Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Unipark

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unipark

Atsiliepimai apie UAB "Unipark"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Unipark"

Labai blogai atliekamas darbas.Visuomet naudojuosi programa per telefono aparata, taciau laiku, zinoma del ne mano kaltes, o del programos, nepasijungus programai, bauda uzdeta.As apmokejau stovejima ir dar teko sumoketi bauda.Absurdas
Galiu pasakyti tik viena, d*****i!!!! Bobos kurios kelia ragelius, vištos be smegenu. Tingiu aiškinti ir rašineti, bet manau, kad daugelis susidure su tais idiotais.
labai viskas prastai!! kiekviena menesi vos ne turiu aiskintis su saskaitomis nuomuojames aikstele jau gal trejus metus nes kieme nera visai vietos tenka numuotis uniparka.... bet labai nusivyleme jais, dirba kazkokie vaikai gal as nezinau nesusitarsi, nepakalbesi kaip su susaugusiu zmogum. Pastoviai saskaitas atsiuncia nesamoningas per banka pastoviai turiu ieskot israsu kad tikrai apmoketa saskaita bet dzanai siuncia kad nesumoketa katik vel gavau moket uz du menesius nors vel siunciau katik israsa is banko aisku atsakymo nesulauksi kokias 3 dienas neimanoma, jei paskambini buna numeta rageli tai kame esme!! 2 savaites aiskiniesi del tu saskaitu ir galu gale atsiuncia gera su komentaru labai apgailestaujame nes sistema stringa, puse metu negalejo jos susitvarkyti!!! greiciausiai reiks keisti gyvenamaja vieta kad nereiktu nuomuotis is ju nes tik bereikalingi nervai del kazkokiiu darbuotoju kurie nesugeba atlikt savo darbo!!
Nepatikima programa! Neveikia sustabdymas, ko pasekoje klientas nukenčia finansiskai.
Gintaras Petukauskas
2018-06-02 21:40:49 IP 95.173.40.231
Tipiška plutvagių kontorėlė. Bandžiau gal dešimt kartų aiškintis dėl mokėjimo per mobiliąją programėlę, bet debilams neišaikinsi. Gavau baudą 10 Eur - sumokėsiu, nors už parkavimą internetu sumokėjau. Tepasringsta. Jei nesugeba dorai užsidirbti - tegul gyvena tie smulkūs vagišiukai. Yra svarbesnių problemų
Kelio atitvaras nusileido ant kapoto- nefiksavo mano privaziavusio automobilio. Traktuoja, kad tai musu kalte- nesilaikom ivaziavimo taisykliu! Idomu- kokia gali buti taisykle, jei atitvaras stovi, imi vaziuoti - ir nukrenta tiesiai ant kapoto. Neprisiima visiskai jokios atsakomybes uz savo irengimus! Bukite budrus! Nes sudauzys jums automobili- liksite patys ir kalti :)
Labai nusivylusi sia programele. Laiko sustabdyti neina, o dar ir ne visada pasileidzia staras, teisingiau tu manai, kad susimokejai, bet pasirodo, kad ne ir tada gauni bauda uz nesumoketa stovejima ir dar finale susimoki telefonu veliau uz stovejimas. Zodziu visi imanomi MINUSAI sioje UNIPARK programeleje t.y. moki baudas ir nesustanbdomas laikas.
Sustabdžius parkavimą programėle, toliau eina parkavimo laikas, o tą sužinai tik gavęs kosminę sąskaitą. Paskambinus tik sugeba pasakyti, kad gal nenusispaudė, nors parkavimas tikrai buvo sustabdytas. Žodžiu pagailėkit savo pinigų, neprasidėkit su šita programėle, nes reikia vos ne daryti nuotraukas kada nuspaudei, kaip nuspaudei ir ar tikrai nuspaudei. Ne programėlė, bet absurdas kažkoks. Geriau jau siųsti SMS, tai bent jau turėsit įrodymą, kad tikrai parkavimą sustabdėte.
Apie Unipark aikštelę prie Kauno aerouosto. Sugadino nuotaiką ir įvarė didelį stresą, kadangį, atvykus vartai neatsidarė, teko skambinti ir išgirsti, kad jie apgailestauja, jog man nusipirkus aikštelė, prieš 2 savaites ir sumokėjus internetu vietos nebėra. Pasiūlė važiuoti į aikštelę Nr. 3, kur jau man vėl būtų reikėję mokėtis iš naujo. Tai tos aikštelės darbuotojų paraginta grįžau atgal kovoti už savo teises. Grįžusi apėjau aikštele pamačiau betvarkę joje, vietoj 2 automobilių pastatytas 1 bet kaip, kur tilptų 3 automobiliai stovi tik 2, todėl ir vietų nebeturi. Be to įsitikinau, jog mano automobilis aikštele tilps. todėl dar skambinau ir jiems paaiškinau, tada tik atidarė vartus prigrasinę, jog neužblokuočiau kito automobilio. Apie nemokamą nuvežimą iki aerouosto, bei kavą nebuvo nė ko svajoti, nes aikštelėje nebuvo nė vieno darbuotojo per ta pusvalandį, kol aš ten buvau..Nusivyliau ir daugiau šita aikštele nesinaudosiu. Yra didelė rizika pavėluoti į skrydį.
Kovo 27 d. pasistaciau automobilį aikštelėje Lukiškių g. Įvažiuojant neįmanoma detaliai susipažinti su informacija. Isidemejau kad sumokėti galima išvažiuojant. Kadangi neturiu telefone mobilaus interneto negalėjau įdiegti programėlės.Ekrane išvažiuojant parašyta kad galima sumokėti kasoje kurios toje aikštelėje nėra.Pradejau skambinti, neturėjau galimybės užsirašyti sms, apie kurią nėra jokios informacijos, skambinu dukrai kuri susisiekė su jumis išsiuntė sms bet gavo atsakymą kad toks numerį įvažiuojant neužfiksuotas....visa tą epopėja tęsėsi apie 20 min.Parkavimo kaina išaugo nuo 1 euro iki 2 eurų.Negali būti kad žmogus apart programėlės negalėtų sumokėti kitu būdu. Tiesa toks būdas yra bet prie aikštelės jokios informacijos. Tai grubus vartotojo teisių pažeidimas. Mm
Pasileidzia programele, uzstatytas automatinis sustabdymo laikas po valandos. Valanda baigiasi, laikas eina toliau, sustabdyt jokiais budais neiseina. Paskambinu, sako kazkokia klaida, rankiniu budu sustabde. Kita karta laikas lygiai taip pat kapsi jau praejus valandai, skambinu sustabdyti, pasirodo, kad jau susistabde lygiai po valandos. Zodziu pasileidi programele, nusiperki kavos ir buri is tirsciu ar susimokejai ar ne, nes ka rodo programele nesvarbu. Ten chebryte neissiblaive kure programele.
Nesustabdomas parkavimas garantuotas. Rekomeduoju greičiau daryt UNINSTALL
Labai nusivyles sita organizacija, automobili laikiau daugiau negu du metus pastoviai budavo problemos su ivazevimu ir isvazevimu, nebeapsikentes nusprendziau nutraukti sutarti. Parasiau elektronini laiska del sutatties nutraukimo, atsiunte man saskaita su likusia nesumoketa suma apie 22 eurus, pervedziau, bet kazkodel kreipesi i skolu isieskotojus jiem nusiunciau banko isrsa apie sumoketa suma, skolu isieskojimo agentura patvirtino, jog viskas gerai, bet nepraejus net menesiuj unipark man vel atsiuntesaskaita tik jau 38 eurus. Paskambinau pasiteirauti bet atsakymo negavau jokio. Esu labai nusivyles unipark organizacija ir net ir su gerais norais niekam ju nerekomenduosiu.
Labai prastai veikianti Apps programėlė, parašiau pretanziją el. paštu buvo atsakyta, kad kaltas mano telefono aparatas (iphone) arba ryšio paslaugų tiekėjas. Nors paleidus appse laikmatį vadybininkas rekomendavo pasitikrinti ar laikmatis tikrai pasileido.
Vadybininko patarimas pasitikrinti ar laikmatis pasileido nurodi, kad programėlė veikia ne tinkamai.
Visiškai žemo lygio kontora. Laikant auto nuolatiniam jų parkinge ir įvykus automobilio apgadinimui (chuliganiškam ar galbūt netyčiniam) net nesitikėkit kad gausit video medžiagą iš jų "butaforinių" kamerų. Jos visad arba tuo metu neveikė arba kaip paaiškinama "nieko nesimato". Parkingo šlakbaumai pastoviai streikuoja, numerių nenuskaito, reik gaišt laiką ir pastoviai skambinėt.
Apps'as stringa. Po to pareina belekokios sąskaitos.
siandien 21.10val.stovejimo aiksteleje sumokejome2.50eur. kaip buvo nurodyta ekrane[ masinos valst.nr FOU 383], PRIVAZEVE PRIE SLAGBAUMO EKRANE BUVO PARASYTA, KAD ESAM NESUMOKEJE 2.50EUR.PASKIAU EKRANE PARODE, KAD JAU REIK MOKETI 5.00EUR.GRIZOM PRIE AUTOMATO, IR DAR KARTA SUMOKEJOME 5.00EUR..BENDROJE SUMOJE TEKO SUMOKETI 7.5EUR. VIETOJE 2.5EUR.KODEL TAIP BRANGIAI TEKO SUMOKET?KA IR PATVIRTINO ZMOGUS ATSILIEPES TEL. NR.+370070077877.ACIU. JANINA.
Susitvarkykit apps'a, nes kai nori sustabdyti stovejima, tai kazko nebeuzkrauna.. veltui issvaistyti pinigai del jusu problemu.
Ta pati situacija, sumokėjau ne ten kur reikia. Tačiau dar blogiau - kai pradėjau aiškintis su Unipark darbuotojais, kur gali būti problema, pradėjau susirašinėti, nusiunčiau mobilaus telefono ekrano nuotrauką su SMS žinute ir negavau jokio atsakymo, visiška nekompetencija. Bet nepatingėjo skolą perduoti skolų išieškojimo bendrovei, su kurios pagalba radome priežastį per 15 minučių.
Sveiki, noriu paviešinti man nutikusią nemalonią situaciją...
2017-07-27 vidurdienį teko parkuoti automobilį aikštelėje šalia VCUP. Už parkavimą žaliojoje zonoje sumokėjau nustatytą rinkliavą per m.parking mobilią aplikaciją.
Rinkliavų zonų žemėlapyje nurodyta, kad Upės g. 9 priklauso Žaliajai zonai.

Viskas būtų gerai, tačiau...Po kelių valandų ant automobilio lango radau UNIPARK pranešimą, kad turiu sumokėti baudą.
Paskambinus nurodytu telefonu, man buvo paaiškinta, kad:
1. VCUP aikštelėje kai kurias eiles administruoja ne SĮ Susisiekimo paslaugos, o UAB Stova (arba UNIPARK.lt)
2. Nesumokėjus mokesčio už stovėjimą UNIPARK administruojamoje aikštelėje skiriama bauda 8 EUR.
3. Mokestį sumokėti galima tik UNIPARK mobiliojoje aplikacijoje, m.parking mobilios aplikacijos naudoti negalima.
4. Visa informacija yra pateikta prie mokėjimo aparatų...
Situacijos moralas man:
1. Nebūti blondine ir netikėti ženklais nurodančiais rinkliavų zonas.
2. Skaityti informaciją mažomis raidelėmis - juk niekada negali būti tikras, kas administruoja Vilniaus parkuotę.
3. Parsiųsti visas įmanomas Vilniaus miesto parkavimo mobilias aplikacijas. Šiai dienai radau 2, bet negali garantuoti dėl rytojaus. Tokiame dideliame mieste kaip Vilnius gali atsirasti ir kitų parkavimo zonų administratorių mobilių aplikacijų...
Bloga patirtis, nes programėlė neveikia, tačiau rodo kaip kad veiktų, bet baudą gavau.
Susisiekus nei sprendimo, nei paaiškinimo.
Nerekomenduoju rinktis, ir kitiems nerekomenduosiu. Yra ir kitų būdų.
Dirba visiškai nekompentitingi darbuotojai 6 diena negali pakeisti mano mašinos numerius, kad be vargo galečiau įvažiuoti į savo parkavimo vieta už kuria moku kiekvirna mėn. Kiekviena karta skambinu ir prašau atidariti šlakbauna.
Draugas atveze ir isleido mus treciame aukste, atvaziavo pasiimti po pusantros valandos ir teko susimoketi. Kodel nera pranesta aiskiai, kad ivaziuojant antra karta reikia susimoketi?? Kas cia per kvaila sistema. Apsurdas!!!
Neveikiantys aparatai ir tuo pat metu operatyviai baudas išrašantys kontrolieriai. Juokingas poelgis. Ne įmonės problema jeigų jų inventorius yra techniškai netvarkingas.
Sumokėjau už parkingą, o jie matai negavo pranešimo iš appso už sustabdymą ;) nuskaičiavo 8eu, aiškinantis, kodėl taip atsitiko, iškėlė sąlygas, kaip turiu parodyti tos dienos fotografijas, kad tikrai stovėjau tiek, o ne kiek jie priskaičiavo :))
Techniniai gedimai - stovinčiojo problema. Programėlė ištrinta. Buvo LABAI nemaloni patirtis.
plėšikai, už valandą ir kelias minutes priskaičiavo 20 euru
Na ką ir vėl Ponas E. Tamušauskas pasižymėjo savo netolerancija ir nežmogiškumu. Pavėlavom pareiti, pas kirpėją buvau ir parėjęs radau baudą. Už stovėjimą buvau sumokėjęs valandai iki 15.47, o bauda išrašyta 15.49, prie automobilio buvau 15.51 :D Skambinaus Unipark.lt nusijuokdama pasakė "taisyklės yra taisyklės ir žmogiškumo faktoriaus čia nėra". Nors Šiaulių miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vitalija Pelenienė yra sakiusi, kad vairuotojai gali pavėluoti sugrįžti į aikštelę ne ilgiau nei 15 minučių. Teks šiuo klausimu dar pasibilinėti, kaip su žmogiškuoju faktoriumi. JUK ESAM NE LAIKMAČIAI, IR GALIME PAVĖLUOT KELIAS MINUTES!!!!!
Arba statykit zenklus, kuriuos patys suprantat arba atsimerkit. Gerbiamas Tamusauskas, man israse baudos kvita uz stovejima nemokamoje aiskteleje. Aciu. Stovi zenklas kuris nurodo kad mokamas stovejimas 20m isilga juosta. Aikstele priklauso gyvenamajam namui. Uzsukau pas drauge i svecius ir va gavau bauda. Gal nebereikia varnu saudyt dirbant ka? Juk nesninga zmonem pinigais is dangaus..
Apiplėštoji piniginė
2014-04-30 09:09:25 IP 192.3.46.54
Paaiškinkite man kas leido šitai firmai okupuoti Vilniaus Oro uosto aikšteles ir plėšti nežmoniškus pinigus iš Lietuvos piliečių? Dėl ilgalaikio automobilių laikymo tai manau viskas ok, tačiau ką daryti tiems, kurie atvažiavo pasiimti atskridusių artimųjų? Sustojau, įlipo, viso užtrukau 3 min ir iš manęs nulupo 6 LT šita biznierių firma. Ne vieną kart. Mat jų stovėjimo aikštelių planai taip sudaryti, kad perki ar valandai ar minutei, mokėsi tiek pat! Visų pirma turėtų būti 10 min nemokamai, tai logiška.

Kitas akmuo į oro uosto daržą - kodėl atvežti išskrendančius asmenis labai paprasta - padaryta sustojimo vieta, o pasiimti atskridusius privalai mašiną jau statyti į nežmoniškai brangią auto aikštelę? Visus sustatyti ženklai "sustoti draudžiama", policija tik ir slampinėja ką čia nubaudus. Kas čia prastūmė tokį biznio planą UNIPARK firmai? Ir kur konkurencija????
kur galečiau Šiauliuose išsipirkti abonentą mašinos stovejimui- dirbu Dvaro g. Euro vaistineje
2009 metais (buvo dar unimodus) buvau nuomininkas, buvo sudarytas sutartis vienam metui kas menesi po 50lt, mokejau viskas tvarkoi. Kai sutartis baigesi dar viena meta mokejau po 110lt. Nusprendziau pereiti i kita aikstele, paklausiau ar yra skolu, pasake viskas tvarkoi! Dabar 2013m atejo laiskas is skolu ieskojimo kad skolingas 50lt :D Kaip galiu buti skolingas, kai sutartis yra nutrauktas ir imone yra kitokia, dar patys ir pasakot kad skolu nera!!! gal dar po pora metu atsiusit skola kokia nors? Kai noresit nuomotis parkinga, sutarti su jais nedarykite, kaip girdejau, kad ne vienam man skolu prirase...
Esame pasipiktinę dėl skirtos administracinės nuobaudos už stovėjimą aikštelėje Višinskio g. Šiauliuose. Tuo metų rinkliavos aparatas nurodytoje gatvėje greičiausiai neveikė, nors sumokėjome pinigus už stovėjimą šioje aikštelėje, kažkodėl stovėjimo kvito iš aparato taip ir negavome. Kol bandėme perkąsti gedimo instrukciją praėjo gal 5 min. Vos spėjome grįžti prie mašinos tam, kad perstatyti ją kitur, o ten jau baudos kvitas gražiausiai mūsų laukia.
Įdomu ar UAB "Stova" darbuotojas Erikas Tamušauskas žinojo apie gedimą skirdamas nuobaudą.
Skundas del jusu darbuotojo Eriko Tamusauskas atvaziavau prie Dvaro gatves pasistaciau automobili ir nuejau pasikeisti pinigu uz stovejima, kai gryzau radau jau kvita su bauda praejo gal pora minuciu, kokia tvarka pas jus nera jokios sazines pats vairuoju 20metu ir neturejau jokio ket pazeidimo.
Skundas, nusivylimas, pasibaisėjimas...Liūdna, kad tokiame darbe nerasta tolerancijos. Ir negaliu patikėti, kad tik išlipus iš automobilio iš karto išrašomas kvitas. Tai jei per dvi minutes nespėjai nueiti pasikeisti pinigų, tai tavo problema, kad neturi smulkiųjų. Tik dvi minutės ir lapelis jau tavo.
P.S. Šiauliuose Dvaro gatvėje tikrai pavyzdingą darbuotoją (E.Tamušauską) turite ir dėl dviejų minučių net neperdedu - patikrintas reikalas.

Perspėjimas ir patarimas kitiems: sustokite važiuojamoje dalyje, tada nueikite susimokėkite ir tik tada parkuokitės prie šaligatvio.
Skundas del Jusu darbuotojo Eriko Tamusausko darbo (Siauliai).Siandien ivaziavome i stovejimo aikstele, kuri randasi Vilniaus 120 kiemo puseje, sustojome vidurineje stovejimo linijoje.As nuejau i greta esancia parduotuve, o vyras liko masinoje.Kol vyras buvo masinoje, apie 5min.niekas prie jo nepriejo ir neregistravo kad stovime nesumokeje (nesumokejome nes nepastebejome mokejimo zenklo).Vyrui islipus is masinos ir nuejus i parduotuve, grize radome uzkista baudos kvita.Apsidaire radome vaikinuka kuris registravo kitas masinas.Mums einant link aiksteles darbuotojo ivaziavo masina ir sustojo, o darbuotojas perspejo kad cia mokama aikstele.Mums paklausus kodel E.Tamusauskas budamas aiksteleje neperspejo, kad reikia sumoketi.I tai Jis atsake kad tai ne jo darbas ispejineti zmones, jo darbas tikrinti ar yra mokejimo kvitas.Jai butume ispeti, kad reikia moketi, butume taip ir padare.Prasau ispeti darbuotoja, kad esant darbo vietoje galima padeti klientui, kuris naudojasi Jusu stovejimo aikstele, ir supazindinti su pasikeitimais.

Statega
Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių parkavimas; baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; laivų remontas, statyba; patalpų nuoma.
UAB "Statega buvo įkurta 2005 m. Pagrindinė įmonės specializacija yra laivų statyba, laivų remontas, laivų aprūpinimas atsarginėmis dalimis, laivų projektavimas, baldų gamyba, komercinių patalpų nuoma, metalo konstrukcijų gamyba,aikštelės nuoma automašinoms. Bendrovė palaiko gerus santykius su partneriais visame...
Degetas
Mobilus valymo servisas

Adresas: Jonavos g. 37, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; automobilių parkavimas; buities paslaugos; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; valymo priemonės.
Mobilios valymo paslaugos visoje Lietuvoje bei automobilių saugojimo aikštelė Kaune - pagrindinės Degetas, UAB veiklos. MOBILAUS VALYMO SERVISO PASLAUGOS Visos valymo paslaugos statybos sektoriuje, pramoniniuose, prekybiniuose bei privačiuose objektuose Gamybinių patalpų valymas Cechų valymas Sandėlių valymas Namų...

Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka
Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka 11-13 07:25
Auksas yra antra pagal populiarumą po nekilnojamojo turto investicija Lietuvoje.
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias 11-13 07:22
Kinijos valdžiai ir toliau nesiseka stabdyti būsto rinką kaitinančių privačių investicijų į butus – naujausi duomenys rodo, kad 50 mln. arba maždaug kas penktas butas šalyje stovi tuščias.
L. Linkevičius kritikuoja Ispaniją dėl planų dirbti su Maskva kibersaugumo srityje 11-12 21:55
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sukritikavo Ispaniją dėl jos planų bendradarbiauti su Rusija kibernetinio saugumo srityje.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Coca-Cola 49,87 +0,38%
Procter & Gamble 92,70 +0,31%