Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Zauberis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Zauberis

Atsiliepimai apie Zauberis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Zauberis, UAB

Nukentėjau ir aš 2014m. po pusės metų atsirašinėjimo (jau nešneku apie atsiliepimą telefonu) ir įtikinėjimo grąžinti pinigus (~31eur) mečiau šį reikalą, nes tai kainuotų daugiau pastangų ir pinigų nei tai verta.Matau, kad šis vaikinas ir toliau tuo naudojasi. Sutiksiu........
TAVORUBAI.LT AFERISTAI SUKCIAI
2015-05-04 16:03:25 IP 78.63.137.148
Svetaine Tavorubai.lt kuri priklauso UAB "Zauberis" yra a f e r i s t a i, s u k c i a i ! Tai irodo begale Valstybinei vartotoju teisiu apsaugos tarnybos surasyti nevykdomi sprendimai http://www.vvtat.lt/index.php?624823818 Nepirkite, ispekite visus kitus! Prarasite pinigus, o atgauti pagal Lietuvos Respublikos istatymus bus begalo sunku, brangu ir atims daug laiko, nervu ir sveikatos! Tai eilinis irodymas, kad Lietuvoje istatymai palankus aferistams ir sukciams, kad nedirba savo darbo atsakingos institucijos, valdzia!
Sveiki, as taip pat pries savaite pakliuvau i sios UAB Zauberis imones pinkles, pirkau 50eu vertes preke, jei kas nors imsis veiksmu kad susigrazintu pinigus, as tikrai prisideciau, mano el.pastas jonaityte.ruta@gmail.com jei turite man vertingos informacijos susisiekite.
a*******i, buvau parasius policijai pareiskima tai gavau laiska kad iskelta baudziamoji byla, veliau nuvaziavau pasiteirauti kaip viskas einasi tai policijoj pareiske kad pagal naujus ystatymus jau jie negali kelt bauziamos bylos, liepe kreiptis i teisma. Neesme kad pinigus uz uzsakyma sumokejau dar pries to ystatymo patvirtinima. Zodziu ranka ranka plauna tiek policijoj tiek kitose institucijose.
Henrikas 2015-02-13 18:39:45
s*****i, kur žiūri atsakingos institucijos. Ar Lietuvoje jau niekas negina vartotojo?
Manau, kad negina.Instituciju privise gausiai, bet atsakymus suraso (zinoma neprikibsi)pagal priimtus istatymus.Tie gynejai yra "bedanciai".Formuluotes tokios-"galimai pazeide", nors irodymai pateikti negincijami ir akivaizdus, priimsime "rekomendacinio pobudzio"nutarima ar pan nesamones.O EP pateikus skunda pareikalavo issamiu duomenu apie mane, nes reikia zinoti "su kuo dirbti".Bet kad dirbti reikia ne su manim, as nieko neapvogiau.
Baisu! Pasirodo ne aš vienas toks : (Nu "š*******o" turgelis... Aš ir prekę užsisakiau 2014.12.08
ir laukiau kantriai prekės nebuvo....tada paprašiau, kad grąžintų pinigus. Ir ką?
Esu apgauta.2015.02.06d.uzsisakiau prekiu uz 83 eurus.Uzsakymo Nr.2117.Apmokejau tuojau pat, nes taip nurodyta.Internetu perku daznai, dar neteko buti taip apmulkintai.Kreipsiuos i visas imanomas instancijas, as laiko turiu, negaliu pakesti, kai is manes daro kvaili.
Sveiki, buvo parašytas skundas vvtat, ir tikriausiai buvote informuoti, taigi dar kartą gražiai prašau grąžinti (472, 00 Lt) 136, 70 eur. šia sąskaita LT834010044300316572 KITU atveju bus kreipiamasi į kitas institucijas UZSAKYMO ID 1824 užsakyta, beje iš internetinės 'parduotuvės' tavorubai.lt

nuo lapkričio mėnesio nei prekės, nei pinigų.Kantrybė trūko, eisiu iki galo, bet pinigus atgausiu.Tik nesusigundykit pirkti iš šitų sukčių.
Neatsitiktinai ir įmonės pavadimas pasirinktas (Švarintojas-vokiškai). Tad 'apšvarino' jis ir mane, tris mėnesius vis ragindamas palūkėti prekės. Būtina uždaryti šią niekšišką jo veiklą?
Janina 2015-01-07 14:11:28

Mes tail pat manau jay esame nukentėję. Tai galiu prisijungti prie jūsų.

Pagarbiai, Janina
Galite man rašyti į el.paštą jurbikiene@gmail.com.
Janina
a*******i.... nei prekes, nei pinigu....
Nepatikima imone, as jau pasipuoliau.
Aleksandr 2015-01-05 11:55:07
Yra nukentejusiu. Kaip su jumis susisiekti?

Mes tail pat manau jay esame nukentėję. Tai galiu prisijungti prie jūsų.

Pagarbiai, Janina
Nesiūlau pirkti iš puslapio www.vaikuturgelis.lt. Prieš naujus (2014 12 30) nupirkau el.būdu vaikui maudymosi kostiumėlį. Tai iš įmonės iki šios dienos (2015 01 07) jokių žinių, nors perkant prekę buvo nurodyta, jog gavus pinigus išsiųs per 1-2 dienas. Į laiškus neatsakinėja ir telefonas išjungtas. Pasirodo dėl jų veiklos vartotojų teisės gavusios daug skundų. Pasidalinkite su kitais, kad būtų mažiau apgautų. Janina
D 2015-01-03 17:48:09
Gal yra nukentejusiu ir norinčiu apsijungti ir kartu parašyti į policija?Bus dar rimtesne byla už sukčiavimus.Aš į vartotojù teises jau parašiau, bet reikétu ir į policija kreptis.Aš taip pat užsisakiau prekę prieš puse metu ir nei prekès, nei pinigu.
Yra nukentejusiu. Kaip su jumis susisiekti?
Nepakliukite i ju spastus, tai a*******s ir apgavikas
Interneto pinklės: prekę užsisakė, bet taip ir nesulaukė

Indra 2014-11-05 14:35:39
Buvau beperkanti vaikiska kilimeli, bet tuomet radau nemazai stai tokiu atsiliepimu kaip sie. Tikrai issigandau, ir nutariau nebesusigundyti gera kaina. Bet susisiekiau su paciu pardaveju. Ka galiu pasakyti, mane tikrai maloniai nustebino... Pasakiau, kad radau stai tiek atsiliepimu apie nepristatomas prekes ir negrazinamus pinigus. Tiesa pasakius, jie ir patvirtino, kad buvo tam tikru problemu. O labiausiai nustebino, kaip jie stengesi su mano uzsakymu... Zinodami, kad as nedristu pervedineti pinigus, jie patys atvyko iki manes, pristate patys uzsakyma. Tikrai nezinau visko kokia situacija sios imones, bet tai, kaip jie issprende mano klausima, mane svelniai tariant bribloske... Noreciau tiketi ir linketi, kad reikalai sioje kompanijo eitu tik i gera.
gal galite parasyti kontaktus (tel nr) kuriais su Jais susisiekete
Teko ir man " pabendrauti" su sitais A********S. Grasinau ir policija ir vartotoju teisem. Truko kantrybe ir parasiau paskutini laiska jiem, kad daugiau negadinsiu nervu. Jau buvau surasius skunda vartotoju teisem, bet netiketai pervede pinigus. Tikrai buciau ejus iki galo.
Jei kam aktualu UAB Zauberis direktorius Laurynas Gerikas
Užsakiau prekes ir aš. Nei prekių, nei jokio konmtakto iš tiekėjo pusės. Turiu suruošusi skundą Vartotojų teisėms. Eisiu iki galo. Nepatikima įmonė, kaip leidžia tokioms veikti.
Radau internete tokia informaciją. Neužsakinėkite drabužių interneto parduotuvėje RUBAI TAU. Jos savininkas Arturas Kozubovskis yra a*******s. Sumokate pinigus ir jokių prekių negaunate. Iš pradžių dar rašo, kad gausite po kelių dienų, po to, išsiaiškinsime kokios problemos, o paskui visai nustoja bendrauti. Puslapyje yra pasliūlymas užpildyti atsiliepimus, tai niekas jiems nepalankaus atsiliepimo nepatalpina ir visi skaito tik jų pačių sukurtus gerus atsiliepimus. Neįtikėtai įžulus žmonių apgaudinėjimas ir pinigų pasisavinimas, nesuprantu, kaip leidžiama tokioms įmonėms veikti.
Sveiki, ar galėtų kas nors parašyti šitų "verslininkų" vardus, pavardes?
Ieva 2014-05-07 13:00:52
Aš taip pat buvau įkliuvusi su šia įmone. grąžinau moteriškus batus už 299 lt ir niekaip negalėjau išsireikalauti grąžinti pinigų. guodė bent tai, kad pardavėjas atsakinėjo į e-mailus. Vis žadėjo iki vakaro grąžinti pinigėlius, bet... negelbėjo ir tai, kad parašiau, jog kreipsiuosi į policiją. nutariau eiti iki galo, parašiau pareiškimą policijoj, nuo apytiksliai 130 lt jau keliama baudžiamoji byla, o toks dalykas jau laikomas sukčiavimu ar kažkuo panašaus. sužinojau pašte, kas atsiėmė registruotą siuntinį, taip, kad turėjau realią žmogaus pavardę. informavau pardavėją apie savo veiksmus, tai per kelias valandas pinigai jau buvo mano sąskaitoj :) pasimokiau, kad būtinai reikia skaityti atsiliepimus, o jei įkliuvot, tikrai nepagailėkit laiko, su tokiais sukčiais galima kažkaip susitvarkyti... sėkmės visiems nukentėjusiems
Ieva, tu sužinojai vardą, tai kodėl neparašei, tai visiems, kure apgauti, per pus sumažintu rūpesčius.
mano preke uzsakyta 2014- 08-17 ir iki sios dienos nieko negaunu, nei pinigu nei prekes atrase el pastu kad per klaida mano preke nebuvo issiusta, tai neabejoju kad ir nebus issiusta
Diana 2014-08-23 15:45:00
Prekės pagal viska turi atkeliauti per 14 dienu, šiandien jau yra 23 diena... Bandžiau susiiekti telefonu, jis neveikia, per facebook ir email atrašė, prekės dar tik keliauja.... Aš nebesitikiu nei pinigus atgauti nei prekių sulaukti. Reikia su tokiais sukčiais kovoti o ne tik internete palikinėti komentarus, nes jie toliau lobs ir kvailins visus. Tai darykime ka nors!
Diana, ar gavote prekes? As pats pradedu panikuoti ar jie man atsius pirkinius!!! Kavilys, kad nepaziurejau googlei ka apie juos raso....
Nepatikima parduotuvė - man pirkus, prekės keliavo apie 2, 5 mėnesio, o kai jas išpakavau, paaiškėjo, kad viena ir iš užsakytų prekių ne to dydžio (užsakyta M, atsiųsta XL, o kita prekė visai kitos spalvos). Bandymas grąžinti prekes ar bent jas pakeisti truko dar porą mėnesių, kol galiausiai įmonės atstovai, liepę prekes atsiųsti paštu, atsisakė jas iš jo pasiimti, o sumokėti pinigai taip jiems ir liko. dar reikėtų pridėti 4 mėnesius trukusį nervų gadinimą.
Tikrai nepatikima internetine parduotuve. Patariu nieko is ju nepirkti. Jei nenorite gadinti laiko ir nervu.
Taip keista vien iš blogos pusės skaityt. Aš apsipirkau, viskas gerai, pristatė laiku ir daiktai atitinka nuotraukas ir kokybę. Sėkmės!
neprasidėkit su nei viena UAB Zauberio parduotuve. tik nervų daug susigadinsit ir tikėtina, kad pinigus prarasit
Edita 2014-04-25 18:24:19
Nereikia atsiprašinėti Živile, už komentarus, nes jie iš tikro nepristato prekių pirkėjams. Kokiam tikslui tada veikia tokia įmonė, kuri tik renka pinigus, laiko juos du mėnesius ir paskui duok die gražina... ??? Bandau išreikalauti, bet iš tikro nežinau, kaip ta sistema mokėjimai lt naudotis ir išvis kaip ten tie pinigai atiduria... ir kaip juos nusiimti...
Jūs turite iš mokėjimai.lt (nes jūs ten turite savo sąskaitą, pažiūrėkit ar tie pinigėliai yra. Jeigu yra padarykite pervedima į kitą savo sąskaitą i banko sąskaitą) (nuskaičiuoja 50cnt.) Nu mano pinigėlius irgi pralaikė. Vasario 12d. užsakiau prekių negavau...o tada jau laukiau! Kol neparašydavau laiško...tol niekas nieko. O tada dar komentarai... :)
Sėkmės Edita! (jeigu kas nesigaus rašykit z.sinkeviciute@gmail.com padėsiu ;))

P.S. Gretos laukiančiųjų pinigų žiūriu didėja...
Živilė 2014-04-25 13:52:48
Man atrašė jie laišką ir prisegė dokumentą iš mokėjimai.lt. Tai gi....pasitikrinkite sąskaitą mokėjimai.lt jūsų pinigėliai gali gulėti ten....o ne jūsų banko sąskaitoje. Aš to nežinojau...todėl tikrindavau savo banko sąskaitą kaip nėra pinigų taip nėra.....o dar perskaityti komentarai dar labiau užkaitino kraują. Ir telefonas neveikiantis.
ATSIPRAŠAU už komentarus! Bet visiems pamoka ir jums ir mums.
Geros dienos visiems!
ATSIPRAŠAU už komentarus! Bet visiems pamoka ir jums ir mums.
Geros dienos visiems!
Baisu! Pasirodo ne aš viena tokia : (Nu "š*******o" turgelis... Aš ir prekę užsisakiau 02.12 ir laukiau kantriai kantriai prekės nebuvo....tada paprašiau, kad grąžintų pinigus. Ir ką? Pinigų iki šios dienos negrąžina. s*****i!!!! Kam dar atnaujina savo svetainėje asortimentą? Toliau iš žmonių pinigus sunkia.... Ką bandysime kreiptis į vartotojų teisių saugos tarnybą.
Eliza 2014-02-03 16:49:39
daugiau nei du menesiai nei prekiu, nei pinigu. telefonai neveikiantys. tai imone, kuri dirba principu- issirinkot prekes kvaileliai, susimokejot, va kokie saunuoliai, na o dabar bye bye :) norit atgaut pinigus- bandykit ieskoti uzregistruotu adresu arba kreipkites i policija.
Gailiuosi kad anksciau situ komentaru nepaskaiciau
gal kam pavyko grazinti pinigus ?
s*****i..... kaip grazintin pinigu ?
nepatikima įmonė, siūlau nepasitikėti. Užsakytų prekių nepristato ir nenori grąžinti pinigų.
visiskaj nepatikima imone. neatsiskaito, prekiu nesiuncia, neprasidekit. kreipkites i policija.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Pagonybė artėja prie valstybės pripažintų religinių bendrijų
Pagonybė artėja prie valstybės pripažintų religinių bendrijų 06-25 14:19
Seime į priekį pajudėjo metus stalčiuje gulėjęs projektas dėl senovės baltų religinės bendrijos "Romuva" pripažinimo. Už valstybės pripažinimą "Romuvai" antradienį balsavo 46 Seimo nariai, prieš...
Rengiamasi iš naujo svarstyti nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo atveju
Rengiamasi iš naujo svarstyti nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo atveju 06-25 13:41
Seimas antradienį nusprendė iš naujo svarstyti įstatymo nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo metu. Ši pataisa į parlamentą grįžo po prezidentės Dalios Grybauskaitės veto.

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%