Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ūkininko rojus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ūkininko rojus

Atsiliepimai apie Ūkininko rojus, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Ūkininko rojus, UAB

Panevezyje, Ramygalos gt, prie mokesciu inspekcijos, ukininko rojuj, Liepos 6 d.is ryto pirkau desreles, Nuvaziavau i svecius i kita miesta su desrelem, Desreles sugedusios, pasibaige is galiojimo, Sugadino visa svente.Pirkau desreles ir net cekio nedave pardaveja, tamsi, nemandagi.Anksciau pirkau vistienos ketvirciu, senos buvo, teko ismeti, Daugiau i sita parduotuve nebeisiu.Dar pardavejos parduoda alu nuo pat ryto, Kur galima pirkti nuo 10 val.
Panevėžio parduotuvėje prie autobusų stoties pardavėjos nusuka grąžą po kelis centus. Anksčiau vieną, šiandiien 3cnt. Žmonės pasitikrinkite grąžą! O liepų al. parduotuvėje pardavinėja pasenusią produkciją.
Laba diena, Gerb.Administracija,
Noreciau padekoti Panevezio Zemaiciu g.dirbanciai parduotuves vadovei Daliai.Kuo daugiau tokiu vadovu, manau zmones nores grizti ir dar labai gerai pagalvos ar ieskotis kito darbo.NUOSIRDUS ACIU UZ SILTA PRIEMIMA I DARBA IR GERA ATMOSFERA DARBE.SEKMES JUMS.Su Pagarba T.M.
Panevezyje ramygalos gatveje prie mokesciu inspekcijos dirba labai nemandagios ir viskuo nepatenkintos pardavejos. Ateini tai dar turi laukti kol ponios arbatos ar kavos atsigers ir pasisnekes, o susiraukusios....atejus tenai jauciuosi kalta kad kazka noriu nusipirkti. Visiskas 0 pardaveju mandagumo. Ir po siandien daugiau ten neisiu :)
Sendien Kupiskio vytauto gatveje apsipirkau ukininku rojuje ir likau pasipiktines pardaveju elgesiu buvau isvadintas bedarbiu nes pirkau uz talonus jos nemandagiai elgesi sukavo vaizdas susidare lig jos butu neblaivios ar ko nors apsirukiusios reiske nepagarba esant mazameciams vaikams paprasiau nealkoholinio vaikisko gerimo jos nenorejo parduoti nes stovejo prie alkoholio, manau daugkas pritartu jog sovietines pardavejas reiktu pakeisti i jaunus zmones.
Pravaziuojant Raguvos miesteli uzsukau i Ukininko roju. Baisu pagyvenusios pardavejos rankos zaizdotos lipnia juosta apvyniotos, slapios kazkokios be pirstiniu deda desras i vitrina. Kita su akiniais nesiskaito su pirkejais. Dar labiau pasipiktinau kai prekes kaina neatitiko cekyje, kuri buvo nurodyta lentynoje.
Laba-daznai pradejau lankytis Panevezyje Nemuno g. Ukininko Rojuje, labai zeidzia-nesuprantama kai uz stiklo pavyzdyje turimo cigareciu pavadinimai ir prideta po 2 pokelius, sako neturime, sakau isimkite is prekystalio, sako pardavejos mums negalima ju parduoti.Pries savaite buvau-reikejo draugei nupirkti cigareciu, , Winston" juoda-nepardave.Siandiena reikejo paciam, , Winston'' melyna simtini, uz stiklo yra pavyzdije net 2 pokeliai, o man reikejo tik pokelio. Jei jusu tokia politika, tai uzsidarykite isvis-jei nesistengiama del kliento, juk jis nebeateis, zinodamas ar galvodamas ar yra preke ar ne, ar man parduos ar ne-as geriau salia gyvendamas, , Ukininko Rojaus'' nueisiu i kita parduotuve ir busiu tikras kad as ja tikrai isigysiu.
raguvoje esanciame ukininku rojuje dirba nepagarbios ir vulgariai apsirengusios darbuotojos. is jaunesniu tarpo abi. baisu, grojanti muzika vos ne kaip kabake. susiraukusios, atsisakineja, ateina sergancios visos koso, snargliuojasi nesinori net batono ateit nusipirkt renkuosi kitas parduotuves
Aš dirbau šiame beprotnamyje. Ten tikrai yra daug sugedusių produktų ir vežama vieną per kitą parduotuvę. Ir dar žinau kur geriausia neiti valgyti čičinske Panevėžio ten dabar viskas vežama yra iš sugedusių produktų. Greitai manau baigsis jiems tokia veikla. Veterinarinei bus pranešta su visais įrodymais.
Rugpjucio28d pavakare uzsukau i Ukininko rojaus pard. Zemaiciu g.Norejau nusipirkti sausainuku prie arbatos.Teko ilgokai palaukti, nes pardaveja nuogomis, be pirstiniu rankomis plove parduotuves gerokai nesvarias grindis.Jau tai, kad pardaveja, dirbanti su maisto produktais, darbo metu atlikinejo valytojos darba be jokiu pirstiniu, kele labai labai nemalonias asociacijas.Bet tai cia viskas normalu siose parduotuvese, bet kai moterele isplovusi purva, stojo prie prektstalio aptarnauti pirkeju ranku, net nepakisusi po vandeniu, ka jau kalbeti apie plovima su muilu, nors kriaukle irengta visai salia, supratau, kad cia jau tragedija.Nieko baisiau buti nabegali.
Sveiki. Šiandieną iš Panevėžyje, Liepų al. esančios parduotuvės išėjau pasibaisėjus... Norėjau nusipirkti reklamoje reklamuojamų vištienos šlaunelių-jų ten nebuvo nė 100 gramų... o perkant kitą prekę, kasininkė į kasos aparatą įmušė didesnę kainą (kainoje parašyta 1, 69€ o įmušė 2, 03€). Pardavėja buvo susiraukusi, susivėlusi ir be galvos apdangalo. Tai gal laikas jau tvarką įvesti, ką?
Panevėžio raj, Raguvoje esančioje parduotuvėje dirba begalo nemaloniai aptarnaujanti darbuotoja juodais plaukais berots Vaida, visada begalo susiraukusi, jei reikia nueiti į kitą parduotuvės galą produkto, susiraukusi vaikšto, vos ne taip, jog pasiimk pati jei tau reik.
Na joo, parduotuve nieko gero.. kiek dirbau jokiu algalapiu..
2015-05-15.Šiandien pirkau " Ūkininkų rojaus" parduotuvėje esančioje Liepų al., Panevėžyje.Tai prekės svėrė mažiau, o pardavėja į kasą įmušė daugiau.Kai paprašiau dar kartą pasverti ir pažiūrėti, tai labai pradėjo šaukti.Kai paklausiau pavardės, tai pasakė, kad ji parduotuvės vedėja ir jai vogti neapsimoka.Tokio grubumo ir akiplėšiškumo pardavėją esu sutikęs tik sovietų laikais.Įdomu kas per vadovai vadovauja bendrovėj, kad įmonės parduotuvių vedėjos tokios grubios ir sukančios?
Kodėl šioje įmonėje taip dažnai keičiamos buhalterės?
Nusivylusi ir akinom
2015-02-27 14:30:25 IP 2ivsjd67
Akinom ir nusivylusi atsipraso Direktores uz parasytus izeidimus....
jau tokia direktorę kuri dirba RAMYGALOS G. tik į etikos kursus siusti, kaip bendrauja su žmonėmis tai žemiau nebūna. Kaip jums skamba jos frazė Aš su pardavėjom nekalbu man žemas lygis Aš DIREKTORĖ
tadas 2014-10-16 20:04:48
Laba diena.Rašau jums nes jus čia rašinėjate visiškas nesamones.Nezinau kuo jums uzkliuvo direktore
bet gerbiamieji savo skundais negadinkit gyvenimo paprastiems darbuotojams jie čia niekuo dėti, o kas liecia produkcija tai galit būti ramus ji nespėja pasenti nes ja išperka. Tai darbuotojai kuri cia rašo skundus turėtu būti gėda pirmiausia todėl kad ji pati cia dirbdama ir buvo didziausia nevala, uztad dabar jos mėšla ir kuopia kolektyvas.
O norint trūkumų galima rasti ir kituose prekybos centruose.Tad būkit malonus ir netrukdykit dirbti.
Nezinai ir patylek geriau. Ne tu apsinuodyjai nuo ju susvinkusiu mesu. Ne tu ligoninej del to buvai. Taip kad uzsiciaupk
Aaa tai va ko nebedirba kepykla :))) ir ten sveicia viska issijuosusios :)) nugi pagaliau, on tikrai, uztenka zmones nuodyt! Aciu dievuj laiku pabegau is to durnyno. Nes dirbti ten tiesiog neimanoma! Gerb. Direktore su zemem maiso savo darbuotojus! Jau geriau po konteineri knistis, nei tam meslyne dirbt.
Buvusi pardaveja
2014-10-04 14:45:20 IP 5juc5alj
Panevezyje, Ramygalos gt ukininko rojuj nueini del darbo, liepia mokitis dirbt, padirbi 5 val, nuvaro i kita parduotuve ukininko rojuj ten padirbi iki vakaro, Pasako priimsim i darba, pereikit daktarus, sanitarine knygute, sveikatos higienos igudziu kortele, vadinama zalia korta.Nueini dar kita diena padirbt, pasako paskambinsim laukit skambucio kada ateiti formintis i darba.Susitvarkai visas knygutes, o uz knygeles reikia pinigai moketi, viska susitvarkai ir nebepriima dirbti.O bunant bedarbiai kainuoja tos knygutes visos, kiek pinigu isleidi, dar dvi dienas padirbi ir jokio darbo negauni, kaip koks pasityciojimas is bedarbiu.Ir Ramygalos gt.per puse metu pasikeite 5 pamainos, niekas nepadirba,
Laba diena, na nezinau kas ten perka senus sausainius ?as einu kiekviena diena po darbo apsipirkti dirbu salia parduotuves tai man viskas pakeliui, pirkausi maisto desru keliu rusiu esu patenkinta tiek kokybe maisto ir aptarnavimu maloniai aptarnavo kazkokia tamsi moteriske net palinkejo gero vakaro !!!!!!ne kiekvienoje parduotuveje galima ta isgirsti, tad nemanau kad reikia juodinti ta parduotuve viskas ten bent jau man ir mano pazystamiems ji patinka nes tikrai ten daug pigiau negu Maksimoje.......
rugsejo 18 d Ramygalos g.parduotuveje Ūkininko Rojus nuejau apsiprekinti, bet nusivyliau.Norejau nupirkti ir parnesti močiutei sausainių, bet jie buvo seni.Paklausiau dar juodukes pardavejos ar sviezi, o ji net neabejodama atsake, kad tikrai sviezi.Gaila, kad nepasiemiau čekio, tai bučiau juos nunešusi atgal arba į inspekciją.Daugiau aš toje parduotuvėje nieko nebepirksiu ir kitiems patarsiu neiti apsipirkti.Dar rašo, kad reikia darbuotojų, kas gali dirbti tokoije parduotuvėje
iškilo klausimas, ar šitą parduotuvę tikriną kokybės inspekcija? trečia kartą vyras nuperka susmirdusių vištienos produktų.Žinoma, niekada čekio nepaima.Pardavėjos pažįsta žmogų iš matymo, kaip jis elgiasi, žino būda, todėl parduoda, bet ką. Toj parduotuvėj dažniausiai lankosi nepasiturintys ar išgert mėgėjai, todėl pardavėjos tuo ir naudojasi. Ketvirto karto nebus paimsim čekį ir į inspekciją. Žmonių nuodyt negalima ir kodėl aš turiu mokėti už sušvinkusią prekę?
Atkreipkite dėmesį kai jums pasveria produkciją ir įmuša į kasą, dažnai nesutampa rodmenys, nors ir nedideliais kiekiais, bet keli ar keliolika gramų skirtumas yra jums ne į naudą...
VETERINARIJA I DARBA UKININKO ROJUS JUS AUKSO KSSYKLOS TIK NEMIEGOKIT
stasys 2014-07-09 00:07:45
-tokios parduotuves absoliuciai yra nereikalingos cia pardavejos dirba kad susimoketu uz tai kad dirba buhalterija vagia o moka pardavejos, o direktorius tai visai... kur savininkai ziuri
Labai teisingai pasakyta. Buhalterija tik ir ziuri kaip nusukt. Niekada algalapiu neduoda, o kodel? Nes atskaiciuoja uz ora is pardaveju ir i kisene sau. O savininkai pinigais perteke jiems nusispjaut.
Patikrinkite rukytu gaminiu naudojimo laika. Darbuotojos dirba neakveadyviai
Panevezys Nemuno 80
Galima kreiptis i vartotoju teises ginancias institucijas
su pagarba Donatas
Prasau patikrinti siuo metu dirbancia nauja pamaina su pagarba
Laba ponia kristina nuo kada pradejote priimineti i darba labai vulgarias ir neturincios pareigos jausmo darbuotojas siuncia klientus i vissaas keturias pusias netgi pasiulo iseiti pro duris prekes neisdeliotos i vitrinas ir atsakymas vienas nepatinka eik i kita parduotuve ir antra vesinta vistiena prekiaujama sugedusia
Laba diena, 2014.06.08 nuejus i parduotuve Panevezyje, Zemaiciu g, dirbanti pardaveja (apie 50 m. amziaus, tmsiaplauke) labai nemandagiai mane pasitiko. Vietoje pasisveikinimo ir sypsenos, man atidarius duris pareiske "siandien alaus neparduodame", nors as jo visiskai ir neiruosiau pirki, ejau tik maisto produktu.Pasijutau pazemintas kaip tokie darbuotojai gali dirbti prekyboje kurie izeidineja pirkejus, daugiau tokia parduotuve aplenkiu nuo tolo.
Zmones baikit juodinti pardaveja, kuri puikiai atlieka savo darba, visada maloniai aptarnauja, su sypsena visada, smagu eiti apsipirkti, kai Reda dirba.
zita 2014-02-13 12:43:46
Kupiskyje Taikos g ukininko rojuj yra labai nemandagi viena pardaveja, atrodo vardas Reda tik snekasi su draugemis o eileje reikia laukti ilgiausiai.
Klausyk, pone Zita. Kiek man teko kartų eiti į tą parduotuvę, niekada eilėje nestovėdavau. Kai tik užeinu, iš karto pardavėjos ateina aptarnauti. Jeigu neturi ko normalaus pasakyti, tai geriau iš vis patylėk.
Regina 2014-03-03 23:32:27
Manau, kad ta pati Reda dirbo Vytauto g. Ūkininko rojuj - Kupiškyje. Tik čia dažnai matydavau ją neblaivią už prekystalio. Keista kaip tokias dar laiko...
skiedziat jus apie ta Reda ji jau 7metai dirba normalus zmogus ji tik visokiom gyvatem uzkliuva o kas tokias nesamones raso lazda turi 2 galus jei ji istikruju gertu darbe senai butu atleide, Reda tau stipribes tugu kalba jei taip noris zmonems liezuviu neuzrisi ir nevienintele kupiski parduotuve apie kuria raso nesamones, o jum kas rasot komentarus sekmes meluoti toliau.
kur dingo vabalninko gerosios pardavejos prie situ nei uzeit neimanoma lb jau nemandagios
Siandien kupiskio mieste vytauto gatveje nusipirkau pasvinkusia kiaules koja, ir ankciau esu pirkusi zuvi neimanoma valgyti, kas ten dedasi su ta parduotuve kad viskas pasvinke o ceburekai tai truksta zodziu, turbut reikes kreiptis i sanipidemine, sausainoiai kieti vaikai apsinuodijo net slykstu tiesiog
jo cia musu beda ir geda tokie verslininkai kurie pelnosi is vargsiu pardaveju is to musek gyvena ir vercia pardavinet jau pasenusia produkcija. dar ir tuos 2 proc per prievarta atima kuriuos as geriau vaiku namam paaukociau
visose parduotuvese ta pati padetis. blogai. negi savininkai nenoretu girdeti geru atsiliepimu? tegu keicia darbo pobudi. tegu stengiasi, kad darbuotojams butu geros salygos ir galimybe uzsidirbti pragyvenimui, o ne tik jiem krautis turtu i kojines.
kupiskyje ukininko rojuj pardavineja su kvapais vistiena, manau kad ne vienas yra nusipirkes tokios vistienos...
Alizavos parduotuvei man atrodo skiedzia grietine : (
o Vabalninke kokios fainos pardavejos, visada su sypsena ir gera nuotaika. malonu net uzeiti:)
Na taip ir as ne kartą
maciau kaip dirbo neblaivi, bet matyt valdziai tokie darbuotojai patinka...
Uoj, kokios ponios susireikšminusios, padirbtumėt jūs tam rojuj, kažin kaip nervai jums laikytų, kai direktorė atvažiuoja ir durnėm išvadina, tai kur pagarba žmogui??? Pati savo akim regėjau kaip valdžia elgiasi su savo darbuotojais, kaip su siukšlėm, niekas ten nepadirba, nes neįmanoma už kapeikas taip plėšytis !!! Ne viena pažįstama moteris ten dirba tai ojojoj kiek sužinojau apie tokią darbovietę. Gėda ir šlykštu
Panevėžyje Žemaičių g. 21 vasario 18 d. netgi nurodysiu laiką 11.55 val. pirkau sausainius "kokosėlis".Prašiau atsveri 200 gr. atsvėrė 0, 284 (net nepaklausė ar gerai) tai supratau kai paprašė sumokėti.Na galvoju tiek to.Pavaišinau koleges sausainiais tai vos dantų neišsilaužė neįmanoma atkasti.Maišelyje buvo tik vos keli švieži sausainiai.Kaip gaila, kad taip apgaudinėjat žmones.
Panevezyje ramygalos gatveje tikrai yra nauja darbuotoja. Kas tikrai nori, tas ir isidarbina.
sveiki
niekam nepatarciau eit apsipirkti i ukininku roju nusipirkau mesos o ji buvo keisto kvapo tokio liktais pagedusios mesos bet ismarinuota, pamaniau gal man tik pasirode, bet neklidau ji buvo sugedusi, mano vyras ja valge ir apsinuodijo, kurie saugo save ir savo artimuosius nepatarciau ten apsipirkineti.
Labai, nemalonu kai norint pradėti dirbti Panevėžyje Ramygalos g. tavęs nepriima, dėl to kad "paimė kitą darbuotoją" nors kitų naujų darbuotojų apart senų - nėra..Juokinga, kai gyvenimo aprašymas, bei praktiniai įgūdžiai atitinka visus reikalavimus, patys paskambina, sako ateik pasibandysi, nueini stengiesi, dar kitą dieną ateini.O kas Jei? Ogi nieko - nes pinigų už bandomas dienas niekas nemoka. Sėkmės prekiaujant - tikiuosi neužtiksiu klaidų, kitoje (kliento) pusėje, beperkant iš jūsų.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Eurohorecana
Maisto produktų pristatymas įmonėms ir gyventojams

Adresas: Kirtimų g. 61, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto parduotuvės; mėsa, mėsos produktai; miško gėrybės; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; žuvininkystė, žuvies produktai.
EUROHORECANA, UAB pagrindinės veiklos kryptys: Maisto produktų pristatymas gyventojams į namus Maisto produktų tiekimas restoranams, viešbučiams, kavinėms, valgykloms, mokykloms, kebabinėms, įvairioms kitoms maitinimo įstaigoms Maisto žaliavų tiekimas kepykloms, kepyklėlėms, įvairioms maisto gamybos įmonėms...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...

"Omberg" sostinės Viršuliškėse planuoja 20 aukštų daugiabutį
"Omberg" sostinės Viršuliškėse planuoja 20 aukštų daugiabutį 12-03 14:10
Investicijų valdymo įmonės "Synergy Finance" bendrovė "Šiaurės Europos investicinis fondas" ir nekilnojamojo turto plėtros įmonė "Omberg" sostinės Viršuliškių mikrorajone planuoja 365 butus.
LVŽS narys J. Jarutis tapo Seimo vicepirmininku
LVŽS narys J. Jarutis tapo Seimo vicepirmininku 12-03 14:03
Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas Jonas Jarutis išrinktas septintuoju Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotoju.
Lietuvių technologijų įmonė "Omnisend": komandą plečiame ieškodami inovatorių, nebijančių rizikuoti ir klysti 12-03 13:37
"Omnisend" komandoje ne visi darbo pokalbiai atrodo įprastai. Ypač nuo tradicijų nutolstama, kai įmonė ieško itin patyrusių specialistų į savo produkto kūrimo komandą. Susitikimai su kandidatais...

Karantino metu Jūs:

McDonald's 210,86 -2,44%