Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB VS FITNESS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VS FITNESS

Atsiliepimai apie UAB "VS FITNESS"

"Sportuok nevaržomai"
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "VS FITNESS"

Sudmaliai, pastovios problemos. nepatariu.
Buvusi lankytoja
2022-07-29 17:18:50 IP 2e7r3r6r
a*******i kažkokie. Neįmanoma eiti į salę, žmonių milijonai, turi laukti treniruoklių. Mėnesį ėjau, susimokėjau. Padariau neterminuotą sutartį. Reiškia galiu nutraukti, kada noriu. Ir tada prasidėjo grasinimai visokiais antstoliais. Nemoka klientų pritraukti ir išlaikyti su geromis sąlygomis tai gyvena iš "geros sutarties". Darbuotojai neraštingi. Rašinėja grasinančias žinutes su klaidomis. Žemo lygio. Net neprasidėkite. NEREKOMENDUOJU.
Sveiki, tiesą sakant jaučiuosi labai nesuprastas, kai Šiauliuose dirbanti trenerė sugeba atliekant treniruotę su kitu asmeniu užimti keletą treniruoklių ir dėl jų taip akiplėšiškai "kovoti", tujinti, nepagarbiu ir piktu tonu varyti šalin nuo treniruoklio. Labai nusivyliau tokiu elgesiu nes paprasčiausiai būtų užtekę pasakyti ar įspėti, jog šiuo metu tam tikras treniruoklis yra užimtas. Visdelto tikrai nepastebėjau, kad juo kažkas naudotųsi. Kiek teke bendrauti su kitais treneriais, tai likau apstulbes tokio bendravimo, kadangi visiska priešingybė jiems????. Labai nuvylė, jog dėl prastos trenerės nuotaikos turejau atkentėti kaip visiškai nieko dėtas klientas. Siūlyčiau šiektiek supaprastėti, kadangi tai tikrai neparodo trenerės kompetencijos ???? Jei neklystu, ji vardu Ilana.
Elze 2022-06-08 11:24:34
a*******i. I salė nėjau ilgai nes sąlygos neipatingos, žmonių daug prie treniruokliu reik stovėti ir laukti, rubines mažos, tuoletai netvarkingi, dušai be užuolaidu. Buvau pasirinkusi 2 men neterminiota sutarti, sutaciai besibaigiant jie TURĖJO man atsiųsti priminima pries 20 dienų ir 10 dienų turėjau galimybę pasirinkti ar noriu sutarti pratest ar ne, tokio priminimo negavau, o kita mėnesi gavau saskaita susimoket, nes nenutraukiau savo sutarties nežinodama, kad ji baigiasi. Antra situacija, kad priėjo prie sales iejimo prie manes mergina ir paaiškino man, kad ji susimokejo už klubo naryste bei i sporto sale negali ieiti, taipogi jai atejo antra sąskaita lyg ji butu nesusimokejusi uz ta mėnesi, parodė man netgi sąskaitos iraša, kad yra susimokejusi, kaip jai ten baigėsi neįsivaizduoju, bet tikiuosi bent jau jai viskas išsisprendė. Žodžiu nerekomenduoju, sutartis suktos, grasinimai antstoliais.
Identiška situacija. Visiška tiesa parašyta. Klubas nevertas dėmesio.
Apeikit kilometro spinduliu
2022-06-07 15:29:15
Tomas 2022-06-06 10:41:33
TRAGEDIJA. Ne tik salygos saleje prastos, bet dar ir apgaudineja ir nevykdo sutarties salygu, nors aiskiai parasyta, kad 20 dienu iki sutarties pabaigos turi atsiusti priminima, nieko neatsiunte, tada pasakius, kad sutarties pratest nebenoriu, iskart pasake, kad nors jie ir nevykde salygos del priminimo ir saleje nebuvau jau seniai, vistiek reikia sumoket uz pratesta sutarti, dar ir pagrasino skolu isieskotojais, tai toks paziuris i klientus.
Pritariu 100%. Ta pati situacija. Tik mano atveju aš paskambinau ir pranešiau, kad sutarties nebetęsiu, ji baigės 06.04. Konkretus žmonių apvaginėjimas, beja po perspėjimo iškart sąskaitą atsiuntė už visą mėnesį.
Buvusi lankytoja
2022-04-29 13:35:06 IP 2lnl9jlt
Nerekomenduoju rinktis šio sporto klubo. Bent jau Klaipįdoje H.Manto gatvėje. Nei karto nesutikau trenerio, Niekas neaprodė, įvadinės treniruotįs nera. Administracija apgaudinėja. Labai skaitykite sutartis. Jie nurodo, kad jums suteikia didelias nuolaidas ir jeigu norite nutraukti turite nuolaidas kompensuoti. Baisus bendravimas. Sporto salės nutrintos, Tualetai ir dušai baisūs. Na vienu žodžiu jeigu tik įmanoma rinkites kitą sporto klubą.
Sveiki visiem kas norit sportuoti nesportuokit, ten treneriai ž*****i nesiskaito su žmone suktos ju tos sutartis kainos kosmines ir nepirma kartą girdžiu, kad treneriai siulo kažkokiu ten sportui narkotiku, man irgi yra pasiule kai atsisakiau mane užblokavo iš klubo tikrai nerekomenduoju. Panevežyje šis klubas, bet speju kad ne tik panevežy taip ir tegul kainas nuleidžia s*****i kad tik kuo daugiau pasipelnyti.
Sveiki, turiu neigiamą atsiliepimą apie Panevėžio sporto kluba. Kai pirma kartą atvykau sportuoti nakti, mane nusivedė į trenerių patalpas, tada man davė užuomina ar nenorėčiau pabandyti stipresnių papildų, iš pradžių nesusigaudžiau, bet po to, kai pamačiau švirkštą trenerio rankose niekas mano nuomonės nebeklausė ir suleido man švirkštą į sėdmenis. Po kelių dienų pradėjau žverėti, pajutau didelį norą sportuoti, bet tada jau nebegalėjau eiti sportuoti, nes užblokavo mano abonimentą. Venkite šio klubo. Su pagarba, Tomas.
VAJĖ VAJĖ BĖKITE KUO TOLIAU IR SPORTUOKITE NEVARŽOMAI KUR NORS KITUR. ŠIUKŠLYNAS TOTALUS.
NEREKOMENDUOJU SIO SPORTO KLUBO!

parasiau laiska del ivykusios vagystes sporto klube, kad atsisuktu kameras ir padetu atrasti pasisavinusi asmeni ausines. Po 6 d.d. negavau jokio atsakymo is ju, tai nusprendziau pasiskambinti jiems pats. Atsiliepe labai maloni administratore, kuri ta pati kartojo i kiekviena klausima, kad "sporto klubas neatsako uz paliktus daiktus". Taigi, jeigu ivyks vagyste - sporto klubas nepades geranoriskai sugrazinti Jusu daikto arba patinges.

P.S. buvo nurodyta, kur tiksliai ausinss paliktos buvo ir kelinta valanda.

Geda.
Marius 2021-06-18 17:14:02
Saugokites VS EKSPRES klubo !!!!! Du metai sporto praitais metais pamirsau blynus nuimti gavau ispejima, pries diena kilimimelio nenunesiau i vieta pasalino is Klubo. Perspeju Norincius sportuoti toja a******u kontoroja
Gavau ir as grasinancia sms kad uzblokuos man iejima jei dar sporto inventoriaus nepadesiu i vieta.Tiesa sakant net nepamenu ko ir kur nepadejau, nes visko pasitaikyt gali ir antra karta, as juk nerobotas.atseit net neperspeje kita kart uzblokuos iejima.tai issiunciau laiska vartotoju teisem su visa situacija ir ju grasinancia sms..ziuresim koks atsakymas bus, nes greiciausiai nutrauksiu sutarti ir noresiu atgaut savo sumoketus pinigus uz visus metus.Eit i kluba kuris siuntineja grasinancias zinutes nelabai yra noro
Gavau ir as ispejima kad kazkur kazka palikau jau po keliu apsilankymu, turiu metini abonenta manau nutrauksiu ir kad grazintu pinigus, nes pasirodo gali jei dar kada kazka uzmirsiu be ispejimo uzblokuos iejima
Nusiperki naryste metams, net nepradedi naudoti, nes čia pat prasidėjo karantinas ir po metų gauni SMS jūsų naryste baigiasi.. įdomiai.. niekam nerekomenduoju.. ir kiek žinau ne man vienai taip.. į Gmail net laiškas neparėjo kad tik nusipirkus pradeda galioti.. daugiau niekada čia negrįšiu..
Nesirinkit šitos salės.
Perki narystę metams, sumoki visą sumą iškart....
Tada susiduri su sveikatos problemomis dėl kurių daugiau nebegali sportuoti.
Nori perleisti narystę kitam žmogui - NEGALI, nes b**t pirkai narystę akcijos metu ir sumokejai duok dieve 20 eurų pigiau....
Pirmi ir paskutiniai metai čia. Geriau mokesiu brangiau, bet būsiu saugi.
Nors pvz Sportgates pirktą narystę su akciją prieš persikraustant be problemų leido perrašyt. O kaina nelabai ir skiriasi.
Daugiau kaip puse metu neileidzia i kluba, pries perkant metini tai nebuko kalbos kad reikes leistis chemijos kad galetum sportuoti. Suktos sutartys, kliento nenaudai. Prirašyta daug, o skaityti būtina. Norint nusitraukti sutartį reikia prieš mėnesį žinoti, kad nebesportuos. Ką jau be kalbėti apie dabartinę situaciją, verčia mokėti pinigus ir į klubą neileidžia be GP. Aferizmas, remkim mažus sporto klubus.
Pritariu nuomonei apie suktas sutartis ir visišką nesiskaitymą su klientu. Lankiau nuo nuo atidarymo dienos, viskas patiko puikios treniruotės, puikūs treneriai. Be pertraukų pralankiau apie 3 metus. Kai prasidejo covido problemos įžuliai - apgavo du kartus sumokejau uz du menesius, nors treniruotes nevyko. Atsisakyti sutarties pavyko tik pasiskambinus Įmones vadovei ir pagrasinus, kad ieskosiu teisybes. Pinigai nedideli, bet ne piniguose esme, jokios pagarbos klientui.Daugiau kojos ten nekelsiu,
Tikrai nerekuomenduoju šio klubo, visada problemos su užsrigusiom spintelem, treneriai pabaige kursus, adminictracija išvis neturiu ka pasakyti, jokios pagarbos klientui.Sutartys sudarytos suktos tarp eilučiu… nusipirkus metini 12men neterminuota abonenta paskui pasirodo, kad jis terminuotas 12menesiu :D negali nutraukti arba moki netesybas…
Klubas tikrai neblogas ir viska bet patys treniariai yra ziauriai ižulus ižeidus + iskilo man dėl narystes klausimu susirgus jie neleido man atsaukti narystes turejau moketi dar papildomai uz visa menesi nes pasirodo jiems asmeniskai reikia pranesti telefonu
Mano taip pat pinigai taip išeina nuplaukė kažkam į kišenę. Sustabdyt abonento neina, sportuot negaliu eit, pinigų atsiimt negaliu, perrašyt kitam ir neina. Tai ačiū, kad leidot užsiimt labdara. Nerekomenduoju šio sporto klubo niekam, ir jokiu metinių abonementų siūlyčiau daugiau nepirkt niekam!!!!!!!!
Pakeiskit savo šūkį iš "Sportuok nevaržomai" į "Užsisakyk metinį abonementą ir gauk RAGĄ"
Ta pati situacija kaip visiems, abonento nesustabdo, pinigų negražina, kitam perleist neleidžia. Sutartį nebuvo parašyta, kad nuo 09.13 reikės QR kodų ir negalėsim sportuot. Nebūtų niekas nepirkę.
Ir visiems labai patarčiau nepirkt jokių metinių abonementų, tos jų neva akcijos prie metinių abonementų suteikia jiems galią neperleist niekam kitam ir negrąžint pinigų. O nei vienas iš mūsų nežinom kokia nauja tvarka bus įvesta kad ir už kelių savaičių...SPORTUOKIT NEVARŽOMAI
Turiu vis dar galiojantį metinį sporto klubo "VS Express" abonementą iki 2022.04.27 (likusi vertė— virš 80Eur). Abonementas buvo įsigytas 2021.04.24 ir apie jokius ateities "QR" kodus, bei ribojimus, sutartyje nebuvo nurodyta. Kadangi "QR" kodo neturiu ir pateikti savo privačius asmens duomenis apie sveikatą nesutinku, tai nuo 2021.09.13 dienos į sporto klubą patekti negaliu.
09.13 dieną paskambinus į klientų aptarnavimo centrą susitarti gražiuoju nepavyko niekaip. Mandrai buvo pasakyta, kad narystės nesustabdys, pinigų negražins, perleisti narystės taip pat negalima, nes metinis abonentas buvo pirktas akcijos metu. Labai užtikrintai patys pasiūlė kreiptis į vartotojų teises, ir savo situaciją prilygino "force majeure" atvejui.
Manau, ši įmonė nesąžiningai bando pasinaudoti esama situacija. Sutartis yra nesąžininga kliento atžvilgiu, sutarties parengimui negalėjo daryti įtakos vartotojas, ypač, jeigu tokios sąlygos nustatytos iš anksto pardavėjo ar paslaugų teikėjo parengtoje standartinėje sutartyje. Kas ir buvo šiuo atveju....savarankiškai atleidžia save nuo įsipareigojimų vykdymo. Atrodo, kad jiems galima neatsiskaityti su savo klientais bei nepasiūlyti jokios kitos išeities, nes tai yra labai "patogu" taip elgtis. Pasinaudojo tiesioginėmis Covid-19 paskolomis ir jaučiasi visagaliai.
Labai šūdina sistema, isigyjau abonimenta metini. Dabar atejo tas šudinas metas su covidu ir pnš, net neleidžia man jo perašyti kitam žmogui padovanoti, nes pirkau su nuolaida, sustabdyti irgi neleidzia.nu zodz apgailetina sistema pas juos gyvenime nebegrysiu.
Klubas tragiškas, duomenų tavo netikrina, o poto pats lieki kaltas ir laiškais grasina, jeigu bandysi pinigus susigrąžinti - paduos į teismą. Palankiau kluba 4 dienas, uždejo galimybių pasą, o maniškio nepriėme nes buvau įrašius klaidingus metus užsisakydama adonimenta. Sumokėjau 15 eurų pirkdama abonimenta ir dar papildomai 13 euru, kad jį nutraukti. 4 treniruotės perkimštoje saleje atsiėjo 28 eurus su grąsinimais teismu. APLODISMENTAI. Jokiais aparatais net negali pasinaudoti, nes viskas arba sulūže arba užimta ir dar driekiasi eilė. Klubas:1/10, a*******i.
Jeigu kas nerandat vadovės:

Vadovas Renata Šuikienė, direktorė
Adresas Tilžės g. 60, LT-91108 Klaipėda
Vadovo telefonas Vs Fitness Vadovo telefonas
Mega personalas drasko akis klientui. Nesugeba suteikti informacijos. Bijo duoti vadovo telefono numeri. Gal vadovas gali susisiekti?
Kai kurie treneriai per asmenines zmoniu treniruotes guli, kas nepasiemes asmenines net geriau tegu nesako nei puse zodzio, nes prasideda puolimas (klausimai apie kompetencija), isvadins nieko vertu ir grasins, kad ismes is klubo. Gertuviu deklai prikimsti panaudotu serveteliu pandemijos metu!!! Pats klubas erdvus, treniruokliu netruksta, o visa kita 1/10. Siauliai.
Pats gymas tai geras, erdvus. tiesa, apmokejimai keisti- emiau abonenta kur 10euru 6menesiam, 20euru kitiem 6. ka gi, paejau du menesius, tada karantinas, ir moku sekmingai po 20 jau :D bet tiek to, as neturiu laiko del to. esme, kad siauliuose turim iseit is gymo nes ponia trenere Mila, paklausus klausimo, isizeidzia, uzstumia, pradeda kliento klausinet jo kompetencijos (nors klausimas buvo tik ar nebutu geriau pratima atlikt kitaip). pasako kad jus (klientas) esate niekas, nieko nesuprantate ir t.t.
jeigu jau jai tiek nepatinka sitas darbas. tegul nedirba gal?
Kažkada lankiau šį sporto klubą.
Prasidėjo karantinas - lankytojų nebepriėmė.
Po karantino pradėjau gauti žinutes, kad esu įsiskolinęs.
Paskui gavau laišką iš anstolių, kad turiu sumokėti už mėnėsio narystę ir įsiskolinimą, nors tą mėnesį nei karto sporto klube nebuvau.
Aptarnavimo centre pokalbio metu pranešė, kad apie narystės nutraukimą turėjau pranešti prieš mėnesį, kitu atveju - turiu sumokėti.

Aptarnavimo centras apgailėtinas, į elektroninius laiškus neatrašo, neprisistato, kas kalba telefonu, ir vadovų kontaktinių duomenų neduoda.

Ta prasme, čia rimtai, aš prieš mėnesį turiu žinoti, kad nebesportuosiu? O jei patyriau traumą, tai vis vien jiems turiu sumokėti „malonumo“ mokestį?

Apgailėtina politika.

Kai rūbinėje užsidegė fenai, geriau galėjau rūpintis ne vandeniu, kuo užgesinti gaisrą, bet dar malkų užmesti.

Apiplėšinėjimas „gražia“ forma.
Niekam nerekomenduočiau. Turejau naryste praeitais metais pusei metų iki karantino lapkriti. Geguže pradejo siusti naujas saskaitas. Parašiau kad noriu nutraukti sutarti. Pasakė kad viskas gerai nutraukta. Ir birželio viduryje gaunu laiškus apie įsiskolinimą ir kad turiu susimoketi gegužes mėn. sąskaita su nuobaudomis. Man nesuvokiama. Gražiuoju sutartis buvo nutrauka, nė karto nesilankiau klube, bet iš kažkur plaukia saskaitos ir baudos. Klientu aptarnavine tiesiog pasake sutartis nutraukta nuo birželio 1, o ne gegužes. O patys sakė kad gegužes men saskaitos moketi nereiks. Kosmosas..
Sveiki. Absurdiskos sporto klubo taisykles del abonemento sustabdymo. Sako pranesti reikia 30 d. pries. KAAAIP imanoma tai suplanuoti ir dar kai karantino laikotarpis. Pasiskambinau i kliento aptarnavimo centra, ten net niekas klausyti nenori, tiesiog deda rageli ir daryk ka nori. NIEKAM NEREKUOMENDUOJU SIO SPORTO KLUBO. dar tobuleti ir tobuleti. nusispjauti visiskai ant klientu.
Pats sporto klubas, inventorius labai geri. Tačiau su apmokėjimu situacija tiesiog tragiška. Ėjome kartu su drauge ir kadangi neturėjau savo banko sąskaitoje pinigų, turėjau tik grynais, tad nusprendėme apmokėti per jos abi sąskaitas - tik kai apmokės už mane - pavedimo paskirtyje parašė mano vardą ir pavardę. Daug kur taip išeina, daug įmonių taip daro. Prasidėjo karantinas, buvo sustabdyta sporto salių veikla, ir kai jis baigėsi - nusprendėme atsisakyti abonimento. Darėme taip pat - ji apmokėjo iš pradžių už save, tada už mane ir pavedimo paskirtyje nurodė mano vardą ir pavardę. Nusiunčiau el. paštu išrašo kopiją, buvo parašyta, kad apmokėjimas gautas (!!!) apmokėjau balandžio 30 dieną. Šiandien (gegužės 24) gaunu žinute, jog yra susidariusi skola ir ją reikia padengti, arba bus perduota antstoliams. Paskambinus paaiškinau situacija, kai pasakė, jog pinigų negavo prašiau pervesti mano draugei atgal susidariusią permoką ir tada aš jiems sumokėčiau savo “skolą”. Buvo pasakyta, kad taip nedarys, nes jie - pinigų negrąžina. Bet ar aš kalta, jog jie nemato pavedimo (nors buvo padaryta pavedimo kopija? Labai maloniai yra siūloma ateiti naujiems klientams, tačiau kai atsiranda problemos - kalbama nemaloniai, nepagarbiu tonu. Skolą padengsiu, tačiau daugiau gyvenime nebeisiu į šią sporto salę ir rekomenduosiu jos vengti visiems savo draugam ir pažįstamiems.
Š įmonė sugeba tik nepagrįstai vogti pinigus:)) pasaugokit savo nervus, eurus ir neprasidėkit.
Nupirkau draugui dovanu kupona galvodamas, kad galės eiti i bet koki VS FITNESS kluba bet pasirodo kad negalima ir niekur neradau pasirinkimo kad būtu galima rinktis kelis sporto klubus. Labai nusiminiau kai paskambinau ir paprašiau, kad pakeistu sporto kluba, atsakymas buvo neįmanoma, pasiūliau damokėti, bet pasakė vistiek tai neįmanoma sunku patikėti kad toks rimtas sporto klubas turi tokiu neišsprendžiamu problemu
Paulius 2020-06-26 15:37:23
Prasčiausias sporto klubas Lietuvoje, tik su "gražiu" apsiaustu. Turi labai tragiškas sutartis, jokio lankstumo, kainos labai didelės, susisiekus su administracija kalbančioji vos prašneka ir pasako kažką naudingo ir DAR SKOLŲ PRIRAŠĖ iš oro, jau vasarį baigėsi mano abonementas, o aš tik dabar (Birželį!!!!) sužinojau apie įsiskolinimą nuėjęs į bankininkystę, nei skambučio nieko, maždaug va prašom tau išrašysim skolą. Nesiartinkit prie šito klubo, tai didžiulė Lietuvos mafija, didžiulė Lietuvos gėda ir nusivylimas, LINKIU JUMS BANKROTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aš irgi sužinojau ne bet kaip, o pati susisiekiau, man pranešė, kad yra skola.:)
Po 2 metų
Pirkau abonimentą prieš daugiau nei du metus.
Nustojusi lankyti, nežinojau, kad reikia nutraukti, nors nurodyta pačiame profilyje, kad narystė sustabdoma tačiau narystė galioja o į sporto klubą patekti nėra galimybės ir treniruočių nelankiau
Negavau ir E-Saskaitų su apmokėjimais, nei vienos žinutės, laiško ar skambučio, jog kažkas yra neapmokėta - nors duomenys mano žinomi.
Ir tik šiandien po daugiau nei 2 metų sužinau, kad yra susidariusi 200€ skola sporto klubui, ir perduota išieškojimo tarnybai. :) LABAI AČIŪ Sporto klubo administracijai, kuri nei biški nemoka komunikuoti su klientu, ir net susidarius tokiai situacijai per du metus nesugeba susisiekti su žmogum. Nerekomenduoju :)
Kaip pastebėjau dauguma atsiliepimų apie šį sporto klubą yra neigiami ir jie vien apie įvarius mokėjimus. Gaila, kad ankščiau nepamačiau šių nusiskundimų.
Liepos mėnesį atsisakiau šio sporto klubo narystės, kadangi dirbau ir neturėjau laiko, bet rudenį žadėjau grįšti tiesiog nenorėjau mokėti bereikalingai už vieną mėnesį. Moteris su kuria kalbėjausi mane ne taip suprato ir gavosi taip, kad atsiuntė saskaitą už mėnesį, kurį norėjau nutraukti. Paskambinau ji nieko padaryt nebegalėjo. Teko susimokėt už nieką, nes jų paslaugų nesinaudojau. Iš kart nusitraukiau narystę ir pasakiau, kad nebegrįšiu. Dar mane perspėjo apie mokestį, kurį turėsiu sumokėti už narystės nutraukimą. Nu išvis pagalvojau, kad plešia pinigus kaip tik gali. Bet jie iš to ir gyvena. Gavau ta mokestį 1, 33€. Pamiršau jį apmokėti ir po nei vieno perpejimo ar priminimo el. paštu gavau baudą 15€! Man kaip studentei šiuo sunkiu karantino laikotarpiu yra beproto dideli pinigai... Galbūt esu pati kalta dėl to jog pamiršau apmokėti, bet esam žmonės ir galėjo atsiųsti laišką, kad apmokėčiau kitaip būsiu perduota atitinkamom institucijom.
Edvinas 2020-06-19 13:43:35
Didesnių dalb*jobų už VS Express administraciją turbūt nėra. Narystė buvo metams, po metų baigėsi narystė ir profilyje rašė, kad abonemento nebėra. Praėjo keletas mėnesių pradėjo ale skolas išrašynėt, grąsina anstoliais ir tuo labiau jau profilyje atsirado abonementas. Nerekomenduočiau nei vienam naudotis jų klubais. Nušaut tokius ar rankas nupjaut, žinos kaip vogt.
Taip man irgi panaši situacija
VS-Express Klientų Aptarnavimo Centras
2020-10-27 13:29:57 IP 2i24ues1
Marijampolės VS Express 2020-10-23 14:59:27
Šis sporto klubas veikia visai neseniai, aplinka ir inventorius nepriekaištingi... Bet personalas : (Pritariu dėl anksčiau išsakytos nuomonės apie trenerę Laurą.
Jeigu esi naujas sporte ir nori nusipirkęs abonementą ten saugiau ir efektyviai sportuoti - neturėk vilčių!
Niekas tau ten nepadės ir nepatars, nepataisys klaidų ant treniruoklių.
NEBENT papildomai įsigysi asmenines treniruotes su ten "dirbančiais" treneriais.

norime Jus informuoti, kad viskas kas įeina į narystę yra nurodyta pirkimo metu ir jeigu Jums reikia atskiros konsultacijos iš klube esančių trenerių, tai galite kreiptis į juos, nes tikrai normalu, kad klube esant dideliam kiekiui Visi klientai nėra pastebimi, ypač jeigu treneris dirba su klientu asmeninėje treniruotėje ir tas asmuo specialistui moka pinigus, kad dėmesys būtų skirtas būtent jam. Tad siūlome, jeigu reikia kokios pagalbos ar turite klausimų - nepabijokite pasikreipti į pačius trenerius ir pamatysite, kad padės ir patars. Sekmės sportuojant.
Marijampolės VS Express
2020-10-23 14:59:27 IP 2e7qvaoi
Niekas tau ten nepadės ir nepatars, nepataisys klaidų ant treniruoklių.
Nepasitenkinimas! Marijampolės miestas
2020-09-09 15:30:28 IP 28mdui7b
Marijampolės miesto trenerių komandai trūksta profesionalumo, komunikabilumo, norėčiau išskirti komandos narę Laura. Jeigu ir toliau ji taip bendraus nepagarbiai su klientais ir sukurs tokia apgailėtina atmosferą, užsiims žmonių apkalbinėjimu ir akivaizdžiu menkinimu, tai šiame sporto klube, ir toliau klientų gretos mažės.
Nerekomenduoju šito klubo. Turėjau kaip tyčia pasiėmęs abonementą prieš paskelbiant karantiną, su galimybe nutraukti pranešant prieš mėnesį. Karantinui esant buvo informacija, kad mokėjimai nebus vykdomi, kaip ir būtų logiška, nes nesuteikiamos paslaugos. Bet po kurio laiko gavau sąskaitą 15 eurų su centais. Nors klube nebuvau, o karantinas dar tebegaliojo sporto klubams. Va taip va, labai pinigėlių prisireikė, tai sugalvojo prastumti planą chuliganą. Manau ne vienas toks yra apgautas žmogus. Venkite šio klubo.
Išrašo skolas už nieką, o atsisakius narystės telefono numerį bombarduoja pasiūlymais. Venkit šio sporto klubo!
Fingerprint skaitiklis ir grotos neveikiancios!!!
Pagalba telefonu neveikia, niekas neatsiliepia 'darbo laiku'. Inventorius apgadintas, sale netvarkinga baisu

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Trackon [Trackon, UAB - Šaudykla]
Adresas: Darsūniškio g. 71, Dijokiškių k., Kruonio sen.,Kaišiadorių r. sav.,, LT-56301 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; kita veikla; renginių organizavimas; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
Trackon, UAB - Šaudykla Šaudykla, esanti Darsūniškio 71, Dijokiškių km., Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav. Galimybė šaudyti į stacionarius ir judančius taikinius, su mūsų arba savo ginklais.
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Treniruoklių gamyba
Įvairių treniruoklių, sportinės įrangos gamintojas

Adresas: Beržiniškės g. 2A, Naisių k., LT-81474 Šiaulių r.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; gamyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
“Treniruoklių gamyba” gamina įvairius treniruoklius, blokus, suoliukus ir kitą sportinį inventorių pagal individualius užsakymus. Į verslą žiūrime atsakingai. Mums labai svarbi kiekvieno sportininko nuomonė. Dažnai bendraujame su įvairių sporto klubų treneriais, taip atrasdami dar daugiau naujovių, patobulinimų...

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%