Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vabzdžių augintojų asociacija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vabzdžių augintojų asociacija

Atsiliepimai apie Vabzdžių augintojų asociacija

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Vabzdžių augintojų asociacija

Buvau sio zmogaus rengiamuose kursuose, tikejausi savo akimis pamatyti uki, bet buvau nuvestas i savininko namo rusi.kur mokymai ir buvo atlikti, maniau bus kaip normalus mokykai, bus viskas nuo a iki z isdestyta, bet teko paciam traukti informacija is jo, visai jokio pasiruosimo mokymams, ir tiesa pasakius nesuzinojau nieko to ko nebuciau jau zinojes is internete pateikiamos informacikos. Jokios informacijos apie tai kaip viska iforminti. O ir asociacija nariu nepriima, dometasi keleta kartu per isplesta perioda, bet nauju nariu kaip neprieme taip ir dabar nepriimta, taip kad manau jog visa tai tik akiu dumimas siekiant parduoti svirpliu kiausinelius, pravesti nekokybiskus mokymus. Noreciau jog butu irodyta jog as klystu.
Jei kas noretu susisiekti:
Asasasiukas3@gmail.com

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Tarptautinė komanda aiškinasi situaciją upelį teršusiame Kėdainių "Nordic Sugar" fabrike 01-27 20:02
Pasirodžius informacijai, kad bendrovė "Nordic sugar Kėdainiai" nevalytomis nuotekomis iš nelegalaus išleistuvo teršė bevardį upelį, situacijai išsiaiškinti sudaryta tarptautinė komanda...
Lietuvos delegacija siekia blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos PA 01-27 20:02
Lietuvos delegacija pirmadienį pateikė siūlymą blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA).
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur 01-27 19:44
Smulkusis verslas yra net stambiausios ekonomikos vienas iš variklių – tai pripažįsta Vokietijos vyriausybė.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%