Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę V. Pavilionienės buhalterių mokymo centras, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę V. Pavilionienės buhalterių mokymo centras

Atsiliepimai apie V. Pavilionienės buhalterių mokymo centras, VšĮ

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie V. Pavilionienės buhalterių mokymo centras, VšĮ

Šią savaitę baigiau apskaitininko kursus šioje mokykloje. Patys geriausi atsiliepimai iš mano pusės. Dėstytojos profesionalios, savo srities specialistės, suinteresuotos padėti ir išmokinti. Auditorijos tvarkingos, šviesios, kompiuteriai ir programos veikia puikiai. Į kursus užsirašiau neturėdama jokios patirties. Galiu drąsiai teigti, jog mokykla suteikia visas galimybes išmokti, tereikia pačiam būti suinteresuotam. Linkėjimai! Lauksim kursų žinių gilinimui.
Buvusi studentė
2018-08-17 11:38:01 IP 65fr80iu
zmogus 2018-06-25 23:10:20
PAKARTOTINAI:
2017/2018m. lankiau Apskaitininko kursus VšĮ Vitalijos Pavilionienės mokymo centre. Kursų trukmė 20 savaičių (800val.). Į kursus siuntė teritorinė Kauno darbo birža, kurių kokybe nesu patenkintas.
Kursų pradžioje ir eigoje paprašiau mokymosi programos kopijos, negavau. Parodė, kad turi, bet nedavė. Paprašiau metodinės medžiagos, pagal kurią turėtumėme mokintis, negavau. Įstaigos vadovė replikavo, kad jos mums niekam nereikia ir užtenka to, ką dėstytojai duoda paskaitų metu. Auditorija netvarkinga, instaliaciniai laidai mėtosi, kas neatitinka saugos reikalavimus. Kai kurie stalai nusukti į sieną, o norint klausyti ir žiūrėti ką dėstytojai dėsto ant lentos, reikia persisukti, tai trikdo ir neleidžia įsigilinti. Pagrindinė mokymosi priemonė - kompiuteriai, tinkamai neparuošti darbui. Paskutiniu metu kompiuterius tvarkydavo kiekvieną rytą, paskaitų metu. Kompiuteriai ne tik morališkai, bet ir programiškai pasenę, lėtai dirba, pas kai kuriuos senai licencija pasibaigusi arba niekada jos ten ir nebuvo (Windows, Office). Buhalterinės programos ir normaliai neveikiančios, nes be licencijų.
Dėstomų dalykų nedaug, bet ir tai nesugebėjo surinkti visų dėstytojų. Pavyzdžiui, teisės pagrindus tiesiog tyliai visiems užskaitė, o teisinių žinių, susijusių su buhalterine apskaita negavom.
Mokėmės dirbti tik su dviem buhalterinėmis programomis: BUTENT ir DEBETAS, kurios nėra dažnai darbdavių minimos kaip pageidaujamos būsimam darbuotojui. Programos DEBETAS, net data buvo 2016m, ir sąskaitos buvo pasenusios tarkim vietoj 4481 buvo berods 4463. Pradėjome mokintis su programom neturėdami normalios atmintinės, bendro supratimo bent apie šias programas. Su BUTENT išsprendėm sąlyginai du uždavinius, bet dalyko dėstytoja neįvardino kas atlikta gerai, o ką reiktų tobulinti, taip ir likau iki galo šios programos nesupratęs. Su programa DEBETAS išsprendėm vieną uždavinį ir ruošėmės egzaminui dvi paskaitas. Paskaitų metu nebuvo teikiama bendra konkreti informacija, o dėstytoja supažindindavo kiekvieną studentą individualiai, kas sukeldavo chaosą.
Praktikos metu sprendėme uždavinius, o ne atlikome praktiką organizacijoje, kur galėjome pritaikyti įgytas savo žinias. Mokymosi kursų, kuriuos siūlė Kauno teritorinė darbo birža, tikslas - padidinti mano įsidarbinimo galimybes.
Prašau įvertinti šios mokymosi įstaigos galimybes vykdyti mokymus.
NESAT VERTI, KAD BŪTŲ IŠTRINTAS ŠIS KOMENTARAS. jau ištryne antrąkart..
Aš irgi labai panašios nuomonės apie šiuos kursus. Jeigu kažkas turėdamas bent minimalius apskaitos pagrindus svarstote eiti į šiuos kursus, galiu pasakyti tik tiek visiškai NEVERTA!
Per pirmą kompiuterinio raštingumo pamoką dėstytoja rodos tyčiojasi, "čia yra pelė, o ta dėžė kompiuteris". Kursai visiškai neintensyvūs orientuojamasi tik į prasčiausiai besimokančio lygį.
Šiandien baigiau apskaitininko kursus šioje mokykloje. Po beveik penkių mėnesių intensyvaus mokymosi noriu padėkot puikiom šios mokyklos dėstytojoms- Aidai, Rasai, Agnei, kurios su didele kantrybe ir atsidavimu perteikė mums savo žinias. Taip pat mokyklos direktorei, subūrusiai šaunią komandą. O prieš tai rašiusiam jaunuoliui noriu tik tiek pasakyt- kiek žmogus turi noro lankyti ir mokytis tiek ir išmoksta.
PAKARTOTINAI:
Prašau įvertinti šios mokymosi įstaigos galimybes vykdyti mokymus.
NESAT VERTI, KAD BŪTŲ IŠTRINTAS ŠIS KOMENTARAS. jau ištryne antrąkart..

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...

Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.
"Novecorum" greta "Vilniaus vartų" planuoja biurų pastatą
"Novecorum" greta "Vilniaus vartų" planuoja biurų pastatą 09-16 19:45
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Novecorum" šalia sostinės centre esančio "Vilniaus vartų" komplekso planuoja biurų pastatą ir ketina skelbti jo architektūros konkursą.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%