Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SB lizingas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SB lizingas

Atsiliepimai apie SB lizingas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie SB lizingas, UAB

kiekvienoj parduotuvej sb lizingas vis kitoks imokos dydis... :) na tiek tos. ale uzsisakiau, sutartis pasirasyta. laukiu sprendimo. 1 diena praejo kol teikesi perziureti kredito istorija. ir vel tylu. antra diena - jokiu ziniu ar duos kredita ar ne..... paskui bus iseigines, vel lauksiu.... Mokilizingas per 20 minuciu viska sutvarko, cia 2 diena ir jokiu ziniu. ir dar galu gale jauciu pareiks kad neduos....
Sukčiu kompanija.
Skaičiuoklė suskaičiuoja 180 EUR procentu nuo 3000 paskolos. Labai normali paslaugos kaina (6 proc)
Sužinoje duomenys (per banko pavedima) duoda pasiūlyma kuriame paslaugos kaina pakyla "tik" iki 560 eur. (18.5 proc)
Dabar dar teks ir emaila siūsti su reikalavimu kad iš jų duomenų bazės pašalintu mano duomenis - pagal istatyma tai privalu jiems padaryti.... bet aš labai abejoju kad jie tai padarys :D
s*****i jie ir afrikoj (kaune) s*****i :D
Nieko nesu paėmusi iš šio banko lizingu. Atėjo laiškas i telefona, kad turiu susimokėti iki lapkričio 20 dienos. O kiek, už ką nieko nežinau.
Identifikavimo sistema tragiska, nepritaikyta visiems irenginiams. Laiko gaisimas, ir 0 rezultatu. Konsultuojancios darbuotojos neturi sprendimo budu, kurios sutaupytu klientu laika. Vietoj to, pasiulo atvaziuoti i artimiusia biura. Esu labai nepatenkinta.
Nesuprantu neigiamų autorių atsiliepimų. Mokėkite laiku įmokas ir viskas bus gerai.
Ačiū Jūsų įmonei už labai geras lizingo sąlygas, 0 proc. Darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas labai malonus.
laibai esu patenkintas kad gauniu jusiu lizingu prekes dziaugiuosi ir toliau busiu jusu klijentu dekoju uz tai kad esate patenkinti kad esu jusu klentas gero jums darbo Svaigedas
Baisu net skambinti į klientų aptarnavimo centrą kilus kokiems
nors klausimams, antrą kartą skambinau ir antrą kartą buvau taip nemaloniai aptarnauta, kad nusprendžiau ateityje nebeturėti reikalų su tokiomis įmonėmis, kur iškilus problemoms jautiesi kaltas paskambinęs pasiteirauti apie tai.
Klientu aptarnavimas tragiskas, sovietines vertybes:)
Vadybininke isizeide kad pasiteiravau ar jau atsaukta sutartis, parasius emaila is kart seke skambutis su moralu kad o gal va dabar pietauja kolege ir negali atsaukt, niekas greit nesidaro ir panasiai. Jei butu tiesiog atrasius kai viskas butu padaryta butu sutaupius tiek savo tiek mano laika, pagal kokius kriterijus priimami tokie zmones sunku pasakyti, bent logini mastyma reiketu patikrinti, net nekalbu apie klientu aptarnavima.
Nu laba diena, Vidutinis atlyginimas 5866.42 € ir negalite sukurti normalaus identifikacijos būdo?
Negalite normalaus supporto suteikti?
Skambinu po 5 kartus..
Kažkoks kosmosas
klientų aptarnavimas klaikus, pusė nurodytų kontaktų neveikiantys. Lankstumo 0.
labadiena!!na pas mane isvis apsurdiska istorija!!paeme mano vyras i lizinga saldituva.na nesusimokejo uz du menesius.taip suprantu klientas privalo moketi kas menesi.bet gyvenime yra visokiu situaciju.pyktibiskai nieks nesielge.mokejosi viskas laiku.bet susirgo vyro tevelis.teko daug pastangu deti i sveikata savo artimo.vyro nebuvo 2 menesius.vakar randu pasto dezuteje, kad reikia pasiimti laiska is pasto.buvau nustebinta, kad mano adresu buvo atsiustas laiskas.nors vyras ir as gyvenam visai kitoje vietoje.mes ir butume net ir nemate, bet per klaida uzvaziavome ir per klaida paziurejau ipasto dezute..na dar cia neviskas kita diena skambinu nuroditu telefonu 837409431 kur buvo nuroditame laiskia.laiskia raso susimoketi iki vasario 13 dienos.na as atsiprasiau is ankst!!kalbu maloniai nieko neizeizdama, paaiskinu visa situacija, kad sunki materialine padieti ir mano vyras siektiek veliua susimokes.ne 13 diena, o po 22/maloniai atsiprasiau!!paprasiau, kad pasizimetu.ir buvau visai apstulbinta!!! nezinau kas ten kalbejo i ta telefona.as tokiu zmoniu tikrai neprileisciau prie bendravimo telefonu.jis paklause kas as tokia??pasakius, kad zmona.jis su pagieza, pasjuokdamas pasake, kad jam nesvarbu pas jo klienta kaip jis isireiske gali sendien buti viena zmona, rytoi kit!!kokia teise turi sis zmogus taip izeidineti.as jam pasakiau, kad pokalbiai irasinejimi tai buvo irasa 2008.02.09, 10h.30 min.uz ka mokama tokiems darbuotajams??ir negana to, kad dar ir numete telefonus!!. teko bendrauti su rimtomis firmomis su bankais>>>ir t.t visi atsizvelgia i zmogu su geranoriskamu, stengiasi suprasti.jai zmogus pats duomaujasi ir nora sukelia bendrauti ir neatsisako tik praso 8 dienas palaukti.tave izedzia!!ir negirdi!! tokius darbuotojus reiketu lauk varyti!!prasau jusu susisiekti asmeniskai!! gal man paaiskins kas nors siuo zmogaus veiksmus ir teises!!!
Ši įstaiga, perduoda skolų išieškotojams, tinkamai neperspėjusi žmogaus apie jo įsipareigojimų nevykdymą. Siunčia tik vieną žinutę telefonu (o juk visko gali būti su telefono numeriu: pamesti, užsiblokuoti ir pan.). Taip pat siunčia registruotus laiškus paštu. Viskas, jokių elektroninių laiškų, jokių skambučių telefonu. Kadangi registruoti laiškai nepasiekė gavėjo, paštas grąžino juos atgal. Jie man tvirtino, kad negrįžo, pasiekė gavėją. Tai ne tiesa, viskas matosi patikrinus registruotos siuntos numeriuką. Tai gi, nesvarbu, kad visą laiką mokate sąžiningai, ir tik per neapdairumą pamiršote paskutinės įmokos. Taip man nutiko, išvykus iš Lietuvos. Būčiau buvusi labai jiems dėkinga, jei būtų su manimi susisiekę tiesiogiai. Bet, matyt, SB lizingui tai paskutinėj vietoj, net neįsigilina, kur tas žmogus ir net nesuvokia, kaip patikrinti, ar grįžo laiškai, teigdami, kad jie neatsako už pašto darbuotojus. Aišku, vienintelis kaltas žmogus - aš, praleidusi vieną įmoką. Tad būkite atsargūs, peržiūrėkite mokėjimo grafikus, nes jie jūsų neieškos, meluos, jog viskas pas juos šaunu.
Kaip galima vertinti įmonę, kuri nesilaiko paprasčiausios verslo etikos? Atvirai meluoja, šmeižia kitus ir iš esmės savo nusižengimus pristatanti kaip privalumą.
Sveiki siandien skmbinau i sb lizinga bandziau tiesiogiai susitarti del ismokejimo skolos, bet atsiliepe kazkokia operatore ir kaip bezdzione vis kartojo jusu skola perduota anstoliams nieko padeti negalima, nors pries tai tokiu pat budu susitariau swed banku, general financing, kita imone, o su jais neina susitarti nelabai suprantu arba jiems nereikia pinigu, arba jie galvoja as pulsiu antstoliui i glebi ir mokesiu jiems uz ora, ka padarysi jeigu nereikia konkrecios sumos sb lizingui linkiu sekmes nes dovanoju as jiems ta skola.
Bukite budrus, kas esate pasirase su Sb lizingu sutarti. Visai atsitiktinai, pasiteiravau ar jau viska issimokejau, nors pagal mokejimo grafika viska mokejau, pasirodo dar esu skolinga ir kiekviena diena prisiskaiciuoja delspinigai nuo delspinigiu, nes visa suma ismoketa. Paskambinus darbuotojai nemoka paaiskinti, nezino sutarties salygu, apie mandaguma irgi nesneku!!! Pokalbiai irasynejami, butu idomu paklausyt, kokie kompetetingi darbuotojai!
Ir cia dar ne viskas, galiausiai prisiregistravus prie savitarnos, paaiskejo, kad dar skoloj uz 2008 metus!!! Irgi delspinigiai paaiskino, bet negalejo paaiskinti kodel nesusisieke per tiek metu, kontaktiniai duomenys nepasikeite! Ar cia normalu? Jei atsirastu daugiau tokiu zmoniu, parasykit prasau! Gal ir ziniasklaida susidomes. Paskaitykit sutarties bendrosios dalies 14.5 punkta.
kas dien vis bjauresnis bendravimas, nesugeba normaliai bendrauti, kas per asabos dirba siaubas
Daug metų buvau jūsų klientė. Šiandien sulaukiau nemalonaus skambučio su grasinimais, nors nė vieno priminimo kad praleista įmoka, negavau... Sumokėsiu tuos likusius 100 Eur be problemų, bet jūsų kliente daugiau ačiū, nebebūsiu. Nenusipelniau grasinimo skolų išieškojimų.
Buvo padarytas tiesioginis debetas lizingui grąžinti, perėjus į kitą banką "strigo" mokėjimai. Vietoj to, kad normaliai susisiektų ir išspręstų problemą, atsiuntė paprastu (nesu įsitikinęs, bet manau, kad net neregistruotu) paštu laišką į namus, ir..perdavė CREDITINFO ir pan.įmonėms info, kad esu nemokus..kitaip tariant, pradėjo gadinti mano istoriją. Dėl..~30 EUR..
Tarsi neturėtų el.pašto, tel nr...
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo "patirtimi". Prieš savaitę norėjau gauti lizingą iš buvusio Ūkio banko lizingo ir sužinojau, kad kažkodėl negaliu. Pasiteiravus, sužinojau, kad yra neigiama istorija. Kadangi niekaip negalėjau atsiminti, pasiklausiau kada tai buvo, o sužinojus laikotarpį atsiminiau. 2003 m mano draugė paprašė, kad paimčiau lizingą jai savo vardu, nes ji tuomet dar nedirbo. Aišku, pasielgiau kvailai ir paėmiau lizingą telefonui, suma buvo apie 200 Lt (tiksliai net nepamenu). Draugė dingo, lizingo nemokėjo, negalėjau pusę metų jos rasti. Bet kai radau, ji sumokėjo viską, įskaitant bsudas. Praėjo nemažai laiko, tačiau lizingui senaties terminų pasirodo nėra, kai net rimtam nusikaltimui net yra. Lizingas niekada neužmiršta senų klaidų. Va taip būna. ;-).
tai jei as gaunu alga 10 arba 11 diena o mokieti turiu 13d, tai jei as sumokesiu 11d ir jie gaus pinigus per 3 darbo dienas iseina taip, kad jie gaus mano pinigus 14d ir as veluoju sumoket imoka ??? paaiskinkit kas ?
Kodėl neleidžia prisijungti prie savitarnos svetainės? Kol buvo ubl.lt, nebuvo jokių problemų, o jau dabar neįmanoma nei sumokėti, nei prisijungti. Kažkokia nesamonė.
Toka jausmas kad sioje imoneje niekas nedirba. Uzklausu atsakymu reikia laukti ilgiausiai o nekalbu apie tai kad imoku mokejimas pasiekia per 3 d.d
Niekur kitur taip nera kaip tik cia. Nusivyliau siuo banku.
Esu nusivylysi jusu darbais. Puse metu buvau skolininku sarase, nes darbuotojai nesugebejo laiku uzdaryto sutartiesi, del to sugadino mano reputacija, imant paskola man dabar dideja palukanos. Prasau rinktis tidziau darbuotojus, nes net gi paskambinus po puses metu sako uzdarome sutarti, ir net hitada nesugeba uzdaryti! Siaubas kazkoks... ir dar atsiprasineja matai..
Viskas normaliai.
Www.varle.lt vykdoma akcija 10men x xxxLt be palukanu, su ukio banku totali nesamone, buvo paimti trys zmones su skirtingomis pajamomis ir nei vienas negavo tokiu salygu, tai tik reklamine akcija kad pritraukti klientus, geriausias variantas kas pavyko gauti be palukanu bet su lizingo sutarties mokesciu kuris siuo atveju buvo 165lt, tai kokias pajamas turi zmogus tureti, kad gauti be palukanu? turbut seimo narys :)buvo pasiulytos kitos lizingo kompanijos su kuriomis permoka gaunasi 400lt :)
Esame Ūkio banko klientai, įmonė dirbanti pelningai, neturinti didelių įsipareigojimų.Mano asmenine nuomone, Ūkio banko lizingas nepatikimas ir nekonkretus dėl šių priežasčių: 1. Pateiki Ūkio banko lizingui visus reikiamus dokumentus, sutari sąlygas. 2. Lauki dvi savaites sutarčių, galų gale Ūkio banko lizingas bando pakeisti sutartas lizingo sąlygas.Jei Ūkio banko lizingas negerbia tvarkingų klientų, atsisakėme ir atsisakome visų Ūkio banko lizingo siūlomų paslaugų, taip pat ir Ūkio banko.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis 03-25 07:33
Lietuvos aludariai susigrąžino sėkmingiausio naujo produkto titulą. 2018 m. jis atiteko "Švyturio-Utenos alaus" nealkoholinio alaus kokteiliui "Utenos Radler with Raspberry & Citrus".
"Deutsche Buchpreis" premijos laureatas R. Menasse: Europos sąjunga – pasaulio ateitis 03-24 20:09
Leidykla "Tyto alba" paskelbė laukianti ypatingo svečio – balandžio 11 d. Vilniuje, MO muziejuje, su skaitytojais susitiks vienas žymiausių šiuolaikinių austrų rašytojų Robertas Menasse. Leidykla...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%