Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Mūsų organizacijos paskirtis yra laiku ir saugiai pristatyti kliento siuntinį.
Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

koks atidus, mandagus ir greitas KURŠĖNUS aptarnaujantis kurjeris didelis AČIŪ IR SĖKMĖS
Nijole Svirskiene
2021-05-13 14:33:24 IP 2i577t63
siandien Jusu kurjeris atveze man siunta is Ekofrisa. Aciu, puikus aptarnavimas, mandagus bendravimas.

Pagarbiai, jusu kliente N. Svirskiene
Nesugeba pristatyti siuntos, skambino kurjeris numeriu +37062056378, pakėliau ragelį, o jis patylėjo ir padėjo ragelį. Gavau sms kad adresu nieko nerado, nors buvau namie ir laukiau siuntos. Bandžiau prisiskambint ir pakėlė iš ketvirto karto, pasakė kad viskas pristatys kitą dieną. Kas per aptarnavimas?? Nuo šiol stengsiuos nieko neužsakinėt per Venipak.
Neturiu jokių nusiskundimų, noriu tik padėkoti už sklandžiai ir greitai pristatytą siuntą, dar greičiau nei numanėmė. Šaunus kurjerių darbas ir profesionalus bendravimas, mūsų nenuvylė, rekomenduojam!
Noriu labai pagirti klientų aptarnavimo merginą Eveliną. Labai šauni mergina, pasiryžusi pagelbėti nestandartinėje situacijoje, ačiū jai už pastangas!
Labai neatsakingi darbuotojai. Laukėme siuntos sutartu laiku, tačiau niekas jos nepristatė, atsiuntę SMS, kad nieko nerado namuose, nors laukėm namuose. Pasivargino net paskambint telefonu. Prieš tai patys skambinom vairuotojui Justinui ir derino pristatymo laiką. Jokios bendravimo kultūos: (NEPATIKIMI "PROSIONALAI"!!!
Statybininkas Jonas
2021-04-21 18:32:25 IP 28mctglc
Gandonai nx, virinat po 20mln per metus, o klientu aptarnavimo nesugebat susitvarkyt. Siunta dingus, nors parašė SMS, kad šiandien pristatys. Telefono niekas nekelia. AČIŪ JUMS BL
Imone dirba tikrai profesionaliai ir greitai, nusiskundimu pristatymo laiku ir kokybe tikrai nera, taciau reiktu pasitempti ir siek tiek gerbti klientu
privatuma ir nesiuntineti pastoviai sms apie numatoma siuntos pristatyma vakaro/nakties metu, kai sms ateina tarp 21.30 ir 22.45. Visa kita veiki puikiai.
Siunta pristatyta pagal adresą, kurjeris ją atidavė asmenims, kurie neturėjo siuntos pin. Gerai, kad šiuo atveju siunta buvo tik knygos, o jei tai būtų kas kita? Siuntos pin. kodas buvo mano tel. bet manęs nebuvo.
Nu dar tokios firmos nemačiau, jei nesugeba dirbt tegul neužsiima tuo, nu debilu firma, kurjeris tris dienas iš eilės skambina kad atves siunta, taip ir nesulaukiam trečią dieną, šiandien paskambino kad uzves už pusvalandžio, eilinį kartą apgavo, tai kas čia per dalbajoba firma
Su Venipak "draugystę" pradėjome visai neseniai, tačiau mes savo įmonėje juos vadiname METŲ ATRADIMU: operatyvumas, paslaugumas, profesionalumas ir kurjerių malonus bendravimas - tai sklandaus bendradarbiavimo pavyzdys. Speciali padėka vairuotojui Edgar Oblonskiui!
Apgailetina kompanija, skambini telefonu ir su operatore ir neimanoma susisnketi su darbuotoja, girdisi pasaliniai kitu darbuotoju, pokalbiai ir rekimai, labai prastos darbo salygos turbut...
... 2021-03-10 09:23:10
JTP 028 su šiuo auto išsigimėlis kažkoks pristatinėja siuntas.Darbdaviam pastebėjau visiškai dzin, kiek skundų ant jo, bet kaip dirba tas taip dirba.
Ka kurjeriui rekejo padaryt, kad ji vadinate išsigimeliu?!
Esu be galo patenkinta Venipak kurjerių tarnybos darbu pradedant nuo viso darbo organizavimo, pranešimo apie siuntą, pristatymo greičio iki pačių kurjerių profesionalaus aptarnavimo ir malonaus bendravimo. Labai geras jausmas gauti siuntas per Venipak. Labai rekomenduoju. Mano mylimiausia siuntų pristatymo tarnyba! Labai Jums ačiū, kad esate!
Baisiausia imone su kokia teko susidurti, kurjeris neadekvatus, nemoka dirbti su zmonemis, elgesi nekulturingai, klientas liko kaltas kodel uzsisake daikta. Dar apsauke. Ir dar atiduodant preke pasake jusu preke yra niekalas kazkoks tik dideleje dezeje. Blogiausi atsileipimai.
Viktorija Gurauskiene
2021-03-08 10:00:46 IP 2i24tkgq
Radau praleista skambuti, buvau vonioje, žiuriu prieš 4 min skambinta, perskambinau, sako aš jau pravažiavau. Nu laba diena dėl 4 minučiu nebegali siuntos atvešti, turėtumet laika tada informuoti maždaug nuo kada čia sedėt prie to telefono ir laukti to skambučio.
Siaubas, nenoriu net komentuot !!!!
Niekad nesu linkus rašyt atsiliepimų, bet tikrai gaunu daug siuntų iš įvairių įmonių, na bet jau kelintą kartą iš venipak tas pats kurjeris tai pasibaisėtinas (Šilalės r.).. arba jam tas darbas kančia, arba šiaip žmogui gyvenime negerai.. vargeli tu mano.. jau jei žinai, kad atvažiuos iš venipak, tai sugadins nuotaiką visai dienai.. amžinai susisukęs, amžinai pakeltas tonas, o jei dar nerado, jei neprisiskambino, tai tada tikrai pasigailėsi. Labai apmaudu dėl tokių žmonių darbo.
Jau kelinta karta gaunu siuntus per Venipak labai patenkinta greitu ir maloniu pristatymu, tiek silainiu tiek eiguliu rajonuose turejau siuntas, labai puikūs darbuotojai kuo geriausi atsiliepimai
Šiandien turėjo pristatyti siuntą. Kurjeris paskambino paklausė ar mano adresas yra link tos vietos kur jis važiuoja jam pasakius jog mano adresas yra visai kitoje pusėje, pasakė jog čia yra ne jo rajonas ir siuntos man nepristatyts paliks Eurokose arba kitas kurjeris pristatyta pirmadienį. Jam pasakius jog aš nevazinesiu dėl siuntos balą žino kur, pakeltu tonu pradėjo aiškinti jog čia ne jo rajonas ir viskas. Sutikau jog pristatytų pirmadienį. Vat jūs man paaiškinkit kokio velnio moku 3 € už pristatymą į namus jei kurjeriai neatlieka savo darbo. Be to išmokinkit savo kurjerius bendrauti su klientais, esu labai pasipiktinus tokiu kurjerio elgesiu.
Tik geriausia atsiliepimai! Kurjeriai super lankščiai sureagavo ir siuntą andresuotą į Vilniu po kelių dienų pristatė į Palangą. Ačiū!!
Kai tik pamatau, kad Venipak atveš siuntą, mane suima nervas, kad vėl gerai nebus. Skelbiu boikotą prieš jus ir visiems iš eilės pardavėjams klausiu kas atveš siuntą ir jei Venipak, atsisakysiu. Man įgriso įžūlus nemandagus kurjeris ir kurjerės, kurie ieško atmazų kaip neatvežti siuntos į vienkiemį. Praktiškai nebūna niekada normalaus atvejo, vis kažkokios bėdos. Tai neatsiliepėt, tai kelias blogas, tai prisinigo, tai lietus lyja, tai be priežasties sms, kad atveš kitąkart. Atsibodot.
Pagaliau ir aš susidūriau su "puikiu" Venipak darbu (Utenos regionas): kurjeris, vietoj to, kad vežtų siuntą nurodytu adresu, kažkodėl sumąstė (arba siuntų skirstymo punkte nurodė) nugabenti ją mano darbovietės adresu į kitą savivaldybę. Paskambinus kurjeriui, atsakiau, kad laukiu namie, t.y. tuo adresu, kuris nurodytas ant siuntos. Vietoj to, kad gaučiau labai siuntą, - gavau SMS, kad nerado namie, bei informaciją, jog pats paprašiau (?!) ją pristatyti kitą darbo dieną!!!
Labai malonūs ir lankstūs darbuotojai, puikiai atlieka savo darbą. Esu labai patenkinta VENIPAK pristatymu. Lengva prisikambinti bet kuriuo metu. Ačiū VENIPAK. Valčiūnai.
Vairuotojas nesugeba laikų pristatyti užsakymo, vežioja siunta po teritorija, vietoj to kad siunta pristatyti pradžioje gatvės pasirenka pačioje pabaigoje!!!!!
Venipak kurjerių darbas yra pasibaisėtinas. Turėjau gauti siuntą, kadangi leido pasirinkti siuntos atvykimo laiką man patogiu metu, pasirinkau 8-17h tarpą. 9h gavau pranešimą, jog kurjeris šiandien atvyks, todėl laukiau iki 17h. Ir žinote, kada jis atvyko? Ogi beveik 20h:).
Gerai, kadangi visą dieną buvau namie, nebuvo tokia tragedija dėl to laiko, tačiau vistiek, galėtų pranešti, kada tikėtis tos siuntos.
Nustebino "nuostabus" kurjerio elgesys ir maniera. Atvykus jam, sulaukiau skambučio, kad jis yra atvykęs ir laukia manęs. Aš pasimetusi sakau "kur?", kadangi gyvenu bute, ir į šį klausimą gaunu atsakymą, jog kurjeriai nėra ekstrasensai, kad nuspėti kuri laiptinė ir koks durų kodas (su nepasitenkinimu). Gavosi taip, jog aš esu kalta, nors galėjo pats ŽMOGIŠKAI PAAIŠKINTI, kad neturi tokios ir anokios informacijos, ir kad gal galėtų gauti, kad asmeniui būtų patogu ir nereiktų eiti laukan prie -10°C :)
Mano tokia kaltė privedė prie to, jog atidariusi duris radau tik ant žemės numestą siuntą ir kurjerio žingsnių garsus link išėjimo iš laiptinės, nors sms buvo nurodyta, jog turiu pasakyti PIN :)
Nežinau, gal aš priekabiai žiūriu, bet teko gauti siuntas ir iš kitų įmonių kurjerių, kurie žymiai maloniau bendravo, galų gale ir nereikia to bendravimo, kai sms nurodo 1h tikslumu laiką, kada tavo siunta atvyks.
Tad jei kažkas perskaitys mano atsiliepimą, yra tikrai geresnių kurjerių įmonių nei šis VENIPAKAS:)))
Pasibaisėtinas bendravimas su privačiu klientu. Paskambinęs kurjeris pranešė, kad bus prie namų už 10min. Kadangi nežinojau, nei kurią dieną laukti siuntinio, nei kuriuo metu, namuose nieko nebuvo. Pažadėjo palikti artimiausiam paštomate, o jei nebus vietos prie namų artimiausiame paštomate, tada prie Kauno Urmo bazės. Už 5 min. perskambinau kurjeriui, pasakyti, kad susitariau, kad giminaitis paimtų siuntą iš namų. Atsakymas, kurio sulaukiau - kad jis ne taxi ir iš mano rajono jau išvažiavo, o prie manę paštomate nėra vietos (iki šiol neteko susidurt, kad jame nebūtų vietos, nes atokus rajonas net ir kalėdiniu laikotarpiu siuntos tilpdavo) nežinau, kaip spėjo ir patikrinti per 5 min., kad nėra vietos. Galiausiai paliko Kauno terminale, iš kurio turim patys atvažiuot ir pasiimt. Daugiau paslaugomis nesinaudosiu. Tokio bendravimo neteko patirti nei su Omniva, nei su Lpexpress ar dpd.
Kokiu tikslu reikia pasirinkti pristatymo laiką, jei kurjeris atvažiuoja jam patogiu metu?? Gerai, kad karantinas ir būni namie per dienas, bet būtent todėl ir renkamasis laikas (pvz popietinis), kad kurjeris 9 val
nebaladotų į duris!
Štai tokią siuntos dėžę radau terminale...
Džiaugiuosi, kad viduje nebuvo smulkių daiktų.
Apsurdas kas per darbuotojai, mandagumo nulis, atsakingumo nulis, per savo žioplumą teko jam važiuot antra kartą, o aš nesiruošiu sėdėt ir laukti, tai pats iš lempos atvažiavo ir į duris neskambina o spardo, spiceliai žiūrėjau kiek laiko spardys, bet teko atidaryt, nes vaikas miegojo... atvažiavo 2021.02.01 apie 11 val. nr.auto JTP 028 Mandagumo išmokinkit tuos kurjerius
Marius Kisiieliis
2021-01-29 19:36:24 IP 2i574qnj
Laukiama siunta nepasiekė antrą dieną iš eilės, kurjeris neskambino, jo net nebuvo atvykimo, o gavome žinutę, kad jūsų nebuvo namuose, nors visą dieną buvome namuose. Šiuo atveju siunta yra skubiai reikalinga, o ne gauti pirmadienį. Tikimės kurjeris pristatys siunta kuo skubiau, nedares fiktyvių darbo dalyku
Vakar turėjo būti pristatyta siunta Vilniuje, nesulaukus siuntos ir susisiekus su kurjeriu, buvo atsakyta "nespėjau, atvešiu rytoj". Kita diena, t.y šiandien, siuntos taippat nėra, susisiekus su Venipak, pranešta kad mano siunta randasi Klaipėdoje. Siunta yra technika, kuri nėra atspari šalčiui. Labai nusivyliau, niekada niekam nerekomenduočiau šios įmonės. "Mūsų klaida" pasakė mergina šnekėjusi telefonu. Tai tiek, gėda..
Atsiėmiau siuntą (dežė) buvo išvoliota purve.Viską suprantu galėjo iškristi į balą, nes būtent taip ir atrodė, na bet tada būkit geri bent jau truputi iš žmogiškumo pravalykite.
Dirbome daug metų su kita įmone, bet nė kiek nesigalime, kad perėjome į Venipak. Rašantys blogus komentarus, visada įvertinkite, kad šį darbą dirba žmogus ir situacijų būna įvairių. Kas nedirba, tas neklysta, o klysti žmogiška. Jei yra nusiskundimų, rašykite ir skambinkite pačiai įmonei. Jie mielai tuos nusiskundimus sprendžia, o čia ne. Tiesiog turi būti abipusis supratimas, visko pasitaiko. Ypač karantino metu, kai siuntų kiekis nežmoniškai didelis. Aš asmeniškai džiaugiuosi, kad tai lietuviško kapitalo įmonė. Ir mes su ja dirbame.
Nu yra geru.. nu bet kai prisiima taksistu venipak lygis krenta. Siuntu nezino, klientas pats dezute turi pats susirasti. Tai kaip jie siuntas sandelyje atsirenka?!!! Klientas nusiskenuoja? Labai prastas lygis.
Sveiki. Viskas čia gerai.Kada praneše, tada ir pristatė.Linkiu kurjeriui saugaus kelio, sveikatos, lengvo darbo.
Kiek tenka susidurti su kurjerių įmonėmis, tai Venipak yra vienareikšmiškai blogiausia. Dabar naudojasi karantinu ir nepristato siuntos iki durų, o liepia išeiti į kiemą atsiimti iš kurjerio rankų, nors siuntos palikimas prie durų ir pin kodo paklausimas per atstumą būtų saugesnis variantas - kaip daro normalios ir atsakingos kitos įmonės, vertinančios klientą, o ne kurjerio patogumą. Nesvarbu, kad žmogui su kojos trauma reikia lipti 5 aukštus, ir būtent todėl naudojamasi kurjerių paslaugomis, kad kurjeriai pristatytų siuntą prie durų, o ne į kiemą. Tikrai daugiau nebesirinksiu pirkimo iš įmonių, kurios siuntas pristato per venipak.
Venipak Kuršėnų kurjeriai puikiai atlieka savo darbą. Dar neteko jais nusivilti.
Nesu linkusi kritikuoti kurjerių darbo, bet šikart norisi pasidalinti... Užsakėm kieto kūro katilą, kadangi ankstesnis pradėjo leisti vandenį, o čia dar šaltis virš 20. Penktadienį praneša SMS žinute, kad prekė bus pristatyta, kurjeris susisieks. Laukiam...17 val. gaunam žinutę, kad siuntinys nebus pristatytas, kadangi nerado mūsų namuose..čia jau pratrūkom...Vairuotojas telefono nekelia, budinti mandagiai paaiškino, kad sugedo automobilis, todėl siuntinys bus pristatytas tik pirmadienį, šiuo metu jis yra Utenos terminale.., daugiau kontaktų su kuo galima būtų kalbėti nėra, budinti vadybininko telefono duoti negali...Kadangi esamas katilas bet kuriuo metu gali galutinai įtrūkti, sutikome patys atsivežti iš Utenos katilą, bet buvo paaiškinta, kad šeštadienį niekas nedirba ir niekas negali jo išduoti...Prašėm duoti vadybininko telefoną, aiškinom situaciją...deja tik buvo pasakymas - siuntinių negavo apie šimtas žmonių, tipo ne Jūs vieni... Kažkaip labai sunku suprasti, kad įmonė, kuri skelbiasi dirbanti žmogui, apie siuntos nepristatymą informuoja SMS žinute, net neparašydama tiesos..Jei jau dėl įmonės kaltės nepristatomi siuntiniai, vežiokit siuntinius kitą dieną...kodėl negalima suteikt galimybės iš terminalo pasiimt patiems...Dabar suprantu kodėl tiek daug apie šią įmonė neigiamų atsiliepimų, jei turėsiu galimybę rinktis, vargu ar ją pasirinksiu...
Paaiškinkite, arba pasidarykite mokymus savo darbuotojams, “kaip
Bendrauti su žmonėmis” atvažiavo į mano kiemą kažkoks berniukas už vairo, ir paprašiau pasitraukti masina, kadangi masina didele ir uždarė pravažiavimą. Jis man atsakė “nieko palauksiu, kol išnešiu siuntas. Arba važiuok taip kaip yra. Per bordiūrą!” Su tokiu elgesiu, maciau net kaip
Su siuntom jis elgiasi, saugiau nors ir brangiau bus, užsakysiu per kita įmonė. O tokius darbuotojus, ne vieta su zmonem dirbti. Jiems tik fermoje galima.
Nesuprantu kurjerio darbo, uzsisakau prekiu uz gan nemaza suma, sumoku pinigus uz pristatyma i namus, o paskambines kurjeris pareiskia kad jis man siuntos nepristatys i vieta nes jam nepakeliui, o preke paliks mieste kazkokioj degalinej, kadangi esu is rajono, turiu vaziuoti 18 km ieskoti siuntos velniai zino kur, tai kokio bieso turejau sumoketi pinigus uz siuntos pristatyma i namus??? tai tegu grazina man pinigus uz ta sumoketa vadinama pristatyma, nesvarbu kad ten 3 ar 4 eurai, jo toks darbas. jeigu tas darbuotojas bukas ir nesigaudo, tai toks zmogus isvis negali dirbti tokio darbo. Esu labai pasipiktinus tokiu darbu ir vadinamu "pristaymu i vieta''
Labai prastas bendravimas, parašo žinutę, kad siunta bus pristatyta, niekas net neperspėja, kad negausiu, kodėl kažkoks neatsakingas, visiškai nemąstantis tipas dirba tokį darbą?
Esu pasibaisėjus kurjerio bendravimu. Dėl jo emocijų protrūkio dar iki šiandien negaunu siuntos. Tiksliau ji dabar pradingo. Taip pat nesuprantu klientų aptarnavimo specialistų, nes pasak jų, turiu pati kreiptis į siuntėją ir ieškoti siuntos. Nelabai suprantu kuo dėtas siuntėjas ir gavėjas, jei siuntą pametė pristatymo paslaugą teikianti įmonė. NEREKOMENDUOJU ir ateityje tikrai nesirinksiu šios įmonės.
Likau sendien nustebinta siuntos gavimu, skambina kurjeris sako as jau cia, ok as iseinu jo nera
Šiaip nesu iš tų žmonių kurie palieka atsiliepimus, jei kažkas netaip dažnai nutyliu, o jei gerai, tai gerai. Bet šiandien gavusi siuntą, tiesiog visą dieną šypsojausi. Ne nuo siuntos turinio, o nuo aptarnavimo. Tad negaliu nepasidalinti. Toks fainuolis žmogutis, super malonus, charizmatiškas. Algimantas Micevičius, kad tik daugiau tokių žmonių! Kaip ir sakėt, retai pasitaiko, bet pasitaiko!!!
Labai nemandagus kurjeris kuris turėjo Panevėžyje pristatyti siuntinį. 8 valanda ryte kurjeris sugebėjo mane apšaukti, kai pasakiau, kad šiuo metu esu išvykusi ir gal būtų galima vėliau pristatyti siuntinį tai pradėjo šaukti, kad tikrai manęs nelauks jis rajoninis yra ir galės pristatyti tik rytoi jei man netinka būtent tas laikas kuri jis pasirinko atvažiuoti. Šitam kurjeriui reikia išmokti mandagumo sugadino nuotaika visai dienai. GYVENIME NEBESIRINKČIAU ŠITOS FIRMOS PASLAUGU IR KITIEMS NEREKOMENDUOJU!
Dar tokio šlykštaus aptarnavimo per visą savo siuntų laikotarpį neturėjau!
Sesei atveža siunta. Taip išėjo, kad reikėjo skubiai išvažiuoti, todėl siuntą turėjau priimti aš. Skambina sesuo kad jau atvaziavo kurjeris, žvilgteliu, jo nėra. Galiausiai matau kad stovi autobusiukas už kelių namų net ne į tą pusę kur gyvenam mes. Nueinu. Tai dar jis mane puola kad žaidžiam mes čia sugedusį telefoną... Kad gaišiname jo laiką ir panašiai. Blemba tai reikėjo kitam mieste sustoti tikrai butume pastebėję ir greiciau atėję iki mašinos atsiiimti siuntos! Šlykštu kai žmogus žmogui ne žmogus! Daugiau niekada nesirinksiu jūsų paslaugų! Ir kitiems nerekomenduosiu!
2020 m. gruodžio 18 d. 08:12 "VENIPAKFAST" svetainėje suformavau užsakymą siuntai.

Užsakymo numeris: 6286986
Siuntos dokumento numeris: FV00040786
Siuntos numeris: V10026E0077353

Paslaugos tipą pasirinkau "Next day delivery", kas lietuviškai reiškia "Pristatymas sekančią dieną". Suprantama, šis paslaugos tipas brangesnis už paprastąjį.
Po paslaugos apmokėjimo puslapyje atsirado informacija, kad "Next day delivery" tipo siunta bus pristatyta gavėjui per 1 - 3 darbo dienas, kas, tikrai, suerzino: sumokėjau brangiau būtent už pristatymą sekančią dieną. Ką gi, pinigai buvo jau sumokėti, tad tęsiau užsakymo formavimą toliau. Kitame puslapyje atsirado informacija, kad kurjeris siuntą paims tik po trijų dienų. Supratau, kad esu apgaudinėjamas, tačiau dar vis tikėjausi, kad siunta gavėjui bus pristatyta iki Šv. Kalėdų. Kaip ne kaip, gi "Next day delivery" !

Toliau įvykių seka buvo tokia:

2020-12-21 12:12 Paimta iš siuntėjo, VILNIUS

2020-12-21 18:12 Terminale

2020-12-23 05:12 Pakeliui pas gavėją

2020-12-23 16:12 Terminale

2020-12-28 05:12 Pakeliui pas gavėją

2020-12-28 12:12 Pristatyta

"Next day delivery" siuntos pristatymas iš Vilniaus miesto į Prienų rajoną truko dešimt dienų. Keletą kartų bergždžiai bandžiau skambinti "VENIPAKFAST" svetainėje nurodytu telefonu. Niekas nesiteikė net pakelti ragelio. Suprantama, niekas iš "VENIPAKFAST" nepasiūlė gražinti sumokėtų pinigų už neįvykdytą "Next day delivery" paslaugą ar bent jau atsiprašyti.

Gerb. "VENIPAKFAST" ponai, ką reiškia "Next day delivery" aš Jums jau išverčiau. Išversiu ir ką reiškia "VENIPAKFAST", jei nežinote, tai reiškia "Greitasis Venipak". Abiem atvejais tai yra melas ir apgaulė.

Visą tai suponuoja tvirtą prielaidą: pasipelnymo tikslais siūlote ir patikliems klientams parduodate paslaugas jau iš anksto žinodami, kad pastarųjų nevykdysite. Ir vadintis Jums derėtų "VENIPAKSNAIL", kas išvertus reiškia "VENIPAK SRAIGĖ"

Nuoširdžiai patariu kiekvienam, neprasidėkite su VENIPAK siuntų tarnyba - būsite apgauti.
Zofija Ramasauskiene
2020-12-30 11:52:22 IP 5f4sod9s
Noriu padekoti Venipak kurjeriams, bent tiems, kurie aptarnauja Kauno rajona, Domeikava, Šatijus...Šaunus vaikinai, visada tikslūs, mandagūs...Smagu, kai tokie jauni zmonės.Sėkmes jiems, Venipakui-gerų metų.Dėkui☺

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
eSiuntimas - siuntų, krovinių siuntimo platforma

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
ESIUNTIMAS.LT - tai šiuolaikiška ir patogi siuntų siuntimo platforma. Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Registrų centro atstovė ragina gyventojus pasitikrinti duomenis apie savo koronaviruso istoriją 05-17 15:47
Nuo kitos savaitės Lietuvoje ruošiantis pradėti naudoti Galimybių pasą, Registrų centras ragina gyventojus e. sveikatoje pasitikrinti duomenis – ar šioje sistemoje yra suvesti duomenys apie buvusį...
Teismas perpus iki 3 mln. Eur sumažino baudą "Vilniaus vandenims"
Teismas perpus iki 3 mln. Eur sumažino baudą "Vilniaus vandenims" 05-17 15:34
Teismas nuo 7,56 mln. iki 3,02 mln. Eur sumažino Aplinkos apsaugos departamento (AAD) skirtą baudą Vilniaus savivaldybės vandentvarkos įmonei "Vilniaus vandenys" už taršą ftalatais ir fenoliais.
"Lavango Engineering LT" ketvirčio apyvarta - lyg visų pernai metų
"Lavango Engineering LT" ketvirčio apyvarta - lyg visų pernai metų 05-17 14:53
Maisto pramonės įrenginius tarptautinėms rinkoms gaminanti lietuvių įmonė "Lavango Engineering LT" skaičiuoja, kad pirmojo šių metų ketvirčio pardavimų pajamos beveik prilygsta visų praėjusių metų...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%