Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SIA "Citadele Leasing" Lietuvos filialas

Atsiliepimai apie SIA "Citadele Leasing" Lietuvos filialas

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie SIA "Citadele Leasing" Lietuvos filialas

Matau dauguma skundžiasi vadyba. :) Aš specialiai pasižiūrėjau į savo susirašinėjimų išklotinę su vadybininku (kur dauguma susirašinėju aš pats su savimi) tai data, kada pavadinkim trūko kantrybė buvo 2021.07.21. Šiandien jau yra 2021.09.15. Kaip manot ar yra kokia reakcija iš vadybininko. Prieš tai pasiskambinus ir paklausus tai vos ne kaltas buvau, kad aš nesuprantu kiek tai laiko atima. Buvo paprašyta papildomų dokumentų. Na matyt po jų vadybininkui perdegė smegenys nes dingo kaip į vandenį, nors pažadėjo jog duos atsakymą. Nepaklausiau kuriais metais. Na SEB'ui, Šiaulių bankui užima ganėtinai mažiau laiko. Tai gal tos kitos įstaigos yra nenormalios, kad taip greitai pateikia atsakymą? Matomai čia yra personos bėda. Prieš metus teko bendrauti su vadybininke ir lizingo reikalus pavyko sutvarkyti greitai. Bet gal dėl to, kad tuo metu tai buvo Unicredit darbuotoja. TAIGI SPĖJU JOG DAUGUMA BENDRAUJA SU VADYBININKU KURIO INICIALAI YRA - T. S. Jeigu taip tai jūs bėkit kuo toliau nuo šio personažo o jeigu inicialai kiti tai bėkit aplamai nuo šios bendrovės nes vadinasi tai įmonės toks personalas, politika ar kaip kitaip galima būtų tai pavadinti.
Labai keistas bendravimas su klientu. Pradžioje net nesupratau, pagalvojau gal tikrai reikia palaukti savaitę, kol jie peržiūrės dokumentus. (Bet susisiekus su kitu banku, atsakymą gavau tą pačią dieną.) Skambinant vis žadėdavo, kad vadybininkas susisieks. Taip praradau savaitę, skambinant kas antrą dieną ir "maitinama" pažadais. Galų gale gaunu iš vadybininko laišką, kad imkit vartojimo paskolą, nes greičiau ir tas pats gaunas. Na, kaip ten tas pats gali gautis su lizingu elektromobiliui ar vartojimo paskola. Skirtumas sakyčiau didelis. Paskambinus tiesiai vadybininkui- kalba neaiškiai, stumia vartojimo paskolą, nepaaiškina kodėl nesulaukiu pasiūlymo automobilio lizingui. Net nežinodamas su kuo kalba, pasako, kad lizingo automobiliui negausiu. Tai taip ir likau nesupratus kas prie ko. Kreipiausi į kitą banką, atsakymas atėjo po valandos. Jau derinu automobilio pirkimą. Tikrai nerekomenduoju šio banko, nes dėl jų vilkinimo ir "makaronų kabinimo" galit prarasti automobilį ir įsivelti į neaiškias paskolas.
Tokio blogo aptarnavimo neteko patirti, labai ilgą laiką.
Laiškų neatsakymas, informacijos neperdavimas, neįsigilinimas į situaciją viską ką gali padaryti blogai tai taip ir padarys. Galiausiai teko pasirinkti kitą lizingo bendrovę automobilio pirkimui.

P.S norint pardoti automobilį užtruksite daugiau nei savaitę jei jis bus lizinguotas čia, nes lėčiau dirbančios kontoros nesu sutikęs.

Nerekomenduoju tikrai, jei ir sutaupysite ant palūkanų kelis eurus neatpirks laiko sąnaudų ir nervinių ląstelių.
Nusivyles klientas
2020-11-18 14:39:42 IP 28m8620c
Aptarnavimas tragedija, pastoviai neatsiliepia telefonu, isigijus auto su sio imones lizingu, poto neimanoma jo parduoti, nes pastoviai nesutvarko dokumentu, neimanoma prisiskambinti. Visu kas susidure atsiliepimai vienodi, manau metu begyje si s*******o kontora turetu uzsidaryti.
Netgi neprasidėkite su šią įmonę, pateikėme prašymą minėjo jog atsakymą gausime per 1-2 dienas, vilkino 3 savaites nekėlė telefono ragelio į @ atrašydavo po 3 dienų, vadybininkė Ieva vis teisindavosi jog trūksta vienokių ar kitokių dokumentu, tai laiko nėra perskambinti ir t.t.. : (o finiše pasakė jog nefinansuosime.
Praradome už automobilį duotą avansą. Visiškas absurdas, pasakytu tiesiai šviesiai neturime pinigų ir būtų aišku.
Pateikiau užklausą, per 12 dienų nesuliaukiau nei teigiamo nei negiamo atsakymo, skambinant kas antrą dieną pasako, kad perduos kažkam auksčiau, ir su manim BŪTINAI susisieks, taip iš 6 kartų neperskambino nei karto.Paskutinį kartą pasakė, kad mano prašymas net nesvarstytas, bet išsiaiškins kodėl, ir man perskambins.. spėkit perskambino ??? Labai prastas aptarnavimas ir požiūris į klientą !
Nerekomenduoju! Visiškas informacijos nevaldymas, atmestinas požiūris į klientą. Pažadų kontora... Ko gero prarastas automobilis su Rankpinigiais dėka neatsakingo vadybininkų darbo ir nesugebėjimo per dvi savaites susisiekti su automobilio pardavėju. NEREKOMENDUOJU!
Labai nusiviliau šia įmone. Kelias savaites už nosies vedzioja, reikalavo dokumentų, o paskui pareiškia, kad priėmė neigiamą sprendimą. Neprasidėkite su šia įmone, jei vertinate savo laiką.
Pateikus dokumentus teigia, kad kita diena susisieks. Tada neatsiliepia nei i skambucius, nei el laiskus savaite. Patiketumet sitam vaiku darzeliui buti Jusu verslo partneriais?
Kreipiausi, gavau atsakymą -" Jūsų informaciją perdavėme atsakingiems vadybininkams, tad greitu metu su Jumis susisieks.". praėjo lygiai savaitė, bet tas greitas metas taip ir neatėjo. nors savo tinklapyje deklaruoja -' Mūsų didžiausia stiprybė ir išskirtinumas - specializacija. Ji leidžia patarti ir rasti finansiškai naudingiausius sprendimus beveik visose situacijose." Mano atvėju jų išskirtinimas - nieko nedarymas, tas pats nieko nedarymas ko gero jiems yra ir finansiškai naudingiausias sprendimas.
Kreipėmės į šią įmone, dėl lizingo, viskas vyko greitai ir sklandžiai, ypač norime labai padėkoti vadybininkui Mantui Ričkui, kuris tikrai labai kantrus, atsakė į mūsų visus klausimus, ir nei karto neparodė kad mes nusibodom :D Labai jam AČIŪ !!!
Pažadukų kontora... Savaitę maitina pažadais, kad jau šiandien turėsime atsakymą...ir vis dėkoja už kantrybę. Esmė tame, kad esame jau beveik praradę automobilį....
Keista kad šiai įmonei nesvarbu klientai ir jų pinigai. Užpildžius prašymą dėl lizinginio automobilio nesugabėjo susisiekti per savaitę. Kitos lizingo bendrovės sugeba tai padaryti per 24-48 val.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos suma – nuo 3 000 iki 50 000 eurų. Galima...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Verslo paskolos | Investavimas į verslo paskolas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys 09-25 11:08
Daugiau sergančiųjų ligoninėse, 14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100.000 gyventojų pasiekė 587,7.
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda 09-25 09:58
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50% ribos, rodo laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu atlikta bendrovės "Vilmorus"...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%