Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Urmo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Urmo grupė

Atsiliepimai apie UAB Urmo grupė

UrmoKaina.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB Urmo grupė

Aptarnavimas puikus 200%! Paulius respect'as.
Pirkome išmanų laikrodį, nors atėjome grąžinti, nes sugedo, taip puikiai aptarnavo, kad įsigijime kitą. Puikus ir malonus aptarnavimas, be galo išsamūs atsakymai į rūpimus klausimus. 5 žvaigždutės. Rekomenduojame.
Aptarnavimas labai geras. Nupirkau domkratą, turėjo trūkumų, tai vietoje garantinio, be jokių diskusijų ir iškart pakeitė nauju. Rekomenduoju.
Pirkau girliandą LED100 standart, ačiū už malonų aptarnavimą!Sėkmės!
Sioje kontoroje zmona uzsake vaizdo registratoriu, kuri isbandyti pavyko tik po triju savaiciu, nes buvau isvykes. Parasyta Full HD, filmuoja tragiskai, net auto numeriu perskaityti neina, kainaves tipo 70 euru, bet dabar su nuolaida tik 40 euru, kinieciu ALIESXPRES toks 12 euru kainuoja. Norejau grazinti atgal, tai pasake, niekuo negalim padeti, dvi savaites praejo. Bekit zmones nuo tokios kontoros kuo toliau.
Uzsakinejau masinele sunui Kaledu proga, preke gavau per 1 diena, veikia puikiai, esu labai patenkinta tokiu greitu ir kokybisku darbu.
Labai nemalonus aptarnavimas.Pirkome droną, buvo ne pilnos komplektacijos.Sugadinom sūnui kaledas.Nuvyke i parduotuvę gavome nemolonu atsakymą, reikejo tikrintis is karto!Mes pirkdami pirma kartą tokį daiktą, kol nepradejom rinkti, tikrai nebūtumėm pastebėja trūkstančių detalių.Pareiskė, kad mes ne labdaros fondas, pasakė lietuviai yra lietuviai, gal mes patys paėmem detales.Pareiskus apie sugadintas vaiko kaledas, gavom atsakyma.Ne mano vaikas.Šaunuoliai, taip ir toliau vystikit verslą!
Pridesim pinigų priemimo kvitą, kuris buvo duotas, be paraso, tiesiog popiergalis.
Vaidas 2018-12-27 15:09:48
Užsakiau vaikiška žaidima, greitai buvo įvykdytas užsakymas, tik įpakavimas prastas tai dėžute buvo labai suspausta kampai aplankstyti bet viduje viskas sveika.
Sveiki Vaidai.

Po Kalėdinio laikotarpio gavome jau kelis nusiskundimus dėl negražių pakuočių. Prieš Kalėdas siuntos keliavo labai dideliais kiekiais ir greičiausiai kurjeriai su jomis nesielgė taip atsargiai kaip turėtų. Ko gero turėjome tai įvertinti ir storiau įpakuoti siuntas, kad dėžutės nesusiglamžytų. Labai atsiprašome.
Ina 2018-12-22 18:36:18
Šioje parduotuvėje pirkau pirmą kartą. Pristatė prekę po dviejų dienų.Kadangi prekę pirkau dovanų, tad apie prekės kokybę kol kas pasakyti negaliu. Tik labai nuvylė prekės įpakavimas. Dėžutė, kurioje buvo įpakuota prekė, kai kuriose vietose įlūžusi, susilamdžiusi, o dėžutė, kurioje buvo smulkesnės prekės dalys įskilusi.
Laba diena, Ina.

Įprastai Jūsų pirktos prekės pakuotės būna tvarkingos. Turbūt per didelius kalėdinius siuntų kiekius kurjeriai prastai saugojo siuntas. Elektroniniu paštu išsiuntėme Jums nuolaidos kodą. Labai atsiprašome už nepatogumus.
Arūnas 2018-12-22 17:22:49
Pirkau girliandas, girlianda su baterijomis atitinka aprašymą, o lauko girlianda - varvekliai (141100) neatitinka aprašymo, vietoj 100 led lempučių tik 90,
tad ar tai akcija ar gamyklinio broko išpardavimas???
Pristatymas greitas, punktualus, DPD kurjerių bendravimas ir aptarnavimas aukšto lygio.
Sveiki, Arūnai.

Net nepagalvojome, kad reikėtų patikrinti girliandos lempučių skaičių prieš siunčiant. Labai atsiprašome už nepatogumus. Elektroniniu paštu išsiuntėme Jums nuolaidos kodą. Kitą kartą pasistengsime būti atidesni.
pirkau ismanuji laikrodi, bet tai dovanos todel negaliu aprasyti prekes. Aptarnavimas puikus
Šioje parduotuvėje pirkau pirmą kartą, prekės, kurią užsakiau nebuvo, tačiau buvau maloniai nustebinta personalo, ypač Deivido malonumu ir kantrybe☺ Man buvo pasiūlyta kita prekė, tik dar geresnė ir brangesnė už tą pačią kainą!!! Pristatymas kosmiškai greitas. Buvo malonu bendraut, sėkmės Jums☺
tad ar tai akcija ar gamyklinio broko išpardavimas???
Prekė atėjo jau kitą dieną po užsakymo, likau maloniai nustebintas operatyvumu. Viskas kaip ir tikėjausi veikia tvarkingai, pateisino lūkesčius
Pirkau laikroduka vaikiska, likauu labai patenkinta!
Aptarnauja labai malonus zmones!
Pristatė preke kita diena.tad operatyvumas super.kadangi dovana tad apie prekės kokybe daug pasakyti negaliu.kolkas operatyvumas labai patiko
Super gavau greitai o prekė kokybiška
Paskutinę minutę padariau užsakymą, gavau skambutį iš parduotuvės suderinom visas prekes ką pakeisti, kad greičiau pristatytų ir visos dovanos gimines pasiekė laiku! Šaunus aptarnavimas ir rūpinimasis klientu - AČIŪ!
Tomas 2018-12-20 12:23:10
Tėvams užsakiau lauko šviestuvą šventėms, bet atvažiavo su defektu neveikė pultelis. Pasiskambinau, pasakiau, kad gavau su defektų ir iš karto kitą dieną atvažiavo pakeitė į naują. SUPER požiūris į klientą! Šviestuvas labai geras, labai gražiai šviečia, tėvukai labai patenkinti :)
neišėjo prisegti foto iš karto
Superine parduotuve nerealiai malonus ir operatyvus aptarnavimas!Grazinau preke i garantini, labai maloniai isprendemr situacija, gavau kita preke ir dar dovanu
Apsiperku šioje internetinėje parduotuvėje jau antri metai ir esu labai patenkintas (ir pristatymo sparta, ir bendravimu, ir reikalui esant pinigų gražinimu).
Aleksandra 2018-12-10 20:48:17
Niekam nepatarčiau prasidėti su šia imone, senai buvau susidurus su tokiu abejingumu klientui. Greitas prekiu pristatymas 1-3 d.d. užsisakius prekes negavau jos dvi savaites, paskambinus vis sakydavo, kad jau ryt poryt turit gauti, taip praėjo dvi savaitės: kol galiausiai pasakė, kad prekė kažkur pasiklydo ir neranda jos
tesugebėjo pasakyti: atsiprašome, dabar turime daug darbo ir nebespėsime prekes pristatyti, nebūtu taip pykta jei būčiau greičiau informuota, kad negausiu prekės, kuri buvo labai reikalinga darbui, tiesiog bučiau ta preke kitur nusipirkusi.
nepatariu, nusipirkau visišką š... už brangiai. atgauti pinigus be šansų. daugiau gyvenime nieko nepirksiu
Krovinio nepristate nurodytu adresu, teko vaziuoti pasiimti uz 6-7km. O pristatymo mokestis imamas...nusivylem del pristatymo...., o del prekes viskas tvarkoi.
Elgsena su pirkėjų aukščiausio lygio, labai nustebino, rekomenduoju. Apskritai, visur taip turėtų būti.
Sėkmės
Ieškojau drono per tris parduotuves. Šioje aptarnavimas buvo geriausias, radau ko ieškau, normaliai paaiškino kaip valdyti kaip kas veikia. Šauniai dirba vyrukai :)
Važiavau į Kauną apsipirkt kalėdom, netyčiom sustojau čia. Darbuotojai labai maloniai aptarnauja o ir dronai daug pigiau čia nei žaislų parduotuvėse
ZMONES, venkite urmokainos, nusipirke nekokybiska preke, turesite DAUG problemu,
a*******i juodi apgaudinėja žmones tik nepirkit šunų kirpimo mašinėlių užsisakiau mašinėlę kitą dieną paskambino konsultantas taip maloniai kalbėjo paklausė kokį šuniuką kirpsiu pasakiau kad pudeliuką jis tuoj katalogą pažiūrėjo atseit jums ta mašinėlė netinka reikia kitos ir dar plius galvutės didesnės kuneliui kirpti nu aš kaip patikli pirkėja uzsisakiau mašinėlė kainavo 100 eu o kaip atsiuntė visiškai nekirpo išsiunčiau atgal o jie man paskambino ir aiškina kad patikrino ji visiškai gera pasakiau kad nekerpa ir noriu kad grąžintų pinigus jie man pareiškė kad aš jau naudojau ją nes jie mato plaukų tai kaip išbandyti mašinėlę jei nekirpti bet ji nei centimetro nenukirpo žodžiu a*******i juodi atsiuntė atgal mašinėlę su kuria neimanoma kirpti o po to panaršiau po kiniečių svetaines ta mašinėlė 36 eu apgaudinėja žmonės niekuom negalima pasitikėti prisikuria šaraškinų kontorų ir mulkina žmones
Atejau i vieta pirkti registratoriaus, tai patare ir nusipirkau tikrai gera, kokibe esu lb patenkintas
Maloniai aptarnauja ir greitai pristato prekes. Ne pirma kart perku ir visada patenkinta. Gerai kad greitai tvarkosi ant kitos dienos jau buna preke.
uzsisakeu smartlaikrodi internetu paskambino vaikinas ir rekomandavo naujesni laikrodi. atveza preke jau kita diena likau patenkintas
Vytas 2018-07-07 00:58:46
Kinietisku sudu parduotuve.. tik graziai sneketi moka!!! Atejo kazkoks prilaizytas gaidukas ir aiskina man kazka apie kokybe
Vytai, dėkojame Jums už konstruktyviai, logiškai ir argumentuotai išdėstytą kritiką.
Greitai ir operatyviai pristate prekes. Turejau gauti rc masina iki savaitgalio, uzsisakiau ir ta pacia diena pranese kad galiu atvykt atsiimti
Ketinau iš jų pirkti batutą 404cm. Pasirodo jų internetinėje parduotuvėje esančių lenkiškų batutų neturi ir turėti neplanuoja, nes konsultantės teigimu, tie lenkiški labai blogi, bet va 20eur brangiau yra JAV gamybos batutai kurie labai geri...ir jų dabar neturi, gaus už 2 dienų. Skambinu už 2 dienų - batutai jau sandėlyje, ir dar už 2 dienų bus parduotuvėje. Skambinu už 2d. - pasirodo batutų bus tik tiems kas rezervavosi, sumokėjo avansus. Jau prieš tai buvo dvejonių kokie čia tie JAV gamybos daug geresni batutai tik 20eur brangiau nei lenkiški, nes kas gamintojas - nenurodoma. Pasigilinus paaiškėjo, kad JAV gamybos tik šokinėjimo membrana. Taigi, nesukau galvos, nusipirkau pas konkurentus per 1d. be jokių rezervacijų 20eur pigiau lenkišką batutą, ir gerokai nustebau pamatęs, kad ir jo membrana pagaminta JAV :) Manau, kad Urmokaina.lt pardavimų skatinimo metodai tokie labai ant padorumo ribos...
Malonus aptarnavimas. Mums padejo gauti deficitiniu detaliu aviu masinelei nors net ne pas juos pirke buvome. Ten kur pirkom pacia masinele pasake kad nieko negali padeti o cia iskarto pagelbejo.
Gera parduotuvė, žino ką parduoda ir kainos teisingos. Yra ir pigių žaisliukų ir rimtų daiktų. Kaina atitinka kokybę. Išsirinkau registratorių už 300 eurų ir panaudojęs galiu pasakyti, kad vertas kiekvieno cento. Buvo ir po 15 euru, bet labai aiškiai parodė kodėl kainos taip skiriasi.
Jonas 2018-04-26 14:22:26
Jaučiuosi apgautas.
Ar pagrįstai taip jaučiuosi spręskite jūs, mieli tautiečiai. Noriu tik pasidalinti, kad žinotumėte su kuo galite susidurti...
Balandžio pradžioje atvykes į Paribio 25 B-28 esančią parduotuvę įsigijau šunų kirpimo mašinėlę, , GTS professional", kurią parekomendavo šios įmonės darbuotojas kaip tikrai tinkančią mano šuniukui. Tik namuose pabandžius iš karto užteko keletos sekundžių įsitikinti, kad mašinėlė nekerpa.
Nekirpo ir pakeitus į kito numerio galvutę. Tad grįžau į parduotuvę ją grąžinti, nes ji neatitiko mano poreikių - perkant patikino, kad tikrai ši mašinėlė tiks (jos kaina 55, 99 Eur.).Tada man buvo pasiūlyta įsigyti papildomų kirpimo galvučių, po šio siūlymo aš supratau, kad „įklimpau“ (nes galvučių nr. buvo nemažai).
Kaip buvau maloniai aptarnautas prieš perkant, taip grubiai ir šaltai buvo bendrauta, norint ją grąžinti (darbuotojas, paskambinęs telefonu po parašyto prašymo grąžinti mašinėlę, visai nematė savo atsakomybės ir kaltės). Pasekoje jie priėmė mašinėlę atgal, visos sumokėtos sumos už mašinėlę negrąžino - pasiliko 10 Eur. kaip papildomo aptarnavimo mokestį. Ne labai suvokiu, kuo remdamiesi jie turi teisę imti tą mokestį, tačiau suvokiau, kad mano ramybė brangesnė už tiesos ieškojimą. Žiauriai liūdna, kad taip vyksta...
Laba diena, Jonai.

Labai apgailestaujame, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Atkreipsime dėmesį, kad įsigyjant specializuotą gyvūnų kirpimo mašinėlę pagal gyvūno veislę yra parenkamos specialios jam tinkančios kirpimo galvutės kurios kainuoja papildomai. Visada pasiūlome specialias galvutes, tačiau klientas pats gali spręsti ar įsigyti specialias galvutes ar naudoti standartines jau esančias komplekte. Priklausomai nuo gyvūno kailio mašinėlė su standartinėmis galvutėmis gali kailį kirpti lengviau arba sunkiau. Kadangi nusprendėte pasirinkti standartinį komplektą gali būti, kad Jūsų augintinį kirpti sekėsi sunkiau. Kokybiškas elektronikos prekes galima grąžinti tik tokiu atveju jeigu jos nebuvo naudotos. Kadangi Jūs pageidavote grąžinti naudotą kirpimo mašinėlė gali būti, kad vadybininkas sutiko grąžinti pinigus už naudotą prekę pritaikęs tam tikrą mašinėlės valymo ir dezinfekavimo mokestį. Juk negalėtume kitam klientui parduoti Jūsų jau panaudotos mašinėlės už naujos kainą. Labai stengiamės visada rasti klientui palankų sprendimą. Labai tikimės, kad paaiškinus situaciją nebesijausite apgautas.
Jaučiuosi apgautas.
Labai pavedet. Buvo uzsakyta dovana kuri turejo atvykti per 14 darbo dienu. Po menesio paskambinot kad jau yra papildymas, o iki tol ne zodzio apie galima prekes velavima. Nusivyliau.
Užsisakėme 4, 65 m batutą. Atvežė labai sunkias dideles dėžes. Neišėjo surinkti iš karto todėl paskambinome į parduotuvę, nes atrodė, kad batutas blogai pagamintas. Darbuotoja draugiškai padėjo, paprašė atsiųsti nuotraukas ir paaiškino kaip reikia teisingai surinkti. Pasirodė, kad viskas buvo gerai, tik nemokėjom surinkti. Šiaip batutas daug sunkesnis ir tvirtesnis negu tikėjomės. Kai surinkom iš karto pasimatė, kad daug rimtesnis negu prieš tai buvom pirkę iš jysko.
Patenkintas greitu regavimu. Užsakęs prekę per valandą sulaukiau skambučio. Profesionaliai viską suderino ir kitą dieną gavau prekę į darbą. Taip ir turėtų dirbti eshopai Lietuvoje.
Gerai dirba jaunimas. Pirkom avikirpe tai pasake viska kaip ka ten naudotis, pridejo lietuviskai visokiu uzrasu dar namie paskaityt. Pasirodo anksciau net neteisingai naudojom, kitur kai pirkom tai net nepasake nieko. Dar gerai patare kuria pirkt, kad su nuolaida sutaupyt ir priedu kokiu reikia, kad geriau dirbti butu. Sutarem per telefona, ant kitos dienos is karto atveze viska kaip sutarta ir sumokejom tik kai atveze vietoj. Viskas tvarkoj patenkinti kaip patare viska ir atveze greitai, avikirpe matosi kad kokybiska.
Geras aptarnavimas ir greitas pristatymas. Paskambinau tik siaip paklausti trumpai o gavosi kad 20 minuciu viska issamiai isaiskino. Nusimano ka parduoda.
Geras aptarnavimas ir profesionalus darbuotojai.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Amerikos verslo rūmų valdybai ir toliau pirmininkaus T. Vizgirda
Amerikos verslo rūmų valdybai ir toliau pirmininkaus T. Vizgirda 03-21 06:52
Amerikos verslo rūmų valdybai devintą kadenciją pirmininkaus technologijų įmonei "Harbortouch Payments Lithuania" vadovaujantis Tadas Vizgirda.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Google 1223,97 +2,10%
Bank of America 28,64 -3,41%