Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Parašyk savo nuomonę apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Susidūriau su neadekvačia užimtumo tarnybos”specialiste” Ilona Dargvainiene. Kalba pašiepiant, neatsakingai, neįmanoma susikalbėti. Jaučiasi darbas jai pačiai netinkantis ir nepatinkantis, labai gaila, kad teko susidurti ir turėti tokia bloga patirtį. Tokius darbuotojus, negerbiančius nei darbo nei kliento šalinti arba siųsti į kursus kur moko bendravimo įgūdžių, nes taip dirbti ir “issipisineti”negalima.
Kauno ter. Darbo birza. 2022.09.12. Informacijos darbuotoja: nemandagi, netaktiska, nekompetetinga. As suprantu kad i birza kreipiasi skirtingo soc. sluoksnio zmones. Bet as neprivalau isklausyti nepatenkintos darbuotojos su pakeltu tonu komentaris… (ji turretu tiesiog suteikt informacija: ar ne?) Kvalifikacijos ir patirties stoka? (toks vaizdas, kad gryzome i Tarybine Lietuva..
Prie bendro apšvietimo: biuletenis- nedarbingumas. Biuletenis turi nedarbingumo laikotarpį. Kuris galioja iki pat paskutinės dienos. Nei paskutine, nei jokio kita diena biuleteniui esant nera jokio darbo laiko. Darbuotojas nedirba. Ir grįžta į darbą, biuletenį uždarius. Pirmą dieną po uždarymo. Kas veja į darbą per nedarbingumą, ir kliedi apie darbo laiką, tai pagal įstatymą (o ne pagal ystatymus) dirbti negalima jei ką.
Kaip su gatvelėm? Gerai? 2022-09-04 22:41:00
Ir dar moterys yra moterys, o ne vyrai. Vyrai nera moterys, vyrai yra vyrai. Tai gal bent vyrai neapsimetinėkit moterim ar bobom, kaip jus jas vadinat. Nes atrodot tikrai apgailėtinai. Ir šiaip gal gana vaidint ta kitą, nes visiems žinoma ir viešai paslaptis, kad apsimetėlių tuntas priviso.
Ir jei darbuotojas išėjo iš darbo, tai jis išėjo iš darbo, o NE ATOSTOSTOGAUJA ar dirba kitame įmonės taške. Jis nedirba, NEBEDIRBA, NEDIRBA. Ir jei kažkas ne atostogauja o tiesiog nedirba tai jis tiesiog nedirba, ir NEDIRBA. Ir kas nedirba tai to ir nėra jokiame darbe, jokioje vietoje, jokiam buvusiam darbe. Tai ko jus ieškot ir ką ten žiūrit tuose vietose??? Apsimeteles einat spoksoti?
Kaip su gatvelėm? Gerai?
2022-09-04 22:41:00 IP 2e913ino
Kliedesiniai 2022-09-04 21:11:29
Gera tvarkelė. Į pertraukas ankščiau, o ten kur nėra jų ir valgoma darbo vietoje darbo metu, nori, kad butų ir čepsi visur aplink apie nebutas pertraukas. Tai kad nori gal ir nieko bet šnekėjimas apie nebūtą dalyką??? Jūs nuo tos pertraukos ankščiau darbo nebaigsit, nes ji neina į darbo laiką!!! O dirbant tokioj kaip parduotuvėj kada užsidaro, kai baigiasi pardės laikas, dirbsit savo valandas kiek priklauso per mėn vistiek, tik su ilgesniu bendru laiku darbe ir mažesniu laiku laisvadieniam, nes pertraukos ne darbo gale būna!!! Kad chujarintumėt iš darbo be grižimo atgal. Ir taip buti negali!!!
Kliedesių kliedesiai. Pinigų suma nurodytą sutartyje mokama už nurodytą etatą. T.y. kiekvienas etatas turi tam tikrą valandų kiekį. O ne dirbi mažiau, neišdirbi nurodyto etato o gauni tuos pačius pinigus pagal sutartą atlyginimą. Darbuose yra grafikai, pagal juos eina į darbą darbuojai. Kas per klausimai pagal ką tu ateini į darbą, pagal sapną turbut. Ir kiti neturi t.y. kolegos žinot kitų darbuotojų grafikų tam kam juos prižiūrėti (informuoti, ar žiūrėti ar nežinia ką išvis daryt) kada jiems į darbą. Jei jus nežinot kada jum į darbą, tai nedirbkit išvis ir nedrumskit ramybės kolegom per išeiginės dėl savo nežinojimo ar noro trukdyti ar nesupratimo ir suvokimo kad yra išeiginė, NEDIRBA. Nu blem nera proto tai nesireiškit ar žinių. Koktu tokius kliedesius išgirsti ir girdėti. Jei net nežino kur komentarai apie įmones randasi, kur jie gali but, ka galima kalbėt apie tokius ir su tokiais išvis.
Esu priblokšta ir l.nusivylusi kaip aptarnaujami bedarbia LDB Vilniaus skyr., adresu Zirmunų g.139, Atvykau vakar registruotis į LDB, prieimimo skyr. sėdi visai nekompetetinga mergina, matyt studentė.Pazvelgus į laikrodį kai jos priėjau, puolė nemandagiai aiskinti, rekti kad jau pavėlavote atseit, nes dabar jie turės pietus, Tai sakau dar geras pusvalandis iki pietų, tai pradėjo atsikalbinėtis kad nerasite darbo konsultantų jau jie isėję is darbo patalpos, nors pusvalandis iki pietų,.Tai kokia čia tvarka?O jeigu ir sulauksi savo eiles, tai l.nemaloniai bendrauja, visai nieko normaliai nepaaiskina, netgi kontaktinio tel. dėl kito vizito nebenorėjo duoti, ką labai mane nustebino..Paciai tek prasyti.Gėda tai dirbti, brangieji..
Klausimas tik vienas kyla, kam reikalingos tokios įstaigos, jeigu pagalba tiems bedarbiams yra absoliuciai jokia-nulinė.?Baisu.
Kas per neišmanėlė Armaliene dirba Biržuose. Jokio supratimo apie aptarnavima. Kaip tokias ir į darbą priima. O jau kas per pasipūtimas. Mandagumo jokio. Kažkoks košmaras o ne darbuotoja. Ir kur valdžia žiuri.
Parašau laišką del kursų kitame mieste pati radau. prieš kelias dienas ir negavau atsakymo iš konsultantės Rimutes. Ir del kad finansuotu už kursus uzimtumo tarnyba labai rūpimas klausimas. Kita diena ta pati parašiau pagaliau atrašė bet kad yra mokymai mc zirmunai o ne parašė kad ar finansuotu mokymus uzimtumo tarnyba. Kaip dirba ne kompetetingi darbuotojai kam pakeitė uzimtumo tarnyba pavadinimą. Aaa per žinias net skelbė mes padėsim kiekvienam žmogui ieškančiam darbo. Ne velnio.ateinam tam kad laiką paskirtų ir tam kad klaviatūra pabansnotu pirštų. Ir aš to norėčiau tokio darbo. Geriau dirbkit ir pasiūlykite žmogui kažką ar kursus ar darbą o ne špygą. Lietuvos gėda. Geriau dirbkit ir nuoširdžiai su žmogum dirbkit. Aš noriu kažką keisti savo gyvenime.
Sveiki, noriu pagirti Kauno jaunimo skyriaus konsultantę Edita. Labai taktiškas žmogus, žiūrintis kaip nuoširdžiai pagelbėti, ne tik kuo greičiau atsikratyti žmogumi. Labai pozityvi asmenybė. Turiu bėdų dėl nuomos Kaune, tai darbo pasiūlymų negaliu priimti. Ne tik, kad sutiko palaukti, kol išsispręsiu dėl nuomos, bet ir pagelbėjo šiuo klausimu. Kartais tikrai būna sunku, atrodo viskas nesiseka, vis jautiesi pasimetęs, bet labai malonu, kad galima sutikti savo darbą mylinčių ir geros širdies žmonių. Jeigu netyčia skaitote, dar kartą ačiū Jums, Edita! Esate Žmogus iš didžiosios raidės, sėkmės tiek profesiniame kelyje, tiek asmeniniame gyvenime!
UAB Zenklo Garantas direktorius Mehman Tahirov
2022-07-21 14:03:36 IP 2e7r3q78
Laba diena, siandien teko bendrauti su Uzimtumo tarnybos darbuotoja Nijole Subaciene, maloniai nustebino darbuotojos kompetencija ir nuosirdus bendravimas ir geranoriskumas.Deka tokiu darbuotoju malonu kreiptis i tarnyba ir zinoti kad bus suteikta profesionali pagalba ir konsultacija.Imones vardu esu dekingas, kad yra tokia darbuotoju.Tuo paciu linkiu Nijolei sekmes darbuose ir asmeniniame gyvenime.
Marijampolės užimtumo tarnybos, jaunimo skyriaus, , specialistė" Viktorija Jasiliuniene labai nekompetetinga ir savo darbo neatliekanti. Nors kaip ir visa užimtumo tarnyba yra išlaikoma is mokesciu moketojų kisenes
Sveiki, noriu pranesti apie bloga patirti su marijampoles jaunimo uzimtumo skyriaus darbuotoja Viktorija Jasiliuniene. Per visa laika, kuri praleidau uzimtumo tarnyboje buvo pasiulius vos viena darbo vieta 2menesiams uz mazesnį negu minimalų atlyginima, nebuvo siulyta jokiu kursu, mokymu ar kazkokiu perspektyvu. Buvau ismestas is uzimtumo tarnybos, nes ji paskyre apsilankymo laika, nors tuo metu dalyvavau darbo pokalbyje, po darbo pokalbio parasiaus elektronini laiska ir paaiskinau situacija, taciau siai personai tai buvo neidomu. Labai nemaloni ir savo pareigu visiskai neatliekanti Viktorija manau neturetu dirbti sio darbo
Nusivyliau, šia valstybės išlaikoma tarnyba.
Rašai el. paštu laiškus dėl susitarimo susitikti pokalbiui, neatrašo, laiškai blokuojami, siūlo prastos reputacijos darbo vietas, jaunam asmeniui su negale bandančiam kabintis į gyvenimą. Poto gauni atsakomuosius laiškus už kažkokius tai pažeidimus, kokius ? neaišku (atsakymai ateina be argumentų).
Vizito metu konsultantė, konsultuojanti mane, sudarydavo tokį yspūdį jog į mane žiūri iš aukšto... toks jausmas jog ne konsultuoja, o stato ragus.
Taigi taip dirba Šiaulių miesto užimtumo tarnybos darbuotojai.
Esu užsiregistravusi Vilniaus klientu aptarnavimo departamento 3 KAS. Likau labai patenkinta specialistės Eugenijos Butkutės darbu, kuri teikdama konsultacijas atlieka labai profesanaliai, bendrauja nuosirdziai, ko pasėkoje pasijunti, kad rinkoje tu nesi tik menkas niekam nereikalingas varžtelis, bet ir potencialus galintis nešti nauda darbuotojas.
Kokia čia dar tarnyba, jei pati įstatymų nesilaiko. Net į klausimus negali atsakyti… O gal nesugeba…? Virš dviejų savaičių laukiu atsakymo į užklausą - nėra! Nes neturi, ką atsakyti… Vėl turėtų rašyti "nusižengimų nerasta" ir savo darbuotojas (sunku tokiu žodžiu net pavadinti, nes nieko nedirba, arba dirba bet kaip ir bele ką…) už ausų traukti… Dar kažkokias reformas daro - nuo savęs pradėti reikia ir savo darbą bei elgesį susitvarkyti. Įdomu, ką ta vadove Inga Balnanosienė veikia, jei jai į viską nusispjauti ir nesvarbu, kaip darbuotojos dirba… O gal čia pagal tą posakį, jog "žuvis nuo galvos pradeda gęsti…"
Judita 2022-06-29 12:51:31
Esu kaip apie 3 mėnesius be darbo esu registruota užimtumo tarnyboje registruota ir gaunu iš sodros nedarbingumo mokesti bet aš skambinau prašiau siusti mane mokytis siuvejos specialybės su stipendija man pasakė pasizimes praneš man kita sik skambino sako galesiu jau greitai mokytis tik dar reikia palaukti kol grupe susirinks aš laukiau ir kai buvo paskirtas vizitas kadangi dėl numerių pasikeitimu skambinau kitai pavadojančiai konsultantei aš paklausiau dėl savo specialybės ar galesiu įstoti ji man pasakė kad jau seniausiai prasidejo mokslai ir kad kitais metais teks nebent pasirinksiu iš 4 profesiju ką tokiu atvejų man daryti nes visus metus tikrai man nemokes sodra
Atsiprašau už klaidas
Nieko blogo, tik iškylos klausimas.
Mamytė viena auginanti vaiką 6 metu (darželio jau nelanko), gyvenanti iš social.pasalpos ir vaiko pinigų bei nuomojasi kambariuka. Tarpininkė siunčia į darbą, sakydama, kad jai neįdomu kur des vaiką. Mamytė dirbti neatsisako, tik prašo palaukti kol vaikas pradės lankyti mokyklą.
Gal yra kokių išimčių tokiai mamytei (social.remiama)
Problemu birza! Bukit atsargus nes apgaudineja!
Xxx 2022-06-02 10:54:10
Cia atsakymas i tavo pasiūlyma kitam. Man nereikia nieko daryti
Ir išvis čia tikrai panašu kad rašo nuo biržos asmuo arba "noreciau buti" bet nesu. Visokie pasiulymai ka kazkam t.y. bedarbiui pabandyti.nęsvarbu kad ne i tema ar i tema.bet pabandyk. O vietoj to negali birza tiesiog dirbti taip kaip reikia dirbti ir nereiks niekam nieko pabandyti ir bandyti.
G 2022-06-01 13:22:48
Pabandykit paskambinti ar parašyti e-paštu savo konsultantei užt, gal atsius skelbimų sąrašą. Čia tik mano pamąstymai..
Cia atsakymas i tavo pasiūlyma kitam. Man nereikia nieko daryti
Toks strigimas nepriimtinas, neimanoma perziuret pasiulymu. Ir dar, ar kaip nors tikrinami darbdaviai, jau turim juoda sarasa jie nepasirodo pokalbi ir neatsiliepia telefonu. Paskutinis "nuotykis" sutarem del darbo, isejom is pries tai buvusios darbo vietos, nes statybos stringa, o jis dingo, teko gryzt i birza.
Sveiki, esu registruota užimtumo tarnyboje, auginu vienerių metų vaiką, gaunu nedarbo išmoką iš Sodros. Darželyje vietą gavau tik nuo rugsėjo. Dabar siūlo darbą, nors neturiu kur palikti vaiko. Ar gali mane išbraukti iš užimtumo tarnybos tokiu atveju?
Xxx 2022-05-31 18:48:07
Vykti i darbo biržą skaityti darbo pasiūlymus bedarbiui tobulas pasiūlymas. (turbūt taupant pinigus ir neturint pajamų papildomiems tokiems pasivažinėjimas. kai visą tai galima padaryti ir daryti be išlaidų ir iš namų ir dar neaišku ar šia dieną ten įleis).
Xxx 2022-05-31 18:35:47
Dvi savaites atnaujinimai ir neveikia svetainė.
Tiksliau viena iš biržos nuorodų pirmųjų.
G 2022-05-30 23:21:11
Norėčiau būti. :)
O dėl Tavo problemos ieškant skelbimų: rašo, kad svetainė yra atnaujinama, todėl galimi trukdžiai; pabandyk nuvykti tiesiai į poskyrį, ten būna atšviesti ant popieriaus darbo skelbimai.
Dvi savaites atnaujinimai ir neveikia svetainė.
Tiksliau viena iš biržos nuorodų pirmųjų.
joga 2022-05-29 10:51:27
kiba jus ir esta ta darbo birzos maloni darbuotoja?
Norėčiau būti. :)
G 2022-05-24 19:14:24
Ačiū Jonavos užimtumo tarnybos kompetetingiems darbuotojams už tikslų, malonų bendravimą visais įdarbinimo klausimais.
kiba jus ir esta ta darbo birzos maloni darbuotoja?
idomu koks siknarankis daro tos tarnybos interneto puslapi? KAD PVZ paziuret darbo vietas marijampoles rajone turi isnarsyt visos LT darbo pasiulymus nes neina isfiltruot. zodziu tdarbo birza dykaduoniu gauja. P.S. esu dirbantis ieskausi geresnio darbo.
Laba diena.
Situacija: nuo š. m. balandžio 5d stojau į darbo biržą. Gegužės 4d jau įsidarbinau. Ir už stovėtą laiko tarpą biržoje negausiu jokios nedarbo išmokos.
Paklausus sodroje, kodėl?
Pasakė: per trumpai stovėjote darbo biržoje ????
Mano tikslas buvo ne stovėti darbo biržoje. O susirati norimą darbą. Bet išeina taip, kad už mėn. be darbo nieko negausiu.
Kodėl taip, 1 mėn tai neturėjau pajamų!
Kodėl birža keičia apsilankymo paskirtą laiką nei iš šio iš to. Užsiregistravus, patvirtinus registraciją su konsultantų, gaunamas sekantis vizitas uz kelių mėn, tačiau netikėtai po kurio laiko i elektroninį paštą gaunamas pakeistas vizitas su atgaline tada. Nelabai suprantu kaip einama diena gali paskirti laika i praėjusia dieną. Ir kaip susisiekti tada, kada skambinti ar neskambinti išvis nes buvo vizitas planuotas dar tik uz kelių mėnesių.
Beje informacinis laiškas klaidinantis. Rašoma atvykti numatytu laiku, nebent su konsultantu suderinta nuotolinė konsultacija. Na pirmą kartą turbūt visi ir atvyksta. Jei laikosi laiško info. Bet deja vykti nereikia
Užimtumo tarnyba
2022-05-20 12:32:43 IP 2i240pll
Vytas 2022-05-20 12:30:39
Sveiki. Kaip reiktų išsiregistruoti iš užimtumo tarnybos?
Užimtumo tarnybos tinklapy neradau tokios funkcijos. Ar reikia rašyti prašymą laisva forma savo UT paskirtam specialistui?
Sveiki, taip, parašykite laisvos formos prašymą ir nusiųskite specialistui.
Sveiki. Kaip reiktų išsiregistruoti iš užimtumo tarnybos?
Nida 2022-04-12 12:42:45
Norėčiau gauti atsakymą ; kodėl I.žygienė išbraukė iš biržos ir kodėl vedėja V.Nakienė per savaitę laiko nesugebėjo atstatyti į darbo biržą? Nuo kada tarpininkės elgiasi savavališkai pagal savo antipatijas, o ne pagal įstatymus? Ir kur kreiptis, jei darbo biržos darbuotojai nesugeba tinkamai atlikti savo tiesioginio darbo???
Tik per teismą galite savo pasiekti, nes ten visiška betvarkė, korupcija, neišmanymas ir t.t…. Ir už mokesčių mokėtojū pinigus…
Sveiki noriu parašyti atsiliepimą apie jūsų darbuotojos Aušros Kučinskaitės, kuri dirba Gargždų miesto skyriuje neprofesionalų ir neatsakingą darbą.
Mane isregistravo iš darbo biržos nes nesusiskambinau vizitui, kuris buvo sutarta dieną.. čia mano bėdos pripazystu, bet paskutinį mūsų vizitą aš ją informavau, jog mano mobilus telefono numeris yra pasikeitęs ir ji pati prie mano akių pasakė, kad gerai pasižymesiu pas save, kad yra kitas numeris. Pasiskambinus jai ir paklausus, kodėl nebuvo susisiekta su manimi, ji pasakė, kad man skambino (2kartus)-i sena numerį. Paklausus kodėl skambinote į sena numerį nes buvote pati sakiusi, kad įsivedete į sistemą naują numerį, ji man pasakė, kad čia yra mano bėdos. Klausimas -kodėl tada Sakote, kad į sistemą įvesite mano naują numeri, bet skambinate į seną? Toks jausmas, kad specialiai ji taip padarė kad nereikėtų mokėti išmokos žmogui, per jo neapdairumą. Tikiuosi bus atsižvelgta į jos neprofesionalų ir neatsakingą darbą ačiū
Nesibaigs niekada
2022-05-06 09:11:59 IP 5cesbs0e
Nida 2022-04-12 12:22:53
Panevėžio d.b. tarpininkė I.žygienė išmetė iš biržos todėl, kad susirgau, ir matyt, per savo neišmanymą negalėjo surasti nedarbingumo pažymos, kurią išrašė šeimos gydytoja R.Ulianskienė. Skambinau vedėjai, ji atrado pažymą, liepė parašyti prašymą į el.paštą, bet per savaitę laiko taip ir nesugebėjo atstatyti į biržą...Kada baigsis ta betvarkė biržoje ir, ar dar galima sulaukti normalaus elgesio iš tarpininkių, ar jos turi teisę žeminti žmones, netekusius darbo ???
Ten visiems dzin ir jie niekada nesiskaitys su žmonėmis, nes žmogiškumą seniai praradusios…
Neturėkite vilčių
2022-05-06 09:09:12 IP 5cesbs0e
Toje kontoroje su tokiomis darbuotojomis teisybės neieškokit, vis viena gausite atsakymą, jog nusižengimų nerasta. Ten paskutinės padugnės dirba.
Norėjau išreikšti padėką Užimtumo tarnybos darbuotojams, kadangi neradau skilties kur galėčiau parašyti, rašau čia. Skambinau į Užimtumo tarnybą bendruoju telefonu ir buvau nukreipta su savo klausimu toliau, visos konsultantės bendravo neįtikėtinai šiltai, dėmesingai, kad tiesiog negaliu tuo nepasidžiaugti. Toliau bendravau su Rasa Ivanavičiene. Ši darbuotoja taip pat labai dėmesingai ir šiltai bendravo, jaučiausi gavusi geriausią aptarnavimą. Darbuotoja operatyviai, nieko nelaukdama pasiaiškino situaciją, skambino man net kelis kartus, kad suteiktų pilną informaciją. Nustebino didelis darbuotojos įsitraukimas, žmogiškumas (darbuotoja nuoširdžiai užjautė kai situacija man pasisuko nepalankiai) bei atsidavimas darbui. Nepaprastai esu nustebinta, AČIŪ JUMS.
Kaip bebūtų gaila, UAB "Gausuva" baigia savo darbus, bet nepaisant to, negaliu nepadėkoti jūsų tarnybai, ypatingai Šiaulių rajono Kuršėnų skyriaus darbuotojoms Ritai Liaudanskienei ir Linai Liaubienei už nepriekaištingą, operatyvų, kokybišką darbą.
Džiugu, kad jūsų tarnyboje dirba tokie kvalifikuoti ir atsakingi darbuotojai, labai gerai išmanantys savo darbą.
Gavau darbo pasiulyma, paskambinau nurodytu numeriu, man pasake, kad jau yra idarbintas kitas asmuo. Po 2 savaiciu gaunu laiska, kad as esu pasalintas is uzimtumo tarnybos, nes atsisakiau darbo be pateisinamos priezasties. Tai taip gaunasi, kad mane ismete uz tai kad as nepriemiau pasiulymo, kuris nebegaliojo jau ir buvo neimanoma jo priimti. Nei darbo negavau nei ismokos uz balandi, ismete is uzimtumo tarnybos ir dar pranese tik po 2 savaiciu apie viska.
Nida 2022-04-12 12:22:53
Nusigyveno Užimtumo tarnyba taip, kad pasidarė mokamus 700-uosius numerius. Ne šiaip kad pasiskambini neribotą planą turėdamas, bet dabar bedarbis skambinant specialistui turi mokėti sujungimo ir kas minutės mokestį, o specialistas ragelio nekelia… ir nors mobiliojo ryšio operatorius pateikia informaciją kad apie skambučio kainą abonentas turi būti informuotas, tokio dalyko prie nurodyto nr. neradau.
Biurokratų irštva gal net už seima baisesne
Norejau parasyti kaip darbuotojos nesiskaito su bedarbiais bet matau kad jokio naudos. Čia visi rašo o naudos nėra ir niekas nesikeičia. Kodel tokia diskriminacija? Kodel vieni turi laikytis taisyklių o kiti ne? Kodel vieni už menkiausius nusižengimus baudžiami o kiti nebaudžiami gali daryti ką nori? Kodel naudojant mokesčių mokėtoju ir biudžeto lėšas ir turint dirbti žmonėms, dirba prieš juos? Kada bus šio absurdo pabaiga? Siaubas iki ko dasigyvenom. Sėdi apkerpėjusios nieko neismanancios bobos neturinčios net jokio mandagumo ir dar kažkokias viršininkės vaidina. O juk visiškos šiukšles yra.
Noriu tiesiog pagirti Elektrėnų sav. konsultantę Ieva. Tokio išsamumo ir nuoseklaus paaiškinomo nesu gavus jau senokai. Tokie žmonės ir turi dirbti, džiaugiuos, kad turiu būtent šią konsultantę.
bedarbio statusas nuo siandien nutrauktas, ismokos sustabdytos. ar gausiu pinigus si menesi uz praeita (sausi) kol dar buvau registruotas?
Kurią mėnesio dieną mokama stipendija iš užimtumo tarnybos?

"LastMile" ir "Iki" pradeda autonominį prekių pristatymą: sėkmę vertins keliais rodikliais 09-23 02:41
Nors autonominiai automobiliai Lietuvos keliuose yra visiška naujovė, ne išsiskirti rinkoje, o optimizuoti veiklą ir pagerinti pirkėjų patirtį jais sieks maisto ir kasdienių prekių pristatymo į...
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas 09-23 02:36
Lietuvos žmonės svarbiausiu turtu įvardija savo būstą. Tyrimo duomenimis, namus, kaip svarbiausią materialiąją vertybę, išskiria 82 proc. šalies gyventojų. Būstas lietuviams svarbesnis už...
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti 09-23 02:33
Plačios karjeros perspektyvos, puikios darbo sąlygos, solidus atlyginimas – dėl šių ir daugybės kitų privalumų programuotojo profesija tapo itin patraukli bei geidžiama. Nors užaugę vaikai savo...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

AutoZone 2096,84 +0,68%