Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Urmo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Urmo grupė

Atsiliepimai apie UAB Urmo grupė

UrmoKaina.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB Urmo grupė

Bando išsisukt nuo garantinio grąžinimo, labai nepagarbiai bendrauja telefonu, prekės, kurias pirkau aš, labai žemos kokybės. Na kaip ir aptarnavimas.
Uzsisakiau preke gavau viskas ok, tik neatitinka pavadinimo si parduotuve ar kaip... Tokia preke radau per pus pigiau tai nesuprantu kainas susikele kaip reikiant, rekomenduoju pries perkant paziureti kitur tikrai rasite pigiau.
Pirkau paspirtuką, upildžius užsąkymą paskambino pakonsultavo, malonus aptarnavimas, paspirtukas labai kokybiškas.
Labai gražiai aptarnavo, niekada nenuvyle į savo klientą taip pat labai rimtai žiūri.Taip pat noriu padėkoti iš garantinio aptarnavimo berniukams už pagalbą.
Nerekomenduoju - gavau nekokybišką, net sveikatai pavojingą prekę, kurios jie nesutiko paimti ir grąžinti dėl karantino pavyko tik po 6 savaičių. Dar 2 užtruko, kol grąžino pinigus. Darbuotojai nė nepasivargino atsiprašyti už sukeltus nepatogumus ir bent iš mandagumo išreikšti apgailestavimo, kad jų parduodamos elektronikos dalys tiesiog sprogsta.
Niekada nepirkti dviračių iš šitos parduotuvės, jei nėra ekspozicijoje. Pirkom dviratį, kurio ekspozicijoje nebuvo, surinkus netiko dydis, grąžinti negalima, nors dviratis ne metro nenuvaziavo, sakė dviratis lenkiškas, o jis kinietiškas. Geriau rinktinės parduotuvės kaip bikko.lt, ar panašiai, ten tokių problemų nekyla.
Tebelaukiu prekes preke buvo uzsakyta 04-12 uzsakyme buvo parasyta 1-2d.d. Palaukiau, poto pasake kad dėl karantino vėluoja siuntos. Palaukiau dar 2 sav. Poto pasake kad siunta keliauja is olandijos, kazkas stringa, tai sake 14 d. d. Tai vat laukiu jau menesi laiko ir niekas nieko nei informuoja nei praneša ka... Nusivyliau urmokaina. lt. 0/10
Preke gavau greit, esu viskuom patenkinta, tik biski nusiviliau, kad pakuoteje neradau intrukcijos liet. kalba, bei ant prietaiso (frezos nagams) nera jokių techninių duomenų.
Nors ir karantinas užsakymą gavau greitai. Prekė kokybiška
Labai malonus aptarnavimas ir geros kokybės daiktai. Kaunas. Ačiū.
Pirkau internetu telefono laikiklį mašinai, karantino metu. Aptarnavimas patiko susisiekė kai tik buvo paruošta prekė.Atvykus į prekės atsiėmimo vietą labai malonoiai aptarnavo.Dabar džiaugiuosi įsigyta preke.
Užsiskiau mašinėlę šuniukui kirpt. Patys paskambino, pakonsultavo. Pakankamai greitai pristatė nors ir karantino metu. Kerpa gerai.
Uzsisakiau irankiu komplekta internetu, sumokejau, kurjeris greitai atveze. Preke visiskai nauja. Kokybes ir kaina santykiu patentintas, naudoju buityje ir automobilio remontui.
Atvykau paspirtuko vaikui, parodė kuo skiriasi, padėjo išsirinkti gera variantą, o ir nuolaida jam buvo. Dekui Klaipėdos darbuotojams
Man patiko aptarnavimas urmo kaina atsiėmimo punkte. Aptarnavo greitai, maloniai. Užsisakiau medinį laikrodį. Laikrodis labai gražus, kokybiškas ir originalus!!!!
puiki parduotuve. malonus aptarnavimas. geros prekes.
Nusiskundimų neturiu. Atsiėmiau prekes Kauno parduotuvėje, laukti nereikėjo, viskas vyko sklandžiai ir greitai.
Viskas gerai.
Labai patenkinta preke ir greitu pristatymu
Labai malonus aptarnavimas, paaiškina viską kas neaišku, greitas pristatymas.
Labai puiki prekė. Visi patenkinti
Labai gera urmo grupė irankiai kuriuos pirkau itin patvarus
Greitas ir puikus prekiu uzsakymas ir atsiemimas.
Pirkom avikirpe kelis metus atgal laike tikrai labai gerai beveik tris metus. Paskui papuole akmuo ir peiliai suluzo. Garantija jau pasibaigus aisku bet vis tiek paskambinau paklausti tai surado dalis ka reikejo atsiunte viska pasake kaip pakeisti dar priedu pasiule ant to pacio. Dabar viskas vel veikia be problemu. Gerai kad padeda viska surasti ir pasako kaip pataisyti net kai garantija pasibaigus. Matosi kad ismano ir gerai pakonsultuoja.
Kristijonas 2020-05-03 21:22:38
Tragedija. Pirkimo metu prizada, o jau menesi prekiu negaliu gauti.
Sandeliuko laukiu menesi laiko, nors kiekviena savaite konsultantai zada kad jau ryt-poryt bus!!
ATSARGIAI - NEAPSIGAUKITE. Pinigu grazinti nesiteikia - mat anot ju tai isankstine rezervacija, nors uzsakymo metu rase pristatymas 2-3dd.
NEAPSIGAUKITE!!
Sveiki, Kristijonai. Kai kurios prekės tikrai gerokai vėluoja dėl visame pasaulyje susidariusios situacijos reaguojant į COVID-19 virusą. Įprastai jeigu prekė yra išparduota ir yra galimos išankstinės rezervacijos tokia informacija būna pateikta prie prekės aprašymo su nurodytu numatomu pristatymo terminu. Jeigu prekės laukti nebenorite dėl pinigų grąžinimo galite kreiptis į administraciją admin@urmokaina.lt būtinai patikrinsime Jūsų situaciją.
Tragedija. Pirkimo metu prizada, o jau menesi prekiu negaliu gauti.
NEAPSIGAUKITE!!
Nors ir turejau problemu su vaizdo registratorium, pardave be komplektacijos ir neveike galine kamera, bet be jokiu problemu patis pasiule gražint pinigus, kadangi norejau iškeis i toki pati, o pas juos jau nebuvo tokiu, tai jie man iškeite i dar brangesni ir išmanesni už ta pačia kaina.
Buvau maloniai nustebinta dėmesiu klientui. Man nelabai nusimanančiai buvo viskas paaiškinta suprantama žmonių kalba ko pasekoje išsirinkau išmanią apyrankę kuria dabar esu tikrai patenkinta.
Esu labai nepatenkinta Jūsų siūlomais produktais ir popardaviminiu procesu.
Dairiausi išmaniosios apyrankės Jūsų fizinėje parduotuvėje, konsultantas buvo labai mandagus, padėjo ir atsakė į visus klausimus. Tik, dėja, jų buvo mažai, kadangi visos apyrankės, kurios tiko pagal mano kriterijus, buvo "išsikrovusios"... Negalėjau išbandyti nei vienos iš jų. Teko patikėti konsultanto žodžiu, kad pakrausiu ir viskas veiks puikiai. Dėja. Apyrankė kaip neveikė parduotuvėje, taip neveikė ir namuose... Supratau, kad teks apyrankę grąžinti. Kaip gaila, kad nežinojau, jog visas šis proceses užsitęs taip ilgai, nebūčiau net kojos kėlusi į šią parduotuvę. Suprantu, kad karantinas ir viskas tęsiasi ilgiau, žinau šią maldelę mintinai. Long story short, galiausiai pavyko susisiekti su konsultantais, tik grąžinti pinigų į kortelę (taip ir greičiau juk, ir asmeninio kontakto išvengiam), dėja, pardavėjai negali - teko važiuoti į parduotuvę ir gyvai prašyti, kad grąžintų man sumokėtus pinigus. Negana to, kad jau atvykau gyvai pasikalbėti ir susigrąžinti pinigų ir pamiršti visą šitą vargą, sužinau, kad privalau pateikti originalų kvitą. Nuotraukos, kuri prieš tai jau buvo nusiųsta kartu su prašymu, nepakanka (kitaip, nei bet kurioje normalioje parduotuvėje). Tik, maža bėdelė, apie tai niekur neparašyta...

Pasidarė net juokinga, kiek blogų atliepimų čia prirašyta. Matyt ne veltui facebook Review skilties nėra :)
Geras aptarnavimas, konsultantas telefonu labai gerai padeda išsirinkti. Užsakymą gavau per kurjerį sekančią dieną. Paspirtukas pagal savo kainą tikrai labai kokybiškas. Važiuoja minkštai.
Paskambinau uzsisakyt masinele, tai tikrai aptarnavimas labai greitas. Nuo sugalvojimo kad reikia apsikirpti plaukus iki nusikirpimo praejo 2 valandos.
Uzsisakiau preke 12 d. patvortino turejo ateit per 2 d.d. Iki šiol laukiu 21d....
Justinas 2020-04-21 14:09:02
Sveiki, parašysiu atsiliepimą labiausiai įmonės direktoriui, nes kaip kitaip jis sužinos kaip jo darbuotojai elgiasi.
Praeitą savaitę mėginau prisiskambinti pasikonsultuoti dėl batuto pirkimo, bet niekaip nepavyko. Penktadienį antroj dienos pusėj atskambino labai mandagus darbuotojas, padėjo išsirinkti ir pasiūlė suformuoti užsakymą telefonu, sutikau. Darbuotojas pasakė, kad batutas yra Vilniaus sandėlyje, o kadangi aš ir noriu atsiimti Vilniuje tai cituoju: "jei spėsit iki 18val. jau galit važiuoti, už kelių minučių kai jau būsit pakeliui gausit SMS su užsakymo patvirtinimu". Visgi pamaniau, kad nespėsiu, todėl atidėjau iki pirmadienio. Pirmadienį SMS neatėjo, sudvejojau ar jau važiuot, kaip konsultantas pasiūlė ar laukt tos SMS, prisiskambint pavyko iš 20 karto, kitas konsultantas sako: "gerai, kad nevažiavot, nors batutą turim sandėlyje jis nėra paruoštas atsiėmimui, palaukit dar SMS". Antradienį vėl skambinu 20 kartų, šiaip taip pavyko, konsultantė sako: taip turim Vilniaus sandėlyje, bet neparuoštas atsiėmimui laukit dar. Baigėsi kantrybė, užsisakiau kitur.
Bet jei trumpai moralas toks:
prekė yra Vilniaus sandėlyje, bet iš jo atsiimti negalima jau 3 dienas..
Laba diena, Justinai.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtinai į jį atsižvelgsime. Karantino laikotarpiu sulaukiame begales skambučių ir tikrai nemažai žmonių pastebi, kad kartais būna sunku mums prisiskambinti. Šiuo metu metame visas pajėgas tam, kad visi užsakymai būtų suruošti kaip galima greičiau ir, kad būtų perskambinta visiems kam nepavyko mums prisiskambinti. Mūsų tikslas karantino laikotarpiu užsakymus paruošti atsiėmimui tą pačią dieną. Labai atsiprašome, kad šį katą laiku nesuruošėme Jūsų užsakymo. Būtinai pasistengsime būti atidesni ir greitesni! O Jums el paštu atsiųsime nuolaidos kodą. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus.
Bet jei trumpai moralas toks:
prekė yra Vilniaus sandėlyje, bet iš jo atsiimti negalima jau 3 dienas..
Labai neprofiasionaliai dirba, kai reikia kokios atsarginės dalies. Pirkom batutą, konsultantai galv1 dėjo jei kas sulušt7, tai visų detąlių galima gauti atskirai, po 2 sezonų nusidėvėjo apsauga ir gauti aišku neina ir nežino ar kada gali gauti, nors pardavinėja tokius pat batutus ir toliau. Totalus kinietiškas Š... nepagailėkit šiek tiek Eur ir pirkit normalius daiktus iš normalios firmos.
Tik geriausi atsiliepimai. Užsisakiau paspirtuką, gana greit su manim susisiekė, užsakyto paspirtuko būtų tekę laukti, pasiūlė kita varianta. Ir jau sekančią dieną paspirtukas atvyko. Taip kad, neturiu jokių priekaištų.
Tikrai Nerekomenduoju, ieškokite patikimos parduotuvės, čia vėluoja viskas su garantija išvis problemos didžiausios ir prekės nekokybiškos, taip atrodo yra kis po pirmo varsto atsukimo nuotraukoje, nors patikino kad tai kokybiški vokiški raktai.
Likau labai nusivylusi Urmo kaina internetine parduotuve, užsakymą suforminau 2020 03 31. prie užsakomos prekės nebuvo jokių papildomų įrašų, kad reikės laukti ilgiau negu numatytą (iki 2 d.d). PAŽADĖJO pristatymą iki 2020 04 03, tačiau nepristatė. Susisiekus 2020 04 06 jau terminas pailgėjo kaltinant pristatymo kompaniją DPD (didelės apkrovos) iki 2020 04 08. Susisiekiau su DPD ir išaiškėjo, kad siuntą jie atidavė tik 2020 04 07 dieną, nors kai kalbėjome pirmadienį, prisiekinėjo, kad jau atiduota.
Dirbu kompanijoje, kurioje nuolat bendrabarbiaujame su logistikos kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT, Venipak, tad tikrai žinau kokios apkrovos ir kaip yra pristatomi kroviniai. Galiu pasakyti tik tiek, kad susidarė įspūdis, kad jie renka prekes tol kol jiems naudinga iškviesti kurjerį, neatsižvelgiant į pristatymo terminus nurodytus jų puslapyje. Tad NEREKOMENDUOJU jų internetinės prekybos.
Tik uzsisakes preke pamaciau komemtarus bet nebeatsaukinejau jau. Siaip viska gavau uz poros dienu, nors buvau issigandes:D bet kiek teko susidurt su elshopais tai paskambinus lengviausia viska uzsisakyt.
Niekados niekas neuzsisakinekite is sios a******u internetines parduotuves! Buvau uzizsakes internetu "urmo kaina" dvi daugartines kaukes, atsiunte visai kitas kaukes, skamb aiskinausi, kokais cia nesamones jus darote, pradejo teisintis, kad buna, pasitaiko klaidu, atsiprasineti pradejo, pasakiau tieisiai ir aiskiai, arba grazinate man atgal pinigus arba atsiuskite norima preke, jai ne perduosiu jus Policijai! Matysiu kuo cia viskas baigsis, bet issyk visiems pasakau neuzsisakinekite is ju prekiu, as perskaiciau komentarus, atsiliepimus apie sia imone, ir supratau su kuo turiu reikalu, bet "saukstai jau buvo po pietu" kaip sakoma, nes uzisakiau neperskaites komentaru, zmoniu atsiliepimus apie sia imone! Beje dar pastebejau, kad jie uzsikelia kaina vos ne trigubai, pastebejau kur viena kauke linijine kaina camelios vaistine 3.40 pagaminta Lietuvoje, tai urmo kaina internet.parduotuveje ji kaina vos ne 10 euru! Taigi kainos kosmines pas juos ir tai dar ne viskas, uzsisakai preke, bet vietoj tos prekes, kuria tu buvai uzsisakes, atsiuncia tau kita panasia preke ir taip jie ziadzia ir apgaudineja pirkejus, bet toks ju zaidimas, gali viena grazia diena pasibaigti Policijos nuovadoje!
Pirkom 1l dezinfekcinį skystį rankom. Gavus siuntą, visa pakuotė smirdėjo dezinfekantu. Išpakavus produktą pamatėm, kad kamštukas nėra pilnai užsuktas, ko pasekoje visa pakuotė ir produktas buvo permirkęs produktu, taip pat beveik trečdalis skysčio išbėgo.
Išvada: neapsigaukit. Negana to, kad kainos užsikėlę, bet ir skystis greičiausiai yra nugaravęs, gal net atskiestas.
Pirkau stebuklingą dezinfekuojantį skystį 5 litrus už 39, 99 plius pristatymas 3, 99 viso 43, 98 eurai. Pagamintas Lietuvoje G, Skiparienės įmonėje, radom Maximoje, pagaminta AB "Vilniaus degtinė" 5 litrus už 24, 00 eurus, skirtumas yra labai didelis, iš MAXIMOS pirktas nesmirdi, rankų negraužia. Iš UAB "Urmo prekyba" pirko smarvė baisi, graužia rankas. ANT ABIEJŲ RAŠO, KAD SUDĖTIS vienoda. Skiparienės gamintas smirda samagonu ir graužia rankas. Kodėl toks skirtumas, kai sudėtis vienoda ale, o kokybė labai skirtinga?
Ech, jūs, urmo kaina. Tikri a*******i. Pirkau apsaugines kaukes 10 vnt.už 23 €. Jos brokuotos, nukritę nosies spaustukai, gumos pritvirtintos su stepleriu, iki parduotuvės nenueisi. Ką gi, žinosiu kas bus kaltas, jei mano šeimos nariams kas nors atsitiks per coronos pandemiją. Prekės aprašymas visai neatitinka tikrovės.
Siaubinga imone. Pardave nekokybiska preke - ismanuji laikrodi, kuris skaiciavo zingsnius sedint ir neatliko muzikos stabdymo funkcijos. Atidavus preke patikrai 18/02, pralauke daugiau negu menesi (mes paskambinome 27/03) (tikrinimo laikotarpis yra 30d.) apsimete kad skambino viena karta, jokios skambucio informacijos nera ir pareiske kad laikrodziui viskas gerai ir viskas veikia nepaisant visu problemu kurias isdesteme atidavus preke. Kalbant telefonu Urmo Kaina darbuotojas 27/03 17:27 buvo piktas, nemandagus, kalbejo siurksciai ir galiausiai padejo rageli nebaigus pokalbio. Siaubinga, nekokybiska imone, kuri siunciasi prekes per Ali Express ir parduoda nekokybiskas prekes uzkelus kainas 4 kartus. Niekam nesiulyciau daugiau pirkti. Atgavus laikrodi tikrai nufilmuosiu jo darba ir tiksluma taip pat kreipsiuosi i vartotoju teises
urmo konsultantas puikus, kurjeriai darba atliko gerai. iranga gera, veikia, tik baterijos nelaiko ilgai.
Viskuom likau patenkinta, tiek aptarnavimu, tiek preke, tiek kurjeriais. Rekomenduoju
Sigita Šeputiene
2020-03-12 18:47:09 IP 5f4soovm
Prekę gavau greitai, esu patenkinta.
Super viskas, prekė gauta kokybiška;)
Baisiausia įmonė pasaulyje, norint įsitikinti galite įsigyti prekę iš urmokaina.lt Vilniuje, visos prekės iš Kinijos ir perduodamos brangiau, ką dabar parduosit kai siuntų iš Kinijos nėra!!!!???????? Nekokybiškos prekės, o jei pradėsite savo teises reikšti į grąžinimą - nieks net nebendrauja. Ar čia vadinasi įmonės įvaizdžio kūrimas ir gera komunikacija su klientais?Pagarbiai, neparduokite nekokybiškų prekių!
Viska gavau laiku
Likau patenkintas.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Mirė aktorius Gediminas Girdvainis
Mirė aktorius Gediminas Girdvainis 06-03 22:31
Birželio 3 d., eidamas 77-uosius, mirė aktorius Gediminas Girdvainis, vadintas profesinės meistrystės etalonu.
A. Lukašenka atleido Baltarusijos vyriausybę
A. Lukašenka atleido Baltarusijos vyriausybę 06-03 19:56
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka trečiadienį pasirašė įsaką, kuriuo atleidžiama šalies vyriausybė.
Vyriausybė kovai su epidemija paskirstė beveik ketvirtį milijardo Eur
Vyriausybė kovai su epidemija paskirstė beveik ketvirtį milijardo Eur 06-03 18:56
Vyriausybė trečiadienį iš valstybės vardu pasiskolintų lėšų šešioms ministerijoms paskirstė 239 mln. Eur. Lėšos skirtos finansuoti koronaviruso pasekmių mažinimo priemones.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Western Union 23,05 +11,30%
Starbucks 77,78 -0,69%