Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Parašyk savo nuomonę apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

pati baisiausia tarnyba visoje lietuvoje, tikrai darbuotojai paiimti is tvarto, nesiskaito belekaip, pas manes darbingumas 55 proc. siulo tokius darbus kurie priestarauja mano neigalumui, o jai pasakai kad manes nepriims i ta darba del to kad mano neigalumo dokumentuose nurodytose punktuose, tai atsauna mes imonei mokesime didelias kompensacijas ar pan. tai iseina kad uzimtumo tarnyba papirkineja imones ir nesiskaito su zmonemis su ju negalia, geriausias atkirtimas jiem, jai imone gaus baudas uz neigalaus zmogaus teisiu pazeidimus ar uzimtumo tarnyba jas apmokes? tada jau susimasto.
Sveiki. Jau po menesio turiu baigti apskaitininkes kursus. Siunciau cv del praktikos ir isidarbinimo jau apie 20kartu, per skirtingos platformos. Ka daryti jeigu niekas nenori priimti be patirties?? Turiu su UZT pasirases sutarti, bet jeigu rinkoje jau nieka nebeiesko Apskaitininku be patirties? Ar turesiu atlyginti UZT? Uz ka? Uz tai kad manes niekas nepriima i darba tik su UZT mokymais?
Kaip darbuotojai taip gali kištis į asmeninius dalykus, kur esi? ką veiki? kiek būsi? Kas čia per klausinėjimai. Atsiskaityt kur ir kiek išvyksti poilsiauti? Dar ko? Suranda darbo pasiūlymą, kuris nėra tinkamas, paskambina numatyta susitikimo data ir piktinasi, kad negaliu atvykt, nors nieko negavau apie pasiūlymą. Plius studijuoju ir ieškausi praktikos. Grynai matosi, kad nori kuo greičiau išstumt iš užimtumo tarnybos studentus, atrodo, kad iš savo algos moka išmokas. Nesuprantu iš kur tiek pykčio ir nepagarbos, kad ir jaunesniam, ieškančiam pagal specialybę.
Noreciau padekoti Uzimtumo tarnybos Visagino skyriaus vyr.specialistei VIDAI KLOVIENEI ir DALIAI SINKEVICIUTEI uz pasiulytus socialinio darbuotojo padejejo kursus 'Zirmunu''mokymo centre Zarasu skyriuje.Praktikos metu turejau galimybe ir isidarbinti.Ir kursai ir darbas l.patinka.Visiems labai aciu.Sekmes ir toliau darbuose.
Kas cia daros kodel nepervedat ismokos
AuksinisKardas 2021-06-25 15:30:15
Visada buvo darbo paieskos ismoka ismokama 14-17 dienomis, jau yra 06.25 ir ismokos vis dar nera, is uzt buvo gautas atsakymas jog darbo paieskos ismoka yra mokama nuo 17 iki 30-31, dabar gaunasi taip kad jai praeita menesi ismoka buvo pervesta 14 diena, o si menesi perves 28-30 dienomis, tai uz tuos 200.euru zmones turi isgyventi menesi ir + apie 15 dienu, isvada tokia kad ismoka mokate ne kas 30 dienu, o kas 45 dienas? cia normalu ? veluojate realiai puse menesio ismoketi ismoka! juk zmonems reikia susimoketi suspeti ir uz busto komunalines paslaugas iki menesio galo, nes jai bus uz komunalines paslaugas atsiskaityta menesio gale tai juk nespes sueiti pinigai komunaliniu paslaugu imonems, atsiras skola! jaigu visa ta nesamone yra sugalvota ne uzt o vyriausybes, tai gal uzt galetumet pradeti atstovauti savo zmones kurie yra registruoti uzt ? teikit viriausybei tokiu istatymu pataisas del ismokejimo nuo 14-30, jai zmonems buvo ismoketa 14 tai ir sekancius menesius turi buti ismokama 14 diena arba bent iki 17, bet atsiprasau ne iki 30, zmones registruoti uzt neturi tiek pajamu kad samdytis advokatus ir teikti ieskinius i strasbura, tai galima issidirbineti? geroves valstybe reiskia yra tik teroriskai, o praktiskai ne? ar reikalingi zmones tik tol kol dirba ir nuo algos jiems nuskaiciuojami yra dideli mokesciai? kam tada mokescius nuskaito nuo algos jaigu netekus darbo negauni laiku ismokos? kas ten tokie labai ''protingi'' sugalvojo kad ismoka turi buti ismokama nuo 14-17 iki >> 30 ?
Sakykite ar jau gavote ismoka uz geguzes menesi?
Pasibaisėjau Panevėžio užimtumo tarnybos konsultante L.K.Tokios šios ponios ''susireikšminimo'' pareigose nesupratau. Mano sesuo turi neįgalumą ir jau daug metų kenčia nuo ligos kuri ''privertė'' ja kreiptis pagalbos į šią įstaiga. Norėdama nors kiek palengvinti jos pilką kasdienybę, nusivežiau ją į Palangos kurortą su spec spa. Ir kaip tyčia jau kitą dieną Ponia L K paskambino ir pareikalavo rytoj prisistatyti į jos kabinetą. Sesuo maldavo [taip, taip maldavo] atidėti kelioms dienoms vizitą, tačiau pastaroji su didžiausiais priekaištais žemino sesę ir pakeltu tonu ''šaipėsi'' kaip jį drįso būdama bedarbe Palangoje ilsėtis.Išdrįso arogantiškai priminti, kad ir pati norėtu čia''pagulėti'', bet dirbti reikia....Buvo graudu žiūrėti į sesers išgyvenimą po pokalbiu su šia ponia. Mano pastangos pagerinti sesers būklę, per šią ponią, nuėjo per niek. Turint tokią ligą kaip sesers, pergyvenimai galėjo ja pribaigti. Man labai labai apmaudu, kad žinodama sesers diagnozę, tarpininkė su ja bendravo apgailėtinai. Jei būčiau šios įstaigos vadovė, pasistengčiau visiems laikams paleisti tarpininkę ''atostogauti ''.
Sveiki, esu labai pasipiktinusi tarpininkės elgesiu. Iki 04.01 d. gavau nedarbo išmoką, vakar sužinojau, kad nuo 04.01 iki dabar man priklauso vadinama "karantino" išmoka, pasirodo turėjau pakartotinai atsiųsti prašymą išmokai gauti, paklausiau ponios kodėl man nepranešė, o ji atšovė, domėkis pati! Tai gal ponia man kompensuos, tą, kas man priklauso.
Bedarbis 2021-04-07 20:47:35
Gal Biržų užimtumo tarnybos darbuotojos galėtų truputi nosį nuleisti ir pradėti labiau skaitytis su klientais. Dabar klientai turi tik pareigas ir jokių teisių, o jos visas teises ir jokių pateigų, ką jau bekalbėti apie elementarų mandagumą. Gal vertėtų aptarnavimo taisykles pasiskaityti ir etiketo pasimokyti. Susidaro įspūdis, jog esi kaltas, kad prisiregistravai užimtumo tarnyboje, kad viską darai ne taip, esi mažas ir durnas, o jos kažkokios karalienės. Akivaizdžiausias ir svarbiausias jų tikslas kuo greičiau tave bet kokiais būdais išmesti (gal premijas už tai gauna). Kažkaip pačios užsimiršo, ką atstovauja, kam dirba ir kodėl atlyginimą gauna.
Kaune visiškai tas pats vyksta.
Esi kaltas, kad tau netinka siūlomas darbas už mma.
Esi kaltas, jei ieškai darbo kuris bent patiktų. Jų pasakymu - darbų pilna, gali eit dirbti bet kur.
Ir dar esi kaltas, nes nenori arti kokiuose senukuose. Kur po 12 val turėsi kraut prekes ir zulint salę. Ar dar geriau, sandėlyje, kaip grusčikas būsi.
Tokie, kaip senukai, maxima ir topo centras amžinai ieško, nes ten darbuotojų kaita dažnesnė, nei pas mane pienas baigias.
Ar čia tik Asta Maslauskiene taip,,aptarnauja,, klientus
2021-06-09 13:53:01 IP 2ju3l7p2
Neturiu ką pasakyti, kaip konsultantė gali priekaištauti dėl to jog tenka gydytis, , tokiam sudetingam mieste kaip Vilnius, ,
Kas čia per frazė?????
Vilkaviškio užimtumo tarnyba
2021-06-09 13:44:19 IP 2ju3l7p2
Aš nežinau iš kur konsultantės surinktos. Iš tvarto tikrai, ar iš kur, siaubas. Nei žmogaus sveikata nei jokia būklė nerūpi, bet jau pats bendravimas... Na kodėl žmogus iš Vilkaviškio važinėja gydytis į Vilnių, na kodėl, , nesueina galai, , jūs be saiko meluojat, , nesueina galai, , , jūs tik skundžiatės ir skundžiatės., ,
Tai gal man padėkoti? Pasipila visokie grasinimai, tvirtina kad įrašinėja pokalbius, tai gerai, aš irgi įrašinėju, tai nebijo tokiais žodžiais ir tonais kalbėt su žmonėmis? Ar jau čia tas Vilkaviškis taip susireikšminęs kad ojoj.. būtų įdomu daugiau atsiliepimų pamatyt..
Sveiki. Neseniai užsiregistravau Užimtumo tarnyboje. Klausimas. Jei susiradau darbą ne per UŽT, ar man apmokėtų kelionę į darbą? Klausiu, nes anksčiau taip būdavo. Ačiū :)
Aš irgi dar negavau palei šiol išmokos. Sake laukt kadanors bus...
Tadas 2021-05-25 14:37:12
Gal dar yra zmoniu kurie taip pat negave darbo paieskos ismoku uz balandzio menesi ??
Yra yra, ir aš dar negavau iki šiol..
Maloniai nustebinta
2021-06-01 16:18:49 IP 2i577dmp
Labai esu patenkinta kaunietės Gintarės Eidukienės darbu. Specialistė kuri dirba nuoširdžiai ir profesionaliai. Ne viena kart geru žodžiu miniu, nes darbas su klientų aptarnavymu yra beproto sudėtingas. O turėti valstybinėje istaigoje tokių žmonių kaip Gintarė Eidukienė
Yra didelis laimėjimas ! Geriausi linkėjimai !
Esu nepatenkinta Vilniaus skyriaus specialiste Kristina Cicėniene, pokalbio metu specialistas nejaučia ribų. Užimtumo tarnyba, mano akimis, yra darbo paieškos įstaiga, o ne pamokslai. Iš bendravimo tenka susidaryti nuomonę, kad specialistas nejaučia kito žmogaus asmeninės erdvės, o labai mėgsta aiškinti kaip reikia elgtis, nors patarimo niekas neprašė. Esu nepatenkinta tokiu požiūriu į klientą ir kito žmogaus asmeninės erdvės negerbimo.
Vika 2019-05-10 09:56:44
Sveiki.. Aš tik norėčiau pasiklausti ar gali išbraukti žmogų iš užimtumo tarnybos iš pirmo karto jeigu žmogus atsisako darbo. Juolab registruodamasis į tarnybą popieriuose pažymėjo jog darbo neieško o įstojo į užimtumo tarnyba dėl soc. Draudimo...
Reliai nemanau. Ir kita vertus tokiu lapu nebeduoda jau. Užpildo patys ir pasidomi ar esi ka nors baiges. Bet daugumos konsultantu išprusimas baisus. Į vartotoju teises ar kur rimčiau paduot tokius. stovėjau pats išėjau ukininkauti. Dabar vėl prisireikė registruotis. Vėl bus vaizdu. Nesu kaltas, kad kur gyvenu darbu nėra. Kots ir į maksima ar norfa eičiau tik duok darbo ten sandelyje ar kokia prekes deliot/taromatas! Bet vyru čia nepriima ir tai tik pažintys visur kur geresnė vieta. Pažinčiu neturi ir darbo nėra. O UŽT tikrai nepadės susirast darbo. Pats turi ieškot kol stovi. Blogiausiu atvėju pasiūlis ten kur algu nemoka arba skolu turi arba vergu po 14-16 val dirbsi 7 dienas. Vergauti nežadu bet darbas nepamaišytu ir papildomos pajemos.
Labai esu dėkingas Kauno raj. Vedėjai Guodai Dociūtei kuri labai kompetentingai išsprendė susidariusią problema kurios kiti darbuotojai niekaip negalejo išspręsti
Utenos užimtumo tarnyboje dirbanti Ingrida Gintautė, labai nemaloni darbuotoja, įžeidinėja, žemina, ir nuvertina jaunimą. Niekam nelinkiu su ja bendrauti, kas kart kelia įtampą kai nueini pas ją. Tokio charakterio darbuotoja, gali privesti ir prie savižudybės, kokį jautresnį asmenį.
Vilniuje gal vienas zmogus visa miesta aptarnauja? 9 ct uz minute, o skambinta jau keleta valandu. Gal puikus budas uzsidirbti is tu mokamu skambuciu? Jau ta muzika laukiant aptarnavimo mintinai ismokta. Aciu uz koncerta!
Juokaujat gal? Noras pavaizduoti vakarus, o gaunasi kaip visada kitaip.
Utenos užimtumo tarnyboje dirbanti Ingrida Gintautė labai nemandagi, pradeda isterikuoti, kelti balsą, net neatsisveikina gale pokalbio, tiesiog numeta ragelį.... Pasakius, kad negaliu to darbo dirbti pasiųlė tiesiog nebeieškoti darbo. Sakyčiau vieną kartą, bet visą laiką kiek teko bendrauti taip pat viskas, nemalonus tonas, pašiepiantys pasisakymai. Kitiems kam teko su ja bendrauti tAip pat pasirodė labai nemalonus aptarnavimas. Gėda, kad dirbant su žmonėmis nemoka su jais bendrauti.
Pastoviai neužkrauna.. 'Taupo ant seo lopai'
Sulinde į šitą kontorą vadinamieji konsultantai kaip kokie tarakonai. Nafig jie rekalingi, jeigu tik paklausti gali "kaip sekasi?".Įstaigai atrodo, kad darbas tai tik pas darbdavį atsėdėti valandas ir pasiimti atlyginimą.Iš valstybinės kontoros net ir nesitikėjau jokios pagalbos. Tačiau susiradus darbą konsultantė dar skambino kelis kartus, klausinėjo kokioje vietoje dirbu, prašė pateikti įmonės informaciją. Numečiau ragelį ir jokių informacijų nepateikiau.
Kiek teko kreiptis į įstaigą, visais atvejais darbu pasirūpindavau pati be jų pagalbos. Turiu aukštąjį išsilavinimą, gal dėl to daug galimybių atkrenta, bet kai sakai, kad domina įvairios alternatyvos, o tau tik pasako kada kitą kartą ateiti, arba ištisai klausinėja tai ar ieškaisi darbo? Tai palauk, o kam tu ten sėdi? tai ką žinau. Tos kurios kontaktuoja su bedarbiais panašu labai nepersidirba. Ir dar reikia pranešti kai jau ruošiesi darbintis, na ok, bet kai pradeda klausinėt kokia įmonė, koks darbo pobūdis, nuo kurios dienos įdarbins, tai kyla klausimas kam joms tokios informacijos reikia? Kad užsižymėtų, kad jos čia padėjo įsidarbint? Be to, konsultantė pasitaikė arogantiška, gerai bent tiek, kad karantino metu užtekdavo tik paskambint ir nereikėjo eit ir žiūrėt į amžiais prastai nusiteikusį žmogų.
Klp UŽIMTUMO TARNYBOJE Lina Urbonė per ja negavau pašalpos, kad nepažimejau varnelės ir likau kalta tai mieli specialistai ka jūs veikiat, klijentu netūrit viskas nuotoliniū budū ir nesugebat paskambint pranešti kad kažka nedarašiau, nepažimejau toks jausmas kad nereikia pinigu man, o viskas del sušiktos varnelės ir Urbonės darbo, pirma karta pakliuvau i tokia situacija, ir nrsvarbu kaip žmogui gyventi, apgailetina Lt
Noriu padėkoti Klaipėdos skyriaus darbuotojai A.Žiubrienei už malonų aptarnavimą, savalaikį informacijos suteikimą, visapusišką bendradarbiavimą. Už begalinę kantrybę šiuo sunkiu laikotarpiu. Didelis ačiū.
informacija ieskantiems darbo: UAB Nobaltis ir UAB Auksinis varnas tai ta pati firma, tos pacios vadybininkes Danguole ir Greta, Diana, o dir. Modestas Norkus. Jie labai ziauriai skriaudzia zmones, nesiskaito su valytojomis visiskai, ismeta is darbo zmogu kaip siuksle.
UAB „Apskaitėja“
2020-12-11 08:57:01 IP 28ma08co
Šiuo sudėtingu dėl mūsų klientų laikotarpiu, gan dažnai kreipiamės į Jūsų tarnybos Šiaulių sk. darbuotojus. Po mandagaus ir profesionalaus išaiškinimo ir po mūsų ačiū, džiugu išgirsti žodžius „tai mūsų toks darbas“. Taigi, ačiū visiems už kantrybę ir ypatinga padėka Vitalijai Liubavičienei, ačiū.....
nežinia ką ten viekia tie konsultantai. ko paklausi, to negausi. darbo ieškaisi pats, o kai randi programą, kurioje galėtumei dalyvauti, tai ne tik kad nepadeda, bet dar ir atkalbinėje, atseit negali tu ten pretenduoti, geraiu jau bedarbiu būti..... o jiems nauda, kad tu bedarbis, pinigus tai vis tiek gauna iš dirbančiųjų kišenių....cha cha cha
Siauliai ******* agentūra
2020-11-30 14:27:58 IP 28mcs8jc
Noriu pareikšti savo nuomonę apie tai.
Kaip bendrauja ši saraskinu kontora.

Bendravimo kultūra kaip ištraukti iš kaimo šie ale konsultantai.
Bendraut nemoka rėkia pilna gerkle nesusipazine su situaciją.
Ir menkina kiekvieną žmogų. Ir klausia ko čia tau reikia atėjus, ko nori ir panašūs klausimai
Klausia ar turi telefona?
Ne b*** is taksafono skambinu

Ateini pasirašyt dokumentų, nieko ten nėra, jog pasakyti kaip ką pildyti.
Pasirašius nėra kur palikti.
I duris beldi ir niekas nereaguoja.
Ir cituoju viena iš darbuotojų
Mes ne durininkai, kad kiekvienam čia duris darytume.
B** is mūsų pinigų geria kavą ir nesugeba atidaryti durų, kad paiimt prašymą, telefonu paskambint neįmanoma
Skambini 30min ir niekas net nesistengia pakelti.

Ble nei vieno teigiamo komentaro nėra susimąstykite biški kas per žmonės tada dirba pas jus.

Prasiveskite vidinius mokymus kaip bendrauti su žmonėmis
Arba keiskite mastyma i žmogų.
Sėdi seni krienai kuriuos tik kojom i priekį išneš juos.

Karma is a bitch
Atsilygins jiems kai elgiamasi su žmonėmis
Paskyrė vizitą tokia diena išanksto su manim nesuderine
Ateinu į vietą, laukiu prie durų 10min skambinu niekas nekelia skambinu dar pakelia net neprisistato. Kas atsiliepė
Sako kaimietisku balsu alio
As tvarkingai prisistaciau
Kol išgirdo pavarde
Sakau laukiu prie durų atėjau į jūsų susitikimą paskirtą
Tai sako aš bilioteni ir pradeda teisintis.
Tai atsiprašant kam žmogui paskirti susitikimą kai jos nėra vietoje.
Gavau vykti iš kito miesto
Ar kas kompensuos už kurą ir sugaista laiką.
Manau ne nes jiems visiskai pofik
Gi esi bedarbis ir turi laiko į valias tai gal žmonės irgi planuoja diena nors ir neturi darbo.
Nepagalvojate dolba**** agentūra iš mūsų išlaikoma agentūra
Noreciau ne apie uzimtumo tarnyba parasyti, bet apie darbdavi UAB "NOBALTIS". Jie idarbina neigaliuosius.Kas iesko darbo, atsargiai su jais. Cia viena seima is Pikeliskiu kaimo, Vilniaus raj., kurie tyciojasi is invalidu. Kai pralaimi konkursą, tai nepasiulys tau kito darbo, bet ismes tave kaip seną nereikalinga daiktą, ir dar straipsni uzrasys, kad cia tavo kalte.O patys eis i uzimtumo tarnyba ir vel ieskos valytojos. Taip dirba vadyb.Greta, Danguole, o ju direktorius Norkus. Kiek invalidu jie nuskriaude.Atsiskaitymo lapeli paprasysi, tai tau pasakys, kad rytoj tave ismes, arba dirbi arba iseini savo noru. Uzimtumo tarnyba, Jus privalote atkreipti demesi i situs pazeidejus. Jie gali pakeisti firmos pavadinima, bet vardu savo nepakeis.Is ju turi buti atimta tese darbinti zmones, ypac invalidus.
Atrodo, jog didele dalis sitos istaigos konsultantu is tvartu surinkti. Esu bendraves su konsultante kuri pastoviai pakeltu balso tonu sneka. I savo pareigas ziuri tik kada laikrodukas ismus atlyginimo data. Galbut sioje valstybineje istaigoje dirba tikrai cia norintys dirbti, motyvuoti zmones. Puiku. Taciau, dazniau tenka susidurti su cia (ut) pries savo valia "dirbanciais" darbuotojais. Ka toks zmogus gali rekomenduoti, motyvuoti darbo ieskanciam, jeigu pats sedi bile gauti atlyginima? Konsultantu patarimai, spjaukite i juos, jie nebent patars kas veike pries 50-60m., bet ne siandien.
BAISU!!!!!! Proto knisejai tiek žada kalba apie profesiju mokymus o gauni špyga tukstantis priežasčiu, kad tik negautum finansavimo ir dar i akis meluojama GEDA!!! Nesuprantu kam toki darba dirbti jei nemoki su klientais bendrauti. Vienai paskambini tai ji laiko neturi i klausimus atsakyti ir padeda rageli, kitai paskambini tai meluojama, paskambini vedejai pameluoja ir toliau nukreipia pas konsultante! Kam jus tada kalbat api tuos mokymus jeigu niekam ju neduodat!!!!! Po velniu tikrai uzknisat su savo nesamonem!!! P.s vieniem duodami kursai kitiem ne tai turi tikriausiai valdzia pažinoti, kad gautum! Maladiec skaitosi gryžau gyventi į lietuva iš užsienio
Dirbau blet nuo manęs vieno minimum 500Eu kas mėnėsį mokesčių valstybei 2020-07-16 09:00:21
Trečius metus tenka jau registruotis į šitą šykynę, trečią kartą negali padla pusvalandį sedėdama maigydama mygtukus ir tylėdama įrašyt man į cv, kad aš šneku lietuviškai. Tą aš supratau po trečios registracijos biržoj, kad per pirmus du (šešis, nes po tris kart susitikta buvo) kartus nieko nebuvo atlikta ar parašyta. Du iš tų apsilankymų prašyta suteikti kokių nors mokymų ar kursų, tai į tai atsakymas buvo tik 'ten yra eilė'. Kaip suprantu, kai būna eilė, reiškia, bybį tu ir gausi jei eilė, namo. Sovietmečiu nieks lygtais eilėm nesiskundė, tik dabar vaikam verkšlent užtenka. Galų gale geriausia tai, kad tik pirmą kartą užsiregistravęs aš išvis gavau finansinę paramą. Kadangi jie turi dešimtmečius veikiančią ir laiko patikrintą sistemą, tu gali tik pasikart, jei tave darbdavys atleidžia savo finansiniais sumetimais per 7 mėn. Negali kėsintis į tuos pinigus, kuriuos būtų sumokėję, jei atleistų iki 6 mėn., o iš naujo gaut paramą turi sedėt laukt. kol praeis metai. Na tai b**t spėkit ar skrandis mano laukė 5 mėn ar ėjau narkotikus pardavinėt

Labiausiai šlykštu tai, kad tam banke jobanam dirbdamas valstybei minimum 500Eu kas mėnėsį atmieždavau. Vieną kartą atleido, valstybė man špygą už tai, nu ok. Pradedu dirbt logistikoj, matau kaip nuo 800 iki 1000 mano eurų eina tiem velniam

Kur man parama? Kur mano pinigai? Kam aš mokesčius moku? n***i vakar išsikviečiau greitąją merginai, tai nepriėmė tiesiog visą dieną lazdynų ligoninėj, nes pasakė "turėjo į santariškes vežt", nors iš karoliniškių vežė? Kas mane motyvuoja nors centą šitai valstybei skirt?
Dabar tik pamatei kad čia debilu urodu valstybe kad tik numelžt ir kas atsitinka dvesk velniop
Sveiki, norėčiau trumpai nupasakoti savo šiandieninę situaciją. Esu dirbantis žmogus, bet taip jau atsitiko, kad dėl šeimyninių aplinkybių turėjau išeiti iš darbo, bet ne apie tai..
Man reikėjo pasiskambinti į ('Užimtumo tarnybą), kad padėtų užsiregistruoti ir užpildyti formas.. kadangi šiuo metu el. bankininkystės neturiu, tikėjausi pagalbos...
Susisiekiau su ponia IRENA MEDIUTO, nes pas ją mane nukreipė...Ir dievaži.. Jokio malonaus bendravimo, jokios pagalbos užpildyti formas, tik pasiūlymas, eikite į banką, susitvarkykite el.bankininkystę ir pati viską užsipildykite...Jau nekalbu apie tai, kad šiuo metu serga mano vaikas ir tokios galimybės, o ir laiko neturiu.. Tuomet pasiskambinau ir vėl tuo numeriu, kuris mane nukreipė pas ją ir tiesiai šviesiai pasakiau, kad nesusikalbu su Jūsų kolege...Manęs atsiprašė, kad turi tokių nekompetetingų ir nemalonių kolegių..Tai išvadą tokia-jei nenorite dirbti, jums jūsų darbas yra toks nemalonus ir išsikraunate, pone IRENA MEDIUTO, ant nekaltų, pagalbos ieškančių žmonių, tai gal verta susimąstyti ir ką nors keisti?
P.s noriu padėkoti Jūsų kolegoms už darbą, kurį turėjote atlikti jūs.
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad Užimtumo tarnyboj (Kaunas) dirba savo darbo nevertinantys, nesuprantantys žmonės...Realiai pats žmogus, kuris turi išsilavinimą, darbo patirtį turi ieškotis informacijos, kurią turėtų suteikti konsultantas, nes tokia pareiga informuoti žmogų!!! Deja, patirtis sako ką kitą. Toks jausmas, kad per prievartą juos ten atvedė dirbti, nes noro atlikti savo darbą iki galo tikrai nerasta...
Siulau siai istaigai prasifiltruoti savo "specialistus". Bendraujant su tais jusu vadinamais konsultantais atrodo, jog daugelis sitoje valstybineje istaigoje per prievarta sedi. Kreivais veidais ir susirauke, kazkuo nepatenkinti, nes reikia bendrauti su bedarbiais. O ko jus tikejotes, kad nereikes kontaktuoti su zmonem? Jei netinka darbas - galit bet kada iseiti. Tos neva konsultacijos yra apsoliutus nulis. Nepastebejau, jog isigilintumete i tai kokio darbo iesko zmogus, kaip galetumete jam patarti. Nieko. Tik kreivais, prarugusiais veidais sedite savo kabinete.
Violeta Mileriene
2020-10-20 11:33:24 IP 2nom5d4n
Labai profesionaliai ir greitai dirba Kauno Užimtumo tarnybos tarpininkė Dalia Oželienė. Dėkoju jai už malonų bendravimą ir supratimą. Sėkmės
Šiandiena. Spalio 15 d. Paskirtą dieną ir val atvažiavau į Molėtų užimtumo tarnybą, aš užsiregistravau prieš metus, prieš pat prasidedant korono vyrusui, mūsų neįsileido į kabinetus o priiminėjo kolidoriuje, man paskirta Edita Žibienė pareiškė kad per metus aš nesugebėjau rasti darbo tai dabar turėsiu eiti dirbti kokį jos man nurodis, aš pasakiau kad sutinku tik kad į tą darbą kurį siulisit būtų vežioja a nes aš neturiu mašinos, o ji čia jūsų problemos. Jei aš nesutiksiu su jos darbo pasiūliau tai tipo net nesupratau.. Gal iš biržos išbraugs. Žinote pasijaučiau kaip prie ruso, aš dievas ir kaip pasakysiu taip ir bus, ir dar taip nepatenkintų veidu, tipo ko aš čia dar šakojusi
Bronius 2020-02-08 19:13:03
Noriu parasyti apie Kupiskio uzimtumo tarnybos darbuotoju darba- katastrofa !!!!! Kaip tokios neorientuotos neismaneles sedi uzemusios kedes ir da alga gauna!!!! Baisu nueiti pas ale specialiste Virginija Braze- tokio nemandagumo ir neissiauklejimo dar niekur neteko sutikt. Sita mergele reiktu i mandagumo kursus nusiust ant persiiauklenimo
Pritariu yra ir dar viena Agopoviene išbrauke iš sąrašų nes negalėjau maximoje dirbti 12h. Atceit atsisakiau tinkamo darbo be priežasties. Aišku 3vaikai du iš jų lanko darželį ir vyrui komandiruotės po 6savaites trunkančios tai nėra priežastis jiems. Viskas normaliai taip išeina...
Darbuotoja Irena Toropina, yra puiki konsultante, bei labai mandagus ir komunikabilus žmogus. Malonu skambinti :)
Netekus darbo, nuėjome užsiregistruoti Kazlų Rūdos užimtumo tarnyboje, šiuo metu atostogauja Donata tai teko eiti pas Editą, bendravimas toks lyg pas ją brautumėmės į namus vidurį nakties, nemanagiai susuktu veidu pasakė kad šiandien ji jau neregistruos nes du jau užregistravo, ir išvis jai pertrauka kavos
Toks įspudis, kad šiaulių apskrityje (detaliau nenurodysiu, suprasit dėl ko) ši įstaiga išlaiko ir suteikia saviem bedarbiam darbo vietas. Paskambino ir sako, kad norėtų i kažkokius jaunimo socialinių kompetenciju dydinimo kursus ar kažkas panašaus įrašyti, nes trūksta jiem žmonių kursam. Pabrėžiu trūksta.Paklausus ką man šie kursai duos, ar darba suras, negali paaiškinti. Tik, užsiminė, kad įkišti gali kur niekas neina su parama biržos darbdaviui, kad puse metu išejus iš to darbo į darbo birža įstoti negalėčiau (susidoros kaip supratau, kai nešoksiu pagal jų dudelę), nors aukštaji mokslą baigęs esu ir nesuprantu ką ten pasapalioti gali man, nes jau ne pacukas esu katik baigęs ir jau dirbęs ne viename darbe. Paskui apsireiškė, kita kursu pasakotoja, kurios paklausus apie ką kursai, atsako, , apie daug ką" :D 10 kl. mokines atsakymas, o ne specialystės čia. Mintis iš karto apie nieką turbūt, kad jokio kursu plano nėra. Tai bent prisidengia karantinu ir per kompa viskas vyks, važiuoti nereiks. Bet įdomiai aš bedarbis, gal aš interneto neturiu, nes neturiu iš ko susimokėti ? kompiuterio, išmanaus telefono gal neturiu? niekam nemotais. Man šių įrankių darbo birža darbo paieškai nesuteikė, tai gal aš neturiu tiesiog? Na, kad nemoku naudotis, tai senesni gali nemoketi, tai nieko dar. Bet dėl interneto, tai tikrai ar nereiktu atsiklausti pirmiau ar turiu sąlygas klausytis neaiškiu kursu apie nieka? Apie, kuriuos, net pati pasakorė nežino apie ką :D Jei ne soc. draudimo pinigai, kurie kapsėtu, kas mėnesį baigus pinigu mokėjimui senai bučiau išėjas iš biržos, nes normalaus darbo vis vien ten nepasiūlys, na gal dar duos tuos žadėtus 200 už korona. Bet tikiuosi kuo greičiau, bet kur įsidarbinti, kad nereiktu nesąmoniu klausyti, tos specialystės, kai sakoma: pavalgęs- alkano neužjaus, matosi iš medianos ir vidurkio algu, kad nėra ko jiem lakstyti iš darbu :/. Reiks žiurėti, gal ir pačiam į birža įlisti kaip nors pavyks ir dykam pasedėti, ir užmėtiti pasakymais kitus žmones. Gal išsiregistruoti, kaip vienas sakė, kad pinigai nekapsėtu už draudima iki kol darba susirasiu, kad tu nesąmonių nereiktu klausytis. Kaip ateini ale kaip su darbo paieškomis sekasi, jei atėjau vadinasi nėradau, ko patys nepasiūlot ? Ir verčia pasijusti, kad neieškai nenori dirbti, nors apskritis žlugusi ir tiesiog darbu nėra, kad pragyventi eitu ir dirbti apsimokėtu, neišeitu, kad dirbdamas dar ir pats sumoki iš santaupu.Stiprybės žmonės su šia kontora, nes labai jau gudrus dirba sulinde čia, bet pasitaiko kaip girdėjas ir normalesniu specialistu, tik aš nesutikau, arba daug žmonių pas juos, kad nepakliuvau. Ir reiktu peržiūrėti ar rengemi užsiėmimai duoda naudos ne tik kursų vedėjui, bet ir žmogui, kuris geriau ta valanda skelbimus darbo pavartytu ir gal ką tinkamo rastų.
Aneta 2020-09-11 11:12:40
10 dienu negaliu prisiskambinti, nei internetu prisiregistruoti, suprantu specialei, kad nemoketi pinigu
Šitų specialistų siūlomi kursai ar darbo pasiūlymai yra akmens amžiaus lygio. Tikrai nesitikėkite nieko iš šitos įstaigos. Patiem reikia žiūrėti į norimą kryptį ir ja domėtis.
Užsiregistravau į darbo biržą pas Ingridą Gintautę. atvykau viskas būtų lyg ir gerai... tačiau pasakiau ką esu baigusi ir vos ne pradėjo sakyti, kad kas čia tavo per specialybė, tu čia nerasi darbo ir panašiai:) paskyrė lankyti kursus (tiesiog užrašė, net neatsiklaususi manęs). Ir tai dar tik pradžia.. Paskyrė laiką kada turiu atvykti į tuos kursus, tačiau aš negalėjau atvykti, nes važiavau kaiptik į darbo pokalbį Vilniuje. Norėdama pranešti, kad neatvyksiu, kiek kartų skambinau į darbo biržą, tačiau nieks neatsiliepė:) Na ir vakare gavau į paštą žinutę, kad susisiekčiau su Ingrida Gintaute. Na ir ką paskambinau, paaiškinau kas kaip buvo, tačiau manimi net nepatikėjo.. Išvadino melage ir pnš... Ir išmetė iš darbo biržos... Labai nusivyliau tokiu poelgiu, todėl šio žmogaus niekam NEREKOMENDUOJU!!!

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
D. Rapšys Tokijuje pateko į pusfinalį, gerai pasirodė K. Teterevkova
D. Rapšys Tokijuje pateko į pusfinalį, gerai pasirodė K. Teterevkova 07-25 14:19
Sekmadienį vykusiose Tokijo olimpinių žaidynių 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Danas Rapšys distanciją įveikė per 1 min. 45, 84 sek. ir pateko į varžybų pusfinalį, kuris vyks...
Plaukikas Andrius Šidlauskas į finalą nepateko
Plaukikas Andrius Šidlauskas į finalą nepateko 07-25 12:51
Sekmadienį rytinėse Tokijo olimpinių žaidynių plaukimo varžybose vienintelis iš Lietuvos olimpiečių startavęs Andrius Šidlauskas plaukė lėčiau nei išvakarėse vykusiose atrankos lenktynėse ir...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%