Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Z SERVISAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Z SERVISAS

Atsiliepimai apie UAB Z SERVISAS

Automobilių servisas Kaune

MES DIRBAME TAM, KAD AUTOMOBILIS JUMS NEKELTŲ PROBLEMŲ!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB Z SERVISAS

Koks 2021-11-25 15:28:18
Niekam nerekomenduociau z serviso.
Atveziau taisyt masina, sake reik tvarkyt purkstukus- tvarke 7d.d.
Po 4-5dienu masina vel nebevaziavo...
Ačiū už Jūsų komentarą, mums Jūsų nuomonė svarbi. Galbūt galite mums parašyti savo telefono numerį el. paštu info@zservisas.lt ar paskambinti tel. 8 639 03000 pabandysime išspręsti šį reikalą.
Niekam nerekomenduociau z serviso.
Atveziau taisyt masina, sake reik tvarkyt purkstukus- tvarke 7d.d.
Po 4-5dienu masina vel nebevaziavo...
Raimis 2020-11-10 19:44:42
Teko lankytis.Patikimas servisas, draugiskas kolektyvas.
Ačiū už Jūsų komentarą, mums Jūsų nuomonė svarbi.
Teko lankytis.Patikimas servisas, draugiskas kolektyvas.
Marius 2020-05-13 18:20:10
Nu vyrai truksta truksta profesionalumo. Padangu keisti nebegrisciau
Atsiprašome už neišpildytą lūkestį. Dėkojame už pastabas, jos padės mums tobulėti ateityje.
Nu vyrai truksta truksta profesionalumo. Padangu keisti nebegrisciau
Leonas 2020-04-13 22:20:55
Servisas TRAGEDIJA. Registracija padangų montavimui 15h, atvykus keliom min vėliau, man pasakyta, kad vietoj manęs įleido kitą automobilį, nes mano automobilio 15h vietoj nebuvo. Kodėl nepaskambinus, nepasiteiravus, gal aš jau už kampo? Sako lauk dabar. Nu ok. Laukiu. 15.45 įvariau savo automobilį ir, priėmėjo, kuris beje karantino metu priima žmones be kaukės, paprašyta, kad keičiant padangas mažiau priveržtų ratus, nes ankstesniam servisui per stipriai prisukus ratus, keičiant stabdžių skystį buvo neįmanoma atsukti. Tai nugirdęs darbininkas, rūkantis ant suoliuko, pats būdamas mažo ūgio ir smulkaus sudėjimo, pašaipiai pradėjo komentuoti, kad "gal reikia košės daugiau valgyti?" "Gal batą didesnį reikia užsidėti?". Apsižodžiavus su darbininku, šis nuėjo dirbti. Nu čia tai servisas, klientas moka pinigus už aptarnavimą, o čia kažkoks meistrelis dar drįsta klientą žeminti.. Mašina jau buvo įvaryta, ilgai laukta, tad apsisukti ir važiuoti atgal nesinorėjo. Ironiškai, tas pats "meistrelis" 40min niekaip nenuėmė VIENO priekinio rato, kai profesionalus visų padangų montavimas neturėtų trukti ilgiau 20min. Gal košės meistreliui daugiau reikia valgyt?.. :) Negana to, meistreliai niekur neskuba, peša cigariukus vieną po kito, bimbinėja, absoliučiai tempia laiką, nešdami mėto jau sumontuotas padangas ant ratlankių. Maniau čia tik mane už konfliktą vilkina, bet žmonės atvykę po manęs persimontuoti padangų taip pat laukė virš valandos. Ar tiek trunka profesionalus padangų montavimas? Galiausiai iš serviso išvažiavau po 2, 5h laukimo. ŠŪDARANKIŲ fabrikas. Nemaniau, kad šiais laikais dar taip elgiamasi su klientu. Nerekomenduoju NIEKAM. Taupykit nervus ir laiką.
Piktas atsiliepimas jaunuolio, kuris pavėlavo ne kelias, o keliolika minučių. Pats sutiko palaukti ir kurio visi pageidavimai buvo išpildyti t, y. visi varžtai patikrinti ar ne per stipriai prisukti. Automobilis turejo problemų su korozijos stipriai paveiktais varžtais, ką pats žinojo vairuotojas, kuris beje, jei žino ratų montuotoją galinti atlikti pilną ratų permontavimą su žemo profilio padangomis per 20 min. ir tokiu tempu dirbti 8 val. mielai priimtume i komandą, kreiptis el. paštu info@zservisas.lt ar paskambinti tel. 8 639 03000
Kaunietis 2020-05-07 19:47:07
Sveiki, visiems nepatariu lankytis šitam servise. Atvežus mašiną šitam servise po kiek laiko pastebėjau kad kažkas negerai, sklido garsai kurių seniau nebūdavo. Nuvežus į kitą servisą ir pakėlus mašiną pasirodo katalizatorius buvo išpjautas. Ta prasme rimtai? Atveži į servisą tvarkyt mašinos o jie tau išpjauna katalizatorių. Graudu tiesiog. O realiai jeigu duobes žmogus neturi kaip tu patikrinsi? Ant žemės nesigulsi ir net nesimatys. Tai jeigu jie katalizatorius išpjovinėja tai velnias žino ką kitą daro. Gal kokias detales sukeitinėja iš savo mašinos į tavo. Kadangi nuotraukų jokiu nedarau kiekvieną kartą prieš kažkur vežant mašiną jie man pasakytų, kad aš įrodymų neturiu. Tai visiems kurie veš savo mašinąs į šitą servisą patariu atidžiai viską peržiūrėti kad nebūtų, kad kas nors dingęs ar išpjautas. Ir nepatariu nei vienam žmogui šito serviso.
Galbūt galite kuo skubiau mums parašyti savo telefono numerį el. paštu info@zservisas.lt ar paskambinti tel. 8 639 03000 pabandysime išspręsti šį reikalą. Patalpos yra filmuojamos, įrašai saugomi todėl yra galimybė patikrinti situacija.
mašinos savininkė
2018-09-02 13:57:19 IP 2e8oniel
Andrius 2018-09-02 13:25:44
Ugnė apie UAB "Z Autoservisas" 2018-07-17 14:35:58, IP 84.46.236.117
Laba diena, norėčiau palikti nekokį atsiliepimą apie šį servisą!

kaip suprantu komentaras turejo buti apie imone veikiancia Vilniuje, mes randames Kaune.
Taip..paliktas atsiliepimas yra apie įmonę Vilniuje. Tačiau vis tiek norėčiau palikti šį komentarą, kad kiti žmonės nebūtų apgauti.
Dėkoju už supratingumą.
mašinos savininkė 2018-07-17 14:33:36
Laba diena, norėčiau palikti nekokį atsiliepimą apie šį servisą! prieš 3 savaites buvome nuvežę, tiksliau nutempę savo mašiną į šį autoservisą, ir tikėjomės geriausio, bet deja...mus užtikrino, kad iš šio serviso dar nei karto nebuvo išvažiavusi mašina nesutaisyta. Absurdas! Šarlatanais ir apgavikais nevadinsiu, bet...jeigu nors ir direktorius atostogauja, tai dar nereiškia, kad darbininkai turi malti Š... ir nieko nedaryti. Kiek buvome skambinę, mus užtikrino, kad reikia dar tą ir aną detalę pasižiūrėti...ir jeigu bus ne tai, ką galvojame, tada žiūrėsime kitur. Tas kitur! mane ir užmušė. Kad patikrinti reikiamą detalę reikia prietaiso...o pasirodo servisas neturi jo!!! Kas per nesąmonės, kad servisas neturi reikiamos įrangos degimui patikrinti? tam prietaisui gauti, reikia savaitės? na klausykit žmonės! ir taip mus mulkino visas 3 savaites. Na gerai, kai dar i darbą nereikia, ar dar kažkur važiuoti papildomai, tačiau neturėti mašinos ir nežinoti ir nesuprasti tiksliai kas yra per gedimas...tai jau viršūnė...nepasitikiu šiuo servisu, nepasitikėsiu ir net nežadu. O gerbiamam direktoriui pasiūlysiu, bent kartą per dieną pasiskambinti į savo darbo vietą, o tuo labiau kameras įtaisyti ir tikrinti savo darbuotojus, ką jie veikia kaip yra mašinų, kurios pasirodo yra tik išardomos ir tiek! dar gerai, kad detalės visos vietoje ir degalai nenupilti.
Ugnė apie UAB "Z Autoservisas" 2018-07-17 14:35:58, IP 84.46.236.117
Laba diena, norėčiau palikti nekokį atsiliepimą apie šį servisą!

mašinos savininkė
2018-07-17 14:33:36 IP 2e8oniel
Vytas 2017-08-09 15:36:42
vieninteliai surado ir sutvarkė gedimą, dėl kurio kiti tik krūpčiojo pečiais
vieninteliai surado ir sutvarkė gedimą, dėl kurio kiti tik krūpčiojo pečiais
Rimas 2017-07-27 12:13:01
Dėl smulkaus gedimo automobilį pralaikė dvi dienas, liepė prisipirkt nereikalingų detalių, gedimo nesutaisė, pinigus paėmė, čekio nedavė...
Auto 2016-05-06 18:35:27
Nerekomenduoju. Darbus žadėjo pabaigti jau kitą dieną, bet kiekvieną dieną terminas buvo nukeliamas kitai dienai. Pusei savaitės praėjus ir pradėjus aiškintis kodėl tiek laiko užima vienos detalės įdėjimas, pasirodo mašina dvi dienas stovėjo už vartų net netvarkoma, kol galiausiai per pykčius pavyko ją atsiimti
Ačiū už Jūsų komentarą, mums Jūsų nuomonė svarbi. Prieš priimant automobili i servisa Bmw vairuotoja buvo informuota kad variklio turbinos pakeitimas dél serviso užimtumo truks mažiausiai 2 dienas, atsiprašome klientés už sukeltus nepatogumus.
Audrius 2016-03-06 10:17:19
Malonus kolektyvas.Greitai ir kokybiškai atliktas darbas.
Ačiū už Jūsų komentarą, mums Jūsų nuomonė svarbi.
Malonus kolektyvas.Greitai ir kokybiškai atliktas darbas.
TOMAS 2014-08-29 15:22:12
Puikus aptarnavimas, ka pasižada, ta ir atlieka ir per pasižadėta terminą, kuo negali pasigirti kiti servisai.
Vladas 2016-02-15 07:40:58
Niekur nesutikau tokiu maloniu chaltursciku kaip zservise. Valytuvu fyske ir saugikli pakeite uz 20 € kita diena nebeveike.
Timuras 2014-01-07 12:16:13
Serviso darbuotojai svaistosi tiesioginiais grasinimais savo klientams...Vadovams siulau susirupinti savo darbuotoju kultura.

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%