Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB VS FITNESS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VS FITNESS

Atsiliepimai apie UAB "VS FITNESS"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "VS FITNESS"

Sportuoju jau 2 metus Vilniaus filiale, perku metinius abonementus, su Ozo kortele galima dar ir gauti nuolaidą, niekada nebuvo jokių nesklandumų ar nemalonaus aptarnavimo. Kai klubą remontavo, pratęsė abonemento galiojimą. Viskas sąžiningai. Sporto inventoriaus yra labai daug ir įvairaus, grupinių treniruočių treneriai tikri profesionalai, labai prižiūri pratimų atlikimo techniką, bendrauja su klientais, ir treniruočių programa nenuobodi. Esant tvarkaraščio pasikeitimams laiku pateikiama informacija. Viskas gerai tame klube, rekomenduočiau!
Nenoriu pagalvoti, kaip įmonė elgiasi su klientais, jei nebūdamas klientu gaunu laiškus apie neapmokėtas sąskaitas. Pirmą kartą gavęs atrašiau, kad neturiu nieko bendro su jais, tačiau gavau laiškus ir toliau. Paskutinis iš skolų išieškojimo įmonės. Na šitie atrodo paklausė, kad su tuo nieko bendro neturiu. Niekada gyvenime į tokį aplinkoj nesiorientuojantį klubą ir dar kitus įspėsiu rinktis bendraujančius klubus.
Apmokejimas uz paslaugas yra pagal sutarti, kuomet turi apmoketi esaskaita patalpinama savo banko puslapyje, taciau visada galima buvo apmoketi einant sportuoti. Taciau nuejes sportuoti suzinai, kad ivestas papildomas 2eur mokestis mokant kasoje. Sportuoju nuo gruodzio, rugsejo vidury suzinai, kad naujas mokestis yra ivestas ir galioja nuo rugsejo 01. Zmones kas jums negerai su komunikacija? negalite taikyti mokesciu neispeje vartotoju, juolab mano sutartyje jokiu mokesciu nera, vienasaliskai ir neinformuodami apie pakeitimus patys pazeidziate sutarti.
Labai nemalonus klientų aptarnavimas Klaipėdoje. Norėjau nutraukti narystę sporto klube (kadangi vasarą praktiškai nebuvau sporto klube, o uz kiekvieną mėnesį mokėjau pinigus), tai parašiau e-paštu laišką rugpjūčio, kad noriu nutraukti narystę po šio mėnesio ir sąskaitų nebesiųskite nuo sekančio mėn, tačiau jos nenutraukė ir siunčia man sąskaitą už rugsėjį). Rašydamas e-laišką žiemą/ankstyvą pavasrį tokiu būdu (per el-laiškus) jau buvau nutraukęs sutartį kartą ir viskas buvo gerai, tačiau vėliau (neinformavę klientų nusprendė, kad reikia norint nutraukti sutartį skambinti telefonu ir pranešti apie tai). Kadangi pamačiau, kad man atsiuntė sąskaitą už rugsėjį, tai paskambinau ir sako, kad nutrauks sutartį tada, kai apmokėsiu už rugsėjį (nors sporto klube nebuvau nė karto nei rugpjūtį, nei rugsėjį). Labai prastas klientų aptarnavimas ir labai nemalonus žmonės, kurie aptarnauja - konkrečiai Karina Kogan, kuris nė kiek neįsiklauso į kliento problemą, kuri realiai kilo dėl jų blogo klientų aptarnavimo ir nekompetencijos. Daugiau tikrai šio sporto klubo nebesirinksiu į kurį eiti sportuoti.
Šiaulių sporto salėje dauguma diržų yra L/XL dydžio ir vienas M dydžio diržas, kurio salėje nebėra, daugumai žmonių reikia mažesnių diržų, kuriu kaip ir sakiau salėje nebera, būtų malonu, kad bent kažiek apsaugos diržų atsirastu, į mokamus pinigus tikiuos tai įeina :)
VS-Express salėje pasikabinę "taisykles" kuriose parašyta "pagarbiai elgtis kitų asmenų atžvilgiu". Ne kartą buvau susidūręs su garsiai rėkaujančiais ir besikeikiančiais asmenim, kurie į mano pastabas nereaguoja. Užklausus VS-Express kaip jie sprendžia tokias problemas ir kokiu būdu kontroliuoja, kad būtų laikomasi taisyklių, jų atsakymas: "mes tokių atvejų neužfiksuojame". Užklausus, kaip jie juos fiksuotų, atsakymas: "ramiai sportuokite". Deja, nors įrangos daug, kaina pigi ir darbo laikas maksimalus, sporto klubu to nepavadinsi. Tai 21-ojo amžiaus kačialka, kur kiekvienas atėjęs daro ką nori ir kaip nori.
Siauliuose prie sporto klubo bijok pasistatyti automobili, padangos isleistos, turbut kazkieno vieta uzemiau:)
Nusipirkau metini abonimenta. Po atidarymo klubas buvo nebaigtas ir viskas vyko pusiau kaip statybu aiksteleje, kai baige irengti, tai pradejo atleidineti trenerius. Teko girdeti, kad treneriams, ypac moterims nemoka arba moka itin mazai, mazdaug savanoriai jei norit veskit treniruotes. Visiskai nerupi jiems sportuotojai, isivaizduoja, kad va didziausias sporto klubas, tai zmones ir taip eis. Jei tik turit kokia nors alternatyva - venkit sito klubo.
Vs Fitness klubas ne tik turi problemų su personalo kultūra (pavydas, asmeniškumai, neprofesionalumas), bet negali rasti normalaus direktoriaus kuris galėtų spręsti susidariusią situaciją, o ne slapstytis nuo problemų.Geriausias būdas sprendimo- kurie mato jas ir primena geriau neįleisti į klubą (Pvz;apyrankių problema, treniruoklių gedimai, suplyšę kamuoliai)
Norėčiau trumpai apie klubo administraciją- turi problemų su kompetencija ir klientų aptarnavimo kultūra, net patį paprasčiausią klausimą negali spręsti savarankiškai.Administratorius kviečia kitą administratorių vėliau vadybininką kuris neprisitatęs puola į diskusijas ir vėliau klubo vadovą. Nesugeba išgirsti kliento, jautiesi kaip vaikų darželyje stovi 20 minučių ir stebi ambicijų, priešiškumų, asmeniškumų cirką nors už paslaugą sumokėjai ir atėjai tik sportuoti.

P.S.klientas visą laiką teisus (kaltas)

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Turto bankas rengs kūrybines dirbtuves nebeveikiančio Lukiškių kalėjimo teritorijai 11-17 11:04
Valstybės valdomas Turto bankas kitąmet ketina surengti kūrybos dirbtuves nebeveikiančio Lukiškių kalėjimo teritorijai.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%