Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Nesamonių nesamonė. Jei būčiau galėjus rinktis tikrai nebūčiau siuntusi siuntą per Venipak. Kadangi gavau sms, kad šiandien gausiu siuntą. Visą dieną laukiau, niekur nevažiavau, o galiausiai atėjo sms, kad manęs nerado namuose. Kitų firmų kurjeriai pasiskambina prieš atvykstant. Leidžia pasirinkti laiką. O čia nei su kurjeriu susisiekt.nieko. parašiau i informaciją tai atsiprašome už nesklandumus. Siaubas. Tik neigiamas!!!
Venipako padalinys Kaune labai prastai dirba ir krovinius skirsto į "patogius" ir "nepatogius". Jeigu sudarote sutartis su partneriais pervežti jų krovinius -tai ir vežkite. Krovinys atvažiavo iš Italijos ir visi pakrovė -iškrovė, o vat Venipakui jau nėra kaip pakrauti. Tai nusipirkite reikalingą techniką. Ir jei sulūžusią paletę prisiėmėte, tai spręskite šią problemą. Delamode iš Vilniaus atvežė iki Kauno -Elektrėnų 7C ir krovinys guli kelias dienas. Dabar per jus per Delamode kroviniai nevažiuos ir jums bus mažiau darbo - tai ir mažiau pinigų. Ir tai man ne pirmas kartas kai užlaikote krovinius. Kiti prieš veždami irgi pasiskaitys. Venipako sandėlio darbuotojai - apsimelavę tinginiai.
Jeigu Jums yra galimybe nesinaudoti šios įmonės paslaugomis, aš siūlyčiau tokie darbuotojai neturi dirbti šių paslaugų. Kiti kurjerei prieš atvykstant paskambina ir susitaria apie atvykimą.Šios įmonės paskambinus ir man neatsiliepus prekę išsiveža

NEBENDRAUKITE SU TOKIA ĮMONE
Esu šokiruota šios įmonės kurjerio neprofesionalumo ir nepagarbos verslo klientams. Paslaugos kainuoja nemažus pinigus, kurjerių tenka laukti, o kurjeriui atvykus iškvietimo intervalo pradžioje jis negali palaukti 5 minučių, apsisuka ir pasakęs "nelauksiu" išvažiuoja. Bandant skambinti bendrauja ypač neprofesionaliai ir netaktiškai, numeta ragelį. Niekam nerekomenduoju bendradarbiavimo su tokio lygio įmone.
Pati prasčiausia įmonė teikianti kurjerio paslaugas Vilniuje. Netaktiški, nemokantys bendrauti kurjeriai, kurie mėto telefoną nebaigus bendrauti su klientu arba nurodo klientui išeit pasiimt siuntą, kai už jos pristatymą yra sumokėta.
Vakar išsiústá daiktá gavau šiandien. Labai malonus, paslaugus darbuotojas.
Baisu. Kelinta karta tenka susitikti su jūsų įžūliais kurjeriais. Nepasako laiko pristatymo. Dabar laukiu siuntos. Sakė atvež apie 14 val. Jau 15.30 paskambinau apreke. Nežinau ar laukti.
2018-05-02 14:05
2018-05-03 23:05
Terminale, KAUNAS
2018-05-04 06:05
Pakeliui pas gavėją

bl... visa kompanijos politika vienam komentare...
Jeigu per daug ramiai gyvenat ar labai gerai sekasi verslas, užsisakykit siutą per Venipak. 04.26 užsakiau prekes, kurias Venipak turėjo pristatyti 04.27 dieną. Apie 17val. paskambinęs sužinau, kad neatsiliepiau į vairuotojo skambutį ir siuntos šiandien negausiu. Laukiu pirmadienio.Pirmadienį apie 15 val. vėl klausiu dėl siuntos.Atsakymas tas pats, neatsiliepiau į tel. skambutį.Pasirodo ant siuntos buvo fiksuoto ryšio tel.nr. Venipak darbuotoja paaiškino, kad neatsiliepus į vairuotojo skambutį, vairuotojas nevažiuoja nurodytu adresu.Mano atveju šio tel.nr. jau neturiu.Bet juk gali būti ryšio linijų remonto darbai.Tai tada reikės labai ilgai laukti.05.02 gavus siutą, vairuotojo paklausiau, kodėl taip ilgai ji keliavo.Atsakymo jokio, tik tylos pauzė.
Paskutiniu metu gaudavau siuntas per dpd, ir tikrai visada budavo viskas ok. neskambina be reikalo, nebent neranda kazko namie... O cia Pist ir venipakas veza, ir ka jus galvojat. atsiunte zinute kurioje nurodyta 3 h apitikslinis laikas, kada pristatys. tai buvo rytas, vaikas miega, tel garsas isjungtas. as greit i virtuve daryt pusryciu, ir po 20min gaunu kita zinute kad siunta nebus pristatyta nes jusu neradone namie... wtf??? paskambinau kurjeriui, o jis man : tai jus nepakelet ragelio, kaip man reikejo jusu adresa surasti??? wow !!! tai popierini ziemelapi gal nauduojat? ar zmogus i pagrindyni kelia turi iseit jus ponus pasitikt? labai gaila kad tokios imones taip pro pirstus ziuri i klientus. tikiuosiu siunta pasigauti kazkur mieste, ir tikiuosiu su Jumis nebereikes susidurti!!!
Pritariu visiem šiems neigiamiems atsiliepimams apie "Venipak", siuntos laiku nepristatė
Keistuoliu teatras, o ne siuntu tarnyba. Paliko siunta prie lauko duru, kas norit pasiimkit, nei skambucio nei zinutes, nors visi rekvizitai ant siuntinio buvo.
Labai dėkoju už pagalbą! Jūs šaunuoliai!
liena 2018-03-09 15:03:08
puikiai) berniukai paprasti darbštūs. sėkmės Jums
Pamirsot prideti-linkejimai nuo administracijos....
Zmones, jeigu matot, kad kurjeris bus venipak, net nesivarginkit su uzsakymu, nevykeliu kontora, tik tiek galiu pasakyti, daug kas keikia itella, bet venipak'as visiskas meslas....
Neįsivaizduoju kaip galima rintis šią siuntų pristatymo tarnybą. Teko su Venipak susidurti užsakant padangas iš Egzotikos. Tai visai nederina laiko prieš pristatant prekes. Kai skambini, nori paklausti laiko - nekelia. Kai patys paskambina, ir paklausi ar trijų valandų laikotarpyje pristatys siuntą pasako kad labai daug užsakymo ir laiko netikslina. Kadangi daug užsakymų supratau, kad siuntos greitu metu nesulauksiu ir išėjau iš namų. Po pusvalandžio skambutis, kad atvažiavo. Tai kyla klausimas, kad kai klausiau kada bus negi negalėjo pasakyti kad taip, trijų valandų ar net valandos laikotarpyje bus? Dabar visai neaišku kada siunta bus pristatyta.
Palieka siunta ir patys pasirasineja uz gavejus jog pristate siunta, paskambinus vairuotojui sako va palikau tam ir tam zmogui ir iesko kaip atsimazint.
Na taip nepatikima firma ir vadovai, nenoriai bendrauja susiskambinus. jei siuntos negauni, zada paskambis.. bet eina viena, dvi dienos nieks neskambina...
O ka kalbeti apie siulomus ju darbus, kazkada galvojau papipldomai uzsidirbt, pamaciau vienipak skelbima nuvaziavau, ka jus manot? :))
siulo darba. su savo automobiliu, su savo telefonu, viska reik savo turet, nes jie neturi pinigu tarnybiniam transpotui, o ka kalbet apie kura...
ant menesio pazadejo galima uzdirbt 400 eur?
Juokas paeme net.. as uz masinos eksplotacija, jei dar sugestu kas daugiau sumokesiu nei uzdirbsiu pas juos!!
Na, o mums venipakas iš viso pradangino 300€ vertės siuntą ir negalime atgauti nei pinigų nei siuntos. Net ir neišeina normaliai susisiekti ir išsiaiškinti ar bus kažkas padarya iš viso. Kur matyta, kad kurjeris siuntą pristato visiškai ne ten kur siunčiama, visiškai kitam asmeniui patikėdamas, kad nepažįstamas asmuo perduos siuntą galutiniam asmeniui. Ir dabar mus visą laiką nukreipia į claims@venipak.lt ir niekas nevyksta jau du mėnesius...
Kuri įmonė siuntėja pasirenka Venipak kaip kurjeriu, labai apsirinka. Negi nėra patikimesnių vežėjų. Siuntinius veža 2-3 dienas, nors gauni žinutę, kad pristatys šiandien, o jeigu papuola savaitgalis, tai ir savaitę užtruks. Jei galit, stenkitės su Venipak neturėti jokių reikalų!!!
Na VENIPAK pernoko save!!!!!!! Prekes nepristato laiku!!!!! Sumoki už prekės pristatymą nuo durų iki durų, o jie tau parašo gal nori atsijimti kažkokiam terminale, tai atsiprašau kam aš moku už pristatyma iki dūrų ? Galų gale siūsta siunta išviso dingo! Skambini viena diena sako prekė terminale! Skambini antrą dieną vėl tas pats!!! Aiškini jiems, kad sumokėti pinigai už prekės pristatymą kitą dieną, ir įmonė per jus patiria nuostolius a jiems vienodai! Praėjus 4 dienom kalba ta pati: prekė dingusi ieškome, jei rasime pranešime. Kaip reikia suprast, kas dengs nuostolius?
Tik patys blogiausi atsiliepimai. Atsiunčia žinutę susitarti dėl laiko, bet dvi dienas neturi laiko atvežti. Visad mykia kad negali, nebūna tam rajone.
noriu paklausti gal yra dirbančių su savo transportu venipak? parašykit el paštu signitef2@gmail.com kaip sekasi ar duoda uždirbt ir su kokiu transportu dirbat. ar apsimoka bandyt atsidaryt įmonę ir su sunkiasvore važinėt tarp terminalų?
Na tikrai kažkokia betvarkė vyksta, gaila kad ne visos internetinės parduotuvės duoda pasirinkti kurjerių tarnybą, turi sudariusios sutartis su viena ir tik per juos gali gauti siuntinį. Būtų galimybė rinktis - tikrai niekada nesirinkčiau Venipak! Pristatymo sistema pas juos klaiki! Atsiunčia žinutę iš vakaro, kad ryt bus siuntinys. Niekada nenurodo tikslaus laiko, kurjeriai neskambina prieš atvažiuodami - tu turi paskirt visą dieną siuntinio laukimui! O geriausia tai kai kažkas kažkur kažkodėl nusprendžia, kad tu tos siuntos į namus gauti nenori, ir palieka kažkokiam atsiėmimo taške! WTF??? Aš pinigus moku už tai, kad man į namus pristatytų, neišeinu į darbą ir sėdžiu namie, laukiu, o jie matai net nesiruošia atvežti! Paskambinus atsiprašo "soriukas, ryt tada atvešim". O tu žmogau dar vieną dieną į darbą neik!
puikiai) berniukai paprasti darbštūs. sėkmės Jums
Laba diena.Turiu nusiskundimū jūsų aptarnavimu o ypač vienu kurjeriu kuris neturi jokio išprusimo bendrauti su klientais antra diena nesulaukiu užsakymo o paskambinau pasiteiraut tai nustebau ar toks žmogus gali tokioje vietoje dirbti!
Nerekomenduočiau. Sumokėjau už prekės pristatymą. Gavau žinutę, kad atveš, bet jei nori gali palikti ju terminale. kadangi terminalas prie namų parduotuvės, o ten eiti planavau, sutikau. Kai nuėjau, neradau jokio terminalo. kai paskambinau paaiškėjo, kad turiu eiti kažkur į parduotuvės privačias patalpas, sandėlius, tarp prekių ieškoti kažkokio kabinetuko kur sėdi vedėja ir pasimti siuntinį. Nu susinervinau tikrai, daugiau nesiųsiu per VENIPAK :)
Kristina Vaitkūnienė 2018-03-01 09:33:45
Šį rytą gavau Jūsų įmonės žinutę, kad siunta 18776039 bus pristatyta šiandien. Dėl laiko tikslinimo pateiktas kujerio telefonas +37063303524. Paskambinau šiuo telefonu, paaiškinau reikalą, bet vyriškis man atsakė, kad nieko neturiu tikslintis ir pasakė „viso gero“. Skambinau dar du kartus, neatsiliepė. Kas čia per darbo metodai? Prašyčiau paaiškinti.
Kaip jus sakote iš dalies tiesa, bet Jūs gal nenugirdote ir į Jūsu paaiškinta situacija ryte buvo atsakyta, kad nebūtina tikslintis, o prieš atvažiuojant ir pristatant siunta mes paskambinam, o dėl gausybės skambučiu nepavyko Jums atsiliepti ir perskambinti, nes ryte vidutiniškai kurjeriui ryte per pusvalandi vidutiniškai perskmbina 25-30gavėju su klausimais, ir dar tuo pačiu metu reik išvežioti siuntas, bei pačiam skambinti siuntų gavėjams, atsiprašau jai paskubom pergreit atsisveikinau, gero vakaro !
Kristina Vaitkūnienė
2018-03-01 09:33:45 IP 88.119.249.67
Turejo siunta pristatyti siandien, taciau panasu, kad i darbo pabaiga sutingo, todel atsiunte zinute, kad nerado namie :) nors net nebuvo atvaziave prie namo. Ka jau kalbeti apie priejima prie duru. Na ka, “pakartotinai ves” rytoj. Nors mano nuomone, tai ir bus tas pirmasis kartas. Toks poziuris i klienta.. Sekmes :)
Pastoviai paraso-paskambina kai nesi namuose. Meluoja, sako neradau namuose tie kurjeriai nors net nebuvo skambine i duris, omniva VISADA dienos metu 1h-2h atvezdavo siuntinius, o cia teigia, kad jie nuo 6valandu dirba...nu atsiprasau... zmones miega, arba ilsisi po darbo.. susimastykit VEnipak ka darot.. jusu net gi visi kurjeriai nezino kas yra laba diena.. arba viso gero..pakraupau jusu darbu
tai kam isvis jums dirbti sioje istaigoje?
Labai nepatenkinta kaip pastaruoju metu dirba sios imones vairuotojai!!! Anksciau bent jau skambindavo pries 5 minutes pries pristatant. Paskutini karta visai nepasiskambino, tiesiai i namus atejo. O siandien visai virsune, siunta turejo pristatyti iki 14.00 val. Iki siol siuntos nera. Pagal maps ju sistemoje vairuotojas visa valanda stovi vietoje. Ragelio nekelia!!! Tel. Nr.vairuotojo +37069300245.
Šiandien turiu nemalonią situaciją su Jūsų darbuotojų. Pirmiausia, patarimas išmokykite savo darbuotojus mandagumo su klientais. Kiek teko bendrauti nei su viena kurjerio įmone neteko turėti tokiu problemų ir nemalonumų kaip su Jumis. Jūsų dėka sugadinote man švente. NEROKOMENDUOJU bendrauti su tokia įmone, kuriai klientai yra nulis.
Sveiki, esu labai nepatenkinta kurjerio bendravimu, jau ne pirmą kartą su šiuo kurjeriu tenka susidurti ir vis iškyla su juo problemų. Neranda nurodyto adreso, kai paaiškinu, kad jis ne ten nuvažiavęs ir kad mano mieste yra du tokie patys adresai, tik vienas yra pačiam mieste, o kitas jau kitoje gyvenvietėje. Nepasivargina įteikti siuntą, nors ir paaiškinu kur tiksliai yra mano adresas, tačiau siuntos pristatymą nukelia kitai dienai, savo darbovietei nurodydamas, kad gavėjo nerado namuose, nors ir pati pasisiūliau atvažiuoti iki ten kur jis yra ir pačiai pasiimti siuntą. Kurjerio nr. +37061636132.
esu šokiruota šiandieninio Jūsų įmonės darbuotojo bendravimo. Gana dažnai tenka naudotis kurjerių paslaugomis tiek Jūsų įmonės, tiek kitų ir kaip fiziniam kaip juridinaim asmeniui niekada nebuvo jokių nesklandumų. Su tokiu chamišku elgesiu nesusiduriau (kurjerio tel.Nr. +370 687 92936) pirma karta. Tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį į nusiskundimą, nes toks darbuotojų elgesys tikrai gadina įmonės įvaizdį. Viską galima buvo ispręsti 5 min. pokalbyje, jei nemėtytų telefono, o dabar - šiandien nepristatytas krovinys (kurio l.reikėjo vakare) ir l.sugadinta nuotaika.

P.S. tikiuosi l.nervingas Jūsų įmonės darbuotojas nesugadins krovinio (prekė dūžtanti).
Esu labai patenkintas Jūsų kurjerių darbu.Bendraujam jau ne pirmi metai, kurjeriai visada mandagūs, paslaugūs.Sėkmės Jums.
Sveiki, ziauriai nusivyliau venipak, kadangi pati auginu maza vaika ir vakare gaunu zinute kad atvyks kurjeris ir reikia susimoketi.. na galvoju viskas tvarkoi, pagalvojau kad turiu smulkiu pinigineje, na ir isauso rytas, skambina ar jus namie sakau taip.. pasake suma as sakau gerai einu ziuret ar turiu smulkiu ir jie padejo rageli.. ateina ir sakau neturiu as lygiai. tai k jus galvojat jai man ta siunta nebutu reikalinga taip skubiai tai as buciau net neemus jai man neturejo atmesti, tai ir palikau beveik 3e vyrukui, o jis kaip koks durnelis ziuri i mnee ir sako as neturiu atest ir viskas.. taip pasislykstejau situ neatsakingu siuntu darbu, Egidijus Butkevicius, cia sita persona kuriam eko palikti 3 e, tikiuosi praturtejai!!
Vertinu labai neigiamai, niekas net nebando susisiekti, tik gaunu žinutę, kad klientas nerastas, siuntą pristatysime rytoj, ir taip jau trečia diena laukiu, kurjerio tel. nr. +37068521822
Sveiki, venipak siūlo dirbti su savo transportu papildomai, įdomu, gal yra kas čia iš dirbančiu taip ir galėtu pakomentuoti ar apsimoka?
Vertinu neigiamai. Praktiškai esu susidūrusi su visomis Lietuvoje siuntas pristatančiomis firmomis. Niekada jokių problemų nekilo. Tik su Venipak. Nemokantys prisiderinti, nevertinantys klientų.
Pirmas susidurimas su venipak ir pirmas galvos skausmas. Iš ryto gavau žinutę, kad siuntą (Nr. 18298567) pristatys nurodytu adresu, 17h gavau žinutę, jog siuntos pristatymo laiką derinčiausi su kurjeriu. Paskambinau, pasiteiravau kada galėtų pristatyti siuntą. Jis pasiklausė kurioje gatvėje siunta turi būti pristatyta. Paaiškėjo, kad jis tuomet sukiojosi kelių gatvių atstumu nuo manęs ir štai tada ir prasidėjo... "Gal galite nupasakoti kur jūs gyvenate" - mėginau kaip galėjau, galiausiai pasiteiravau kaip dėl navigacijos. Sakė jos nenaudojantis dėl jam vienam aiškių priežasčių - ar tai jos paklaidos, ar tai dėl laiko meto ar dar bala žino ko. Vėliau ėmė teisintis, kad nėra vilnietis ir nežino vilniaus, klausė ar galėtų siuntą atvežti rytojaus dieną. Bet susitarėme, kad pamėgins surasti. Visgi siunta buvo tikrai reikalinga. Po 20 min sulaukiau skambučio, kad kurjerio transportas pagedo ir tik ryt galėtų pristatyti :)) Na, supraskite kaip norite, nelabai įtikinama ir ne itin skanu. Galiausiai sutarėme, kad paliks siuntą venipak punkte ir pasiimsiu ją pati.
Aš, kaip pirkėja, moku pinigus už pristatymą ir tikiuosi, jog toks jis ir įvyks. Nereikės būti kurjerio navigacija (ypač gyvenant vos ne Vilniaus centre, o ne kokiame užmiestyje), nereikės klausytis pasiteisinimų dėl gimtos vietos ir raginimų perkelti viską kitai dienai, o vėliau išgirsti istoriją apie netikėtai pagedusį transportą ir klampoti jos pasiimti pačiai.
Kurjerio tel nr. +37060106399
Šokiruota nepagarbiu aptarnavimu. Ankščiau, jokiu problėmu nebuvo su kurjeriais iš Venipak kompanijos.
Kurjerio tl. nr. 8 60358647
Tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį į nusiskundimą ir siuntą 18109872, pristatys šį ketvirtadienį iki 13 val. nurodytu adresu.
Vilnius
Šokiruota esu kurjerio aptarnavimu, ir nepagarba. Ankščiau nebuvo problemų su kurjeriais iš Venipak.
Šiandiena gavau sms, kad pristatis siuntą. Parašiau kurjeriui, kad iki 13 val. pristatytu, nes13 val. išvykome iš miesto. Perskambino, pasiderėjas sutiko pristatyti laiku, dėja, sms gavau 13.17 min., kad jau važiuoja, kurjeris su kultūringu aptarnavimu nesusipažines, su kuo kalbėjaus neprisistatė, kurjerio tel. nr. + 370 603 58647 tikiuosi, kad kompanija atkreips dėmesį, ir ketvirtadienį siuntą pristatys iki 13 val. nurodytų adresu.
Vilnius
Parase nuo pat ryto zinute kad siandien pristatys preke. Paskambinau ir padakiau kad galiu priimt preke iki 17:00, ji pasake kad ji pasistengsis. Praejo 1h ir as turejau laiko tik iki 16:00, paskambinau ir pasakiau kad tik iki 16:00 galiu priimt, pasake: gerai. Preke pristate 15:00 val., labai maloni mergina. Pagarba ! Jos nr. - +37069438484
14m. man siuntas veždavo DPD. Nebuvo nei vieno konflikto. Dabar veža Venipak ir iš karto nesutarimai. Toks jau papuolė man vairuotojas. Berods Spalio menesį iš vakaro (apie 22-23) val. gavau žinutę, kad sekančią dieną atveš siuntą. Prašė parasyti ar būsiu namuose. Parašiau, kad visą dieną būsių namuose. Laukiu. Rūsyje sugedo drenažo pompa ir užliejo rūsį. Kol dirbau rūsyje, kurjeris skambino, bet telefonas buvo ne sumanim, nes rūsyje ryšio nėra. Išlipęs iš rūsio radau praleistą 1 skambutį ie žinutę, kad " Nieko nerasta namuose". Paskambinau, paaiškinau dėl ko neatsiliepiau, bet pasakė, kad šiandien jau nebeatveš. Gal rytoj kur nors susitiksime... Bet už pristatymą tai sumokėta, kodel nebuvo galima paskambinti dar kartą vėl? Nors buvo atsakyta žinutėje, kad būsių namie... Šiandien vėl siuntą atvežė tas pats vairuotojas... Ir vėl konfliktas. Iš namo drenažo vandenį išpompuoja per šlangą, kuri nutiesta per kiemą. Pompuoja kas 15 min. apie 200 litrų vandens. Nuimti negaliu, bet ji niekam nemaišo. Bet pasirodo klydau... Vairuotojui prireikė per ją pervažiuoti ir sustoti šalia. Šlanga su plastmasiniais žiedais. Ir, aišku, toks mašinos svoris sulaužė. Kokio velnio reikia važiuoti, juk šlanga aiškiai matoma. O gal teises nusipirko? Nepatenkintas Venipako vairuotoju. Juk tiek nedaug reikia, kad nekiltų konfliktai - būti dėmesingu. Veiksmas vyko Rokiškio raj.
Labai prasta firma jau antra diena laukiu siuntinio, bet niekaip jo negaunu. ryte paraso jog siunta bus pristatyta siandien, bet jos nera. Per sitos firmos labai prasta darba sustojo ir visi mano darbai, nes niekaip nesulaukiu siuntinio kuris man yra reikalingas darbui. Tai per sita firma mano 2 darbo dienos nuejo suniui ant uodegos. tikrai niekam nerekomenduociau sitos firmos.
Prasčiausia firma iš visų. Pagalvojau, kad gal tiesiog man taip nepasisiekė, bet paskaičius komentarus, supratau, kad tiesiog jie taip dirba. Buvo sumokėta už pristatymą į namus, bet siuntinį kažkodėl paliko punkte, velai vakare atsiuntė žinutę su pasiūlymu atsiimti pačiai. Taip, pati kalta, kad atsakiau teigiamai, tiesiog nepagalvojau, kad tie, kam sumokėta už pristatymą į namus sius tokią žinutę: prieš šventes užsakiau keletą prekių skirtinguose parduotuvėse, patikrinus, nurodyto kodo neradau, apie kitą galimybę kažkaip gauti savo siūntinį žinutėje nebuvo nei žodžio. Kitą dieną konsultantė labai nemandagiai kalbėjo, pertraukinėjo, įrodinėjo savo tiesą. Siuntinys nemažas ir sunkus, tai pareikalavau, kad vis gi pristatytu į namus. Akivaizdu, kad žmonės tiediog nemotyvuoti dirbti gerai savo darbą. Tikiuosi, kad Naujais metais jie pasitaisys, nes tokių paslaugų poreikis tik didėja.
Esu labai patenkinta kurjerio Kaune, kurio tel nr +37062529085 paslaugomis. Labai malonus vaikinas. Siuntą pristatė greitai. Mandagus ir paslaugus. Ačiū jam ir gerų švenčių.
Labai prasta ir daug pazadati firma.
Atveze man apgadintas lietaus sistema.
Žadejo atliginti, bet tai tik pazadukai ir a*******i.
Žadejo greitai atskambint ir atligint nuostolius, bet tai tik žadeimas ir laiko tempimas.
O po kažkek laiko sako kad jau ira pervelu, daug laiko praejo ir neko negalime ims padeti.
NEPASIDOKIT APGAVISTE.
Atidziai tikrinkit atvežtas prekes.
Nemokekit išanksto ir neko neoarasinekit.
Tiesig atsisakikit prekes.
Esu pasibaisėjusi šios firmos vairuotoju Telšiuose, paklausus kada siuntinys, daug kartų kartojo NEZINAUUU

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda