Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UADBB Mano Brokeris

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UADBB "Mano Brokeris"

Atsiliepimai apie UADBB "Mano Brokeris"

Parašyk savo nuomonę apie UADBB "Mano Brokeris"

Pirmutinė vieta, nuo kurios reikia bėgti kuo toliau. Nemažai metų draudęs automobilius per šią įmonę, šiemet gavau pasiūlymą su kosmine kaina. Beveik savaitę "brokerės" Sandros Raguckaitės prašiau padirbėti ir padaryti pasiūlymą adekvačia kaina, bet dėl kompetencijos ir noro dirbti stokos jai to padaryti "nepavyko". Man pranešus, kad jos kaina per didelė ir ieškosiu kitos draudimo vietos, man buvo "patvirtintas" pasiūlymas per visas draudimo bendroves ir pateikta nuoroda mokėjimui. Dėl ko per juos turiu problemų ir nuostolių mėnesį laiko negalėdamas apsidrausti pigesne kaina, ką man su malonumu pasiūlė kiti draudikai. Elgesys nemandagus, akivaizdžiai tyčiojasi ir meluoja į akis, pagarbos klientui nulis. Jei pas ką norėtų darbintis šita mergužėlė, ginkite kuo toliau nuo savo durų. Pabandžius kreiptis į vadovą, rezultatas šokiravo. Kaip su tokiomis elgesio normomis jis tapo įmonės vadovu, čia klausimas ufonautams. Nemandagus akiplėša ir chamas. Nors geriausiai jį apibūdintų D. Poškos kūrinys "... žemaičių ir Lietuvos". Patikimumo nulis, pagarbos klientui nulis, kompetencijos nulis.
Nuoširdžiai esu dėkinga draudimo brokerei Monikai Pagirytei už jos profesionalumą, gebėjimą įsigilinti į išsakytus pageidavimus ir sugebėjimą greitai ir aiškiai atsakyti į visas užklausas bei surasti tinkamą produktą. Ačiū.

Dalia
Būkite atidūs drausdamiesi šioje kompanijoje, nes užrašai jų elektroninėje erdvėje labai jau skambūs. Norėjau apdrausti automobilį, užpildžiau anketą, paskaičiavo preliminarę kainą. Man ji pasirodė gana priimtina, net darant prielaidą, kad gali šiek tiek kaina pakilti.Tačiau paskambinusi darbuotoja man pasakė, kad draudimas man pabrangsta 40 %. Paklausus kodėl pasako jog jūsų atvejis išskirtinis. Automobilis nebuvo patekęs į jokią autoavariją. Po to kreipiausi į kitus draudėjus ir jie pasakė, kad nebegali pritaikyti didesnės nuolaidos, nes UADBB "Mano Brokeris" uždėjo 4% nuolaidą, kurią gali panaikinti tik ši kompanija. Tačiau UADBB "Mano Brokeris" teigia, jog man niekuo negali padėt ir užklausų anketų nenaikina, todėl kiti draudikai negali pritaikyti didesnės nuolaidos draudimui. Taigi būkite labai atidūs.
Na anksčiau naudojausi jų paslaugomis drausdamas visus savo automobilius, nes tikrai būdavo ir bendravimas geras ir kaina gera, tačiau šiemet atsiuntė pasiūlymą su kosmine kaina, o kai paklausus kodėl pakilo tiek kaina, pradėjo sekt standartines pasakas apie servisų pakeltas kainas ir draudikų padidintas įmokas. Tai bet atsisakiau jų paslaugų, nes pažiūrėjau kad pas draudikus tiesiogiai perkant gaunasi dar geresnė kaina. Dar radau kitus brokerius iš brokeriukas.lt kurie pigiau nei draudikai pasiūlė, bet kai pasiūlymas skiriasi tik 27 centais tai tada manau galima jau tiesiai iš draudimo bendrovių pirkt, bus taip sakant patikimiau.
Vytautas Vaitiekėnas
2016-08-30 09:12:54 IP 28mc1k2n
Esu dėkingas draudimo brokerio asistentui p.Mantautui Ignotui už malonų bendravimą, greitą darbą ir suteiktą informaciją. Geros dienos! Su pagarba Vytautas.
Bandziau isigyti privaloma transporto priemones ir KASKO draudimus sitoje draudimo tarpininkavimo kompanijoje. Brokerio asistente Vigita Čekanavičiūtė labai nekompetetingai atsakinejo i pateiktus klausimus arba tiesiog negalejo atsakyti, bei pateikti alternatyvas. Galiausiai pasiule kreiptis i kitas draudimo kompanijas. Didelis kompetencijos trukumas, nerekomenduoju tureti su jais reikalu.
Šiandien bandžiau įsigyti PTPD iš šios įmonės internetu. Paskambinusi konsultantė Ligita pasiteiravo duomenų, tada dar kelis kartus skambino jų pasitikslinti. Galų gale, paskambino 4 kartą ir pateikė pasiūlymą su neadekvačia kaina, pasiteiravo kokia tai bendrovė, Sigita gana arogantiškai atsakė "O koks skirtumas?". Perklausiau dar kelis kartus, tačiau atsakymas buvo panašus. Nerekomenduoju draustis pas šiuos brokerius.
Laba diena, tikrai esu patenkintas šiuo draudimu, nes čia siūlomos geros draudimo sąlygos ir kaina... Puikus, malonus aptarnavimas, kuris užtrunka vos keletą minučių, ir labai greitai atsiunčia žalia korta.

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Cisco 41,72 -13,73%