Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Mūsų organizacijos paskirtis yra laiku ir saugiai pristatyti kliento siuntinį.
Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

Jūsų kompanijoje yra labai paslaugus kurjeris is Šiaulių - Ričardas.Visada atsizvelgs i kliento pageidavimus.Nors nėra buvę nemalonių, bet su Ričardu dažniausiai tenka bendrauti. Sėkmės jam ir Jūsų kompanijai.
Gavau prekę laiku Biržų rajone, prieš atvažiuojant paskambino, labai geras kurjeris, mandagus, tokių retą! Labai Jam ačiū, šaunuolis :)
Esu nepatenkinta kurjerio darbu, paskambino, o aš kadangi nespėjau atsiliepti perskambinau po keletos minučiu, o prieš tai atėjo žinutė, kad prekė bus pristatyta kita diena, nes neva nieko nerado namuose, nors niekas nebuvo atvažiave. Atskambinus pasakiau, kad esu darbe ir gal galėtu atvešti prie darbovietės, arba paduoti namuose esančiai mamai, o jis atsakė kad mano mikrorajone jis jau buvo ir nebevažiuos, o i darba neveš. Kažkoks absurdas, gėda už tokius darbuotojus
Du kartus turėjau reikalu su Venipak ir abu kart nusivyliau, pirmą kart taip ir nepavyko jiems atvežti mano prekės, teko jos atsisakyti, antra kart neįmanomą susitarti dėl atvežimo laiko, prašant atvežti ryte, kurjeris negali ryte tik po pietų, ir taip visas dienas, nes tipo pas ji maršrutas, keistas maršrutas kaip pas troleibusą, pristatymo kainą paėmė gan didele, o pristatyti nesugeba. Teks važiuoti atsiimti į jų punktą, nors sumokėta už pristatymą į namus.
Pasiskųsiu iš siuntėjo puses. Taip jau nutiko kad susivėlinau išsikviesti kurjerį paimti siuntas. Išsikviesti reikėjo iki 3 valandos. Nieko tokio pamaniau. Juolab kad kurjeris kiek vieną dieną atvažiuoja jau keletą metų. Ir viena minute po trijų paskambinau bendru telefonu ir paprašiau atsiųsti kurjerį paimti suruoštas siuntas. Anam laido gale pažadėjo suformuoti užsakymą ir paaiškino kad jo statusas matysiu per internetą. Informacija apie užsakymą taip ir nepasirodė. Bet už tat puse keturių atvažiavo kurjeris. Ir pasiteiravo, nematau šiandien jūsų iškvietimo ? Paaiškinau kad susivėlinau ir kad žadėjo užsakymą suformuoti.
Neturiu užsakymo, negaliu paimti. Tarė ir išvažiavo o siuntos liko gulėti. Dar bandžiau skambinti bendru numeriu. Bet man paaiškino kad nepavyko rasti kurjerio kuris šiandien galėtu paimti mano siuntas. Ir maloniai pasiūlė siuntas pristatyti į terminalą pačiam.
Taigi. Viena minute po trečios valandos. Siuntų pristatymo tarnyba kaip toj pasakoj pavirto į moliūga. Lyg ir veikia bet neveikia. Vadybininkai kelia ragelius bet niekas nevyksta. Autobusiukai atvažiuoja, sustoja ir išvažiuoja. Veikla verda, rezultatas niekam neįdomus. Kaip prie Sovietų Sąjungos.
Kad siuntinys vėluoja, tai tiek bėdos. Bet kai gauni vietoj užsakyto telefono šunų papildus, tai nežinai, verkti ar juoktis.
Didelis ačiū už pristatymą kurjeriui Dariui, kuris važinėja į Žiežmarius, siunta atvyko saugiai ir man patogiu laiku. Ačiū Jums! SĖKMĖS DARBUOSE!
Pagarbiai Karolina.
Jau antra diena kaip veza ir neatveza nespeji atsiliepti i kurjerio skambuti gauni sms kad nerado namuose paskambinus kurjeriui sako jai neatsiliepiat tai mes negaistam laiko ir nevaziuojam nors namie buvau.
Darius 2020-01-25 14:47:53
Ant siuntos nebus telefono numerio neaisku ar isvis pristatys. Trys dienas aplink namus ratus suko ir neaisku kiek dar butu suke, jei pats nepradeciau skambinti dometis.
Tai ne venipak kaltas kad ant siuntos nebuvo tel nr. Kreipkitės į siuntėją
Sonata 2020-05-06 00:20:03
Šiandien buvo gauta siunta iš venipako. Eilinį kartą esu nusivylusi šia įmonė... Išpakavus siuntą buvo pažeista. Siuntą supakuota pagal pakavimo standartus. Ir čia jau ne pirma kartą. Sakykit tas siuntas ten meto ar kaip ??? Esu labai pasipiktinusi tokia paslaugų kokybė, niekam nerekomenduosiu naudotis jūsų paslaugomis!
Jeigu jus manote, kad čia buvo supakuota pagal standartus tai jus smarkiai klystate. Taigi siuntos yra dedamos viena ant kitos. Patys naudojamės venipak paslaugom tai pakuojame tikrai ne taip kaip ant snarglių.
Puikus aptarnavimas. Siunta pasiekė greičiau nei parą, nuo jos išsiuntimo. Ačiū kurjeriui Vygantui už tokį malonų aptarnavimą.
Su venipaku viskas gerai. Ypatingai dideli ACIU noriu tarti kurjeriui, kuris vazyneja panevezio, pasvalio rajonais. Taip vardo ir nesuzinojau. Taciau tikrai zmogus labai supratingas ir kantrus, nes sakemes siunta is babycity, kur kazkodel isivele klaida ir buvo ne toks adresas. Aciu D pasiskambinus kurjeriui jis pristate ten kur ir reikejo. Labai malonus ir savo darba ismanantis venipak kurjeris. Dar karta jam didelis AČIŪ
Gavau zinute, kad tuoj pristatys siunta, visa seima sedime namie, karantinas juk, dirbame is namu, deja, nei skambucio i telefona, nei i domofona, nei i duris, siuntos aisku irgi nera. Praejo savaite, paziurejau oficialiame Venipak puslapyje, kad siunta pristatyta, klausimas tik kam...??? Reikes aiskintis kas cia per triukai, kiek suprantu tokie bajeriai ju kasdienybe.
Su venipaku kazkas negerai
2020-04-23 11:43:55 IP 2df788pa
Venipakas sudurniavo.. pradejo siusti saskaitas kas savaite ir blokuoti profili...visi kurjeriai normaliai, kas menesi saskaitas atsiuncia, o jiems prireike kas savaite siusti saskaitas? kas uz pavedimus sumokes? kas uz buhalteres papildoma darba apmokes?
Šiandien buvo dar geriau. Gavau iš Venipak žinute kad siunta šiandien bus pristatyta. Pamatęs kad jų autobusiukas važinėja po gyvenvietę, paskambinau. Pasirodo mano siuntinys pristatytas pagal kaimo bobutės nurodyta adresą. Teko nuvažiuoti tuo adresu ir pasiimti siuntinį. Ką jie neturi telefonų kuriais susisiektu su siuntos gavėju ir GPS aparatų kuriais nustatytu adresatą? Be to žinutėje parašė kad, "keičiame siuntu įteikimo procesa į bekontakti. Prašome kurjeriui padiktuoti Jūsų siuntos PIN......". Iš kur jis gavo ta PIN?
Tragiskas aptarnavimas... 2 kartus gavau siunta per ta pacia savaite ir abu kartus liepe palikus vaikus vienus bute begti iki daugiabucio kieme stovinti autobusiuka nes neva jie per karantina iki buto siuntos negali pristatyti... Be pirstiniu, be kaukiu padave siunta i rankas. O tai nesaugiau butu buve jai butu palike prie buto duru o ne dave i rankas???
Net karantino metu siunta iš Vilniaus į kitą rajoną buvo pristatyta per parą.
Turbūt nemandagesnių kurjerių neįmanoma sutikti negu šitoje įmonėje. Paskambinęs rėkia, vos ne koliojasi, kokią jis turi teisę rėkt? Sugadino nuotaiką visai dienai. Kiekvienas turbūt nori bent šiek tiek pasijusti viršininkais :)) niekada nieko nesisiųsiu per šitą kurjerių tarnybą, tegul išmoksta bendraut visų pirma, o po to dirba su žmonėmis.
Absoliučiai nekompetetinga įmonė! Iki pristatymo adreso kurjeris neatvažiavo, bandė paskambinti, bet nespėjau atsiliepti ir perskambinau po 10min, tačiau man parašė, kad nerado nieko namuose ir siuntą gausiu po 5dienų, nors visą laiką namo kieme stovėjau. Paskambinus, Venipak atstovė patikino, kad susisieks su kurjeriu, bet taip ir neperskambino, o man vėl paskambinus jau buvo pamiršusi kad su manim išvis kalbėjo ir pasakė, kad į rajonus kurjeriai nevyksta. Kaip matau tai jie daro per dažnai, taip kad raginu visus rašyti skundus rysiu reguliavimo tarnybai, nes jie nesilaiko savo pristatymo sąlygų ir taip apgauna klientus.
Siaubingi melagiai, siuncia sms, kad neranda namuose nors net nepaskambina nurodytu numeriu.
Bandand prisiskambinti vairuotojuj nekelia.
Pagalbos nr paskambinus zada pasidometi ir informuoti kur dingo siuntinys perskambindami, taciau vel tas pats.
Neskaitant to jog kainos vienos didziausiu rinkoje.
Sveiki, 04.03 d. vakare gavau žinutę, kad mano siunta (30939626)yra paimta iš siuntėjo. Jeigu aš pageidauju pats rytoj galiu pasiimt (Klaipėda, Vilniaus plentas 8), jei atrašysiu iki 23val. Aš planavau vykt į miestą, tai sutikau su pasiūlymu. Deja nuvykęs į vietą 04.04d. apie9.30val. nieko neradau ir niekas durų neatidarė. Skambinau telefonu- užimta visą laiką, pasiunčiau žinutę- jokio atsako. Kaip suprasti tokį jūsų darbuotojų elgesį? Kam reikia apgaudinėti ir gaišinti laiką? Būtų pristatyta siunta į užsakyme nurdytą vietą ir viskas. Tikiuosi imsitės priemonių ir išspręsite šią problemą.
Sveiki. Kodėl jūsų kurjeriai nenešioja kaukių, pirštinių. Ir atvykę pasiimt siuntos į įmonę. Koseja, sloguoja ir dar prašo parašo, kai neaišku kuom serga. Be jokių apsaugos priemonių.
Prašome susitvarkyti
Mobilus Tiekimas UAB
2020-04-02 09:54:40 IP 2e7r441o
Tragiškas aptarnavimas. Kurjeris Telšiuose paskambino atvykęs prie durų. Negalėjome pakelti tuo metu ragelio. Perskambinome už kelių minučių, apšaukė kad nekeliame ir atsisakė perduoti siuntą. Niekada jokių reikalų su Venipak
Atveža sugadintą prekę ir nesinaudoja apsaugos priemonėmis karantino metu. TIKRINKIT SIUNTAS, IŠPAKUOKIT PRIE KURJERIO IR TIK PO TO MOKĖKIT!!!! Pasitikėjimo jokio negali būt šia įmone.
Labai didelis ačiū kurjieriui, kuris š.m kovo 26 dieną vežiojo siuntas Šiauliuos (valstybinis nr. DTR 272) Labai smagu matyta mandagu ir nesusiraukusi darbuotoja. Greitas ir malonus. pristatymas. Šaunuolis. Dar kartėlį ačiū.
Nepatikima imone. Uzsakai siunta su pristatymu I namus konkreciu adresu tai negana to kad nepristato bet turi eit iki ju kurjerio autobusiuko kuris atvaziuoja I kitu adresu (neaisku kada), o po dienos gauni zinute kad siunta kitam miesto gale kazkokiam siuntu skyriuje.AR CIA KURJERIS???UZ KURI TURI BUTI MOKAMI PINIGAI!!!KUO TOLIAU NUO TOKIU PASLAUGU TIEKEJU!!!!
Prastas aptarnavimas
2020-03-23 20:02:39 IP 2e7r3nds
Aptarnavimas labai nuvylė. Gerokai vėluoja pristatyti siuntą. Nepateikia teisingų kontaktų. Atrodo, jog nėra jokio organizuotumo.
Pats blogiausias kurjeris visoje Lietuvoje :) o konsultantai kitapus ekranu išvis tyliu...
2020-03-05 nesulaukiau siuntos Nr.30341981. Kurjeris ryte nekėlė ragelio, kad susiderintų pristatymo laiką, nors toks mano prašymas buvo įrašytas į žinutę kurjeriui. O vėliau melavo, kad buvo prie namų ir nieko nerado. Apmaudu, kad paskambinus informacijos numeriu pagalbos taip pat nesulaukiau. Atsiliepusi mergina konstatavo, kad kurjeris jau pravažiavo mano namus ir atgal nebegrįš, todėl siuntos šiandien nepristatys.
Paskaičiusi kitų asmenų patirtį su VENIPAK matau, kad tokia šios įmonės kurjerių "praktika" yra dažna, vadinasi, žinoma administracijai. Tikėtina, administracija tokį elgesį su klientais toleruoja.
Puikus aptarnavimas! Bent jau Vilniuje, Pilaitės mikrorajone dirba pats geriausias kurjeris. Siuntas pristato visada suderinęs laiką. Mandagus, randantis kompromisą. Tik geriausi atsiliepimai. Vienintelis kurjeris, su kuriuo nėra jokių problemų.
Esu nepatenkinta Venipak kurjerių darbu. Kurjeris net nepaskambino. Vakare atsiuntė žinute kad bus pristatyta kita dieną. Žmones liko be dovanos. Venipak blogiausias kurjeris Lietuvoje.
Esu nepatenkintas Venipak kurjerių darbu.Pranesus kurjeriui, kad nebűsime namuose ir negalesime paimti prekės, sutareme del pristatymo kitą dieną.Kurjeris pažadėjo atvežti sutartą dieną.Taciau nesulaukus prekes, buvo pasakyta, kad reikės vel moketi uz atvezimą.
Uzsakymo nr. 30034480.
Ir vel neatveze siuntos laiku. Vietoj to parase zinute, kad manes nerado. Jau kelinta karta kartojasi ta pati situacija.
Pardaveju prasau, kad esant galimybei nesiustu per Venipak.
Venipak - blogiausias kurjeris Lietuvoje.
Jurgita Ivanauskaitė
2020-02-11 20:48:56 IP 28m9vuja
Labai nemandagus, turėjau už preke kurjieriui atsiskaityti kortele.Tai sake, jai neturiu grynųjų tai prekės palikti negali.Tuoj pat gavau žinute, kad su manimi nepavyko susisiekti ir siuntą pristatys kitą dieną.Prieš tai kelis kartus teko savo siuntos važiuoti pasiimti už kelių kilometru, sakė, kad šiandien i mano kaimą nevažiuos.
Ateini pasiimt siuntos i pickup tasja, kurio darbo laikas nurodytas nuo 10 iki 20, o ten uzdetas laikrodukas ir 40 min pertrauka. Paskambini i supporta, o ten pasako, kad cia jusu problemos ir turiu pati aiskintis su vaga (pickup tasku), visiskas vartotoju heitinimas.
Normalu, kad kurjeris skambina 6:30 ryto į telefoną ir sako atidaryt duris, nes vėliau jis negalės?
Kiti kurjeriai prieš atvažiuojant pasidomi, kada galima bus rasti klientą namuose.
Su tuo pačiu kurjeriu susidūriau 2 kartus ir esu įsitikinusi, kad paskutinį.
Tragiškas bendravimas....
Sveiki. Kas cia per nesąmonė, trumpam issikrove telefonas, ir kaip spiceliai tuo laiku skambino kurjeris, pasijungiau telefona ir tik 6 minutes praejusios buvo po jo skambučio, skambinau du kartus, ir du kartus numetė. Atsiunte zinute, kad nerado nurodytu adresu. Visų pirma niekas nurodytu adresu nebuvo užėję. Aš namuose laukiu, o i duris niekas neskambino, tai kam jus prašot namo ir buto numerio, jei net nedaeina iki jo. Nėra ko lyginti su Dpd kurjeriais, visada galima susitarti ir nemala šūdo. Bent jau pakeltų ragelį, drįsta dar numesti....
Sugadinti nervai
2020-01-13 13:21:21 IP 2e8onji2
Labai nepatenkinta aptarnavimu. Gavau SMS be jokios info: nei kurjerio telefono, pristatymo laiko.. Vienu žodžiu - - nepavyko susitikti, susitarėme 12.01 iki 10 ryto. Pokalbis tikrai buvo nemalonus, negarbingai šnekėjo ir pastoviai kartojo: nuturiu laiko skambučiams (o kaip kitaip susitarti, jei nėra jokios nuorodos - kur galima laiką, adresą pakeisti). Niekas netvyko, kurjerei neprisiskambinu, operatore irgi nepriaiakmbina, bet užtikrino - kad kurjere būtinai paskambins. Po 30-40 min gaunu SMS - siunta nepristatyta, adresatas nerastas. Labai nustebusi - nes aš vietoje, nurodytu adresu. Skambinu kurjerei - į klausimą kodel nepaskambinote telefonu (jinai buvo įspėta) - sako pamiršau. Pažadėjo grįžti už 10 min, atvyko po 30 min. Sugadintas rytas, laikas ir nervai. Tikrai nerekomenduoju. Kiti praneša ir laiką, galima adresatą pakeist, maloniai bendrauja.
Žiauriai nepatenkintas jų darbu. Siunta buvo nepristatyta vien todėl, kad jų sistema įvedė netokį pašto kodą. Nerekomenduoju šios įmonės niekam
Esu labai nusivylusi Venipak pristatymu. Vakar buvo gauta sms, jog šiandien bus pristatyta siunta, tačiau taip siunta manęs ir nepasiekė. Pagal užsakymo numerį galima sekti siuntą, du kartus šiandien buvo vežta siunta gavėjui ir du kartus siuntinys buvo padėtas atgal į terminalą. Tai kaip suprasti? Kurjeris net nesusisiekė su manimi, jog siunta nebus atvežta šiandien.
Venipak sako, jog negali būti prie Liepkalnio po 14 val. Prašau 14:30 val mums tiko. Būtumę jau pasiėmę siuntą iš namų. O jie iš principo įdėjo į terminalą su mumis net nesusisiekė. O sakė jog 14 val yra vėliausia kada jie bus toj pusėj.
Aptarnavimas tragiškas. Negana to, jog su vairuuotoju neįmanoma susitarti. Pasakė, jog 14 val ir nekitaip. Ir jis 15val negali užvažiuoti ir nenori visai nieko girdėti. Tai dar ir pagalba el.pašta atrašinėja grubiai ir net nesiteikia padėti. Nesprendžia problemos, o palieka tave patį su šia problema. Dėl valandos pyktis su klientu ne tik, kad neetiška, bet ir parodo įmonės požiūri, jog jiems visvien. Aptarnaujantis personalas tragedija. Kam Jums iš vis tas pagalbos paštas jei Jūs nesiruošiate padėti?
Labas vakaras. 2019-12-31 pristatyta siunta į Veisiejus. Kurjeris paskambino, aš tuo metu buvau darbe, ne namuose, bet kurjeris siuntą atvežė iki darbovietės. Aptarnavimimas 10 balų iš 10. Dar kartą dėkoju.
Aptarnavimas tragiskas. Turejo siandien atvezti siunta, jau ryte parasiau kurjeriui kelinta val tiksliai busit, ir paprasiau uznesti i virsu nes mergina su kudikiu namuose. Praleidus kurjerio skambuti tuoj pat paskambinau kurjeriui, ir sis piktai pasake kad neradau adreso (nors viskas buvo aiskiai parasyta, net duru kodas) ir daugiau neapsisuksiu ir nevaziuosiu atgal. Pasakiau kad adresas buvo duotas tikslus ir negalejo but taip kad neradot, jis man atsake nepakelet ragelio tai ir siuntos negausit.As pasakiau kad zmogus nesedi istisa laika prie telefono ir galbut jis buvo uzsiemes be to rasiau jau nuo ryto ir tikslinusi laika, kurjeris nemandagus, arogantiskas ir bjaurus. Nerekomenduoju.
Tragiškas aptranvaimas. Tiek kurjerio, tiek operatorės.
Istorija trumpai - gauni sms apie siunta, kuria pristatys velnias zino kada, jokios info. Po valandos gauni sms, kad siunta palikta knygyne. OK, del laiko stokos juk uzsisakiau i namus, idomu kas nutiko. Skambutis kurjeriui, o tas is serijos "gal per klaida, pasiaiskinsiu". Dingo pusdieniui, per pora valandu skambinant tikrai daznai, kartais isvien 3kartus, nepavyksta prisiskambinti. Ieskom venipak google, kontaktai, aha....skambutis bendru numeriu. Operatore is serijos "jo, siunta knygyne, eik pasiimk". Atsiprasau, as uzsisakiau i namus, tai kokio velnio siunta atsiduria knygyne?, atsakymas "as nezinau, ka as jums galiu pakomentuoti, ne mano darbas cia". Jega galvoju, dar kazka pabambejo ant manes jinai, o as aisku jau visa super nuotaikoje jai atgal -"Netinkamai dirbi operatores darba, niekas nebumba tavo darbo pozicijoje klientams, o padeda sprest bedas", numeciau rageli, nebenorejau jos klausytis. O GERUME TU MANO, atskambina kurjeris ir tasai is serijos "kazkaip nutiko cia, eikit pasiimkit siunta is knygyno". Ir viskas, AS PRATRUKAU....vos ne rekdama jam atgal, kad uzsisakiau i namus, o ne i knygyna, susufeilinai, tiasyk feila, sako rytoj atvesiu, koks rytoj, as uzsakinejau, kad siandien siunt abutu, jau suveike principai man, nors galiu juk vyrui paskayti - atleisk staigmena neatvyko, ane? RYTOJ. Tada dar buvo pasiulyta nusiusti ka nors paimti siuntos, neva vyras tegul eina, o as jam - o jus zinot ar toki turiu? :) Atsove "Jusu namai ir knygynas salia, nueisit pasiimsit". O tada tai visiskai isiutino mane ir pasakiau, nebus siuntos siandien - skundas bus tikrai! Susifeilino, neatsiprase, nepasake kokia tikra situacija istiko ta siunta, graziai bendrauti nemoka, siuntineja pasiimti paciai, neva jei negali siusk kazka paimti siuntos, operatorei giliai dzin, nes tai ne jos darbas, taciau viska ka ji nudirbo mano siuntos gavimo labui tai patikrino ar ji tikrai knygyne - ta ir pati galiu internetu pasiziureti.
ZODZIU TRAGISKI JUS ESAT VENIPAK.
Ačiū už sąžiningumą, geranoriškumą, kurjeriui atvežusiam siuntą šiandien į Kauno g.Vilniuje, suklydau, neteisingai pateikiau tel. nr, mano nuostabai siunta buvo pristatyta pagal adresą.AČIŪ,
jokių žinučių apie numatomą pristatymo laiką negavom, kurjeris paskambino prie namo nespėjom atsiliept, tada atėjo žinutė, kad nerado namie...
paskambinau į centra pasakė, kad reikia būt namie o dabar gausit siuntą pirmadienį, apie jokius atsiprašom už sutrikimus ne kalbos, kaip suprantu pirmadienį jei vėl nebus žinutės tai ir vėl bus tas pats... Jie gal iš kitos planetos ?
Tikiuosi, kad daugiau su šia tarnyba nereikės turėti nieko bendro. Užsakiau dovaną ir pasirinkau pristatymą per kurjerį į namus. Ryte gaunu žinutę iš venipak, kad siunta bus pristatyta šiandien (nei laikas nurodytas, nei kurjerio numerio, kad suderinti galėčiau pristatymo laiką). Skambinu į Venipak, paklausiu nuo kelių iki kelių dirba kurjeriai ir išvežioja siuntas, man atsako, kad nuo 8 iki 17 val., duoda kurjerio telefoną. Skambinu kurjeriui, jis sako, kad dirba tik iki 15 val ir nei kitą dieną, nei apskritai kada nors vėliau po to laiko t.y. po 15 val siuntos nepristatys. Tai man kyla klausimas, kodėl yra apgaudinėjami žmonės, sakoma, kad dirba iki 17 val, o kurjeris sako, kad dirba iki 15 val. Ir apskritai, mano nuomone, tai bendrovė kuri teikia paslaugas, aptarnauja žmones ir turėtų derintis prie kliento bent jau minimaliai. Darbo laikas pasirinktas ir kaip biurokratinėje įstaigoje 8-17, būtent tada, kada žmonės dirba. Sugadino nuotaiką nuo pat ryto. Tikrai nerekomenduoju šios bendrovės.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO 05-30 09:18
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė nutraukiantis JAV ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri, jo teigimu, dėjo nepakankamas pastangas kovoje su pradiniu naujojo...
"Auga group" pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį augo 14% iki 17 mln. Eur.
"Auga group" pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį augo 14% iki 17 mln. Eur. 05-30 08:36
Vienos didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių "Auga group" pajamos šiemet siekė 17,02 mln. Eur – 14% daugiau, nei pernai pirmąjį ketvirtį (14,89 mln. Eur).
"Ignitis grupės" pajamos šiemet mažėjo 4,3% iki 412,6 mln. Eur
"Ignitis grupės" pajamos šiemet mažėjo 4,3% iki 412,6 mln. Eur 05-30 08:35
Valstybės valdomas energetikos holdingas "Ignitis grupė" šiemet gavo 412,6 mln. Eur pajamų – 4,3% mažiau, nei pernai sausį-balandį.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%