VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Omniva LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Omniva LT

Atsiliepimai apie Omniva LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Omniva LT, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dėl per mažų siuntų išmatavimų;
Omniva teisi. Lygiai tas pats su LP express ir man taip buvo. Jei siunta supakuota netinkamai, yra per didelė arba per maža - siuntėjas neprisiima jokios atsakomybės. Nors su Omniva seniau siunčiau dokumentus, tai dar laimei, kad siunta nukeliavo voke iki gavėjo. Bet paskui kai paskaičiau taisykles - tai nuo to laiko dokumentus įdedu į laikraščių krūvą, ar į maišą tiesiog pridedu putoplasto. Jūsų atvejis sumos atžvilgiu skausmingesnis, tačiau džiaugiuosi, kad nuo šiol žinosite kaip reikia pakuoti siuntas.
O dėl gavėjo:
Tai labai gerai, kad atiduoda siuntas pagal adresą ar įmonę o nepagal konkretų vardą, pavardę... Dar jei vardus kurjeriai pradėtų labai labai atidžiai tikrinti ir reikalautų kad būtinai atitiktų - tai siuntos keliautų 3 paras... Ne tie laikai.
Atsakyti
Norėčiau paprašyt omnivos darbuotoju atsakingiau žiūrėti į savo darbą ir neatidavinėti siuntu bet kam.
Atsakyti
Omniva Lt nepristate siuntos, pasimete, nes, matot yra kazkokie minimalus siuntos matmenys. ATTENTION ACTUNG UWAGA : MINIMALUS MATMENYS. Nuostolis : 35.50Eur + baisiai supykes klientas, kuriam musu gaminiai yra ne siaip sau reikalingi. Omniva patare issiusti pakartotinai, net jau nebejuokinga.
Atsakyti
Padekoti norejau, kad siunta pasieke adresata, nors ne viska atlikau kaip reikejo (pirmakart siunciau) ir nesivarginau susisiekt del to.
Atsakyti
Aringas Girdzius 2017-04-05 19:08:38 IP 5.20.251.26
Tokiose situacijose pays kalti, kad nusileidžiate. Reikalauti, skambinti turite tol kol atsiras siunta. Aš laisvadienį pasiimčiau ir tol skambinčiau, kol kažkas pradės kažką daryti.

Vytautas 2017-04-21 14:43:01 IP 78.60.158.101
Kurį paštomatą nurodo siuntėjas, į tą Omniva ir siunčia. Susisiekite pasitikslinti su siuntėju.

Trakai 2017-04-29 17:20:49 IP 90.144.88.228
LP express irgi neturi paštomato Trakuose. Omnivai šiame mieste nereikia klientų. O galėjo Omniva pasinaudoti tuo, kad nėra kitų konkurentų ir praleido progą pastatyti paštmatą. Gaila, nes Trakuose, poreikis yra.

Katiuxa 2017-06-05 17:16:43 IP 78.60.38.89
Vagystę atikti galėjo ir siuntėjas, išsiųsdamas netvarkingą siuntą ir imituodamas „vagystę“. O jei tai kurjerių klaida - rašykite, viešinkite. Nenusileiskite.

Klientas 2017-06-09 09:35:30 IP 162.247.72.216
Įmonėje dirba daug darbuotojų - vienas nevykęs darbuotojas, neteisingai paėmęs pinigus, arba paėmęs tiek nes tiek liepė jam paimti siuntėjas - yra klaida, bet visos įmonės kaltinti negalima. Vieni darbuotojai yra geresni už kitus ir tai akivaizdu. Laimei, mums papuola tik šaunūs vyrukai.

Gintaras 2017-07-20 15:33:24 IP 85.232.154.196
Didelėje įmonėje yra daug grandžių. Telefoninėje pagalboje dirbantiems konsultantams nėra suteikta galių priimtisprendimus. Todėl jų atsakymai dažniausiai būna šabloniniai. Tai nėra normalu, bet galbūt jie atsakė, kad problema yra žinoma, ir daugiau nieko nedarė, nes jų sistemoje gedimas gal jau buvo užregistruotas, ir jie laukia kitos įmonės, kuri tvarko tecninę dalį. Ir konsultantai galbūt tokie abejingi buvo - nes jie nieko padaryti tiesiog negali. O ir atsakomybės ne per daugiausia. Gal ir savo vadvų bijo, kad kaip aš eisiu trukdyti savo vadovą dėl kažkokio žmogaus siuntos...Dar vadovas aprėks, kad nežinau atsakymo ir jį trukdau.

Erik 2017-07-20 18:39:49 IP 85.206.205.22
eva 2017-08-09 12:53:59 IP 82.135.219.244
Jei nespausdina lipduko - dar nereiškia kad neįmanoma išsiųsti siuntos. Jei siuntą siunčiate darbo valandomis - skambinkite kol dar stovite prie paštomato. Man dar ne tokiai situacijai rado sprendimą. Siunta buvo labai svarbi ir išsiuntimą reikėjo padaryti būtent tą mintę. Išsiuntėm.

Gintarė 2017-08-09 19:15:40 IP 83.190.213.160
Siuntos lipdukai visada yra klijuojami jei tik jie atsispausdina. Esant nenumatytiems gedimams, ar tiesiog kaip dazniausiai buna - lipduko pasibaigimo atvejis - skambinkite pasitikslinti. Tačiau jei lipduko nėra - dažniausiai galima siuntą dėti be lipduko.

Migle 2017-08-10 18:50:26 IP 84.15.179.243
Tokiu atveju Jūs visiškai teisi. Kurjeriui galbūt nebuvo laisvų skyrelių įdėti Jūsų siuntą (nebent siuntėjas pats išsiuntė šitaip siuntą) todėl siunta buvo apgadinta. Omniva kurjeriai nėra skatinami asmeniškai susisiekti su klientu ir atsakingai susitarti dėl siuntos atsiėmimo. Jei netelpa siunta - gali pasiūlyti kitą paštomatą ar įdėti vėliau. Nesuprantu kam taip siuntą kurjeris grūdo.

Vytautas 2017-08-26 15:17:52 IP 78.63.221.138
Kreipkitės raštu į Omnivą. Nenuleiskit rankų. Nebūkite abejingi. Patys rūpinkitės savo siuntomis. Man net kai viskas sklandu, bet kažkas neramu - dėl vio pikto pasitikslinti pasiskambinu.

Indrė 2017-09-18 12:31:58 IP 84.15.186.183
Omnivos paštomatų minusas - greitai pasibaigiantis popierius, dideli klientų srautai. Galėjo paštomatus sukonstruoti, kad to popieriaus mega pakai dėtųsi... Gal Omnivos technikai sugalvot kažką, jei į juos kreiptųsi Omnivos vadovai. Tačiau tikimybė maža, nes vadovai su tokiom problemom nesusiduria ir jiems rūpi pelnas o ne vienas ar kitas neigiamas komentaras.

Krista 2017-09-19 13:28:01 IP 78.61.62.217
Kažką blogai padarėte. Mes jei iki 16:59 val. siuntą įdedame - jinai visada būna kitą darbo dieną kitame paštomate. (Išskyrus tecninius nenumatytus gedimus).
Šioje mūsų situacijoje, paštomato gedimo atveju buvo blogai, kad siunta sekančią darbo dieną nebuvo pristatyta į pasirinktą paštomatą, nes buvo nenumatytas gedimas. Bet apmaudžiausia, kad Infocentras nesuskambino (nes ten nėra mastančių atsakingai, iniciatyvių, geranoriškų ir klientus suprantančių darbuotojų matyt) visiems tos dienos paštomatų gavėjams ir nepaklausė ar gali į kitą paštomatą pristatyti, gal siunta neskubi tai siunta gali rytoj į pasirinktą paštomatą pristatyta būti ar, jei siunta labai svarbi ir tą dieną būtinai turi siuntą gauti klientas - galbūt gali paskelbti kurjeris 17, 00 val. to paštomato siuntų atidavimo pusvalandis bus prie paštomato. Mes būtume privažiavę nurodytu laiku prie paštomato. Tačiau nuliūdino nerūpestingumas. Atlaidumas. Maždaug atidirbau valandas, ir ate. O siuntų gavėjai negaus. Aišku - tuo turėtų rūpintis įmonės vadovybė - motyvuoti darbuotojus. Skatinti atsakingumą, supratimą, geranoriškumą. Už neeilines situacijas ir gerus rezultatus skirti papildomus priedus.

P.S. - Omnivos draugų diena galėtų būti paskelbta. Pasiilgome akcijų. Bent kartais palepinkite savo klientus! Nes viskas tik brangsta.

Ačiū visiems Omnivos paštomatų draugams. ! 2017-10-25
Atsakyti
Laba diena, Omniva, norime pagirti kurjeri DEIVIDA LIKADZIJAUSKA, visada mandagus, kultūringas, dėmesingas, geros nuotaikos, visada laukiam jo atvykstant. Linkim sėkmės Deividui ir jūsų kolektyvui.
Atsakyti
Per si terminala labai ilgai siunta keliauja. Is uzsienio greiciau pareina.nusivyliau labai. Dar skelbiasi per para pristatom o jau trecia para kaip nera siuntos: (
Atsakyti
Pinigus išsiunčiant siuntą sumokėjome o lipduko taip ir neatspausdino! Todėl siuntos nebeišsiuntėme teks bandyti dar kartą ir pinigus vėl mokėti iš naujo
Atsakyti
Vakra kalbejau su kolsuntantu ir pazadejo jei ne ne vakar tai sendien tikrai gausiu siunta i pastomata, bet kaip nera jos taip vis ir nera, apsimelavo per visa krasta omniva.itariu kad mano siunta pasisavino.ir bus komentaras parasyta, kad siunta pradingo budama lietuvoja
Atsakyti
Siuntinys buvo sugrustas i pastomato per maza deze. Pakuotes suplesytos! Labai nemalonu gauti tokia siunta!
Atsakyti
Siunčiau siunta paštomatu Telšiuose. Iš pradžiu viskas puikiai, apmokėjimas įvyko, nuskaite 1, 55€ ir ekrane raše, jog reikia užklijuoti lipduka/etikete ant siuntos bet lipduko neišspausdino, o siunta deti be lipduko su adresu tikrai nesinori, belaukiant ir aiskinantis ka daryti, baigėsi nustatytas laikas ir pinigai kaip i bala. Poto bandeme dar karta, bet vistiek lipduko negavome, tai paskambinom i informacini centra paklausti ka daryti jeigu neišspausdina lipduko, pasake kad lipduka uzklijuos kurjeris paimdamas siunta. Tai kam is vis yra rašoma kad paimkite ir uzklijuokite lipduka ant siuntos??
Atsakyti
Nepavyko išsiųsti siuntos per 2 paštomatus. Vienas buvo pilnas, kitas metė klaidą ir neleido siųsti. Dažnai siųsdavau per Omniva, dabar skubių suntų niekada nebesiųsiu.
Atsakyti
Antrą kartą bandau išsiusti siuntinį per čia ir antrą kartą paštomatas nespausdina kodo.... Pinigai i balą.... (Kretinga) : (
Atsakyti
Situacija, kurią patyriau šiandiena sakyčiau super kvaila.... Atvežu krovinį prie paštomato, skanuoju barkodą, o man ekrane informacija, sorrry pasirinkto dydžio laisvų skyrelių nėra. Nėra tai nėra.... pakeliui yra dar vienas paštomatas, manau užsuksiu.... Nulekiu prie sekančio paštomato bandau skanuoti vėl ir čia sekantis.... sorrrry, atspausdintas lipdukas nebetinka..... Kaip tokia situacija? Svarbiausia jokio perspėjimo. Paskambinu vadybininkui, susakau situaciją, o man sako, taip čia yra tokia problema, kad ji žinoma ir t.t. Ar ne keista situacija? Žinai problemą ir jos nesprendi? Norėtusi įmonės vadovų nuomonę sužinoti: normalu čia ar ne? Tad bus paaiškinimas?
Atsakyti
Labai prasta imone, nemoka normaliai susisiekti. Atveze siunta ir pinigu paeme daugiau neigu reikejo.
Atsakyti
Visad gaudavau be priekaistu, bet siandien savanoriu Rimi atejau pasiimti dukros suknele su pakabuku ir gumytem bet radau suplesita paka ir vel uzklijuota lipnia juosta, o viduj tik suknele, tai dar ir pavoge priedus uz kuriuos mokejau!! Tik nesuprantu kam?? Prisegu foto. Vagiai!
Atsakyti
Sveiki, noreciau labai padekoti Kretinga aptarnaujanciam kurjeriui.Labai nuosirdus, kulturingas jaunuolis.Siunta pristate laiku, tvarkinga, nepazeista.Taip pat dekoju ir "OMNIVA"personalui uz greita ir kokybiska darba.
Atsakyti
Kodel nera nei vieno paštomato Trakuose ?
Atsakyti
Labas, kodėl mano siuntas siunčiate ne į artimiausią paštomatą? Kodėl aš turiu eiti 2 kilometrus į vieną pusę ir 2 km. atgal, kai tuo tarpu yra paštomatas už 800 metrų??
Atsakyti
Neatlieka savo darbo gerai, del grazinimo siuntu, buvo pranesta, kad siustu siunta atgal, bet taip nepadare, ir praradau siunta.
Atsakyti
Kiekvieną kartą omniva atsiunčia man siuntą į vietą iš kurios aš NEGALIU atsiimti siuntos. Kiekvieną kartą aš prašau ją persiusti į kitą gatvę.

Tyčiojasi iš manęs? Ar omnivos programuotojai nesugeba nurodyti sistemoje požymį - siusti ne į sistemos parinktą paštomatą, o klientui pasiekiamą?
Atsakyti
Keikiu omniva jau visą savaitę, dėl jų bendravimo įgūdžių su klientais... Situacija buvo tokia. Užsisakiau kolonėlę iš internetinės parduotuvės ketvirtadienį, du kartus pasitikrinau ar tilps į paštomatą. Viskas atrodė tvarkoje gauvau žinutę, kad penktadienį jau ji įdėta į paštomatą. Liux! pagalvojau greit gausiu. Šeštadienį rytą ateina žinutė 9:24 (nors puslapyje parašyta, kad prekes deda i paštomatą 10:00) kad jau vietoje mano kolonėlė. Atvažiuoju pasiimti jos, bet jos ten nėra. Na gerai galvoju palauksiu pirmadienio iš ryto vėl nuvažiuoju pasitikrinu paštomatą ar jos dar neįdėjo. Nieko. Apie 11h. skambina omnivos astovė ir pasako kad netilpo mano kolonėlė į paštomatą kažkaip ir pasako, kad ja man atves kurjeris, kuris su manimi susisieks. Man iškarto keista darosi. Taip kaip tada mano kolonėlę sutilpo į paštomata kai ja nunešė internetinės parduotuvės darbuotojai? Na nesvarbu, palauksiu ji nesudegs jei taip greit negausiu. Laukiu iki ketvirtadienio 3d darbo dienas, niekas neskambina. Penktadieni parašau jiems, kad dar nesulaukiau savo siuntos ir norėčiau sužinoti, kada ją gausiu. O jie atrašo: "Nuoširdžiai atsiprašome dėl nepatogumų įvyko kurjerio klaida. Prašome kreiptis į siuntėją dėl pakartotinio siuntimo." Kas nutiko kurjeriui suskaudo nugara, kad negalėjo pakelti mano kolonėlės ar kas. Esu labai nepatenkintas omniva. Ne vien, kad kolonėlės negavau, bet ir pinigai nuplaukė užsiuntimą.
senu motociklų remontas
2017-02-14 12:16:33 IP 78.57.245.126
Atsakyti
Džiaugiuosi, jog yra omniva. Labai lengvai ir pigiai betkokiu laiku galima išsiųsti siuntinį. Siuntos tvarkingos, niekas neaplaužoma ar apspardoma, kaip kiti pasakoja. Jau naudoju nuo pat atsidarymo. Kainos tikrai superinės lyginant su lietuvos pašto paslaugom. Visos siuntos atvyksta laiku. Rekomenduoju.
Atsakyti
D 2017-02-04 00:07:42
Turėjome situaciją panašią...

Vilniuje, Žirmūnų RimiHyper market paštomatas.
Siuntų išėmimo laikas apie 17, 00 val jei neklystu. Bėgu prie paštomato, nes labai noriu suspėti... Mano laikrodis rodo maždaug 16, 45 val...... Žiūriu autobusiukas Omnivos. Pas mane TRYS siuntiniai. Vienas kuprinėje, po du rankose, ir bėgu tiesiai į autobusiuko pusę.

Kaip sakoma: Mojuoju rankom ir kojom ir mikriukas nenuvažiavo !!! Ir ne tai, kad dar paėmė siuntą, bet ir paėmė, ir nuramino, kad spėjom, ir pasakė neskubėti, nes tikrai palauks, dar prie paštomato supildyti lipdukus leido ir pasakė kad tikrai spėjau. !!! Ir kol pildžiau lipdukus uždusęs - mikriukas tikrai nenuvažiavo.

Labai prašau Omnivos personalo vadovo sukaupti drąsos, atrasti šiek tiek laiko ir sugebėti išsiaiškinti kas siuntas prieš 17, 00 val išiminėjo 2016-11-21 dieną Omniva Vilnius Rimi Hypermarker Žirmūnų paštomate ir skirti patį didžiausią pagyrimą tam kurjeriui. (Vaikinukas, tamsesnių plaukų). Spėju tas kuris vairavo autobusiuką tą dieną, nes kitas šalia jo sėdėjęs kurjeris lyg nevairavo, jei gerai pamenu.

Tokios situacijos atperka visus smulkius nesklandumus. Pasirodo, kartais tiek nedaug reikia - truputį žmogiškumo ir geros emocijos, paslaugumo ir rūpestingumo klientui ir pasibaigęs lipduko popierius, užimta klientų linija, ar suvėlavusi siunta tėra tik mažytė smulkmena, nes tai tik techniniai dalykai. O rūpestis klientu ir parodytas žmogiškumas klientui - yra pats didžiausias įmonės pliusas. Šaunuoliai.
Kaip smagu skaityti. :) Žmogiškumas visuomet atperka viską, taip užtikrindamas kliento pasitikėjimą teikiamomis paslaugomis.
Atsakyti
Viktorija 2017-01-16 11:34:06
Šaunuoliai! Noriu labai padėkoti, jog įvykus nesusipratimui, Omniva kurjeris važiavo antrąkart pas klientą pristatyti siuntos (klientas gyvena užmiestyje/kaime) ir tai buvo daroma net nebe darbo valandomis. Likau labai sužavėta jūsų aptarnavimu, rekomenduoju žmonėms rinktis Omniva kurjerio paslaugas, dar nė karto nenuvylė. AČIŪ!
Turėjome situaciją panašią...

Vilniuje, Žirmūnų RimiHyper market paštomatas.
Siuntų išėmimo laikas apie 17, 00 val jei neklystu. Bėgu prie paštomato, nes labai noriu suspėti... Mano laikrodis rodo maždaug 16, 45 val...... Žiūriu autobusiukas Omnivos. Pas mane TRYS siuntiniai. Vienas kuprinėje, po du rankose, ir bėgu tiesiai į autobusiuko pusę.

Kaip sakoma: Mojuoju rankom ir kojom ir mikriukas nenuvažiavo !!! Ir ne tai, kad dar paėmė siuntą, bet ir paėmė, ir nuramino, kad spėjom, ir pasakė neskubėti, nes tikrai palauks, dar prie paštomato supildyti lipdukus leido ir pasakė kad tikrai spėjau. !!! Ir kol pildžiau lipdukus uždusęs - mikriukas tikrai nenuvažiavo.

Labai prašau Omnivos personalo vadovo sukaupti drąsos, atrasti šiek tiek laiko ir sugebėti išsiaiškinti kas siuntas prieš 17, 00 val išiminėjo 2016-11-21 dieną Omniva Vilnius Rimi Hypermarker Žirmūnų paštomate ir skirti patį didžiausią pagyrimą tam kurjeriui. (Vaikinukas, tamsesnių plaukų). Spėju tas kuris vairavo autobusiuką tą dieną, nes kitas šalia jo sėdėjęs kurjeris lyg nevairavo, jei gerai pamenu.

Tokios situacijos atperka visus smulkius nesklandumus. Pasirodo, kartais tiek nedaug reikia - truputį žmogiškumo ir geros emocijos, paslaugumo ir rūpestingumo klientui ir pasibaigęs lipduko popierius, užimta klientų linija, ar suvėlavusi siunta tėra tik mažytė smulkmena, nes tai tik techniniai dalykai. O rūpestis klientu ir parodytas žmogiškumas klientui - yra pats didžiausias įmonės pliusas. Šaunuoliai.
Atsakyti
Siunčiau siuntinį jūsų paštomatu, siuntinys pas gavėja atkeliavo aplaužytas, nors buvo pakankamai tvarkingai supakuotas ir apsaugotas nuo smūgių, tai norėjau paklausti, ką jūsų kurjeriai veikia su siuntiniais, sėdi ant jų, ar vietoje futbolo kamuolio spardo?
Atsakyti
Šaunuoliai! Noriu labai padėkoti, jog įvykus nesusipratimui, Omniva kurjeris važiavo antrąkart pas klientą pristatyti siuntos (klientas gyvena užmiestyje/kaime) ir tai buvo daroma net nebe darbo valandomis. Likau labai sužavėta jūsų aptarnavimu, rekomenduoju žmonėms rinktis Omniva kurjerio paslaugas, dar nė karto nenuvylė. AČIŪ!
Atsakyti
Sveiki, Kaune tiek Juozapavičiaus pr., tiek Akropolio paštomate, tiek Baranausko gatvėje enančiame pasibaigusios juostos, neatspausdina kvitukų!
Atsakyti
Labas rytas, visada siunčiu per Omnivos paštomatus ir tikrai esu labai patenkinte siuntos kaina ir žinoma - pristatymu. Siuntos ateina greitai, tačiau.
Suprantu, kad yra Kalėdinis laikotarpis ir žmogiškumas neleidžia nesuprasti ir kurjerių darbo. Visi skubam, lekiam, nespėjam - juk tai šventinis laikotarpis, tačiau. Teko kviesti kurjerį, kurio aptarnavimu ir kompetencija labai nusivyliau. Užsisakinėjant paslaugą internetu, turime galimybę pasirinkti, kokią dieną ir kuriuo laiku siunta bus paimama iš vietos. Keletą kartų užsisakinėjome šią paslaugą, tačiau iš 4 tik 1 kartas buvo, kada kurjeris paimtų siuntą laiku. Suprantu, kad galima vėluoti valandą, dvi, pusdienį, tačiau ne visą darbo dieną. Esame įmonė, todėl mums svarbu, kad siunta žmogų pasiektų kuo greičiau, o juo labiau, kai užsisakome laiką patys. Visa problema yra tame, kad sudaromos be galo sunkios aplinkybės susisiekti su pačiu kurjeriu - jis paskambina, pasako, kuriuo preliminariu laiku bus ir kai mes pasakome, kad tokiu laiku yra pietus jis atšauna, kad prie mūsų nesiderins, nes neturi laiko. Aš suprantu, kad važinėjimasis pirmyn atgal kainuoja ir visi norime planuotis savo laiką, nes taip darbas vyksta greičiau, tačiau įžūliai atkirsti tikrai nederėtų. Sekantis dalykas, kurjeris galiausiai atvykęs (įpykęs) po mažo konflikto pasiūlė mums išsikviesti DPD, jeigu mums taip skubu. Čia jau buvo viršūnė. Manau, kad Omnivos personalui turėtų būti aktualu, kaip yra atbaidomi jų klientai ir kaip jiems yra siūlomos kito kurjerio paslaugos. Taip ir padarėme - pasirinkome DPD paslaugas ir esame labai patenkinti aptarnavimu bei pristatymo grafiku. Nors ir tenka mokėti kone dvigubai daugiau, tačiau mes geriau renkamės šį variantą ir miegame ramiai. Gražių švenčių!
Atsakyti
igoris 2016-12-21 15:48:53
skambinau jums pusantros valandos is princypo bet taip niekas ir neatsiliepe, visi konsultantai uzimti
Sveiki p.Igori,
tikėtina, kad prieššventiniu laikotarpiu prisiskambinti į Omniva klientų aptarnavimo centrą gali būti sudėtinga dėl itin didelio skambučių srauto. Maloniai prašome jūsų susisiekti su mumis el.paštu info@omniva.lt. Klientų aptarnavimo centro darbuotojos atsakys į jūsų užklausą per 24 valandas darbo dienomis.
Atsakyti
IRENA 2016-12-20 15:13:35
Labai blogai dirba, pastoviai neveikia terminalai, kada reikia atsiimti, ne laiku pristato siuntas
Laba diena, p.Irena,

maloniai prašome patikslinti informaciją, kuriame mieste, kuriuo paštomatu bandėte naudotis bei laukiamos siuntos numerį. Labai lauktume jūsų tikslesnės informacijos telefonu 8 700 55077 arba el.paštu info@omniva.lt.
Dėl siuntų pristatymo terminų, nuolat skelbiame informaciją mūsų internetinėje svetainėje.
Atsakyti
VIDMANTAS 2016-12-17 09:29:36
Laba diena.Siunta pateko i Kauno pastomata, ar butu galima siunta atgabenti iki Kretingos pastomato MAXIMA Rotuses a.Siuntos nr. CC280899356EE.
Gerb. Vidmantai,

maloniai prašome dėl siuntos nukreipimo į kitą paštomatą kreiptis tiesiogiai į Omniva klientų aptarnavimo skyrių telefonu 8 700 55077 arba el.paštu - info@omniva.lt. Darbo laikas pirmadienis-penktadienis, nuo 8.00 val. iki 19 val.
Atsakyti
Lina 2016-12-15 10:30:35
Siandien norejau atsiimti siunta kuri nebuvo didele, kadangi esu nedidelio ugio ji padeta ne tik paciam virsuj bet ir nustumta i pati gala.... praeiviai padejo isimti ja. Sakyciau turetumet spest tokia beda, juk ateina ir neigalieji su vezimeliais.
Laba diena, Lina,
dėkojame jums už pastabas. Omniva paštomatai yra automatizuoti, kai kurjeris deda siuntą į savitarnos terminalą, sistema automatiškai parenka į kurį skyrelį įdėti siuntą, t.y. kurjeris neturi galimybių parinkti skyrelio. Bet jūsų pastaba dėl siuntos įdėjimo giliau į skyrelio vidų yra teisinga. Perduosime ją atsakingiems darbuotojams, kad jie instruktuotų kurjerius. Gražių artėjančių švenčių!
Atsakyti
skambinau jums pusantros valandos is princypo bet taip niekas ir neatsiliepe, visi konsultantai uzimti
Atsakyti
Labai blogai dirba, pastoviai neveikia terminalai, kada reikia atsiimti, ne laiku pristato siuntas
Atsakyti
Laba diena.Siunta pateko i Kauno pastomata, ar butu galima siunta atgabenti iki Kretingos pastomato MAXIMA Rotuses a.Siuntos nr. CC280899356EE.
Atsakyti
Siandien norejau atsiimti siunta kuri nebuvo didele, kadangi esu nedidelio ugio ji padeta ne tik paciam virsuj bet ir nustumta i pati gala.... praeiviai padejo isimti ja. Sakyciau turetumet spest tokia beda, juk ateina ir neigalieji su vezimeliais.
Atsakyti
Ramunas 2016-12-12 11:27:50
Siuntos neatiduoda 4 para.Techniniai nesklandumai
.Paskambina pasako kad jau viskas ok.Nuvaziuoji atsiimt ir vel neatiduoda.Tada jau prisiskambint nebeimanoma.Ir ka daryti tokioj situacijoj nebeaisku.Niekam nerekomenduociau omniva
Sveiki p.Ramūnai,
ar galite patikslinti savo siuntos numerį?
Atsakyti
Siuntos neatiduoda 4 para.Techniniai nesklandumai
.Paskambina pasako kad jau viskas ok.Nuvaziuoji atsiimt ir vel neatiduoda.Tada jau prisiskambint nebeimanoma.Ir ka daryti tokioj situacijoj nebeaisku.Niekam nerekomenduociau omniva
Atsakyti
Sveiki, Omniva,

Esant didžiuliam paštomatų apkrovimui daugelis siuntų šiuo metu vėluoja, tačiau parodoksalu ir keista - tačiau džiaugiuosi Jūsų projekto sėkme. Ir augantis klientų ratas, bei labai dažnai (lapkričio bei gruodžio mėn.) perpildyti paštomatai - rodo, jog didžioji dalis siuntėjų renkasi Jus !

Perskaičiau žemiau esančius atsiliepimus, ir galiu pasakyti, kad neteko niekada nieko panašaus patirti.

Darbo metu konsultantai visuomet atsiliepia per 1 - 3 minutes. (Nesuprantu kas valandą čia neprisikambina).
Apie vėluojančias siuntas yra informuojama SMS žinute, o kai tik yra įdedamos į paštomatą - siunčiamas atsiėmimo kodas ir pranešimas, kad siunta jau paštomate. Nebent Jūs per paštomatus siuntinėjate transplantacijos organus - tai tada savaime aišku, kad stresuojate. Tokiu atveju siūlau imti sraigtasparnį, nes kurjerių mašina gali ir sugesti ir užstrigti keliuose, ar kamštyje. Tad jei siuntą išsiunčiate paskutinę termino dieną - patys kalti. Siųskite anksčiau, ir visada bus atsarga nenumatytiems veiksniams.
Jei kvito neatspausdina - visada paskambinus telefonu ir pasitikslinus nuramina ir siuntos numerį atsiunčia el. paštu. (Būna tokių situacijų, kad vienu metu būna ir lipduko popierius pasibaigęs ir čekių net nespausdina).

Kurjeris kai neatsiėmė klientas siuntos per 7 dienas iš paštomato pats paskambino ir paklausė ką daryti. Aišku, už siuntos grąžinimą teko sumokėti dar kartą, bet tikrai nieko panašaus nėra, kad siunta dingtų, jos reikėtų ieškoti ir panašiai.

Kas penkias darbo dienas laukė siuntos tai žinokit taip Jums ir reikia, jei patys esat nevykėliai ir negalite paskambinti į Omnivos centrą. Viskas suderinama, sutikslinama. Konsultantai net kurjeriams pokalbio metu paskambina susitikslinti jei situacija sudėtingesnė.

Taisytinų dalykų Omnivos sitemoje, be abejo, kad yra, tačiau tie minusai ne tokie jau ir dideli, kad šiandien reikėtų apie juos kalbėti. Pakalbėsim kitą kartą :)

Visiems darbuotojams linkiu gerų klientų, kuo mažiau nesklandumų ir sėkmės ir ateityje gerinant įmonės reitingą. Jei klientų daugės, tuomet linkiu ir didesnių atlyginimų esamiems darbuotojams - nes jie iš tiesų šaunuoliai!

Pastaba:
Siuntomis naudojuosi dažnai. Nesu nei kurjeris, nei Omniva darbuotojas, nei kitų paslaugų vadybininkas.
Tiesiog esu vienas iš nedaugelio, kuris moka pasidžiaugti ir gerais dalykais ir nepagaili savo laiko. O laiko tiek nedaug, Todėl agresijos lieti, ypač prieš šventes tikrai nepatariu niekam. Labiausiai patys sau tik nuotaiką susigadinsite.
Paštomatų naudotoja
2016-11-24 07:45:13 IP 84.15.177.117
Atsakyti
Ne vieną kartą esu siuntusi siuntas per paštomatus ir siunta visada jau kitą dieną pasiekdavo gavėjus, nesuprantu tokio žmonių pasipiktinimo. Jeigu vieną kartą nepasisekė, tai nereiškia, kad ir toliau taip bus. Kainos dabar tikrai prieinamos, o kokybė priklauso nuo lygiai tokių pačių žmonių, kaip ir nuo visų neigiamų komentarų autorių. Visi padarom klaidų ir visiems kartais nepasiseka, bet kodėl visi pastebi tik nepasisekimus? LABAI GERA FIRMA YRA OMNIVA ir tikrai stengiasi laiku tas siuntas pristatyt, nustokis verkt čia visi. :)
Atsakyti
kita 2016-10-22 11:17:50
Labai prastai atlieka savo darbą.. Siuntimas per Lietuvos paštą užtrunka greičiau nei per Omniva.. Niekaip nesuprantu veža 5 d.d. ir čia vadinasi greitasis kurjeris..Esu labai nusivylusi ir visada siunčiuosi per konkurentus, kurie dirba greitai ir tvarkingai..
Laba diena,

būtume dėkingi, jei pateiktumėte siųstos siuntos numerį, kad galėtume išsiaiškinti susidariusią situaciją. Neturėdami konkrečios informacijos, gana sudėtinga pateikti konkretų atsakymą į jūsų užklausą.
Atsakyti
as 2016-10-20 12:29:15
Tokios blogos įmonės dar nesu matę, ganu sms kad siuntinys pristatytas į paštomatą, nuvažuoju pasiimt savo siuntinio, suvedu pin kodą atsidaro durelės ir staigmena stalčius tuščias nieko nėra, na ką skambinu į omniva aišku niekas man neatsiliepe, na valandos bėgi pavyksta prisiskambint pasakau kas kaip, pasakė mes išsiaiškinsim ir jum paskambinsim,
neužilgo paskambino jei gerai supratau vairuotojas, pasakė kad mano siuntiny pajamė kažkokia moteris, gerai kad ta moteris pati pasiskundė kad gavo ne savo siuntiny, o jei ne tai ir viskas gyvenime neraščiau savo siuntinio, na ir teko man pačiam važiuot pas ta motery namo pasiimt. o iš omnivos taip ir nepaskambino jei pats nebučiau ieškojas tai ir dabar dar nieko neturėčiau. Gyvenime nesinaudosiu šitos įmonės paslaugom ir kitiem dar pasakysiu.
Laba diena,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Tikėtina, jog šioje situacijoje įvyko kurjerio klaida. Tokiu atveju, siuntą Omniva kurjeris turėjo paimti pats ir pristatyti Jums tiesiogiai arba pakartotinai įdėti į paštomatą.
Visi paštomatai nuolat filmuojami, tad nesunku atsekti kas ir kada iš paštomato išima siuntą. Tokių klaidų pasitaiko labai retai ir dar nebuvo nei vieno atvejo darbo praktikoje, jog nepavyktų išsiaiškinti.
Būtume dėkingi jei nurodytumėte siuntos numerį, kad galėtume identifikuoti kurjerį bei aptarti jo klaidas.
Atsakyti
Pastomato kliente 2016-10-19 18:11:30
Esu pasipiktinusi pastomato darbu. Kiek siunciau per kitus jusu konkurentus neturejau streso. O cia suvedi telefonus, nera lipduko, idedi siuntini, nera lipduko, praso uzdaryti duris. Uzdarai atspausdina lipduka. Spaudi spausdint kvita, nera kvito... tiek, kad ekrane paraso, kad ir be lipduko nusius..bet streso vis tiek buta... o gal idejai i niekur... susitvarkykit sistema, nes renkantis su kuo siustis renkuosi kitus nuo siol.
Laba diena,

mūsų kurjeriai nuolat stebi lipdukų bei kvitų juostų likučius, tačiau pasitaiko, jog esant dideliam paštomatų apkrovimui juosta kartais pasibaigia. Bet kokiu atveju, siunčiant siuntinį per paštomatą jūs negaunate čekio ar siuntos lipduko, siunta pasieks gavėją, nes siuntos duomenys jau suvesti sistemoje. Kurjeris išimdamas siuntą pakartotinai atspausdina siuntos lipduką.
Kilus klausimams, kiekvieną darbo dieną 08:00 - 19:00 val. galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centru telefonu 8 700 55077. Šis telefonas yra nurodytas mūsų internetinėje svetainėje arba prie kiekvieno paštomato, taip pat galite rašyti el. paštu - info@omniva.lt. Esant reikalui, visuomet galime pateikti el. kvito kopiją.
Atsakyti
Labai prastai atlieka savo darbą.. Siuntimas per Lietuvos paštą užtrunka greičiau nei per Omniva.. Niekaip nesuprantu veža 5 d.d. ir čia vadinasi greitasis kurjeris..Esu labai nusivylusi ir visada siunčiuosi per konkurentus, kurie dirba greitai ir tvarkingai..
Atsakyti
Tokios blogos įmonės dar nesu matę, ganu sms kad siuntinys pristatytas į paštomatą, nuvažuoju pasiimt savo siuntinio, suvedu pin kodą atsidaro durelės ir staigmena stalčius tuščias nieko nėra, na ką skambinu į omniva aišku niekas man neatsiliepe, na valandos bėgi pavyksta prisiskambint pasakau kas kaip, pasakė mes išsiaiškinsim ir jum paskambinsim,
neužilgo paskambino jei gerai supratau vairuotojas, pasakė kad mano siuntiny pajamė kažkokia moteris, gerai kad ta moteris pati pasiskundė kad gavo ne savo siuntiny, o jei ne tai ir viskas gyvenime neraščiau savo siuntinio, na ir teko man pačiam važiuot pas ta motery namo pasiimt. o iš omnivos taip ir nepaskambino jei pats nebučiau ieškojas tai ir dabar dar nieko neturėčiau. Gyvenime nesinaudosiu šitos įmonės paslaugom ir kitiem dar pasakysiu.
Atsakyti
Esu pasipiktinusi pastomato darbu. Kiek siunciau per kitus jusu konkurentus neturejau streso. O cia suvedi telefonus, nera lipduko, idedi siuntini, nera lipduko, praso uzdaryti duris. Uzdarai atspausdina lipduka. Spaudi spausdint kvita, nera kvito... tiek, kad ekrane paraso, kad ir be lipduko nusius..bet streso vis tiek buta... o gal idejai i niekur... susitvarkykit sistema, nes renkantis su kuo siustis renkuosi kitus nuo siol.
Atsakyti
Sniega 2016-09-06 10:07:27
Esu labai nepatenkinta kurjerio darbu. Vėlavo paimti siuntinį ir taip pat vėlavo man jį grąžinti. Pirmą dieną, kai vertimo biuras užsakė paslaugą, tądien neatvažiavo. Kitą dieną, deja, mano telefonas buvo išsikrovęs, taigi, man perskambinus, susitarėme, jog atvažiuos dar kitą dieną. Paėmė voką (trečiadienį), o Klaipėdą jis pasiekė, kiek žinau, tik penktadienį.
Vertimo biuras pranešė, kad grįžti vokas turi vėliausiai pirmadienį, o gavau tik šiandien.
Kai pasakiau kurjeriui, kad jau antrą kartą vėluoja, jis pradėjo akiplėšiškai man atkirtinėti. Negana to, mano vokas aplankstytas!! Gal atrodo nedaug, visas kampas, bet dokumentai voke yra labai svarbūs ir bet koks įlenkimas yra blogai!! Už tokį darbą aš dar pinigus mokėjau!!
Nežinau, kaip dirba kiti Jūsų įmonės kurjeriai, bet su šiuo akiplėša turėtų rimtai pasikalbėti jo viršininkas.

Geros dienos.
Laba diena, p. Sniega,

dėkojame už atsiliepimą. Maloniai prašome susisiekti su mumis el.paštu info@omniva.lt ir nurodyti tikslesnę informaciją - kurią datą laukėte siuntinuko, bei siuntų numeriai. Turėdami šiuos duomenis išsiaiškinsime, kuris kurjeris jus aptarnavo ir perduosime informaciją atsakingiems vadovams.
Atsakyti
Brigita 2016-09-06 09:37:20
Nu patys blogiausi kurjeriai i penkta auksta neatnesa prekes negana kad as anksti ryte su pizama nulipau i apacia jis man dar grazos neturi atmesti. Man dar taip nera buve kad tokie nekulturingi zmones surinkti dirba sita darba.
Laba diena, p.Brigita,

maloniai prašome susisiekti su mumis el.paštu - info@omniva.lt ir patikslinti informaciją, kokiu adresu buvo pristatyta jums siunta bei siuntos numerį. Kurjerio vardą bei pavardę išsiaiškinsime patys.
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta kurjerio darbu. Vėlavo paimti siuntinį ir taip pat vėlavo man jį grąžinti. Pirmą dieną, kai vertimo biuras užsakė paslaugą, tądien neatvažiavo. Kitą dieną, deja, mano telefonas buvo išsikrovęs, taigi, man perskambinus, susitarėme, jog atvažiuos dar kitą dieną. Paėmė voką (trečiadienį), o Klaipėdą jis pasiekė, kiek žinau, tik penktadienį.
Vertimo biuras pranešė, kad grįžti vokas turi vėliausiai pirmadienį, o gavau tik šiandien.
Kai pasakiau kurjeriui, kad jau antrą kartą vėluoja, jis pradėjo akiplėšiškai man atkirtinėti. Negana to, mano vokas aplankstytas!! Gal atrodo nedaug, visas kampas, bet dokumentai voke yra labai svarbūs ir bet koks įlenkimas yra blogai!! Už tokį darbą aš dar pinigus mokėjau!!
Nežinau, kaip dirba kiti Jūsų įmonės kurjeriai, bet su šiuo akiplėša turėtų rimtai pasikalbėti jo viršininkas.

Geros dienos.

Taip pat rekomenduojame

Nėgė
Skubios siuntos

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje. Siūlome Jums šias paslaugas: Siuntų ir skubių krovinių pervežimą Tentinių krovinių pervežimą Krovinių sandėliavimą Kaune Logistikos paslaugas Krovinių dokumentų tvarkymą...
BALTIC LINE
Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
“Prima line” yra transporto ir sandėlių logistikos paslaugų įmonė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų. Įmonė specializuojasi Lietuvos rinkoje teikdama kompleksinius, klientui pritaikytus, logistikos sprendimus. Šiuo metu turime sandėlių kompleksus ir depus Kaune, Klipėdoje ir Panevėžyje. Mūsų autoparkas Vilkikai su...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuviai vasaros keliones šluoja trigubai aktyviau nei pernai
Lietuviai vasaros keliones šluoja trigubai aktyviau nei pernai 12-01 11:31
Šalies kelionių organizatorius šiemet nustebino itin aktyvūs vasaros kelionių pardavimai - lietuviai ėmė gerokai iš anksto planuoti ir pirkti poilsines keliones į...
Jei kalėdinei prekybai nesiruošiama, bent negėdinti prekės ženklo
Jei kalėdinei prekybai nesiruošiama, bent negėdinti prekės ženklo 12-10 18:45
Kalėdinė prekyba vienų smulkiųjų pajamas kilsteli keliskart, kitų – dešimtadaliu, o treti vis tiek skundžiasi, kad žmonės apskritai nieko neperka, skaičiuoja kiekvieną eurą, nepaisant to, kokiomis...
Nuo kopijų kinai ginasi žymekliais su radiodažniais
Nuo kopijų kinai ginasi žymekliais su radiodažniais 12-10 18:44
Kinija laikoma įvairių padirbinių ir kopijų šalimi – čia falsifikuojami žymiausi prekės ženklai, pradedant automobiliais, kosmetika ir baigiant maisto produktais. Tačiau kinų kompanija "WaliMai"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Western Digital 81,47 +3,98%
AutoZone 721,89 +2,78%
Oracle 49,60 +2,23%
eBay 37,65 +2,17%
3M 238,13 -0,90%
Walt Disney 104,23 -0,98%
Coca-Cola 45,31 -1,03%
Kraft Heinz Co 78,48 -1,11%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,11 +0,32%
Anglis 96,63 -0,53%
Sidabras 16,98 +0,24%
Cukrus 0,60 0,00%
Dyzelis 1,92 +6,67%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Varis 6826,55 +0,28%
Nafta 56,69 +1,30%