Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

Kurjeriai isveza siuntas po 100 skirtingu tasku kasdien, sunkvezimiai po 30, tarp tu tasku yra parduotuves kuriose praranda po valanda laiko, gavejai siuntas nori gauti tam tikru laiku nes vieniem i darba, kitiem pas dantista, tada marsrutas gaunasi nepakeliui, kurjeris varo po 12val kasdien ir dar kas antra sestadieni ir uzdirba 600eur :D tad zmones, jeigu kas ieskot darbo, arba norit atsisiusti kazka pasinaudojant sia kurjeriu tarnyba tai prasau apeiti ja is tolo, nes imone nesiskaito nei su klientais nei su darbuotojais.
nesamone ta venipak gavau zinute kad atves preke o jau4diena o jos net nera. tai kam isviso apgaudineti zmones?
Buvau labai nustebinta, kai gavus žinutę, kad atvyks siunta, visą dieną būdama namuose jos nesulaukiau, o vėliau gavau sms žinutę, kad paštomate manęs laukia kažkoks siuntinys. Tai buvo būtent tas, kurį man į namus turėjo pristatyti Venipak. Patys savavališkai nusprendė siuntą palikti paštomate ir dar tokiame, kuris man ne pakeliui.
Benas 2018-08-01 20:05:14
Tai kai gauni SMS žinute pakelk savo stora Šikna ir paskambink kurjeriu del pristatymo laiko
Benai, intelektualu, tikrai :) Šiaip tai čia kurjerių darbas informuoti, kada atvyks. Jiems patiems net nepatogu turėtų būti, kad visi skambinėja ir klausinėja kada pas mane, o kada pas mane, o kada pas mane... O be to, net ir kai paskambini ereliai burbteli kažką nemalonaus ir vis tiek sėdėk ir lauk nežinia kiek.
Venipakam iki dpd dar augti ir augti... Niekada neaišku, kada atkeliaus siunta. Maždaug sėdėk ir lauk nušvitimo. Nei skambučio prieš atvykstant - nieko.
Nusivyliau ir as Venipak darbu. Uzsakem gyvunu maisto, atveze, bet pradejo akis draskyti. Dabar vel uzsakem maisto, tai veza jau trecia diena. Niekaip Venipak nesupranta kelinta valanda reikia pristatyti preke, tipo atvaziavo, nerado namuose (nors netuo laiku atvyko kaip buvo pranesta), kita diena vel taspats. Nepatariu bendrauti su Venipak, nes tikrai nervu tampymas.
Romalda 2018-07-24 10:53:05
Dažnai perku internetu ir dažniausiai prekes pristato DPD kurjeriai, niekada nebuvo jokių problemų, gauni žinutę kurioje nurodyta, kad prekė bus pristatyta pvz 2018.00.00 d. tarp 12 -13 val. na ir viskas aišku. Šį kartą veža VINIPAK kurjeris, na ir kaip visada jokios tikslios informacijos, ryte žinutė, kad prekę gausiu šiandien, pati derinu laiką, gaunu žinutę, kad prekę gausiu truputis po pietų, vienu žodžiu pririšo visai dienai. Kodėl Vinipak darbuotojai negalėtų būti apmokyti darbo pavyzdžiu iš DPD, arba prekybinės įmonės gerintų klientų aptarnavimą pasirinkdama kurjerius.
Romas 2018-07-04 19:00:54
Prekių pristarymas.skalbykle numesta tiesiog gatveje.
Jus i*****s kas taip paliks prekę, kuri kainuoja ne mažai pinigu, man daugiau atrodo, kad jūms nera ka veikti turbut ne gavot savo priekes
Prekių pristarymas.skalbykle numesta tiesiog gatveje.
Kas savaitę tenka naudotis šitą š*******o kontora. Didesnio grybo pjovimo ir nesamonių darymo dar nesu matęs gyvenime. Požiūris į savo darbą yra ant tiek prastas, kad kiekvienas pamatęs venipako kurjerį, turbūt iškart pagalvoja-nu ir d*****s koks. Bendraut nesugeba, paskambint nesugeba, patys nežino kur kas yra, siuntas mėto, daužo, nežiūri, nors ir lipdukas užklijuotas, kad dūžtantys daiktai. Apie aptarnavimo dispečerių darbą aš išvis tyliu, nes jos turbūt nesupranta, kad siuntas reikia pristatyt laiku, tai duoda kurjerio numerį ir tu jau aiškinkis pats... Kaip jie dar dirba, aš nesuprantu
Jolanta 2018-06-11 11:21:10
Sveiki esu praktiskai soke del jusu kurjeriu darbu.Uzsakuau siunta eko.lt sekmadieni tevu dienai tevukui vitaminus ir maciau kad pristato siunta per 1-2 darbo dienas.kurjerio skiltyje parasiau kad tai tevo dienos proga dovana ir tevuko tel nr.jau ketvirtad 7!birzelio maciau kad siuntinys grazintas atgal nes matai tuo adresu absoliuciai nieko nebuvo ir tel niekas neatsake, birzelio 8 d eko.lt vel antra kart perdave siunta jums ir kas gavodi mano tevukas gavo zinute kad atsiimtu siunta pirmad 11birzelio Raseiniu knygyne
Labai visu skaitytoju atsiprasau uz rasymo klaidas, taip sunervino kurjeriu darbas kad rankos drebejo, kaip galima adresa uzrasius zmoniems patiems kazkur vaziuoti po knygynus siuntinio ieskoti, siaubas.
Dažnai perku internetu ir naudojuosi kurjerių paslaugomis, tačiau šį kartą būtent šios tarnybos kurjerių darbas nuvylė. Kurjeris, kuris turi pristatyti siuntą asmeniškai, nesusisiekė prieš atvažiuodamas ir nesuderino laiko, siuntas numetė bet kur, pats pasirašė dokumentuose apie pristatytmą.
Pritariu visiem šiems neigiamiems atsiliepimams apie Venipak, siaubas, dar ir gražos neturi... aptarnavimas siaubingas...
Verslo klientai, jei turite galimybę pasirinkti kitą siuntų tarnybą, tai neprasidėkite su Venipak. Dažnai pasitaiko, kad jų darbuotojai nepasivargina pristatyti siuntų laiku. Ataskaitose pažymi, kad su siuntos gavėju nepavyko susisiekti, nors iš tiesų net nebandė. Ir tokiais atvejais jūs už siuntimą mokėsite dvigubai, nes tai bus laikoma pakartotiniu siuntimu! Akivaizdu, kad jiems tai finansiškai naudinga, todėl jie nesiima jokių priemonių, kad tokių situacijų būtų mažiau. Be to kurjeriai neaprūpinti skaneriais, tad neretai pasitaiko, kad siuntas paima, o kitą dieną parašo, kad kokios nors vienos siuntos negavo. Tada tenka gaišti laiką ir aiškintis dėl pateiktų-nepateiktų siuntų. Visais atvejais, bent jau mums, tos "nepateiktos" siuntos atsirasdavo pas juos, bet tai užtrukdavo keletą dienų ir kainuodavo mūsų nervus ir reputaciją prieš klientus. Ir nė vieno karto negavome jokio atsiprašymo, dėl jų pridarytų klaidų... Mes šios įmonės paslaugų atsisakėme, o jums patariame pasimokyti iš mūsų patirties.
Žiaurus požiūris į klientą.... Pasimetė siuntinys, tai neina į kalbas, į kontaktą, reikalauja numerio siuntos, kurio pati nesu gavusi iš internetinės parduotuvės. Juk yra daug kitos informacijos- kada ir iš kur siuntinys jiems perduotas, pavardė, pristatymo adresas, bet ne, reik numerio, kitaip ko maždaug iš jų nori (dar pašiepiančiu tonu kalba informacijos moteriškė). Atrodo, jog pačiam žmogui reikia ieškoti pamesto siuntinio... Kartą atvažiavo Venipak kurjeris į kiemą, paskambino ir sako: "ateikit į kiemą pasiimti siuntinio, kol pildysiu dokumentus". Ir apskritai, mužikai jie, su kuriais nesusitarsi, laiko nepaderinsi.
Labai nemalonus kurjeris, kulturos nulis
Stai koks VENIPAK kurjeriu tarnybos pristatymas per 24 val. Siandien jau truko kantrybe ir pati ieskosiu kurjerio kur pasiimti preke, nes ir vel liksiu be jos. Kazkoks pasityciojimas. Saraskinu kontora.
2018-05-28 17:05
2018-05-30 09:05
2018-05-30 12:05
2018-05-30 21:05
Pristatyta, KAUNAS
Pristatymo koordinačių bei kitų detalių nėra
2018-05-31 11:05
Dovilė 2018-05-18 15:08:13
Esu šokiruota šios įmonės kurjerio neprofesionalumo ir nepagarbos verslo klientams. Paslaugos kainuoja nemažus pinigus, kurjerių tenka laukti, o kurjeriui atvykus iškvietimo intervalo pradžioje jis negali palaukti 5 minučių, apsisuka ir pasakęs "nelauksiu" išvažiuoja. Bandant skambinti bendrauja ypač neprofesionaliai ir netaktiškai, numeta ragelį. Niekam nerekomenduoju bendradarbiavimo su tokio lygio įmone.
Jums reikėtų išvežti ir spėti nuvežti apie 50 taškų suntas pažiūrėčiau kaip laiktumėt :D supratimo reikia ir iš jūsų pusės, o ne verst purvą. Kurjere nedirbot, nežinot koks sunkus darbas. Rinkit žodžius.
2018-05-28 16:05
2018-05-30 08:05
2018-05-30 09:05
2018-05-30 12:05
Pakeliui pas gavėją

Mano siuntos kelias. Toks vaizdas, kad gyvenam už jūrų marių, kokiam XV amžiuje, kur dar nebuvo kelių, nebuvo mašinų, ir nebuvo navigacijos. Gyvenu 15 kilometrų už Kauno, bet siuntą turėjau praktiškai išsireikalauti, kad atvežtų. Bet geras yra tai, kad iki namų nesiryžo niekas vežti. Gal bijo kažko? Gal bijo kad atsiimti siuntą ateis Flinstonas? Be kelnių, su kuoka. Pasisiūliau pats pasiimti Megoje. Už 10 minučių pristatė. Vyrai jūs turit kažką tarp kojų ar esate šiuolaikiniai tipo berniukai? Neapsimoka nevežu? Siunta kainavo 200 eurų ir buvo sumokėta išankstine sąskaita. Pagarbos klientui apskritas nulis. Siuntėjui tikrai parodysiu mano siuntos parodijų kelią. O siuntėjas tikrai rimtas. Neprasidėkit su šia kompanija, nebent norit gerai praleisti laiką stebint savo siuntos keliavimo kelią.
Prekiu pristatymas labai prastas, laiku nepristato. Logistika galetu planuoti taip vietas pristatymo, kad vairuotojai galetu speti pristatyti prekes. O ne taip kad pasako pristatysime, iseini is darbo, leki i namus, lauki - ir nieko, nei skambucio, nei prekes. Kita diena vel tas pats: leki i namus isejus is darbo anksciau, lauki ir vel nieko. Nesiteikia net paskambinti ir pranesti, kad nespeja. Tai kur tas pristatymas per 24 valandas kaip skelbiasi? Katastrofa, o ne kurjeriu tarnyba. Pasimokinkite geriau is savo konkurentu ar kolegu logistikos darbo.Buciau turejus pasirinkima, tikrai buciau nesirinkus ir niekam to nerekomenduoju. Imonei is kurios taip pat pirkau preke, parasysiu, kad geriau rinktusi kurjeriu tarnyba, ju prekiu pristatymui.
Prekiu pristatymas labai prastas, susisiekt su kurjieriu paviko tik po jo darbo ir pokalbis buvo nemalonus
Nesamonių nesamonė. Jei būčiau galėjus rinktis tikrai nebūčiau siuntusi siuntą per Venipak. Kadangi gavau sms, kad šiandien gausiu siuntą. Visą dieną laukiau, niekur nevažiavau, o galiausiai atėjo sms, kad manęs nerado namuose. Kitų firmų kurjeriai pasiskambina prieš atvykstant. Leidžia pasirinkti laiką. O čia nei su kurjeriu susisiekt.nieko. parašiau i informaciją tai atsiprašome už nesklandumus. Siaubas. Tik neigiamas!!!
Venipako padalinys Kaune labai prastai dirba ir krovinius skirsto į "patogius" ir "nepatogius". Jeigu sudarote sutartis su partneriais pervežti jų krovinius -tai ir vežkite. Krovinys atvažiavo iš Italijos ir visi pakrovė -iškrovė, o vat Venipakui jau nėra kaip pakrauti. Tai nusipirkite reikalingą techniką. Ir jei sulūžusią paletę prisiėmėte, tai spręskite šią problemą. Delamode iš Vilniaus atvežė iki Kauno -Elektrėnų 7C ir krovinys guli kelias dienas. Dabar per jus per Delamode kroviniai nevažiuos ir jums bus mažiau darbo - tai ir mažiau pinigų. Ir tai man ne pirmas kartas kai užlaikote krovinius. Kiti prieš veždami irgi pasiskaitys. Venipako sandėlio darbuotojai - apsimelavę tinginiai.
Jeigu Jums yra galimybe nesinaudoti šios įmonės paslaugomis, aš siūlyčiau tokie darbuotojai neturi dirbti šių paslaugų. Kiti kurjerei prieš atvykstant paskambina ir susitaria apie atvykimą.Šios įmonės paskambinus ir man neatsiliepus prekę išsiveža

NEBENDRAUKITE SU TOKIA ĮMONE
Pati prasčiausia įmonė teikianti kurjerio paslaugas Vilniuje. Netaktiški, nemokantys bendrauti kurjeriai, kurie mėto telefoną nebaigus bendrauti su klientu arba nurodo klientui išeit pasiimt siuntą, kai už jos pristatymą yra sumokėta.
Vakar išsiústá daiktá gavau šiandien. Labai malonus, paslaugus darbuotojas.
Baisu. Kelinta karta tenka susitikti su jūsų įžūliais kurjeriais. Nepasako laiko pristatymo. Dabar laukiu siuntos. Sakė atvež apie 14 val. Jau 15.30 paskambinau apreke. Nežinau ar laukti.
2018-05-02 14:05
2018-05-03 06:05
2018-05-03 23:05
2018-05-04 06:05
Pakeliui pas gavėją

bl... visa kompanijos politika vienam komentare...
Jeigu per daug ramiai gyvenat ar labai gerai sekasi verslas, užsisakykit siutą per Venipak. 04.26 užsakiau prekes, kurias Venipak turėjo pristatyti 04.27 dieną. Apie 17val. paskambinęs sužinau, kad neatsiliepiau į vairuotojo skambutį ir siuntos šiandien negausiu. Laukiu pirmadienio.Pirmadienį apie 15 val. vėl klausiu dėl siuntos.Atsakymas tas pats, neatsiliepiau į tel. skambutį.Pasirodo ant siuntos buvo fiksuoto ryšio tel.nr. Venipak darbuotoja paaiškino, kad neatsiliepus į vairuotojo skambutį, vairuotojas nevažiuoja nurodytu adresu.Mano atveju šio tel.nr. jau neturiu.Bet juk gali būti ryšio linijų remonto darbai.Tai tada reikės labai ilgai laukti.05.02 gavus siutą, vairuotojo paklausiau, kodėl taip ilgai ji keliavo.Atsakymo jokio, tik tylos pauzė.
Paskutiniu metu gaudavau siuntas per dpd, ir tikrai visada budavo viskas ok. neskambina be reikalo, nebent neranda kazko namie... O cia Pist ir venipakas veza, ir ka jus galvojat. atsiunte zinute kurioje nurodyta 3 h apitikslinis laikas, kada pristatys. tai buvo rytas, vaikas miega, tel garsas isjungtas. as greit i virtuve daryt pusryciu, ir po 20min gaunu kita zinute kad siunta nebus pristatyta nes jusu neradone namie... wtf??? paskambinau kurjeriui, o jis man : tai jus nepakelet ragelio, kaip man reikejo jusu adresa surasti??? wow !!! tai popierini ziemelapi gal nauduojat? ar zmogus i pagrindyni kelia turi iseit jus ponus pasitikt? labai gaila kad tokios imones taip pro pirstus ziuri i klientus. tikiuosiu siunta pasigauti kazkur mieste, ir tikiuosiu su Jumis nebereikes susidurti!!!
Pritariu visiem šiems neigiamiems atsiliepimams apie "Venipak", siuntos laiku nepristatė
Keistuoliu teatras, o ne siuntu tarnyba. Paliko siunta prie lauko duru, kas norit pasiimkit, nei skambucio nei zinutes, nors visi rekvizitai ant siuntinio buvo.
Labai dėkoju už pagalbą! Jūs šaunuoliai!
liena 2018-03-09 15:03:08
puikiai) berniukai paprasti darbštūs. sėkmės Jums
Pamirsot prideti-linkejimai nuo administracijos....
Zmones, jeigu matot, kad kurjeris bus venipak, net nesivarginkit su uzsakymu, nevykeliu kontora, tik tiek galiu pasakyti, daug kas keikia itella, bet venipak'as visiskas meslas....
Neįsivaizduoju kaip galima rintis šią siuntų pristatymo tarnybą. Teko su Venipak susidurti užsakant padangas iš Egzotikos. Tai visai nederina laiko prieš pristatant prekes. Kai skambini, nori paklausti laiko - nekelia. Kai patys paskambina, ir paklausi ar trijų valandų laikotarpyje pristatys siuntą pasako kad labai daug užsakymo ir laiko netikslina. Kadangi daug užsakymų supratau, kad siuntos greitu metu nesulauksiu ir išėjau iš namų. Po pusvalandžio skambutis, kad atvažiavo. Tai kyla klausimas, kad kai klausiau kada bus negi negalėjo pasakyti kad taip, trijų valandų ar net valandos laikotarpyje bus? Dabar visai neaišku kada siunta bus pristatyta.
Palieka siunta ir patys pasirasineja uz gavejus jog pristate siunta, paskambinus vairuotojui sako va palikau tam ir tam zmogui ir iesko kaip atsimazint.
Na taip nepatikima firma ir vadovai, nenoriai bendrauja susiskambinus. jei siuntos negauni, zada paskambis.. bet eina viena, dvi dienos nieks neskambina...
O ka kalbeti apie siulomus ju darbus, kazkada galvojau papipldomai uzsidirbt, pamaciau vienipak skelbima nuvaziavau, ka jus manot? :))
siulo darba. su savo automobiliu, su savo telefonu, viska reik savo turet, nes jie neturi pinigu tarnybiniam transpotui, o ka kalbet apie kura...
ant menesio pazadejo galima uzdirbt 400 eur?
Juokas paeme net.. as uz masinos eksplotacija, jei dar sugestu kas daugiau sumokesiu nei uzdirbsiu pas juos!!
Na, o mums venipakas iš viso pradangino 300€ vertės siuntą ir negalime atgauti nei pinigų nei siuntos. Net ir neišeina normaliai susisiekti ir išsiaiškinti ar bus kažkas padarya iš viso. Kur matyta, kad kurjeris siuntą pristato visiškai ne ten kur siunčiama, visiškai kitam asmeniui patikėdamas, kad nepažįstamas asmuo perduos siuntą galutiniam asmeniui. Ir dabar mus visą laiką nukreipia į claims@venipak.lt ir niekas nevyksta jau du mėnesius...
Kuri įmonė siuntėja pasirenka Venipak kaip kurjeriu, labai apsirinka. Negi nėra patikimesnių vežėjų. Siuntinius veža 2-3 dienas, nors gauni žinutę, kad pristatys šiandien, o jeigu papuola savaitgalis, tai ir savaitę užtruks. Jei galit, stenkitės su Venipak neturėti jokių reikalų!!!
Na VENIPAK pernoko save!!!!!!! Prekes nepristato laiku!!!!! Sumoki už prekės pristatymą nuo durų iki durų, o jie tau parašo gal nori atsijimti kažkokiam terminale, tai atsiprašau kam aš moku už pristatyma iki dūrų ? Galų gale siūsta siunta išviso dingo! Skambini viena diena sako prekė terminale! Skambini antrą dieną vėl tas pats!!! Aiškini jiems, kad sumokėti pinigai už prekės pristatymą kitą dieną, ir įmonė per jus patiria nuostolius a jiems vienodai! Praėjus 4 dienom kalba ta pati: prekė dingusi ieškome, jei rasime pranešime. Kaip reikia suprast, kas dengs nuostolius?
Tik patys blogiausi atsiliepimai. Atsiunčia žinutę susitarti dėl laiko, bet dvi dienas neturi laiko atvežti. Visad mykia kad negali, nebūna tam rajone.
noriu paklausti gal yra dirbančių su savo transportu venipak? parašykit el paštu signitef2@gmail.com kaip sekasi ar duoda uždirbt ir su kokiu transportu dirbat. ar apsimoka bandyt atsidaryt įmonę ir su sunkiasvore važinėt tarp terminalų?
Na tikrai kažkokia betvarkė vyksta, gaila kad ne visos internetinės parduotuvės duoda pasirinkti kurjerių tarnybą, turi sudariusios sutartis su viena ir tik per juos gali gauti siuntinį. Būtų galimybė rinktis - tikrai niekada nesirinkčiau Venipak! Pristatymo sistema pas juos klaiki! Atsiunčia žinutę iš vakaro, kad ryt bus siuntinys. Niekada nenurodo tikslaus laiko, kurjeriai neskambina prieš atvažiuodami - tu turi paskirt visą dieną siuntinio laukimui! O geriausia tai kai kažkas kažkur kažkodėl nusprendžia, kad tu tos siuntos į namus gauti nenori, ir palieka kažkokiam atsiėmimo taške! WTF??? Aš pinigus moku už tai, kad man į namus pristatytų, neišeinu į darbą ir sėdžiu namie, laukiu, o jie matai net nesiruošia atvežti! Paskambinus atsiprašo "soriukas, ryt tada atvešim". O tu žmogau dar vieną dieną į darbą neik!
puikiai) berniukai paprasti darbštūs. sėkmės Jums
Laba diena.Turiu nusiskundimū jūsų aptarnavimu o ypač vienu kurjeriu kuris neturi jokio išprusimo bendrauti su klientais antra diena nesulaukiu užsakymo o paskambinau pasiteiraut tai nustebau ar toks žmogus gali tokioje vietoje dirbti!
Nerekomenduočiau. Sumokėjau už prekės pristatymą. Gavau žinutę, kad atveš, bet jei nori gali palikti ju terminale. kadangi terminalas prie namų parduotuvės, o ten eiti planavau, sutikau. Kai nuėjau, neradau jokio terminalo. kai paskambinau paaiškėjo, kad turiu eiti kažkur į parduotuvės privačias patalpas, sandėlius, tarp prekių ieškoti kažkokio kabinetuko kur sėdi vedėja ir pasimti siuntinį. Nu susinervinau tikrai, daugiau nesiųsiu per VENIPAK :)

Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito
"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito 08-21 21:42
Prieš savaitę valdantieji žadėjo kilti į kovą prieš maisto kainas, dabar verčia plokštelę į kitą pusę – pasišovę didinti prekybos tinklų konkurenciją, gaivinti smulkiuosius. Tačiau bendra...
IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).

Primenybe teikiate..

Skoda