Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

Labai nepatenkinta kaip pastaruoju metu dirba sios imones vairuotojai!!! Anksciau bent jau skambindavo pries 5 minutes pries pristatant. Paskutini karta visai nepasiskambino, tiesiai i namus atejo. O siandien visai virsune, siunta turejo pristatyti iki 14.00 val. Iki siol siuntos nera. Pagal maps ju sistemoje vairuotojas visa valanda stovi vietoje. Ragelio nekelia!!! Tel. Nr.vairuotojo +37069300245.
Šiandien turiu nemalonią situaciją su Jūsų darbuotojų. Pirmiausia, patarimas išmokykite savo darbuotojus mandagumo su klientais. Kiek teko bendrauti nei su viena kurjerio įmone neteko turėti tokiu problemų ir nemalonumų kaip su Jumis. Jūsų dėka sugadinote man švente. NEROKOMENDUOJU bendrauti su tokia įmone, kuriai klientai yra nulis.
Sveiki, esu labai nepatenkinta kurjerio bendravimu, jau ne pirmą kartą su šiuo kurjeriu tenka susidurti ir vis iškyla su juo problemų. Neranda nurodyto adreso, kai paaiškinu, kad jis ne ten nuvažiavęs ir kad mano mieste yra du tokie patys adresai, tik vienas yra pačiam mieste, o kitas jau kitoje gyvenvietėje. Nepasivargina įteikti siuntą, nors ir paaiškinu kur tiksliai yra mano adresas, tačiau siuntos pristatymą nukelia kitai dienai, savo darbovietei nurodydamas, kad gavėjo nerado namuose, nors ir pati pasisiūliau atvažiuoti iki ten kur jis yra ir pačiai pasiimti siuntą. Kurjerio nr. +37061636132.
esu šokiruota šiandieninio Jūsų įmonės darbuotojo bendravimo. Gana dažnai tenka naudotis kurjerių paslaugomis tiek Jūsų įmonės, tiek kitų ir kaip fiziniam kaip juridinaim asmeniui niekada nebuvo jokių nesklandumų. Su tokiu chamišku elgesiu nesusiduriau (kurjerio tel.Nr. +370 687 92936) pirma karta. Tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį į nusiskundimą, nes toks darbuotojų elgesys tikrai gadina įmonės įvaizdį. Viską galima buvo ispręsti 5 min. pokalbyje, jei nemėtytų telefono, o dabar - šiandien nepristatytas krovinys (kurio l.reikėjo vakare) ir l.sugadinta nuotaika.

P.S. tikiuosi l.nervingas Jūsų įmonės darbuotojas nesugadins krovinio (prekė dūžtanti).
Esu labai patenkintas Jūsų kurjerių darbu.Bendraujam jau ne pirmi metai, kurjeriai visada mandagūs, paslaugūs.Sėkmės Jums.
Sveiki, ziauriai nusivyliau venipak, kadangi pati auginu maza vaika ir vakare gaunu zinute kad atvyks kurjeris ir reikia susimoketi.. na galvoju viskas tvarkoi, pagalvojau kad turiu smulkiu pinigineje, na ir isauso rytas, skambina ar jus namie sakau taip.. pasake suma as sakau gerai einu ziuret ar turiu smulkiu ir jie padejo rageli.. ateina ir sakau neturiu as lygiai. tai k jus galvojat jai man ta siunta nebutu reikalinga taip skubiai tai as buciau net neemus jai man neturejo atmesti, tai ir palikau beveik 3e vyrukui, o jis kaip koks durnelis ziuri i mnee ir sako as neturiu atest ir viskas.. taip pasislykstejau situ neatsakingu siuntu darbu, Egidijus Butkevicius, cia sita persona kuriam eko palikti 3 e, tikiuosi praturtejai!!
Vertinu labai neigiamai, niekas net nebando susisiekti, tik gaunu žinutę, kad klientas nerastas, siuntą pristatysime rytoj, ir taip jau trečia diena laukiu, kurjerio tel. nr. +37068521822
Sveiki, venipak siūlo dirbti su savo transportu papildomai, įdomu, gal yra kas čia iš dirbančiu taip ir galėtu pakomentuoti ar apsimoka?
Vertinu neigiamai. Praktiškai esu susidūrusi su visomis Lietuvoje siuntas pristatančiomis firmomis. Niekada jokių problemų nekilo. Tik su Venipak. Nemokantys prisiderinti, nevertinantys klientų.
Pirmas susidurimas su venipak ir pirmas galvos skausmas. Iš ryto gavau žinutę, kad siuntą (Nr. 18298567) pristatys nurodytu adresu, 17h gavau žinutę, jog siuntos pristatymo laiką derinčiausi su kurjeriu. Paskambinau, pasiteiravau kada galėtų pristatyti siuntą. Jis pasiklausė kurioje gatvėje siunta turi būti pristatyta. Paaiškėjo, kad jis tuomet sukiojosi kelių gatvių atstumu nuo manęs ir štai tada ir prasidėjo... "Gal galite nupasakoti kur jūs gyvenate" - mėginau kaip galėjau, galiausiai pasiteiravau kaip dėl navigacijos. Sakė jos nenaudojantis dėl jam vienam aiškių priežasčių - ar tai jos paklaidos, ar tai dėl laiko meto ar dar bala žino ko. Vėliau ėmė teisintis, kad nėra vilnietis ir nežino vilniaus, klausė ar galėtų siuntą atvežti rytojaus dieną. Bet susitarėme, kad pamėgins surasti. Visgi siunta buvo tikrai reikalinga. Po 20 min sulaukiau skambučio, kad kurjerio transportas pagedo ir tik ryt galėtų pristatyti :)) Na, supraskite kaip norite, nelabai įtikinama ir ne itin skanu. Galiausiai sutarėme, kad paliks siuntą venipak punkte ir pasiimsiu ją pati.
Aš, kaip pirkėja, moku pinigus už pristatymą ir tikiuosi, jog toks jis ir įvyks. Nereikės būti kurjerio navigacija (ypač gyvenant vos ne Vilniaus centre, o ne kokiame užmiestyje), nereikės klausytis pasiteisinimų dėl gimtos vietos ir raginimų perkelti viską kitai dienai, o vėliau išgirsti istoriją apie netikėtai pagedusį transportą ir klampoti jos pasiimti pačiai.
Kurjerio tel nr. +37060106399
Šokiruota nepagarbiu aptarnavimu. Ankščiau, jokiu problėmu nebuvo su kurjeriais iš Venipak kompanijos.
Kurjerio tl. nr. 8 60358647
Tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį į nusiskundimą ir siuntą 18109872, pristatys šį ketvirtadienį iki 13 val. nurodytu adresu.
Vilnius
Šokiruota esu kurjerio aptarnavimu, ir nepagarba. Ankščiau nebuvo problemų su kurjeriais iš Venipak.
Šiandiena gavau sms, kad pristatis siuntą. Parašiau kurjeriui, kad iki 13 val. pristatytu, nes13 val. išvykome iš miesto. Perskambino, pasiderėjas sutiko pristatyti laiku, dėja, sms gavau 13.17 min., kad jau važiuoja, kurjeris su kultūringu aptarnavimu nesusipažines, su kuo kalbėjaus neprisistatė, kurjerio tel. nr. + 370 603 58647 tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį, ir ketvirtadienį siuntą pristatys iki 13 val. nurodytų adresu.
Vilnius
Parase nuo pat ryto zinute kad siandien pristatys preke. Paskambinau ir padakiau kad galiu priimt preke iki 17:00, ji pasake kad ji pasistengsis. Praejo 1h ir as turejau laiko tik iki 16:00, paskambinau ir pasakiau kad tik iki 16:00 galiu priimt, pasake: gerai. Preke pristate 15:00 val., labai maloni mergina. Pagarba ! Jos nr. - +37069438484
14m. man siuntas veždavo DPD. Nebuvo nei vieno konflikto. Dabar veža Venipak ir iš karto nesutarimai. Toks jau papuolė man vairuotojas. Berods Spalio menesį iš vakaro (apie 22-23) val. gavau žinutę, kad sekančią dieną atveš siuntą. Prašė parasyti ar būsiu namuose. Parašiau, kad visą dieną būsių namuose. Laukiu. Rūsyje sugedo drenažo pompa ir užliejo rūsį. Kol dirbau rūsyje, kurjeris skambino, bet telefonas buvo ne sumanim, nes rūsyje ryšio nėra. Išlipęs iš rūsio radau praleistą 1 skambutį ie žinutę, kad " Nieko nerasta namuose". Paskambinau, paaiškinau dėl ko neatsiliepiau, bet pasakė, kad šiandien jau nebeatveš. Gal rytoj kur nors susitiksime... Bet už pristatymą tai sumokėta, kodel nebuvo galima paskambinti dar kartą vėl? Nors buvo atsakyta žinutėje, kad būsių namie... Šiandien vėl siuntą atvežė tas pats vairuotojas... Ir vėl konfliktas. Iš namo drenažo vandenį išpompuoja per šlangą, kuri nutiesta per kiemą. Pompuoja kas 15 min. apie 200 litrų vandens. Nuimti negaliu, bet ji niekam nemaišo. Bet pasirodo klydau... Vairuotojui prireikė per ją pervažiuoti ir sustoti šalia. Šlanga su plastmasiniais žiedais. Ir, aišku, toks mašinos svoris sulaužė. Kokio velnio reikia važiuoti, juk šlanga aiškiai matoma. O gal teises nusipirko? Nepatenkintas Venipako vairuotoju. Juk tiek nedaug reikia, kad nekiltų konfliktai - būti dėmesingu. Veiksmas vyko Rokiškio raj.
Labai prasta firma jau antra diena laukiu siuntinio, bet niekaip jo negaunu. ryte paraso jog siunta bus pristatyta siandien, bet jos nera. Per sitos firmos labai prasta darba sustojo ir visi mano darbai, nes niekaip nesulaukiu siuntinio kuris man yra reikalingas darbui. Tai per sita firma mano 2 darbo dienos nuejo suniui ant uodegos. tikrai niekam nerekomenduociau sitos firmos.
Prasčiausia firma iš visų. Pagalvojau, kad gal tiesiog man taip nepasisiekė, bet paskaičius komentarus, supratau, kad tiesiog jie taip dirba. Buvo sumokėta už pristatymą į namus, bet siuntinį kažkodėl paliko punkte, velai vakare atsiuntė žinutę su pasiūlymu atsiimti pačiai. Taip, pati kalta, kad atsakiau teigiamai, tiesiog nepagalvojau, kad tie, kam sumokėta už pristatymą į namus sius tokią žinutę: prieš šventes užsakiau keletą prekių skirtinguose parduotuvėse, patikrinus, nurodyto kodo neradau, apie kitą galimybę kažkaip gauti savo siūntinį žinutėje nebuvo nei žodžio. Kitą dieną konsultantė labai nemandagiai kalbėjo, pertraukinėjo, įrodinėjo savo tiesą. Siuntinys nemažas ir sunkus, tai pareikalavau, kad vis gi pristatytu į namus. Akivaizdu, kad žmonės tiediog nemotyvuoti dirbti gerai savo darbą. Tikiuosi, kad Naujais metais jie pasitaisys, nes tokių paslaugų poreikis tik didėja.
Esu labai patenkinta kurjerio Kaune, kurio tel nr +37062529085 paslaugomis. Labai malonus vaikinas. Siuntą pristatė greitai. Mandagus ir paslaugus. Ačiū jam ir gerų švenčių.
Labai prasta ir daug pazadati firma.
Atveze man apgadintas lietaus sistema.
Žadejo atliginti, bet tai tik pazadukai ir a*******i.
Žadejo greitai atskambint ir atligint nuostolius, bet tai tik žadeimas ir laiko tempimas.
O po kažkek laiko sako kad jau ira pervelu, daug laiko praejo ir neko negalime ims padeti.
NEPASIDOKIT APGAVISTE.
Atidziai tikrinkit atvežtas prekes.
Nemokekit išanksto ir neko neoarasinekit.
Tiesig atsisakikit prekes.
Esu pasibaisėjusi šios firmos vairuotoju Telšiuose, paklausus kada siuntinys, daug kartų kartojo NEZINAUUU
Gruodzio 14d. veziojo siuntas jaunas vaikinukas Kauno r.labai nemandagus ir grubus pasakiau, kad as darbe o tas darbas nuo namu kitoje gatveje ir jis nenorejo vezti labai nemandagiai kalbejo grasino, kad nevez, bet man grieztai pareikalavus atveze, bet as mokejau grinais tai jis nedave jokios saskaitos nei pasirasyti net neatsisveikines isvazevo bambedamas, pries priimdami i darba pasidomekit zmogum ar jis moka bendrauti
Nesinaudokite siomis paslaugomis. Kurjeris man neatveze siuntos nes jam blogas kelias liepe paciai atvaziuot pasiimt siuntos. O kai pasakiau kad cia jo darbas atvesti i namus siunta jis padejo rageli ir apsuko 2km.spinduliu mano namus ir toliau veze siuntas kitiem zmonems o man supykes ta diena neatveze
Nesinaudokite šios firmos paslaugomis. Parašo SMS, kad pristatys siuntinį ir laukti reikia visą dieną. Ar jie galvoja, kad kiti žmonės nedirba ir sėdi namuose? Negali parašyti laiką 1-2 val tikslumu, kaip tai daro kitos firmos? Kodėl nepristato po 17 val? O dar geriau, kad net tą pačią dieną net nepristato. Informuoji, kad kitą dieną jau nevežtų, nes juk nėra galimybės sėdėti namuose, bet rytojaus dieną kurjeris skambina, kad jis veža siuntinį ir tuoj bus prie namų. Absurdas, juk buvau informavusi. Pati blogiausia siuntinių pristatymo įmonė. Iš kai kurių parduotuvių net prekių negaliu įsigyti, kai matau, kad pristatys Venipak. Skundų daug, bet vadovai į tai nekreipia dėmesio. Labai liūdna : (
Prekę užsisakiau sekmadieni, pirmadieni gaunu zinute, kad siunta punkte ir laikas per kuri galima atsiimti. Moku pinigus uz tai, kad atveztu i namus, o ne vaiksciot ir paciai pasiimti. Galvoju tiek to, prekes reikia greitai, todel nuejau i skyriu ir priejusi nepatenkinta darbuotoja nepasisveikina, nepatenkinta sako: KODAS, sakau: siuntos ar atsiemimo, sako: nu gi apacioj parasyta!
Taip atrodo, kad viska turiu zinot, kai uzrasyti du kodai. Jeigu paneles nuotaika sugadinta, nereikia gadinti klientams, visgi aptarnavimo srityje dirbate. Nebesinaudosiu ir nesiulysiu Venipak :)
Nesuprantu, kam dirba Venipak? Gal tai tiesiog siuntiniu pravedinimo imone? Anksti ryte, kazkur 9 h.pranesama, kad siandien lauktume siuntos...laukiame, be jokio daugiau pranesimo, 6 valandas...Galiausiai iseinu is namu, nes reikalai gi visokie; ir namie gi visvien lieka zmogus laukti...Pro miesto triuksma neisgirdau telefono skambucio, bet kazkaip intuityviai pastebiu praleista skambuti, po 3min ir nedelsiant perskambinu..tuo metu kurjeris buvo vos uz puses min kelio nuo pristatymo vietos, bet jau nesutiko sugryzti...Bet, svarbiausia, jis net nepaieskojo duotuoju adresu, buto, kur reikia pristatyti ! Siuolaikiniais aukstuju technologiju laikais !!! Su dideliu nerimu laukiu pirmadienio, nes siunta "vel dar" ar "dar vel" turetu pristatineti.. Tikriausiai nereikia papildomai aiskinti, kad del tokiu nesusipratimu kencia darbo projektai...
Labas vakaras, siandien ir mano kantrybe jau persiseme.Pries pora dienu kurjeris turejo atvezti siuntiny, buvau darbe, tikejaus paskambins, nes deja kiaura para namie negaliu sedeti.Bet kurjeris nesiteike ne tik paskambint ar parasyt, bet dar ir mano siuntiny atidave kaimynei.Nu be zodziu...Siandiena laukiau kito siuntinuko, gavau zinute su kurjerio numeriu, kad paskambinti jam ir susitarti del patogaus laiko.Deja jis nesiteike pakelti ragely, o veliau isvis kazkokiu stebuklingu budu manes su tuo numeriu net nejunge, o ydomiausia dar uz valandos gaunu zinute (jusu siuntinys pristatytas ten ir ten prasom pasimti per 5d.d.)Likau ne tik ysiutus, bet ir apstulbus.Sumokejau uz pristatyma y rankas, o cia to daryti net nesiteikia.Jei buciau norejus kazkur pasiimti pati tai ir buciau uzsakiusi kita pristatymo buda. Yra daug kitu paslaugas teikianciu ymoniu, galu gale, kad ir paciame paste.
Esu pasibaisėjusi šios firmos darbu Kaune. Kaip elgiasi kurjieriai ir kokia pristatymo sistema. Su kitomis pristatymo įmonėmis niekada neteko tokių problemų turėti. Pirma nebuvo pristatytas siuntinys nes manęs nebuvo namie, kai jis atvyko, bet tik dėl to, kad 10min iki atvykstant jis nesugebėjo pranešti, jog tuoj atvažiuos. Mat paskambinus aš buvau netoli namų ir pasakius kad tuoj grįšiu, atsakė- na tai as negaliu laukti, ryt pristatysime siuntinį. (Gerai sutinku, man buvo atsiųsta žinutė susisiekti su kurjeriu dėl laiko, tačiau buvau pripratusi, jog tiesiog paskambindavo 10min pries atvaziuojant. Labai gaila kad jūsų įmonės kurjeriai taip nedaro, isvengtumėte daug problemų.) kitą dieną paprašiau kad atvežtų vakare. Taigi, gavau tąpačią žinutę su užrašu (atvyks tarp 18-22 h. Pasiskambinkite pasitikslinti ir dar buvo pridurta kad bus galimybė atsiskaityti banko kortele). Kurjeris pas mane atvyko be 15 min 17. Manęs namie vėl nebuvo, nes nesitikėjau, jog atvyks tokiu metu. Perskambinau. Pasakė atvyks po valandos, praėjo beveik 2h pakartotinai paskambinau, kurjeriui paskė kad atvyks po dar h. Ir tada dar prireikė vieno mano skambucio nes ir tada nesulaukiau kurjerio. Visą vakarą turėjau sedėti ir laukti namie... be to, gerai, kad sugalvojau paklausti dėl banko kortelės, pasirodo žinutė buvo klaidinga, nes nebuvo galima atsiskaityti kortele... Jei dar kada matysiu, jog mano perkama prekė bus pristatoma su Venipak, būtinai rinksiuosi kitą pristatymo būdą
Esu pasibaisėjusi kurjerio bendravimu! Kam siusti sms, kad laika susitarti galima su kurjerio tel, kai skambini 2val!!!! Ir vis uzimta!!! Issiunti sms ir i ta pacia nereaguoja. Nesėdžiu namie 24val per para ir nelaukiu kada atves. Paskambina, pasakai kad, ne namie ir kad privestų ten kur esu, tai gauni neigiama atsakyma! Uz ka as, po velnių moku?!? Labai tikiuosi, kad jus sureaguosite i tuos atsiliepimus, nes tik gadinates savo reputacija!
Su kitom pristatymo firmom niekada nebuvo jokiu problemu, saunus kurjeriai, žmogiški. O pas jus kaip "pasaulio bambos"!
Labas vakaras. Esu pasibaisejusi sitokiu aptarnavimu. (na bent jau kurjeris kuris aptarnauja Skuoda) 2017.11.17 21.09 gavau sms zinute, kad pristatys siunta 2017.11.20.
2017.11.20 08.25 gavau priminima apie pristatoma siunta. Visa diena laukiau siuntinio, kurio taip ir nesulaukiau. Visa diena suniui ant uodegos! Vakare bandziau skambinti kurjeriui, tas pats kaip keptuve i siena... Aisku telefonas buvo isjungtas. Apie kazkoki informavima jog siunta nebus pristatyta nera ne kalbos. Kaip galima sitaip elgtis su savo klientais? APGAILETINA! Tokios imones turi bankrotuoti!
Paskaičius kitų žmonių atsiliepimus, ramiau pasidarė - ne aš viena priekabi:)
Su Venipak jau ne pirmą kartą susiklosto panaši situacija:
Paskambina kurjeris prieš 5 minutes iki atvykstant, ir
tikisi, kad žmogus sėdi visą dieną namuose "parimęs prie lango" ir laukia iki nežinia kiek...
O, paprašius atvežti kitu adresu (už ~ 400 m), "mestelėjo", - gerai, tada atvešim rytoj.
Pagal įstatymą, turbūt, viskas teisingai, bet kur jauno darbuotojo lankstumas, situacijos įvertinimas, paprasčiausias žmogiškumas...?
Gerai, kad bent jau aptarnavo mandagiai.

P.S. su kitų pervežimo firmų darbuotojais NIEKADA neteko nervintis dėl tokių ir panašių smulkmenų.
Kai pasirenki siuntos gavimo laika tai ir tikiesi ja gauti savo nurodytu adresu ir tuo pasirinktu laiku, o ne betkada kada vairuotojas vaziuoja pro sali arba dar geriau pasiulo atsiimti paskirstymo punkte. Moki uz pristatyma kad pats galetum tempti namo dezes. Aciu.
Apgailetina kontora, vairotojai d.lb.j.b.i vienu zodziu
Noriu pasidziaugti jusu darbuotoju, kuris aptarnauja Raseinius. Labai linksmas vyrukas ir net sutaria su mano garsiai aplojanciu suniuku. Siunlini pristate laiku viskas ok.
Laba diena, rašau, nes negalėjau pakęsti tokio savotiško pasišaipymo. Šiandien, (2017.10.27.) man turi pristatyti siuntą. Dar tikiuosi ją gauti. Tai va, ryte, maždaug apie 9.00 val. paskambino kurjeris ir paklausė, ar namie esu, o gal kas yra namuose. Mano atsakymas buvo neigiamas, tai yra aš atsakiau, kad mes visi dirbame. Tada kurjeris man atsako, kad prekę mano paliks kokiame pristatymo punkte?????. Aš nieko nebūčiau sakęs, jei pirkdamas prekę, nebūčiau nurodęs pristatymo laiką (po 17, 00 val.), nebūčiau sumokėjęs už pristatymą. Kurjeris atsakė, kad nesiruošia po darbo valandų važinėti, nes jam atseit niekas dvigubai už tai nemoka. Aš suprantu, mes visi žmonės ir niekas nenori dirbti iki vėlumos. Tokiu būdu aš pasiūliau kurjeriui pristatyti prekę į darbovietę. Vėl gavau neigiamą atsaką, atseit jis nesiruošia čia važinėti po visą Klaipėdą ir pakeltu tonu buvo liepta susisiekti su prekės pardavėju. Žinoma, aš susisiekiau su pardavėju, tai man garantavo, kad pristatys prekę vakare. Gerai, aš jos laukiu.... Tačiau man kyla klausimas, kodėl sumokėjus už prekės pristatymą ir jos negaliu gauti. O važinėtis pačiam, ieškoti Jūsų pristatymo punktų sumokėjus pinigėliu už paslaugą.
Visiška nesąmonė, daugiau niekada nesinaudosiu Venipak paslaugomis ir kitiems nepatariu! Laiko gaišimas ir nervų gadinimas. Nesąmoningos sms jei norite atsiimti kt.dieną nors sumokėta už paslaugą ir pristatymą į namus, sutikus kt.sms, kad kai siunta bus punkte pranešime, jau gali būti ir ne kt.dieną. Nieko nežinančios darbuotojos atsiliepiančios Venipak telefonu ir žadančios, kad viską sutvarkys, ir kurjeris žadantis atvykti pagal adresą, o pasirodo siunta paliekantis poste. NETVARKA!
Nesuprantu. kas per "š*******o kontora" tas "Venipak"? Gavau pranešimą, kad pristatys siuntą nr.17038720 šiandien, t.y 2017.10.23. Laukiau... Vakare gaunu pranešimą, kad manęs tipo nerado. Norėčiau paklausti viršininkų, ar kurjeris, turėdamas mano kontaktinį telefoną, negali paskambinti, kadangi trūksta smegenų pasidairyti po teritoriją, kurioje tuo adresu ne tik "Girilis"?
geriau atsimineti paciam.. jei neturi laiko laukt visa diena. taip atsitiktu ir su visais kitais kurjeriais :) visur vairus daug darbo uzkrauna. tad i laika kartais tilpt sunku. Arba per anksti, arba veluoji.
Pati didziausia nesamone. Uz pristatyma ima 3 eurus, bet nesugeba normaliai susitarti su zmonemis. I sutarta vieta kurjeris pasake kad bus 15:00 pasakiau kad namuose tokiu laiku nieko nebus. Ir reikia siunta gauti iki 12:00. Susitareme, kad 11:00 susitiksime prie spaudos rumu ir atiduos siunta. Taip pazadejo kad iki 11:00 paskambins ir pasitikslins. Atvaziavau iki spaudos rumu 11:00 skambinu kurjeriui, pasake kad nenori kalbeti, turi daug darbo ir kad yra zveryne. Sake nezinau kaip daryti cia ne mano reikalas. Ir padejo rageli. Atmestinas darbas. Tikrai nerekomenduoju. Jeigu galite rinktis kita pristatymo buda, butinai pasirinkite kazkoki kita o ne Venipak.
Matau šiandienos kurjeris sužibėjo, nes pasirodo ne man vienam nebuvo pristatytos prekės, skambinaus sake laisvai iki pietų atveš, tada ketvirta skambinaus sakė jau šiandien nespės, bet gali palikti kuriame punkte kad pasiimti, logikos nesuvokiu kai tas punktas šalia mano namų, galiausiai sutarta valanda nekėlė jau telefono ir gavau galiausiai sms kad neradus manes namie pristatys pirmadieni, kas per kontora visiškai absurdas jei man reikia prakeikta kurjerį gaudyti po miestą kad atsiimti prekes, pinigus paimt pirmi o paslauga suteikt už ką moki nesugeba. Manau įmonėm su šia kontora turi būt gėda dirbt ir kiekviena save gerbianti įmonė atsisakytų tokių nekokybiškų paslaugų. Daugiau nieko neužsakysiu kas susiję su šia įmone.
Daugiau niekada nesirinksiu Venipak paslaugu!!!! Spalio 11d turejau gauti siuntini, ryte gavau zinute jog sendien pristatys, po valandos pranese kad ivyko kaskokia tai klaida ir jis bus pristatytas tik kita diena. Na ok. Gavau 12d.... paskui kita siuntini turejo pristatyti spalio 13d. Vel ryte pranese kad sendien gausiu siuntini. Laukiu visa diena, nesulaukiu.... Puse penkiu vakaro suzinau jog siuntinys nebus pristatytas nes vel ivyko klaida ir jo nepaeme is punkto. Ir tai buciau nesuzinojusi kad siuntinio negausiu, jei pati nebuciau paskambinusi kurjeriui.......
Gerb Ieva...KURJERIS, tai ne tarnas... ir nereikia dėstyti savo taisykliu, argumentu ar elgtis su juo kaip žemiausios kastos atstovu...Kiekvienas kurjeris supranta, kad žmonės moka už tai, jog siuntinys dakeliautu iki duru... bet laikai yra šiek tiek pasikeite, yra mobilieji, su kuriais galima paskambinti, pasikalbėti, paklausti ar nereikia pagalbos...Kurjeris irgi yra žmogus, kuris turi tam tikra jėgu limita, ir taip per visa diena užlipama yra i toki dangoraiži, i koki Jūs net per 1m kažin ar užliptumet... ir taip kiekviena diena... Čia, šitoj vietoj, reikia turėti papraščiausio žmogiškumo, o ne Kurjeri kaltinti, dėl nelaimingo gyvenimo...
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo darbuotojus:) su vienu iš jų amžinos problemos. Užsisakome šunų maistą per jūsų tarnybą, sveria siunta 30 kg (maišai padalinti po 15 kg). Pastoviai sulaukiama priekaištų, kodėl negalime nusileisti iš 5 aukšto ir patys pasiimti. Atsiprašau, bet ar ne toks kurjerių darbas? Pristatyti siuntą iki durų? Siuntos neatneša tol, kol nepaskambinam ir nepaskundžiam Jūsų darbuotojo, tuomet situacija sutvarkoma ir siuntą atveža (nepatenkintu veidu ir nemaloniu elgesiu, lyg mes esam kalčiausi, jog jis dirba tokį darbą). Situacija kartojosi jau ne vieną ir ne du kartus, darbuotojas visada būna tas pats. Keista, kad toks žmogus vis dar dirba pas jus ir gadina visą Venipak tarnybą
Lina 2017-03-14 22:03:36
Man per Venipaka pristatato daznai, karts nuo karto ispuola reikalu tai kurjeris pasiulo atsiimti is atsiemimo punkto arba tiesiog is sandelio, taigi sutariam kad paliktu siunta Vilniaus sandeli, kaip tik gyvename netoli tai pakeliui uzvaziuoju, gaunu papildoma zinute su atsiemimo kodu, maloniai sutinka darbuotojas ir labai greitai paduoda siuntini. Pirma karta tik sunkiai rasti buvo. Labai patiko aptarnavimas ir darbuotoju tolerantiskumas-zmogiskumas.
Lina, o kaip jūs manot, už ką yra imamas pristatymo mokestis?
Baisesnės kurjerių firmos dar nemačiau, su savo kaskart paskambinus "Logistinėm klaidom", siuntinį jau veža 96h, nors deklaruoja, Lietuvoje pristatantys per 24h.............................
Pati blogiausia kurjeriu tarnyba, siunta paiklydo, per dvi dienas negalėjo išspręsti savo logistinės klaidos, o mano vaikas liko be gimtadienio dovanos. aciu už sugadintą šventę ir nuotaiką.nerekomenduju šios įmonės niekam
Dianai 2017-09-29 12:58:12
Gerbiamoji Diana, savo pykti išliejote, bet, kad parašyti, jog siuntinį vis dėl to gavote liepos 5d., tai nesugebėjote...
Čia daug pasipiktinimo gali perskaityti, bet ta pati galima parašyti apie parduotuves, bankus, kazkokias imones ir pan... paprascisusiai siuntu gavejai isivaizduoja kad jie yra patys svarbiausi ta diena... galiu pranesti isdidziai... kiekvienas venipak kurjeris turi bent po 70-80 zmoniu, kurie isivaizduoj kad jie patys svarbiausi....deje visiem neitiksi, foziskai neimanoma...tad kadangi nezinote musu darbo subtilybiu, funkciju ir kiek nastos mes gaunam kazdien, tai ir nesikabinekite...jei nors viena diena pabutumet kurjerio vietoje, likusi gyvenima pries kurjeri dar ir nusilenktumet...geros jum dienos:)
Diana 2017-07-05 11:01:42
Laba diena. Įvyko kažkos siaubas !!! Turėjau šiandien gauti siuntą 15710353, bet gavau žinutę, jog dėl logistikos klaidos jos nepristatys. Ši siunta labai svarbi !!! Ją turėjau įteikti žmogui gražaus jubiliejaus proga, kuris įvyks rytoj, t.y liepos 6 d. Nedarbo diena. Tai siuntos ir rytoj aš negausiu !!!! Ką pasiūlysite jam padovanoti ?!? Jūsų atsiustą sms žinutę ???
Viskas kaip ir neblogai. Tik tos zinutes del pristatymo 22:05 tai mane ŽIAURIAI SIUTINA. niekada neissijungiu tel garso del daugumos prizasciu. - 22 val jau 9 sapna sapnuoju (keliuosi 5 ryto) pyst zinute. Blin ka daryt ???? Siuntas gaunu reguliariai. Ner graziu zodziu - yra tik nepasitenkinimas : (
Tragiška kurjerio prekės pristatymo paslauga..... nei normaliai iš anksto pranešė kada planuoja pristatyti, kurjerio kultūra kaip vaikystėje skriausto kaimo mužikėlio... atvežė ne visą siuntą.... o vėliau atsiuntė žinutę, kad už prekę paruoščiau grynus pinigus... bet už prekę IR JOS PRISTATYMĄ juk sumokėta pavedimu ir joks pardavėjas nesiunčia prekės be apmokėjimo... Aš tik stebiuosi, kad internetinės parduotuvės naudojasi šios firmos prekių pristatymo paslaugomis... tikrai niekada nebepirksiu iš jų, nors suprantu, kad ne jie kalti dėl pristatymo...bet..
************** (milžiniško dydžio keiksmažodis)
2017.08.31 gaunu žinutę, kad siunta nr. 16387807 bus pristatyta 2017.09.01
2017.09.01 Gaunu žinutę, kad kurjeris siuntą jau veža.
Siuntos svoris virš šimto kilogramų, todėl pasikviečiu kaimyną Vytą ir Seriogą, kad padėtų iškraut ir pastatyt į vietą.
Laukiam nuo ryto.
16 val. Gaunu žinutę "kurjeris nerado gavėjo".
O siunta reikalinga iki šeštadienio.
Skambinu kurjeriui tel 8 613 75225
Atsiliepia kažkoks Vinipuchas - "tai kad neradau adreso, skambinau dešimt kartų, bet nieks nekėlė ragelio"
Patikrinu savo telefoną - nė vieno praleisto skambučio.
Paklausiu kurjerio pavardės, bet tas numeta ragelį.
Skambinu venipak administracijai.
Neprigirdinti boba pareiškia, kad neranda tokio adreso. Nors ant siuntinio aiškiai parašyta šalis, seniūnija, vietovė ir indeksas. Įvedus šiuos duomenis į maps arba googlę, tiesiai ir nukreipia pas gavėją.
Neprigirdinti administratorė sako, kad nieko baisaus - siuntinys bus pristatytas kitą savaitę...
Nesuprantu kaip jie pristatys kitą savaitę, jei tokio adreso, pasak bobos, nėra....
Patikrinu internete siuntos kelią - siunta grįžo atgal į Utenos terminalą 16 val. Taip išeina, kad kurjeris stengėsi ne adreso ieškot, o ankščiau penktadienį iš darbo pasiplaut.
Gerbiamas venipako direktoriau, nupirkit tu bl..t pagaliau savo vinipucham navigatorius ir atnaujink juose Lietuvos žemėlapį.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Korupcijos suvokimo indekse Lietuva pernai atsiliko nuo Estijos ir Lenkijos
Korupcijos suvokimo indekse Lietuva pernai atsiliko nuo Estijos ir Lenkijos 02-22 10:30
2017-ųjų Korupcijos suvokimo indekse Lietuva užėmė 16-ąją vietą tarp Europos Sąjungos šalių.
Sėkmingas projektas Pietų Korėjoje sudomino ir kitas tos šalies kompanijas
Sėkmingas projektas Pietų Korėjoje sudomino ir kitas tos šalies kompanijas 02-22 10:25
Konstrukcijų projektavimo bendrovė "INHUS Engineering" Lietuvoje ir Skandinavijoje sukauptą patirtį sėkmingai pritaikė Azijoje – per itin trumpą šešių savaičių terminą suprojektavo konstrukcijas 5...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Hasbro 99,07 +1,33%