VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė UAB UCS Baltic.

Straipsniai, kuriuose minima UCS Baltic

Straipsniai apie UAB "UCS Baltic"

IT solutions for hospitality
aukstesnes paslaugu kokybes siekiantiems sveikatingumo ir pramogu centrams sprendima siulo gymgest
Aukštesnės paslaugų kokybės siekiantiems sveikatingumo ir pramogų centrams sprendimą siūlo "GymGest" 2019-11-25
Tendencijos rodo, kad turistų perpildytiems pakrančių miestams ir istoriniais paminklais viliojančioms Europos sostinėms vis patrauklesne atsvara tampa sveikatingumo, sporto ir pramogų centrai. Tam, kad juos valdyti būtų galima kuo efektyviau, o operatoriai visą dėmesį galėtų skirti paslaugų kokybei, šiam sektoriui valdymo sistemas kurianti Italijos bendrovė "Zucchetti Itaca" siūlo valdymo sprendimą "GymGest"...
keiciasi asociacijos eepa vadovas
Keičiasi asociacijos EEPA vadovas 2015-12-30
Elektronikos platintojų asociacijos EEPA direktoriumi nuo gruodžio 29 d. paskirtas Linas Ivanauskas. Jis pakeitė iki tol vadovavusį Mantą Varašką.
del snoro akciju emisijos kreipsis i es teisingumo teisma
Dėl "Snoro" akcijų emisijos kreipsis į ES Teisingumo Teismą 2015-12-18
Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT) dėl neužregistruotos "Snoro" akcijų emisijos kreipsis į ES Teisingumo Teismą. Sprendimą lėmė dviprasmiškumai, kilę į Lietuvos teisinę sistemą perkeliant Indėlių direktyvos nuostatas.
lietuvoje startuoja nauja tarpusavio skolinimo platforma
Lietuvoje startuoja nauja tarpusavio skolinimo platforma 2015-12-09
Lietuvoje veiklą trečiadienį pradeda nauja tarpusavio skolinimo platforma "Paskolų klubas", kurios steigėjai siejami su vartojimo paskolų bendrove "Bobutės paskola".
Kavinėms rado sprendimą, laiką priderindami prie VMI 2015-05-13
Artėjant šiltajam sezonui, "UCS Baltic" pasiūlė sprendimą, kuris leidžia kasos aparatą pakeisti išmaniuoju įrenginiu. Programėlei parinktas metas, kai įsigaliojo nauji reikalavimai dėl kasos aparatų.
Antradienį dienraštyje "Verslo žinios" skaitykite 2015-05-12
Nepriklausomos valdybos be įgaliojimų. Dar iki rudens bent keturiolikoje didžiausių valstybės įmonių į atsinaujinusias valdybas turi būt paskirtas kas trečias nepriklausomas valdybos narys. Tačiau sąmoningai ar ne apsižiūrėta, kad jų funkcijos tebus formalios, nes strateginius sprendimus ir toliau priiminės nepamainomos ministerijos, o ne kokybiškai atsinaujinusios valdybos.
vizgirda pradziai pasitelke nicholsono picerija
Vizgirda pradžiai pasitelkė Nicholsono piceriją 2015-05-02
JAV atsiskaitymo prekybos vietose sistemų kūrėja "Revel Systems" pradeda veiklą Lietuvoje. Kitaip nei daugelis užsienio investuotojų, bendrovė čia turės ne tik pardavimo atstovybę ir IT plėtros bei palaikomąją komandą, teiksiančią paslaugas ne tik kitoms šalims, bet ir mūsų rinkoje.
Įmonės euro įvedimui neišlaidauja 2014-10-13
Prekybos įrangos tiekėjai ir aptarnautojai artėjant eurui fiksuoja tikrą bumą, banknotų ir monetų įrangos paklausa auga kartais, tačiau, palyginti su estais, išleidžiame kur kas mažiau.
Lietuvoje atsidarysiantis "Subway" bendradarbiaus su "UCS Baltic" 2014-03-05
Netrukus duris Lietuvoje atversiantis JAV greitojo maisto tinklas "Subway" savo užkandinių prekybos sistemai valdyti pasirinko lietuvių bendrovės "UCS Baltic" sprendimą "R–Keeper".
Sistemos "vinis" – grįžta tikri pinigai 2011-09-08
Nuolaidų kortelės ar lojalumo programos Lietuvoje netruks pasipildyti tarptautinio tinklo "Lyoness" paslauga. Jos dalyviams nuolaidos pirkėjui grįžta ne simboliniais litais, o grynaisiais į banko sąskaitą.
Dėl nenoro skolinti bankais nepatenkintas kas trečias verslininkas 2011-05-30
Pernai apie ketvirtadaliui paskolų prašiusių įmonių iš bankų išėjus tuščiomis, o dešimtadaliui net negavus atsakymo, kodėl paskolos negaus, per artimiausius metus verslas aktyviau dairysis kitų finansavimo šaltinių: išperkamosios nuomos, prekybos kreditų, faktoringo, išankstinio mokėjimo. Kai kurios įmonės alternatyvą bankams rado skolindamosi iš gyventojų.
Vieni džiaugiasi, kiti praradimus skaičiuoja 2011-03-24
Finansų ministerijos siūlymą atsisakyti kasos aparatų privalomos priežiūros jų naudotojai sveikina, o kasos aparatus tvarkantis verslas šio žingsnio padarinius prilygina suirutei.
Vietoje įprasto meniu – "iPad" 2011-03-18
Netrukus kavinėje ar restorane vietoj įprastinio popierinio meniu padavėjas jums pasiūlys planšetinį kompiuterį, tad elektroniniame meniu išsirinkę ir užsisakę patiekalus galėsite naršyti po internetą, pasitikrinti paštą ar pažaisti. Atėjote su savo "iPad"? Ne bėda – prie restorano meniu galėsite prisijungti.
Paslaugų vėl reikia – sunkmečio baimės sklaidosi 2010-08-22
Šiemet viskas juda geriau, džiaugiasi IT sistemas paslaugų ir pramonės įmonėms diegianti UAB "UCS Baltic". Pernai skaičiavusi smukusias pajamas, bendrovė šiemet apyvartas tikisi vėl gerokai padidinti. Augimą planuoti leidžia drąsiau investuojantys klientai ir nauji produktai, pritaikyti taupančiam verslui.
Apskaitos sistemos politikų algoritmų nesupranta 2009-06-25
Padidinus PVM, skrupulingai kiekvieną centą skaičiuojančios įmonės bus priverstos leisti pinigus kasos aparatams perprogramuoti ir apskaitos sistemoms tobulinti, nes dukart per metus keičiamų mokesčių šios sistemos nesupranta. O didesnėmis įplaukomis į biudžetą verslas smarkiai abejoja.

Taip pat rekomenduojame

Baltic Master
Šaldymo, kondicionavimo, restoranų įranga, baldai

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 27 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
Audores
Restoranų, kavinių ir barų įranga

Adresas: J. Kazlausko g. 21, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: restoranų, kavinių, barų įranga; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; šaldymo įrenginiai.
AUDORES – tai tarptautinė kompanija, kurios specializacija – kokybiškos restoranų įrangos tiekimas bei priežiūra. Savo veiklą įmonė vykdo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone. Kiekviename regione dirba profesionalų komandos, užtikrinančios operatyvų užsakymų priėmimą ir atlikimą bei visapusišką pagalbą ir...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Index
Pramoninė šaldymo įranga, šaldymo kameros, vitrinos

Adresas: A. Strazdo g. 64, LT-48460 Kaunas.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „INDEX“ siūlo šiuolaikinius, tiek standartinius, tiek ir nestandartinius sprendimus komerciniam ir pramoniniam šaldymui, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją, projektuoja šaldymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas. Didelę patirtį turinčių kompanijos specialistų žinių bagažas, patikimų tiekėjų ir...
Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Vilniaus festivalio baigiamasis koncertas – su "Likimo simfonija"
Vilniaus festivalio baigiamasis koncertas – su "Likimo simfonija" 06-20 11:05
Birželio 22 d. Vilniaus festivalį užbaigs maestro Modesto Pitrėno diriguojamas Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro (LNSO) ir pianistės Mūzos Rubackytės koncertas "Likimo simfonija". Jo...
Autorių teisių direktyva – ne visada reikia būti pirmąja kregžde
Autorių teisių direktyva – ne visada reikia būti pirmąja kregžde 06-20 10:48
Iki šių metų birželio 7-osios Lietuvoje, kaip ir kitose ES valstybėse, turėjo būti įgyvendinta dar 2019-ųjų kovą priimta daug aštrių diskusijų sukėlusi naujoji Autorių teisių ir gretutinių teisių...
Nelegalių Juodkrantės pastatų istorija: valdininkai valstybei turės atlyginti kone 10.000 Eur žalos
Nelegalių Juodkrantės pastatų istorija: valdininkai valstybei turės atlyginti kone 10.000 Eur žalos 06-20 10:25
Du buvę Klaipėdos apskrities valdininkai, dėl netinkamos valstybinės priežiūros statant vėliau neteisėtais pripažintus pastatus Juodkrantėje, turės atlyginti 9.746 Eur žalos valstybei.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Manchester United 15,54 +0,71%
Twitter 60,85 +0,23%
Hewlett-Packard 28,67 +0,10%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%
Chevron 103,03 -3,77%
AIG 46,85 -3,94%
Goodyear 16,77 -4,28%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,71 +2,90%
Ryžiai 493,00 -0,40%
Apelsinai 0,61 +3,39%
Dujos (JAV) 2,89 +10,31%
Anglis 107,04 +16,07%
Varis 10161,97 +8,98%
Kava 4,11 +10,48%
Benzinas 2,12 +6,53%