Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Urmo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Urmo grupė

Atsiliepimai apie UAB Urmo grupė

UrmoKaina.lt

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB Urmo grupė

Užsisakiau 2lauko lempas užsikraunančias nuo saulės su judesio davikleis bet deja nei viena neveikia viena iš viso sulūžus.
Atrodo kokybiskai
Kalėdų senelis Kaune
2020-11-23 18:09:46 IP 2i2413ia
Noriu pasidžiaugti "Urmo kaina" komanda ir ypač dviem nykštukais Deividu ir Justina iš Kauno.
Kalėdoms ruošiau savo kabinetą virtualiam bendravimui. Pritrūko šviečiančio elnio, o kalėdų senelio biudžetas dekoracijoms jau išeikvotas. Todėl teko užsakyti pigiausia variantą, bet deja...
Gerasis nykštukas Deividas įvertinęs mano situaciją, operatyviai parūpino už žemiausią kainą vieną brangiausių variantų.
Greitai, pigu, kokybiška - o čia tai aukščiausio lygio aptarnavimas. Tikras kalėdinis stebuklas.

Kalėdų senelis Kaune - Gintaras Vidmantas
Labai noriu pagirti ir padėkoti Kauno vadybinikei Justinai, pirkau LED nagų lempą, po keletos mėnesių sugedo laidas. Laidas buvo pakeistas labai operatyviai ir bendravimas su klientu labai puikus ir posityvus, super tikrai ne paskutinis kartas apsiperkant :) Jaučiasi, kad klientas Jiems svarbus :)
Norėčiau padėkoti konsultantui Vytautui is UAB Urmo grupės, už skambuti, miela pasikalbėjima, už savo nuomonę ir patarimą.Smagu kad dirba dar tokie žmonės su gera širdim.
Labai ačiū vadybininkui Vytautui. Puiki komunikacija, idealiai paaiškinta apie prekės veikimo principus. Esu patenkintas! :)
Esu patenkinta ju darbu net 3 kartus man pakeite ismanuji laikrodi kaip buvo sugedes ar duzes labai aciu :)
Esu pikta. Kokia dar sumažinta kaina. Norėjau vyrui užsakyti dovanų įrankių komplektą. Prieš tai buvau parduotuvėja pasidariau nuotrauka kad žinočiau kokio noriu. Jo kaina buvo 139.Dabar tipo sumažinta kaina pakėlė iki 159 sumažinta kaina 139.Pikta ir tikrai dabar nepirksiu. Ir draugams parodžiau.
Evanas Grinvaldas
2020-11-05 00:41:12 IP 5f4son2n
Pirkau draskykle labai likau patebkintas dwl imones darbo grečio greit gavau preke. Instrukcijos buvo suprantamos preke kokybiska mano katinas tikrai ja apsidžiaugė
Viskas puikiai, greitas pristatymas. Ačiū.
Gera kaina, pakankamai kokybiškai suteikta paslauga. Tik susidarė įspūdis, kad personalui sunku susigaudyti užsakyme, kai jie padalyja jį į dvi dalis. Turbūt dėl to, kad keičiasi darbuotojai, dirbantys su tuo pačiu uzsakymu.
Labai geras laikrodis. Funkciju užtenka, lengvai prijungiau prie telefono. Džiaugiuosi :-) Tikrai dar ne vieną prekę įsigysiu.
Esu labai patenkintas Urmo grupė darbuotojų operatyviu darbu, mandagiu bendravimu bei gautų prekių gera kokybe.
Labai patenkiti jusu prekėmis ir kėtinam dar apsipirkti pas jus !Gera kokybe uz prieinama kainą ! Ir da greitas pristatimas.
Sveiki labai gaila bet ir tuo pačiu noriu pasidžiaugti aš užsakiau prekę kuri buvo brokuota nebuvo ausinių kontakto bet nuvazeves į atsiėmimo punktą man pakeitė prekia. Labai malonus tarbuotojiai tikrai rekomenduočiau.
Uzsakinejau irankiu komplektuka. Gavau per viena darbo diena. Viskas liuks. Tinka ir patinka!
esu patenkintas uz preke ir pristatyma laiku
Užsakymą įvykdė labai greitai, prekės geros kokybės, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju
Sveiki, prekė buvo pristatyta greitai ir be įpakavimo pažeidų.Jūsų bendravimu ir aptarnavimu esu patenkintas.Tik likau nusivylęs pačiu produktu:vaizdo kokybė tik patenkinama ir tai tik esant saulėtai dienai.Galinės vaizdo kameros nemato, nors kamerą prijungus prie kito monitoriaus vaizdas puikus.
Prekę gavau greitai, viskas buvo gražiai įpakuota. Prekės kokybė buvo lygi prekės kainai. Ačiū!
Sveiki, viskas gerai, jūsų paslaugomis esu patenkintas, ir prekė gera ir pristatymas
Prekė puiki! Aptarnavimas ir pristatymas taip pat be priekaištų! Džiaugiuosi, kad pirkome pas Jus!
Pirkau registratorių, atėjo išpakuotoje dėžutėje, registratorius genda iš vien. Prie registratoriaus turėjo būti priedas (dovana) to negavau, pasirodo pamiršo pridėti. Sugedo registratoriaus laidas (niekas nebuvo prispausta, dėjo patyręs elektrikas). Išieškojau laido visur, dėja neradau. Teko pirkti kamerą prie kurios bus pridėtas laidas. Viskas ok, gaunu siunta, atidarau pakuotę laidas su 5 kontaktais, kaip užsakyme buvo nurodyta 4 kontaktų, vėl skambinimai, vėl aiškinimai. Tiesiog žiauri parduotuvė, geriau pirkti pas konkurentus.
Norėčiau padėkoti Kauno skyriaus konsultantei Justinai, kuri labai greitai ir maloniai aptarnavo, padėjo išsirinkti paspirtuką. Pirkau iš šios įmonės pirmą kartą, bet tokio greito užsakymo suruošimo dar niekur nebuvau mačiusi. Viskas tikrai viršijo lūkesčius. Ačiū!
Susiskambini telefonu, užsakai prekę ir pažada pristatyti sutartu laiku, tačiau nesugeba to padaryti ir išspręsti problemos. Vadybos bendravimas ir organizuotumas lygus 0.
Pirkome narvelį triušiui naudojimui bute, kaina lietuvos rinkoje pati žemiausia. Po užsakymo paskambino ir informavo, jog pristatymas gali trukti iki 15 dienu kaip nurodyta puslapyje, bet kurjeris pristatė per savaite. Pats narvas tvirtas, iš medienos, erdvus, triusiukui patinka. Aciu
Labai greitai sureagavo ir paruošė užsakymą, kurjeris labai greitai pristatė. Pirkome draskyklę katinui ir likome labai patenkinti. Draskyklė atitinka kokybę ir kainą. Ačiū šiai komandai.
Viskas buvo puiku, prekių pristatymas labai greitas, vadyba paslaugi ir kompetentinga.
Puiki parduotuvė! Malonus ir greitas aptarnavimas, o didžiausias pliusas mano atveju, jog galimas ir atsiskaitymas per PayPal!
Pirkome dviejų eilučių markiratorių, nors pagrinde ir tebus naudojama viena eilutė, bet iš esmės tai yra puiki prekė už žemiausią kainą Lietuvoje! Jau išspausdinome gerokai virš 200 etikečių ir vis dar nepanašu, kad rašalas eitų į pabaigą.
Viktoras Tarchanovas
2020-09-22 11:33:02 IP 28m86sba
Labas, Na rodo ne visai tiksliai, bet už tą kainą gan pakankamai, nes man spaudimą reikia sekti pastoviai.
Prekę gavau. Buvo kilę nesklandumu, bet be jokio vargo ar intrigų kokių, buvo išspresta. Komanda šauni
Esu patenkinta, nes pasiūlė geresnį variantą ir iššaiškino kodėl verta pirkti :)
Vytas Masiliūnas
2020-09-21 19:57:02 IP 28mc1qvb
prekė gera ir kokybiška, aptarnavimas puikus, prekę gavau labai greitai.sėkmės versle.
Vytas
Labai patenkinta
Puiki prekė, rekomenduoju
Magnetinis telefono laikiklis buvo nekokybiškas, telefonas iškart nukrito pradėjus važiuoti. Grąžinau be jokių nesusipratimų. Pinigai vis dar negrąžinti.
Viskas puiku!
Viskas labai gerai, ypac malonus aptarnavimas. Preke kokybiska.
Pagyrimai Kauno parduotuvei. Puikiai bendravo ir aptarnavo, padarė nuolaidą ir papildomai pridėjo atsarginių detalių dviračiui
Puikus vadybininkas Paulius! Greitai išsprendė prekės pristatymo problemą, pakonsultavo gerais klausimais.
Gintaras Čiegis
2020-09-08 17:59:09 IP 5f4so8di
Puikus ir malonu aptarnavimas! Rekomenduoju
Bronius 2020-09-01 10:18:29
Deja vadybininkas M... bendrauja formaliai, į akis nežiūri.

Nusipirkus brangų daiktą, jis neveikia. Negana to kad grąžinti negali jo, jis visas nekokybiškas.

Nerekomenduoju. Bendravimas nulinis. Norėjau įsigyti produktų už 200 eur, bet ieškosiu kitur. VAt taip chebra biznį daro. Matosi iš įvertinimų 5 balai. Ne kas.
Sveiki, Broniau.
Visoms mūsų parduodamoms prekėms taikoma garantija. Jeigu pirkinys neveikia ir kažkodėl nepavyko išspręsti problemos parduotuvėje galite drąsiai kreiptis į mus el paštu info@urmokaina.lt ir mes būtinai Jums padėsime.
Regina Kacinskiene
2020-09-01 18:26:42 IP 2e7r3v38
Rekomenduoju, Urmokaina.lt Kaune. Greitas, mandagus, paslaugus aptarnavimas. Pirktų peilių komplektas labai geros kokybės. Ačiū šiai grupei. Taip ir toliau
Deja vadybininkas M... bendrauja formaliai, į akis nežiūri.

Noriu padėkoti už nuostabų ir greitą aptarnavimą perkant batutą pas vadybininkę Justiną :) ❣️suorganizavo batuto pristatymą iki vaiko gimtadienio, laimingas vaikas ir tėvai
Puiki draskyklė katei už puikią kainą. Tikras penkių aukštų namas augintiniui. Ačiū už greitą ir malonų aptarnavimą.
Esu maloniai nustebinta.prekės kokybiśkos.pristatymas greitas.Aćiū komandai.
Labai džiaugiuosi kad iš jūsų užsisakiau laikroduką, jis labai puikus, atitiko visus mano lūkesčius. Labai greitai gavau, net nesitikėjau kad taip greitai galima gauti prekę. Visi dokumentai ir nuorodos buvo aiškios ir suprantamos. Pranešimų labai daug gavau apie užsakyta prekę, jos buvimo vietą.
Nors esu įnoringa klientė, tačiau galiu tik teigiamai atsiliepti apie UAB Urmo darbuotojų aptarnavimą ir paslaugų kokybę, palyginus su 2017 metais, kai tuomet, dar ankstesnėje jų veiklos vietoje netoli PC Panoramos, vykau nusipirkti kalėdines girliandas: ir maloniai bendrauja, ir perklausia papildomai, ir prekes atideda. Labai žymus teigiamas pokytis! Prekes (metalines malkų dėtuves) pasirinkau pristatyti per LP siuntų tarnybą, nusiskudimo neturėjau, kaip sutarėme, taip ir atvežė. Turiu neigiamos patirties tik su Senukų prekių pristatymo partneriais, kai keitė sutartus laikus, o galiausiai atvežė visai kitu laiku. Beje, parduodamos metalinės malkinės pigiausios visoje LT rinkoje, palyginti su kitomis internetinėmis parduotuvėmis (kiniška prekė, importuota iš PL). Netruko malkinės detalių, bet surinkimo instrukcijos aprašas buvo tik lenkiškai. Nesudėtinga buvo surinkti, bet sandėliuko be LT kalbos instrukcijos nesurinktume. Tai tiek neigiamo pastebėjimo.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu 11-27 21:34
Iranas penktadienį pranešė apie vieno iš iškiliausių šalies branduolinės fizikos specialistų nužudymą per išpuolį šalia Teherano, apkaltino dėl šios atakos Izraelį ir pagrasino "rūsčiu kerštu".
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje 11-27 20:43
JAV federalinis apeliacinis teismas Filadelfijoje penktadienį atmetė prezidento Donaldo Trumpo pastangas užginčyti jam nepalankius rinkimų rezultatus byloje, galinčioje pasiekti Aukščiausiąjį Teismą.
Pasaulinės technologijų milžinės gali sutrikdyti Europos finansų sistemą, perspėja ECB 11-27 19:14
Pasaulinių technologijų milžinių, tokių kaip "Facebook", planuojamos kriptovaliutos gali sutrikdyti Europos finansų sistemą, penktadienį perspėjo Europos Centrinio Banko (ECB) valdybos narys.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%