Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Utenos apskrities centrinis paštas, Lietuvos pašto filialas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Utenos apskrities centrinis paštas, Lietuvos pašto filialas

Atsiliepimai apie Utenos apskrities centrinis paštas, Lietuvos pašto filialas, AB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Utenos apskrities centrinis paštas, Lietuvos pašto filialas, AB

Esu labai nusivylusi paslaugų kokybe. Jau nebe pirmą kartą tenka susidurti su dirbančių darbuotoju aplaidumu. Gyvenu nuosavame name yra pašto dėžutė prie pat kelio labai matomoje vietoje. Tačiau siuntas kurios puikiai tepla į dėžutę aš randu kieme ant žemės. Registruotas siuntas pastaruoju metu palieka kaimynams. Taip būti NEGALI! Keletos siuntų išvis negavau. Kas už tai atsakys??? Nesuprantu kaip dirba Jūsų darbuotojai....
Iš Utenos pašto turėjau atsiimti Teismo man atsiųstus dokumentus. Nuėjus jų atsiimti šeštadienį, liepos 21 d., darbuotoja man pirmiausia pasakė, kad man dokumentai buvo nešami namo du kartus, antrąjį kartą būtent to šeštadienio rytą. Darbuotojai bandau pasakyti, kad tikrai buvau namuose, nes labai laukiau tų dokumentų. Ir iš tikrųjų buvau namuose, bet tą šeštadienio rytą niekas nebuvo atėjęs ir atnešęs man dokumentų. Na "nusuko" truputį paštininkas, nieko baisaus. Bet vėliau mane aptarnavusi darbuotoja, man įteikdama dokumentus, ant voko turėjo užrašyti įteikimo datą, ir kažkodėl užrašė ne 21 dieną, kaip priklausė, o 19 dieną. O tai jau yra netikslumas, kuris man yra labai svarbus.
Nesitikiu kažkokios Jūsų reakcijos, bet tiesiog pikta, kai žmonės dirba atmestinai, betkaip, o iš dalies savo darbo išvis neatlieka.
gyvenu Aukštakalnio mikrorajone Utenoje Taikos g. Jau 3-čias kartas, kai siuntos negaunu į namus, nors tikrai būnu namie. Išeinat iš namų pasitikrinus pašto dėžutę randu įmestą lapelį, kad manęs namie nerado ir dėl to negalėjo pristatyti siuntos. Galvojau neveikia durų skambutis, pasitikrinau ir jis tikrai veikia. Centriniame pašte pasakiau apie šią problemą, sakė pasitikrinti durų skambutį, ką jau buvau padaręs.
Taip pat šiandien laukiau skubių dokumentų, aišku į namus jų negavau, nors buvau tikrai namie. Nuvažiavus atsiimti į centrinį paštą, pamačiau, kad vokas suglamžytas ir šlapias voko kampas. Aišku sušlapę ir dokumentų kraštai. Apie tai informavau pašto darbuotoją, tai buvo atsakyta, kad lauke lyja ir ką jai dabar daryti. Žadėjau pasiūlyti pasiimti skėtį.
Labai aplaidžiai dirba Jūsų darbuotojai.
Labai aplaidžiai dirba Jūsų darbuotojai.
Nesuprantu kodėl paskutiniu metu nebemetamos mažos siuntos į pašto dėžutę. Kiek atsimenu prieš kurį laiką paštas gąsdino, kad neaptarnaus netvarkingų pašto dėžučių. Mano dėžutė užsirakina, bet dėl kokios mažulytės siuntos reikia trenktis į paštą!
norejau parasyti skunda, kad jau kuri laika negaunu laisku i namus, kazkur jie dingsta.cia bus azuolijos rajonas utenoje
Norėjau parašyti atsiliepimą. Esu kiek nusivylusi paslaugų kokybe. Jau antrą kartą negaunu jokio lapuko kad pašte palikta siunta kuri buvo siųsta registruotu siuntiniu. Sako kad manęs namuose nerado tik labai įdomu kad aš visą savaitę iš namų nei kojos nekėliau nes ta siunta man labai svarbi, o nuvažiavusi į paštą visgi sužinau kad siuntinys prieš savaitę yra atkelevęs. Plius kartą savo dėžutėje radau tris lapukus kad siunta yra kurie du iš jų buvo ne mano. pavardžių nemačiau nes ant viršaus buvo mano teisingas lapukas ir koks nustebimas kai nuėjau į paštą tik tada išsiaiškinau kad kiti ne mano lapukai. Tai labai įdomu gal ir šiuo kartu registruotas lapukas atsidūrė ne mano pašto dėžutėj, o gal net kaškas nepasivargino iš vis iki mano namų ateit ir buvo papraščiau pasakyt kad nerado manęs namuose. Paprastai taip nesielgiu neesu linkusi rašyt komentarų ir panašiai bet kai laukiama siunta yra gyvybiškai svarbi būtina padėtį taisyti.
Nejau taip sunku pristatyti registruota siuntini i namus, mes juk uz tai mokame pinigelius.Ir kas karta gavus siuntini, turime ji atsiimti patys paste.

paskutiniu metu labai pradėjo vėluoti siuntiniai į Aukštakalnį Registruoti vėluoja, net po dvi savaites, o iš užsienio ateina po dviejų mėnesiu arba tiesiog nebeateina.
Pranešimų pradėjau nebegauti, tik kartais paskambina ir pasako kad jūsų siuntinys buvo nepaimtas, nors jokio laiškelio negavau.
Prašau susirūpinti savo darbuotojais.
visiskai pradejau abejoti darbuotojais kurie nesa siuntas I aukstakalni anksciau gaudavau visada I namus ir laiku maloni moterele juos atnesdavo su sypsena. antras menuo negaunu nei registruotos siuntos nei paliktu lapeliu! saunu kad pareigingos darbuotojos paskambina ir pranesa kad yra senai neatsiimti siuntiniai. neatnesa net registruotu laisku is valstybiniu istaigu! manau zmonem sukelia tai daug nepatogumu! beje nevienai man taip yra nevienas pazystamas taipat nesulaukia net lapeliu pasto dezutej! pasidomekite kas atsakingas uz tai nes toks elgesys sukelia daug nepatogumu!jei samdote naujus darbuotojus issiaiskinkite ar jie patikimai atlieka savo darba.
stebiuosi tokiu darbu, uzsisakai siuntini is uzsienio, pastininke atnesa, manes neranda ir palieka prie bendrabucio duru, kas uz juos atsakys? lapuku taip pat negaunu kada yra siuntinys.
Laba diena, jau kelintą kartą tvarkydamas reikalus Utenoje, užsuku į paštą, Basanavičiaus g. ir vis pakliūnu pas tą pačią mane aptarnaujančią merginą. Taip ir kas kart išeinu iš pašto subjurusia nuotaika. Grubus pokalbis gadina dieną. Jei kažko paklausi sulauki tik "bur bur" pakeltu tonu, "čia pas mus taip negalima" "siuntinio nieks taip nepakuoja" "kaip čia adresą užrašėt pažiūrėkit". Na šiandieną kantrybė trūko, suprantu jog nesu specialistas jos srities, bet jeigu dirba tą darbą tai manau kiekvienoje srityje žmogus turi išlikti mandagiu ir žmogišku. Linkėjimai merginai, ant kurios kortelės parašyta Ernesta.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Eurolygos finale triumfavo Maskvos CSKA
Eurolygos finale triumfavo Maskvos CSKA 05-19 23:40
Sekmadienio vakarą Vitorijoje vykusiame Eurolygos finale pergalę šventė Maskvos CSKA, kurio komanda įveikė Stambulo "Anadolu Efes" rezultatu 91:83.
Ar atskirsime pelus nuo grūdų?
Ar atskirsime pelus nuo grūdų? 05-19 16:43
Šią savaitę, gegužės 26 d., rinksime ne tik Lietuvos prezidentą – balsuosime ir už mūsų šalies kandidatus į Europos Parlamentą. Pretendentų sąrašas nemenkas – 300 kandidatų į 11 Lietuvai tenkančių...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%