Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ugninta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ugninta

Atsiliepimai apie Ugninta, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Ugninta, UAB

Pirkome kosmetini staliuka su taburete. Prekė brokuota. Kadangi per 24h neatidarėme dėžės/ nesudėjome staliuko. Garantijos ir jokios atsakomybės kompanija Ugninta (Imuperku.lt) neprisiima. Tad perkantys..būkite budrūs..nes likome labai nusivyle kokybe. Gaila pirma nepaskaiteme komentaru. Nerekomenduoju pirkti is Imuperku.lt
a*******i prekes nepristatė o pinigus negražina
Užsisakėme pavėsinę, nes pristatymo terminas buvo 1-2 d.d., po savaitės pasiskambinom informavo, kad per 2 dienas, gausime. Kitą dieną paskambinus informuoja, kad gausime per 10-20 d.d., ir galbūt ji išsiųstą kitam klientui. Pavėsinė bus gauta, kai jau bus nebereikalinga. Košmaras, nerekomenduoju. Net patys vadybininkai nesugeba atlinkti savo darbo - informuoti kliento dėl pasikeitusių terminų.
Su tokia įmone turėti reikalų nebesinori.
Užsisakėme lauko baseiną su priedais, bet priedų visų negavome. Kelias savaites bandome susisiekti, sižinoję problemą nebekelia ragelio ir nebeatskambina. Matyt nenori taikiai išspręsti problemos.
Pardavė nekokybišką prekę ir atsisakė pakeisti. Nulūžo kėdės ratukas. Pinigai išmesti į balą - 115 eur.
Pirkau is Imuperku.lt rūkykla. Tikrai rekomenduoju. Gavau per 1 dieną. Maloniai bendravo telefonu. Ko gero, kad geru atsiliepimų mažai kas rašo.
Pinigus susirenka ir dingsta. Nei prekių nei pinigų.
Man neteko nusivilti šia įmone, prekes gavau per 1 dieną. Ačiū Jums už greitą aptarnavimą.
Daina 2022-03-20 21:31:04
Nematau prasmes aiskintis! Kokybes Inspekcija ! Vienas kelias ! Laikas uzsidaryt tokiems sukciams! Tuo paciu ju bendrininkams IMUPERKU.LT!
Jie viska užsako is lenkijos kai gauna apmokejima.nepasigaukit
Pagalvokit pries uzsisakant ! Uzsakytas prietaisas neveikia ! Pinigu kaip suprantu neatgausiu ! Esu uzsisakius dar viena freza per tuos pacius teikejus tai tikrai neimsiu ! Labai jauciuos apgauta???? imuperku.lt melagiu ir sukciu kontora ! Pagalvokit pries pirkdami per juos ! Jie tarpininkai sukciu!
Tai yra konkreti a******u parduotuve, parduoda daiktus kuriu net nera prekyboje, atsisakius pakeisti daikta kitu pinigu negrazina, perduota visa info tiek mokesciu inspekcijai tiek vartotoju teisem. Sitokios a******u kontoros turi buti uzdarytos
Rodo prekė, kad bus išsiųsta per 5-10 dd. Tai neturi jie prekės sandely. Jie gausite geriausiai po mėnesio.

Patys sau rašo komentarus ir blogą reitingą į ale geresnį.

Patarčiau rinktis kitą parduotuvę. Patikimesnę.
a******ų kompanija. Dabar gruodžio 11 d., užsakymą pateikiau lapkričio 15 d., dar negavau ir pasirodo nebegausiu. Nes šiandien paskambino ir pareiškė, kad užsakymas atšaukiamas. Darbuotojos visos kaip įrašyti robotai, kalba tą patį per tą patį.
Nerekomenduoju iš čia nieko pirkti.prieš pirkdami gerai paskaitykite komentarus.pirkau plaukų šepetys džiovintuvą.gavau brokuota, tik įjungus sudegė.susisiekus su jais ta pačia diena, labai apgailestavo, kad taip nutiko, liepė atsiųsti atgal.ir gražins pinigus.ir ka jus sau galvojate nei pinigų, nei sugedusio džiovintuvo.kiek skambini arba rašai.tai tik maitina pažadais, kad pinigus perves per 1-2d.tai jau šiandien 2022.01.08 o pinigu sask.nematyti.pinigų negražina jau 2021.12.29d.pasirodo sugeba pamesti ir visus kvitus ir sask.
Nauja gudravimo schema: užsakai ir sumoki pinigus, gauni laišką, kad išsiuntė, tačiau nepateikia siuntos kodo. Telefonu jo išsireikalavus paaiškėja, kad jie būsimą siuntą tik užregistravo, bet kurjeriams jos neperdavė. O tada prasideda pasiteisinimų šou.
Nors prekė kokybiška, be teko nusivilti šios įmonės darbu. Užsakymas buvo darytas 18d., gavau patvirtinimą, kad prekė bus pristatyta 21d. (iš Vilniaus į Kauną). Susisiekus 22d. paaiškėjo, kad prekė dar sandėlyje, supakuota ir pažadėjo vakare išsiųsti. 23d. paskambinus sužinau, kad prekė vis dar sandėlyje ir gausiu tik 27d. nes šventės ir niekuo padėti negali, o tai buvo Kalėdinė dovana vaikui. „ Ačiū“
Užsisakiau žaisliukus eglutei, nurodyta pristatymas per 10 d.d. Užsakiau gruodžio 1d. prieš termino pabaigą parašiau el. laišką pkalausiau kaip su užsakymu, pranešė, kad neturi sandėlyje ir patys laukia. Manęs apie tai neinformavo, būčiau nežinia kiek laukusi. Pasiūlė pakeisti į turimą sandėlyje su priemoka, sutikau iš kart sumokėjau, pinigų patvirtinimas sakė užtruks 2 dienas ir tada išsiųs. Paklausiau ar išsiuntė, pasakė, jog dar neturi iš buhalterijos patvirtino nors praėjo 3 dienos. Atšaukiau užsakymą prisiskambinusi iš 10 karto, kelias dienas skambinau, niekas nekeldavo. Tikiuosi nebus nesklandumų su pinigų grąžinimu. Niekam nerekomanduoju.
Mėnesį laukiu prekių ir dar nėra. Gerai, kad nepadariau pavedimo į jų sąskaitą, o pasirinkau mokėti pristatymo metu. Nepirkite, nes turėsite daug nervų dėl pinigų grąžinimo. Tokią pačią prekę, tai yra baro kėdes užsakiau iš lenkų kur jie tikriausiai ir perka, sutaupiau 35 eur. NEREKOMENDUOJU.
Nerekomenduoju! Prekės pristatymo terminas 1-2d.d., antros dienos pabaigoje negavus jokios informacijos apie pristatyma, nusprendžiam susižinoti kur randasi prekė ir kada laukti pristatymo, kadangi nesėdime ir specialiai nelaukiame, į skambuti aišku niekas iš N kartu taip ir neatsakė, parašius el. laiška nuspredžia būti malonus ir pranešti jog užsakytos prekės papildymo ilga laika negausime, užtat pasiūlo pakeisti preke į tai kas yra sandėlyje (dėja nieko panašaus į užsakyta preke ar jos kaina nebuvo, ale reikalinga preke primokėkite ???? ir tada gal būt pristatysime, jeigu turėsime sandėlyje). Apie savo preke jokios informacijos apart užsakymo patvirtinimo negausite kol patys nepradėsite domėtis. ???? Dabar pinigų grąžinimo lauksiu nuo 5 iki 14 d.d. Ačiū už nuostabia patirti prasidėjus su Jūsų įmone ????????????
Anonimas 2021-04-15 20:22:25
Apgailėtina praktika sau rašyti komentarus ir dar į juos atsakynėti. Ką reikėjo p. Viktorijai išspręsti jai viskas praėjo sklandžiai? :)
Baisūs melagei, apgailėtini sukčei užsisakėm kalėdine eglute kuri visiškai neatitiko jų ikeltoje foto pralaukėme mėnesi užsakymo o apie prekės grąžinima tai vis išsisukinėja.Dar paprašė pervesti pinigus už kurjeri kad iškviestų paimti preke.Padarius pavedima kurjerio taip ir nesulaukiam.Nerekuomenduoju apsipirkinėti šitoje e.parduotuvėje
Melagiai, ieško naivių ir patiklių pirkėjų. Pristatymas nurodytas 5/10 dd, prekė atkeliavo po mėnesio! Ir vietoj 3×3 pieces - kaip nurodyta jų internetiniam puslapyje, sąskaitoj faktūroj, gavau tik 3 pieces. Ir jie aiškina, kad aš ne taip supratau, nes jei tik du kartus parašė, kad bus 3 vnt! Jau nekalbant apie tai, kad visur kitus 3 vnt šios prekės rinkoje kainuoja 40€, o pas juos 86! Visiški melagiai, tad nerekomenduoju, nes gausit ne tai ką pirkot ir problema bus jūsų, nes ne taip supratot! Dabar bijau, kad vėl bus problemos, kol atgausiu pinigus. Tai be reikalo sugaištas laikas visiškai. Nerekomenduoju!
NEREKOMENDUOJU. MELAGIAI.
NURODO PRISTATYMĄ 1-2D.D., O PO MĖNESIO DAR PREKĖS NĖRA IR PASIRODO NEBUS, o pasiteiravus sugeba atsakyti užsakėm vakar, laukit..., o po dienos pasiūlo iš sandelio kažka užsisakyti nes nebus...

Neužsakinėkite !!!
Tragiška komunikacija su šia kompanija. Praktiškai neįmanoma susisiekti, email neatsako, telefonu taip pat. Kompanija nenešanti atsakomybės.
Ramunas 2021-05-29 12:14:29
Retai rasau atsiliepimus, o ypac teigiamus. Jei viskas OK, tai kam rasyt. Jei buciau pasiskaites atsiliepimus, greiciausiai nebuciau uzsisakinejes. Negaliu pasakyt kaip su grazinimais pas juos, bet uzsakyma pristate per 2 dienas kaip ir rase uzsakyme. Gal mano atsiliepimas motyvuos dar labiau pasitempti :)
Be galo džiaugiamės, jog viskas praėjo sklandžiai. Lauksime sugrįžtant :)
Rasa 2021-07-09 13:49:43
Dar nebuvau susidūrus su tokia internetine parduotuve.Pinigų neatgaunu, nors prekę gražinau prieš tris savaites.
Į skambučius jau nebeatsako...Kodėl ankščiau nepaskaičiau atsiliepimų...Teks kreiptis į Vartotojų teises????
Laba diena.
Labai atsiprašome, jei susidūrėte su nesklandumais grąžinant prekę. Į laiškus visada atsakome, taip pat susisiekiame su visais skambinusiais. Jie Jūsų situacija dar neišspręsta, prašome parašyti mums asmeniškai.
Rekomenduoju! Pirkome batuta. Pristate laiku.
UAB Ugninta 2020-01-29 10:54:31

Labai dėkojame už Jūsų puikų atsiliepimą! Tikimės jog toliau mūsų bendravimas vyks dar sklandžiau bei greičiau. :)
Ilona Svelnikaite
2021-03-12 09:29:19 IP 28mep7rl
"Nematom sandelyje", "palaukite dvi savaites", it t.t. patys blogiausi atsiliepimai apie šią įmonę. Kodėl ji dar veikia. Pirkėjai, neapsigaukite, pirkite iš kitur, nes jie prekiauja tik brokuotomis prekėmis portale imuperku.lt
Inga 2021-02-19 22:34:52
Labai blogai su prekiu ir pinigu grazinimu. Preke ju paimta is pastomato 2021.01.27, pinigai negrazinti. Paaiskinimas "nematom sandelyje".
Valio, pagaliau ismusiau pinigus! Gal del 16 eur ir nenumirciau, bet cia principo reikalas. Nuo 01.27.....
Tokių a******ų dar nemačiau. Prekės laukėme 2 mėnesius, dabar pranešė, kad dar reiks mėnesį laukti. Dar akis draskė, kai klausinėjome kada pagaliau mus pasieks prekė. Jeigu nesugebate laikytis nurodytų terminų, nepardavinėkite prekių, kurių neturite ir negalite gauti. Bus susisiekta su Gen. direktoriumi.
Kompiuterio staliukas
2021-02-15 13:03:31 IP 28m9tu3q
Pirkau staliuka, pervedes pinigus issigandau kai pamaciau atsiliepimus. Bet staliuka gavau laiku ir netgi sakyciau labai informatyviai. Asmeniskai, tik labai teigiamai galiu atsiliepti apie sia imone. Pas juos kaip suprantu, kazkokios problemos buvo su tinklalapiu ar vadybininkais gal todel tiek daug neigiamu atsiliepimu.
Nijolė 2021-01-08 14:32:40
NESINAUDOKITE sitos..vadinancios save parduotuve..-IMUPERKU.LT PASLAUGOMIS!!Tai yra sukciu s*****i!!preke buvo atsiusta ne tokiu ismatavimu, kaina taip pat neatitiko!Grazinus preke, ir pradejus mano pacios iniciatyva po savaites Jiems skambinti...-pradzioj pasakas bande sekti, kad nemato prekes grazinimo..paskambinau Venipak ir suzinojau ju kurjerio iskvietimo nr., darbuotojo, kuris paeme grazinta preke, -viska surasiau JIEMS!!Ir atsakymo NERA! Tel.ragelio jau nebekelia!!-nes kaip pasiskaiciau (gaila..., kad po pirkimo..)internete, pirkeju apgautu- PILNA!!Tad-isvados aiskios!!p.Marius Petrosevicius, kuris yra KELIU intern.pard. (tuo tarpu ir IMUPERKU.LT)direktorius, elgiasi nesaziningai!
Pagaliau! Po ilgokų!! rašinėjimosi pasiektas kompromisas... pinigus už grąžintą Jiems prekę gavau.
Pirkėja 2020-12-03 18:52:40
Labai gaila, kad nepatikrinau atsiliepimų prieš prasidėdama. Tai mano pirmas ir paskutinis kartas su šita kontora. Prekės laukiau 2 savaites, gavau ją apgadintą, su pažeista pakuote ir netinkamą naudoti. Pardavėjas pasiūlė grąžinti siuntą, buvo vargo vakarienė, kol grąžinau, nes vis nesuveikdavo jo duoti kodai. Privertė lakstyti pirmyn atgal prie paštomatų. Galų gale išsiunčiau prekę, o pinigų man negrąžina jau daugiau kaip 2 savaitės. Atsakymas jų vis tas pats - mūsų atsakingas darbuotojas dar nepateikė informacijos apie jūsų grąžintą prekę, todėl pinigų grąžinti negalime. Pagal jų taisykles nurodyta, kad pinigus jie grąžina per 5 d.d. apie jokį atsakingo darbuotojo neatsakingumą ten neužsimintą. Neprasidėkite su šia šaraškinų kontora, apeikite dideliu lanku, pasitaupykite pinigus, laiką ir nervus. NEREKOMENDUOJU NIEKAM TURĖTI REIKALŲ SU JAIS!!!! IMUPERKU.LT YRA NEPATIKIMA EL.PARDUOTUVĖ.
pinigus už prekę grąžino tik po mano kreipimosi į vartotojų teises.
Viktorija 2020-01-29 10:38:34
Pirkau motociklą vaikui už nemažus pinigus. Iš pradžių bijojau nes parduotuve turi neigiamų atsiliepimų. Bet likau nustebinta. Aptarnavimui neturiu priekaištų. Labai paslaugūs labai rūpestingi! Issprendeme viską puikiai! Noriu padetoki jums ir palinkėti didžiausios sėkmės! Ačiū!
Jokia čia ne pirkėja, nereikia lialia. Nepadės feikiniai atsiliepimai jums, imuperku.lt, reputacijai jūsų ateina galas.Neimu ir neperku.
Esu nusivylusi šia įmone ir jos darbo principais. Visiškai nepatikima įmonė, prie užsakymo rašo vienus pristatymo terminus, po to juos vis nukelia. Tikėtina iš Alli express prekė greičiau jus pasieks ir ten bent atsakomybę neš. Čia atsainus požiūris ir nekompetetingi darbuotojai. Siūlydami pigią kainą tik pasinaudoja pirkėjais. Neprasidėkite su jais.
Užsisakėme konstruktorių iš šiaudelių vaikui: https://imuperku.lt/konstruktorius-vaikams-is-siaudeliu-210-el ir išpakavome tik praėjus keliems mėnesiams. Pasirodė mažai detalių, nes turėjo būti 210elementų, perskaičiavus detales, ir iš tikrųjų trūko, šiaudelių tik 92, jungimo dalių 120, trūko ir kitų ant pakuotės nurodytų dalių. taip pat užsakiau https://imuperku.lt/jericho-roze. Įpakuota maišelyje, todėl aptrupėjusi, be jokios instrukcijos ar aprašymo kas čia... Labai nusivyliau.
Pirkėjas Ernestas
2020-08-05 17:46:14 IP 2ju3kvrm
Imone dirba tragiskai.
Uzsakytas sketis. Pristatymas 5-10 darbo dienu.
Pristate po 15 darbo dienu. tada be varstu ir nekokybiskai supakuota.

Teatrase gamintojo paklausim.
Neturekit su jais reikalu
2020-01-29 Uždarbis.lt buvo skelbtas įmonės konkursas logotipui sukurti Imuperku.lt. Labai atsainiai pasielgta. Dizaineriai dėjo pastangas logotipui sukurti. Pagal konkurso sąlygas, net jei ir nerado tinkamo sprendimo, privalėjo sumokėti vienam iš konkurso dalyvių. PABĖGO NESUMOKĖJĘ! Atsakau už savo žodžius. Daug apgaulės šioje įmonėje...iš visų pozicijų.
Man labai gaila savo laiko, bet norėčiau patalpinti perspėjimą rinktis kitą bendrovę. Net kelis kartus turėjau nemalonias situacijas si imuperku. Jų asortimente vien brokuotos prekės už kurių pristatymą sumokėjus vistiek reikia atvykti pakeitimui, žinoma, kad už pristatymą pinigų negrąžina ir dar reikia įrodinėti, kad ne mano kaltė dėl gamybos broko. Geriau nepirkti iš tokio tipo įmonių- tikra šaraškina kontora. Labai tikiuosi, kad skaitote komentarus prieš perkant! Praėjus daugiau kaip metai po vienos nemalonios situacijios su imuperku ir ieškant man reikalingų prekių, jų www radau ko man rekia, visai pamiršus apie jau turėtą nesmagumą. Užsisakius, po savaitės gavau (ilgokai nes karantinas, viskas suprantamai) sugadintus ir sudaužytus daiktus. Iškarto parašiau laišką paaiškindama situaciją: atsiėmiau iš omnivos sudaužytas prekes, kurių pakuotė nebuvo pažymėta, jog dužtantys daiktai, nebuvo supakuota su oro pagalvėlėmis-pakuoja stiklą į paprastą dėžę. Gavau autoatsakymą - susisieksim. Po kelių dienų vėl parašiau laišką, tuomet teko plėšyti pakuotę, ir fotografuoti turinį kelis kartus, kad įrodyti jog neapgaunu. Po savaitės negavus normalaus atsakymo, ar man grąžins pinigus ar pakeis prekes, paskambinau ir t.t. žinoma, atsakymas buvo susisieksim. Labai nekompetentingi darbuotojai pradedant nuo prekių kokybės tikrinimo, pakavimo neišmanymo ir baigiant kliento problemos sprendimo bei "švarios" verslo veiklos. Ilgai neišsiplečiant, jau mėnuo kaip neturiu nei prekių, nei grąžintų pinigų! Žemo lygio veikla.
Keista verslo praktika.
Sumokėjau pinigus už prekes, vos ne po mėnesio sulaukiau "vaikiško" pobūdžio žinutės, dar turiu pats skambinėti ir aiškintis kas ir kaip? Aplenksiu jūsų "elektronine parduotuvę" ir kitiems nerekomenduosiu.
Viktorija 2020-01-29 10:38:34

Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%