VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras

Atsiliepimai apie Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ

Kilobaitas
Parašyk savo nuomonę apie Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
esu apsipiktinusi "gydytojos-psichiatrės" Sirgėdaitės, kitaip jos negaliu pavadinti, elgesiu. kaip tokia gali dirbti su zmonėmis ir dar psichiatrė vadinasi! nemandagi, grubi, šaiposi, neįmanoma normaliail kalbėti, labai pasikėlusi, tikrai niekam nesiūlau pas tokią eiti
Atsakyti
Laba diena, noriu padėkoti chirurgui Albinui Grincevičiui ir visam Utenos ligoninės personalui už puikiai, profesionaliai atliktą venų operaciją, priežiūra, rūpestingumą ir nuoširdumą. Operacija buvo atlikta 2019 gegužės 17 d.
Atsakyti
As pakraupus reanimacijos sesutem, joms ne vieta ten dirbti.Tycijosi is zmoniu nelaimes (pati patyriau).
Vilija Bierontienė
2018-09-12 10:46:04 IP 2i24rbd0
Atsakyti
Noriu padėkoti Utenos konsultacinės poliklinikos 406 kab. dirbančiai slaugytojai Janinai už mediko profesijos tikrą supratimą ir nuoširdumą bei pagalbą.
Nuoširdžiai dėkoju.

Sveikatos jums ir sekmės
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti, kad mūsų ploklinikoje "Utenoje" atsirado naujas odontologas L.Vaitkus.Na super gyditojas atsargus, supratingas, išmanantis savo darbą! Tik geriausi atsiliepimai !
Atsakyti
Labai apmaudu pripažinti, kad net ir XXI amžiuje be pažįstamų pas atvažiuojantį į VŠĮ "Utenos PSPC" angiochirurgą patekti nėra nė menkiausios galimybės. Tą bandome daryti jau nuo rugsėjo mėnesio, bet telefonu visada sako "nėra vietų" (net ir skambinant tą pačią dieną, kai tik jis atvyksta, siekiant užsiregistruoti kitam mėnesiui), o internetu, mano supratimu sistema iš viso neveikia, nes nuolat matome": "Šiuo metu apsilankymams neregistruojama". Nuėjus pas Grincevičiaus sesutę tiesiogiai, vėl girdime tą patį atsakymą - nėra vietų. Tad labai norėčiau sužinoti, kaip galima pakliūti į "išrinktųjų" sąrašą ir sulaukti malonės patekti pas atvažiuojantį kraujagyslių chirurgą Utenoje?
Atsakyti
Tevuka pagulde i reanimacija dar su samone, po keliu dienu jos jau nebuvo ir kas diena viskas blogeja, visi daktarai kalba skirtngai, sesute gaila vardo nemaciau kalba su pasaipa, liudna kad taip darosi.Dirba zmones kurie ateina tik is pareigos o ne del to kad noretu tikrai padeti.
Atsakyti
Esu darbuotojas, moku mokesčius, bet papulti pas šeimos gydytoją negaliu, nes, kiek užsiregistruoju 11 val. (per savo pietų pertrauką) tiek pralaukus valandą už gydytojos kabineto durų, pas gydytoją nepapuolu ir sėkmingai nevalgius grįžtu į darbą. Klausimas, tai kam tokia įstaiga reikalinga? Kur kreiptis, kad kažkas pasikeistų?
Atsakyti
Liepos 13d. pakliuvome į Utenos ligoninę... Liepos 29d. sužinome, jog mamam mirė!!! Tai sakykite gerbiamieji Utenos gydytojai nuo ko jūs gydote pacientus?
Istorija tokia, kad pakliuvome dėl viduriavimo ir pykinimo. Pagulėjus kelias dienas infekciniame skyriuje, šie simptomai nedingo. Buvo nuspręsta atlikti žarnyno tyrimą. Po tyrimo paaiškėjo, kad tai labai stiprus žarnyno uždegimas (įtariama Krono liga). Buvo paskirtas gydyma antibiotikais, tiek geriamais, tiek lašalinėmis. Po kelių dienų trukusio gydymo mama pradėjo tinti (sutriko inkstų veikla). Kadangi buvo penktadienis ir gydanti gydytoja ruošėsi išeiti atostogų, mus perkėlė į reanimacijos skyrių, nes sakė ten geriau prižiūrès. O štai ten ir prasidėjo... Mama su lyg kiekvienu pusdieniu silpo. Paklausus skyriaus vedėjos prognozių, sako viskas gerai, gydome, jeigu skysčiai nesišalins pirmadienį atliksime dializę. Sekmadienį ryte pareikalavome, kad būtų perkelta į Vilniaus Santaros klinikas, nesutiko, nes nematė reikalo kam kelti, juk jai viskas gerai! Atvykus sekmadienį vakare, mamos nepavyko prakalbinti, buvo labai nukritęs spaudimas, galva suprakaitavus, tynimas neatslūgęs. Atėjo pirmadienis, padarė inkstų dializę, bet pagerėjimo
nebuvo. Antradienį šiaip ne taip pavyko ją išvežti į Vilnių, kur skubos tvarka buvo pajungtas deguonies aparatas į plaučius. Po kelių valandų gauti tyrimo rezultatai parodė, kad iš 6 organų funkcionuoja tik 1!!! Tai yra kraujotaka. Ir prie viso to, jai buvo infarktas, kurio gerbemieji Utenos REANIMACIJOS skyriaus gydytojai nematė. Taip pat atsiradęs ir židininis sepsis. Po tokių diagnozių mama išgyveno dar 4 paras.
Tai kur jūsų kompetencijos mieli Utenos gydytojai! Kai vienam iš jūsų viskas geraib ir jūs gydote, o kitai viskas eina ta pačia linkme, o pablogėjimo nėra!!!
Atsakyti
Kam reikalinga registracija, jei palviecia kada nori? ir ka galima su pacientu veikti valanda??? Utena, krasuonos poliklinika
Atsakyti
Laba diena.Noriu padėkoti slaugos paslaugų namuose tarnybos slaugytoją Danutę Norkūnienę už nuoširdų, malonų bendravimą ir rūpestingai atliekamą darbą. Ačiū.
Atsakyti
Neduok dieve daktaru kultura, pasityciojo kaip nezinau is ko. Atejo, nei labas nei sudie, dave suprast ko cia is viso atejai. Ziauru... Kol gali suteikt pagalba nesutrikia, kai jau nebereikia dar ir numarina.
Atsakyti
Neduok Dieve pakliūti į Utenos ligoninę. Rūpinimasis-gydymas pacientu prilygsta nuliui. Į ligoninę atvežėme neitin blogos būklės žmogų, po 7 dienų jo netekome. Gydytojo rast neįmanoma nes per pietus jo jau nebūna ligoninėj. Seselės atsiprašant akiplėšos. Nenormalus bendravimas tiek su lankytojais tiek su pacientais. Joms svarbiau kavutės išgerti nei ligoniui zondą įstatyti. Pasibjaurėjau ir pasibaisėjau šitokiu neatsakingumu...
Atsakyti
Žemas lygis, vienintelis gydymo būdas išrašyti nuo skausmo vaistu, nera tikslo lankytis čia, o ypač už tai mokėti pinigus. Baisu!!
Atsakyti
Baisiau negali būti kaip Utenoje. Tik nepakliūkite į traumatologinį skyrių. Iš ten labai greit važiuosite anapilin. Operuoja konvejeriu, su temperatūra išrašo į namus ir dar paaiškina, kad taip turi būti. Kaip tokie gydytojai gali dirbti, kodėl neatsako už padarytą žalą. Markovai nubusk...tave liečia. Kur direktorius, kur jo tvarka ligoninėje. Nemiegok, dirbti reikia, o ne durnių volioti.
Atsakyti
Julytė 2012-12-05 18:57:49
Atleisk viešpatie nuo Utenos šeimos gydytojų.Viena tokia iš jų Reda Rinkevičiūtė.Jinai su ligoniu nešneka, reikia kunigo kad prakalbėtų.Kitą kartą net neišsižioja.Tai kaip ją dar ir laiko Utenoje.Jokio bendravimo su ligoniu.Ir dar skaitosi šeimos gydytoja................................
dar pridursiu, jeigu reikia psichologo ar kunigo, gal ir kreipkites i atitinka vieta...ji seimos daktare
Atsakyti
Julytė 2012-12-05 18:57:49
Atleisk viešpatie nuo Utenos šeimos gydytojų.Viena tokia iš jų Reda Rinkevičiūtė.Jinai su ligoniu nešneka, reikia kunigo kad prakalbėtų.Kitą kartą net neišsižioja.Tai kaip ją dar ir laiko Utenoje.Jokio bendravimo su ligoniu.Ir dar skaitosi šeimos gydytoja................................
Visai gera daktaryte, as kaip tik pabegau nuo kitos pas ja. Duoda siuntimus, nedemonstruoja kad duot kysi reiketu, jeigu klausi, tikrai issamiai atsako, buvusi daktare is vis tyli buvo.
Atsakyti
Atleisk viešpatie nuo Utenos šeimos gydytojų.Viena tokia iš jų Reda Rinkevičiūtė.Jinai su ligoniu nešneka, reikia kunigo kad prakalbėtų.Kitą kartą net neišsižioja.Tai kaip ją dar ir laiko Utenoje.Jokio bendravimo su ligoniu.Ir dar skaitosi šeimos gydytoja................................

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Rengės ruože – baigiamieji atstatymo darbai
Rengės ruože – baigiamieji atstatymo darbai 12-09 09:21
Prieš dešimtmetį išardytame geležinkelio ruože iš Mažeikių į Latvijos Rengę vyksta baigiamieji atstatymo darbai. 19 km ilgio kelias bus baigtas iki gruodžio pabaigos, sako projekto generalinės...
Suomijos premjere išrinkta S. Marin
Suomijos premjere išrinkta S. Marin 12-09 08:59
Suomijos socialdemokratai sekmadienį išrinko buvusią susisiekimo ministrę Sanną Marin (Saną Marin) į premjero postą.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

3M 171,47 +4,32%
CBS 40,77 +3,63%
Western Digital 49,08 +3,57%
ConocoPhillips 61,97 +3,56%
Red Hat 187,71 0,00%
Xerox 37,77 -0,13%
Procter & Gamble 124,19 -0,35%
Kraft Heinz Co 31,09 -0,51%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,86 +4,52%
Kava 2,80 -1,41%
Benzinas 1,73 0,00%
Auksas 1494,81 -1,04%
Varis 5757,30 -0,03%
Cukrus 0,57 0,00%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Anglis 68,92 +4,50%