Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus Autobusų Stotis

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB Vilniaus Autobusų Stotis

Jolanta 2020-02-10 09:00:02
Labas rytas.
Šįryt, 7.14 val. 7 maršruto autobuso (unikalus nr. 8013) vairuotojas Žirmūnų stotelėje savo nepasitenkinimą keliuose išreiškė garsia rusiškų keiksmažodžių lavina.
Jolanta, turėtumėte suprasti, jog UAB "Vilniaus autobusų stotis" niekaip nesusijusi su Vilniaus miesto transporto organizavimu. Vilniaus miesto viešojo transporto trasas ir tvarkaraščius sudarinėja SĮ "Susisiekimo paslaugos", o keleivius veža 2 įmonės - tai "Vilniaus viešasis transportas" ir "Transrevis". Jūsų minimu 7 maršrutu veža būtent UAB "Transrevis", todėl skundą rašyti reiktų ten.
Vilniaus autobusų stotis atsakinga už priemiestinius ir tarpmiestinius autobusus, išvykstančius iš Vilniaus autobusų stoties (tik pačios stoties). Miesto autobusai ir troleibusai, savo maršrutus pradedantys ir baigiantys žiedinėje stoties sankryžoje, jie irgi neturi absoliučiai nieko bendro su Vilniaus autobusų stotimi.
Sveiki. Kovo 8d. autobusas Vilnius-Tauragė turėjo pravažiuoti pro Akademijos miestelio sustojimą 7-45 val. Bet taip ir nepasirodė. Kelionę į Tauragę teko tęsti iš Kauno autobuso stoties. Kaip galima vertinti tokį darba.
Labas rytas.
Sveiki, autobusas numeriu 45 vykstantis i sirvintus is stoties Vilniaus. Ryte pavelavo 15min o vakare isvis stotelei nesustojo, kame reples, kaip planuoti laika ir kail dasigauti toki atstuma. 2020-01-11.
Beruta Pavydienė
2019-12-16 11:52:56 IP 5cd6rmu3
noriu pasidalinti "malonia" kelione. Š.m. gruodžio 13 d. 12.50 vykau autobusu Vilnius-Birai iki Ukmergės.
Viskas būtų normalu, tačiau aš "padariau" klaidą ir pasiėmiau telefoną, norėdama pranešti artimiesiems, kad jau įsėdau ir vykstu į Ukmergę. Kažkaip netyčia telefone įsijungė reklama)žinoma tai buvo per garsu), aš tuoj pat išjungiau garsą, bet vairuotojo buvau grubiai apšaukta. Įsijungiau vibracijos režimą ir daugiau telefonu nesinaudojau. Tačiau mano artimieji nesulaukę skambučio, paskambino Kalbėjau tyliai, nes bijojau būti apšaukta antrą kartą, juk sėdėjau už vairuotojo. Tačiau vos tik vairuotojas išgirdo, jog kalbu, vėl pradėjo rėkti. liepė eiti į autobuso galą, ten kalbėtis. Gerai, kad šalia sėdėjusi moteris jį sugėdijo, tai aprimo. Tokį vairuotojo elgesį matė ir kiti keleiviai. Aš tikrai nesijaučiu padariusi kažkokį baisų nusikaltimą - tik turėjau pranešti artimiesiems, kurie manęs laukė Ukmergėj.
Ukmergėj išlipdama padėkojau už "malonią" kelionę, nors nuotaika ir buvo sugadinta
Manyčiau, kad toks elgesys visai neatitinka etikos normų ir jei vairuotojas taip neadekvačiai reaguoja į menkiausią garsą, vertėtų pamąstyti ar toks elgesys jam netrukdo dirbti su žmonėmis. Aš jau nekalbu apie mandagų keleivių aptarnavimą.
Tikrai ateityje nepageidauju būti apšaukiama bei žeminama visų keleivių akivaizdoje.
Laba diena, šiandienos ryta autobusas važiaves i Klaipėda, išvykimo laikas iš stoties 06.40 nesustojo Gariūnų stotelėje. Norėčiau žinoti priežastį, kodėl?
Man pamiršus savo krepšį kreipiausi į Info kasą, ten man pasakė, kad tas krėpšys yra man nereikalingas ir iš viso, ko aš prie jos pristojau ? Viskas būtų gerai tačiau jeigu ji kalbėtu mandagiai ir nežeminančia. Tada jį mane išvare į administraciją.
Man atėjus pas administratorę buvau toliau žeminamas ir man aškino, kad vairuotojai neprivalo atitinkamai pasirūpinti pamirštais daiktais (mat nieks nepamiršta tik tu durnas pamiršai ir per tave vairuotojas turėjo pasirūpinti tavo daiktu). Ir vėl gi buvo tas pats kaip ir prie kasos kad man jis yra nereikalingas, , ir apskritai dink iš akių trugdai dirbt'' (iš jos intonacijos buvo būtent taip). Tad galima daryti išvadą koks personalas ten darbuojasi. Veiksmas vyko 24 d. Apie 19 val.
Surasykit normalius atvykimo laikus svetaineje. Vaziavau is Vilniaus i Lazdijus su persedimu Alytuje. Persedimui - 15 min. Zinoma, autobusas i Alytu velavo daugiau nei 30 min...
Autobusai važiuoja ir pravažiuoja stotelės.. Aš sėdžiu laukiu šalu ir tiek mano laiko už gaišta ir kiek visko nespėta autobusas kad važiuoja ir pravažiuoja jau nebe pirmas kartas.
Keleiviai nesvarbus
2019-08-10 08:45:42 IP 2ju3kust
Keleiviai patys kalti del veluojanciu (mano atveju turejo isvykti 02:40, bet 06:00 dar nebuvo ir nusprendziau nebelaukti) arba neatvykstanciu autobusu, norint atgauti pinigus saukiama, veliau el. pastu sakoma “kreiptis i Minska”. Nesiteikiama duot jokiu konkreciu kontaktu apart miesto pavadinimo. Nakti atsidurt nepatariu, apstu “besiplaikstanciu” apsvaigusiu personu, neimanoma patenkinti elementariausiu zmogaus poreikiu tokiu, kaip tualetas, ar geriamasis vanduo, apie wi-fi net kalbos negali buti. Apibendrintai- keliones naktimis Vilniaus autobusu stotyje yra loterija. Pasiseks arba ne. Ryte busi apsauktas, bandydamas issiaiskint kaip kas yra arba ne.
Sveiki, važiavau iš vilniaus į Jiezna pirmadienį, autobusu po 16:10. Autobuso vairuotojo elgesįs siaubingas, buvo paprašyta idėti lagamina 30kg vairuotojo atsakymas buvo tarnų neiškok, pati tai padaryk, nenormalu. Ar taip turi vairuotojas bendrauti su žmonėms?! Apgailėtina
Nesuprantu vieno dalyko, kam rašyti kad autobusas sustoja stotelėje jeigu jis to nedaro.... Kam tada painioti žmonės, kurie galbūt kažkur skuba ir dėl to kad vairuotojas pagalvojo sau, "ai niekas čia neįlips" nesustoja tam tikroje stotelėje.... Tai jeigu niekas net negalvoja sustoti tai kam rašyti nesąmones....
Laba diena, turiu nusiskundimu del vilnius-rokiskis autobusu.
Informuoju kad siunciu be tik jums bet ir presidenturai. Skunda del
Netvarkingu autobusu kuriuose nera kondicionieriu ir nezine kaip jie is vis praeina trchnikine kur matyta liukai paremti buteliukais ir aplomai be saugos dirzu. Mano sveikata seubinga. Is tokios krliones ka gavau tai sirdies sutrikimus ir baisu. Dar ir dabar gydausi po keliones nes vos istceriau karsti. Kad per nesamone. Nusiprrki bilieta i ligu maratona!
Naudojuosi stoties paslaugomis visą savo gyvenimą. Neturiu priekaištų, išskyrus švarą. Negi XXI amžiuje nėra plovimo mašinų šitokio ploto švarą užtikrinti. Moterys su šepečiais laukimo salėj atrodo vargingai. O stogą laikančių kolonų apšnerkštumas, balandžių pritupėta ant suoliukų...tam ne remonto reikia, o žmogaus su plovimo mašina. Nuotraukų nedėsiu, patiems turbūt matosi.
Sveiki! Sendien, autobusas 219 stotys skaidyskes.. nesustojo zirniu stotelei.. pravaziavo, nors zmoniu stovejo, ir lauke.. kas per nesamone, kada nori stoja kada nori nestoja... kam tada isvis jis vaziuoja jai stotelese nesustoja kur jam priklauso...
Jeigu ne buvo suteikta paslauga, o apmokėjimas įvyko, ar neturėjome grąžinti nors ir dalį pinigų,. Būkite geri, atsakykite,. jeigu nesulaukusi atsakymo, turėsiu kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnyba
Jeigu man, kaip klientui, nesuteikė paslaugos, už kurią buvo sumokėta, tai kodėl man negrąžino pinigų už nesuteikta paslauga.kur man rašyti, gal į klientų teisių apsaugos tarnyba?.
neįleido į autobusą, važiuojantį į Klaipėdą, mano girtą vyrą. Aš nuėjau į kasa, ketindama grąžinti bilietus, iki autobuso isvaziavimo liko 5 minutes, kasininkė nuėjo kaz-kur skambinti, po grįžo, aš pradėjau verkti ir prašyti, kad grąžintų pinigus už bilietus, aš ką tik palaidojusi tėvą Gudijoje, man reikalingi pinigai, ji man grąžino tik 85%kainos vieno bilietą. Už kitą bilietą ji man negrąžino nei vieno cento.. Prašau parašyti man atsakima, ar jį buvo teisi.Kita bilietą turiu, galiu pridėti, jeigu reikia
Su pagarba, Anna Sukač
Prašau paaiškinti kodel 2019 m. sausio 16 d. 61 autobusas turėjęs važiuoti iš Nemėžio į Vilniaus autobusú stotį 13:33 val. neatvyko. Autobusas nuolat vėluoja ir kitomis dienomis, maži vaikai po pamokú valandá laiko laukia autobuso šaltyje!
Autobusas Vilnius-Mažeikiai turėjo išvykti 11:10h, stotyje jis pasirodė tik 11:26h, apie tai niekur nebuvo pranešta, dar teko stovėti lauke, šalti ir laukti kol pasirodys konduktorius. Autobuse bilietėlį gavau tik 11:32h. Pridedunuotrauką. Tokiais atvėjais būtų malonu, kad bent per garsiakalbį įspėtų apie vėlavimą. (Taip pat 11:00 turėjo važiuoti kitas autobusas ukmergės kryptimi. Autobusų išvažiavimo aikštelėjebuvau jau 10:59h to autobuso jau nebebuvo arba iš vis nebuvo (kad toks autobusas turėjo būti, rodo autobusubilietai.lt svetainė)
Sveiki, esu kurčia mergina. Aš Gabija Varenkevičiūtė, rašau šį laišką jums, Nes penktadienį 2018-10-12 diena, pirkausi bilietą tiesiogiai Vilnius-Jonava 10:30val. Bet ilgai laukiau kol autobusas atvažiuos, passidarė neramu, nuėjau į kasa paklausti ir kad galėtu bilietą pakeisti arba grąžinti pinigėlius, dirbantį moteris sakė, nežino ar atvažiuos autobusas, nežinojau kaip ginčitis ar kalbėt juk esu kurčia, todėl nuėjau toliau... tada laukiau valandą laiko, jau tuomęt buvo beveik 11:30val, aš nusipirkau naują bilietą į Kauną, išėjusi iš stoties pamačiau, kad Vilnius-Jonava jau atvažiavo, tai lipau į autobusa važiuojanti link Jonavos, O man kalusiams kyla kodėl negaliu atgauti pinigėlius kad pirkausi bilietą į Kauną aš juk su tuo autobusu nevažiavau. Ar galima grąžinti man tuos pinigėlius?
Autobusas Vilnius - Kaunas, 2018-09-10 numeris GOG 387, kuris išvyksta 11:15, tiesiog prieš nosį nuvažiavo, norint atidaryti autobuso duris vairuotojas pradėjo judėti iš vietos. Autobuse dar buvo vietų. Atvykau 11:14. Kas čia per nemandagumas. Noriu jog šis vairuotojas būtų atitinkamai nubaustas, nes taip niekas nesielgia.
Autobusu stoties informacijoje dirba slyksciai nemaloni pagyvenusi, sviesiaplauke moteris, nieko nepaaiskina, atsakineja akiplesiskai, slykstu bendrauti su tokiomis darbuotojomis!
Šių metų, balandžio 29 diena 19.52 val.
4G autobusas. Reisas Sauletekis-Pilaitė.
Antakalnio stotelė.
Isedome i autobusa su savo augintiniu.
Turejome gyvuno skiepų pasą. Antsnukį ir trumpą, 50cm pavadėlį.
Iš kabinos iššokęs nemandagus vairuotojas išvarė mus iš autobuso, ir atsisakė mus vežti.
Prašome išsiaiškinti ir duoti atsakymą del kokios priežasties, šis jūsu darbuotojas, atsisakė mums suteikti paslaugą.
Augintinį vežeme pagal visas vežėjo ir savivaldybės nustatytas taisykles.
Kodėl Vilniaus autobusų stotis nepajėgia internete patalpinti viso iš Vilniaus autobusų išvykstančių autobusų tvarkaraščio - tokio, koks yra stoties perone? Daug mažesnės stotys pajėgia tai padaryti, o Vilniaus - nepajėgia. Jeigu padarysi užklausą apie tvarkaraščius, tai išmeta informaciją apie nuomojamus autobusus, turistines keliones į užsienį ar dar ką nors. O jeigu prisikasi kaip nors iki tvarkaraščio ir norėsi informacijos apie kelionę kitą dieną, tai to negausi. Gausi tik informaciją nuo einamosios valandos. Pavyzdžiui, jei prašai tvarkaraščio į kokį nors miestą, norėdamas sužinoti visus dienos reisus, o kreipiesi 15 valandą, tai ir gausi tik nuo 15 valandos, o kokie yra reisai iš ryto - nesužinosi. Baisus absurdas.
10:30 h autobuso is Vilniaus išvykimas. Atejus lygiai tokiu metu autobuso jau nebera.Ar tik nebus isvaziaves anksciau? Ir tik nereikia sakyti, kad isvaziuoti anksciau teises jie neturi, nes jie taip daro, vaziavau ne syki, tad puikiai zinau. Sekantis reisas 11:30h - laukiamas buvo iki 12:04h taip ir nesulauktas. Ar sunku pajudet ir ateit pranest arba pranest kitais budais kad to autobuso net ir nebus nors turetu buti? Ar norite patys pabandyti per toki salti autobuso pralaukti pusantros valandos? Ir dar konsultante informacijoj tokia, , mandagi, , kad tiesiog wow! As apsalus nuo jusu darbo!Situacijos tikrai taip nepaliksiu :). Ismokit tvarkytis su savo darbais ir akiu bent nedraskykit!

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%