Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Unipark

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unipark

Atsiliepimai apie UAB "Unipark"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Unipark"

Vilniuje, prie Santariškių klinikų įrengtose Unipark parkavimo aišktelėse kaina už parkavimą tikrai neadekvati!!
Norisi paklausti, ar atrodo normalu? Šiuo atveju mes kalbame apie ligonines! ir tai yra esminis skirtumas nuo kitų parkavimo vietų! žmonės atvažiuoja ne po pasivaikščioti ar į kavines ir jie neturi jokio kito pasirinkimo ir alternatyvos...
Pvz: prie Santariškų g. 7 Vaikų ligoninės Unipark, kur net pabuvus 15 -20 min, vistiek reikia mokėti 1 eur - tai minimalus mokestis. Jei būni vos daugiau nei valanda, iškart mokestis 2 eur.
Kodėl taip yra? kodėl negali būtų tikslaus skaičiavimo, o viskas matuojama valandomis? toks labai patogus "matavimas" verslui : ((
Ar taip gali būti prie ligoninių??
Pavogė valstybinius numerius automobilio Vilniaus oro uoste aikštelėje!Nesaugu!
Nenuskaito numeriu ir problema nesprendziama bent pora metu
Visiškas absurdas apmokestinti aikštelę, kuomet žmogus apsipirkineja keliuose prekybos centruose. Turint čekius, tokių apmokėjimų negali būti. 40 min ilgiau nei 2 val kainavo 2€ Savanorių prospekte Kaune, net centre pigiau. Kitaip kaip plėšikais, negaliu pavadinti
Trūksta žodžių čia a*******i..................
Kodėl yra nevalomos stovėjimo aikštelės, jeigu kiekvieną mėnesį yra mokami pinigai už stovėjimo vietą? Mokama suma tikrai nėra maža, o įmonė imdama pinigus įsipareigoja užtikrinti tvarką. Tai kodėl ryte neįmanoma išvažiuoti iš aikštelės, o vakare paskambinus ir pasiteiravus kada bus išvalyta, atsakote, kad jau buvo išvalyta. Jei sninga visą parą, tai neužtenka išvalyti vieną kartą dienos metu! Jei nesugebate prisiimti atsakomybės, tai ir sutartyje įtraukite punktą, kad už nieką neatsakote.
Aikštelė S. Nėries 91b.
buvau 2, minutės. Turėjau susimokėti už 2 minutes 50 ct. :) Būčiau žinojus, kad mokamai. Bučiau nevažiavus i aikštelė! GALĖTU PADATYTI, SUNTAS ATSIIMTI IR NEMOKAMAI IR NESVARBU KELINTA VALANDA ATVAŽIUOJI PASIIMT!!!
Šįryt 06val susiduriau su keistu dalyku. BIG prekybos centro lauko aiksteleje nuvaziavau pasiimti siuntos is pastomato. Uztrukau gal 3min. Ir ka jus manot isvaziuoti neleidžia, ale pazeidziau parkavimo taisykles ir praso susimoketi. Paskambibus i imone gaunu atsakyma kad nuo 24 iki 07val ivaziavimas i aiktele mokamas. Na ok suprantu, mokamas tebunie tiems kas nakciai palieka automobilius nerade vietos palikti automobilio kieme ar gatveje. Bet blyn atvaziuoji pasiimti, issiusyi siuntos ir te turek. Ok negaila tu 30centu. Bet kuom as skiriuosii nuo tu kurie po 07val ryto atvaziuoja issiusti siuntos arba i parduotuve apsipirkti ir turi 2val nemokamo laiko?
Gal susitvarkykite tokias smulkmenas ir nediskriminuokite zmoniu judanciu nakties ir dienos metu.
Blogos įmonės pavyzdys - įmonė, kuri baudžia savo klientus už spragas įmonėje.
Išsitaisykit spragas ir klientai jus gerbs. Spragas nurašykite į nuostolius, o ne klientams ant pečių kraukite.
Nesuvokiama, kiap demokratinėje valstybėje gali legaliai egzistuoti plėšikai. Už pavėluotą pusvalandį baudžia 10 eurų. Klientus gerbianti įmonė susisiekia su klientu ir išsiaiškina bėdą, o ne meta jį pro duris. Blogai, labai blogai.
Sveiki as apakus nuo tokio ižulumo rinkliavos sustojau prie Ukmerges LIDL gavau bilietuka 10 euru nors stovejau astuoniolika minuciu tai bent paaiskintu kur ten registruotis nes visikai nesimato tai jus padarykit slagbauma ir tada matysim kiek galima stoveti jau visai prieinam prie apsurdu tai gal greit nebus galima pravaziuoti prie MAX
Vilnius.Oro uosto aikstele islaipynimo vieta su auksciausiu neigalumu turima 10 min, pasakykit man kaip turi suktis, kad tilpti i ta laika?kodel nera kazkokiu lengvatu tokiais budais?! Visose aikstelesia isskyrus rezervotas yra ne mokamai, kodel sitoj situacijoj reikia moketi turint spec. ziankla isduota valstybe!
Suprantamas dalykas kai paliekama masina yra parai ar savaitei...
Kaip ispresti sita reikala ateiciai!?
Buvo skambinta info tel. kad ne tilpsim i 10min pasake Jusu bedos turit moket!
Šios įmonės naudojama numerių nuskaitymo įranga visiškas šlamštas - nuolat neteisingai nuskaito vardinius numerius, todėl negalima išvažiuoti iš aikštelių, į kurias įvažiavai. Visų kitų aikštelių įranga skaičių "0" ir raidę "O" laiko tuo pačiu simboliu, bet ne Unipark įranga - įvažiuojant nuskaito kaip "0", išvažiuojant rodo "O" ir neišleidžia iš aiktelės. Susitvarkykit įrangą!
Labai nepatenkinta m.parking appsu ir požiūriu į klientą - man vieną mėnesį iš kažin kur buvo priskaičiuotas parkavimas Vilniaus mieste, nors Vilniuje net nesilankiau tuo metu: suma buvo 10€!!!! Parašius laišką į jų klientų aptarnavimo skyrių, buvo gautas atsakymas: “Mūsų inžinieriai atliko tyrimą ir nerado jokių gedimų”. Šį mėnesį analogiškai nuskaičiuota 15, 99€!!!! Nebesinaudosiu jų kvailu appsu - nes priskaičiuojama už bet ką. Programėlė lagina, neina iš karto sustabdyti parkavimo. Niekam nerekomenduoju!
Anonimas 2020-02-04 13:40:13
Ryte buvo paliktas automobilis ir per UNIPARK programėlę buvo užstatytas parkavimas. Dienos eigoj patikrinus programėlę nebuvo mokama už parkavimą, nors iš ryto parkavimas buvo užsakytas. Atėjus prie automobilio buvo gauta bauda, nors bauda nedidelė, bet gauta už nieką. Paskambinus duotu telefonu į informaciją atsiliepė vyras, kuris visiškai neturi bendravimo įgūdžių. Susitvarkykit programėlę, nes paslaugų kainos didelės, o iš jūsų pusės aptarnavimas kainos neatitinkantis, tragiškas.
Kai jungi programėlė pradeda skaičiuoti laiką ir mokėti iškart nereikia kai jums reikės išvažiuoti spausti sustabdyti tada prasideda apmokėjimas, jeigu jūs debilams tai kas kaltas
Ten s*******o kontora, visiski balvonai, tik pinigus renka uz nieka... Nesuprantu, kur ziuri musu valdzia...
2020.04.16 17.59 užsukau į Savanorių Rimi aikštelę, išsiųsti siuntą. Užtrukau 5 minutes ir išvažiavau. Programėlė kažkokiu būdu automatiškai įsijungė ir pradėjo skaičiuoti parkavimo laiką, net telefono nebuvau išsitraukęs ir tuo labiau neįjungiau parkavimo, nes pirmos dvi valandos yra nemokamos! Tik namuose parodė, kad jau yra nuskaičiuoti pinigai! v***s!
Susidūriau šiandien su šia imone pastačius mašina prie lidl Kaune gavau baudą nors jokių paaiškinimų nėra kad reikia suvesti numerį mašinos į ekraną kiek apsiprkinejau nuo atidarymo kiek jau laiko praėjo o dabar be perspėjimo baudas deda daugiau į tą parduotuve nevažiuosiu ir kitam pasakysiu kad elgiasi kaip a*******i
Labai nemalonus aptarnavimas, reiketu pasimokyti, kaip bendrauti su klientais.
Labai nusivyliau programėle, nes užsakius parkavimą prie Helios prekybos centro, ji neįsijungė. Grįžus po 20 min, prie stiklo jau buvo prikabinta bauda. Pinigus rinkti mokat, o paslaugų kokybės susitvarkyti negalit...
Šeštadienį pasistateme automobilį aikštelėje Ceikinių g.2. Aikštelė visiškai neapsviesta. Įvažiuojant net nesimato apmokėjimo sąlygų! Jokio šlagbaumo! Aikštelė -vienos duobės! Nei kaip mokėti nei kur nežinant niekas neaišku! Išvažiuojant prie stiklo uždėtas apmokėjimo kvitas 10.00 eurų! Kontrolės pradžia 19.04 pabaiga 19.43! Nieko nesupratome!
Kelintą kartą atvažiavus į PC Panorama Vilniuje mano automobilio numeriai yra neteisingai nuskaitomi. Po kiek laiko atvažiavus apsipirkti rodo jog yra sukaupta nemenka pinigų suma už "stovėjimą ilgą laiką". Kameros neskaito tiek prie įvažiavimo, tiek prie išviažiavimo trumposios I raidės. Tikiuosi šie kamerų kėblumai bus išspręsti, nes nusibosta, kas kartą skambinti ir aiškinti situaciją vis per naujo.
Per Panoramos evakuacija lapkričio 14d. mano automobilis liko visa naktį stovejimo aikštėje, neturejau galimybes jo atsiimti kadangi nebuvo pasakyta kad galima išvažiuoti su automobiliu... Net šviesas išjungė aikštelėje. Ryte po to to įvykio turėjau sumokėti 14eu už stovejima... Man naktį gal 2val reikėjo važiuot jos atsiimti kad nemokėti.. Jokio atsiprašymo, jokios informacijos.. Tik pinigus renka net neatsižvelgia kokia yra situaciją.
Labai nusivyliau šia programėle, apmokejimo būdai keli, o pavyko susimoketi tik vienu būdu. Banko kortele neįmanoma atsiskaityti, neuzkrauna, kol grįžau namo prikapsejo pinigų, teko paskubomis rinktis kitą man nepatogų mokejimo būdą, siaubas, susitvarkykit sistemą!!!
Pastatę automobilį rezervuotoje "Unipark" aikštėje, išvykome atostogauti. Sugrįžę, norėdami išvažiuoti iš aikštelės, buvome sustabdyti užrašo : "... Turite sumokėti 160 Eur". Susisiekę su "Unipark" administracija sužinojome, kad naktį įvažiuodami į aikštelę netiksliai įžiūrėjome jos skaičių ir čia visai kitas tarifas. Didelis ačiū administracijai uz supratingumą ir toleranciją. Išleido, nevertę mokėti reikalautos švieslentėje sumos.
Unipark ignoruoja žinutes, dėl jų sistemos gedimo, nebuvo galima sustabdyti parkavimo. Paskambinau bendruoju numeriu, žadėjo sustabdyti, tačiau nesustabdė ir apmokestino laiką, kai jau buvau išvažiavęs. Rašiau 3 kartus, akd kompensuotų - 0 reakcijos. Aptarnavimas žemo lygio, pirma susirenka pinigus, o toliau klientas jau nebeįdomus.
Gerda Braškytė
2019-06-20 23:47:32 IP 2e7r3re2
Jau antrkartą sumokėjus už paslaugas manęs neišleidžia iš aikštelės, taip yra sukeliami nepatogumai tiek man, tiek kitiems išvažiuojantiems. Programėlė visiškai nepasiteisina, esu labai nusivylusi nebežadu naudotis Jūsų paslaugomis, kai jas gaunu tik skambindama į konsultantus. Susitvarkykit.
Labai nesąžininga įmonė. Jokios informacijos nei kur nei kaip susimokėti. Atrodo tik ir tyko kad baudą išrašyti. Vietoje to kad ateitų ir primintų kad reikia susimokėti, palaukia kol nueisi ir rašo baudą. Apgailėtini.
Tik renka pinigus, pilnas Vilnius jų parkingų, įmetus daugiau pinigų, grąžos negauni, prie aerouosto sistema sugadinta, pirma blogai nufotografuoja automobilio valst. Nr., bet į parkingą įleidžia, o išvažiuoti, apie valandą nesugadinus nervus, neišeina.
Labai labai bloga įmonė. Neaiškus zemelapiai. Gavau bauda, nes tipo ne ta zona.bet net neaisku buvo suprasti kokia ten zona. Žodžiu mulkiai visiski
Susitvarkykit šlakbaumus!!!! skubant i susitikima jis neatsidaro ir prisiskambint neina nezinia kiek laiko uz ka mes cia mokam pinigus!!!!
š*******o kontora gyvenanti iš baudų! Prisiparkavau prie parduotuves kol krapščiau piniginei eurus susimoket už stovėjimo vietą priėjas pacukas "kontrolierius" sufotkino baudai! Už ką? Už tai, kad nespėji prisiparkaves per 10 sekundžių išlipt ir sumokėt į aparatą?!?!?!
Jau kelinta karta rasau kas cia dirba as nesuprantu kas menesi kazkokios problemos vos ne su tom saskaitom fakturom!! vis atsiuscia dvigubas saskaitas kai darau bankiniu pavedimu israsus turiu kad apmoketa tai reikia dar dvi savaites bilinetis kad istaisytu klaidas!! ir kai irodymus ne pirma karta jau siunciu tuos israsus ir gaisinu savo laika!! per kelerius metus nebuvo taip kad butu viskas tvarkoj gal pasikeiskit darbuotojus!!
Jeigu skyrėt baudą už parkavimą, ir nurodot oranžiniame lapelyje tel nr +37070077877 pasiteiravimui kaip apmokėti baudą, tai pasirupinkit tuo kad atsiliepianti mergina sugebėtu paaiškinti kaip tai padaryti. O ne taip, kad nežino ką pasakyti ir ijungia jums muzikos pasiklausyti, tuo konsultacija baigėsi. Svarbiausia pasiimti pinigus! Ant pranešimo parašyta, kad baudą galite sumokėti parkomate, o informacijos nulis ir konsultantai nesugeba suteikti.
KIEKVIENA KARTA isgyvenu ‘‘PRAGARA‘‘ kai parkuojuosi VILNIAUS ORO UOSTO ''Uni Park'' esanciose, ilgalaikio ir trumpalaikio stovejimo masinu aikstelese!!!!!!

Eiga: Ivaziuoju, po x laiko SUSIMOKU uz masinos stovejimo laika, einu pavarges po skrydzio link masinos, tada vaziuoju link isvaziavimo. Na ten ir prasideda ''PRAGARAS''. Taigi, idedu sumokejimo tolonely i tam skirta vieta, ir man RODO KAD AS NESUSIMOKEJAU. Pagalvoju, kas cia vyksta??? Apsisuku ir vel esu prie mokejimo automatu, jie man rodo jog as SUSIMOKEJAS. kaip suprasti??? skambinu uni parko konsultantei, ji man sako:..jusu masinos numeriai vokiski, gal del to sistema netinkamai suregavo (turint omeny, jog tai TARPTAUTINIO VILNIAUS ORO UOSTO stovejimo aikstele, KATASTROFISKAI skamba, tiesa?) Kaska ji ten sureguliavo ir PAGALIAU po ilgo skrydzio, pavarges, ir emociskai issekes as ISVAZIAVAU. PABRESIU, jog kalbant su konsultante, man reikejo pasilenkti vos ne iki zemes kad ja girdeciau. Nes mikrafonai mokejimo aparatuose instaliuoti APACIOJE.Kur elementari logika? Gal jie tikejosi jog jiems skambins 50cm ugio zmones??? Labai tikiuosi, jog TARPTAUTINIO ORO UOSTO VALDZIA taipogi ISIGILINS I SITA ABSURDISKA SITUACIJA, i zmoniu skundus apie JU KLIENTU masinu stovejimo aikstele ''Uni Park''.

(Is Vokieciu k. i Lietuviu k. verte - Raminta Bruzbartaite)
Unipark programa veikia NEPROGNOZUOJAMAI. Vienas iš paskutinių atvejų:
2018 12 20 d. programai rodant, kad parkavimo sustabdymas dėl sistemos gedimo negalimas, automatiškai buvo siūloma susisiekti su konsultantu. Susisiekus, konsultantė patikino, kad konkretus parkavimas (jos dėka) yra sustabdytas.
Po mėnesio, pasitikrinus telefono sąskaitos išklotinę matoma, jog UAB "STOVA" (tas pats Unipark) nuskaičiavo visos dienos parkavimosi sumą, t.y. parkavimas NEBUVO SUSTABDYTAS, nors darbuotoja telefonu patikino priešingai. Labai dėl to pikta.
Čia yra tragedija. S. Neries g. 71 aikštelės stogas nevalytas jau nuo gruodžio vidurio. Už ką mes mokame pinigus? Mano mašina užklimpus ir negaliu išvažiuot iš savo vietos. Nors atsirado skubotų ir neatideliotinų reikalų!!! Skambinant jūsų bendruoju numeriu neįmanoma susišnekėt su vieną iš operatorių kuri sako daryk ką nori, atsikąsk - išsikąsk, mašina turi ratus ir turi išvažiuot. Čia yra baisu. Visur paskelbsiu apie aikštelės nepriežiūrą!!
Programa prastai veikia (ne visada, bet pakankamai daznai). Kartais neimanoma isijungti “parkavimosi” funkcijos, o po tam tikro laiko tarpo paveluotai ijungiama ir uz tai reikia moketi, nes prisiskambinti pagalbos telefonu galimybiu nedaug.
Kauno melynoji zona, pradėtas parkavimas sms žinute, išvažiuojant išsiųntėme žinute "U Stop", gavome atsakymą jog parkavimas sustabdytas ir sumokėta X pinigų. Po kiek laiko kažkodėl gauname keleta priminimų, kad parkavimas vis dar nesustabdytas, vėl siunčiame žinute "U Stop", gauname atsakymą, kad parkavimas sustabdytas ir sumokėta X + Y pinigų. Kas gražins Y pinigų?
Su Unipark parkavimo programėle apskritai kažkoks absurdas, dažnai neįmonamo pradėti arba sustabdyti parkingo, su programėlės problemomis susiduriame reguliariai jau ilgiau negu metus. Tikiuosi Kauno savivaldybė pasirinks kitus partnerius kurie sugebės susitvarkyti su iššūkiais.
šiandien 2018-12-15, stovėjimo aikštelėje prie NVI, automobiliui už vienos valandos stovėjimą buvo reikalaujama susimokėti virš 14 Eur.
ps. niekas net neatsiprašė už patirtus nemalonumus.
2018-12-04 ivaziavo masina, prastovejome 20 minuciu, norejom isvaziuoti, bet privaziavus isvaziavima rase virsitas laikas prasome susimoketi.Paskambinome nurodytu numeriu atsiliepe vyras, kuris liepe susimoketi.paaiskinus situacija sake bus atidarytas isvaziavimas laukem apie 5 minutes niekas neatidare.paskambinom antra karta atsiliepe moteris kuri ir pasake matom, kad neseniai ivaziavot ir isleido.Kaip taip gali buti?Kad liepiama susimoketi uz 20 minuciu :)
Rosita Norutiene
2018-10-31 09:44:16 IP 28m9u067
Labai blogai atliekamas darbas.Visuomet naudojuosi programa per telefono aparata, taciau laiku, zinoma del ne mano kaltes, o del programos, nepasijungus programai, bauda uzdeta.As apmokejau stovejima ir dar teko sumoketi bauda.Absurdas
Galiu pasakyti tik viena, d*****i!!!! Bobos kurios kelia ragelius, vištos be smegenu. Tingiu aiškinti ir rašineti, bet manau, kad daugelis susidure su tais idiotais.
labai viskas prastai!! kiekviena menesi vos ne turiu aiskintis su saskaitomis nuomuojames aikstele jau gal trejus metus nes kieme nera visai vietos tenka numuotis uniparka.... bet labai nusivyleme jais, dirba kazkokie vaikai gal as nezinau nesusitarsi, nepakalbesi kaip su susaugusiu zmogum. Pastoviai saskaitas atsiuncia nesamoningas per banka pastoviai turiu ieskot israsu kad tikrai apmoketa saskaita bet dzanai siuncia kad nesumoketa katik vel gavau moket uz du menesius nors vel siunciau katik israsa is banko aisku atsakymo nesulauksi kokias 3 dienas neimanoma, jei paskambini buna numeta rageli tai kame esme!! 2 savaites aiskiniesi del tu saskaitu ir galu gale atsiuncia gera su komentaru labai apgailestaujame nes sistema stringa, puse metu negalejo jos susitvarkyti!!! greiciausiai reiks keisti gyvenamaja vieta kad nereiktu nuomuotis is ju nes tik bereikalingi nervai del kazkokiiu darbuotoju kurie nesugeba atlikt savo darbo!!
Nepatikima programa! Neveikia sustabdymas, ko pasekoje klientas nukenčia finansiskai.
Gintaras Petukauskas
2018-06-02 21:40:49 IP 2okc2m37
Tipiška plutvagių kontorėlė. Bandžiau gal dešimt kartų aiškintis dėl mokėjimo per mobiliąją programėlę, bet debilams neišaikinsi. Gavau baudą 10 Eur - sumokėsiu, nors už parkavimą internetu sumokėjau. Tepasringsta. Jei nesugeba dorai užsidirbti - tegul gyvena tie smulkūs vagišiukai. Yra svarbesnių problemų
Kelio atitvaras nusileido ant kapoto- nefiksavo mano privaziavusio automobilio. Traktuoja, kad tai musu kalte- nesilaikom ivaziavimo taisykliu! Idomu- kokia gali buti taisykle, jei atitvaras stovi, imi vaziuoti - ir nukrenta tiesiai ant kapoto. Neprisiima visiskai jokios atsakomybes uz savo irengimus! Bukite budrus! Nes sudauzys jums automobili- liksite patys ir kalti :)
Labai nusivylusi sia programele. Laiko sustabdyti neina, o dar ir ne visada pasileidzia staras, teisingiau tu manai, kad susimokejai, bet pasirodo, kad ne ir tada gauni bauda uz nesumoketa stovejima ir dar finale susimoki telefonu veliau uz stovejimas. Zodziu visi imanomi MINUSAI sioje UNIPARK programeleje t.y. moki baudas ir nesustanbdomas laikas.
Sustabdžius parkavimą programėle, toliau eina parkavimo laikas, o tą sužinai tik gavęs kosminę sąskaitą. Paskambinus tik sugeba pasakyti, kad gal nenusispaudė, nors parkavimas tikrai buvo sustabdytas. Žodžiu pagailėkit savo pinigų, neprasidėkit su šita programėle, nes reikia vos ne daryti nuotraukas kada nuspaudei, kaip nuspaudei ir ar tikrai nuspaudei. Ne programėlė, bet absurdas kažkoks. Geriau jau siųsti SMS, tai bent jau turėsit įrodymą, kad tikrai parkavimą sustabdėte.
Apie Unipark aikštelę prie Kauno aerouosto. Sugadino nuotaiką ir įvarė didelį stresą, kadangį, atvykus vartai neatsidarė, teko skambinti ir išgirsti, kad jie apgailestauja, jog man nusipirkus aikštelė, prieš 2 savaites ir sumokėjus internetu vietos nebėra. Pasiūlė važiuoti į aikštelę Nr. 3, kur jau man vėl būtų reikėję mokėtis iš naujo. Tai tos aikštelės darbuotojų paraginta grįžau atgal kovoti už savo teises. Grįžusi apėjau aikštele pamačiau betvarkę joje, vietoj 2 automobilių pastatytas 1 bet kaip, kur tilptų 3 automobiliai stovi tik 2, todėl ir vietų nebeturi. Be to įsitikinau, jog mano automobilis aikštele tilps. todėl dar skambinau ir jiems paaiškinau, tada tik atidarė vartus prigrasinę, jog neužblokuočiau kito automobilio. Apie nemokamą nuvežimą iki aerouosto, bei kavą nebuvo nė ko svajoti, nes aikštelėje nebuvo nė vieno darbuotojo per ta pusvalandį, kol aš ten buvau..Nusivyliau ir daugiau šita aikštele nesinaudosiu. Yra didelė rizika pavėluoti į skrydį.

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%