Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Utenos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Utenos ligoninė

Atsiliepimai apie Utenos ligoninė, VšĮ

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Utenos ligoninė, VšĮ

Vasario 26d. atvykau į priėmimo skyrių kadangi reikėjo pagalbos dėl akies kurios negalėjau sumerkti ir jutau didžiulį skausmą. Seselė greit pakvietė chirurgą ir sėkmingai buvau apžiūrėta ir suteikta pagalba, bet ta vakarą jaučiau širdies didžiulius permušimus ir pagalvojau kaip gerai mane nuramins nes buvau išsigandusi kas vyksta mano širdyje. Taigi po akie apžiūros paklausiau seselių ką daryti nes ir tuo metu jaučiau nesmagų sutrikimą širdies srityje. Seselės pasiūlė užeiti pas budintį daktarą nes jis buvo laisvas. O čia ir prasidėjo:). Mandagiai pasibeldus ir pravėrus duris buvau nemaloniai pasitikta neva "kas Jums yra". sakau neramina širdies ir noriu informacijos ką daryti? o daktaras pasakė taip: Ko čia einat naktim, važinėja čia visokie, eikit dieną pas savo apylinkės gydytojus ir jai nerasiu širdį nieko apmokęzdinsiu, (buvo 23 val 50 min). Pabaiga tokia, kad daktaras kalbėjo nemaloniu balsu ir išėjo burbėdamas iš kabineto nesuteikus man jokios informacijos. Pravirkau, o seselė suteikė man informacijos ką išgerti ir ką daryti bei pamatavo spaudimą. Parvykus namo ilgai negalėjau pamiršti šio daktaro davusio priesaiką padėti. Kitą syk bijosiu kreiptis o ką daryti jei man butų kas nutikę.
Lapkricio27 d mano sūnų sumušė kreipėmės į policiją ten užfiksavo įvykį, tada jie mus siuntė į ligoninės priimami buvo apie14 30 val.ten buvo pasakyta dabar nėra specialistų, kreipkitės į polikliniką.Kai nuėjo buvo pasakyta atvaziuokkit rytoj iš ryto, nes dantų hirurgai nedirba.Vaiko žandas buvo visas ištines ir kraujo begta, skausmas. Niekas nesiteike apžiūrėti ir pasiųsti kokį gydytoją kad apžiūrėtiu ir nuotrauka padarytų.Tada kreipėsi vyras į privačią solrima ten malonei mus priėmė ir apžiūrėjęs pasakė kad gali būti lūžęs žandikaulis, tad nieko nelaukit vaziuuokit Vilnius į Žalgirio ligoninė.Padare nuotrauka ir tapati pasakė.Buvo aperuojamas..Mes norim pasakyti kad jūsų personalu nusivylė, , už ką tokius sveikatos mokesčius mokame, atlyginimus imate, jeigu taip neatsakingai dirbate.
PACIENTĖ MAN UTENIŠKĖ GULINTI SU MANIM PASAKĖ NEDUOSI KYŠIO NIEKAS TAVĘS NEŽIŪRĖS ČIA ŽMONĖS MIRŠTA O DAKTARAMS NEĮDOMU
SURAŠYTAS 12 LAPŲ MANO SKUNDAS ŽALA ĮRODYTA
IŠKELTA BAUDŽIAMOJI BYLA UŽ TOKIUS GYDYTOJOS POELGIUS MANO LIGOS ISTORIJA IŠVEŽTA PAS TEISMO EKSPERTIUS TEISMAS VYKS ŠIAIS METAIS, VISŲ PAVARDĖS SURAŠYTOS, NES NEPADĖJO MAN ESANT SUNKIOS BUKLĖS SLAUGYTOJOS PRAŠANT MANO NEPILNAMETEI DUKRAI KAD PADĖTŲ MAMAI PERSIKELTI ANT OPERACINĖS KĖDĖS IR PO KRAUJO PERPILIMO GRUBIAI SU MANIM ELGĖSI PASIJUTAU KAIP KALĖJIME
BUVO SUKELTA VISA SVEIKATOS MINISTERIJA, BIOETIKOS KOMITETAS IR UTENOS DEPARTAMENTAS, ATVYKUSI BUVO AKREDITAVIMO MINISTERIJA
LABAS RYTAS PO ŠIO ĮVYKIO PATI GYDYTOJA AGNĖ ŠEPETIENĖ GRASINO MAN SUSIDOROJIMU PER PACIENTĘ KITĄ, NES SUŽALOJO MAN SVEIKATĄ IR PER METUS LAIKO JĄ ATSTATINĖJU PO KRAUJO PERPILIMO IR ANAFILAKSINIO ŠOKO
LABAS RYTAS UTENOS LIGONINĖJE 2018 -06-18 PATYRIAU PRAGARĄ GULINT SLAUGYTOJŲ PAPRAŠIAU KAD STABDYTŲ KRAUJAVIMĄ MAN ATSAKĖ KAIP MEDICINOS DARBUOTOJAI IŠDIRBUS 7 M AKUŠERINIAME GINEKOLOGINIAME SKYRIUJE IR 20 M MOLĖTŲ POLIKLINIKOJE KAD ŠIOJ LIGONINĖJE NIEKAS MAN NEPRIKLAUSOWYF
Nuoširdžiai dėkoju Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriaus gydytojams ir visam šio skyriaus personalui, kurie po kelio sąnario operacijos padėjo man sveikti. Stiprybės, sveikatos Jums visiems! Ypatingą AČIŪ tariu kinezetarapeutei Janinai Bučinskienei.
Dalia Sargūnienė, Visaginas
2019-03-15
Virgilija Mičiudienė
2019-01-14 14:59:35 IP 5los4i0i
Laba diena, Utenos ligoninėje 2019 m sausio 5 - 11 dienomis Radiologiniame skyrėsi mano tėvelis JULIJONAS DABUŽINSKAS. Jį čia atvežė greitosios pagalbos mašina sunegalavus širdžiai. Atlikus kraujo tyrimus, jie buvo tokie blogi, kad tėveliui teko papildyti kraujo atsargas. Tas buvo sėkmingai atlikta. Ligonio būklė pradėjo akivaizdžiai gerėti. Visos šeimos vardu noriu išreikšti nuoširdžią padėką jį gydžiusiai gydytojai DANIELAI GRINCEVIČIENEI už laiku suteiktą pagalbą ir rūpestingą gydymą. Tėvelis jau namuose ir džiaugiasi namiškių artumu.
Po susitikimo ir mėnesį bendravimo su Utenos ligoninės gydytojais galiu drąsiai pasakyti: Laimingas tas žmogus, kuris čia nepakliūva ir jam netenka susitikti su šia komanda. Išskiriu gydytoją R. Stasevičienę, ji profesionali ir rūpestinga. Tačiau terapinio skyriaus darbuotojai tai abejingi, apsileidę, tingūs ir NEATSAKINGI tipai. Po tokio atvejo, kuomet yra sumaišomi vaistai ar pacientai, nes vienam buvo pateikta sauja tablečių ir užgarantuota, pacientui pasitikslinus, kad tai tikrai jam, o kitam "nuimti" vienam vakarui vaistai, supranti, kad nenuspėti diagnozės ar tiesiog neįvertinti pacientų skundų, požymių apsakymo, yra visiškai nesvarbu ir nereikšminga. Koks gi skirtumas nuo ko gydyti: nuo nervų šaknelių uždegimo ar nuo plaučių uždegimo? Juk vaistai kažkokie yra leidžiami, o jei tu dar nejudi? Tai ir gulėk...
Greitosios pagalbos ir priėmimo skyriaus darbą galiu vertinti tik kaip labai prastą. Kada mane pačią atvežė į priėmimą, nes greitosios felčerė įtikinėjo, kad su tokiu aukštu spaudimu ir būkle, geriau pasirodyti gydytojai. Budėjusi gydytoja, dar jauna, tikriausiai neseniai baigusi mokslus ir jau supratusi, kad yra '"dievas" bei pamiršusi Hipokrato priesaiką, tėškė, o ko iš manęs norit, kad kraujo tyrimus padaryčiau ar lašelinę? Ko dar galima iš tokios norėt? Nieko... Niekaip nesuprantu, kodėl tie žmonės, kurie turėtų atjausti, suprasti ir padėti gali tik pasišaipyti, apšaukti, nesiskaityti... nesuprantu, kodėl ministras Veryga nori uždaryti rajonų ligonines. Tegul jose "gydosi", nes kitaip šiais laikais tautos genocidą sunku įgyvendinti... Tikiu, kad šios ligoninės medikų dėka vis daugiau bus galima užrašyti diagnozę ATA.
Rita Šavelienė
2018-06-26 11:26:18 IP 28m868uv
Laba diena, buvau 2018 - 06 - 18 13:33val extra atvėju iš Molėtų poliklinikos, kadangi buvo gausus kraujavimas priešmenopauziniu laikotarpiu, gausios menesinės, atvykus į Utenos Aukštakalnio g. 3 ligonine. Man nebuvo sustabdytas kraujavimas, buvau tik parai stebima. Kraujavimas nesiliove bėgti, kreipiausi į personala, kad gal galėtu man padėti ir sustabdyti man kraujavima bet man atsake pasidėti palute ir toliau miegoti. Nebuvo atlikti man jokie tyrimai, man nebuvo tikrintas spaudimas tik buvo suleista Sol. Naclofen 75mg. Ryte daktare Agnė Šepetienė buvo atsakinga už mane. Ryte paleido nes neva buvau geros buklės bet buvo priešingai. Paprašiau kad man iškviestu taxi bet man atsake taigi nueisi. Ejau pestute iki stoties vos paeidama buvau išbyškusi, krete drebulis, pile šaltas prakaitas, silpnas pulsas, kamavo troškulis, nerimas, šokas. Laime kažkokia mašina važiavo pro šali ir paprašiau, kad nuvežtu į stoti. Išvykau 7:50val iš stoties į Molėtus, atvykus į Molėtus mane pasitiko dukra nes vos paejau, dukra mane pamačiusi labai išsigando ir pergyveno, išsikvietem taxi ir nuvažiavom į namus iš ju dukra paskambino į greitosios pagalbos skyriu 8:33val atvykus greitajai, medikai patikrino mano pulsa jis buvo 70/40 silpnas pulsas, skubiai state man lašaline ir didino spaudima, bet mate kad nieko nebus, skubiai veže atgal į tapačia ligonine aukštakalnio g. 3. Atvykus subego visi trys ginekologai padare valyma ir padare tai kas reikalinga. Gavus Agnes Šepetines gydytojo įrašą nesutapo mano svoris ir ugis, rašo kad sveriu 99kg o ugi rašo 172cm, nors buvo priešingai aš sveriu 70kg ir mano ugis 159cm. Išrašuose minima, kad pacientes kraujavimas sustojo deja buvo melagingi išrašai. Tai pat rašoma P.M. 2018 - 08 - 17 (prieš 2 dienas).Hb - 99g/l. Hospitalizuota stebėjimui dėl kraujavimo. Norėčiau sužinoti kodėl man nebuvo suteikta pirmoji pagalba. Prašau su manim susisiekti.
Balys Kirilauskas
2018-01-02 13:06:28 IP 2j22a6q9
Gerb. Direktoriau, neįveikiamas biurokratyzmas jūsų vadovaujamoje įmonėje.
Pagal gydančios kardiologės Saugūnienės nurodymą po Naujų metų būtina pristatyti iš šeimos gydytojo siuntimą pas kardiologą. Šiandien 8val. nuvykęs į Krašuonos poliklinikos poskyrį su registratore sutarėme, kad teks atvykti 11val. pasimti siuntimą. Nuvykus 11 val. sėdėjo jau kita darbuotoja, kuri pareiškė, kad reikia pas juos užsiregistruoti į laukiančių ligonių eilę kurių tuo metu buvo 9, tada tik pakliūsi pas gydytoją. Aš tokios galimybės neturiu, nes labai sunkiai vaikštau dėl širdies problėmų, mano amžius 84 metai, esu antros grupės invalidas, ir keturi metai vienas slaugau paralyžuotą savo žmoną. Kiek kartų man dar teks eiti į Krašuonos poliklinikos poskyrį dėl visiško niekniekio, - kad pasikeitė metai? Kur logika?

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%