Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Unigames, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unigames

Atsiliepimai apie Unigames, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Unigames, UAB

Sukišau 300eur ant sloto, sukdamas po 0, 40ct buvo vienas kitas sukimas po 0, 60ct, ir nei karto bonuso.. Nerekomenduoju, neprasidėt ant minuso tik ar tiesiog pasukt
Lazdynu uniclub kazino prie iki parduotuves zaidziau ant aparato pavadinimas (pasele vaisiai) buvau laimejes nedidele suma 1000 kreditu- tai 50 euru, paspaudus migtuka ismoket pinigus aparatas uzstrigo ir ismete man tiktai 22eurus, pinigu man ta diena visu negrazino o surase sustabdimo akta ir pasake ateit pirmadieni ir atsiimt savo pinigus, atejus pirmadieniui man atidave tiktai 16eu suma, nors suma turejo buti 28eu !!! nuimant pinigus is aparato siulau geriau flmuot savo kreditus !!!
Buvau blaivas ir ant 100% isitikines kad turejau gaut 50eu !
Best casino online. Daugiausiai zaidu, pinigai labai greitai vaiksto. Rekomenduoju
Noriu perspėti žmonės kurie norit galvojate pazais pabandyt uniclub automatus, zaidziu ne vieni metai ir nebuvo pliuso, niekada tik minusas, pvz vakar visą vakarą aukai begalę žaidimų išėjau 1200€ ir apsaliut nė sekundės nebuvau pliuse, viską ryja kiek bedetum, dariau 500-700 sukimu žaidime ir negavau jokio bonuso, o jai iškrenta netyčia tai nuo 1.50€- iki 20€ ir nesvarbu kokiu statymu ir koks žaidimas, patarimų rinktis kitur, bet tik ne čia uniclub kazino, čia išmokėjimo procentas yra 0% kiekvieną diena
uniclub.lt kokybiska ir ziauriai daug zaidimu. laimi, pralaimi, ne vakar gimes, kazi ar nuo bendroves priklauso. bey ismoka iskart, ne savo pinigo nelaiko ir suportas tkr gana zmogiskas - nori padet, o ne siuncia...

rekomenduoju
losiu daug metu ivairiose bendrovese lt ir pagaliau man kazkur paeeejo... ir iskart viska issimokejau is uniclub.lt
nenutiko ta situacija, kad prapisi viska iskart atgal, tad aciu uniclub
Ziaurus siurbelynas, kazino stringa, koki zaidima bezaistum ant slotu nei vieno normalaus laimejimo, 160 suleidau, 1 bonus zaidima pagavo dave 1.75eur, viska ryja i vienus vartus, po eura susukau 160 euru per 10min. pries tai buvau jau uzblokaves nes laimejimai baisiai menki buvo, galvojau pabandysiu vel ir vel nusivyliau, nelosiu cia daugiau ir niekam nerekomenduoju sitos bedugnes viska ryjancios
geras geras online projektas, kas patinka, kad automatu labai daug ir pastoviai pasipildo. o dar kad ismoka per sekunde, tai ramu, kad laimejimus matysi saskaitoj. paspaudziau 800 ismoket, bam po sek is swedo notification. tokie dalykai lb svarbuz
Nu ir paziurekit kiek leidzia statyti max 7eurus su centais, tai ar cia kontora ?? ???????????????????? bando apipisti visus kad tik niekas nelaimetu o kur statymas geresnis iskart uzdeda limitus atsipeikekit zmones ziurekit ka daro sitie
Niekas nesukit ant automatu kiek pinigu pralosta ne duok dieve, duoda bunasa issukti laimi iki 100e ir tai cia buna retai niekam nelinkiu losti su automatais tragedija
Kas patinka, kad zaidu skaicius greiciausiai auga, matyt bus tuoj didziausia bendrove online lt padejus visus topus smopus. ir pinigai, kad i sask ismokami iskart ledas yra. dejau 700 issimoket, po minutes buvo
Juokingiausia, kad galima isinesti 10k ir daugiau o statymai limituoti, kur tik lievesne lyga ten max 20e leidzia pasideti niekam nerekomenduoju!
kai laimi tai nei vieno komentaro, kai pralaimi tai viskas blogai, asmeniskai man si kazinke yra topas LT, esu ir laimejes daug ir prapixxes bet laikas turiningas
Pradėjau žaisti Uniclub kazino prieš 2 mėn. Pradžioj kažką davinėjo, tačiau labai sunkiai. Rezultate likau dideliam MINUSE. Abejoju ar kada dar žaisiu šioje svetainėje.
Anksciau man sita kazino buvo viena geriausiu, bet dabar kazkas negerai, kazino stringa, sako rysio problemos, tai negali buti visada blogas rysys, depozita darai, kazkokias klaidas meto, hot zaidimai nieko isvis neduoda laimet, jau kiek bonus zaidimu buvo, kazkokius centus meto, neina nieko atsilost isvis. viska tik siurbia, net pasimegaut zaidimu neduoda ir dar rodo kad hot zaidimai bet per menesi nieko blatno isvis, centus kazkokius duoda laimet, jau neatsimenu kada bent padvigubintu depozita, pastoviai minusas arba 10 eur pliusas, ziauru
Kazkas naujo lietuvoi. Pasirinkimas kaip kokiam bet365 slotu. Dabar dar sunys, arkliai. Juda i prieki, ismoka gteit, tai galiu pasitiket, o tokioj sferoj tas butina
Ką, aš galiu pasakyti. Š didelis, žaidžiau kitose kazinkese byig bass ir palyginau, čia jei pagauni sukimus, tai tai krenta tušti, ar geriausiu atveju mažos sumos, čia nesinori nei stafkes kelti nes greičiau baigsi žaidimą! Čia pamačiau daug minusų, pagal kitus. Laimėti =0 viską iščiulpia!
Malonios merginos dirba seskines uniclub kazike
a*******i kam tie bonusai jėgų prasuki ir gaunu nuli tai jus išvis ju neduokit o kam jie nereikalingi taip nesites ligai nebekrausit milijonus nukentės ir priežiuros tarnyba kad taip daro pakišat kiši galvoja nutilės kiek bilu pralaimėjot ir dar pralaimėsit a*******i
Ligoniukai pikti, bet taip tai man geriausia is lt bendroviu - labai pakilo kai momentines akcijos, nelaiko pinigu, kaip kiti kol tiesiog prasilosi
automatai irgi geri - tikrai primena uzsienio kazika
Nu piždiets sykį po 25 cent ir nelis a******ų a*******i
Labas vakaras tai reiskia cia taip duoda laimeti, cia yra neimanoma 7bet tas pats ir uniclub zaidimuose tas pats tik is zmoniu traukia pinogus ir nulinis laimejimas darai mazus statymus 10 euru duoda laimeti ir buk patenkintas pakeli statyma ir viska atima net laimeti neduoda arba pradedi laimeti tai uzstringa zaidimas perskikrauna ir atima laimejima, tai gal tegu nustoja aferizmais uzsiimti, arba tegu sako tegu tiesiai sviesiai tu durnas zmogau pildyk o mes is taves viska atiminesim. Melagiai o dar skelbia reklamas ir siuncia pranesimus kad laimi po 15000 euru, gal tegu nustoja meluoti nes tai yra neimanoma.
Laima 2021-08-01 22:52:28
Ar taip turite dirbti aparatai tušti ir tie patys stringa ir tikrai matosi kaip reguliuojant aparatų prasukimus sustoja ant bonusui ir prasuka visko mačiau, bet tokių melagių, sukčių, a******ų dar paieškot reikia pateiksiu visas medžiagas ir žurnalistams, kad paviešintu tokius kazino naikinti
Taip tikrai tai vyksta ir neviena syki tai ivyko man ir rasiau jiem o ju atsakimas atsiprasom techniniai nesklandumai mes juos tvarkom o kad minus keli simtai tai niekam neidomu o i prasyma uzblokuot isvis nereguoja
PPiderei pakrutinsiu aš jums subines baigiu surinkti visą medžiagą visužaidimus nusifotkinau
Mm 2021-08-01 22:16:01
Laima, o jums neatrodo, kad turit problemu su losimu?
Ne su lošimų neturiu jokiu problemu jūs turite problemu a*******i
Laima 2021-08-01 13:48:40
a*******i aparatus pildikit skrydžiai
Laima, o jums neatrodo, kad turit problemu su losimu?
a*******i aparatus pildikit skrydžiai
Kai atsidurs bila teisman tada sukrusit skrydžiai
a*******i aparatus pildikit, o ne sau į kišenę kiškutis piderei
Esu nusivylęs tą kontora pabandžiau iš naujų no limits žaidimų, kažkoks š tą patį žaidžiau optibete ten galų gale ir suryja bet ten bent pasėdėti ilgiau duoda, o čia y vienus vartus!
Lietuviški kazino siurbelynas, konkretus! Jokio RTP viską susiurbia, jokios grąžos!
Jus galvojat kad gali taip abgaudinėt viena medžiaga jau išsiunčiau ir dar pateiksiu bus ir jums apribojamu a*******i s*****i
Nu piždiets aplamai tušti aparatai
pagaliau! uniclub.lt ismokejima 240e uzstaciau ir ka jus galvojat! iskart swedo zinute: gavote 240e. nemaniau, kad kazkas lietuvoj padarys momentines ismokas. uz sita pagarba, mano akyse ziauriai pakilot
Man patinka rinkt apie unical irodimus vėliau pateiksiu valdžios institucijom ju prašimu nemažai jau turiu medžiagos surinkusi žiurėsim ka jus tada pačiulbėsit
Kiek pideriu gauja čia reikia pralošt kad duotumėt išlošti nusifilmavau visus žaidimus ir visa balansa kiek išviso esu išleidusi ir kiek jus esat dave išlošt tai grašai nusiusiu valdžiai lai jie pakrutina jusu nusėdėtus užpakalius a*******i suopai kad jus panaikintu tokius aferistus
Noriu nuoširdžiai pagirti lažybų kontorą :) Labai geri, daugeliu atvejų geriausi koeficientai Lietuvoje ant aktualių įvykių. Greitas pinigų išmokėjimas ir platūs bei veikiantys įmokų metodai. Tikrai patogus puslapio funkcionalumas ir gera pasiūla - tik live chaosą susitvarkykit... Tikrai leidžia palošt ir išlošt ;) Iki liepos 1 d. dar ir gerų freebetų laiks nuo laiko įmesdavo. Šaunuoliai, įnešė geros konkurencijos į oligopolinę lažybų rinką. Na tik kazino niekur niekam nepatariu lošti - grynai sėkmės reikalas ir visada tikimybės kontoros naudai ;))) Ačiū ir sėkmės!
Bezodziu čia, per 4val 800 pinigų statymai iki 2€ net nelaukia nedavė pasizais tik rijo nesuvokiama kaip taip čia???? trimačių paskyrą visą po tokių žaidimų, ir jum linkiu susuprotet,
mano manymu pats prasciausias kazino
Neverta žaist jus tik mulkinat žmones plika akimi matosi kaip prasukat a_f -e_r _ i _s t-a -i 'kad jus užblokuotu ir nebenoriu iš jusu gaut jokiu sms
Sendien gavau žaidime REEAL JOKE 25 NEMOKAMUS SUKIMUS, PO 40 centų, ir po visų sukimu suma 3€ 16 centų, tai jau net nebejuokinga ir nepiktas, ZAISTI PAS JUS JOKIO NORO NERA
per pandemija daugiau pradejau zaist internete, dbr kai negalima uzsienyje, o topu, betsafe nusivyles, tai pameginau naujas - siaip uniclub daug nesitikejau, bet tikrai patiko. labai geras suportas, toks kuris iesko kaip padet, kas siaip neiprasta ir dar, kad cia auga zaidimu kiekis, akcijos kur tikrai galima issilost. zodziu, gal girt nereiketu tokiu bendroviu, bet uniclub tikrai patiko. kaip lietuvai tai kazkas naujo.
Baisu čia, nieko negausi aplamai, nepapulkut žmonės, kiek bedetum pinigų viską surija
Laimeti neimanoma ir nesvarbu kiek depositu padarai.visiskai nieko islosti neduoda.net jokio laimejimo neduoda ir viska suryja.nepatariu zaisti sitoi bendrovei
1K Eur nieko, dar 3K Eur ir vėlgi nieko. 2021-02-28 01:35:08
Sukisau 7.5K Eur per 1 diena strigo žaidimai pagalba neregavo, žaidimas strigo kibo ir ryjo pinigus. Iš visu pinigu taip ir neiškrito nei 1 Laimėjimas didesnis 50 Eur. Tylos minute, pagerbkime prarastas pinigu nekaltybes :)
mldc jei tiek sukisai :D sveikinu
1K Eur nieko, dar 3K Eur ir vėlgi nieko.
2021-02-28 01:35:08 IP 28ma0jv7
Andrius 2021-02-17 12:18:27
Puikus casino ir laimejimai dideli
Gal jus ten dirbat? Ar giminaitis?300e ir nieko bonusai zaidziant po 60cnt nulinis laimejimai 0000 uz 20euru net neapsimoka pildit nes viska suvalgo net neduoda pasispardit geriausiu atveju gauni 16cnt zaidziant po 60cnt cia normalu?
Puikus casino ir laimejimai dideli
Vienas geriausiu casino ir laimejimai ganetinai dideli, tikrai rimta casino bendrove kuri ir laimejimus duoda solidzius.labai rekomenduoju UNICLUB

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%