Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Urmo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Urmo grupė

Atsiliepimai apie UAB Urmo grupė

UrmoKaina.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB Urmo grupė

Pirkau pripučiamą vandens žaislą: išsirinkau internetu, atvažiavau ir įsigijau. Geriausia kaina. Paprasta, greita, o ir aptarnavimas extra Klaipėdoje!
Keiskit darbo valandas parasyta dirba iki 18val.kazkaip 16.50 visi skyriai uzdaryti
Užsakant prekę, buvo nurodyta, kad ją gausiu po 2 dienų. Praėjus kelioms dienoms, prekės negavau. Susisiekus su vadybininku šis paaiškino, kad bus rytoj ryte vėliausiai, tačiau vis tiek prekė neatėjo ir pabendravus su vadybininku vėl, šis teigė, kad mano užsakymas per klaidą nukeliavo į kitą Lietuvos miestą. Logistika grybauja ne tas žodis.
Užsisakiau du žiebtuvėlius-ugnies skeltuvus. Abu nieko neskelia - nei ugnies, nei pelenų. Nušiurę. Noriu grąžinti. Prašau grąžinimo formą atsiųsti. Toks įspūdis, kad skaityti nemoka. Rašinėja, kaip jiems džiugu, kad aš nenuplėšiau apsauginės plėvelės, nes tada jie bent jau neatrodys taip baisiai, nors funkcijos vis tiek neatliks...
Danute 2022-02-12 09:43:16
Preke uzsisakiau gruodzio men. Turejo buti pristatyta per 3 sav. Iki siol nera. Prasiau grazinti pinigus, taciau iki siol nei pinigu, nei prekes. Nezinau ar atgausiu, bukite atsargus.
Laba diena, Danute.

Susisiekite su mumis el paštu [email protected] arba telefonu 85 233 5522. Būtinai patikrinsime ir išspręsime Jūsų situaciją.

UAB Urmo grupė
Nusipirkau peilių komplektą kurie visiškai atšipę.pasinaudojau 1 dieną. Atsirašinėja, kad turiu jiems pristatyti prekę, nors pinigus už pristatymą paėmė. Kitos kompanijos leidžia nemokamai išsiusti prekes atgal per paštomatą per kurį prekę ir gavai. Niekam tikusi kontora.
Šiandien teko grąžinti brokuotą prekę ir noriu padėkoti aptarnavusiam darbuotojui Rolandas P. Malonus bei profesionalus aptarnavimas. “Urmo kaina”, jums neabejotinai pasisekė, turint tokį darbuotoją. Sėkmės šiam vaikinui!
Aptarnavimas labai geras, greitai paruose užsakima, visi darbuotojai mandagūs ir paslaugūs, prekės kurias užsakiau veikia gerai.
Neringa Birutiene
2022-01-30 15:14:24 IP 2ju3l5p7
Esu nepatenkinta jūsų preke. Pirkau led lempučių krioklį, kuris sugedo nesulaukęs naujųjų metų. Jūsų nurodymu išsiunčiau atgal, negaunu nei žinių, nei pinigų.
Labai gražios, švelnios girliandų spalvos. :)
Ir labai greitas pristatymas.
Kiek užsisakius esu viskas puikiai atitinka ir prekės ir greitis pristatymo viskas puiku.
Esu patenkintas, prekę gavome greičiau nei tikėjomės. Dovana patiko vaikui.
Esam labai patenkinyi jūsų paslaugomis.
Sklandus ir puikus aptarnavimas, gavau kokybiškas prekes.
Aptarnavimas labai malonus išmanioji apyranke labai patiko naudoju kiekvieną dieną.
Emilija Geniūnienė
2022-01-26 21:11:14 IP 2e7r434q
Labai geras Žaisliukas bei gera kaina
Esu patenkinta prekės kaina (pigiausia lyginant su kitais), maloniu aptarnavimu ir kurjerių darbu. Kadangi prekė man pakliuvo brokuota ir buvo nebrangi, nelabai tikėjausi, kad įmonė sureaguos į skundą. Tačiau buvau maloniai nustebinta, kad greitai atsiliepė ir operatyviai atsiuntė gerą prekę man tinkamu laiku. Ačiū!
Puikiai dirba, esu patenkintas. Pirkau vaikui pigų kinietišką žaidimų kompiuteriuką. Nepatikrinau vietoje, tai akumas buvo brokuotas (vis tik kinietiškas no name juk). Tai pakeitė ietoje tą akumą grįžus po savaitės. Nereikėjo jokių siuntimų į servisus ar palikti ir lauktu. Tai pagirtinas tols požiūris.
Likom labai patenkinti maloniu aptarnavimu. Pirkom girlianda, tinkancia ir laukui ir vidui, kita diena paskambino darbuotojas ir pasiule geresni tos prekes varianta, papasakojo privalumus ir paklause ar jo pasiulymas mums tinkamas. Sutikom, preke atsiunte labai greitai. Pacia preke likom labai patenkinti.
Puikus 3 D rašyklis. Tikrai nesunku naudoti, vaikas liko labai patenkintas
Viskas ok. Užsakytas prekes gavau greitai, prekių kokybe tikrai gera! Rekomenduoju.
Taip viskas gerai.
Pirkau vaikui belaides ausines, iki siol viskas veikia, pristatymas buvo greitas, aptarnavimas puikus, likau patenkinta, vaikas taip pat, nes ausinuku kaina buvo vos 10€!!!
Užsakytas prekes gavau greitai, prekių kokybe esu patenkinta.
Dekoju uz Jusu darba...
Pigus sulankstomas šiupeliukas, lygtais buvo su akcija ir visai gera. Nors ir kinietiškos kokybės, bet daugiau ir nesitikėjau - džiaugiuosi.
Esu labai patenkinta aptarnavimu, gera konsultaciją, patarsiu savo draugams.
Esu patenkinta aptarnavimu. Norint pakeisti prekę, maloniai tai padarė.
Aptarnavimas super, rekomenduoju. Pataikiau ant labai motyvuotos darbuotojos, vardo nežinau, sėkmės!
Puikus aptarnavimas!! ????
Ačiu.Labai patiko turėti reikalų su jūsų įmone.Viskas buvo atsiūsta net ir šventiniu laikotarpiu labai greitai. Viskas super.Gerų darbų.
Viskas puikiai!
Patenkinti aptarnavimo kokybe
Patys geriausi atsiliepimai, šauni komanda, pikome daug girliandų su foto blykste, šviečiančias kalėdines dekoracijas, aptarnavimas puikus reikėjo skaičiuoti girliandų ilgius ir ieškoti optimalaus varianto kuris būtų naudingas pirkėjuj, taigi mielai tą ir padarė.
Aptarnavimas puikus, ypač malonus vaikinas perkant avies kirpimo žirkles, ir pakonsultuos ir patars.Ačiū jam. (pamiršau varda)
Yes. Thank you, no problem with change everything is alright.
Aciu labai mano dukrytei labai patiko vienaragio ausines, o aptarnavimas puikus!!!
Ačiū, už girliandą labai patiko ir tiko ir kaina prieinama buvo tai dabar lauksime kada galėsime pasipuošti.Ačiū kaf, esate.????????????
Gabriele 2022-01-24 09:50:15
Esu nusivylus jūsų parduodamais produktais.Pirkau prieš kalėdas belaides ausines atsiuntet neveikiančias, atsiuntet naujas o ju garsas net suni gasdina.Užsidejus ausines cipe neimanoma muzikos klausyt.Teisiog nusivylus ir niekam nepatarčiau pirkti pas jus nieko.
Laba diena, Gabriele.

Jūsų įsigytai prekei yra taikoma garantija, todėl drąsiai galite kreiptis į mus ir mes mielai Jums padėsime. Galite parašyti mums el paštu [email protected] arba kreiptis telefonu 85 233 5522.
Atsiprašome už nepatogumus.

UAB Urmo grupė
Geras aptarnavimas ir susiekimas. Prekės kokybiškos, galima užsisakyti tai ko reikia namam, dovanom ar kt.
Prekė buvo tvarkingai supakuota, viskas veikia kuo puikiausiai, konsultantai labai draugiški. Užsakymas taip pat įvykdytas labai greitai, kas nudžiugino, nes prekę pirkau kelios dienos prieš Kalėdas.
Labai patiko visais atžvilgiais.
Viskas gerai. Prekė vietoje, viskas veikia.
Labai esu patenkinta greitu pristatymu ir mandagiu aptarnavimu.Sekmes kolektyvui.
Viskas puikiai.
Konsultantai operatyvus, viskas sklandžiai ir labai greitai !
Prekė gera
Pirkau kelias prekes, viskas tiko, ir pristatymas geras????
Aptarnavimas geras, pristatymas greitas tik telefonas nelabai kokybiškas.
Ir preke ir aptarnavimu patenkintas

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%