Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus Autobusų Stotis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus Autobusų Stotis

Atsiliepimai apie UAB Vilniaus Autobusų Stotis

Parašyk savo nuomonę apie UAB Vilniaus Autobusų Stotis

Autobusas Vilnius-Mažeikiai turėjo išvykti 11:10h, stotyje jis pasirodė tik 11:26h, apie tai niekur nebuvo pranešta, dar teko stovėti lauke, šalti ir laukti kol pasirodys konduktorius. Autobuse bilietėlį gavau tik 11:32h. Pridedunuotrauką. Tokiais atvėjais būtų malonu, kad bent per garsiakalbį įspėtų apie vėlavimą. (Taip pat 11:00 turėjo važiuoti kitas autobusas ukmergės kryptimi. Autobusų išvažiavimo aikštelėjebuvau jau 10:59h to autobuso jau nebebuvo arba iš vis nebuvo (kad toks autobusas turėjo būti, rodo autobusubilietai.lt svetainė)
Sveiki, esu kurčia mergina. Aš Gabija Varenkevičiūtė, rašau šį laišką jums, Nes penktadienį 2018-10-12 diena, pirkausi bilietą tiesiogiai Vilnius-Jonava 10:30val. Bet ilgai laukiau kol autobusas atvažiuos, passidarė neramu, nuėjau į kasa paklausti ir kad galėtu bilietą pakeisti arba grąžinti pinigėlius, dirbantį moteris sakė, nežino ar atvažiuos autobusas, nežinojau kaip ginčitis ar kalbėt juk esu kurčia, todėl nuėjau toliau... tada laukiau valandą laiko, jau tuomęt buvo beveik 11:30val, aš nusipirkau naują bilietą į Kauną, išėjusi iš stoties pamačiau, kad Vilnius-Jonava jau atvažiavo, tai lipau į autobusa važiuojanti link Jonavos, O man kalusiams kyla kodėl negaliu atgauti pinigėlius kad pirkausi bilietą į Kauną aš juk su tuo autobusu nevažiavau. Ar galima grąžinti man tuos pinigėlius?
Autobusas Vilnius - Kaunas, 2018-09-10 numeris GOG 387, kuris išvyksta 11:15, tiesiog prieš nosį nuvažiavo, norint atidaryti autobuso duris vairuotojas pradėjo judėti iš vietos. Autobuse dar buvo vietų. Atvykau 11:14. Kas čia per nemandagumas. Noriu jog šis vairuotojas būtų atitinkamai nubaustas, nes taip niekas nesielgia.
Autobusu stoties informacijoje dirba slyksciai nemaloni pagyvenusi, sviesiaplauke moteris, nieko nepaaiskina, atsakineja akiplesiskai, slykstu bendrauti su tokiomis darbuotojomis!
Šių metų, balandžio 29 diena 19.52 val.
4G autobusas. Reisas Sauletekis-Pilaitė.
Antakalnio stotelė.
Isedome i autobusa su savo augintiniu.
Turejome gyvuno skiepų pasą. Antsnukį ir trumpą, 50cm pavadėlį.
Iš kabinos iššokęs nemandagus vairuotojas išvarė mus iš autobuso, ir atsisakė mus vežti.
Prašome išsiaiškinti ir duoti atsakymą del kokios priežasties, šis jūsu darbuotojas, atsisakė mums suteikti paslaugą.
Augintinį vežeme pagal visas vežėjo ir savivaldybės nustatytas taisykles.
Kodėl Vilniaus autobusų stotis nepajėgia internete patalpinti viso iš Vilniaus autobusų išvykstančių autobusų tvarkaraščio - tokio, koks yra stoties perone? Daug mažesnės stotys pajėgia tai padaryti, o Vilniaus - nepajėgia. Jeigu padarysi užklausą apie tvarkaraščius, tai išmeta informaciją apie nuomojamus autobusus, turistines keliones į užsienį ar dar ką nors. O jeigu prisikasi kaip nors iki tvarkaraščio ir norėsi informacijos apie kelionę kitą dieną, tai to negausi. Gausi tik informaciją nuo einamosios valandos. Pavyzdžiui, jei prašai tvarkaraščio į kokį nors miestą, norėdamas sužinoti visus dienos reisus, o kreipiesi 15 valandą, tai ir gausi tik nuo 15 valandos, o kokie yra reisai iš ryto - nesužinosi. Baisus absurdas.
10:30 h autobuso is Vilniaus išvykimas. Atejus lygiai tokiu metu autobuso jau nebera.Ar tik nebus isvaziaves anksciau? Ir tik nereikia sakyti, kad isvaziuoti anksciau teises jie neturi, nes jie taip daro, vaziavau ne syki, tad puikiai zinau. Sekantis reisas 11:30h - laukiamas buvo iki 12:04h taip ir nesulauktas. Ar sunku pajudet ir ateit pranest arba pranest kitais budais kad to autobuso net ir nebus nors turetu buti? Ar norite patys pabandyti per toki salti autobuso pralaukti pusantros valandos? Ir dar konsultante informacijoj tokia, , mandagi, , kad tiesiog wow! As apsalus nuo jusu darbo!Situacijos tikrai taip nepaliksiu :). Ismokit tvarkytis su savo darbais ir akiu bent nedraskykit!

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...
SDG grupė
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba.
2011 m. balandžio mėnesį įkurta UAB „SDG grupė“, kaip valdančioji įmonių grupės bendrovė. Šiuo metu SDG įmonių grupę sudaro aštuonios įmonės: UAB „SDG“ (verslo konsultacijų ir mokymų paslaugos) UAB „SDG grupė“ (įmonių valdymas) UAB „SDG kodas“ (prekyba asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir darbo drabužiais) VŠĮ...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

"Lietuvos energijai" nepavyko parduoti objektų Vilniaus Žirmūnuose ir Naujamiestyje 12-12 14:45
Ketvirtadienį vykęs energetikos įmonių grupės "Lietuvos energija" ketvirtasis viešas nekilnojamojo turto (NT) pardavimo konkursas nesulaukė susidomėjimo. Šiuos objektus ketinama pasiūlyti vėl.
Pasaulio plaukimo čempionate sidabro medalius pelnė R. Meilutytė ir D. Rapšys
Pasaulio plaukimo čempionate sidabro medalius pelnė R. Meilutytė ir D. Rapšys 12-12 14:31
Rūta Meilutytė Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo trumpajame baseine čempionate pelnė sidabro medalį 50 m krūtine rungtyje. Tokį patį rezultatą kitoje rungtyje pademonstravo ir Danas Rapšys.
"Gelsauga" planuoja atleisti 555 darbuotojus
"Gelsauga" planuoja atleisti 555 darbuotojus 12-12 14:28
AB "Lietuvos geležinkeliai" antrinė bendrovė "Gelsauga" įspėjo 555 darbuotojus apie grupinį atleidimą.

Jūs esate..

CBS 48,24 -3,05%