Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ulmas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ulmas

Atsiliepimai apie Ulmas, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Ulmas, UAB

Teko ir man bendrauti prieš kelis metus su Vilniaus filialu.
Darbuotoja nesugebėjo pasiūlymo paruošti padoraus. Užpildai jų formą, viską surašai ir gauni vos ne vieną eilutę, kad va viskas tau kainuos tiek... Kaina buvo didelė, o paaiškinimo negavau.
Persiuntus laišką vadovams, kad jų "Vadzybininkė" nesugeba dirbti, tai dar pikto skambučio iš jų sulaukiau "ko aš čia protą jiem matai knisu".
Tai supratau, kad kokia valdžia, tokie ir darbuotojai.
Nerekomenduoju prasidėti, nes yra kas dirba greičiau, geriau ir pigiau!
Simas 2019-12-13 10:55:58
Kreipiuosi i ulmo valdzia, susiprotekit ir raskit normalu darbuotoja aleksoto padaliny. Dabar dirbantis tragedija, kazkoks kolukietis, ko paklausi to negausi, razinas kramto ir saukia. Norejau uzsakyti stalvirsy bet teko vaziuot pas kitus baldininkus.
pritariu, seniau uzsakinedavau, visada maloniai patardavo, atsakydavo i iskilusius klausimus vyrukai, o dabar pasodino asila kepeninem ausim. Apie bendravimo kultura, semku valgyma darbo vietoje, ir kainos skaiciavima visa darbo diena del intensyviu autogido perziuru, nera net ka kalbeti! Teks aplenkt sia kontora!
Simas 2019-12-13 10:55:58
Aha teko ir man su juo bendrauti tai baisu tiesiog. Klientas paskutinėje vietoje jam svarbiau lidlo akcijos. Turbūt valdžioje giminių turi kad jis čia dirba. Ulmui tik gėda daro ir klientus baido. Susimastykit.
Uzsakinejau stalvirsi ir hpl sienelę. Terminas buvo dvi savaites. Stalvirsis buvo pagamintas anksčiau bet atsimes atsiveziau namo ispakavau ir jis buvo subraizytas keliose vietose. Atvykus po tryju savaičių atsiimt iki darbo pabaigos likus buvo 15min man atsakė kad negalės išduoti užsakymo nes kasa jau nuimta. Atvykau po savaitgalio ir tada pasakė kad mano užsakymas yra brokuotas ir reiks užsakyti per naujo. Paklausus kiek reiks šį kartą laukt pasakė savaite. Atvykus po pusantros savaitės pasakė kad užsakymas dar nėra gatavas galiausiai pasakė kad pusvalandžio bėgyje pagamins. Gaunasi 23dienos vėlavimas. Su klientais elgemasi kaip su šiukšlėm per 5 savaites kurias laukiau nei karto net nepaskambino nepranešė situacijos. Tikrai nerekomenduoju su šia kompanija susidurt
Pirkau virtuvės stalviršį ''Sahara" S6200, įrengus jį kaip ir atrodė, kad viskas gerai, bet pradėjus jį daugiau naudoti, jau po poros dienų atsirado dėmės nuo menkiausio prisilietimo, vandens. Manau, tokius kaip piršto anspaudą ar vandenį, tikrai turi nuvalyti skudurėlis, bet ne. Savaitės laiko nėra stalviršiui, o jo neįmanomą nuvalyti jokiais būdais, nors nei riebalai ten, nei kas nors jam padaryta. Apskritai kokia gali būti stalviršio kokybė, jei po savaitės atrodo lyg naudojamas 3 metus būtų. Kreipėmės į Ulmas įmonę iš kurios pirkome stalviršį, nes norėjome išsiaiškinti kodėl taip yra, kas jam blogai, gal žino su kuo tada jį valyti ir į panašius kl. atsakymų, bet nuvykus gavome tik nepatenkintus veidus, varinėjimą iš vieno aukšto į kitą, komentarus, kad jis nudegintas, nors nieko karšto nebuvo dėta, taip galima sakyti, žiūrėjo kaip į paskutinius d*****s ir ignoravo. Vietoj to mums reikėjo, kad tiesiog paaiškintu, atlygintų dalį kainos ar bent atsiprašytų. Bet jie tiesiog įžūliai atrėžė, kad veštumėmės stalviršio pavyzdį ir palygintume su savuoju, nes galbūt mus apgavo mūsų darbininkas kuris dėjo ir apkeitė stalviršį. Vienu žodžiu, tikra š*******o kontora ir darbuotojų kultūra, kaip turguje. Niekam nerekomenduoju jų įmonės.
Norejau darbintis i ulma, nepraejau atrankos :) Perskaicius komentarus supratau, kad matyt per mazai draskiau akis darbo pokalbyje :D
Kojos nekelsiu 2019-03-01 09:25:58
Darbuotojų kvalifikacija apgailėtina. Nuolatos naudojame kai kurias rėles, kurias pirkome iki šiol iš Lenkijos. čia netyčia pamatėme, kad yra Vilniuje nors ir brangiau bet vietoje. Puslapyje tiesa parašyti šyvos kumelės kliedesiai, tad prieš prašant sąskaitos išankstiniam nutarėme išsiaiškinti kurį iš 2 yra reikiama. Žinome ir tikslų pavadinimą ir gamyklinį kodą ir tai, kad vietoje jų yra. Ir ką pasirodo be savo vidinio barkodo jie nieko nežino ir kai tiesiog pasakiau, kad neskambinčiau jei puslapyje būtų aišku padėjo aiškinti "kad niekas dar nesiskundė". Aš nesiskundžiau, o tiesiog noriu, kad įmonės darbuotojai bent jau žinotu kuo įmonė prekiauja.Nes jei dėl kiekvienos rėlės, antgalio ar jungties teks važinėti per visą miestą tai nebus mums kada dirbti. Trumpiau tariant ULMAS DARBUOTOJŲ KVALIFIKACIJA APGAILĖTINA
Paskaičius komentarus praėjo noras kreiptis į Ulmas. Gi yra ir kitų firmų gerbiančių savo vardą ką jau kalbėt apie klientus. :)
Aleksote ulmas esantis moki veži patalpos yra tikrai ne kažką. Esmė, savaitgaly apsipirkinėjau moki veži parduotuvėje. Nusipirkau OSB plokštę, bet netilpo į automobilį reikėjo perpjauti. Konsultantas pasiūlė nueiti į ulmo pjaustyklą, taip ir padariau. Priėjes pasakiau laba diena, darbuotojas nusisukęs žiūrėjo automobilių skelbimus iš pradžių neregavo, tik paskui paklausė "ko nori". Pasakiau kad reikia perpjauti plokštę jis atsakė dėl vieno pjūvio jam neverta ruošti įrangos. Situacija matė moki veži darbuotojai, jie pasakė kad šis darbuotojas dažnai taip elgiasi, yra neišpruses. Todėl jei jum rūpi klientai pasidomėkit kokie japai dirba. Darbuotojas aukštas, plikas, vardu Saulius. Geros dienos.
Umlas Vilniuje, juodaplaukė moteris sėdinti prie kasos pagal savo bendravimą galėtų eiti į turgų akių draskyti. Toks vaizdas padarys viską kad tik nieko nenupirktum ir galėtų toliau sėdėti akis vartyti visą dieną.
Kaunas.Priskaičiuoja atraižas ir atiduoda, bet būklė tik išmetimui.Jei sumoki pinigus kaip už gera daikta, tai norėtusi ir gauti neapdaužytais kampais ir pan.
Vilniaus skyrius- š*******o kontora. Pirkau lazerinę fanerą, apie kokybę kalbos negali būti... Vienos šakos, patamsėjimai. Pardavinėja žemiausios rūšies fanerą, kaip aukščiausios. Negana to, bendrauja nemandagiai, paprašius perpjauti išilgai, pasakė kad tokios paslaugos neteikia. Plokštes matai pjausto, o perpjauti 4 lapus 3 ir 4mm faneros negali. Gėda. Pirmą ir paskutinį kartą ten lankiausi. Taip ir prarandami klientai dėl neįsiklausymo į klientą ir jo poreikius, nekalbant apie kokybę.
Naudojuosi Ulmo Vilniaus gamybos paslaugomis. Visada randame bendrą kalbą, darbai atliekami gerais terminais ir kokybiškai. Šaunuoliai!
Labai nusivylęs aptarnavimu Kaune. Atsinešus brėžinį niekas nesiteikė padėti paskaičiuoti kiek reikės išpjauti plokščių. Jiokios konsultacijos kokios plokštes geresnės kokios blogesnės. Tiesiog jautiesi kaltas kad apsilankei šiame salone. Siūlau vadovybei truputi susimastyti apie klientų aptarnavimą.
2018.04.16d. 14val.20 min.
Apsilankiau Vilniaus skyriaus parduotuvėje.
Aptarnavimui pasodintas vyriškis net nesiteikė paaiškinti kaip išmatuoti stalviršyje skylę plautuvei.
Jis tik išaiškino ką aš privalau atlikti.ty. kokios mano pareigos..
Pasiūlius atnešti iš automobilio plautuvę ir kartu nuspręsti kaip
įrašyti į brėžinį, išaiškino kad čia ne jo darbas.

Bjauru ir nemalonu. Niekam nerekomenduočiau šios bendrovės.
Ačiū Vilniaus Ulmo gamybai už laiku pagamintą užsakymą ir labai greitai išspręstą mano skaičiavimo klaidą, dėl kurios reikėjo papildomai pagaminti nemažą kiekį detalių.
Greitai ir kokybiskai atliktas uzsakymas. Aciu!!!
Mieli Vilniaus Ulmas vadovai, atkreipkit dėmesį į savo darbuotojos, kuri dirba su užsakymais, aptarnavimą. Norint atsiimti užsakymą ir vėl problemos..... Visiškai nesiklauso kliento ir nesprendžia iškilusios problemos (dėl užsakymo atsiėmimo). Jautiesi kaltas, kad iš vis savo pirkiniui nusprendei pasirinkti Jus.
VILNIUJE aptarnavimas baisus. Užsakymus priimanti mergaitė nieko nenutuokia arba apie klientų aptarnavimą, arba apie tai, ką ji dirba. Paklausus kokios nors informacijos, nieko negalėjo paaiškint, išskyrus tai, kad "čia viskas standartiškai" ir mes čia kažkokie nesusipratėliai, o pradėjus daugiau klausinėt pasirodo, kad čia yra visko visko.....
Ir reziume, mūsų užsakyta prekė, per pažadėtas 8 d.d. vis dar nepagaminta.
Pardavimų skyriaus bendravimas su klientu pasirodė įdomus, sakyčiau, rytietiško stiliaus. Susidūrę su nežinomu terminu (sąvoka), vietoje to, kad bandytų pagelbėti klietui ir išsiaiškinti problemą (tuo pačiu ir galimai parduoti prekes), bando kuo greičiau baigti pokalbį ir galų gale numeta ragelį. Darau išvadą, kad paslaugumas kol kas nėra žinoma sąvoka pardavimų skyriui Kaune. Sėkmės tobulinat šį gebėjimą!
Praėjusią savaitę teko apsilankyti Ulme Kaune po ilgo laiko, naudojausi gamybos paslaugomis. Buvau labai nustebintas kaip pasikeitė aptarnavimo kokybė ir užsakymo supakavimas, baldų ruošiniai pagaminti puikiai. Panašu, kad artėjam link vakarų, taip ir toliau, ačiū!

Diglis
Meganite | Innovus | Sonae Arauco

Adresas: Alko g. 4-1, LT-08401 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; architektai; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; interjero apdailos medžiagos.
UAB DIGLIS - oficialus prekinių ženklų INNOVUS ir MEGANITE atstovas Lietuvoje! Siūlome platų ir patikimą medžiagų įvairiems paviršiams asortimentą. Jie skirti prabangių baldų gamybai ir interjero detalių kūrimui. Tai teisingas pasirinkimas, namams, viešbučiams, restoranams, ofisams, gydymo įstaigoms ir t. t. Prekes...
Trukmė
Baldų gamybos medžiagos, furnitūra

Adresas: J. Šimkaus g. 21, Garliava, LT-53204 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė bei mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis ir furnitūra - pagrindinė Trukmė, UAB veikla. “TRUKMĖ” PRODUKCIJA Baldinės plokštės MADERA faneruotė LMDP plokštės Natūraliu medienos lukštu dengta plokštė Metalu dengta plokštė Medžio masyvo plokštė Matinė plokštė Blizgi plokštė Dažytas HDF HPL laminatai...
Hetlita
Hettich | Kesseboehmer | Lehmann

Adresas: Lazdijų g. 4A, Aleksotas, LT-46343 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; importas; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai.
HETLITA - oficialus Hettich atstovas lietuvoje. Didmeninė bei mažmeninė prekyba baldų furnitūra ir baldų gamybos medžiagomis. FURNITŪRA VIRTUVEI Stalčiai Stalčiuose galima sutalpinti daug daiktų ir juos patogu pasiekti. Pilno ištraukimo stalčiai ArciTech ir InnoTech - tai ko reikia Jūsų virtuvei. Stabilūs...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Kuršių g. 2, LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...

Po gaisro Alytuje pieno vis dar negali tiekti 5 ūkininkai
Po gaisro Alytuje pieno vis dar negali tiekti 5 ūkininkai 01-23 18:51
Po pernai spalį kilusio gaisro Alytaus padangų perdirbimo įmonėje "Ekologistika" pieno vis dar negali tiekti penki ūkininkai.
Aplinkos apsaugos agentūra: Kuršių marių vanduo nėra toksiškas
Aplinkos apsaugos agentūra: Kuršių marių vanduo nėra toksiškas 01-23 18:36
Kuršių marių vanduo nėra toksiškas, trečiadienį pranešė tyrimą atlikusi Aplinkos apsaugos agentūra.
Didžiosios Britanijos karalienė patvirtino "Brexit" sutarties įstatymą
Didžiosios Britanijos karalienė patvirtino "Brexit" sutarties įstatymą 01-23 17:59
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II ketvirtadienį oficialiai patvirtino "Brexit" susitarimą tvirtinantį įstatymą. Tai reiškia, kad šalis mėnesio gale gali išstoti iš Europos Sąjungos.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 62,73 +3,60%
Keurig Dr Pepper 28,03 +3,43%