Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie SADM

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Užimtumo tarnyba

Atsiliepimai apie Užimtumo tarnyba prie SADM

Parašyk savo nuomonę apie Užimtumo tarnyba prie SADM

Kokie ten "specialistai" dirba, jeigu nieko nenusimano apie indivualaus žmogaus karjeros tikslus. Užeini į "konsultacijos" kabinetą, "konsultantė" paklausia ar žinau tokius darbo skelbimo puslapius kaip cvbankas, cvonline ir tt. Atspausdina skelbimus kurie ut puslapyje yra ir praėjus 10-15min nuo užėjimo į kabinetą paskiria sekantį apsilankymo laiką. Toks jausmas, jog tie ut darbuotojai tik sėdi savo saugioje vietoje ir daugiau niekas jiem nerūpi. Manau žymiai naudingiau būtų, jog vietoj tų nieko neišmanančių visų sričių "specialisčių" būtų galima konsultuotis su konkrečios srities specialistu. Specialistu kuris žinotų ko būtent reikia specifinei sričiai. Galėtų patarti praktikos klausimais. Gilinkitės patys į savo konkrečią sritį, nes ut "konsultantai" nieko jum nepasiūlys ir 100% nesupras koks tas jūsų darbas. Registruokitės į šitą įstaigą tik tam, kad kurį laiką psd nereiktų patiems mokėti.
Pakeitė pavadinimą, bet vistiek liko žmonių pažeminimo vieta. Jiems ne tik, kad nerūpi kokį žmogus turi išsilavinimą, bet dar nusispjauti į jo charakterį, jo pageidavimus. Nori bet kokia kaina atsikratyti ir įgrūst bet kur, tada skaitysis, kad „GERAI“ atlieka savo darbą. Tokias įstaigas visai uždaryti! Šiauliai.
gargzdu uzimtumo tarnyba zmogoi turinciam 20 metu darbo patirti prekyboje siulo darba zuvies perdirbimo kombinate o atsisakius isbraukia
Paskaičius žmonių komentarus, supranti kokiame dugne Užimtumo tarnyba yra. Užimtumo tarnyba pirmas dalykas ką turite daryti, tai prasifiltruokite savo darbuotojus ir meskit visus lauk, kurie pavargo nuo žmonių ir neturi noro jiems padėti, nes su atrodot apgailėtinai. Sveikatos Ministerija turėtu rimtai susirūpinti ir imtis priemonių, kad tokiu darbuotojų nebeliktu.
Mano patirtis Kupiskio skyriuje nelinksma.Teko pabendrauti su vyr specialiste Lina Gruzauskiene, kuri po pokalbio net nesivargino palaukti kol iseisiu is pastato, puole telefonu skambinti kazkam, ir labai nemalonu buvo koridoriuje girdeti pokalbi tatatatata ta buvo atejusi tatata nu taigi ta tatata ir ttttt.Siaubingas elgesys, pasijutau pazeminta ir apkalbeta.Ka jau ten kalbeti apie kompetencija, galetu aikstej skambiu balsu vardus ir pavardes vardinti ir mikrofono nereiktu, nes balsas visame pirmame aukste skambejo.
Noriu parasyti apie Kupiskio uzimtumo tarnybos darbuotoju darba- katastrofa !!!!! Kaip tokios neorientuotos neismaneles sedi uzemusios kedes ir da alga gauna!!!! Baisu nueiti pas ale specialiste Virginija Braze- tokio nemandagumo ir neissiauklejimo dar niekur neteko sutikt. Sita mergele reiktu i mandagumo kursus nusiust ant persiiauklenimo
Nesu komentarų rašytoja, tačiau kai susiklostė tokia situacija ir reikėjo registruotis užimtumo tarnyboje, puoliau skaityti komentarus, kad įsivaizduočiau kas manęs laukia ir išsigandau ! Po jų baisu buvo eiti į tą įstaigą, bet buvau labai mandagiai, maloniai ir profesionaliai aptarnauta. Jaučiau, kad specialistei rūpi mano situacija. Nors laukiamąjame sėdėjo ir piktų žmonių, kurie buvo nepatenkinti tuo, kad jiems bus siūlomas darbas, mane tai labai stebino, nes aš būtent to ir tikėjausi. Ačiū Šakių skyriaus kolektyvui.
Kada susitvarkysit tą jabaną tinklalapį, kad veiktų be trikdžių? Europinių pinigų gal mažoka, ar dar kokios problemos? Naudos nulis iš šios įstaigos...
Išregistruotas asmuo.
2020-01-31 13:50:42 IP 2e7r407n
Buvau prisiregistravęs Šiaulių užimtumo tarnyboje. Joje prabuvau metus aišku per tuos metus ieškojausi darbo bet buvo kad radau darbą 2 mėn vasara. Viskas buvo gerai Specialiste laiminga kad įsidarbinau 2 mėn. Po 2 mėn Jinai vėl nepatenkinta, kad nerandu darbo. Aš žmogus su aukštuoju bet ko juk dirbt neisiu juk ne 10kl. baigiau kad eit gatviu sluoti ar fermoje kazka daryti... Buvo tokie pasiūlymai kaip Valytojas, Fermos darbuotojas ir t.t. Dabar nesenai man siulė eit isidarbinti i imone kuri skolu turi begalia ir iki sios dienos nesugeba susitvarkyti as iskart sakiau nesidarbinsiu tenai nes turi skolu ir blogi atsiliepimai... Atsakymas is mano spec. tai negalima spresti is atsiliepimu kokia imone.... Galvoju Jus rimtai? Kai studijavau visalaika dėstytoja uzsimindavo vadybos nesidarbinkite i imones kuriuos turi skolu... Del to buvau isregistruotas nes atsisakiau darbo o kai papasokoji del ko niekam neidomu buna.... ir lieki pats kaltas del visko....
Šiaip skundų nerašau, bet jau negaliu susitvardyti... Šiketiek apie KAUNO PADALINĮ ir nemalonią konsultantę esu du aukštuosius baigusi mergina ieškau to darbo sunkiai sekasi neneigiu to, bet nesu ne alkoholike ne degradavusi ar šiaip kokia neaiški... o atieini į ta konsultaciją, kuri net nereikalinga yra 10min pasėdi palauki kol konsultantė paspraski kompiuteriu ir viso gero, jokio patarimo kaip geriua gal kur įsidarbinti nuolatos ateidavau ir ji visad pikta į mano pusę Gintarė Nemurienė, nežinau kur čia galima paie ją pasiskūsti tai rašau čia. Kiekvieną kartą atėjus versdavo mane pradėt įidividulią veiklą nors aš to nenoriu už tai kad man paskyrė darbo pokalbį ir pasibandymui pora dienį ir negalėjau ateiti į paskaitą buvau vos neaprėkta su didžiausia pagieža man kalbėjo, kad aš speceliai neatėjau o aš ieškausi arbo ir mano gyvenimas yra nenuspėjamas kada įsidabinsiu ir pan. kitas aspektas jaigu aš negaliu ateiti būtent ta dieną prasideda keisti klausimai atrdymas kaip kokiam kalejme tai kodel tai kas tai tada jaigu einat y pokalby tai uz valandos spesit o kodėl butent tokia valanda norit ateiti gal tiesiog zmogus nori susiderinti laiką su kitais darbais kuriuos reik pasidaryti man patogiu metu kas čia nusikaltimas pakeisti pavelinti pora dienu ta kunsultacija kuri neaisku kam reikalinga nes darbo pokalbius ieskausi pati kad man atspausdina tuos paciu darbo pasiulymus ant lapo kuriuos ir pati matau.Ir toks vaizdas susidaro kad svrabiause dirbti bet belekur tik kad dirbti.
Sveiki Šiauliu ldb buvau senokai tai tokiu Danuciu buvo kad baisu neimanoma bendraut, dabar firmai bankrutavus as vel cia pas Tarpininke Asta Sidaraviciene.likau nustebes koks malonus bendravimas, isiklausymas i norus ir tt...Ši tarpininke tikrai verta tarpininkes vardo.Jei skaitote" Danutes"tai pasikonsultuokit, su Asta kaip reikia dirbti, bendrauti ir tt.
Jurgita 2019-12-02 09:43:08
Įdarbina prieš savo valią. Esu ištęstinių studijų studentė, turiu paskaitų ir dienos metu. Užduoda daug rašto darbų (referatų), neįdomu jiems, tokie įstatymai. Paskutiniai mokslo metai, ir būtent tada įdarbino, nes esu " ilgalaikė bedarbė". Prieš tai buvusius metus nerado darbo, o dabar rado. Jaučiuosi bėjėge kvailele.
Jurgita.
Matyt nezinojote, kad niekas negali zmogaus idarbinti pries jo valia. Tai kriminalas ir LR Konstitucijos pazeidimas rimtas (zmogaus teisiu ir laisviu suvarzymas). Jus turejote pilna teise atsisakyti pasirasineti siuloma darbo sutarti, jeigu ibauginta pasirasete tai pati sau pasidarete meskos paslauga, jusu padetas parasas reiskia, kad pasirasete savo valia, nereikejo deti to paraso, nemanau kad jums buvo ireme ginkla i smilkinius. Siulau pasiskaityti LR Konstitucija ir LR Uzimtumo istatyma, tada manau taps viskas daug aiskiau, juose nurodytos visos zmogaus teises bei galimybes. Linkiu susirasti geresni darba ir nebuti kaip marionetei tampoma kazkokiu tarnybu, domedamasi istatymais ir savo teisemis jus sau pasidarysite didele paslauga ir ateityje galesite isvengti spaudimo is isores bei apginti savo teises. Sekmes.
Sveiki taip nori tave apgaut moka nedarbo ismokas sodra tik reik but isdirbus per 3metus 12menesiu ir stovet birzoje apie 10dienu tada poenesio gausi ir dar istatime yra kad gali atsisakyt bet kokio darbo jei jos vistiek ta pati sneka eik pas birzos direktoriu ir rastiskai rasyk pretenzija
Kauno darbo birža kažkokia tragedija. Neisaiskinna kada priklauso nedarbo išmokos, tik įstojus terorizavo, kad eiciau į bet kokią darbo vieta nesvarbu toli netoli, atlyginimas tinka ar ne. Nuėjau pagal specialybę į jų siūloma vietą, kur siaubingai didelė žmonių kaita (patikino kad jei bus blogai tai galėsiu grįžti į ldb ir toliau mokėsi išmokas). Nu ok padirbau, susigadinau sveikata, variau viršvalandžius, bet juk niekam pasiskųsti negali. Išėjau, grizau į ldb, ten psake kad skirs išmoka jeigu per 30paskutiniu mėnesių išdirbta bent 12men, niu ok turiu aš to isdibimo. Laukiu laukiu, jokių žinių, dar kartą pas konsultantą o ten vėl laukite. Kreipimosi į Sodra -nepriklauso nes po išstojimo iš birzos nepraėjo metai..... Beje konsultantes priekaištavo kad per mažai laiko ieškau darbo jų puslapyje prisijungus (amžinos prisijungimo problemos, į tai reagavo iš 3konsultanciu tik 1-zinau, bet priekaištai toliau tęsiasi). Darbo skelbimų nedaug, daugiausia kitų įdarbinimo agentūrų.... Realiai pagalbos visiškas 0, kaip ir pagarbos. Ateini jau ir taip ne dėl savo užgaida išėjęs iš darbo, o čia vos ne eik gatvių sluot ciuozk, veik kažką tik čia nebūk. Ir informavimo stoka labai didelė.
Sveiki, norėčiau sužinoti kur kreiptis jeigu esu išbraukta iš užimtumo tarnybos neteisingai?pačioje užimtumo tarnyboje nelabai kreipia dėmesį ką sakau ir jog prašau išduoti kokį popierių nuo kada ir iki kada nutraukta darbo paieška.atmintineje apsilankymas buvo skirtas šiandienai, bet tik nuvykusi sužinojau jog jau spalio mėnesį mane išbraukė laukan....čia kasnors iš aukščiau skaito ir reaguoja į šiuos komentarus???
Šiauliuose esu žiauriai nusivylusi Jūratės Stonkuviene ką ji ten veikia??? Pasijaučiau kaip mokesčių inspekcijoje, drasko akis, skaičiuoja svetimas pajamas kur ne jos darbas.Dirbat tokį darbą reiktų išmokti gražiai bendrauti, o apie darbo pasiūla net neina į kalbas ieskokis pati, o aš telefoną pamaigysiu parašysiu Facebooke žinutė. Galėtų padaryti klientų apklausą kur eina pas ją tegu žmonės pasako nuomonę ne aš viena tokia !!!!!!!
Per paskutinius 3 metus, darbo biržoje buvau tik savaitę, pajamos mano yra pakankamai didelės gauti išmokai. Bet jos neduoda, NES PO TOS SAVAITĖS ISIDARBINAU IR PRADIRBAU 6 MĖNESIUS IR 1 SAVAITĘ, JEI BUČIAU DIRBĘS TIK 6 MĖNESIUS TAI GAUČIAU IŠMOKĄ 730EU. KAS ČIA PER VALTYBĖ, PER 10 METŲ ESU IŠDIRBĘS 9, 8 METŲ IR NESKIRIA JOKIOS IŠMOKOS, ESU IŠ VALSTYBĖS GAVĘS TIK 44 EU. SUMOKĖJES MOKESČIŲ TŪKSTANČIAIS EURŲ.
iR LINKSMIAUSIA DALIS KAI PASAKO, IŠMOKOS NEBUS, NES PRADIRBOTE SAVAITE PER ILGAI, JEI PO 6 MENESIU DAR BŪSITE BEDARBIS TAI JAU GAUSITE ISMOKA.

GAL MŪSŲ GERBIAMOS valstybės tarnautojai gALI PAKOMENTUOTI ŠĮ DALYKĄ?????????? GERAIS LAIKAIS GYVENAM KAI VALSTYBĖ VAGIA IŠ ŽMONIŲ.
Egidijus 2019-07-18 17:11:35
Norėčiau padėkoti Kuršėnų užimtumo tarnybos darbuotojai Laurai Kundrotaitei už malonų aptarnavimą ir išsamią informaciją.
Cia gal su jaunimu kur dirba? Mano dukra pas kazkokia jauna ejo, tai labai gerai atsiliepe, sake, kad labai malonus, siltas zmogus.
Likau be galo nusivylusi ir šokiruota Kretingos užimtumo tarnybos konsultantės Brigitos Šlimienės bendravimu. Labai nemaloni moteris, bendrauja tarsi su asocialiu žmogumi kuris atėjo reikalauti išmaldos, tiek gyvai tiek telefonu. Tinkamai neišaiškinus situacijos puolaginčytis ir išvadina mažais vaikais vaikų darželyje, nors su ją bendrauti teko tik kelias savaites. Labai gaila kad tokie žmonės nesuptanta jog jiems atlyginima moka tie patys žmonės su kuriais ji bendrauja. Labai linkiu jums pakeisti darbą ir neužgaulioti savo klientų.
Įprastai skundų nerašau, tačiau šį kartą buvau nustebinta tokiu nepagarbiu, visiškai darbo kompetencijos ar paprastos žmogiškos pagarbos neatitinkančio darbuotojos Gerb. Aurikos Selenienės Vilniaus jaunimo užimtumo skyriuje, bendravimu. Į konsultacija atėjau pirmą kartą, užsiregistravus internetu. Maža to, kad pralaukiau daugiau 30 minučių numatyto laiko, tai vos atsisėdus į kėdę ir ištarus pirmą žodį buvau aprėkta, kad neatsinešiau paso ir manęs išvis konsultuoti negali. Kuomet paklausiau ar galiu užduoti apibendrintą klausimą, pradėjo rėkti, kad ateičiau kai turėsiu pasą. Šiaip net neleido man įsiterpti ir prakalbėti, o galiausiai pagrasino, kad išvis išregistruos iš užimtumo tarnybos (tačiau jei neturiu paso ir manęs negali konsultuoti, kokiu pagrindu reikia taip grasinti?) Neapsikentus tokio žeminimo, padėkojau ir išėjau. Nepagarbu, nežmoniška, ir paprasčiausiai labai nemalonu.
Atvykus į Tauragės užimtumo centrą (darbo biržą) nusiuntė mane į jaunimo užimtumo tarnybą. Atvykau pirmą kartą nieko nežinodamas, pirmą kartą užsiregistravęs. Nusiuntė pas specialiste Deimante Kontrotiene. Niekada gynime nebuvau patyręs tokio pažeminimo kaip ten. Nežinau ar tokios srities specialiste neturėtu pereiti kurso bendravimo, kaip bendrauti su žmonėmis. Išsireiškė taip, jog aš esu ubagas neturintis kaip susimokėti už mokesčius. Apsilankymus skiria per savaite porą kartų, siunčia kas kart kažkur darbintis. O aš Prašau lapo su rekomendacijomis, kad galėčiau pats ieškotis, kas man tinka ir patinka. Ši specialistė nesiskaito ką šneką ir pagal ją nedirbantis žmogus kuris stovi biržoje yra bomžas kuris neturi už ką susimokėti už mokesčius. Manau kažkas atsižvelgs ir ši specialistė pradės daryti išvadas su žmonėmis kuriais ji dirba.
Jau ne vienas vienas neabejingas žmogus paraše apie tą tarnyba.

Dar viena š*******o kontora. Sėdi kabinete, plepa ir nieko neveikia. Nuvažiavus pirmadienio ryta, laukiu prie kabineto, kažkur apie 15-20min. Kabinete nieko nebuvo. Dirbti reikėtų, o ne plepėt.
Buvau pirmą kartą jaunimo užimtumo tarnyboje, ir gavau ne visai pilno proto "specialistę" Greta Veličkaitė. Panašu, kad savo darbo absoliučiai nedirbo, paaiškinimų jokių negavau, per 3 susitikimus man buvo skirta apie 4-ias min laiko, po kiekvieno klausimo, atsakymas toks pats, pasiskaityk yra puslapyje. Likau nesupratęs visiškai kokia jos paskirtis, atvykęs paskutinį kartą (3-čią) pasipiktinus klausia kodėl nepranešiau apie statuso pasikeitimą (pradėjau studijuoti). Gal, jei būtų sugebėjus dirbti kiek nors savo darbą ir paaiškinti, kad tai nėra susiję tik su darbu. Kai sužinojo, kad įstojau į tolimesnius mokslus, atspausdino lapą, kuriame pasirašiau, jog studijuoju, suteikė 4-to susitikimo laiką, o po kelių dienų gavau laišką, kad bedarbio statusas atšauktas kartu ir su susitikimu. Visiškai negerbiantis kitų laiko asmuo, itin nekompetetingas. Niekam nelinkėčiau pakliūti pas Greta Veličkaitę, o jei ir kiti "dirba" kaip ši žmogysta, tai iš visos šios valstybinės įmonės apskritai nėra tikslo. Tikrai apgailėtina įmonė iš pirmų žvilgsnių.
Registruojuos darbo biržoje beveik metus. Kadangi amžius jau perkopė 45 metus, su darbais nėra taip lengva. Prašiau kursų. Vis pasakydavo, kad reikalinga trišalė sutartis. O trišalę pasirašo dažniausiai tos įmonės, kur tiesiog reikia "arti" už minimumą.. Paprašiau kursų su dvišale sutartimi, kad galėčiau dirbti pagal individualios veiklos pažymą. Taigi atsakė, kad yra pasakyta tokių kursų nesiūlyti ir aš jų negausiu. Gaila, kad neįrašiau pokalbio. Graudu, kas daros šiose įstaigose. Biržos specialistai neaišku už ką ten gauna atlyginimus. Už popierių kilnojimą nuo vienos vietos i kitą.
Ar baigus darbo biržos kompensuojamus kursus reikia atidirbti pusę metų? Nes kiti kas mokėsi sakė, kad nuo 2018m.liepos 1d. nebereikia jei sutartis dvišalė.
Remigijus žakas
2019-09-06 07:14:20 IP 2g44b9fj
Labas rytas noriu pranešti siauliu biržoje dirba tokia Orinta jocaite ji nesiskaito su žmogumi prašom kad išduotų dėl darbo lapą ir sako nėra tokio darbo kas tokia ja prijeme į darbą jeigu nemoka dirpti kreisiuos kitur
Rugsejo 5d.teko registruotis Vilniaus m.Zirmunu g.teritorinei darbo birzoje, esu sokiruota aptarnavimu kuratores Astos Mominskienies.Vos pradejus suveddineti duomenis ji pasake jug birza siulo prekiauti mugese, jai to atsisakau busiu braukiama is sarasu, kt.siule eiti i 4 auksta ir teirautis del isvaziavimo i uzsieni, pasakiau kad irasytu pajieska pagal mano specialybe, ji atsake kad nezinau anglu kalbos, net nepaklausiusi ar as ja zinau, tad be reikalo rasyti, veliau paklausiau apie rengiamus kursus, pasake kad 47 metu neatitinka amzius, kad sutartis turi buti 3 saliu, o darbdavi man reik ieskotis paciai.Klausymas tai kam reikalingi sios istaigos darbuotojai jai negali pagelbieti darbo paieskose, tam kad suvesti duomenis i kompjuteri, tai padaryti as ir pati galiu, manau si istaiga tikrai nebereikalinga su tiek daug darbuotuoju bei did.skaiciumi kabinetu.O kuratores nekompetitingumas tikrai pribloske mane, bendravimas paliko man ispudi lig ten lankiciausi vos ne kiekviena diena, paskutini karta registravausi ten pries 8 metus.
Tikrai nesuprantu, kam jie skiria tuos vizitus, jeigu absoliučiai neturi ką pasiūlyti. Man iškart pasakė - pagal jūsų specialybę pasiūlymų tikrai neturėsime. Ir tada paskiria vizitą kitam mėnesiui...KAM?? Gaišina brangų laiką ir dar nuotaiką sugadina. Kartą visai užmiršau dėl man paskirto vizito. Kai paskambino specialistė, iškart labai atsiprašiau ir vizitas buvo paskirtas kitai dienai. Na, juk visko būna. Telefonu kalbėjo labai mandagiai. Taigi, kitą dieną, Vilniaus Užimtumo Tarnybos "SPECIALISTĖ" Eglė Ropienė apsilankymo metu kėlė balsą ir elgėsi nepagarbiai, pasakydama "mes galime jus išbraukti iš sąrašų, mums nuo to būtų tik geriau". Atsiprašau???!! Kas jums suteikia teisę šitaip šnekėti su žmonėmis? Toks jausmas, kad jei niekas neįrašinėja pokalbio, tai jau gali elgtis kaip gyvūliai. Tik parodė savo kultūros lygį, kuris prilygsta kaimui visiškam. Negi niekas nemoko tų darbuotojų kultūros pagrindų (bent jau). Visiškas tvartas.
Utenos skyr.uzimtumo tarnybos gerb.spec.Asta Varkavičienė ar ji moka normaliai bendrauti su zmonemis?Ar moko kažkas tokius žmones etiketo, kaip bendrauti, suteikti informacija?Aš labai abejoju
šios spec. kompetencija dirbant toki darba.Vertėtu pasimokyti bendravimo kultūros!
Gerb. UT svetainės administratoriai,
jau nuo 2018 m. spalio 1 d. rašoma, cituoju:
"Darbo biržos nuo 2018 m. spalio 1 d. tampa viena įstaiga - Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Šios pertvarkos metu Užimtumo tarnybos valdomos informacinės sistemos pritaikomos naujam įstaigos modeliui, todėl galimi trumpalaikiai šių sistemų, taip pat Užimtumo tarnybos teikiamų elektroninių paslaugų sutrikimai.
Gerbiami Užimtumo tarnybos interneto svetainės lankytojai ir elektroninių paslaugų naudotojai, prašome Jūsų, susidūrus su bet kokiais Užimtumo tarnybos teikiamų elektroninių paslaugų ar interneto svetainės sutrikimais, nedelsiant apie tai pranešti elektroniniu paštu info@uzt.lt. Kiekviena Jūsų užfiksuota sistemos klaida padeda užtikrinti jos nepasikartojimą. Ačiū už supratimą ir bendradarbiavimą".

Itin dažnai jungiantis prie svetainės (autentifikuojantis) gaunamas atsakymas: "Server is too busy".
KIEK GI GALIMA??? Juk jau beveik metai laiko praėjo [nors ne ką geriau buvo ir prieš sujungimą], o svetainė, galima teigti, nulio verta! Juk už lango ne akmens amžius!
Tik blogai.Geriau ieskokites patys darbo. Nes tik susilauksite dideliu problemu, o kaip dideliu. Nes uzimtumo tarnyba su jumis ilgai nesiterlios. Kiekvienas zmogus nieko gero nepasakys. Geru zmoniu yra vienetai. Jie turi siulyti, bet ka nes jiems nuo to atlyginimai kyla! Kadangi darba pats radau, issisukau nuo bedu.
Visiška nekompetencija. Bandėme pateikti dokumentus e-būdu, neveikia e-parašas. Manau nemažai mokesčių mokėtojų pinigų išleista programavimui, siekiant palengvinti dokumentų pateikimą, tačiau dėl darbuotojų kompetencijos trūkumo, kenčia klientai.
Kas blogiausia, kad uzimtumo tarnybos konsultantai teikia siulymus isidarbinti kurie absoliuciai neatitinka turimos zmogaus patirties ir igudziu. Ar cia tokie darbiniai reikalavimai pas konsultantus, kad rasyti bet ka, kad tik rasyti ar jie visiskai nesigaudo situacijoje?
Jei tik eitu rinkti parasus jog uzdaryt ta darbo birza...
Kad ir kitą dieną galit registruotis. Jeigu pati išeinat, viskas ok, bet jeigu išmes, tai jau tik po 6 mėn galėsit.
Norejau paklausti jei pati noriu išsiregistruoti is darbo biržos kada galiu vel paskui atsitot.?
Jei turit nervų
2019-06-30 16:24:11 IP 28mdt7af
tai galit drąsiai čia išsilaikyt. Mano prisiminimai apie Marijampolės JDC vadovę Barkauskienę tikrai nekokie. Kursai suteikiami tik ilgalaikiams bedarbiams (bent 1 m išstovėti užimtumo tarnyboje, įdomu kaip, jei tave nuolat "tarkuoja" jau po mėnesio). Specialybes leidžiama rinktis tik pagal tai, ko reikia tame regione, nors nieks neklausė, ar turėčiau darbo vietą praktikai, pasirinkus kitokią spec.Vietoj darbo siūloma eiti mokytis teisių, nors kokia nauda iš teisių, jeigu nėra nei mašinos, nei pinigų kurui ir mašinos išlaikymui? Skambinėjama po JDC darbo valandų ir klausinėjama apie mano tolimesnius planus (labai normalu, spėju?), tad jaučiausi nuolatiniam strese ir bijodavau kiekvieno vizito JDC vien dėl vadovės, nors ji nebuvo mano konsultantė. Siūlomi visiškai netinkantys darbai (neatitinku reikiamų kriterijų) arba duodami kontaktai kokios nors darbovietės ir neina prisiskambinti. Buvo pasiūlyta imtis individualios veiklos, o kai pakomentavau, kad individuali veikla nesuteikia stabilių pajamų kiekvieną mėnesį, gavau atsakymą, kad VISUR ČIA TAS PATS. Na, nežinau, kaip gali būti tas pats, kai eini kasdien į darbą ir gauni kas mėn kad ir 400 eur, bet gauni juos stabiliai kas mėnesį, o kur pats turi ieškotis klientų + mokėtis už save mokesčius ir net nieko neuždirbus privalai mokėtis mokesčius tą mėnesį vis vien. Tuomet tokios įstaigos kaip JDC ir pati užimtumo tarnyba net nėra reikalingi, jei žmogus išstumiamas į nežinią na arba galima ir toliau bandyti išsilaikyti biržoje ir stresuoti laukiant kiekvieno vizito. Netgi pašalpos negaudavau, bet vis vien tokių žmonių laikyti niekas nenori ilgiau nei kelis mėnesius, bet visokius kandukus tai kažkaip laiko ir neišgrūda į populiarias "darbines" mėsmales, ateina sau atsižymi ir būna biržoj + pašalpėlę gauna ir nieks problemų nemato, o jauną žmogų visuomet stengiasi tiek paveikti, kad pats išeitų, nors neturi nė patirties nė pakankamų įgūdžių. Apmaudu.
Marijampolės užimtumo tarnybos konsultantes siuntineja į darbus už miesto ribų, žinodamos, kad žmogus neturi teisių ir maža vaiką, pagal jas vaiką dek kur nori nors esi vieniša motina ir neturi kam palikti
Lazdijų Užimtumo tarnyba.
Vedėja Renata Jančiauskienė ji pati grubiausia, užgauliojanti, šlykščiai kalbanti su žmogumi, kyšininkė, rusų laikų taisyklėmis gyvenanti..
Tai suzeminti žmogų mokanti kad paskui pasijunti šiūkšlės vietoje....
Taip buvo ir man... Ji domisi tokiais tavo gyvenimo dalykais kurie turėtų būti jai neįdomus pagal jos darbo specialybę. Nežiuri ar zmogus turi galimybes nuvykti i ta darbą kur siulo, nors jis ir kitame rajone niekas neįdomu.....
Labai labai nerekomenduoju stoveti darbo birzoje ypač Lazdijuose
Patarimas visiems jei turit lesu patys mokekities uz draudima sodrai kol ieskote darbo. Nes birza netik kad nesuranda tau darbo vietos dar ir kisa rekomendacija kai pats susirandi darbo vieta. Antra vertus kisa tokias specialybes kur nesi net baiges ir igudziu nera. Pvz: Pardavejas, Suvirintojas ir t.t o specialybe tai visai kita mano.. Nenustebciau jei pasiustu sakiniu padirbet kur nors uz 200KM.. Daznai grasina kad ismes is birzos.. Truko kantrybe pats isejau.. Eisiu ukininkauti yra visos tam galimybes.
mjo, nekazka ten nusiunte birza pas kazkoki vergvaldi, sako ar moki virint sakau moku, sako ar gerai moki brezinius, sakau nemoku, sako kaip ir nlb tinki man...sakau tai pasirasyk ant lapo kad netinku, sako nesirasysiu ir dar sako as tau netik kad neduociau algos, bet atskaiciuociau jei metala sugadintum, paziurejau kad konkretus s... tuoj lietuveloi ir susikroviau cemodana...
As esu labai nusivylęs šilutės darbo biržos darbu jaučiuosi apgautas, nes buvau atvykęs tam skirta diena į darbo biržos muge ir po kelių dienų sužinau kad esu išmestas.
Pats šlykščiausias puslapis - krauna lėtai, nepatogus valdymas. Kas per pensininkai sukūrė puslapį ir net neišbandė iš paprastų vartotojų pusės. Vietomis trūksta paaiškinimų, kuriuos turbūt supranta tik dirbantis ldb.
Sveiki. Norėčiau paklausti ar jūsų svetainė kada nors veiks tinkamai? Visiškai nieko neįmanoma padaryti, nes prie kiekvieno žingsnio reikia laukti po 30min ir atsijungia paskui išvis sistema.
Viena is daugelio valstybiniu tarnybu vogti biudzeta, plius tarpininkas verbuoti vergus.
Sveiki.. Aš tik norėčiau pasiklausti ar gali išbraukti žmogų iš užimtumo tarnybos iš pirmo karto jeigu žmogus atsisako darbo. Juolab registruodamasis į tarnybą popieriuose pažymėjo jog darbo neieško o įstojo į užimtumo tarnyba dėl soc. Draudimo...
Dėkoju už kompetentingą ir kultūringą Vilniaus Užimtumo tarnybos darbuotojos Violetos Razminienės darbą. Tai žmogus, kuris moka paskatinti nenuleisti rankų ir stengtis vėl susirastil patrauklų darbą pagal specialybę.

Vilnius atleidžia nuo mokesčio kultūros įstaigas ir steigia miesto muziejų
Vilnius atleidžia nuo mokesčio kultūros įstaigas ir steigia miesto muziejų 05-27 17:28
Vilniaus savivaldybės Taryba paskelbė dvi optimistines žinias: nuo nuomos mokesčio atleidžiamos 56-ios kultūrinę veiklą vykdančios organizacijos, veikiančios savivaldybei priklausančiose...
Restoranų apyvarta balandį smuko 68,4%
Restoranų apyvarta balandį smuko 68,4% 05-27 17:07
2020 m. balandį, palyginti su 2019 m. balandžiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, maitinimo ir gėrimų teikimo įmonių apyvarta palyginamosiomis kainomis sumažėjo 68,4%, skelbia Statistikos...
Ministras A. Veryga: neskatinam žmonių tirtis
Ministras A. Veryga: neskatinam žmonių tirtis 05-27 16:32
Norintieji išsitirti dėl koronaviruso, testus gali atlikti ir mokamai privačiose laboratorijose – tą daryti leista nuo gegužės pradžios, BNS patvirtino Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%