Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Zinzino

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Zinzino

Atsiliepimai apie UAB Zinzino

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie UAB Zinzino

Si kompanija apgaudineja zmones, bukite atsargus!!!! Atsiuncia apmoketi saskaita su pasirinktais produktais, nieko nepasako apie abonimenta!!!!! Susimoki, gauni produktus, o po menesio sistema vel uzsako produktus, kuriu tau nereikia ir nuima pinigus nuo saskaitos. Gerai, lad as Anglijoje ir cia tau pinigus grazina!!!!! Tik kompanija varda susigadina.
Darius / Zinzino
2019-03-27 17:51:55 IP 2bef30dr
Birute 2019-03-25 20:56:30
Turiu Zinzino aparata, kurio kuri laika nenaudojom....Noriu uzsisakyti kavos kapsuliu, filtra ir nukalkinimo priemoniu.Laukiu info, aciu
Laba diena, Birute.
Susisiekite su manimi el.paštu ar telefonu, aptarsime Jūsų situaciją ir surasime palankiausią Jums sprendimą.
Darius (+370 620 53991)
Irma 2019-03-14 16:42:53
Turite omenyje is Zinzino?
Taip, kavos kapsulės iš Zinzino kompanijos. Jeigu, vis dar reikia, parašykit ar paskambinkit 8 655 62375.
Lina 2019-03-13 22:06:43
Ar jau gavote informacijos kaip įsigyti Zinzino kavos kapsulių? Jei ne, parašykite, padėsiu užsisakyti.
Turite omenyje is Zinzino?
Irma 2019-02-06 13:47:28
Noreciau isigyti kavos kapsuliu.
Noreciau isigyti kavos kapsuliu.
Romalda 2019-01-29 11:54:16
Sveiki, rašote, kad galite padėti įsigyti Zinzino produktų, mane domina BalanceOil (kapsulės), kokia tai būtų vieno buteliuko kaina. Ačiū už atsakymą
Laba diena p. Romalda. Parašykit man į elektroninį paštą plačiau viską papasakosiu. nerijuslithuania@gmail.com
Nerijus 2018-06-10 15:35:48
Sveiki. Su šeima vartoju Zinzino produktus ir tikrai pirmus požymius jau pastebėjom. Mes kaip ir visi skeptikai netikėjom jų veiksmingumu kol patys to neišbandėm ir dabar galiu drąsiai pasakyt, kad tai veikia, o rašantys neigiamus atsiliepimus pirmiausia turėtų išbandyt Zinzino produktus ir įsitikint jų veiksmingumu prieš komentuojant. Norintys išbandyt Zinzino produktus rašykit padėsiu jų įsigyti.
Dalyvavau seminaruose - įdomu.
Pabandžiau jūsų papildus - neblogai.
Jūsų "darbuotojas" buvo malonus - ruošiausi prisijungt prie jūsų komandos.
Patikėjau tuo žmogumi, jo žodžiu - atlikau eilę darbų jo prašymu ir, deja, nesulaukiu galutinio atsiskaitymo jau METUS. Bandžiau prašyti draugiškai, kalbėtis rimtai, reikalauti griežtai, rašyti laiškus...
Tai žiaurus "šaukštas deguto" į visą mano patirtį su Zinzino...
Labai nenoriu to daryti, todėl, kol kas, neminiu to žmogaus vardo, pavardės, adreso. Tačiau nematau kitos išeities, nei viešinimas visais įmanomais būdais. Gal, draugai/kolegos galės jam padėti jo situacijoje? Aš, ir ne tik aš, kreditavau metus - daugiau nebegaliu. Ir mes tokie tikrai ne vienas, ne du ir ne trys... Patarkite, ką daryti?
Sabina r Repcenkiene 2017-03-11 12:07:22
Parasykite prasau kur galima uzsisakyti kavos kapsuliu
Jei dar nesužinojote kaip užsisakyti kavos kapsulių, parašykite.
Sabina r Repcenkiene
2017-03-11 12:07:22 IP 28m83oom
Parasykite prasau kur galima uzsisakyti kavos kapsuliu
Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi apie Zinzino produkciją.

Kaina, prieš perkant Zinzino Balance aliejų, tikrai gasdino: tuomet mokėjau už paketą 239 eur su įsipareigojimu pirkti papildomai buteliukus 12 mėn. Nors ir žmogumi, kuris man suteikė informacijos apie šio aliejaus poveikį, pakankamai gerai pasitikėjau, tokia suma atrodė bauginanti.

Tačiau, pradėjus jausti pokyčius organizme, jau po pirmo mėnesio, supratau, kad vertė, kurią gaunu, yra žymiai didesnė nei sumokėjau. Visų pirma, bendra savijauta pagerėjo ir atsirado daugiau energijos dirbti. Antras svarbus dalykas, kodėl būtent šiuo šaltuoju metu rašau atsiliepimą, buvo labai lengvas persirgimas peršalus: jokios temperatūros, gerklės skausmo, erzinančios slogos. Daugiau nei 30 metų nė kart neteko taip lengvai persirgti peršalimu. Šiek tiek pakosėjau keletą dienų. Viskas! Imuninė sistema sutvarkyta. Geriu šį aliejų jau penktas mėnuo. Geria ir visa šeima. Jokių kitų vaistų nė lašo! Nei vienos prarastos darbo dienos dėl blogos savijautos per šį laiką.
Noriu nuo visos šeimos nuoširdžiai padėkoti p.Kęstui už šį tikrai veikiantį natūralų produktą. Planuojame įsigyti ir kitų šios kompanijos produktų. Jau žymiai drąsiau, kai žinai, kad išleisti pinigai nenueis į balą. Pastebėjau, kad ir kainos sumažėjo ko ne dvigubai per šį trumpą laiką. Ačiū labai.
P.S.Keista skaityti neigiamus straipsnius, kai žmonės net nepabando, o jau parašo kažką blogo..
Janina 2015-04-01 10:13:19
Turėjau ne vieną lėtinį uždegimą, kurie rutuliojosi vienas paskui kitą, kurių negydo vaistais, o visi gydytojai kartojo kaip susitarę: stiprinkite imuninę sistemą. Pagaliau sutikau pažįstamą, kuri geria Zinzino žuvies taukus su alyvuogių aliejumi ir po 4 mėn. žuvies taukų vartojimo, jos organizmas pradėjo keistis į gerąją pusę.
Užsisakiau ir aš. Tiesa brangu, apie 40 EUR buteliukas mėnesiui. Papildomai dar užsisakiau 2 buteliukus (dviem mėnesiams) vitaminų ir mineralų (imuninės sistemos stiprinimui). Geriu jau pusę metų. Pagal Zinzino kompaniją, pagerėjimas turi pasijausti po 4 mėnesių, aš pagerėjimą pradėjau jausti po 5 mėnesių. Dalis lėtinių uždegimų jau dingo.Tikiu, kad pagėrusi dar ilgiau, tikrai atsistatys organizmas.
Tik būkit įsitikinus, jog geriat kiekį atitinkantį kūno masę, taip greičiausiai bus pasiektas rezultatas :)
Jėzus 2015-01-03 01:52:33
Pritariu Pavel, Anglijoje praktiškai toks pats kavos aparatas (skiriasi tik spalva) kainuoja 79 svarus, tai yra maždaug 3 kartus pigiau nei šioje kompanijoje, o kava maždaug per pus pigiau. Jei konkrečiau, tai kalbu apie kompanijos Rombouts internetinę parduotuvę rombouts.co.uk.
Šaiip tai aparatas, jei toks pats, Rombouts kainuoja 119, 95 svarų. Plius siuntimas kiek suprantu....
Pavel 2013-11-19 17:26:43
Ši įmonė verčiasi apgaudinėdama žmones ir įtikindama žmones, kad sumokėjus pinigus ir nieko neveikiant tiesiog savaime plauks pinigai. O patys kavos aparatai ivertyti 1000lt ir daugiau nors lietuvoj paprastuoje parduotuveje uz 600 lt galima nupirkt daug geresni ir kokybiskesni aparata, pas mane aparatas pagedo po puse metu naudojimo ir dabar nera kaip pateikti i garantini remonta, nors jis neva priklauso visam gyvenimui...
Niekada niekas Zinzino kompanijoje nesakė, kad nieko neveikiant plauks pinigai. Čia ne loterija - dirbi daug, daug ir gauni, nieko neveiki, nieko negauni:)
Įsigiję aparatą, matyt, pamiršote, kad jam filtrą reikia keisti kas tris mėnesius, nukalkinti 2 kartus per metus (specialiu Zinzino e-parduotuvėje perkamu citrinos rūgšties tirpaliuku). Jis greičiausiai užkalkėjo, be to, aparatas bijo minusinių temperatūrų. Kitais gedimų klausimais skambinkite į Švediją, į biurą (jame dirba lietuviškai kalbančios merginos, kurios, manau, madės jums šioje situacijoje).
Beje, pati turiu ne vieną aparatą ir jie veikia puikiai, o aš ir mano artimieji mėgaujamės aukščiausios kokybės kava ir aptarnavimu. Tad labai gaila, kad jūsų tokia nesėkminga patirtis...

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%