Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VAGOS prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VAGOS prekyba

Atsiliepimai apie VAGOS prekyba, UAB

VAGA

Skaityti prasminga!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie VAGOS prekyba, UAB

Nupirkau čekį su kuriuo internetinėje svetainėje nepavyko atsiskaityti. Iš kart pranešiau apie problemą ir su manimi susieikė du darbuotojai. Vieną ir dieną infomavo, kad čekis veikiantis, kitą teiravosi ar pavyko įsigyti prekes. Labai operatviai sureaguota ir malonu, kad rųpi klientas :)
Siekdamas sutaupyti laiko užsirezervavau dvi knygas internetu. Atvykęs į PC BIG Vaga skyrių pateikiau rezervacijos patvirtinimą. Paprašė palaukti. Laukiau 20 min, kol galiausiai informavo, kad čia kažkokia klaida, tokių knygų neturi, todėl nurodė važiuoti kur nors kitur, jeigu noriu įsigyti šias knygas.

Labai prasta nauja rezervacijos sistema, darbuotojai patys nieko nežino. Bando prilygti kitiems e-knygynams, tačiau ne iš tolo nepavyksta.
Žemas lygis. Neįtikėtina. Labai noriu, kad mano atsiliepimą perskaitytų Vagos vadovybė.
Esu smulkus verslininkas ir gruodžio pradžioje nuvykau į Vagos prekybą (Gedimino per. 50) pasiūlyti savo gaminių - nuostabų Vilniaus Kalendorių 2019 (žr. nuotr.). Vagos „Vadybininkai“ nepaėmė realizuoti kalendorių. Ant kiek reikia būti bukam, kad neimti gatavos produkcijos? Aš siūliau 30 proc. nuo sumos. Vagos vadovybė, tokius vadybininkus neimkite net grindų jums plauti, su tokiai vadybininkais niekados neišlipsite iš minuso. Jie visai nesuinteresuoti įmonės klestėjimu.
Sveiki, tikrai nežinau, ar mano nuomonė pasieks Vagos vadovybę, bet vistiek noriu išreikšt savo nuomonę. Jau antrą kartą perku rezervuotas knygas Vagos knygyno Kaune PC Savas parduotuvėje. Ir antrą kartą susiduriu su netvarka. Knygas uždirezervavau ryte, nuvykau pasiimti 18 val. Knygos ne tik kad nebuvo atidėtos, aš dar turėjau sudiktuoti jų pavadinimus tuo metu dirbusioms jaunesnei ilgų tamsių plaukų pardavėjai ir kitai vyresnei šviesių plaukų. Tada jos ėjo knygų ieškoti. Tai darė taip ilgai, kad susidarė eilė. Finale pareiškė, kad vienos knygos neranda. Būtent dėl tos knygos ir važiavau į Savą per kamščius, nors man patogiau Hypermaxima (ten reikiamos knygos neturėjo). Praeitą kartą Save pardavėja pareiškė, kad negali man pritaikyti lojalumo nuolaidos, nes ją bars vadovybė. Lojalumo nuolaida man priklauso jau labai senai, nes visas knygas perku tik Vagoje.
Žemas lygis pardavėju, rekomenduoju ten ne pirkti!!!
PC BIG Vilnius
2018-05-24 Vagos knygynų tinkle Klaipėdos g. 143A, Panevežys, paprašiau knygyno darbuotojos padėti išsirinkti knygą skaitymui. Paklausus kokias knygas mėgstu atsakiau, kad istorines, veiksmo, pasiūlė knygą Karas su Rusija, buvau be akinių, sutikau ir nusipirkau. Namuose pasižiūrėjau, kad knyga visai ne istorinė, o daugiau iš šiuolaikinės politikos ir sunkiai skaitosi, todėl grįžęs į knygyną paprašiau pakeisti, į kitą istorinę, ar veiksmo, bet buvau nemaloniai nustebintas, kad taip padaryti negalima. Klausymas ar knygyno darbuotojai neskaito knygų ir siūlo, bet ką, ar neprofesionalus, norintis tik apgauti ir "iškišti" knygas. Man buvo labai keista ir nemalonu.
Knygų pirkimas internetu manęs niekada nesužavėjo ypač po paskutiniojo karto, kai užsakymas buvo neskaidrus, užtrukęs ne vieną savaitę (tačiau tai buvo kitas tragiškas internetinis knygynas "Knygų klubas") Šįsyk knygą užsisakiau šiame knygyne, likau itin sužavėtas - pristatymą gavau per pora dienų, gavau visą reikiamą pristatymo, sąskaitų informaciją. Kas dar mane sužavėjo tai kaina, bent mano atveju knygą nusipirkau ~5 eurais pigiau lyginant su kita populiaria įmone.
Ozo prekybos centre, knygyne Vaga - mokinė Živilė - nuostabi mergina! Padėjo, rekomendavo - labai džiaugiuosi! Ačiū Živile!
2017 04 22 diena atvaziavau specialiai nusipirkti knyga i Kaune Savanoriu pr Maximoje esanti knygyna. Buvo be kazkiek 10 val. Nutariau praleisti tas keliolika minuciu Maximos parduotuveje. Isejus pro kasas 10 : 13, ir einant i knygyna, prie pat duru jaunute pardaveja pasake, kad ji uzdaro parduotuve 15 minuciu. I mano prasyma ileisti nusipirkti knyga ji suregavo paniekinanciai ir pasiule ateiti po 15 min. Jus man paaiskinkit kas turi nutikti, kad padirbus (prasnekejus su apsaugininku) 15 min reikia uzdaryt parduotuve. Teko vaziuoti i kita knygyna. Liko labai nemalonus, slogus jausmas.
Šiuo metu cvbankas.lt portale patalpintas skelbimas dėl ieškomo renginių koordinatoriaus ir vedėjo savanorystės pagrindais Vagos knygynuose Vilniuje: https://www.cvbankas.lt/renginiu-koordinatoriaus-ir-vedejo-savanoryste-knygynuose-vaga-vilniuje-vilniuje/1-4407907. Skelbime nurodoma, kad savanoris bus atsakingas už knygyno kultūrinius renginius nuo A iki Ž bei knygynų tinklo įvaizdžio formavimą. Mainais siūlomos rekomendacijos ir karjeros galimybės (?), įspūdžiai ir puikiai praleistas laikas.
Atlyginimai Vagos tinkle pagal rekvizitai.lt pateikiamus duomenis, lyginant su kitais knygynais, yra ir taip neįtikėtinai maži, tačiau negana to, pelno siekianti organizacija, akivaizdu, dar ir nori įtvirtinti modernias vergovės formas nesiūlydama jokio piniginio atlygio už realias ir svarias atsakomybes. Galbūt Vagos atstovai galėtų pakomentuoti - ar už puikiai atliktą darbą gautos rekomendacijos gali apmokėti, pavyzdžiui, elektros sąskaitas bei kokios konkrečios karjeros galimybės laukia - gal vyriausiojo savanorio pareigos?
Labai dėkinga esu PC Pupa knygyno darbuotojoms Dianai ir Marinai. Puikiai išmano merginos savo darbą, visada padeda išsirinkti ne tik knygas man ir dukrai, bet ir puikius žaidimus mano sūnui. Visada mandagus aptarnavimas. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių išmanančių savo darbą merginų. Ačiū.
Na man šis knygynų tinklas nesudarė geros nuomonės. Vilniuje Žirmūnuose esančiam knygyne jaunute "vedėja" net nemoka normalaus interviu pravesti. Jokios kompetencijos. Atrankas vykdo kaip į vadovaujančias pareigas, o moka minimumą. Juokinga, jei nebūtų graudu. Yra tikrai geresnių leidyklų, kuriose žino ko nori iš darbuotojo ir ji priima adekvačiai.
Norėčiau padėkoti prekybos centre "Savas", Kaune, esančioms darbuotojoms. Daug kur sutinku malonias, paslaugias pardavėjas, tačiau į šį knygyną visados sugrįžtu noriai, kadangi greta minėtųjų savybių dar sulaukiu ir netikėtai įžvalgių pasiūlymų. Galiu pasiteirauti ne tik apie knygų kainas ar pasiūlymus, tačiau ir aptarti jų turinį. Tikrai dėkui, šiandieną sutiktosios pardavėjos vardo neįsidėmėjau - šviesiaplaukė, giedro veido moteris su akinukais.
P.S. Dėl prieš tai išsakyto komentaro - tikiu, jog jūsų draugei įvykusi situacija buvo nemaloni, bet vienas variantų būtų tiesiog prieš tai pasiteirauti dėl keitimo. Žmogiška, kad visko būna ir ne visada taip, kaip norėtųsi, ne visada iškart, veikiausiai taip galėjo nutikti ir kitame knygyne.
Vaida 2013-09-24 14:57:03
šis rugsėjis labai sugadino mano turėtą gerą nuomonę apie Jūsų knygynus.
Kaune prekybos centre Savas draugė pirko sūnui rusų kalbos pratybas 9 klasei, tačiau vėliau išaiškėjo, kad šių pratybų to paties autoriaus yra 2 leidimai-senas ir naujas, ir pasirodo nupirko ne tą kurio reikia. Penktadienį 09/20 su netinkančiomis pratybomis ir pirkimo čekiu nuvykus į knygyną, pratybas buvo atsisakyta pakeisti į reikiamas, todėl teko pirkti kitas, nors ji sunkiai verčiasi augindama viena du nepilnamečius sūnus.Aš suprantu, kad įstatymiškai viskas lyg ir tvarkoj-spausdintų knygų neprivalu priimti atgal, jei pardavėjas geranoriškai nesutinka.Tuo galima piktnaudžiauti perkant grožinę literatūrą, o paskui grąžinant, tačiau pratybos-tai ne grožinė literatūra, jas per 2 d. nei perskaitysi, nei kitaip panaudosi.
Labai jau biurokratinis požiūris Jūsų prekybos tinkle į klientus, žinant kiek daug yra tų pratybų variantų.
Kadangi ir pati turiu mažametę dukrą, tikrai stengsiuosi jai pratybas pirkti kituose knygynuose.
Pratybos negrąžinamos dėl kopijavimo. O ne dėl to kad taip sugalvojo knygynų tinklas "Vaga". Visi verčiasi sunkiai, o iš savo kišenės mokėt niekas nenori.
šis rugsėjis labai sugadino mano turėtą gerą nuomonę apie Jūsų knygynus.
Nusivyliau Jūsų darbuotojais Vagos knygine centre BIGAS, tiksliau mane aptarnavo p.Aurelija.Kada man neteisingai buvo atiduota grąža (truko 100 Lt.), turėjau laukti labai ilgai kol buvo nuimamas kasos likutis ir tai buvo daroma du kartus, nes p.Aurelija, kiek supratau, nelabai žino kaip paskaičiuojamas grynųjų pinigų likutis kasoje, kita darbuotoja neturėjo akinių.Stovėjau kaip nusikaltėlė, nors tikslai žinojau, jog aš teisi.Pinigus grąžino, bet nuotaika jau sugadinta visai dienai. Nors būtų maloniau atsiprašę.Gal į kursus nukreipti reikėtų p.Aureliją.

Vilė

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%