Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Unigames, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unigames

Atsiliepimai apie Unigames, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Unigames, UAB

galiu pagirti uniclubcasino. lt svetaine. greita ir gera live pagalba. kai laimejau, pinigus man ismokejo dar ta pacia diena, kai kitur yra teke laukt ir 4 - 5 darbo dienas.
zaidziu tik online, nezinau apie realius salonus, bet internetine versija lyginant su kitom lietuviskom tikrai patiko
Losejas 2017-11-03 00:10:33
Manau jie niekur netikrina. Reikia akcija jiems iškrėsti, susibūrus visiems. Tada žinotų kaip nepaisyti įstatymo. O Lpt tai visiškai nedirba
JIE NEPRIVALO TIKRINT IR KAD IR ILEIDO TU JIEM NIEKO NEPADARYSI. NES TAU NEBUS KAIP IRODYTI. JIE NEPRIVALO KAMERU KAZKAM RODYTI, CIA SPCIALIAI TOKIA ISTATYMO SPRAGA YRA PADARYTA.
TEKO SU TUO SUSIDURT IR NIEKAIP NEGALEJAU IRODYT KAD TEN BUVAU, JIE KAMERAS ATSISAKE RODYTI. NEBENT REIKIA EIT PACIAM SU FILMAVIMO IRANGA ARBA KVIEST POLICIJA KAI TEN ESI TADA GALBUT KAZKA IRODYSI. IR BAUDA GAUS NE PATS SALONAS O GALBUT TIK ADMINISTRATORE. MAXIMUM 500 EURU
Sveiki.
Pabandziau pazaisti Uniclube, dave laimeti tik 3 eur virs pyldimo sumos. Pandziau 3 zaidimus.
statimas buvo 1 iki 2 eur.
Akcijos tai isvis nesamones, skaitykite geriau ka raso del ismokejimo. Net ne bandziau imti.
Isvada tokia kad jie duoda laimeti isvis nieko.
Geriau zaisti topsporte ten duoda virs sumos laimeti 13, 6% daugiau. (Ne reklamuoju topsporta, esu paprastas zaidejas)
Neturedami jokios teises siuntineja provokuojancias sms bei el. laiskus i pasta, nors nei tel numeris, nei pastas nebuvo naudotas norint prisiregistruoti ju svetaineje, neesu net girdejusi apie juos kol negavau antpludzio ju keistu laisku su tekstu: "
Daznai lankausi n. Vilnia kazino ir niekada jokiu problemu del aptarnavimo nebuvo, super mandagus ir draugiskas personalas, visalaika kavos pasiulo bei monetas laiku isduoda. O, kad kazkam uzeina, tai cia ne naujiena kazino, buna pralosia ir pradeda pyktis su visais. O aparatai tai ten tikrai duoda, pats neblogai nuimdinejau
Kiek lankiausi n.vilnioj kazino aptarnavimas siaubingas, administratore Valentina, labai nemandagi, pastoviai kalba telefonu, nenori keisti pinigu ir dar burba, as esu apsalus, kad tokie zmones dirba, nei viename admiral ar tete-a-tete kazino tokio slykstaus aptarnavimo nera, o cia pastoviai tik telefonas rankose ir perkreiptas veidas, prastoveti prie kasos 7 minutes kiekviena kart kai pasikeist pinigu reikia ir dar burba kad vel mat stovi, baisu ! Negana to pastoviai nuemus aparatus nedaduoda monetu, nors nuimta pinigu suma buvo lygine !Daugiau nesilankysiu ten, sugadino tik nervus, negana to kad aparatai butent ten pastoviai neduoda, gal tyciai padaryta kad pinigu daugiau surinkt nes zmoniu ten nesilanko !!! Zodziu salonas siaubingas, o adminiatratore tai isvis !
Gal baikit persekiot savo buvusius darbuotojus per visus tinklalapius, čia matyt personalo vadybininkei nelabai gerai jau.
Lapkricio 4 diena 22:00 lankiausi lazdynose uniclub casino architektu g 43 zaidziau visa nakti su losimo automatais, keiciausi pinigus ir niekas neprase paso. Nors esu uzsiblokaves, galite patikrinti per kameras je netikite ir pamatysite kaip pazeidinejami istatymai uz kuriuos numatytos grieztos baudos ir net licencijos atemimas organizuoti B losimo kategorijos zaidimus. Kreipsiuosi I losimo prieziuros centra ir prasysiu kad nubaustu visa uniclub baudomis, gales perziureti kameras kaip vyksta visas nusikalstamumas. Pradzioje lazdynu uniclube dirbo vyresnio amziaus moteris kuri nepatikrino dokumentu, mantai iejus I losimo namus, o poto jaunesnio amziaus mergina kuri taip pat nepatikrino mano dokumentu ir leido zaisti losimo automatais nors as esu uzsiblokaves nuo visi losimo salonu lietuvoje 60 metu I prieki per el valdzios vartus!
losejas 2017-10-30 17:25:42
Vilniuje architektu g 43 uniclub netikrina dokumentu. Esu uzsiblokaves, bet man leido zaisti ir pralosiau 160 eur.

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%