Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Utenos trikotažas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Utenos trikotažas

Atsiliepimai apie Utenos trikotažas, AB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Utenos trikotažas, AB

Laba diena.Taip išėjo kad už prekį sumokėjau 2 kartus.. Į epaštą ne atsako..skanbinau.Pazadai tik pažadai.. Negražu ir gieda..Labai neatsakingą..Nusivyliau.Ne galiu sugrąžinti savo pinigėlių..
Teko cia pirkti internetu. Prekes pristato i namus per keleta dienu. Prekes visada gavau tas, kaip uzsakiau ir kokybiskas. Tik su grazinimais sunkiau. Gana sudetinga prisiskambinti, ilgai neatraso laisku. Bet kai paima, pinigus grazina labai greitai. Is esmes viskas gerai☺
Siaubas, parašiau, kad atšauktu užsakyma, nes pažiūrėjau, kad dydžiai neatitinka stipriai, mėnesį laukiau kol išsiūs, statusas nepakeistas, gavau ir dydis neatitiko ir dabar nežinia ar pavyks gražint ar ne, jei nepavyks tartis geruoju, teks kreiptis kažkur aukščiau
prekės užsakytos 04.01, siuntinyje trūko 3 prekių. pinigų už neatsiųstas prekes negrąžina jau mėnuo laiko. tikiuosi, kad pinigus grąžins ir tai bus mano pirmas ir paskutinis pirkinys iš šios įmonės
Prekė užsakyta kovo 21d. Parašė kad nebeturi sandėlyje ir gražins pinigus, bet jau 1.5mėn ir jokių žinių, nei atrašo, nei pinigų
Raimonda 2020-03-30 21:24:02
Aš dariau vieną užsakymą Kauno adresu, kitą - Vilniaus. Kažkaip nemanau, kad trūksta užsakymų šiuose miestuose. :)) Žinių iš UT vis dar nėra. Guodžia tik tai, kad kitą vilnietė, užsakiusi tą pačią dieną, kaop aš, šiandien jau gavo. Bet žinutės apie tai, kad užsakymas paruoštas net nebuvo - gavo sms, kad atsiimt jau, ir viskas.
Tomai, kokiu numeriu skambinote???
Pirkėja 2020-04-27 22:02:57
2020-04-15 atsiėmiau siuntinį, kuriame iš trijų užsakytų ir apmokėtų prekių buvo tik dvi. Tą pačią dieną gavau laišką, kuriame įmonės atstovė teigė, jog dėl techninės klaidos neįdėjo prekės, kurios neturėjo likutyje, ir žadėjo grąžinti pinigus. Praėjo dvi savaitės, bet pinigų už prekę, už kurią sumokėjau ir kurios neatsiuntė, negrąžino ir į laiškus neatsako. Trumpai tariant, jaučiuosi apvogta.
pasidalinkit kontaktais imones vadoves, aciu!
Kaip suprasti??? I zinutes neatsako! Telefonu nera, kur susisiekt! Noriu grazinti prekes, tai ka dabar daryti?! Grazinimo forma uzpildziau jau pries dvi savaites!
Gal kas nors juos pridave i atitinkamas instancijas??? Nes jei ne - planuoju tai padaryti! Kas per nesamone! Ka jie sau leidzia! Kai siuntini issiusti, tai greiti, o kai preke reikia grazinti - dingsta! Niekam nerekomenduosiu ju, o dar ir paviesinsiu!
Dėkoju, kad sugrąžinote pinigus už negautas prekes
balandžio 08 sumokėjau už užsakymą U85165 46, 74 euro. Po 2 d. pranešė, kad prekių nebeturi, žadėjo pinigus grąžinti po savaitė. Praėjo jau trys. Raiau keletą kartų. Vis žada po savaitės. Nerimauju ar nepatekau į nesąžiningų žmonių pinkles.
Niekam nepatariu užsisakinėti kaukių iš UT. Užsisakydama kaukes iš UT tikėjausi visų pirma kokybės, vis tik patikima įmonė, turinti savo vardą..............tačiau įvertinti kokybės neįmanoma, nes siunta per 10 darbo dienų iš esmės nepasiekė. Niekas nesiteikia informuoti apie ilgesnius terminus. Pasiteiravus FB gaunamas šabloninis atsakymas, kas siunta bus pristatyta artimiausiu metu. Ir taip kas savaitę. Tai kada tas artimiausias metas ateis? kai baigsis karantinas? ačiū, tada jau nebereikės............taip ir tęsiasi pasaka nuo 03.22............labiausiai nuvilia, kai esi maitinamas pažadais, ko rimtai įmonei daryti nereikėtų....
Apsaugines kaukes užsisakiau 03.23 tą pačią dieną gavau laišką, kad užsakymas priimtas. 03.25 e-shop@ut.lt teiravausi kada bus išsiųstas mano užsakymas. Gavau atsakymą “ Kai užsakymas bus išsiųstas Jus informuosime elektroniniu laišku.
Šiuo metu dėl didelio kiekio užsakymų pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Tikėtina, kad užsakymą gausite kitos savaitės pradžioje. ”
Atėjo kita savaitė 03.30 vėl rašau kur mano užsakymas? Tuo tarpu gaunu laišką, kad užsakymas perduotas pristatymui ir kad artimiausiu metu sulauksiu savo siuntos numerio. Jokio numerio taip ir nesulaukiau. Vėl rašau 04.01 kur pasiklydo mano užsakymas? Gaunu atsakymą “Sveiki, užsakymą gausite šią savaitę, bet tikslios datos pasakyti negalime. Dirbame maksimaliu pajėgumu ir be poilsio, bet užsakymų kiekis labai didelis, todėl siunta vėluoja. “
Kažkokia pasaka be galo...

P.S tikiuosi kaukes visgi gauti savaitės pabaigoje kaip žadama.
Taip pat laukiu nuo 03.23 sau ir savo šeimai kaukių. Visa laimė, kad tas pačias kaukes pardavinėja ir gintarinė vaistinė BEVEIK EURU PIGIAU ir pristatė šį pirmadienį, kai užsisakiau penktadienį, tai kažkas nerealaus. Pirmą ir paskutinįkart kažką pirkau iš UT, nes kainos kosminės, komunikacijos 0. Turbūt gausim kaukes tada, kai jau nebereiks. Svarbu tik pinigus iškart pasiimt, tai geriau nepardavinėkit to, ko neturit ir net neleiskit į "prekybą", kol nepasiuvot ar vokų negavot.
Nusivyliau. Sakiausi daugkartines apsaugines kaukes ir tuo metu buvo sumokėjau pinigus ir negavau dar jų jau savaitė o aš esu iš Utenos. Na žiauru kaip apgaudinėja žmones, skambinau sakė pristatys o dar jų nėra.
Nesuprantu, kaip tokia įmonė nesusitvarko su logistiniais klausimai būtent šiuo laikotarpiu. Tuo labiau priklausanti SBA grupėj.
Užsakymo vykdymas 10dienų, ir tai reikia rašyti laiškus, pyktis ir pan.
Gėda.
Tomas 2020-03-30 17:22:46
Aš buvau priskambinęs trečiadienį, tai pasakojo, kad ne jie kalti, o transportininkai jų užsakymų nespėja neišvežioti. Žadėjo, kad gausim penktadienį, vėliausiai pirmadienį. Taip ir negavome. Mes gyvename Kaune, tai nemanau, kad iš Kauno nesusidarė užsakymų. Tokie melavimai, tikrai įmonės įvaizdžio nepakelia. Tai buvo mano paskutinis Utenos trikotažo pirkinys.
Inga 2020-03-30 14:59:51
Pagaliau pavyko prisiskambinti UT dėl nevykdomo užsakymo. Pasirodo jie atsirinkinėja klientus pagal miestus. Todėl jeigu pasiseka ir tavo mieste yra pakankamas užsakymų kiekis, kad jiems vertėtų užsakymą pristatyti - tai jie ir veža. Kitu atveju gali tekti laukti net kelias savaites, kol jiems vertės pristatyti užsakytas prekes iki pirkėjo miesto. Jokio eiliškumo pagal užsakymo datą nesilaikoma. Todėl užsakę prekes vėliau, jas gali gauti ir visa savaite anksčiau. Štai koks požiūris į klientus.
Raimonda 2020-03-27 20:08:39
Pritariu. Kovo 23 d. užsakius, net žinutės, kad būtų išsiųsta, dar negavau. Neatrašė nei fb, nei email. Labai nusivylusi. Pinigus pasiėmė, ir viso gero. Labai blogas klientų aptarnavimas.
Ta pati situacija. Ir net neatrašo į žinutes. Tikrai daugiau nieko nepirksiu iš šios parduotuvės. Bent parašytu taip ar taip, o dabar nieko... fu
Tomas 2020-03-25 14:28:21
Per televizija reklamuojasi, kad socialiai atsakinga įmonė, pradėjo siūti kaukes, paleido į internetinę prekybą. Užsakius kovo 23d. (prekės buvo sandėlyje), gautas ir užsakymo patvirtinimas, nesugebama, laišku ar žinute, klientų informuoti kada bus gautos prekės. Kai tokia situacija, kiekviena diena žmonėms svarbi... Pasirodo įmonės atsakingumas pasireiškia tik reklamoje...
Įmonė su idealogija, geru ir šiuolaikišku požiūriu į darbuotojus. Visa komanda dirba atsakingai, siekdama aukštos kokybės. Gera įmonė įsidarbinti jauniems žmonėms, kurie nori tobulėti.
Marškinėliai įplyšo po keletos nešiojimų. Tikėjausi gerenės kokybės.
Atsargiai su šia įmone, nes perkant internetu atsiuncia išsimatuotą kitų klientų prekę, drabužis nekokybiškas, su išsikišusiais siūlais ir nenori gražinti pinigų, atsakinėjw kaip robotai.
Tokiu dar nesamoniu nemaciau.Jokio neatsakingumo, atidumo.
Kurjeris grąžintiną prekę atvyko paimti 2019 m. balandžio 15 d. Praėjo 42 dienos, bet pinigų už grąžintą prekę kol kas neatgaunu. Prisiskambinti neįmanoma, rašiau el. paštu keliolika laiškų į kuriuos irgi pradėjau nebegauti atsakymų. Labai nusivyliau. Visiems patariu - niekada neturėkite reikalų su šia įmone.
Likau patenkinta pirkiniais. Labai madinga, elegantiška ir kokybiška produkcija. Malonios konsultantės.
Žmonės, labai atsargiai pirkite daiktus šios įmonės parduotuvėse, nes jei kas nors netiks, ne tik neatgausite pinigų, bet ir nepakeis i kitą visiškai naujo daikto... Nusivyliau lietuviškomis prekėmis.
Patenkinta pirkėja
2018-12-22 20:53:37 IP 2ju3ksul
Egle 2018-12-22 13:59:51
Patenkinta pirkeja po kiek laiko Jums grazino pinigus? Ar isvis grazino?
Pinigus galų gale grąžino po 23 d., kai atidaviau prekės kurjeriui. Bet teko kokią savaitę skambinėti ir rašyti grąsinančius el. laiškus, į kuriuos irgi pradėjau nebegauti atsakymų.
Patenkinta pirkėja 2018-12-19 12:24:44
Noriu įspėti būsimus internetinės parduotuvės pirkėjus. Pinigų už grąžintas prekes jums niekas net nesiruošia grąžinti. Gal ir grąžins, bet reiks labai ilgai laukti ir labai ilgai prašyti, reikalauti ir t.t.
Patenkinta pirkeja po kiek laiko Jums grazino pinigus? Ar isvis grazino?
Labai nusivyliau prekiu pristatymo ir pinigu grazinimo terminais ir ju pazadais. Atrodo didele, rimta ir patikima kompanija. Bet kai prekes Lietuvoje pristatomos per 5 d. Po 3 skambuciu ir keletos laisku, ir tau kasdien zada siandien issiunteme, bet tu nieko negauni... o apie grazinima tai siandien jau 19 d.kai grazintos prekes per kurjeri, bet pinigu dar niekas negrazino ir nezinau kada grazins... geriau netureti reikalu, nerekomenduoju pirkti internetu.
Patenkinta pirkėja
2018-12-19 12:24:44 IP 5los3sib
Puiki gaminių kokybė. Gražūs suknelių modeliai. Kada sukursite sukneles, pritaikytas žindymui? :)
Puiki komanda, puikus personalas.Ypac patiko Jolanta.S ir Vaida.K

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; apranga, drabužiai; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
EK rekomenduoja neteikti paramos įmonėms, susijusioms su "mokesčių rojaus" šalimis 07-14 15:44
Europos Komisija antradienį paskelbė rekomendacijas valstybėms narėms neteikti finansinės paramos įmonėms, turinčioms sąsajų su vadinamosiomis "mokesčių rojaus" šalimis.
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius 07-14 15:20
Naujų, mokslui imlių įmonių skatinimas sulaukė milžiniško susidomėjimo. Pagal Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbtą Mokslinių...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Caterpillar 130,57 +2,00%
Microsoft 207,07 -3,09%