Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Utenos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Utenos ligoninė

Atsiliepimai apie Utenos ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Utenos ligoninė, VšĮ

Galina Kaminskiene
2022-04-06 11:03:53 IP 28m84tuo
Nuoširdžiai noriu padėkoti nuostabiam gydytojui Simonui Bartašiui už atliktą man kelio endoprotezavimo operaciją.Operacija sėkmingai atlikta. Gydytojas iš pašaukimo, tikras savo srities profesionalas, atidus, rūpestingas, sąžiningas, nuoširdus.Ir toliau žadu pas ji lankytis.Linkiu daug sveikatos, sėkmės šiame atsakingame darbe.Tesaugo jus Dievas.Ačiū. Ir noriu padėkoti Utenos po operacines gydytojui anestezuologui ir visam personalui, dirbusiems 2022.02.23.Ačiū jums, jus sąžiningai, rūpestingai, maloniai atlikote savo darbą. Ačiū. Galina Kaminskiene. Utena
Siūlyčiau vengti šios ligoninės. Dėl COVID 19 jokios apsaugos NĖRA. Paguldo dėl ligos, COVID simptomų nėra-išrašant atsiranda. Kaip galima paaiškinti tokią situaciją?
Laba diena. Esu.pasipiktinusi chirurgo elgesiu.bandant.paklausti.apie.ligonio būklę. Jokio pagarbumo, tik.atsainus.į.piktas.tonas, net.neprisistato.bando.numesti.ragelį. o ligonis.nepajėgia.suteikti.žinių.apie.save..liūdina,.kad dar yra tokių.gydytojų..
Sveiki, noriu padekoti Raimundui Leipui.
Daktarsas kuris myli savo darba ir moka komunikuoti su zmonemis. Super
Aciu.
Tokie daktarai, kaip gastroenterologė Zita Bartašiūnaitė, neturėtų dirbti sveikatos sistemoje gydytojais, nes neturi profesinės kompetencijos, bendravimo kultūros, jokios atsakomybės prieš pacientą ir elementaraus žmogiško noro padėti. Kadangi Utenos ligoninėje nėra gastroenterologų pasirinkimo, kreipiausi pas šią "gydytoją" su konkrečia problema, bet ji praignoravo mano nusiskundimus, neskyrė jokio tyrimo, pasakiusi, kad "nieko čia jums nėra". Esu labai dėkingas likimui, kad poto vistik kreipiausi į kitą specialistą - gastroentorologą, kurio dėka esu šiuo metu išoperuotas ir sveikas.
Labai nuošidžiai dėkoju Utenos ligoninės Reabilitacijos vaikų skyriaus personalui už jų profesionalumą ir geranoriškumą po rimtos traumos ant kojų "statant" sūnų Gustą. Esate verti didžiausios pagarbos ir dėkingumo, vaiko padaryta pažanga milžiniška! Ačiū!!!!!
Pacientės duktė
2021-08-16 16:30:50 IP 4ljeqaq
Nuoširdžiai dėkoju Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriaus gydytojai Violetai Zariankinienei ir visiems skyriaus specialistams už profesionaliai teikiamas paslaugas, gerą žodį, dėmesingumą, už tai, kad padarė viską, ką galėjo gydant mano mamą. Sėkmės, ištvermės Jūsų nelengvame, kantrybės reikalaujančiame darbe.
šiandien ryte turėjau nemalonų vizitą, atvykus priduoti kraujo paaiškėjo, kad endokrinologė -Regina Vaškevičienė, nuo vakar dienos neišrašė tyrimų, kuriuos turėjau pasidaryti šiandien ryte.Laborantė buvo labai nuoširdi ir pasakė kad pasirodo jau vakar pa ją atėjo taip pat žmonės ir jiems nebuvo tyrimai išrašyti.Aš suprantu kad gali visi kažką užmiršti bet tai pasirodo labai labai dažnai vyksta. O kur mūsų paprastų žmonių gaištamas laikas, iš darbo šėjimas, atlauki eikėje o čia po pusvalandžio staigmena, tyrimų nėra... Na nesvarbu kuo žmogus dirbi ar gydytoju ar gatvės šlavėju, bet visi turim atlikti tai ką privalom ir kiekvienam mūsų laikas yra brangus... Gydytojai būkit ir Jūs atsakingi ir gerbkit nors kiek paprastus žmones ir mūsų laiką....
Sendien ryte turejau labai nemalonu insidenta.Eidama i darba radau an saligatvio gulinti jauna vyra jis gulejo nejudedamas ir toks vaizdas kad net nekvepavo.vyras atrode ganetinai tvarkingas bet prieiti ir pajudinti neisdrysau, buvo ankstus rytas zmoniu kaip tycia aplinkui ne vieno.Tad ilgai negalvojusi paskambinau 112.Greitoji atvaziavo greit ir vos islipus medikiai su vairuotoju pasipyle puolimas neva kodel as jo nepakeliau ar nematau kad jis neblaivus ir kam is vis trugdau tokiais niekais ju darba ir t.t.Tai va miela, , medike, , as irgi buciau buvusi tokia drasi kaip Jus budama su vairuotoju arba bent jau su kitu zmogumi...Labai nusivyliau gal as ir nesupratau kad vyrukas neblaivus bet as nesu medikas ir ne man sprest apie pasliko gulincio vyro sveikata.Atleiskit kad sutrugdziau Jusu darba...Gaila o paskui sako zmones abejingi...visada galvojau kad Utenos medikai kitokie bet...
Karantino metu teko gimdyti šioje ligoninėje. Deja, labai nusivyliau dalimi personalo. Vaikutis pasibeldė į pasaulį vėlai vakare, todėl galimai pataikėm ant personalo darbo pabaigos. Dėl labai greitos veiklos teko rinktis artimiausą ligoninę, nes iki planuotos būtume nebespėję nuvykti. Atvykus mus priėmė labai nemaloniai ir pasakė, kad dar tikrai negimdau, o aš prašiau tik patikrinti, ar tikrai, nes pirmas vaikas, niekas nežinoma ir savo ginekologės buvau informuota, kad pasijutus nekaip, nebijočiau vykti į artimiausią ligoninę pasitikrinti. Galiausiai patikrinus paaiškėjo, kad jau 5 cm. prasivėrę ir manęs niekur nebeišleis. Iškart buvo pasiūlyta leisti vaisiaus vandenis, bet aš atsisakiau, nes veikla ir taip buvo greita, o ir nuleidus skausmai būtų kur kas didesni. Žinoma, gydytoja labai nustebo, kad nesileidau šiai procedūrai. Galiausiai, mano nuomone, stangų metu gydytoja vietoj to, kad būtų pasakiusi kada stumti, kada palaukti dėl galimo plyšimo sugalvojo iškart kirpti. Aš griežtai atsisakiau šios procedūros, tačiau daktarė su akušerėmis apšaukė mane, kad neaiškinčiau kaip joms dirbti ir prakirpo. Prieš nėštumą daug domėjausi apie gimdymą, lankiau kursus, šviečiausi. Visur buvo aiškiai parašyta ir sakoma, kad kirpimas nepadeda išvengti plyšimų, kad per kirptą vietą galima dar labiau ir giliau įplyšti. Ši procedūra atliekama, tik jei reikia gelbėti naujagimį arba yra kažkokių rimtų indikacijų. Deja, šiai procedūrai aš jokių indikacijų neįžvelgiau, nes priaugusi buvau labai mažai svorio, naujagimis irgi gimė mažiukas, viskas vyko sklandžiai ir vaikutis neduso, kad būtų būtinybė jį gelbėti. Niekur papildomai neplyšau ir situaciją puikiai suvokiau. Beje, plyšimus lygiai taip pat galima susiūti, bet tai didesnis darbas medikams. Praėjus po gimdymo daugiau nei dviems savaitėms vis dar beproto skauda siūtą vietą ir dėl to sunkiai vaikštau. Kai buvau paguldyta į palatą, ryte atėjo ginekologas pasiteirauti kaip jaučiuosi, pasakius, kad labai skauda, peršti siūtą vietą buvo retoriškai perklausta "Ar įsipjovus pirštą neskauda?". Nesuprantu, kam tas sarkazmas tokiu metu daktarui? Ir taip po gimdymo savijauta prasta, gimdyvės jautrios, dėl siūtos tarpvietės sunku judėti ir vietoj nuoširdaus palaikymo, atjautos ir užuojautos sulauki kvailos šypsenėlės ir pašiepiančio komentaro. Ką galiu pagirti, tai tik personalą, kuris rūpinasi naujagimiu. Ten labai malonios moterys dirba. Švelniai su vaikiuku elgiasi, neskuba, atsako į rūpimus klausimus ir neprašomos viską rodo ir ateina pasidomėti. Taip pat labai gražios gimdyklos ir palatos. Tačiau gimdymą priimančiam personalui reikėtų elgtis su gimdyvėmis švelniau, neskubėti kuo greičiau užbaigti pamainos ir nepykti, jei gimdyvė yra apsišvietusi ir neleidžia taikyti visų procedūrų iš eilės. Tikriausiai, jei būčiau iš kart sutikusi su viskuo, kas man siūloma, personalas būtų kur kas malonesnis mano atžvilgiu.
Vasario 26d. atvykau į priėmimo skyrių kadangi reikėjo pagalbos dėl akies kurios negalėjau sumerkti ir jutau didžiulį skausmą. Seselė greit pakvietė chirurgą ir sėkmingai buvau apžiūrėta ir suteikta pagalba, bet ta vakarą jaučiau širdies didžiulius permušimus ir pagalvojau kaip gerai mane nuramins nes buvau išsigandusi kas vyksta mano širdyje. Taigi po akie apžiūros paklausiau seselių ką daryti nes ir tuo metu jaučiau nesmagų sutrikimą širdies srityje. Seselės pasiūlė užeiti pas budintį daktarą nes jis buvo laisvas. O čia ir prasidėjo:). Mandagiai pasibeldus ir pravėrus duris buvau nemaloniai pasitikta neva "kas Jums yra". sakau neramina širdies ir noriu informacijos ką daryti? o daktaras pasakė taip: Ko čia einat naktim, važinėja čia visokie, eikit dieną pas savo apylinkės gydytojus ir jai nerasiu širdį nieko apmokęzdinsiu, (buvo 23 val 50 min). Pabaiga tokia, kad daktaras kalbėjo nemaloniu balsu ir išėjo burbėdamas iš kabineto nesuteikus man jokios informacijos. Pravirkau, o seselė suteikė man informacijos ką išgerti ir ką daryti bei pamatavo spaudimą. Parvykus namo ilgai negalėjau pamiršti šio daktaro davusio priesaiką padėti. Kitą syk bijosiu kreiptis o ką daryti jei man butų kas nutikę.
Lapkricio27 d mano sūnų sumušė kreipėmės į policiją ten užfiksavo įvykį, tada jie mus siuntė į ligoninės priimami buvo apie14 30 val.ten buvo pasakyta dabar nėra specialistų, kreipkitės į polikliniką.Kai nuėjo buvo pasakyta atvaziuokkit rytoj iš ryto, nes dantų hirurgai nedirba.Vaiko žandas buvo visas ištines ir kraujo begta, skausmas. Niekas nesiteike apžiūrėti ir pasiųsti kokį gydytoją kad apžiūrėtiu ir nuotrauka padarytų.Tada kreipėsi vyras į privačią solrima ten malonei mus priėmė ir apžiūrėjęs pasakė kad gali būti lūžęs žandikaulis, tad nieko nelaukit vaziuuokit Vilnius į Žalgirio ligoninė.Padare nuotrauka ir tapati pasakė.Buvo aperuojamas..Mes norim pasakyti kad jūsų personalu nusivylė, , už ką tokius sveikatos mokesčius mokame, atlyginimus imate, jeigu taip neatsakingai dirbate.
PACIENTĖ MAN UTENIŠKĖ GULINTI SU MANIM PASAKĖ NEDUOSI KYŠIO NIEKAS TAVĘS NEŽIŪRĖS ČIA ŽMONĖS MIRŠTA O DAKTARAMS NEĮDOMU
SURAŠYTAS 12 LAPŲ MANO SKUNDAS ŽALA ĮRODYTA
IŠKELTA BAUDŽIAMOJI BYLA UŽ TOKIUS GYDYTOJOS POELGIUS MANO LIGOS ISTORIJA IŠVEŽTA PAS TEISMO EKSPERTIUS TEISMAS VYKS ŠIAIS METAIS, VISŲ PAVARDĖS SURAŠYTOS, NES NEPADĖJO MAN ESANT SUNKIOS BUKLĖS SLAUGYTOJOS PRAŠANT MANO NEPILNAMETEI DUKRAI KAD PADĖTŲ MAMAI PERSIKELTI ANT OPERACINĖS KĖDĖS IR PO KRAUJO PERPILIMO GRUBIAI SU MANIM ELGĖSI PASIJUTAU KAIP KALĖJIME
BUVO SUKELTA VISA SVEIKATOS MINISTERIJA, BIOETIKOS KOMITETAS IR UTENOS DEPARTAMENTAS, ATVYKUSI BUVO AKREDITAVIMO MINISTERIJA
LABAS RYTAS PO ŠIO ĮVYKIO PATI GYDYTOJA AGNĖ ŠEPETIENĖ GRASINO MAN SUSIDOROJIMU PER PACIENTĘ KITĄ, NES SUŽALOJO MAN SVEIKATĄ IR PER METUS LAIKO JĄ ATSTATINĖJU PO KRAUJO PERPILIMO IR ANAFILAKSINIO ŠOKO
LABAS RYTAS UTENOS LIGONINĖJE 2018 -06-18 PATYRIAU PRAGARĄ GULINT SLAUGYTOJŲ PAPRAŠIAU KAD STABDYTŲ KRAUJAVIMĄ MAN ATSAKĖ KAIP MEDICINOS DARBUOTOJAI IŠDIRBUS 7 M AKUŠERINIAME GINEKOLOGINIAME SKYRIUJE IR 20 M MOLĖTŲ POLIKLINIKOJE KAD ŠIOJ LIGONINĖJE NIEKAS MAN NEPRIKLAUSOWYF
Nuoširdžiai dėkoju Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriaus gydytojams ir visam šio skyriaus personalui, kurie po kelio sąnario operacijos padėjo man sveikti. Stiprybės, sveikatos Jums visiems! Ypatingą AČIŪ tariu kinezetarapeutei Janinai Bučinskienei.
Dalia Sargūnienė, Visaginas
2019-03-15
Virgilija Mičiudienė
2019-01-14 14:59:35 IP 5los4i0i
Laba diena, Utenos ligoninėje 2019 m sausio 5 - 11 dienomis Radiologiniame skyrėsi mano tėvelis JULIJONAS DABUŽINSKAS. Jį čia atvežė greitosios pagalbos mašina sunegalavus širdžiai. Atlikus kraujo tyrimus, jie buvo tokie blogi, kad tėveliui teko papildyti kraujo atsargas. Tas buvo sėkmingai atlikta. Ligonio būklė pradėjo akivaizdžiai gerėti. Visos šeimos vardu noriu išreikšti nuoširdžią padėką jį gydžiusiai gydytojai DANIELAI GRINCEVIČIENEI už laiku suteiktą pagalbą ir rūpestingą gydymą. Tėvelis jau namuose ir džiaugiasi namiškių artumu.
Po susitikimo ir mėnesį bendravimo su Utenos ligoninės gydytojais galiu drąsiai pasakyti: Laimingas tas žmogus, kuris čia nepakliūva ir jam netenka susitikti su šia komanda. Išskiriu gydytoją R. Stasevičienę, ji profesionali ir rūpestinga. Tačiau terapinio skyriaus darbuotojai tai abejingi, apsileidę, tingūs ir NEATSAKINGI tipai. Po tokio atvejo, kuomet yra sumaišomi vaistai ar pacientai, nes vienam buvo pateikta sauja tablečių ir užgarantuota, pacientui pasitikslinus, kad tai tikrai jam, o kitam "nuimti" vienam vakarui vaistai, supranti, kad nenuspėti diagnozės ar tiesiog neįvertinti pacientų skundų, požymių apsakymo, yra visiškai nesvarbu ir nereikšminga. Koks gi skirtumas nuo ko gydyti: nuo nervų šaknelių uždegimo ar nuo plaučių uždegimo? Juk vaistai kažkokie yra leidžiami, o jei tu dar nejudi? Tai ir gulėk...
Greitosios pagalbos ir priėmimo skyriaus darbą galiu vertinti tik kaip labai prastą. Kada mane pačią atvežė į priėmimą, nes greitosios felčerė įtikinėjo, kad su tokiu aukštu spaudimu ir būkle, geriau pasirodyti gydytojai. Budėjusi gydytoja, dar jauna, tikriausiai neseniai baigusi mokslus ir jau supratusi, kad yra '"dievas" bei pamiršusi Hipokrato priesaiką, tėškė, o ko iš manęs norit, kad kraujo tyrimus padaryčiau ar lašelinę? Ko dar galima iš tokios norėt? Nieko... Niekaip nesuprantu, kodėl tie žmonės, kurie turėtų atjausti, suprasti ir padėti gali tik pasišaipyti, apšaukti, nesiskaityti... nesuprantu, kodėl ministras Veryga nori uždaryti rajonų ligonines. Tegul jose "gydosi", nes kitaip šiais laikais tautos genocidą sunku įgyvendinti... Tikiu, kad šios ligoninės medikų dėka vis daugiau bus galima užrašyti diagnozę ATA.
Rita Šavelienė
2018-06-26 11:26:18 IP 28m868uv
Laba diena, buvau 2018 - 06 - 18 13:33val extra atvėju iš Molėtų poliklinikos, kadangi buvo gausus kraujavimas priešmenopauziniu laikotarpiu, gausios menesinės, atvykus į Utenos Aukštakalnio g. 3 ligonine. Man nebuvo sustabdytas kraujavimas, buvau tik parai stebima. Kraujavimas nesiliove bėgti, kreipiausi į personala, kad gal galėtu man padėti ir sustabdyti man kraujavima bet man atsake pasidėti palute ir toliau miegoti. Nebuvo atlikti man jokie tyrimai, man nebuvo tikrintas spaudimas tik buvo suleista Sol. Naclofen 75mg. Ryte daktare Agnė Šepetienė buvo atsakinga už mane. Ryte paleido nes neva buvau geros buklės bet buvo priešingai. Paprašiau kad man iškviestu taxi bet man atsake taigi nueisi. Ejau pestute iki stoties vos paeidama buvau išbyškusi, krete drebulis, pile šaltas prakaitas, silpnas pulsas, kamavo troškulis, nerimas, šokas. Laime kažkokia mašina važiavo pro šali ir paprašiau, kad nuvežtu į stoti. Išvykau 7:50val iš stoties į Molėtus, atvykus į Molėtus mane pasitiko dukra nes vos paejau, dukra mane pamačiusi labai išsigando ir pergyveno, išsikvietem taxi ir nuvažiavom į namus iš ju dukra paskambino į greitosios pagalbos skyriu 8:33val atvykus greitajai, medikai patikrino mano pulsa jis buvo 70/40 silpnas pulsas, skubiai state man lašaline ir didino spaudima, bet mate kad nieko nebus, skubiai veže atgal į tapačia ligonine aukštakalnio g. 3. Atvykus subego visi trys ginekologai padare valyma ir padare tai kas reikalinga. Gavus Agnes Šepetines gydytojo įrašą nesutapo mano svoris ir ugis, rašo kad sveriu 99kg o ugi rašo 172cm, nors buvo priešingai aš sveriu 70kg ir mano ugis 159cm. Išrašuose minima, kad pacientes kraujavimas sustojo deja buvo melagingi išrašai. Tai pat rašoma P.M. 2018 - 08 - 17 (prieš 2 dienas).Hb - 99g/l. Hospitalizuota stebėjimui dėl kraujavimo. Norėčiau sužinoti kodėl man nebuvo suteikta pirmoji pagalba. Prašau su manim susisiekti.
Balys Kirilauskas
2018-01-02 13:06:28 IP 2j22a6q9
Gerb. Direktoriau, neįveikiamas biurokratyzmas jūsų vadovaujamoje įmonėje.
Pagal gydančios kardiologės Saugūnienės nurodymą po Naujų metų būtina pristatyti iš šeimos gydytojo siuntimą pas kardiologą. Šiandien 8val. nuvykęs į Krašuonos poliklinikos poskyrį su registratore sutarėme, kad teks atvykti 11val. pasimti siuntimą. Nuvykus 11 val. sėdėjo jau kita darbuotoja, kuri pareiškė, kad reikia pas juos užsiregistruoti į laukiančių ligonių eilę kurių tuo metu buvo 9, tada tik pakliūsi pas gydytoją. Aš tokios galimybės neturiu, nes labai sunkiai vaikštau dėl širdies problėmų, mano amžius 84 metai, esu antros grupės invalidas, ir keturi metai vienas slaugau paralyžuotą savo žmoną. Kiek kartų man dar teks eiti į Krašuonos poliklinikos poskyrį dėl visiško niekniekio, - kad pasikeitė metai? Kur logika?

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%