Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus Turtas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus Turtas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus Turtas"

Geriau nesurasi
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus Turtas"

Nuoširdžiai rekomenduoju UAB "Vilniaus Turtas" kaip tikrų savo srities profesionalų įmonę - jų pagalba butą pardavėme neįtikėtinai greitai ir sklandžiai už drauge užsibrėžtą maksimalią kainos ribą. Esame labai maloniai nustebinti vadovo Antano Kudarausko dėmesingumu, rūpesčiu ir palankiausiais sprendimais mums - turto pardavėjams. Iš esmės visas turto pardavimo procesas vyko be jokių rūpesčių - pakako vieno susitikimo su tikru savo srities profesionalu Antanu ir buvo pasirūpinta skelbimo parengimu ir patalpinimu populiariausiose NT svetainėse su puikiomis nuotraukomis, suorganizuota atvirų durų diena jau po poros dienų nuo skelbimo pasirodymo potencialiems pirkėjams ir jau tą patį vakarą buvo sutarta dėl sandorio. Taip pat buvo suteikta visokiariopa pagalba ir konsultavimas organizuojant tolimesnį pardavimo procesą nuo - iki. Ačiū dar kartą už sklandų ir greitą procesą. Jeigu dar kada teks turėti reikalų su nekilnojamojo turto pirkimu - pardavimu būtinai kreipsiuos į šią įmonę.
Antanas Kudarauskas, superiniu gebejimu, NT
pirkimo/pardavimo srity, turintis profesionalas. Mums padejo parduoti nekilnojamaji turta per 3!!! dienas. Visos jo izvalgos ir patarimai pasitvirtino 100%.
Rekomenduoju ji visiems, kurie iesko auksciausius standartus atitinkancio NT profesionalo.
Daug metų bendrauju su Antanu. Retai sutinku tokių atsakingų ir pareigingų žmonių kaip Antanas. Jeigu norite būti tikri, kad su Jūsų turtu bus pasielgta sąžiningai ir bus nupirkta ar parduota už tinkamą kainą ir visi dokumentai puikiai sutvarkyti kreipkitės į Antaną arba jo komandą. Geriausi linkėjimai, Irma
Puikios sąlygos patyrusiems brokeriams, tiek naujiems, stiprūs mokymai. Patyres kolektyvas, visada mielai padeda, pataria, dalinasi objektais. Turime visus įrankius, vykdyti sėkmingus pardavimus. Novatoriška įmonė, sparčiai plečiasi Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje. Turime savus rangovus, investuotojus, matininkus, miškininkus, vertintojus, notarus, bankininkus.
"Vilniaus turtas" yra tokia NT įmonė, kokios turėtų būti visos: draugiškas kolektyvas, visi darbuotojai lygūs (nereitinguojami kaip kitose kompanijose), greita pagalba vienas kitam, profesionalūs mokymai. Čia dirbant jaučiu didelę motyvaciją dirbti, tobulėti ir padėti klientams įgyvendinti savo svajones! Kviečiu prisijungti prie mūsų darnaus kolektyvo.
Į nekilnojamojo turto agentūrą " Vilniaus turtas" atėjau dirbti dėl kelių priežasčių ir tuos džiaugiuosi : 1. Didelio ir draugiško, įvairiapusišką NT patirtį turinčio kolektyvo; 2.Dėl galimybės įgyvendinti savo planus, 3.Agentūros žinomumo, 4, Ir be abejo, ko gero, dėl geriausių rinkoje esnčių finansinių sąlygų brokeriams.
Esu Markas „Vilniaus turtas“ NT-brokeris/ekspertas. 6 metus dirbau NT brokerio darbą
individualiai, kol viename iš mano parduodamų objektų sutikau Antaną -
„Vilniaus turtas“ direktorių. Turbūt jam patiko kaip aš dirbu, nes
ateinančius pusę metų jis uoliai kalbino manę ateiti į „Vilniaus turtas“.
Po ilgų abejonių pagaliau sutikau ir tiesą pasakius, nuo 2015 m iki
dabar, bendradarbiaujant su šia įmone - ne karto ne nusivyliau. Labai
demokratiškos sąlygos darbui, profesionali kolegų pagalba, kurios dėka
ženkliai padidinau savo NT objektų pardavimų skaičių, draugiškas malonus
kolektyvas, neformali darbo aplinka ir svarbiausia - pilna kūrybine laisvė
darbe. Mūsu agentūra - optimalius sprendimams NT srities profesionalams.
Jei esate patirtį turintis aktyvus NT prekybos segmento dalyvis -
„Vilniaus turtas“ geriausias sprendimas Jums!!!
Man asmeniškai svarbu darbe jaustis nevaržomai, laisvai, o tuo pačiu ir tobulėti.
Džiaugiuosi pasirinkusi Vilniaus Turtą.
Draugiškas, profesionalus kolektyvas, puikus vadovas.
Labai malonus ir draugiškas kolektyvas, operatyvus ir profesionalus darbas, dalykiškas ir malonus bendravimas.
Šioje agentūroje dirbti taip paprasta ir aišku. Vyksta daug mokymų, bendrų susirinkimų, kviečiami įdomūs svečiai ir pašnekovai, ko visiškai nesitikėjau eidama į šį kolektyvą. Kolektyve nėra hierarchijų, jokių užkulisų, formuojamas lygiavertiškumo požiūris - darbuotojas, vadovas, klientas, partneris... Visiška laisvė darbus organizuotis pačiam. Dirbu be įtampos ir tuom džiaugiuosi bei didžiuojuosi. Kai dirbi noriai ir uždirbti gali pakankamai:)
Darnus ir draugiškas kolektyvas. Pasirinkau Vilniaus turtą dėl aiškių bei paprastų darbo sąlygų. Kasdienis tobulėjimas, mokymai bei seminarai skatina augti ir dirbti šiaje kompanijoje.
Noreciau padekot Directoriui Antanui Kudarauskau, us tai kad suprato mano sunaus situacija ir parekamendavo man labai kvalifikota NT brokere, paeskos specialiste Malvyra Ryliskiene. Per viena menesi brokeris surado 11 variantu, it per viena diena viska aprodyt. Todel, kad mes gyvenam Anglijoi, tai labai Svarbu. Mes buvom nustebinti jos Kaip specialisto operativumo ir kvalifikacija. Visa laika palaike rysi su mumis.
Paskutiniame etape, pirkimo objectas buvo nodugniai aprodytas ir viskas uzfiksouta.Visi dokumentai buvo tvarkingai paruosti. Todel pirkimo procedura praejo greitai greitai ir sklandziai.
Kreipemes i Vilniaus turta 17.07.2018, o pradzioje rugsejo Mano sunus jau turejo raktus, no busto, koki jis norejo.
Taip kaip Malvyra Ryliskiene labai professionalus brokeris, jam reikejo tik 2 kartus nuvaziot I Lietuva, apziuret ir nusipirkt.
Labai rekomenduociau brokeria Malvyra Ryliskiene, todel kad zmogus ismananties savo darba. Ypatingai atsakinga savo poziurio I darba ir kliento pageidavimus. Turi labai gerus managemento pagrindus, dirba greitai ir effektiviai.
Огромное спасибо за оказанную помощь в поиске дешевого жилья! Решила найти какое-нибудь жилье для того чтобы получать шенген без проблем (не нужны ни приглашения, ни согласия на проживание, ни бронирование гостиниц). Мало того что все сделали и оформили очень быстро, так еще и реально дешево.
Всем рекомендую это агенство. Практически за неделю нашли и оформили квартиру. Все очень профессионально. Большой плюс - помогли с оформлением документов для ВНЖ. При относительно небольших затратах получил очень качественный сервис.
Ребята - профессионалы!
Реально одна из немногих в Литве компаний по недвижимости с которой приятно работать.
При переезде из Беларуси пытался сначала сам найти съемную квартиру, участок для постройки дома, помещение для производства и магазина. За пол года потратил кучу времени. Поняв, что без знания рынка и местного менталитета все мои поиски обречены на провал, попытался обратиться в "Топовые агенства" - кабальные условия договоров, предоплата, проблемы с отсутствием или сильно занятыми русскоговорящими менеджерами сразу напрягали.
Знакомые посоветовали обратится в агенство "Vilniaus Turtas" (Недвижимость Вильнюса). На мое удивление, с первого звонка попал на Владельца агенства. Оказалось, никаких проблем с языком и предоплатами нет. Мало того, узнав что мы ищем, Антанас сразу порекомендовал нам своих русскоговорящих брокеров, с которыми впоследствии мы стали почти друзьями.
В первый же свой приезд в Вильнюс мы заселились в отличную подобранную трешку. В течение месяца ребята подобрали именно то, что мы так долго искали. Производственное помещение, помещение под магазин в старом городе - теперь мы точно знаем, что только профессионал разбирается в таких тонкостях. Спасибо огромное ребятам - Сергею и Асте! Кроме вопросов, связанных с недвижимостью, ребята стали практически нашим путеводителем по обустройству в Литве. Рекомендую всем приезжим!
Noriu tiesiog nuoširdžiai padėkoti įmonės vadovui Antanui už pagalbą parduodant butą. Jeigu norite sutaupyti laiko, pinigų, be streso ir įtampos palankiausiomis sąlygomis parduoti savo nekilnojamą turtą - patikėkite šį darbą profesionalams Vilniaus turtui. Kaip aš džiaugiuosi, kad priėmiau tokį sprendimą ir ramiai galiu pasitikti Naujus metus:)
Ilgai pardavinėjom mišką. Netenkino pasiūlyta kaina. Bokerė Asta suorganizavo pardavimą taip, kad pavyko parduoti dvigubai brangiau negu siūlė pirkėjai. Didelis ir nuoširdus Ačiū. Rekomenduoju kreiptis. Dirba greitai, gerai, svarbiausia, sugeba parduoti brangiai.
Profesionalų komanda. Teko dirbti su Antanu. Rezultate po Antano pastabų ir patarimų objektą pavyko parduoti 5000eur brangiau nei tikėjausi.
Ačiū!
Sigitui Sargaučiui pavedžiau žemės ūkio paskirties sklypo pardavimą.
Brokeris puikiai atliko darbą, sklypas buvo parduotas brangiau, nei buvo tikėtasi, tarpininkavo atliekant papildomą sklypo vertinimą, bendravimas visais etapais aiškus ir nuoseklus. Esu dėkingas už nepriekaištingą profesionalumą, tikrai rekomenduoju.
Sakalas
Markas, manau sąžiningas ir kultūringas brokeris. Man greitai padėjo išnuomoti butą, patarė esminiais reikalais toliau bendraujant su nuomininkais. Išsikraustant nuomininkams, dalyvavo buto perdavime ir galutiniame atsiskaityme. Ir toliau ieško nuomininkų ir puikiai bendraujame. Visada atsiliepia į skambučius (netgi šventinėmis dienomis) ir maloniai atsako į visus klausimus ir stengiasi surasti sąžiningus nuomininkus, ko aš ir pageidauju.
Jį rekomendavau savo draugei, gyvenančiai JAV dėl buto išnuomavimo Lietuvoje. Liko patenkinta.
Ir toliau rekomenduosiu savo pažįstamiems, norintiems pasinaudoti brokerio paslaugomis, garantuota, kad Markas darbą atliks profesonaliai.
Patikėjau būsto nuomos reikalus tvarkyti brokeriui Markui. Visada rasdavo tik patikimus nuomininkus. Jokių rūpesčių ir malonus bendradarbiavimas. Visus rūpimus klausimus išspręsdavo sklandžiai
Markui Kausiniui patikiu savo butu nuoma jau gal 7-8 metus, tad labai rekomenduoju puiku savo srities specialista, jei ieskote ismanaus, greito, veiklaus agento, kuris negaista laiko ir efektyviai issprendzia visus su nuoma susijusius rupescius. Besalygiskai rekomenduoju Marka.
Jurate
Markas man padejo parduoti buta greiciau nei kada nors galejau pagalvoti. Kadangi gyvenu uzsienyje ir neturiu daug laiko vazineti i Lietuva tvarkyti reikalu, paprasiau Marko pagalbos. Butas buvo parduotas greiciau, nei kada galejau pagalvoti. Jokiu rupesciu man, visi reikalai sutvarkyti profesionaliai ir nepriekaistingai. Visiems, norintiems greitai ir lengvai susitvarkyti nekilnojamo turto reikalus, patariu skambinti Markui. Vertinu 10/10.
Rekomenduoju Marką. Su juo dirbau 6 metus ir nei karto nesu matęs buto nuomininkų ;-) Viskas profesionaliai, patikimai, visi patenkinti. Kai reikėjo tą butą parduoti, viskas buvo atlikta nepriekaištingai, greitai ir operatyviai. Sutvarkė visus dokumentus, rado pirkėją, man reikėjo atvykti tik į notarų biurą, susiskaičiuoti pinigus ir pasirašyti. Sėkmės jam.
oho kiek sau komentaru patys prisirasete
Metus laiko ieskojome namo. Skelbimu portalai pilni pasiulymu, tarp kuriu sunku issirinkti.
Kreipemes i „Vilniaus turtą“, gavome pasiulymu konkreciai pagal musu reikalavimus.
Nama nusipirkome per kelias savaites. Operatyviai ir greitai susiradome savo namus sios imones pagalba. Ačiū!
Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė.
Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius.
Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus.
Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.
Tikrai gera įmonė, kurioje galima ne tik dirbti, bet ir užsidirbti. Dažnai dalinamasi rinkos aktualijomis ir pokyčiais. Kolektyvas - puikus ir padedantis.
Esu užimtas žmogus, todėl visai neturiu laiko dirbti ne savo darbą.
Kreipiausi pagalbos į, , Vilniaus turto” specialistus, ir jie viskuo pasirūpino: aprodė sklypą, nes neturėjau laiko, sutvarkė visus dokumentus, rado pirkėją, man reikėjo atvykti tik į notarų biurą.
Ačiū už sklandų darbą.
Dėkojame "Vilniaus Turtas" įmonės brokeriui Domantui už profesionalų darbą- parduodant namą Kaune. Rekomenduoju.
Su įmonės direktoriumi dirbame daugiau nei penkerius metus. Ačiū Antanui Kudarauskui už operatyvumą, konkretumą ir rezultatą. Sėkmės darbuose!
Aukščiausio profesionalumo kompanija ir jos darbuotojai. Jų paslaugomis naudojomės keletą kartų ir abu kartus jų darbas buvo atliktas nepriekaištingai. Prieš keturis metus padėjo įsigyti svajonių sodą, o šiais metais parduoti butą. Jeigu norite pirkti ar parduoti savo NT, būtinai pasinaudokite jų paslaugomis.
Noriu rekomenduoti Antaną Kudarauską, kaip labai profesionalų ir tikrą NT ekspertą.
Mūsų šeimos turtas buvo problematiškas, tačiau su šio specialisto pagalba labai greitai radome išeitį ir netrukus turtą pardavėme. Esame labai dėkingi ir kreipsimės ateityje, visiems rekomenduojame. Sėkmės darbuose!

Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Vanaginė
Gamybinių ir komercinių patalpų nuoma

Adresas: Prašiškių g. 53, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma.
ŽŪB „Vanaginė“ yra įsikūrusi 11 – ąjame Molėtų plento kilometre, t.y. tarp Santariškių ir Riešės. Pagrindinė įmonės veikla – įvairios paskirties patalpų nuoma. Bendras įmonės sandėliavimo, gamybinių bei biurų patalpų plotas daugiau nei 20 000 kv. m. Bendrovė turi dvi elektros pastotes, savą vandentiekio sistemą, į...
Kalnėnų slėnis
Adresas: Mėnulio g. 11-101, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; nekilnojamasis turtas; statyba.
„Kalnėnų slėnis“ – namai šalia gamtos. Gyvenvietėje kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės: žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
"Gravitas Partners" laimėjo 0,31 mln. Eur konkursą
"Gravitas Partners" laimėjo 0,31 mln. Eur konkursą 04-19 10:58
Ryšių su visuomene agentūra "Gravitas Partners" laimėjo "Būsto energijos taupymo agentūros konkursą" komunikacijos paslaugoms teikti. Sutarties suma siekia 307.544 Eur.
Pirma diena biržoje: "Pinterest" +28%, "Zoom" +72%
Pirma diena biržoje: "Pinterest" +28%, "Zoom" +72% 04-19 10:20
JAV nuotraukų dalijimosi tinklo "Pinterest" akcijos pirmąją prekybos biržoje dieną – ketvirtadienį – šoktelėjo 28%, o JAV vaizdo konferencijų bendrovės "Zoom" akcijos – 72%.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%

Kava 2,83 0,00%