Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unosol

Atsiliepimai apie Unosol, UAB

Saulės elektrinių prekyba, įrengimas

Taupyk su Saulės elektrine visą gyvenimą
Parašyk savo nuomonę apie Unosol, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Puikus kolektyvas ir dar puikesnis bendravimas.AČIŪ noriu pasakyti tiek administracijai ofiso darbuotojams, tie saulės elektrinę sumontavusiems vyrams.Galite drąsiai kreiptis ir nebūsite nusivylę, visiems rekomenduoju.SĖKMĖS darbuose visam Jūsų kolektyvui.
Atsakyti
Didelis AČIŪ šiai puikiai kompanijai. Nuo pirmos bendravimo akimirkos supratau, jog bendrauju su tikrais šios srities profesionalais. Radome bendrą sprendimą dėl saulės elektrinės įrangos ir montavimo vietos.Komanda surinko visus reikiamus dokumentus, kuriuos reikia pateikti ESO ir APVA. Net ir po saulės elektrinės įrengimo nenutrūko bendravimas. Džiaugiuosi, kad Jiems svarbus klientas ir toliau. Rekomenduoju šią šaunią UNOSOL profesionalų komandą !!!!
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai padėkoti Unosol kolektyvui už kultūringą ir efektyvų bendravimą, kompetenciją, už patarimus ir operatyvų bei labai kokybiškai atliktą visą sutartyje numatytą saulės elektrinės įrengimo procesą. Esame labai patenkinti ir linkime Jums sėkmės darbuose ir namuose. Jei reikėtų rinktis rangovą, tai Unosol būtų pirmoje vietoje ir nepakeiočiamas. Ačiū.Jaunas kolektyvas, bet puikūs darbuotojai, o ir vadovai puikūs, nes samdo tokius darbuotojus. Rekomenduosiu visiems.
Atsakyti
Kiekvienam rekomenduoju Unosol. Nuostabus bendravimas, profesionalus darbas. Labai nustebino, kad įmonės vadovai ir po įrengimo paskambina ir rūpinasi ar viskas gerai, ar viskas veikia, gal turime kažkokiu klausimų ar nusiskundimų. Labai patiko rengiami vebinarai saulės elektrinių klausimais. Super !
Atsakyti
Patikima įmonė, nuo darbo pradžios iki pabaigos. Viską išsamiai paaiškino. Ačiū labai, darbar džiaugiames saulės energija:)
Atsakyti
Atsakinga ir puiki įmonė UnoSol, kuri darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Darbus atliko greičiau, nei galėjo pasiūlyti kitos įmonės. Visa pateikiama informacija yra aiški ir suprantama. Taip pat visuomet padės išspręsti iškilusius klausimus net po saulės elektrinės įrengimo (su visais dokumentais, apva parama ir t.t.). Nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju !
Atsakyti
Dėkoju UnoSol už puikiai atliktą darbą. Projektas įgyvendintas koordinuotai ir labai operatyviai, nuo projekto pradžios iki galo. Galiu drąsiai teigti- UnoSol yra tikras patikimumo partneris žengiant žaliosios energetikos kryptimi su išskirtiniu dėmesiu klijentui. Drąsiai rekomenduoju UnoSol, visiems kas planuojate įdarbinti saulę ir ieškote patikimumo, operatyvumo, kokybės, profesionalumo visuose saulės elektrinės įrengimo etapuose. Labai patikima įmonė ir puiki komanda, sektinas pavyzdys kitoms įmonėms, bei tikri savo srities speacialistai ir profesionalai.

Ačiū Jums.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju UnoSol vadovui Gedeminui bei visai komandai: Domantui, Ugnei, Gyčiui, Giedrei ir kt. projektuojant ir derinant einamuosius darbus bei sprendžiant iškilusias problemas. Nuoširdus dėkui saulės elektrinės rangovų komandai, kurie greitai, kokybiškai bei atsakingai įgyvendino projektą. Dėkui vadovo Gedemino vebinarams, kurie galutinai padėjo apsispręsti dėl UnoSol pasirinkimo bei jų neabejotinai patikimos SE įrangos. Visi mano lūkesčiai pasiteisino 500% ir dar daugiau. Ačiū Jums!!! Rekomenduoju visiems, kurie planuoja įsirenginėti SE, UnoSol įmonę, jų profesionalų darbą bei patikimą įrangą.
Atsakyti
Komanda greitai ir operatyviai pasidarbavo. Nuo pat pradziu viskas vyko sklandziai, greitai sulaukiau specialisto vizito, padare tyrima pagal specialia programa, suzinojau kiek generuos ir ar verta isvis statyti elektrine.

Dziaugiuosi, kad paklausiau vadybininko, kuris patare rinktis optimizuota sistema. Sistema labai pasiteisino. Kasdien galiu stebeti elektrines veikima, viska matau telefone is bet kurios vietos.

Aciu Unosol komandai, profesionalai kiekviename zingsnyje. Rekomenduoju!
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju visai komandai ir jos vadovui Gedeminui už laiku ir kokybiškai atliktus darbus, už išsamią, smulkią informaciją, kantrybę nuo pirmo skambučio iki darbų užbaigimo. Džiaugiamės, kad pasirinkom būtent JUS. Rekomenduojam Unosol visiems, dar neapsisprendusiems, kurį rangovą pasirinkti. AČIŪ JUMS
Atsakyti
Ačiū už labai gerai suteiktas paslaugas, jūsų komanda tiek baterijų statytojai ant stogo, tiek elektros instaliatoriai tiesiog nuostabūs, paslaugūs, , kvalifikuoti. Esu dėkingas ir patenkintas jūsų atliktu darbu. Geriausios jums kloties ateityje.
Raimondas (Klaipėda)
2022-08-31 15:50:50 IP 2i24ue3b
Atsakyti
Esu labai patenkintas, kad pasirinkau šią įmonė. Nuo pat pirmojo skambučio nekilo klausimų, kurią įmonę pasirinkti, nes įmonių siūlančių šią paslaugą yra pakankamai daug, bet atsakančių į rūpimus klausimus - nedaug.
Visas bendravimas vyko sklandžiai. Montavimo darbai - taip pat be pastabų. Man praktiškai nereikėjo niekuo rūpintis.
Sėkmės jiems. :)
Atsakyti
Šauni kompanija. Kalbėjom su visais rinkoje esančiais diegėjais, Unosol nepaliko abejonių, kad pasirinksime juos. Dauguma kitų diegėju net negalėjo pasiūlyti to ko mums reikia, sakė dirbam tik su Kinietiškais inverteriais. Unosol naudoja kokybiškas medžiagas bei įrangą. Nuo pat konsultacijos iki įrengimo viskas vyko sklandžiai bei operatyviai. Patiems daryti nieko nereikėjo. Įrengta 14, 3kW elektrinė. Rekomenduoju!
Atsakyti
Prisiskambinti telefonu negalima, nes pastoviai nekelia, apie perskambinimus nėra tekę girdėti. O uždavus įdomesnius ir konkretesnius klausimus lieki be atsakymo. kažkokie "dodgy" pasirodė.
Atsakyti
Puiki vadyba, dėmesys klientui ir sustyguoti darbai pagal grafiką. Atvyko į vietą įvertinti, informavo visais iškilusiais klausimais ir esame patenkinti.
Atsakyti
Sveiki, kol pasistačiau SE, pabendravau su nemažai įmonių, bet UnoSol įmonės kolektyvas, tikrai yra kompetetingas, puikiai patarė ką ir kaip. Montavimas, bei paleidimas, taip pat sklandžiai pavyko. Dėkoju Domantui ir Ugnei už suteiktą info. Tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Vienintelis Gedeminas is visu imoniu i kurias buvo kreiptasi atvaziavo i vieta ir parinko geriausia vieta antzeminei saules elektrinei, viska aiskiai papasakojo, paaiskino kokius modulius ir iranga rinktis. Pradejus bendravima sutvarke visus reikiamus dokumentus, nuolat konsultavo telefonu del kilusiu neaiskumu. visiems galvojantiems apie saules elektrine rekomenduoju Unosol, neturesit jokiu problemu!
Atsakyti
Ačiū šiai kompanijai.Dabar ir mes turim 8 kw.elekrinę. Darbai buvo atlikti greitai ir kokybiškai.Ačiū visai UnoSol komandai už profesianalu darbą.Komanda surinko visus reikiamus dokumentus, kurious reikėjo pateikti ESO ir APVA.
Rekomenduoju juos visiems, nusprendusiems įsirengti elektrinę.Bendravimas buvo malonus ir neatsakytų klausimų neliko.
Atsakyti
Daug kur kreipiausi dėl saulės elektrines 8 kw įdiegimo. Dauguma įmonių bendravo telefonu, o UnoSol atvažiavo, išmatavo stogą, suprantamai paaiškino kaip bus montuojami saulės moduliai, kokius geriau pasirinkti ir kaip bus pravesti laidai (jų niekur nesimato). Darbai tikrai buvo atlikti greitai ir kokybiškai. Dėkoju Domantui ir visai UnoSol komandai už profesianalu darbą!
Tikrai galėčiau rekomenduoti!
Atsakyti
Norėjome elektrinės, teko rinktis ir bendrauti su keliomis įmonėmis, tačiau pabendravę su Gedeminu Skilčiumi iškarto supratome, kad pasirinksime jo pateiktas paslaugas, kadangi atvykęs į objektą apžiūrėjęs sklypo plotą išsamiai išanalizavo visas galimybes kur tinkamiausia vieta įrengti saulės elektrinę, suteikė daug informacijos, maloniai bendravo, atsakė į visus rūpimus klausimus, (ko iš kitų pasigedome) supratome, kad jis yra tikras šios srities specialistas ir myli tai ką daro. Darbų vykdymo metu nekilo jokio sąmišio, darbų seka buvo nuosekli. Dabar praėjus po kiek laiko vis paskambina paklausia ar viskas tvarkoje, stebi el. generaciją, klausia ar neturim kokių klausimų ir pan. Norintiems įsirengti elektrinę tikrai drąsiai galiu rekomenduoti Gedeminą Skilčių ir išsipildys Jūsų svajonė.
Ačiū, ačiū, ačiū Gedeminui ir jo komandai.
Atsakyti
Ačiū šiai jaunai kompanijai. Aš jais pasitėkejau ir turiu saulės jėgainę 9, 9 Kw, kuri per metus sugeneravo 11150 Kw. Lūkesčiai patenkino abejones. Rekomendavau pažįstamiems, pas juos taip pat puikuojasi saulės jėgainės ant stogų. Mūsų grupė plečiasi, sudėjus mus keturis turim 37 Kw mini parką. Kas svarbiausia, kad Gedeminas ne tik įrengia, bet ir toliau bendraujam, pasiskambinom. Dabar pasiūlė pasirinkti, nano atvėju, geriausią el. Tiekėją.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Tvari pakuotė: tarp ateities idėjų ir šiandienos iššūkių
Tvari pakuotė: tarp ateities idėjų ir šiandienos iššūkių
Nuo skaudžios realybės atliekų rūšiavimo konteineriuose iki inovatyviausių tvarios pakuotės pranašysčių ir tvarumo kelyje dažnai kylančių pakuotės optimizavimo, dizaino, teisės niuansų – gamintojų...
Dvidešimt metų veiklą vykdanti "Orion Asset Management" keičia prekių ženklą į "Nter" – siūlys naujus investavimo produktus
Dvidešimt metų veiklą vykdanti "Orion Asset Management" keičia prekių ženklą į "Nter" – siūlys naujus investavimo produktus
Viena ilgiausiai Lietuvos rinkoje veikiančių turto valdymo bendrovių "Orion Asset Management", reaguodama į augančią naujų produktų paklausą rinkoje bei siekdama atliepti įvairių investuotojų...
"Kalnapilis" – Nr. 1 Lietuvoje šviesusis nealkoholinis alus antrus metus iš eilės
"Kalnapilis" – Nr. 1 Lietuvoje šviesusis nealkoholinis alus antrus metus iš eilės
Vis labiau gėrimų rinkoje įsitvirtinant nealkoholinio alus kategorijai, vartotojai lieka ištikimi pamėgtam ir laiko patikrintam skoniui. Remiantis "AC Nielsen Baltics" Lietuvos mažmeninės prekybos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Naujausias finansines ataskaitas jau pateikė įmonių:

Pelnai labiausiai auga
Pelnai labiausiai krenta

Apklausa

Ar skaitote knygas?

Akcijų kainos

Ford 12,59 +4,14%
Intel 29,99 +3,41%
NVIDIA 401,11 +2,99%
Nasdaq 54,95 +1,35%
Colgate-Palmolive 74,95 -1,65%
eBay 43,62 -1,67%
Xerox 14,10 -2,42%
Harley-Davidson 32,02 -2,88%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 3,37 +1,20%
Jautiena 5,67 +1,43%
Benzinas 2,77 +9,92%
Sidabras 25,01 +13,79%
Anglis 194,28 +3,77%
Auksas 1999,77 +4,55%
Dyzelis 2,59 -5,82%
Cukrus 0,91 +8,33%