Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Urmo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Urmo grupė

Atsiliepimai apie UAB Urmo grupė

UrmoKaina.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB Urmo grupė

Laba diena, norėčiau pareikšti savo nuomonę apie Urmokaina.lt asistentų darbą ir pačią įmonę. Kovo 25 dieną buvo užsakytas paspirtukas berniukui (AD14 6+ m. modelis), tačiau Kovo 29 dieną buvo gauta kita prekė, panašus paspirtukas, tačiau 3+ metų vaikučiui. Viskas būtų gerai, klaidų pasitaiko, būna prekės susimaišo, tačiau nepaisant to mes jį gavome brokuotą (vietoje, kuri laiko vairą, nebuvo jungties, kuri jį užfiksuotų). Su įmone iškart buvo susiekta, pareikalautas pinigų grąžinimas. Prekę atgal išsiuntėme Balandžio 2 dieną ir 6 dieną ji buvo atsiimta. Tačiau konsultantai savaitę tempė laiką, ir teigė, jog pas juos tos prekės nėra. Buvo prašoma įrodymų, kad mes ją išsiuntėme ir liepė laukti toliau. Šis katės ir pelės žaidimas užtruko iki Gegužės 6 dienos. Visi pokalbiai skambinant į jų centrą pasibaigdavo tuo, kad buvo prašoma rašyti į jų gmail, kuriame kiekvieną kartą atrašydavo skirtingas konsultantas ir aiškinti situaciją vis iš naujo. Paskambinus dar kartą pasiteirauti apie pinigų grąžinimą, buvo pasakyta skambinti į Kauno filialą, esą Vilnius neužsiima pinigų grąžinimu, tačiau paskambinus Į Kauną, pasakė, kad reikia kalbėtis su Vilniumi, nes prekė buvo siųsta iš ten. Skambinta ir rašyta buvo n kartų, tačiau visuomet buvo pažergta begalės pažadų, kurie nebuvo pildomi. Buvo pagrasinta Vartotojų teisėmis, tuomet buvo imtasi veiksmų ir paprašyta sąskaitos į kurią reiktų pervesti pinigus. Laukėme 14 darbo dienų pinigėlių grąžinimo. Paskambinus pasiteirauti, buvo sakoma, kad pinigai bus pervesti, nesijaudinkite. Tačiau pabodo laukti daugiau nei mėnesį pinigų grąžinimo, kuris turėjo būti atliktas greičiau. Pinigų grąžinimo terminas buvo pasibaigęs, paskambinus dar kartą, gavome tą patį atsakymą kaip ir visuomet - laukite. Pagaliau susisiekus su vadybininku ir pasakius, kad kreipiamės į Vartotojų teises, pinigai buvo pervesti valandos bėgyje. Norėčiau pasakyti, kad neapsigaukite ir labai atsargiai pirkite iš šios parduotuvės, nors konsultantai visi yra malonūs, tačiau kiekvieną kartą paskambinus pasiteirauti eigos jūs gausite begalę bergždžių pažadų, kurie bus išpildyti tik tuomet kai bus grasinama Vartotojų teisėmis. Labai nusivyliau šios įmonės darbu ir efektyvumu, nors jų tinklalapyje teigiama, jog jie yra „stipriausi“ Lietuvoje, drįsčiau sakyti, kad neverta apsigauti ir pasimauti ant tokios firmos. Gražios dienos.
Lempa galinga, kompaktiška. Puikiai tinka tiek manikiūrui tiek pedikiūrui nes apačia tvirtinasi su magnetais ir lengvai nusiima.
Ačiū Justinai dirbančiai Kaune už malonų aptarnavimą ir rekomendacijas, esu labai patenkinta.
Kovo 2 dieną žsisakiau grilį, užsakant buvo parašyta, kad prekė yra sandėlyje ir pristatymas 1-3 dienos. Kitą dieną sulaukiu skambučio su atsiprašymu kad prekės nėra sandėlyje ir gali pristatyti po 3 savaičių. Po triejų savaičių pats paskambinu paklausti kaip mano užsakymas, tai gaunu paaiškinimą Covid-19 tiekimas stringa ir paprašo palaukti dar 3 savaites. kadangi ankstyvas pavasaris noriu būtent šito grilio tai sutinku. Praėjus dar trim savaitėm vėk skambinu pasiklausti ir vėl gaunu atsiprašymą dėl Covid-19 stringančio tiekimo. Pasiūlo laukti dar 3 savaites, praėjus trim savaitėm, internetinėje Urmokaina.lt puslapyje pamatau, kad šituom griliumi jie jau nebeprekiauja, o aš jokios žinutės ar pranešimo iš klientų aptarnavimo iki šiol nesulaukiu. Nelinkėčiau nei vienam turėti reikalų su šia atsakinga įmone.
Pirkome triukinį paspirtuką. Kokybe esame labai patenkinti.
Pirkau sodo laistymo žarną:

Prekė 100% atitiko aprašymą pardavėjo tinklapyje (išvaizda, komplektacija, savybės, funkcionalumas). Nepaleidus vandens, normalioje būsenoje žarnos ilgis apie 5 metrai, paleidus vandenį, žarna iškart prailgėja iki 15 metrų, užsukus vandenį - vėl grįžta į pradinę būseną/ilgį. Geri, kokybiški, metaliniai sujungimai. Purkštuvas su keliomis vandens purškimo funkcijomis. Komplekte prie sienos prisukamas laikiklis (viskas parodyta nuotraukose).

Prekė visiškai atitiko lūkesčius, puikus kainos ir kokybės santykis.
Puiki prekė, uz puikia kaina.
Esu labai patenkinta preke ir greitu pristatymu!!! Tuo metu namuose nebuvau, tai kurjeris, greit pažiūrėjo ar gali palikti terminale ir išsprendė rūpestį
Ačiū. Prekė buvo pristatyta laiku ir sklandžiai
Puikiai, nuosirdus bendravimas ir nuosirdus patarimai
Sveiki. Užsisakinėju jau ne pirmą kartą prekes ir esu labai patenkinta už bendravimą su Jūsų komanda. Prekės būna pristatomos greitai, ir be jokių problemų. Ačiū ❤
Grazina Tomkuviene
2021-04-28 23:04:36 IP 28mbttv9
sveiki....labai aciu greitai pristatyta uzsakyta preke....aciu kurjeriui....nustebau, kad darbuotojas paskambino, ir pasiule preke, to niekada nebuvo is kitu el.parduotuviu, todel likau patenkinta....aciu....ateity irgi manau uzsisakinesiu prekiu is Jusu, ir dar draugems rekomenduosiu....sekmes Jums....
Esu labai patenkita maloniu ir mandagiu UrmoKaina darbuotojų aptarnavimu. Užsisakiau prekę intetnetu, tačiau darbuotojas paskambino, parekomendavo daug geresnę prekę už panašią kainą, be to, nuvykusi atsiimti, turėjau galimybę pakeisti savo užsakymą ir pasirinkti iš salone esančių prekių.
Jau ne vieną kartą užsakinėju iš Urmo kainos įvairias prekes.
Kol kas patenkintas ir pristatymu ir aptarnavimu.
Vaida Lapinskienė
2021-04-28 11:33:38 IP 2fcpjgfo
Esame labai nepatenkinti įsigytu 3 XL vokišku sandėliuku. Skardos labai plonos, konstrukcijos silpnos. Aukštis tinkamas žmonėms 1, 50 m ūgio. Daiktas visiškai nevertas tokios kainos.Trūko detalių. Susisiekus telefonu penkis kartus su "Urmo kaina" jokios reakcijos, tik pažadai išsiaiškinti situaciją. Galiausia trūkstamą detalę užsisakėme patys iš tiesioginių tiekėjų. Nerekomenduoju šios kompanijos!
Edita Kneziauskiene
2021-04-27 19:18:58 IP 2e7r3vai
Esame labai patenkinti preke ir greitu pristatymu.Taip pat vaikai labai laimingi daugiau laiko praleidžia lauke negu prie telefonu
Marius 2021-04-27 10:27:39
Laba diena.
Aptarnavimas ir siuntos pristatymas buvo super. Matosi kad jums rūpi jūsų klientai. Bet buvo vienas minusiukas: pirkau registratorius, o jo pakrovejas neveikė. Tai iš 5 žvaigždučių galėčiau duoti tik 4
Sveiki, Mariau.

Parašykite mums el paštu info@urmokaina.lt - atsiųsime naują kroviklį :)
Arūnas 2021-04-26 14:10:12
Labai nuvylė ši parduotuvė pirmas pirkinys ir toks nesėkmingas apyranke neorginalas nesijungia, nesijungia nepriema pakrovimo tik mest į šiukšlyną okaimavo su parsiuntimu 28 e kur išAliexpress galima parsisiusti už 9 e gal dar ir veikiama labai gaila
Sveiki, Artūrai.
Visoms mūsų prekėms taikoma garantija, todėl jeigu gavote brokuotą prekę būtinai kreipkitės į mus el patšu info@urmokaina.lt arba atvykite į parduotuves Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Prekę būtinai pakeisime.
Laba diena.
Viskas puiku! Prekęs gaunu laiku ir greitai. Ačiū :)
Rekomenduoju! Aptarnavimas labai geras, atsakymus i visus klausimus gavau labai greitai.
Preke buvo pristatyta anksciau, nei buvo numatyta.
Esu labai nepatenkinta, užsisakiau vyriškus kvepalus o gavau moteriškus. Parašiau el.paštu kad gavau ne ta prekę. Ir buvau labai nemaloniai nustebinta įmonė nepasiūlė man jokio sprendimo ir dar padarę taip kad likau aš kalta o ne jų darbuotojai. Išėjo taip kad pinigai išmesti tiesiog į šiukšliadėžė. Daugiau pirkti šioje parduotuvėje nėra jokio noro.
Renata Radzevičiūtė
2021-04-23 14:39:58 IP 2bec4knm
Prekė kokia ir tikėjausi, greitas pristatymas.
Esu labai patenkinta jūsų darbų siunta buvo atsiųsta laikų ačiū
Patenkintas preke ir aptarnavimu!
Pirkau galvučių rinkinį, esu patenkintas tiek aptarnavimu, tiek kaina, tiek pačios prekės kokybę. Rekomenduoju!
Greitas aptarnavimas greitas pristatymas.
Greitas aptarnavimas ir informacija
Geras kokybės ir kainos santykis. Greitai pristyta. Veikia puikiai.
Puikus aptarnavimas telefonu. Geros kokybės prekės. Gana greitas prekių pristatymas. Informatyvus apsipirkimas internetinėje svetainėje.
Labai puikus konsultantas Edvardas "Urmo kaina" Klaopedos parduotuveje, suteike visa informacija apie dominancias prekes ir issirinkome tinkama preke mums.
Buvau labai nustebinta JŪSŲ operatyviu darbu. Nesitikėjau taip greitai gauti užsakytą prekę. Džiaugiuosi, kad esate ir tikrai dažniau naudosiuosi Jūsų paslaugomis.
Preke gavome greitai, likome patenkinti.
Irma Vidugirienė
2021-04-21 11:50:36 IP 2g44c6n1
Puikus aptarnavimas, geriausia kaina kokią tik galėjau rasti, prietaisas kompaktiškas, kokybiškas, puikiai atlieka savo funkciją ir atitiko mano lūkesčius.
Labai puikus servisas malonus bendravimas ir greitas problemu sprendimas labai patenkinta ypac vaikai
Rūta Grišiuvienė
2021-04-21 11:17:31 IP 28mcrec4
Puikiai viskas, labai greitai nors ir is Lenkijos siųsta.
Viskas greitai ir punktualiai
Laba diena, Urmo grupės darbą vertinu labai gerai. Apsipirkau keletą kartų internetu ir parduotuvėje Kaune. Parduotuvėje Kaune labai maloniai aptarnavo, profesionaliai pakonsultavo (pirkau kalėdines lauko girliandas, jau du metus naudojame ir puikiausiai veikia) Internetu pirkau supamąjį krėslą, Prekė atitinka aprašymą, pristatymas nevėlavo. Lanksti atsiskaitymo sistema. Pirksiu pas jus ir ateityje, ir tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems. Ačiū jūsų komandai ☺
Agnė Mikniūtė
2021-04-20 17:34:11 IP 2e7r3sbq
Malonus, mandagus aptarnavimas :) Klaipėdoje. Pirkau 2paspirtukus.
Pirkome drona! Atsiliepimai patys geriausi, greitas pristatymas, viskas sklandu.
Preke gera, o aptarnavimas puikus.
Pirkome paspirtuką. Gavosi puiki Velykų kiškio staigmena, kuri vis traukia pasivažinėti. Tvirtas, rimtas paspirtukas ne vieneriems metams. Pirkau pirmą kartą. Ačiū konsultantui. Retai iš parduotuvės paskambina paklaust apie pasirinkimą ir konsultuoja kol baigiasi klausimai.
Tik užsakius prekę, paskambino malonus konsultantas, kuris apie prekę ir į ją panašias, apkalbėjo, paaiškino labai detaliai ir aiškiai, siūlė alternatyvas ir detaliai papasakojo apie jas. Prekė pristatyta laiku. Viskas atitiko, kaip ir tikėjomės. Ačiū.
Aptarnavo labai mandagiai, telefonu taip pat labai issamiai konsultavo. Esu patenkinta.
Puikiai atlaiko visa spaudima, daug galvučių, Už tokia kaina puiku.
Prekės kokybė gera, pristatymas laikų sėkmingas
Viskas taip kaip ir aprašyme. Dirželis gerai priglunda, neslysta.
Paslaugus parduotuvės darbuotojas, malonus išmanantis savo darbą. 10 balų :)
Greitas ir malonus aptarnavimas/pristatymas.
Rekomenduoju!

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

Mirė pirmojo kooperatyvo Lietuvoje įkūrėjas Š. Davainis
Mirė pirmojo kooperatyvo Lietuvoje įkūrėjas Š. Davainis 05-07 21:22
Mirė pirmojo kooperatyvo Lietuvoje įkūrėjas, įmonės "Amber" vadovas Šarūnas Davainis.
PSO patvirtino kinišką vakciną nuo COVID-19 "Sinopharm"
PSO patvirtino kinišką vakciną nuo COVID-19 "Sinopharm" 05-07 20:51
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), taikydama nepaprastosios padėties atveju galiojančią tvarką, penktadienį patvirtino "Sinopharm" vakciną nuo COVID-19.
Izoliacijos sąlygos keisis atvykstantiems iš penkių šalių
Izoliacijos sąlygos keisis atvykstantiems iš penkių šalių 05-07 20:31
Nuo pirmadienio, gegužės 10 d., griežtesnės izoliacijos sąlygos bus taikomos keliautojams, atvykstantiems į Lietuvą iš Kosta Rikos, Maldyvų ir Mongolijos, o įprasti izoliacijos reikalavimai ims...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AIG 50,17 +2,66%
Cisco 52,44 +2,56%