VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ulstero, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ulstero

Atsiliepimai apie Ulstero, UAB

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Ulstero, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Supranta savo darbą. Jokių priekaištų.
Gerai kokybiškai nuglaistė vėliau nudažė sienas, bei sudėjo laminatą. Iš esmės tik pagirti galiu darbo organizuotumą ir nors atrodė kad jauni meistriukai gali strigti bet viskas ok.
Rekomenduoju
Atsakyti
Labai geras vertinimas garantuota kokybė.
Kaina tiesa nepati pigiausia kaip galvojom, kaip skambinom. Bet užtai užbaigė va vakar namo dažymo darbus be pretenzijų.
Rekomenduoju šios įmonės darbininkus ir kitiems!
Drąsiai.
Atsakyti
Kaip statybos darbų bendrovė 100% - galiu parašyti vertinimą dėl terminų ir pardavimų vadovų kompetencijos.
Viską ką pasirašem sutartį pilnai įgyvendino.
Žmona dar pergyveno : sako firma tai bus brangininkai turbūt meistrai pasipūtę - nieko panašaus.
Tikri paprasti nuoširdus ir nors ir pagyvenę bet labai rūpestingi žmonės.
Apmoko ir jaunų, kaip pas mus buvo, gizelių pameistrių komandą.
Tik labai gera nuomonė visais aspektais dar ir laiptus būtinai darysiu ant rugsėjo mėnesio šitoje įmonėje. Didelis dėkui vyrai!
Atsakyti
Jokių nusiskundimų.
Laiku atlikti darbai. Optimali kaina. Garantija.
Vertinu tik labai teigiamai šių brigadų darbą ir patį užsakymų administravimą.
Atsakyti
Nuomonė. Kuo daugiau žiūrim gerų atsiliepimų tiek tą patį tą viena moteriškė piktinasi....
Pati tik pagirti galiu uab "Ulstero" ypač mergaites įmonės administratores.
Rūpestingos mandagiai viską išaiškina. Užsakiau medžiagas atvežė užsakiau laiptus išlieti padarė...cirkai. Vadina pimačkiukaisimones klientus...darbuotojų išreikšta nuomonę... kokia tai kaimo prastuolė...jaučiasi iš neapykantos..taip taip..
Durnių ir bažnyčioje muša...
Būčiau gal ir nerašius komentaro nes man dar balandį atliko darbus jau ir uzmirsau... bet pats vadybininkas paprašė kai darė telefonu apklausą...kad įvertinčiau tų jaunų vyrukų darbą.
Sakau ok nesunku...
Nes žiūriu tikrai viena ir tik ta pati boba duodasi...
Ir man vėlavo su darbais Danguole net savaitę laiko -na ir kas?
Kas čia operacija ar kaulų čiulpų transplantacija?
Statybų darbai. Ir tiek. Susireikšmini pati iki pimačkiukų lygio....
Juokinga pro ašaras...viena ir ta pati moteriškė peržiūrėjau sėdi ant kompo ir visus nori pajuokti ir visoms nuomonėms ar imones darbuotojų ar patenkintų klientų patrolinti.....juokini tik.....
Tokių buitinio intelekto kaimo žmonių tikrai reikia vengti kaip rašytoja Danguolė.
Arvydas Kelmės raj.
2022-05-19 19:57:54 IP 2e7r412h
Atsakyti
Tiek vadybininkai tiek šis kolektyvas yra nuoširdus, dėmesingas ir puiku. Neleiskit šiai moteriškiai kištis ten kur nereikia.
Aš už UAB '' ULSTERO ". Danguolė laikyk savo nuomonę sau, tik darai sau gėda. Šis kolektyvas eis į priekį ir tik į priekį. NELEISKIT ŠIAI MOTERIAI ĮŽEIDINĖTI JŪSŲ.
Arvydas Kelmės raj.
2022-05-19 16:04:58 IP 5f4soquk
Atsakyti
Pasirinkau šią įmonę todėl, nes išgirdau iš savo pažįstamų žmonių, kaip jie puikiai atlieka darbus ir pozityviai. Neturiu blogos nuomonės apie šią įmonę. Darbai visi atlikti, protingai, praktiškai ir viskas buvo laiku padaryta. Didelis ačiū įmonėj už įrengta namo vidų. Pozityviai žiūri į klientą ir jo pageidavimus. Galbūt supras iš kur vėjas pučia.
O tie kas turi blogą nuomone lai pasilaiko sau, protingesni gal būt taps.
Brigadininkas Juozukas
2022-05-18 23:40:24 IP 2e7r4av7
Atsakyti
Malonu matyti tiek gerų nuomonių ir pagyrimų.
Labai gaila tokiu vulgarių ir arogantiški žmonių kaip Danguolė kuri grynai yra internetinis feikas. Siekianti pajuodinti amšmeišti, nes jai sukėlė paprastą pavydą ir pyktį tiek patenkintų ir giriančių įmonę bei jos darbo kokybę, taipogi pačius meistrus ir visą verslo infrastrukturą.
Atsakinėja visiems teigiamus ir malonius komentarus parašiusiems žmonėms fuflo...keikia tyčiojasi siunta...va ir parodė geriausiai kokia probleminė klientė ji iš tiesų pati buvo nes ligi šiol ta bakūzė apkiautusi taip ir tebestovi....Nes kalbėjau su vietine chebra niekas nemokios ir pasipūtusios klientės visam Vilkaviškį imtis nebenori.....

Sakė žmonės apgavusi jau ne vienus ir už langus firmą buvo bei dar už kažką nedamokėjusi....ir t.t.. tai jau sistema....
Žodžiu Danguole nepavyko tavo juodas pjeras visi tik juokėsi iš tavęs ir sukėlei tik pykčio bangą....
Ieškok pinigų paskolai banke ir tada tvarkykis savo namus o už dyką tai niekas nieko nedarys....
DARĖNAS ĻAZDIJAI
2022-05-18 00:40:57 IP 2e7r4av7
Atsakyti
Seniai norėjau, gal jau du metai rimtų meistrų. O jų žiaurus trūkumas ir neprisišauksi. Labai esu patenkintas. Kitos įmonės net nevažiuoja matai įsivaizdina į mažus miestus ir rajonus.
Nes kuras kelionė tipo ir t.t. Neapsimoka ir kainą užkukuoja neikandamą.
UAB "Ulstero" jokių klausimų pasukai atvažiavo už dviejų dienų ir dizaineris ir brigadininkas viską supasakojo patarė subraižė.
Pavyko super nenusivyliau visiškai ir medžiagas su busu jų pristatė ir jauni tie vyrukai darbininkai net vairuotojai viską suvokia viską patarė.
Nežinau trumpai sakant visiems savo krašto pazystamiems rekomendaciją duodu100 procentų ir net jau kaimyno tėvukai Vilniuje juos išsikvietė vien dėl rajoninių kainų ir malonaus aptarnavimo.
Juratele Sierijai
2022-05-17 21:24:20 IP 2ju3l3n2
Atsakyti
Esu patenkinta UAB ''Ulstero", šią įmonę pasirinkau kaip rangovė gavusi rekomendaciją. Susitarėme greitai ir aiškiai. Darbus pradėjo ir užbaigė laiku. Visi darbai atlikti be priekaištų. Tikrai puikus kolektyvas, bendraujantys, malonūs. Buvo atsakingai ir organizuotai nustatytu terminu atlikti darbai.
Dėkoju už kokybiškai įrengta buto apdaila.
Relomenduoju.
Atsakyti
Tikrai labai džiaugiuosi. Kad tik būtų tokių gerų meistrų kitur !!! Daugumoje visur geriantys ir savo įsipareigojimų niekada nevykdantys namudininkai.
Nei sutarties nei jokių atsakomybių ar garantijos būna....
O man iškasė senus surūdijusius vamzdžius, seną drenažą pakeitė, naujus vamzdžius sutvarkė, kanalizaciją kuri seniai buvo užsikimšus pakeitė pilnai ir virtuveje naują santechniką.
10 balų trumpas vertinimas. Gal brangokai bet gerai padarė.
Pigią mėsą šunys ėda...
Atsakyti
Neturiu pretenzijų šiai įmonei. Direktoriaus nemačiau. Man jo ir nereikia. Pagirsiu patį kolektyvą, tiek darbuotojus Henriką, brigadininką Remigijų. Vakar pabaige mano stogo darbus, esu labai patenkinta. Viskas atlikta laiku. Susimokėjau išrašė kvitą kaip ir avansui taip ir baigus darbus.
Neturi pinigų neužsakinek statybų paslaugų Danguole
Patarimas! Nereiks skūstis ir šūdą malt!
Atsakyti
Taip taip.... šita klientė tik bėgti nuo tokių... neturi pinigų tikisi už kapeikas viską padaryti...aš pats jos sūnų buvau nusivežes medžiagų pirkti sako nelabai kaip su pinigais...gal galėsite palaukti kol aš užsienį uzsidirbsiu...????
Nes mama nepagalvojo kiek viskas kainuos tik avansui turėjome....na ir t.t. ir t.t.
Lengviausia tada purvą pilti ant įmonės aš jau dirbu šitoje įmonių grupėje nes yra keli UAB daugiau nei 8 metai...nuo tokiu klientu ale apsaugok Viešpatie....melagių melagė...
Ir mane apkaltino neva alchogolikas nieko nesugebu...kai????????????net nebuvau pradėjas jai tą šiltinimą tos bakūžėles daryti...
Juozukas teisus 100%...įmonė dirba kruopščiai ir dauguma klientų tik giria...darbus ir užsakymų apsčiai..
Brigadininkas Juozukas
2022-05-13 18:50:39 IP 2ju3krvl
Atsakyti
Visiškas absurdas ir netiesa.
Probleminė pati klientė pati atsisakė to objekto nes neturi nei supratimo apie medžiagas nei sąmatas.
Kaltinina vieną iš įmonės vadovų nebūtais dalykais.
Aš pats atsisakiau net dirbti pas tokius klientus nes nežino patys jie ko nori jau kai sužinojome kad trečia firma... nuo šitos arogantiškos ir pasipūtysios klientės bėga nes...ji nemoki.
Neatsiskaite už buvusius darbus. Liko skoloje ale Brokas buvo ir 1340 eurų.... nesumokėjo buvusiems meistrams.
Dar mūsų šefas iš tos tolerancijos ir gailėjimo dalį avanso norėjo jai pravesti. Manė kad netesybos reikia žmogiškai....
Bet kai sužinojome buvusių kitų įmonių baigtį...bandžiusių dirbti pas ją...nusprendė elgtis teisingai.
Užsakė sumokėjo avansą bet iškart nebenori dalies darbų mažina sutartą kainą....vadinasi bet kurį bendrovė nori ir turi teisę vienašališkai nutraukti tokią sutartį kaip rangovai.

Kvailas noras paminėjus vieno iš vadovų pavardę....kad bus efektas. Kaip dirba visą krūva 18 darbuotojų taip dirbs...Ir nuolat pasipildo gretos..
Ir normalus klientai darbų kokybės žiūri bei koki meistrai dirba, o ne vadovų kaškokių pavardžių ar dviejų dešimtmečių senumo skandalų bei pliuralistinės nepasvertos nuomonės....žiūri...
Miela ponia kuri esate melagė visas kaimas apie jus neigiamai tik pasisako....
Atsakyti
Šią įmonę pasirinkau, todėl kad supratau pečius darbuotojus, kad jie tikrai darbštūs, prikolni, linksmi, mandagūs. Mano įgyvendinimo planai be jokių abejonių buvo įvykdyti, kai pasirinkau šią įmonę. Apie ją tik gero galiu pasakyti. O tie kurie mano kitaip pasilaikykite savo nuomonę sau. Nes ši įmonę turi tikrai gerą ateitį toliau.
Mldc vyrai.......
Vilnius
Gitana Mažuryte
2022-05-12 12:49:52 IP 2e7r443m
Atsakyti
Esu labai patenkinta atliktais darbais. Įmonės darbuotojai puikiai išmano savo darbą, dirba tvarkingai ir kokybiškai. Rekomenduoju UAB "Ulstero" darbas atliktas be priekaištų, brigada draugiška įsiklauso į pageidavimus. Šią vasarą tikrai praleisiu prasmingai ir puikioje pastatytoje mano terasoje. Didelis ačiū brigada ir vadovui. Ir linkiu didžiausios sėkmės ir puoselėjimo ateityje....
Darius Monkevičus
2022-05-12 11:42:11 IP 2e7r440o
Atsakyti
Tik labai gera nuomonė. Šaunuoliai brigadininkai ir tie keturi darbuotojai kurie dirbo mano objekte tai Tomas Egidijus ir Nerijus ketvirto vardo nepamenu.
Padarė visus vidaus apdailos ir lauko šiltinimo bei tekstūrinio dažymo darbus užtikrinta kokybe ir terminais.
Patyrę ir su ilgaamže patirtimi meistrai buvo svari priežastis ir motyvacija kodėl samdžiau būtent uab "Ulstero" vieną iš brigadų.
Alytaus rajonas.
Atsakyti
Ši įmonė, puoselėja save ir patenkina klientų reikalavimus, tiek statybų, santechnikos, dažymo ir darbais. Jie tikrai patenkino mano prašymus ir norus, kuriuos norėjau jau seniai įgyvendinti. Matau iš šalies kad, ši įmonė juda tik į priekį ir tik į priekį. Esu tikrai patenkinta jų darbais, patarimais ir galutiniais rezultatais. Nebuvo jokių vėlavimų, diena viena tiesa prasitese, bet darbai tikrai buvo iki galo padaryti ir pateisinti mano pageidavimai.
Atsakyti
Visiška nesąmonė ir pavydas. Matau tik kvailą tų pačių apdaila ir remonto darbais užsiėmančių ir masę brokų bei nekokybiško darbo atliekančių konkurentų šmeižtą... Tų gerenčių pigius alchocholinius gėrimus namudininkų braižas...net jaučiu kas tai galėtų būti...
Man pačiam Varėnos rajone pilnai UAB "Ulstero" įrengė puikę terasą, apšiltino gyvenamąjį namą ir dar atliko visą eilę kitų darbų.
Esu labai patenkintas.
Atsakyti
Vėl Laimis Valinskas sukčiauja, pinigai į priekį ir jokių veiksmu
Atsakyti
ši įmonė yra a*******i. Buvo sutartas tikslus santechnikos darbų 04.06 d. laikas, paimtas avansas, nors rimtos įmonės to nedaro, nieko nepadarę pinigų neprašo. Sutartu ir vėliau pakoreguotu laiku neatvyko, telefonu neatsiliepia.

Taip pat rekomenduojame

Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų"
Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Pfizer 52,47 +3,59%
Cisco 42,94 +2,92%
Twitter 38,29 +2,68%
Oracle 68,63 +2,37%
Caterpillar 197,82 -4,32%
Boeing 120,70 -5,07%
Macy's 18,16 -6,20%
AutoZone 1771,68 -6,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,81 +1,25%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Jautiena 6,13 -1,92%
Ryžiai 431,00 +2,13%
Nafta 112,21 +2,39%
Dyzelis 4,04 +6,88%
Anglis 196,95 +16,09%
Auksas 1936,86 -0,56%