 2017-02-28 14:09:25
Skųskite Vartotojų tarnybai instrukcijos nebuvimą. Tikrai laimėsite (mes laimėjome), o įmonė turės pasiimti nekokybišką lovą. Nekreipkite dėmesio į Jūsų adresu metamus kaltinimus, nes tai yra šios įmonės "bendravimo" su klientais metodas.
Gal bendrą ieškinį pateikime, mes irgi kovojame dėl spintos...
Atsakyti
Gintarė 2016-10-23 15:30:00
Vaiberta gamino baldus pagal užsakymą. Kai priiminėjo užsakymą, gamybai buvo viskas aišku. Kai pagamino, tai paaiškėjo, kad patys nežino, kaip surinkti savo pagamintą spintą. Negana to, spinta buvo pagaminta su didžiuliais trūkumais: skylės varžtams ir kaiščiams išgręžtos ne visur (pvz. dugno plokštėje nei vienos skylės), plokštės nesužymėtos, nebuvo pagrindo po spintos dugnu (dugnas turėjo kaboti ore - nei pagrindo po juo, nei tvirtinimo prie spintos šonų), neišgręžtos skylės durų lankstų tvirtinimo varžtams ir nepažymėtos lankstų tvirtinimo vietos, neišgręžtos skylės kabyklų tvirtinimui ir nesužymėta, kur jos tvirtinamos, spintos durims paliktos per mažos užlaidos, todėl durys kliūna jas atidarant ir uždarant. Kiti trūkumai: priekyje esanti apatinė plokštė išpjauta 2 mm ilgesnė nei spintos dugnas, todėl surinkus spintą liko tarpas tarp dugno ir šono, kaiščių skylės per gilios - kaištis į plokštę sulenda beveik visas, nors turėtų pusė kaiščio likti kyšoti, kaiščiams, kurie įstato iš abiejų plokštės pusių, išgręžta viena skylė kiaurai plokštės, nepridėjo apdailos varžtams paslėpti.
Kartu buvo užsakyta lova. Užsakyme buvo nurodyta, kad raštas vertikalus - pagamino horizintalaus rašto, galvūgalio užnugario vertikalių laikančiųjų plokščių viršus ir apačia kažkodėl neužlaminuotos, plokštė, ant kurios pritvirtintos grotelės, aptrupėjusi (prisegu nuotrauką), išgręžtos skylės varžtams aptrupėjusios, vidinėse skersinėse plokštėse yra papildomų subadymų, išgręžtų ir paslėptų skylių, tamsiai lovai pridėtos šviesios spalvos plastmasinės apdailos varžtams paslėpti. O prie lovos pridėta surinkimo instrukcija yra tik neryškus informacinis lapas su detalių skaičiumi.
Prieš atsiimant baldus tel. buvo patvirtinta, kad bus išgręžtos visos reikiamos skylės ir pridėtos surinkimo instrukcijos. Deja...
O į pretenzijas ši firma visiškai nereaguoja.
Skųskite Vartotojų tarnybai instrukcijos nebuvimą. Tikrai laimėsite (mes laimėjome), o įmonė turės pasiimti nekokybišką lovą. Nekreipkite dėmesio į Jūsų adresu metamus kaltinimus, nes tai yra šios įmonės "bendravimo" su klientais metodas.
Atsakyti
Joora 2017-02-02 22:12:25
Vaibertos baldų salone užsisakėme spintą, maloniai pakeitė rankenėles kokių norėjome. Tačiau kai gavome gaminį ir pradėjome surinkinėti, pasirodė kad tai visiškas brokas su didžiuliais nedadarymais, nesužymėtos lankstų tvirtinimo vietos, kabyklos. Skylės konfirmatams išgręžtos didžiulės, pajudinus varžtas išsitraukia kiaurai, o pati plokštė trupa… Surinkimo instrukcija visiškai neatitinka realybės.
Kreipėmės į firmą, deja į pretenzijas jie nereaguoja, akis drasko, kad patys sulaužėm ir sudaužėm tą spintą, o kad nera atžymėta kur durų lankstus tvirtinti prie rėmo - prisisukit kur norit! Kreipėmės į Vartotojų teisių tarnybą, deja ir jie nelabai gali padėti, nes neturim įrodymų, nedarėm video kai rinkom, o aptrupėję kampai, nesužymėtos tvirtinimo vietos, surinkimo instrukcija niekinė, tai niekam neįdomu. Pažiūrėkit keletą nuotraukėlių, patys įvertinsite šios spintos kokybę. Ačiū.
O mes kaip tik laimėjome ginčą dėl Vaibertos nekokybiškos spintos! Situacija labai panaši į Jūsų, o vinį iš plokštės galima buvo ištraukti rankomis - tokio tvirtumo plokštės! Kad jie drasko akis puikiai žinome, bet nenuleiskite rankų: pateikite Vartotojų tarnybai instrukciją (pas mus jos visai nebuvo, tik surinkimo schema ir tai su klaidomis). Jeigu instrukcijos nebuvo, ji buvo niekinė arba klaidinanti, tai net jeigu JŪS rinkote baldus - Vaiberta PRIVALĖS pasiimti atgal savo nekokybišką baldą. Lygiai taip pat, kaip ir pasiėmė iš mūsų, nors aiškino, kad mūsų grindys nelygios, kad nemokėjome surinkti, draskėsi iki pamėlynavimo, šaukė, žemino mūsų šaimos narius ir net slapta filmavo mūsų namuose per patikrinimą.
Atsakyti
Vaibertos baldų salone užsisakėme spintą, maloniai pakeitė rankenėles kokių norėjome. Tačiau kai gavome gaminį ir pradėjome surinkinėti, pasirodė kad tai visiškas brokas su didžiuliais nedadarymais, nesužymėtos lankstų tvirtinimo vietos, kabyklos. Skylės konfirmatams išgręžtos didžiulės, pajudinus varžtas išsitraukia kiaurai, o pati plokštė trupa… Surinkimo instrukcija visiškai neatitinka realybės.
Kreipėmės į firmą, deja į pretenzijas jie nereaguoja, akis drasko, kad patys sulaužėm ir sudaužėm tą spintą, o kad nera atžymėta kur durų lankstus tvirtinti prie rėmo - prisisukit kur norit! Kreipėmės į Vartotojų teisių tarnybą, deja ir jie nelabai gali padėti, nes neturim įrodymų, nedarėm video kai rinkom, o aptrupėję kampai, nesužymėtos tvirtinimo vietos, surinkimo instrukcija niekinė, tai niekam neįdomu. Pažiūrėkit keletą nuotraukėlių, patys įvertinsite šios spintos kokybę. Ačiū.
Atsakyti
Vaiberta gamino baldus pagal užsakymą. Kai priiminėjo užsakymą, gamybai buvo viskas aišku. Kai pagamino, tai paaiškėjo, kad patys nežino, kaip surinkti savo pagamintą spintą. Negana to, spinta buvo pagaminta su didžiuliais trūkumais: skylės varžtams ir kaiščiams išgręžtos ne visur (pvz. dugno plokštėje nei vienos skylės), plokštės nesužymėtos, nebuvo pagrindo po spintos dugnu (dugnas turėjo kaboti ore - nei pagrindo po juo, nei tvirtinimo prie spintos šonų), neišgręžtos skylės durų lankstų tvirtinimo varžtams ir nepažymėtos lankstų tvirtinimo vietos, neišgręžtos skylės kabyklų tvirtinimui ir nesužymėta, kur jos tvirtinamos, spintos durims paliktos per mažos užlaidos, todėl durys kliūna jas atidarant ir uždarant. Kiti trūkumai: priekyje esanti apatinė plokštė išpjauta 2 mm ilgesnė nei spintos dugnas, todėl surinkus spintą liko tarpas tarp dugno ir šono, kaiščių skylės per gilios - kaištis į plokštę sulenda beveik visas, nors turėtų pusė kaiščio likti kyšoti, kaiščiams, kurie įstato iš abiejų plokštės pusių, išgręžta viena skylė kiaurai plokštės, nepridėjo apdailos varžtams paslėpti.
Kartu buvo užsakyta lova. Užsakyme buvo nurodyta, kad raštas vertikalus - pagamino horizintalaus rašto, galvūgalio užnugario vertikalių laikančiųjų plokščių viršus ir apačia kažkodėl neužlaminuotos, plokštė, ant kurios pritvirtintos grotelės, aptrupėjusi (prisegu nuotrauką), išgręžtos skylės varžtams aptrupėjusios, vidinėse skersinėse plokštėse yra papildomų subadymų, išgręžtų ir paslėptų skylių, tamsiai lovai pridėtos šviesios spalvos plastmasinės apdailos varžtams paslėpti. O prie lovos pridėta surinkimo instrukcija yra tik neryškus informacinis lapas su detalių skaičiumi.
Prieš atsiimant baldus tel. buvo patvirtinta, kad bus išgręžtos visos reikiamos skylės ir pridėtos surinkimo instrukcijos. Deja...
O į pretenzijas ši firma visiškai nereaguoja.
Atsakyti
Gavus baldus ir išpakavus pirmąją dežę, nesupratome kodel jie tokie murzini, bandant valyti su kempinėle be šveitimo priemonių niekas neišsivale, tamsios linijos per visus baldus, taip pat klijų žymės. Nemanau, kad naujus baldus reik šveisti su vait spiritų? Kampai apgriaužti ir uždažyti, ant užklijuotų juostelių po apačia matėsi iškilimai, visur pjovimo žymes aptrupejusios, grežimo skylutės taipogi. Pirkom daiktą ne iš ekspozicijos ir tikėjomes tokio kaip pavaizduota parduotuvėje, deja toks nebuvo. Ypač veidmainė pasirodė darbuotoja priimanti užsakymus, kuri pirma diena buvo maloni mus palaikė, gražinus daiktą, rėkė ir teigė jog mes nešdami sugadinom, nors po atvežimo jai paskambinom praėjus dešimt minučių ir atvežus pas ją plokštės pati teigė, kad brokas gamyklinis ir akivaizdus. Kita diena kalba pasikeitė, neva radom pigesnius, nors mėnesį rinkomes ir buvo ne vienas varijantas apsvarstytas. Sukėlėte daug nepatogumų, netgi labai daug, tikiuosi ateityje pradėsite žiūrėti kokius baldus pristatote žmonėms, nesinori gauti daikto kuris atrodo kaip devėtas kai moki už nauja. Pliusas tas jog greitai pagamino, nors nuotaika sugadino ilgam.
Atsakyti
anonimas 2013-07-09 12:39:03
Nepatarciau pirkti ju baldu, chaltura konkreti :D po keliu menesiu luzta viskas :D
Sveiki,

Jei Jums per kelis mėnesius kažkas atsitiko baldams, Jums reiktų kreiptis į įmonę ir prašyti sutvarkyti "broką".
Aišku jei brokas atsirado dėl įmonės kaltės. Taip pat jums primenu kad yra baldams garantijos ir mums pranešus apie iškilusias problemas, mes jas tvarkome ar keičiame naujomis detalėmis.Jūs turbūt esate pirmas klientas per visą įmonės gyvavimo laiką, kuris net nesikreipia į gamintoją ir nesprendžia atsiradusios problemos.
Atsakyti
Nepatarciau pirkti ju baldu, chaltura konkreti :D po keliu menesiu luzta viskas :D

Taip pat rekomenduojame

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Savanorių pr. 192B, LT-44151 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Deluxe baldai
Elegancija ir prabanga Jūsų namuose!

Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
SOFOS, KOMPLEKTAI Gausi klasikinių ir modernių baldų kolekcija. Kliento pageidavimu yra galimybė pirkti komplektus ir atskiras jų dalis. Sofos ir komplektai gaminami su kelių tipų miegamaisiais mechanizmais, taip pat labai platus apmušalų pasirinkimas. KAMPAI Didelis minkštų kampų asortimentas! Galimi įvairūs kampų...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
"Baltic Master" - kompanija, turinti 17 filialų įvairiose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Kazachstane bei Ukrainoje. Savo veiklą įmonė pradėjo 1993 metais, ir didesnė nei 20 metų patirtis leido lengviau suprasti klientų poreikius. Šiandien įmonė projektuoja...
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Suaktyvėjo sukčiai – per savaitę apgauti bent 300 gyventojų
Suaktyvėjo sukčiai – per savaitę apgauti bent 300 gyventojų 11-22 17:43
"Swedbank" perspėja, kad padaugėjo atvejų, kuomet socialiniuose tinkluose ir fiktyviose e. prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus įsigyti prekių su didelėmis nuolaidomis. Šių pirkinių...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Manchester United 20,70 +4,81%
Twitter 21,88 +3,55%
Avon 1,98 +2,06%
Apple 173,14 +1,86%
General Electric 17,83 -0,83%
AT&T 34,33 -0,89%
Wal-Mart 96,52 -0,98%
Macy's 20,42 -1,83%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,82 +3,80%
Sidabras 16,94 -2,81%
Jautiena 4,17 +0,24%
Mediena 697,44 -1,00%
Anglis 97,14 +0,28%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Auksas 1279,51 -2,63%
Vištiena 148,38 +5,51%