Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus Turtas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus Turtas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus Turtas"

Geriau nesurasi
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus Turtas"

Šioje agentūroje dirbti taip paprasta ir aišku. Vyksta daug mokymų, bendrų susirinkimų, kviečiami įdomūs svečiai ir pašnekovai, ko visiškai nesitikėjau eidama į šį kolektyvą. Kolektyve nėra hierarchijų, jokių užkulisų, formuojamas lygiavertiškumo požiūris - darbuotojas, vadovas, klientas, partneris... Visiška laisvė darbus organizuotis pačiam. Dirbu be įtampos ir tuom džiaugiuosi bei didžiuojuosi. Kai dirbi noriai ir uždirbti gali pakankamai:)
Darnus ir draugiškas kolektyvas. Pasirinkau Vilniaus turtą dėl aiškių bei paprastų darbo sąlygų. Kasdienis tobulėjimas, mokymai bei seminarai skatina augti ir dirbti šiaje kompanijoje.
Noreciau padekot Directoriui Antanui Kudarauskau, us tai kad suprato mano sunaus situacija ir parekamendavo man labai kvalifikota NT brokere, paeskos specialiste Malvyra Ryliskiene. Per viena menesi brokeris surado 11 variantu, it per viena diena viska aprodyt. Todel, kad mes gyvenam Anglijoi, tai labai Svarbu. Mes buvom nustebinti jos Kaip specialisto operativumo ir kvalifikacija. Visa laika palaike rysi su mumis.
Paskutiniame etape, pirkimo objectas buvo nodugniai aprodytas ir viskas uzfiksouta.Visi dokumentai buvo tvarkingai paruosti. Todel pirkimo procedura praejo greitai greitai ir sklandziai.
Kreipemes i Vilniaus turta 17.07.2018, o pradzioje rugsejo Mano sunus jau turejo raktus, no busto, koki jis norejo.
Taip kaip Malvyra Ryliskiene labai professionalus brokeris, jam reikejo tik 2 kartus nuvaziot I Lietuva, apziuret ir nusipirkt.
Labai rekomenduociau brokeria Malvyra Ryliskiene, todel kad zmogus ismananties savo darba. Ypatingai atsakinga savo poziurio I darba ir kliento pageidavimus. Turi labai gerus managemento pagrindus, dirba greitai ir effektiviai.
Огромное спасибо за оказанную помощь в поиске дешевого жилья! Решила найти какое-нибудь жилье для того чтобы получать шенген без проблем (не нужны ни приглашения, ни согласия на проживание, ни бронирование гостиниц). Мало того что все сделали и оформили очень быстро, так еще и реально дешево.
Всем рекомендую это агенство. Практически за неделю нашли и оформили квартиру. Все очень профессионально. Большой плюс - помогли с оформлением документов для ВНЖ. При относительно небольших затратах получил очень качественный сервис.
Ребята - профессионалы!
Реально одна из немногих в Литве компаний по недвижимости с которой приятно работать.
При переезде из Беларуси пытался сначала сам найти съемную квартиру, участок для постройки дома, помещение для производства и магазина. За пол года потратил кучу времени. Поняв, что без знания рынка и местного менталитета все мои поиски обречены на провал, попытался обратиться в "Топовые агенства" - кабальные условия договоров, предоплата, проблемы с отсутствием или сильно занятыми русскоговорящими менеджерами сразу напрягали.
Знакомые посоветовали обратится в агенство "Vilniaus Turtas" (Недвижимость Вильнюса). На мое удивление, с первого звонка попал на Владельца агенства. Оказалось, никаких проблем с языком и предоплатами нет. Мало того, узнав что мы ищем, Антанас сразу порекомендовал нам своих русскоговорящих брокеров, с которыми впоследствии мы стали почти друзьями.
В первый же свой приезд в Вильнюс мы заселились в отличную подобранную трешку. В течение месяца ребята подобрали именно то, что мы так долго искали. Производственное помещение, помещение под магазин в старом городе - теперь мы точно знаем, что только профессионал разбирается в таких тонкостях. Спасибо огромное ребятам - Сергею и Асте! Кроме вопросов, связанных с недвижимостью, ребята стали практически нашим путеводителем по обустройству в Литве. Рекомендую всем приезжим!
Noriu tiesiog nuoširdžiai padėkoti įmonės vadovui Antanui už pagalbą parduodant butą. Jeigu norite sutaupyti laiko, pinigų, be streso ir įtampos palankiausiomis sąlygomis parduoti savo nekilnojamą turtą - patikėkite šį darbą profesionalams Vilniaus turtui. Kaip aš džiaugiuosi, kad priėmiau tokį sprendimą ir ramiai galiu pasitikti Naujus metus:)
Ilgai pardavinėjom mišką. Netenkino pasiūlyta kaina. Bokerė Asta suorganizavo pardavimą taip, kad pavyko parduoti dvigubai brangiau negu siūlė pirkėjai. Didelis ir nuoširdus Ačiū. Rekomenduoju kreiptis. Dirba greitai, gerai, svarbiausia, sugeba parduoti brangiai.
Profesionalų komanda. Teko dirbti su Antanu. Rezultate po Antano pastabų ir patarimų objektą pavyko parduoti 5000eur brangiau nei tikėjausi.
Ačiū!
Sigitui Sargaučiui pavedžiau žemės ūkio paskirties sklypo pardavimą.
Brokeris puikiai atliko darbą, sklypas buvo parduotas brangiau, nei buvo tikėtasi, tarpininkavo atliekant papildomą sklypo vertinimą, bendravimas visais etapais aiškus ir nuoseklus. Esu dėkingas už nepriekaištingą profesionalumą, tikrai rekomenduoju.
Sakalas
Markas, manau sąžiningas ir kultūringas brokeris. Man greitai padėjo išnuomoti butą, patarė esminiais reikalais toliau bendraujant su nuomininkais. Išsikraustant nuomininkams, dalyvavo buto perdavime ir galutiniame atsiskaityme. Ir toliau ieško nuomininkų ir puikiai bendraujame. Visada atsiliepia į skambučius (netgi šventinėmis dienomis) ir maloniai atsako į visus klausimus ir stengiasi surasti sąžiningus nuomininkus, ko aš ir pageidauju.
Jį rekomendavau savo draugei, gyvenančiai JAV dėl buto išnuomavimo Lietuvoje. Liko patenkinta.
Ir toliau rekomenduosiu savo pažįstamiems, norintiems pasinaudoti brokerio paslaugomis, garantuota, kad Markas darbą atliks profesonaliai.
Patikėjau būsto nuomos reikalus tvarkyti brokeriui Markui. Visada rasdavo tik patikimus nuomininkus. Jokių rūpesčių ir malonus bendradarbiavimas. Visus rūpimus klausimus išspręsdavo sklandžiai
Markui Kausiniui patikiu savo butu nuoma jau gal 7-8 metus, tad labai rekomenduoju puiku savo srities specialista, jei ieskote ismanaus, greito, veiklaus agento, kuris negaista laiko ir efektyviai issprendzia visus su nuoma susijusius rupescius. Besalygiskai rekomenduoju Marka.
Jurate
Markas man padejo parduoti buta greiciau nei kada nors galejau pagalvoti. Kadangi gyvenu uzsienyje ir neturiu daug laiko vazineti i Lietuva tvarkyti reikalu, paprasiau Marko pagalbos. Butas buvo parduotas greiciau, nei kada galejau pagalvoti. Jokiu rupesciu man, visi reikalai sutvarkyti profesionaliai ir nepriekaistingai. Visiems, norintiems greitai ir lengvai susitvarkyti nekilnojamo turto reikalus, patariu skambinti Markui. Vertinu 10/10.
Rekomenduoju Marką. Su juo dirbau 6 metus ir nei karto nesu matęs buto nuomininkų ;-) Viskas profesionaliai, patikimai, visi patenkinti. Kai reikėjo tą butą parduoti, viskas buvo atlikta nepriekaištingai, greitai ir operatyviai. Sutvarkė visus dokumentus, rado pirkėją, man reikėjo atvykti tik į notarų biurą, susiskaičiuoti pinigus ir pasirašyti. Sėkmės jam.
oho kiek sau komentaru patys prisirasete
Metus laiko ieskojome namo. Skelbimu portalai pilni pasiulymu, tarp kuriu sunku issirinkti.
Kreipemes i „Vilniaus turtą“, gavome pasiulymu konkreciai pagal musu reikalavimus.
Nama nusipirkome per kelias savaites. Operatyviai ir greitai susiradome savo namus sios imones pagalba. Ačiū!
Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė.
Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius.
Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus.
Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.
Tikrai gera įmonė, kurioje galima ne tik dirbti, bet ir užsidirbti. Dažnai dalinamasi rinkos aktualijomis ir pokyčiais. Kolektyvas - puikus ir padedantis.
Esu užimtas žmogus, todėl visai neturiu laiko dirbti ne savo darbą.
Kreipiausi pagalbos į, , Vilniaus turto” specialistus, ir jie viskuo pasirūpino: aprodė sklypą, nes neturėjau laiko, sutvarkė visus dokumentus, rado pirkėją, man reikėjo atvykti tik į notarų biurą.
Ačiū už sklandų darbą.
Dėkojame "Vilniaus Turtas" įmonės brokeriui Domantui už profesionalų darbą- parduodant namą Kaune. Rekomenduoju.
Su įmonės direktoriumi dirbame daugiau nei penkerius metus. Ačiū Antanui Kudarauskui už operatyvumą, konkretumą ir rezultatą. Sėkmės darbuose!
Aukščiausio profesionalumo kompanija ir jos darbuotojai. Jų paslaugomis naudojomės keletą kartų ir abu kartus jų darbas buvo atliktas nepriekaištingai. Prieš keturis metus padėjo įsigyti svajonių sodą, o šiais metais parduoti butą. Jeigu norite pirkti ar parduoti savo NT, būtinai pasinaudokite jų paslaugomis.
Noriu rekomenduoti Antaną Kudarauską, kaip labai profesionalų ir tikrą NT ekspertą.
Mūsų šeimos turtas buvo problematiškas, tačiau su šio specialisto pagalba labai greitai radome išeitį ir netrukus turtą pardavėme. Esame labai dėkingi ir kreipsimės ateityje, visiems rekomenduojame. Sėkmės darbuose!

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
SDG grupė
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
2011 m. balandžio mėnesį įkurta UAB „SDG grupė“, kaip valdančioji įmonių grupės bendrovė. Šiuo metu SDG įmonių grupę sudaro aštuonios įmonės: UAB „SDG“ (verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos) UAB „SDG grupė“ (įmonių valdymas) UAB „SDG kodas“ (prekyba asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais) VŠĮ...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%