Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Unigames, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unigames

Atsiliepimai apie Unigames, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Unigames, UAB

Nezinau ar cia normalu ?1. sakau pabandisiu po 0.20cnt pazaist issuku bonusa nu ir is antro sukimo iskrenta kad dave ten 3.68e galvoju uzka bet iskaite tik 0.38cnt antras sukimas normaliau ir dave 3.68e ekstrasensas 2.zaidziu po 1eur issuku bonus wild wild wild bonus apsidziaugiau is papldomu 12sukimu po 1eur gaunu beveik10e susinervavau suku toliau issuka bonus wild wild wild apsidziaugiau ir du wild jau sustojus zemyn pasisuka cia normalu?ar issukiau koki 40kartu dvi princeses wild prieki nesuvaiksto issuka kas antra gauni nuli cia normalu?
š***s 2000eur sukisau ir nieko neloskit nes poto stiprėti geilesit.
kaip lt tai reik pripazint kad cia auksciausia klase
kai atsirado daug nesitikejau bet online pagaliau turim kazka panasaus i uzsieni

o tie kur raso kad neduoda laimet tai nejuokinkit
ne nuo bendroves cia priklauso
o jei priklausytu tai topo ir betsafe s*****i dar labiau lobtu... :)
Vis dar bandau ir tikiuosi kad bent karta as uniclub pasikelsiau daugiau nei 10 eur
Tai buvo krasnuxoj, savanoriu uniclub.Jai reikes daugiau info parasykite i pasta duosiu savo kontakta
Nu zinokite ne visa mano informacija italpinote, buvau uzejes ryte tai yra kovo 1po 6ryto, atidaryta salona radau bet darbotuoju nebuvo, tik signalizacija suveike, o taip daryk ka nori romantika, tik kad greit sureagavo apsauga
Zinokite viskas gerai su uniclub.Pavyzdziui galima uzeit jau ir po 6ryto
Paskaicius kaip cia visi varo tai juoka kelia.
Laimi ar nelaimi jau nuo sekmes ir strategijos priklauso
Man asmeniskai tai viskas zjbs
Kaip lietuvai cia kazkas naujo
bonusai geri, tikrai galima pakelt, o ir svetaine online tikrai patogi. Lt kazino to nebudavo, nebent uzsienininiuose pries draudimus
debilizmas, isimest pinigu gali is bet kokio banko, o issigryninti neleidzia i ta uzsienio banka is kurio buvo persivesti pinigai.Tai jeigu priimat pinigus is bet kokio tai bukit malonus ir isgryninkit i ta pacia saskaita.
Sukčių s*****i, internetiniam kazino net nežaiskit, žaidimai absolučiai perdaryti. Extra juicy zaidime per 3 depositus negautas nei vienas free spinu bonusas. Panašu kad jo gauti išvis neįmanoma. Apgavikų kontora net nesivelkit. Paklausus apie sutarties nutraukimą irgi nieko nežino, sako užsidėkit limitus. Kaip LPT jų išvis taip gali nekontroliuot, kad jie gali daryti ka nori?
Sakyciau net blogiau uz topsport. Internete kazino isvis neduoda bonusu, is 5 depositu vos 3 bonusai. Net topsporte daugiau galima gaut. Nevarkit net nes nieko neduoda
Atejus i jusu kazino kai esi pasirases kad nereiketu parodyti dokumentu. Jusu. Darbuotojos elgesys ir principo reikalai kad privalai persilenkia su realybe...paprasius alaus ji matomai pagalvos nes jei atsises sunku bus pakelti “minkstaja” tai kam pasirasyt kazka kai su tavim elgiasi kaip darbuotoja sugalvoja arba pagal jos principus?
Bandimas 2018-11-29 21:01:50
Sveiki.
Pabandziau pazaisti Uniclube, dave laimeti tik 3 eur virs pyldimo sumos. Pandziau 3 zaidimus.
statimas buvo 1 iki 2 eur.
Akcijos tai isvis nesamones, skaitykite geriau ka raso del ismokejimo. Net ne bandziau imti.
Isvada tokia kad jie duoda laimeti isvis nieko.
Geriau zaisti topsporte ten duoda virs sumos laimeti 13, 6% daugiau. (Ne reklamuoju topsporta, esu paprastas zaidejas)
Pritariu! Topsporte zymiai didesni laimejimai. Uniclube is 180eur tik viena karta iskrito 17 eur laimejimas... nesvarbu ar statymas 10cnt ar 3 eur... laimejimo procentas koks 0.1% spiciliai ejau per zaidimus ir bandziau statyti bent po eura tai mazdaug is 10 sukimu laimejimas 20-50cnt. O bonusas vidutiniskai krenta is 70-80 sukimu, kuris irgi nunudziugina. Cbet irgi nuvaziavo. Pasinaudojus akcija perzaidimo suma KOSMUSAS.. kaip ir Uniclub inesus 20eur turi perzaisti 800eur o tai nerealu.. Topsportas nesiuntineja sms po 2 kartus i diena su savo AKCIJOM ir realiai galima laimeti. Praita savaite is 20cnt statymo laimejau 80eur kai uniclube is 2eur daugiausiai pakeliau 17eur.. bergzes zaidimas.
galiu pagirti uniclubcasino. lt svetaine. greita ir gera live pagalba. kai laimejau, pinigus man ismokejo dar ta pacia diena, kai kitur yra teke laukt ir 4 - 5 darbo dienas.
zaidziu tik online, nezinau apie realius salonus, bet internetine versija lyginant su kitom lietuviskom tikrai patiko
Losejas 2017-11-03 00:10:33
Manau jie niekur netikrina. Reikia akcija jiems iškrėsti, susibūrus visiems. Tada žinotų kaip nepaisyti įstatymo. O Lpt tai visiškai nedirba
JIE NEPRIVALO TIKRINT IR KAD IR ILEIDO TU JIEM NIEKO NEPADARYSI. NES TAU NEBUS KAIP IRODYTI. JIE NEPRIVALO KAMERU KAZKAM RODYTI, CIA SPCIALIAI TOKIA ISTATYMO SPRAGA YRA PADARYTA.
TEKO SU TUO SUSIDURT IR NIEKAIP NEGALEJAU IRODYT KAD TEN BUVAU, JIE KAMERAS ATSISAKE RODYTI. NEBENT REIKIA EIT PACIAM SU FILMAVIMO IRANGA ARBA KVIEST POLICIJA KAI TEN ESI TADA GALBUT KAZKA IRODYSI. IR BAUDA GAUS NE PATS SALONAS O GALBUT TIK ADMINISTRATORE. MAXIMUM 500 EURU
Sveiki.
statimas buvo 1 iki 2 eur.
Isvada tokia kad jie duoda laimeti isvis nieko.
Neturedami jokios teises siuntineja provokuojancias sms bei el. laiskus i pasta, nors nei tel numeris, nei pastas nebuvo naudotas norint prisiregistruoti ju svetaineje, neesu net girdejusi apie juos kol negavau antpludzio ju keistu laisku su tekstu: "
Daznai lankausi n. Vilnia kazino ir niekada jokiu problemu del aptarnavimo nebuvo, super mandagus ir draugiskas personalas, visalaika kavos pasiulo bei monetas laiku isduoda. O, kad kazkam uzeina, tai cia ne naujiena kazino, buna pralosia ir pradeda pyktis su visais. O aparatai tai ten tikrai duoda, pats neblogai nuimdinejau
Kiek lankiausi n.vilnioj kazino aptarnavimas siaubingas, administratore Valentina, labai nemandagi, pastoviai kalba telefonu, nenori keisti pinigu ir dar burba, as esu apsalus, kad tokie zmones dirba, nei viename admiral ar tete-a-tete kazino tokio slykstaus aptarnavimo nera, o cia pastoviai tik telefonas rankose ir perkreiptas veidas, prastoveti prie kasos 7 minutes kiekviena kart kai pasikeist pinigu reikia ir dar burba kad vel mat stovi, baisu ! Negana to pastoviai nuemus aparatus nedaduoda monetu, nors nuimta pinigu suma buvo lygine !Daugiau nesilankysiu ten, sugadino tik nervus, negana to kad aparatai butent ten pastoviai neduoda, gal tyciai padaryta kad pinigu daugiau surinkt nes zmoniu ten nesilanko !!! Zodziu salonas siaubingas, o adminiatratore tai isvis !
Gal baikit persekiot savo buvusius darbuotojus per visus tinklalapius, čia matyt personalo vadybininkei nelabai gerai jau.
Lapkricio 4 diena 22:00 lankiausi lazdynose uniclub casino architektu g 43 zaidziau visa nakti su losimo automatais, keiciausi pinigus ir niekas neprase paso. Nors esu uzsiblokaves, galite patikrinti per kameras je netikite ir pamatysite kaip pazeidinejami istatymai uz kuriuos numatytos grieztos baudos ir net licencijos atemimas organizuoti B losimo kategorijos zaidimus. Kreipsiuosi I losimo prieziuros centra ir prasysiu kad nubaustu visa uniclub baudomis, gales perziureti kameras kaip vyksta visas nusikalstamumas. Pradzioje lazdynu uniclube dirbo vyresnio amziaus moteris kuri nepatikrino dokumentu, mantai iejus I losimo namus, o poto jaunesnio amziaus mergina kuri taip pat nepatikrino mano dokumentu ir leido zaisti losimo automatais nors as esu uzsiblokaves nuo visi losimo salonu lietuvoje 60 metu I prieki per el valdzios vartus!
losejas 2017-10-30 17:25:42
Vilniuje architektu g 43 uniclub netikrina dokumentu. Esu uzsiblokaves, bet man leido zaisti ir pralosiau 160 eur.

Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų
Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų 08-07 20:17
Pareiškinius dokumentus dalyvauti Seimo rinkimuose Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) iki termino pabaigos penktadienio vakarą pristatė 20 partijų, BNS informavo komisijos vadovė Laura Matjošaitytė.
Rezervinės valiutos ir euro ateitis
Rezervinės valiutos ir euro ateitis 08-07 20:03
Pastarojo meto JAV dolerio silpnumą lėmė tradicinės "atsargų" valiutos, įskaitant eurą, jeną, svarą ir Šveicarijos franką.
Viceministrė: svarstoma apie paramą turizmo sektoriaus transformacijai
Viceministrė: svarstoma apie paramą turizmo sektoriaus transformacijai 08-07 19:43
Dėl koronaviruso pandemijos ribojimų ypač nukentėjus turizmo verslo sektoriui, svarstoma apie naują pagalbos priemonę, leisiančią šio sektoriaus įmonėms transformuoti savo veiklą, teigia...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%