Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Atsiliepimai apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Parašyk savo nuomonę apie Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vilniuje gal vienas zmogus visa miesta aptarnauja? 9 ct uz minute, o skambinta jau keleta valandu. Gal puikus budas uzsidirbti is tu mokamu skambuciu? Jau ta muzika laukiant aptarnavimo mintinai ismokta. Aciu uz koncerta!
Juokaujat gal? Noras pavaizduoti vakarus, o gaunasi kaip visada kitaip.
Utenos užimtumo tarnyboje dirbanti Ingrida Gintautė labai nemandagi, pradeda isterikuoti, kelti balsą, net neatsisveikina gale pokalbio, tiesiog numeta ragelį.... Pasakius, kad negaliu to darbo dirbti pasiųlė tiesiog nebeieškoti darbo. Sakyčiau vieną kartą, bet visą laiką kiek teko bendrauti taip pat viskas, nemalonus tonas, pašiepiantys pasisakymai. Kitiems kam teko su ja bendrauti tAip pat pasirodė labai nemalonus aptarnavimas. Gėda, kad dirbant su žmonėmis nemoka su jais bendrauti.
Pastoviai neužkrauna.. 'Taupo ant seo lopai'
Sulinde į šitą kontorą vadinamieji konsultantai kaip kokie tarakonai. Nafig jie rekalingi, jeigu tik paklausti gali "kaip sekasi?".Įstaigai atrodo, kad darbas tai tik pas darbdavį atsėdėti valandas ir pasiimti atlyginimą.Iš valstybinės kontoros net ir nesitikėjau jokios pagalbos. Tačiau susiradus darbą konsultantė dar skambino kelis kartus, klausinėjo kokioje vietoje dirbu, prašė pateikti įmonės informaciją. Numečiau ragelį ir jokių informacijų nepateikiau.
Kiek teko kreiptis į įstaigą, visais atvejais darbu pasirūpindavau pati be jų pagalbos. Turiu aukštąjį išsilavinimą, gal dėl to daug galimybių atkrenta, bet kai sakai, kad domina įvairios alternatyvos, o tau tik pasako kada kitą kartą ateiti, arba ištisai klausinėja tai ar ieškaisi darbo? Tai palauk, o kam tu ten sėdi? tai ką žinau. Tos kurios kontaktuoja su bedarbiais panašu labai nepersidirba. Ir dar reikia pranešti kai jau ruošiesi darbintis, na ok, bet kai pradeda klausinėt kokia įmonė, koks darbo pobūdis, nuo kurios dienos įdarbins, tai kyla klausimas kam joms tokios informacijos reikia? Kad užsižymėtų, kad jos čia padėjo įsidarbint? Be to, konsultantė pasitaikė arogantiška, gerai bent tiek, kad karantino metu užtekdavo tik paskambint ir nereikėjo eit ir žiūrėt į amžiais prastai nusiteikusį žmogų.
Klp UŽIMTUMO TARNYBOJE Lina Urbonė per ja negavau pašalpos, kad nepažimejau varnelės ir likau kalta tai mieli specialistai ka jūs veikiat, klijentu netūrit viskas nuotoliniū budū ir nesugebat paskambint pranešti kad kažka nedarašiau, nepažimejau toks jausmas kad nereikia pinigu man, o viskas del sušiktos varnelės ir Urbonės darbo, pirma karta pakliuvau i tokia situacija, ir nrsvarbu kaip žmogui gyventi, apgailetina Lt
Noriu padėkoti Klaipėdos skyriaus darbuotojai A.Žiubrienei už malonų aptarnavimą, savalaikį informacijos suteikimą, visapusišką bendradarbiavimą. Už begalinę kantrybę šiuo sunkiu laikotarpiu. Didelis ačiū.
informacija ieskantiems darbo: UAB Nobaltis ir UAB Auksinis varnas tai ta pati firma, tos pacios vadybininkes Danguole ir Greta, Diana, o dir. Modestas Norkus. Jie labai ziauriai skriaudzia zmones, nesiskaito su valytojomis visiskai, ismeta is darbo zmogu kaip siuksle.
UAB „Apskaitėja“
2020-12-11 08:57:01 IP 28ma08co
Šiuo sudėtingu dėl mūsų klientų laikotarpiu, gan dažnai kreipiamės į Jūsų tarnybos Šiaulių sk. darbuotojus. Po mandagaus ir profesionalaus išaiškinimo ir po mūsų ačiū, džiugu išgirsti žodžius „tai mūsų toks darbas“. Taigi, ačiū visiems už kantrybę ir ypatinga padėka Vitalijai Liubavičienei, ačiū.....
nežinia ką ten viekia tie konsultantai. ko paklausi, to negausi. darbo ieškaisi pats, o kai randi programą, kurioje galėtumei dalyvauti, tai ne tik kad nepadeda, bet dar ir atkalbinėje, atseit negali tu ten pretenduoti, geraiu jau bedarbiu būti..... o jiems nauda, kad tu bedarbis, pinigus tai vis tiek gauna iš dirbančiųjų kišenių....cha cha cha
Siauliai ******* agentūra
2020-11-30 14:27:58 IP 28mcs8jc
Noriu pareikšti savo nuomonę apie tai.
Kaip bendrauja ši saraskinu kontora.

Bendravimo kultūra kaip ištraukti iš kaimo šie ale konsultantai.
Bendraut nemoka rėkia pilna gerkle nesusipazine su situaciją.
Ir menkina kiekvieną žmogų. Ir klausia ko čia tau reikia atėjus, ko nori ir panašūs klausimai
Klausia ar turi telefona?
Ne b*** is taksafono skambinu

Ateini pasirašyt dokumentų, nieko ten nėra, jog pasakyti kaip ką pildyti.
Pasirašius nėra kur palikti.
I duris beldi ir niekas nereaguoja.
Ir cituoju viena iš darbuotojų
Mes ne durininkai, kad kiekvienam čia duris darytume.
B** is mūsų pinigų geria kavą ir nesugeba atidaryti durų, kad paiimt prašymą, telefonu paskambint neįmanoma
Skambini 30min ir niekas net nesistengia pakelti.

Ble nei vieno teigiamo komentaro nėra susimąstykite biški kas per žmonės tada dirba pas jus.

Prasiveskite vidinius mokymus kaip bendrauti su žmonėmis
Arba keiskite mastyma i žmogų.
Sėdi seni krienai kuriuos tik kojom i priekį išneš juos.

Karma is a bitch
Atsilygins jiems kai elgiamasi su žmonėmis
Paskyrė vizitą tokia diena išanksto su manim nesuderine
Ateinu į vietą, laukiu prie durų 10min skambinu niekas nekelia skambinu dar pakelia net neprisistato. Kas atsiliepė
Sako kaimietisku balsu alio
As tvarkingai prisistaciau
Kol išgirdo pavarde
Sakau laukiu prie durų atėjau į jūsų susitikimą paskirtą
Tai sako aš bilioteni ir pradeda teisintis.
Tai atsiprašant kam žmogui paskirti susitikimą kai jos nėra vietoje.
Gavau vykti iš kito miesto
Ar kas kompensuos už kurą ir sugaista laiką.
Manau ne nes jiems visiskai pofik
Gi esi bedarbis ir turi laiko į valias tai gal žmonės irgi planuoja diena nors ir neturi darbo.
Nepagalvojate dolba**** agentūra iš mūsų išlaikoma agentūra
Noreciau ne apie uzimtumo tarnyba parasyti, bet apie darbdavi UAB "NOBALTIS". Jie idarbina neigaliuosius.Kas iesko darbo, atsargiai su jais. Cia viena seima is Pikeliskiu kaimo, Vilniaus raj., kurie tyciojasi is invalidu. Kai pralaimi konkursą, tai nepasiulys tau kito darbo, bet ismes tave kaip seną nereikalinga daiktą, ir dar straipsni uzrasys, kad cia tavo kalte.O patys eis i uzimtumo tarnyba ir vel ieskos valytojos. Taip dirba vadyb.Greta, Danguole, o ju direktorius Norkus. Kiek invalidu jie nuskriaude.Atsiskaitymo lapeli paprasysi, tai tau pasakys, kad rytoj tave ismes, arba dirbi arba iseini savo noru. Uzimtumo tarnyba, Jus privalote atkreipti demesi i situs pazeidejus. Jie gali pakeisti firmos pavadinima, bet vardu savo nepakeis.Is ju turi buti atimta tese darbinti zmones, ypac invalidus.
Atrodo, jog didele dalis sitos istaigos konsultantu is tvartu surinkti. Esu bendraves su konsultante kuri pastoviai pakeltu balso tonu sneka. I savo pareigas ziuri tik kada laikrodukas ismus atlyginimo data. Galbut sioje valstybineje istaigoje dirba tikrai cia norintys dirbti, motyvuoti zmones. Puiku. Taciau, dazniau tenka susidurti su cia (ut) pries savo valia "dirbanciais" darbuotojais. Ka toks zmogus gali rekomenduoti, motyvuoti darbo ieskanciam, jeigu pats sedi bile gauti atlyginima? Konsultantu patarimai, spjaukite i juos, jie nebent patars kas veike pries 50-60m., bet ne siandien.
BAISU!!!!!! Proto knisejai tiek žada kalba apie profesiju mokymus o gauni špyga tukstantis priežasčiu, kad tik negautum finansavimo ir dar i akis meluojama GEDA!!! Nesuprantu kam toki darba dirbti jei nemoki su klientais bendrauti. Vienai paskambini tai ji laiko neturi i klausimus atsakyti ir padeda rageli, kitai paskambini tai meluojama, paskambini vedejai pameluoja ir toliau nukreipia pas konsultante! Kam jus tada kalbat api tuos mokymus jeigu niekam ju neduodat!!!!! Po velniu tikrai uzknisat su savo nesamonem!!! P.s vieniem duodami kursai kitiem ne tai turi tikriausiai valdzia pažinoti, kad gautum! Maladiec skaitosi gryžau gyventi į lietuva iš užsienio
Dirbau blet nuo manęs vieno minimum 500Eu kas mėnėsį mokesčių valstybei 2020-07-16 09:00:21
Trečius metus tenka jau registruotis į šitą šykynę, trečią kartą negali padla pusvalandį sedėdama maigydama mygtukus ir tylėdama įrašyt man į cv, kad aš šneku lietuviškai. Tą aš supratau po trečios registracijos biržoj, kad per pirmus du (šešis, nes po tris kart susitikta buvo) kartus nieko nebuvo atlikta ar parašyta. Du iš tų apsilankymų prašyta suteikti kokių nors mokymų ar kursų, tai į tai atsakymas buvo tik 'ten yra eilė'. Kaip suprantu, kai būna eilė, reiškia, bybį tu ir gausi jei eilė, namo. Sovietmečiu nieks lygtais eilėm nesiskundė, tik dabar vaikam verkšlent užtenka. Galų gale geriausia tai, kad tik pirmą kartą užsiregistravęs aš išvis gavau finansinę paramą. Kadangi jie turi dešimtmečius veikiančią ir laiko patikrintą sistemą, tu gali tik pasikart, jei tave darbdavys atleidžia savo finansiniais sumetimais per 7 mėn. Negali kėsintis į tuos pinigus, kuriuos būtų sumokėję, jei atleistų iki 6 mėn., o iš naujo gaut paramą turi sedėt laukt. kol praeis metai. Na tai b**t spėkit ar skrandis mano laukė 5 mėn ar ėjau narkotikus pardavinėt

Labiausiai šlykštu tai, kad tam banke jobanam dirbdamas valstybei minimum 500Eu kas mėnėsį atmieždavau. Vieną kartą atleido, valstybė man špygą už tai, nu ok. Pradedu dirbt logistikoj, matau kaip nuo 800 iki 1000 mano eurų eina tiem velniam

Kur man parama? Kur mano pinigai? Kam aš mokesčius moku? n***i vakar išsikviečiau greitąją merginai, tai nepriėmė tiesiog visą dieną lazdynų ligoninėj, nes pasakė "turėjo į santariškes vežt", nors iš karoliniškių vežė? Kas mane motyvuoja nors centą šitai valstybei skirt?
Dabar tik pamatei kad čia debilu urodu valstybe kad tik numelžt ir kas atsitinka dvesk velniop
Sveiki, norėčiau trumpai nupasakoti savo šiandieninę situaciją. Esu dirbantis žmogus, bet taip jau atsitiko, kad dėl šeimyninių aplinkybių turėjau išeiti iš darbo, bet ne apie tai..
Man reikėjo pasiskambinti į ('Užimtumo tarnybą), kad padėtų užsiregistruoti ir užpildyti formas.. kadangi šiuo metu el. bankininkystės neturiu, tikėjausi pagalbos...
Susisiekiau su ponia IRENA MEDIUTO, nes pas ją mane nukreipė...Ir dievaži.. Jokio malonaus bendravimo, jokios pagalbos užpildyti formas, tik pasiūlymas, eikite į banką, susitvarkykite el.bankininkystę ir pati viską užsipildykite...Jau nekalbu apie tai, kad šiuo metu serga mano vaikas ir tokios galimybės, o ir laiko neturiu.. Tuomet pasiskambinau ir vėl tuo numeriu, kuris mane nukreipė pas ją ir tiesiai šviesiai pasakiau, kad nesusikalbu su Jūsų kolege...Manęs atsiprašė, kad turi tokių nekompetetingų ir nemalonių kolegių..Tai išvadą tokia-jei nenorite dirbti, jums jūsų darbas yra toks nemalonus ir išsikraunate, pone IRENA MEDIUTO, ant nekaltų, pagalbos ieškančių žmonių, tai gal verta susimąstyti ir ką nors keisti?
P.s noriu padėkoti Jūsų kolegoms už darbą, kurį turėjote atlikti jūs.
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad Užimtumo tarnyboj (Kaunas) dirba savo darbo nevertinantys, nesuprantantys žmonės...Realiai pats žmogus, kuris turi išsilavinimą, darbo patirtį turi ieškotis informacijos, kurią turėtų suteikti konsultantas, nes tokia pareiga informuoti žmogų!!! Deja, patirtis sako ką kitą. Toks jausmas, kad per prievartą juos ten atvedė dirbti, nes noro atlikti savo darbą iki galo tikrai nerasta...
Siulau siai istaigai prasifiltruoti savo "specialistus". Bendraujant su tais jusu vadinamais konsultantais atrodo, jog daugelis sitoje valstybineje istaigoje per prievarta sedi. Kreivais veidais ir susirauke, kazkuo nepatenkinti, nes reikia bendrauti su bedarbiais. O ko jus tikejotes, kad nereikes kontaktuoti su zmonem? Jei netinka darbas - galit bet kada iseiti. Tos neva konsultacijos yra apsoliutus nulis. Nepastebejau, jog isigilintumete i tai kokio darbo iesko zmogus, kaip galetumete jam patarti. Nieko. Tik kreivais, prarugusiais veidais sedite savo kabinete.
Violeta Mileriene
2020-10-20 11:33:24 IP 2nom5d4n
Labai profesionaliai ir greitai dirba Kauno Užimtumo tarnybos tarpininkė Dalia Oželienė. Dėkoju jai už malonų bendravimą ir supratimą. Sėkmės
Šiandiena. Spalio 15 d. Paskirtą dieną ir val atvažiavau į Molėtų užimtumo tarnybą, aš užsiregistravau prieš metus, prieš pat prasidedant korono vyrusui, mūsų neįsileido į kabinetus o priiminėjo kolidoriuje, man paskirta Edita Žibienė pareiškė kad per metus aš nesugebėjau rasti darbo tai dabar turėsiu eiti dirbti kokį jos man nurodis, aš pasakiau kad sutinku tik kad į tą darbą kurį siulisit būtų vežioja a nes aš neturiu mašinos, o ji čia jūsų problemos. Jei aš nesutiksiu su jos darbo pasiūliau tai tipo net nesupratau.. Gal iš biržos išbraugs. Žinote pasijaučiau kaip prie ruso, aš dievas ir kaip pasakysiu taip ir bus, ir dar taip nepatenkintų veidu, tipo ko aš čia dar šakojusi
Bronius 2020-02-08 19:13:03
Noriu parasyti apie Kupiskio uzimtumo tarnybos darbuotoju darba- katastrofa !!!!! Kaip tokios neorientuotos neismaneles sedi uzemusios kedes ir da alga gauna!!!! Baisu nueiti pas ale specialiste Virginija Braze- tokio nemandagumo ir neissiauklejimo dar niekur neteko sutikt. Sita mergele reiktu i mandagumo kursus nusiust ant persiiauklenimo
Pritariu yra ir dar viena Agopoviene išbrauke iš sąrašų nes negalėjau maximoje dirbti 12h. Atceit atsisakiau tinkamo darbo be priežasties. Aišku 3vaikai du iš jų lanko darželį ir vyrui komandiruotės po 6savaites trunkančios tai nėra priežastis jiems. Viskas normaliai taip išeina...
Darbuotoja Irena Toropina, yra puiki konsultante, bei labai mandagus ir komunikabilus žmogus. Malonu skambinti :)
Netekus darbo, nuėjome užsiregistruoti Kazlų Rūdos užimtumo tarnyboje, šiuo metu atostogauja Donata tai teko eiti pas Editą, bendravimas toks lyg pas ją brautumėmės į namus vidurį nakties, nemanagiai susuktu veidu pasakė kad šiandien ji jau neregistruos nes du jau užregistravo, ir išvis jai pertrauka kavos
Toks įspudis, kad šiaulių apskrityje (detaliau nenurodysiu, suprasit dėl ko) ši įstaiga išlaiko ir suteikia saviem bedarbiam darbo vietas. Paskambino ir sako, kad norėtų i kažkokius jaunimo socialinių kompetenciju dydinimo kursus ar kažkas panašaus įrašyti, nes trūksta jiem žmonių kursam. Pabrėžiu trūksta.Paklausus ką man šie kursai duos, ar darba suras, negali paaiškinti. Tik, užsiminė, kad įkišti gali kur niekas neina su parama biržos darbdaviui, kad puse metu išejus iš to darbo į darbo birža įstoti negalėčiau (susidoros kaip supratau, kai nešoksiu pagal jų dudelę), nors aukštaji mokslą baigęs esu ir nesuprantu ką ten pasapalioti gali man, nes jau ne pacukas esu katik baigęs ir jau dirbęs ne viename darbe. Paskui apsireiškė, kita kursu pasakotoja, kurios paklausus apie ką kursai, atsako, , apie daug ką" :D 10 kl. mokines atsakymas, o ne specialystės čia. Mintis iš karto apie nieką turbūt, kad jokio kursu plano nėra. Tai bent prisidengia karantinu ir per kompa viskas vyks, važiuoti nereiks. Bet įdomiai aš bedarbis, gal aš interneto neturiu, nes neturiu iš ko susimokėti ? kompiuterio, išmanaus telefono gal neturiu? niekam nemotais. Man šių įrankių darbo birža darbo paieškai nesuteikė, tai gal aš neturiu tiesiog? Na, kad nemoku naudotis, tai senesni gali nemoketi, tai nieko dar. Bet dėl interneto, tai tikrai ar nereiktu atsiklausti pirmiau ar turiu sąlygas klausytis neaiškiu kursu apie nieka? Apie, kuriuos, net pati pasakorė nežino apie ką :D Jei ne soc. draudimo pinigai, kurie kapsėtu, kas mėnesį baigus pinigu mokėjimui senai bučiau išėjas iš biržos, nes normalaus darbo vis vien ten nepasiūlys, na gal dar duos tuos žadėtus 200 už korona. Bet tikiuosi kuo greičiau, bet kur įsidarbinti, kad nereiktu nesąmoniu klausyti, tos specialystės, kai sakoma: pavalgęs- alkano neužjaus, matosi iš medianos ir vidurkio algu, kad nėra ko jiem lakstyti iš darbu :/. Reiks žiurėti, gal ir pačiam į birža įlisti kaip nors pavyks ir dykam pasedėti, ir užmėtiti pasakymais kitus žmones. Gal išsiregistruoti, kaip vienas sakė, kad pinigai nekapsėtu už draudima iki kol darba susirasiu, kad tu nesąmonių nereiktu klausytis. Kaip ateini ale kaip su darbo paieškomis sekasi, jei atėjau vadinasi nėradau, ko patys nepasiūlot ? Ir verčia pasijusti, kad neieškai nenori dirbti, nors apskritis žlugusi ir tiesiog darbu nėra, kad pragyventi eitu ir dirbti apsimokėtu, neišeitu, kad dirbdamas dar ir pats sumoki iš santaupu.Stiprybės žmonės su šia kontora, nes labai jau gudrus dirba sulinde čia, bet pasitaiko kaip girdėjas ir normalesniu specialistu, tik aš nesutikau, arba daug žmonių pas juos, kad nepakliuvau. Ir reiktu peržiūrėti ar rengemi užsiėmimai duoda naudos ne tik kursų vedėjui, bet ir žmogui, kuris geriau ta valanda skelbimus darbo pavartytu ir gal ką tinkamo rastų.
Aneta 2020-09-11 11:12:40
10 dienu negaliu prisiskambinti, nei internetu prisiregistruoti, suprantu specialei, kad nemoketi pinigu
Šitų specialistų siūlomi kursai ar darbo pasiūlymai yra akmens amžiaus lygio. Tikrai nesitikėkite nieko iš šitos įstaigos. Patiem reikia žiūrėti į norimą kryptį ir ja domėtis.
Užsiregistravau į darbo biržą pas Ingridą Gintautę. atvykau viskas būtų lyg ir gerai... tačiau pasakiau ką esu baigusi ir vos ne pradėjo sakyti, kad kas čia tavo per specialybė, tu čia nerasi darbo ir panašiai:) paskyrė lankyti kursus (tiesiog užrašė, net neatsiklaususi manęs). Ir tai dar tik pradžia.. Paskyrė laiką kada turiu atvykti į tuos kursus, tačiau aš negalėjau atvykti, nes važiavau kaiptik į darbo pokalbį Vilniuje. Norėdama pranešti, kad neatvyksiu, kiek kartų skambinau į darbo biržą, tačiau nieks neatsiliepė:) Na ir vakare gavau į paštą žinutę, kad susisiekčiau su Ingrida Gintaute. Na ir ką paskambinau, paaiškinau kas kaip buvo, tačiau manimi net nepatikėjo.. Išvadino melage ir pnš... Ir išmetė iš darbo biržos... Labai nusivyliau tokiu poelgiu, todėl šio žmogaus niekam NEREKOMENDUOJU!!!
Nesuprantu tokių tarnybų darbo! Pirmą kartą užsiregistravau į užimtumo tarnybą, pandemija aišku viską sujaukė, bet pasiūlė mokytis. Aplankiau įstaigas pasidomėjau apie įdarbinimo galimybes, paskambinau ir pasakiau, kad mokysiuos. Sako gerai paruošiu dokumentus ir paskambinsiu. Skambučio nesulaukusi skambinu, o ji sako: nebeduoda finansavimo. Tai kaip suprasti? Per 1dieną finansavimas dingsta???
Tauragė
Šitos įstaigos internetinė svetainė yra APGAILĖTINA!! Beveik niekada neveikia, amžinos bėdos. Mokat bedarbiam pinigus, geriau už tuos pinigus pasisamdykit gera IT specialista! Kas karta užėjus į šita svetainę susigadinu nuotaika. Kaip ir į pačia įstaiga, beje.
Dar prastesnės svetainės nesu matęs. Visiškai nekrauna, pats svetainės modelis yra labai prastai parašytas. Kai reikia rašyti kontaktinius duomenis, reikia laukti dėl kiekvieno mienkniekio po kelias minutes. Pastoviai stringa.
Didelė nekompetencija Biržuose esančioje užimtumo tarnyboje. Žmonės stumdomi į abojotinos kokybės mokymus, neišaiškinamos sąlygos, žmonės tiesiog "maustomi" tiesiogine to žodžio prasme. Be diktofono pas konsultantus geriau nei nevykti. Jokios realios pagalbos susirandant darbą nėra. Pasiūlymai neatitinka žmogaus išsilavinimo, neatsižvelgiama į gyvenamosios ir darbo vietovės nuostolius (elementari galimybė nuvykti /grįžti iš darbo), darbo užmokesčio ir išlaidų kurui proporcijos čia nediskutuotinos.
Bendrai, Užimtumo tarnybos puslapis daugiau būna neveikantis, nei veikiantis.
Kas darosi??? Nei prisiskambinti nei internetu neina užsiregistruoti. Kada baigsis šitas cirkas? Jus už mus mokėsite sveikatos mokeščius??? Jelinta diena jau tokios nesamonės vyksta. Ką daryti paprastiems žmonėms?
Kas nutiko UZT? Visa diena siandien NEĮMANOMA prisiskambint i Kauno skyriu, o apue bendraji tel.1883 isvis nekalbu.Kazkam, kazkur, svaistomos ir tratinamos biudzeto lesos, o susitvarkyt savo telefono, rysiu linijas negalite? Patekti i vidu neiseis, prisiskambinti - taip pat.KAS NORS ATSAKTS UZ SITA BETVARKĘ?
Na zinot gal pakaks is zmoniu tyciotis siandien paskutine mokejimu diena darbo paieskos gal jau uztenka meluot zmonem su pazadais laukiam nuo 17 d juk kaip mera taip nera darbo birza panevezio 1 teritorinis drasko akis putojasi kad mes tik pasiteiraujam
UŽIMTUMO TARNYBA PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS, KLAIPĖDOS KLIENTŲ APTARNAVIMO DEPARTAMENTO JURBARKO SKYRIUS ! Susirūpinkite savo darbuotojais, keiskite juos į jaunus, padėti norinčius, ir darbą mylinčius žmones, nes dabartiniai darbuotojai yra KATASTROFA. Rita Mikalauskienė- nesigilinanti į ateinančiojo problemas, į darbą žiūri pro pirštus, atėjus pasakyt, kad norėtum išsiregistruoti atsako CITUOJU :-Nu ir? Kokiu tikslu išvis atėjai? ", sėdi, kad atsėdėt darbo valandas, o kai ateina nauji žmonės -veidas persimaino, dūsauja, kilus nesusipratimams dažnai kelia balsą, žemina. Šiame užimtumo tarnybos skyriuje medalį užkabinčiau vienintelei -Živilei Totoraitienei, nes tai yra moteris, kuri kilus nesusipratimams viską nuoširdžiai paaiškins, pakonsultuos.Asmeninė patirtis.
Tokios konsultacijos dar nebuvau patyręs, buvau aprėktas ir pažemintas ir išjuoktas konsultantės Daivos Šinkūnienės. Toks jausmas kad paskambinau į privačią firmą prašyti išmaldos, prašau pervesti ją kuo toliau nuo konsultacijų viešų, čia juk valstybinė įmonė, kaip gali dirbti tokį darbą tokie ne išlaikyti žmonės, buvo išsityčiota iš mano negalios, aš esu po insulto, silpna širdis, gavau tokį smūgį kad kreipiausi į medikus, dar nežinau kuom baigsis viskas, laukiu atsakymo ir atsiprašymo
Per pirmąjį turą keičiant veikla skundas nepadėjo, per antrąjį į skundą net neatsakė, nes parama buvo išdalinta saviems. Spec. nulaužė sistemą, rašiau apie tai vienam žinomam portalui, bet tikslingai tylėjo...
Į dieną skambinu minimum po 25 kartus. Visada signalas geras. Nu negi sunku pakelt ragelį ir suteikt info? Į vidų pastato juk dabar neįleidžia! Alioooo, ar skani kava?? Gal būtų galima bent minutėlės jūsų kavytės brangaus laiko???!!! Klaipėda
LABAS VAKARAS buvau darbo birzoje o darbo metu gali kalbeti bspeceliste su motina apie visokes geles kokia puse valandos laukiau kol baiks kalbeti kaip tokia gali ka prijimti i darba
As nezinau kas ten ju tas sistemas kuria bet jau blemba, atsibodo, kiek besijungsi amzinos problemos tai tas stringa tai tas neveikia svetainej, isvis nekrauna, po kokiu akmeniu jus tuos savo serverius laikot, kiek galima kentet? Darykit isvadas.
Esu labai nepatenkintas tokios valdiskos imones pasityciojimu. del paramos keiciant ekonomine veikla...Visa savaite pries skelbe kad bus 8, 0h paraiskos priimamos, dave valdzia vos 4, 0 mln eur (neskaiciuojant pensinikams 180mln eur kad po 200 eur uztektu...), negana to tai gaunsi vos 571 ekonomiskai nukentejusiam dalyviui! kuriu lt yra apie keliasdesimt tukstanciu maziausiai....tai juokingi skaiciai...sistema jau po 20 min 8, 20h nustojo veikti nes nebeliko pinigu, tai taip zinoma, ka Jus galvojat 4, 0 mln uzteks visiems...:D...su tokiu centu metymu (salyginai), o pasalpiniams po 200 eur kad nedirbtu ir darbo vietu nekurtu tai uztenka visiems...dekoju uz NESAMONES>
KAUNO UZIMTUMO TARNYBOS SPECIALISTE HERALDA PETKEVICIENE, MANDAGI IR SUPRATINGA. MALONU PAS TOKI ZMOGU LANKYTIS. VILIJA STIRBYTE
UZIMTUMO TARNYBOS SPECIALISTE HERALDA PETKEVICIENE MANDAGI IR SUPRATINGA. MALONU PAS TOKI ZMOGU LANKYTIS. VILIJA STIRBYTE
Sveiki, matau daug skundu, ir paciam teko susidurt su absurdisku sitos tarnybos darbu. Bet sitie skundai cia nieko neduoda. O kur galima is tikruju kreiptis del netinkamo darbo Uzimtumo tarnybos?
Utenoj košmaras užimtumo tarnyboje! Darbuotoja nesveika, duoda psichologinį spaudimą, kad jeigu nedirbsi pas mano nurodytą darbdavį, kuris duoda fizinį darbą, moka iki 400eur, tik 2 laisvos dienos, darbuotojai pijokai, išbruksiu tave iš sąrašo. Tiesiog veda žmogų prie savižudybės, su tokiu bjauriu elgesiu.
Dirbau blet nuo manęs vieno minimum 500Eu kas mėnėsį mokesčių valstybei
2020-07-16 09:00:21 IP 28p8d09u

Ramutė Špetienė
2020-07-15 14:05:34 IP 28mct04a
skambinu nuo 13 iki14 val į užintumo tarnybą tel.1883.Neprisiskambinu Prašau paaiškinti.
Dvieju vaiku mama
2020-07-13 14:03:11 IP 28met1vq
Iki siol esu sokiruota uzimtumo tarnyboje. Esu dvieju vaiku mama, su aukstuoju issilavinimu, pasiturincios seimos. Uzsiregistravau Kauno uzimtumo tarnyboje internetu pries 2 sav. Galvoju kaip
Gerai, kad galima internetu registruotis, pasirinkau tinkama sau laika. Ateina ta diena, visi planai sudelioti, jau rengiuosi vaziuoti, ateina i el. Pasta, jusu laikas pakeistas, uz 3 sav vizitas. Esu soke, kaip galima pries nepilna valanda pakeisti. Skambinu i UT, sako atostogauja konsultante!! Anksciau negalejo pranest, bendravimas baisus, kaip
Su siuksle. Ju manymu, jei bedarbe, nieko Neveiki, planus sako
Is naujo susideliosi. Tai apie kokia tada Lietuvos ateiti kalbam, zmones ateina cia ieskodami pagalbos, o cia dar labiau i depresija nuvaro. Nesuprantu, kas tom moterim blogai, kodel
Jos visada piktos, nekompetetingos, iejus i uzimtumo
Tarnyba apima toks liudesys... tikrai ne ta vieta kur tau suteiks pagalbos!
Esu pasibaisėjusi "konsultantės" bendravimu. Kaip su šiukšle. O ant galo numetamas ragelis. Tokie žmonės turėtų kreiptis į gydytojus, nes su jais tikrai kažkas negerai. Nei vienoj institucijoj neteko susidurti su tokia nekompetencija.

Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas 03-06 15:33
Mažiausiai 30 tūkst. JAV organizacijų, įskaitant vietos valdžios institucijas, pastarosiomis dienomis tapo "neįprastai agresyvios" Kinijos kibernetinio šnipinėjimo kampanijos taikiniais, pranešė...
FNTT tyrime dėl galimo sukčiavimo atliko kratas Biržų mieste ir rajone
FNTT tyrime dėl galimo sukčiavimo atliko kratas Biržų mieste ir rajone 03-06 13:01
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) tyrime dėl galimo sukčiavimo šią savaitę atliko kratas Biržų mieste ir rajone, dokumentų poėmiai atlikti su buvusiu Seimo nariu, "valstiečiu" Viktoru...
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą 03-06 12:35
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą Raudonojoje planetoje ir atsiuntė savo ratų atspaudų grunte nuotraukų, penktadienį pranešė JAV kosmoso agentūra NASA.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%