Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB VS FITNESS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VS FITNESS

Atsiliepimai apie UAB "VS FITNESS"

"Sportuok nevaržomai"
Parašyk savo nuomonę apie UAB "VS FITNESS"

Kai kurie treneriai per asmenines zmoniu treniruotes guli, kas nepasiemes asmenines net geriau tegu nesako nei puse zodzio, nes prasideda puolimas (klausimai apie kompetencija), isvadins nieko vertu ir grasins, kad ismes is klubo. Gertuviu deklai prikimsti panaudotu serveteliu pandemijos metu!!! Pats klubas erdvus, treniruokliu netruksta, o visa kita 1/10. Siauliai.
Pats gymas tai geras, erdvus. tiesa, apmokejimai keisti- emiau abonenta kur 10euru 6menesiam, 20euru kitiem 6. ka gi, paejau du menesius, tada karantinas, ir moku sekmingai po 20 jau :D bet tiek to, as neturiu laiko del to. esme, kad siauliuose turim iseit is gymo nes ponia trenere Mila, paklausus klausimo, isizeidzia, uzstumia, pradeda kliento klausinet jo kompetencijos (nors klausimas buvo tik ar nebutu geriau pratima atlikt kitaip). pasako kad jus (klientas) esate niekas, nieko nesuprantate ir t.t.
jeigu jau jai tiek nepatinka sitas darbas. tegul nedirba gal?
Kažkada lankiau šį sporto klubą.
Prasidėjo karantinas - lankytojų nebepriėmė.
Po karantino pradėjau gauti žinutes, kad esu įsiskolinęs.
Paskui gavau laišką iš anstolių, kad turiu sumokėti už mėnėsio narystę ir įsiskolinimą, nors tą mėnesį nei karto sporto klube nebuvau.
Aptarnavimo centre pokalbio metu pranešė, kad apie narystės nutraukimą turėjau pranešti prieš mėnesį, kitu atveju - turiu sumokėti.

Aptarnavimo centras apgailėtinas, į elektroninius laiškus neatrašo, neprisistato, kas kalba telefonu, ir vadovų kontaktinių duomenų neduoda.

Ta prasme, čia rimtai, aš prieš mėnesį turiu žinoti, kad nebesportuosiu? O jei patyriau traumą, tai vis vien jiems turiu sumokėti „malonumo“ mokestį?

Apgailėtina politika.

Kai rūbinėje užsidegė fenai, geriau galėjau rūpintis ne vandeniu, kuo užgesinti gaisrą, bet dar malkų užmesti.

Apiplėšinėjimas „gražia“ forma.
Saugokites VS EKSPRES klubo !!!!! Du metai sporto praitais metais pamirsau blynus nuimti gavau ispejima, pries diena kilimimelio nenunesiau i vieta pasalino is Klubo. Perspeju Norincius sportuoti toja a******u kontoroja
Niekam nerekomenduočiau. Turejau naryste praeitais metais pusei metų iki karantino lapkriti. Geguže pradejo siusti naujas saskaitas. Parašiau kad noriu nutraukti sutarti. Pasakė kad viskas gerai nutraukta. Ir birželio viduryje gaunu laiškus apie įsiskolinimą ir kad turiu susimoketi gegužes mėn. sąskaita su nuobaudomis. Man nesuvokiama. Gražiuoju sutartis buvo nutrauka, nė karto nesilankiau klube, bet iš kažkur plaukia saskaitos ir baudos. Klientu aptarnavine tiesiog pasake sutartis nutraukta nuo birželio 1, o ne gegužes. O patys sakė kad gegužes men saskaitos moketi nereiks. Kosmosas..
Sveiki. Absurdiskos sporto klubo taisykles del abonemento sustabdymo. Sako pranesti reikia 30 d. pries. KAAAIP imanoma tai suplanuoti ir dar kai karantino laikotarpis. Pasiskambinau i kliento aptarnavimo centra, ten net niekas klausyti nenori, tiesiog deda rageli ir daryk ka nori. NIEKAM NEREKUOMENDUOJU SIO SPORTO KLUBO. dar tobuleti ir tobuleti. nusispjauti visiskai ant klientu.
Pats sporto klubas, inventorius labai geri. Tačiau su apmokėjimu situacija tiesiog tragiška. Ėjome kartu su drauge ir kadangi neturėjau savo banko sąskaitoje pinigų, turėjau tik grynais, tad nusprendėme apmokėti per jos abi sąskaitas - tik kai apmokės už mane - pavedimo paskirtyje parašė mano vardą ir pavardę. Daug kur taip išeina, daug įmonių taip daro. Prasidėjo karantinas, buvo sustabdyta sporto salių veikla, ir kai jis baigėsi - nusprendėme atsisakyti abonimento. Darėme taip pat - ji apmokėjo iš pradžių už save, tada už mane ir pavedimo paskirtyje nurodė mano vardą ir pavardę. Nusiunčiau el. paštu išrašo kopiją, buvo parašyta, kad apmokėjimas gautas (!!!) apmokėjau balandžio 30 dieną. Šiandien (gegužės 24) gaunu žinute, jog yra susidariusi skola ir ją reikia padengti, arba bus perduota antstoliams. Paskambinus paaiškinau situacija, kai pasakė, jog pinigų negavo prašiau pervesti mano draugei atgal susidariusią permoką ir tada aš jiems sumokėčiau savo “skolą”. Buvo pasakyta, kad taip nedarys, nes jie - pinigų negrąžina. Bet ar aš kalta, jog jie nemato pavedimo (nors buvo padaryta pavedimo kopija? Labai maloniai yra siūloma ateiti naujiems klientams, tačiau kai atsiranda problemos - kalbama nemaloniai, nepagarbiu tonu. Skolą padengsiu, tačiau daugiau gyvenime nebeisiu į šią sporto salę ir rekomenduosiu jos vengti visiems savo draugam ir pažįstamiems.
Š įmonė sugeba tik nepagrįstai vogti pinigus:)) pasaugokit savo nervus, eurus ir neprasidėkit.
Nupirkau draugui dovanu kupona galvodamas, kad galės eiti i bet koki VS FITNESS kluba bet pasirodo kad negalima ir niekur neradau pasirinkimo kad būtu galima rinktis kelis sporto klubus. Labai nusiminiau kai paskambinau ir paprašiau, kad pakeistu sporto kluba, atsakymas buvo neįmanoma, pasiūliau damokėti, bet pasakė vistiek tai neįmanoma sunku patikėti kad toks rimtas sporto klubas turi tokiu neišsprendžiamu problemu
Paulius 2020-06-26 15:37:23
Prasčiausias sporto klubas Lietuvoje, tik su "gražiu" apsiaustu. Turi labai tragiškas sutartis, jokio lankstumo, kainos labai didelės, susisiekus su administracija kalbančioji vos prašneka ir pasako kažką naudingo ir DAR SKOLŲ PRIRAŠĖ iš oro, jau vasarį baigėsi mano abonementas, o aš tik dabar (Birželį!!!!) sužinojau apie įsiskolinimą nuėjęs į bankininkystę, nei skambučio nieko, maždaug va prašom tau išrašysim skolą. Nesiartinkit prie šito klubo, tai didžiulė Lietuvos mafija, didžiulė Lietuvos gėda ir nusivylimas, LINKIU JUMS BANKROTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aš irgi sužinojau ne bet kaip, o pati susisiekiau, man pranešė, kad yra skola.:)
Po 2 metų
Pirkau abonimentą prieš daugiau nei du metus.
Nustojusi lankyti, nežinojau, kad reikia nutraukti, nors nurodyta pačiame profilyje, kad narystė sustabdoma tačiau narystė galioja o į sporto klubą patekti nėra galimybės ir treniruočių nelankiau
Negavau ir E-Saskaitų su apmokėjimais, nei vienos žinutės, laiško ar skambučio, jog kažkas yra neapmokėta - nors duomenys mano žinomi.
Ir tik šiandien po daugiau nei 2 metų sužinau, kad yra susidariusi 200€ skola sporto klubui, ir perduota išieškojimo tarnybai. :) LABAI AČIŪ Sporto klubo administracijai, kuri nei biški nemoka komunikuoti su klientu, ir net susidarius tokiai situacijai per du metus nesugeba susisiekti su žmogum. Nerekomenduoju :)
Kaip pastebėjau dauguma atsiliepimų apie šį sporto klubą yra neigiami ir jie vien apie įvarius mokėjimus. Gaila, kad ankščiau nepamačiau šių nusiskundimų.
Liepos mėnesį atsisakiau šio sporto klubo narystės, kadangi dirbau ir neturėjau laiko, bet rudenį žadėjau grįšti tiesiog nenorėjau mokėti bereikalingai už vieną mėnesį. Moteris su kuria kalbėjausi mane ne taip suprato ir gavosi taip, kad atsiuntė saskaitą už mėnesį, kurį norėjau nutraukti. Paskambinau ji nieko padaryt nebegalėjo. Teko susimokėt už nieką, nes jų paslaugų nesinaudojau. Iš kart nusitraukiau narystę ir pasakiau, kad nebegrįšiu. Dar mane perspėjo apie mokestį, kurį turėsiu sumokėti už narystės nutraukimą. Nu išvis pagalvojau, kad plešia pinigus kaip tik gali. Bet jie iš to ir gyvena. Gavau ta mokestį 1, 33€. Pamiršau jį apmokėti ir po nei vieno perpejimo ar priminimo el. paštu gavau baudą 15€! Man kaip studentei šiuo sunkiu karantino laikotarpiu yra beproto dideli pinigai... Galbūt esu pati kalta dėl to jog pamiršau apmokėti, bet esam žmonės ir galėjo atsiųsti laišką, kad apmokėčiau kitaip būsiu perduota atitinkamom institucijom.
Edvinas 2020-06-19 13:43:35
Didesnių dalb*jobų už VS Express administraciją turbūt nėra. Narystė buvo metams, po metų baigėsi narystė ir profilyje rašė, kad abonemento nebėra. Praėjo keletas mėnesių pradėjo ale skolas išrašynėt, grąsina anstoliais ir tuo labiau jau profilyje atsirado abonementas. Nerekomenduočiau nei vienam naudotis jų klubais. Nušaut tokius ar rankas nupjaut, žinos kaip vogt.
Taip man irgi panaši situacija
VS-Express Klientų Aptarnavimo Centras
2020-10-27 13:29:57 IP 2i24ues1
Marijampolės VS Express 2020-10-23 14:59:27
Šis sporto klubas veikia visai neseniai, aplinka ir inventorius nepriekaištingi... Bet personalas : (Pritariu dėl anksčiau išsakytos nuomonės apie trenerę Laurą.
Jeigu esi naujas sporte ir nori nusipirkęs abonementą ten saugiau ir efektyviai sportuoti - neturėk vilčių!
Niekas tau ten nepadės ir nepatars, nepataisys klaidų ant treniruoklių.
NEBENT papildomai įsigysi asmenines treniruotes su ten "dirbančiais" treneriais.

norime Jus informuoti, kad viskas kas įeina į narystę yra nurodyta pirkimo metu ir jeigu Jums reikia atskiros konsultacijos iš klube esančių trenerių, tai galite kreiptis į juos, nes tikrai normalu, kad klube esant dideliam kiekiui Visi klientai nėra pastebimi, ypač jeigu treneris dirba su klientu asmeninėje treniruotėje ir tas asmuo specialistui moka pinigus, kad dėmesys būtų skirtas būtent jam. Tad siūlome, jeigu reikia kokios pagalbos ar turite klausimų - nepabijokite pasikreipti į pačius trenerius ir pamatysite, kad padės ir patars. Sekmės sportuojant.
Marijampolės VS Express
2020-10-23 14:59:27 IP 2e7qvaoi
Niekas tau ten nepadės ir nepatars, nepataisys klaidų ant treniruoklių.
Nepasitenkinimas! Marijampolės miestas
2020-09-09 15:30:28 IP 28mdui7b
Marijampolės miesto trenerių komandai trūksta profesionalumo, komunikabilumo, norėčiau išskirti komandos narę Laura. Jeigu ir toliau ji taip bendraus nepagarbiai su klientais ir sukurs tokia apgailėtina atmosferą, užsiims žmonių apkalbinėjimu ir akivaizdžiu menkinimu, tai šiame sporto klube, ir toliau klientų gretos mažės.
Nerekomenduoju šito klubo. Turėjau kaip tyčia pasiėmęs abonementą prieš paskelbiant karantiną, su galimybe nutraukti pranešant prieš mėnesį. Karantinui esant buvo informacija, kad mokėjimai nebus vykdomi, kaip ir būtų logiška, nes nesuteikiamos paslaugos. Bet po kurio laiko gavau sąskaitą 15 eurų su centais. Nors klube nebuvau, o karantinas dar tebegaliojo sporto klubams. Va taip va, labai pinigėlių prisireikė, tai sugalvojo prastumti planą chuliganą. Manau ne vienas toks yra apgautas žmogus. Venkite šio klubo.
Išrašo skolas už nieką, o atsisakius narystės telefono numerį bombarduoja pasiūlymais. Venkit šio sporto klubo!
Fingerprint skaitiklis ir grotos neveikiancios!!!
Pagalba telefonu neveikia, niekas neatsiliepia 'darbo laiku'. Inventorius apgadintas, sale netvarkinga baisu
Donatas Tamošiūnas
2020-03-13 07:07:18 IP 2e7r3ofs
Pirkome su žmona 2 narystes po 1 mėn. Nuvykome pirma ir vienintelį kartą vėlų vakarą, registracija turėjo trūkumų dėl jų piršto antspaudo skaitytuvo. Šeip ne taip užregistravus, nepavyko man patekti į sporto klubą, žmona, net nebandė patekti, nes man nepavyko. Skambinau į visus nurodytus numerius niekas neatsiliepė. Kita diena susiekiau su jais ir gavau atsakymą, kad paskambinus vienu iš nurodytų numeriu reikėjo spausti 1 (pagalba sporto salėje), man tai pasirodė nelogiška, nes aš į salę nepatekau, tai kokios man ten pagalbos gali reikėti. Taip pat sakė el. paštu parašyti skundą ir prisegti pavedimo kopijas. Taip padarius gavau atsakymą, kad jie man atnaujins registracija, aš atsisakiau. Paminėsiu, kad net nebandė pasiūlyti jokios kompensacijos. Po ilgų ginčų ir įrodinėjimu kad, , Jūsų piršto antspaudo registracija užtruko 04:10 min'' nėra normalu tik pagrasinus palikti neigema atsiliepimą grąžino pinigus tik už vieną abonementą. Nors reikalavau grąžinti už abu. Sugaišau daug laiko ir nervų dėl kelių eurų. Sėkmės toliau taip bendraujant su klientais. Ir kol bandžiau patekti į sporto klubą mačiau, kad daugumai žmonių piršto antspaudo nuskaitymas blogai veikia ir tik iš kažkelinto karto nuskaito.
Visiskai nukvake zmones ten sedi ir nezino apie ka kalba, viskas prasidejo nuo datos nustatymo kai suvedziau 2004m data ir neleido nes ne pilnametis, paskambinau pagalbos, ir nustebau ka isgirdau, "pirkite arba abonimenta 30 eur arba metini" I kiti nepilnameciai sportuoja ir man teige jog mane gali isvyti apsauga. Tiesiog noriu pasakyt kad jiem visiskai nerupi klientai ar kas nors jiems tik svarbu pinigai ir daugiau niekad kitas. Jeigu eisite susudursite su daug problemu ir visokiu niekiu. Tiesiog atvirai: bjaurus su klientais, neiaiskus svetaines registracijos keitimas (pvz ne galima pakeist savo gimimo datos ar naudoti to pacio numeri tai iseina kad man reikia kiti telefonu) patys darbuotuojai nezinas ka sneka ir mala suda.
Sportuoju jau 2 metus Vilniaus filiale, perku metinius abonementus, su Ozo kortele galima dar ir gauti nuolaidą, niekada nebuvo jokių nesklandumų ar nemalonaus aptarnavimo. Kai klubą remontavo, pratęsė abonemento galiojimą. Viskas sąžiningai. Sporto inventoriaus yra labai daug ir įvairaus, grupinių treniruočių treneriai tikri profesionalai, labai prižiūri pratimų atlikimo techniką, bendrauja su klientais, ir treniruočių programa nenuobodi. Esant tvarkaraščio pasikeitimams laiku pateikiama informacija. Viskas gerai tame klube, rekomenduočiau!
Nenoriu pagalvoti, kaip įmonė elgiasi su klientais, jei nebūdamas klientu gaunu laiškus apie neapmokėtas sąskaitas. Pirmą kartą gavęs atrašiau, kad neturiu nieko bendro su jais, tačiau gavau laiškus ir toliau. Paskutinis iš skolų išieškojimo įmonės. Na šitie atrodo paklausė, kad su tuo nieko bendro neturiu. Niekada gyvenime į tokį aplinkoj nesiorientuojantį klubą ir dar kitus įspėsiu rinktis bendraujančius klubus.
Apmokejimas uz paslaugas yra pagal sutarti, kuomet turi apmoketi esaskaita patalpinama savo banko puslapyje, taciau visada galima buvo apmoketi einant sportuoti. Taciau nuejes sportuoti suzinai, kad ivestas papildomas 2eur mokestis mokant kasoje. Sportuoju nuo gruodzio, rugsejo vidury suzinai, kad naujas mokestis yra ivestas ir galioja nuo rugsejo 01. Zmones kas jums negerai su komunikacija? negalite taikyti mokesciu neispeje vartotoju, juolab mano sutartyje jokiu mokesciu nera, vienasaliskai ir neinformuodami apie pakeitimus patys pazeidziate sutarti.
Labai nemalonus klientų aptarnavimas Klaipėdoje. Norėjau nutraukti narystę sporto klube (kadangi vasarą praktiškai nebuvau sporto klube, o uz kiekvieną mėnesį mokėjau pinigus), tai parašiau e-paštu laišką rugpjūčio, kad noriu nutraukti narystę po šio mėnesio ir sąskaitų nebesiųskite nuo sekančio mėn, tačiau jos nenutraukė ir siunčia man sąskaitą už rugsėjį). Rašydamas e-laišką žiemą/ankstyvą pavasrį tokiu būdu (per el-laiškus) jau buvau nutraukęs sutartį kartą ir viskas buvo gerai, tačiau vėliau (neinformavę klientų nusprendė, kad reikia norint nutraukti sutartį skambinti telefonu ir pranešti apie tai). Kadangi pamačiau, kad man atsiuntė sąskaitą už rugsėjį, tai paskambinau ir sako, kad nutrauks sutartį tada, kai apmokėsiu už rugsėjį (nors sporto klube nebuvau nė karto nei rugpjūtį, nei rugsėjį). Labai prastas klientų aptarnavimas ir labai nemalonus žmonės, kurie aptarnauja - konkrečiai Karina Kogan, kuris nė kiek neįsiklauso į kliento problemą, kuri realiai kilo dėl jų blogo klientų aptarnavimo ir nekompetencijos. Daugiau tikrai šio sporto klubo nebesirinksiu į kurį eiti sportuoti.
Šiaulių sporto salėje dauguma diržų yra L/XL dydžio ir vienas M dydžio diržas, kurio salėje nebėra, daugumai žmonių reikia mažesnių diržų, kuriu kaip ir sakiau salėje nebera, būtų malonu, kad bent kažiek apsaugos diržų atsirastu, į mokamus pinigus tikiuos tai įeina :)
VS-Express salėje pasikabinę "taisykles" kuriose parašyta "pagarbiai elgtis kitų asmenų atžvilgiu". Ne kartą buvau susidūręs su garsiai rėkaujančiais ir besikeikiančiais asmenim, kurie į mano pastabas nereaguoja. Užklausus VS-Express kaip jie sprendžia tokias problemas ir kokiu būdu kontroliuoja, kad būtų laikomasi taisyklių, jų atsakymas: "mes tokių atvejų neužfiksuojame". Užklausus, kaip jie juos fiksuotų, atsakymas: "ramiai sportuokite". Deja, nors įrangos daug, kaina pigi ir darbo laikas maksimalus, sporto klubu to nepavadinsi. Tai 21-ojo amžiaus kačialka, kur kiekvienas atėjęs daro ką nori ir kaip nori.
Siauliuose prie sporto klubo bijok pasistatyti automobili, padangos isleistos, turbut kazkieno vieta uzemiau:)
Nusipirkau metini abonimenta. Po atidarymo klubas buvo nebaigtas ir viskas vyko pusiau kaip statybu aiksteleje, kai baige irengti, tai pradejo atleidineti trenerius. Teko girdeti, kad treneriams, ypac moterims nemoka arba moka itin mazai, mazdaug savanoriai jei norit veskit treniruotes. Visiskai nerupi jiems sportuotojai, isivaizduoja, kad va didziausias sporto klubas, tai zmones ir taip eis. Jei tik turit kokia nors alternatyva - venkit sito klubo.
Vs Fitness klubas ne tik turi problemų su personalo kultūra (pavydas, asmeniškumai, neprofesionalumas), bet negali rasti normalaus direktoriaus kuris galėtų spręsti susidariusią situaciją, o ne slapstytis nuo problemų.Geriausias būdas sprendimo- kurie mato jas ir primena geriau neįleisti į klubą (Pvz;apyrankių problema, treniruoklių gedimai, suplyšę kamuoliai)
Norėčiau trumpai apie klubo administraciją- turi problemų su kompetencija ir klientų aptarnavimo kultūra, net patį paprasčiausią klausimą negali spręsti savarankiškai.Administratorius kviečia kitą administratorių vėliau vadybininką kuris neprisitatęs puola į diskusijas ir vėliau klubo vadovą. Nesugeba išgirsti kliento, jautiesi kaip vaikų darželyje stovi 20 minučių ir stebi ambicijų, priešiškumų, asmeniškumų cirką nors už paslaugą sumokėjai ir atėjai tik sportuoti.

P.S.klientas visą laiką teisus (kaltas)

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur 07-29 21:43
Didžiosios Britanijos farmacijos milžinė "AstraZeneca" ketvirtadienį pranešė, kad jos vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pirmąjį pusmetį pasiekė 1 mlrd. Eur.
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo 07-29 21:23
Per pirmąjį pusmetį Rusija sukūrė 4,6% solidesnį nei prieš metus bendrąjį vidaus produktą (BVP), pranešė Ekonominės plėtros ministerija, remdamasi išankstiniais vertinimais.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%