Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Venipak Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Venipak Lietuva

Atsiliepimai apie Venipak Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Venipak Lietuva, UAB

Nesuprantu, kam dirba Venipak? Gal tai tiesiog siuntiniu pravedinimo imone? Anksti ryte, kazkur 9 h.pranesama, kad siandien lauktume siuntos...laukiame, be jokio daugiau pranesimo, 6 valandas...Galiausiai iseinu is namu, nes reikalai gi visokie; ir namie gi visvien lieka zmogus laukti...Pro miesto triuksma neisgirdau telefono skambucio, bet kazkaip intuityviai pastebiu praleista skambuti, po 3min ir nedelsiant perskambinu..tuo metu kurjeris buvo vos uz puses min kelio nuo pristatymo vietos, bet jau nesutiko sugryzti...Bet, svarbiausia, jis net nepaieskojo duotuoju adresu, buto, kur reikia pristatyti ! Siuolaikiniais aukstuju technologiju laikais !!! Su dideliu nerimu laukiu pirmadienio, nes siunta "vel dar" ar "dar vel" turetu pristatineti.. Tikriausiai nereikia papildomai aiskinti, kad del tokiu nesusipratimu kencia darbo projektai...
Labas vakaras, siandien ir mano kantrybe jau persiseme.Pries pora dienu kurjeris turejo atvezti siuntiny, buvau darbe, tikejaus paskambins, nes deja kiaura para namie negaliu sedeti.Bet kurjeris nesiteike ne tik paskambint ar parasyt, bet dar ir mano siuntiny atidave kaimynei.Nu be zodziu...Siandiena laukiau kito siuntinuko, gavau zinute su kurjerio numeriu, kad paskambinti jam ir susitarti del patogaus laiko.Deja jis nesiteike pakelti ragely, o veliau isvis kazkokiu stebuklingu budu manes su tuo numeriu net nejunge, o ydomiausia dar uz valandos gaunu zinute (jusu siuntinys pristatytas ten ir ten prasom pasimti per 5d.d.)Likau ne tik ysiutus, bet ir apstulbus.Sumokejau uz pristatyma y rankas, o cia to daryti net nesiteikia.Jei buciau norejus kazkur pasiimti pati tai ir buciau uzsakiusi kita pristatymo buda. Yra daug kitu paslaugas teikianciu ymoniu, galu gale, kad ir paciame paste.
Esu pasibaisėjusi šios firmos darbu Kaune. Kaip elgiasi kurjieriai ir kokia pristatymo sistema. Su kitomis pristatymo įmonėmis niekada neteko tokių problemų turėti. Pirma nebuvo pristatytas siuntinys nes manęs nebuvo namie, kai jis atvyko, bet tik dėl to, kad 10min iki atvykstant jis nesugebėjo pranešti, jog tuoj atvažiuos. Mat paskambinus aš buvau netoli namų ir pasakius kad tuoj grįšiu, atsakė- na tai as negaliu laukti, ryt pristatysime siuntinį. (Gerai sutinku, man buvo atsiųsta žinutė susisiekti su kurjeriu dėl laiko, tačiau buvau pripratusi, jog tiesiog paskambindavo 10min pries atvaziuojant. Labai gaila kad jūsų įmonės kurjeriai taip nedaro, isvengtumėte daug problemų.) kitą dieną paprašiau kad atvežtų vakare. Taigi, gavau tąpačią žinutę su užrašu (atvyks tarp 18-22 h. Pasiskambinkite pasitikslinti ir dar buvo pridurta kad bus galimybė atsiskaityti banko kortele). Kurjeris pas mane atvyko be 15 min 17. Manęs namie vėl nebuvo, nes nesitikėjau, jog atvyks tokiu metu. Perskambinau. Pasakė atvyks po valandos, praėjo beveik 2h pakartotinai paskambinau, kurjeriui paskė kad atvyks po dar h. Ir tada dar prireikė vieno mano skambucio nes ir tada nesulaukiau kurjerio. Visą vakarą turėjau sedėti ir laukti namie... be to, gerai, kad sugalvojau paklausti dėl banko kortelės, pasirodo žinutė buvo klaidinga, nes nebuvo galima atsiskaityti kortele... Jei dar kada matysiu, jog mano perkama prekė bus pristatoma su Venipak, būtinai rinksiuosi kitą pristatymo būdą
Esu pasibaisėjusi kurjerio bendravimu! Kam siusti sms, kad laika susitarti galima su kurjerio tel, kai skambini 2val!!!! Ir vis uzimta!!! Issiunti sms ir i ta pacia nereaguoja. Nesėdžiu namie 24val per para ir nelaukiu kada atves. Paskambina, pasakai kad, ne namie ir kad privestų ten kur esu, tai gauni neigiama atsakyma! Uz ka as, po velnių moku?!? Labai tikiuosi, kad jus sureaguosite i tuos atsiliepimus, nes tik gadinates savo reputacija!
Su kitom pristatymo firmom niekada nebuvo jokiu problemu, saunus kurjeriai, žmogiški. O pas jus kaip "pasaulio bambos"!
Labas vakaras. Esu pasibaisejusi sitokiu aptarnavimu. (na bent jau kurjeris kuris aptarnauja Skuoda) 2017.11.17 21.09 gavau sms zinute, kad pristatys siunta 2017.11.20.
2017.11.20 08.25 gavau priminima apie pristatoma siunta. Visa diena laukiau siuntinio, kurio taip ir nesulaukiau. Visa diena suniui ant uodegos! Vakare bandziau skambinti kurjeriui, tas pats kaip keptuve i siena... Aisku telefonas buvo isjungtas. Apie kazkoki informavima jog siunta nebus pristatyta nera ne kalbos. Kaip galima sitaip elgtis su savo klientais? APGAILETINA! Tokios imones turi bankrotuoti!
Paskaičius kitų žmonių atsiliepimus, ramiau pasidarė - ne aš viena priekabi:)
Su Venipak jau ne pirmą kartą susiklosto panaši situacija:
Paskambina kurjeris prieš 5 minutes iki atvykstant, ir
tikisi, kad žmogus sėdi visą dieną namuose "parimęs prie lango" ir laukia iki nežinia kiek...
O, paprašius atvežti kitu adresu (už ~ 400 m), "mestelėjo", - gerai, tada atvešim rytoj.
Pagal įstatymą, turbūt, viskas teisingai, bet kur jauno darbuotojo lankstumas, situacijos įvertinimas, paprasčiausias žmogiškumas...?
Gerai, kad bent jau aptarnavo mandagiai.

P.S. su kitų pervežimo firmų darbuotojais NIEKADA neteko nervintis dėl tokių ir panašių smulkmenų.
Kai pasirenki siuntos gavimo laika tai ir tikiesi ja gauti savo nurodytu adresu ir tuo pasirinktu laiku, o ne betkada kada vairuotojas vaziuoja pro sali arba dar geriau pasiulo atsiimti paskirstymo punkte. Moki uz pristatyma kad pats galetum tempti namo dezes. Aciu.
Apgailetina kontora, vairotojai d.lb.j.b.i vienu zodziu
Noriu pasidziaugti jusu darbuotoju, kuris aptarnauja Raseinius. Labai linksmas vyrukas ir net sutaria su mano garsiai aplojanciu suniuku. Siunlini pristate laiku viskas ok.
Laba diena, rašau, nes negalėjau pakęsti tokio savotiško pasišaipymo. Šiandien, (2017.10.27.) man turi pristatyti siuntą. Dar tikiuosi ją gauti. Tai va, ryte, maždaug apie 9.00 val. paskambino kurjeris ir paklausė, ar namie esu, o gal kas yra namuose. Mano atsakymas buvo neigiamas, tai yra aš atsakiau, kad mes visi dirbame. Tada kurjeris man atsako, kad prekę mano paliks kokiame pristatymo punkte?????. Aš nieko nebūčiau sakęs, jei pirkdamas prekę, nebūčiau nurodęs pristatymo laiką (po 17, 00 val.), nebūčiau sumokėjęs už pristatymą. Kurjeris atsakė, kad nesiruošia po darbo valandų važinėti, nes jam atseit niekas dvigubai už tai nemoka. Aš suprantu, mes visi žmonės ir niekas nenori dirbti iki vėlumos. Tokiu būdu aš pasiūliau kurjeriui pristatyti prekę į darbovietę. Vėl gavau neigiamą atsaką, atseit jis nesiruošia čia važinėti po visą Klaipėdą ir pakeltu tonu buvo liepta susisiekti su prekės pardavėju. Žinoma, aš susisiekiau su pardavėju, tai man garantavo, kad pristatys prekę vakare. Gerai, aš jos laukiu.... Tačiau man kyla klausimas, kodėl sumokėjus už prekės pristatymą ir jos negaliu gauti. O važinėtis pačiam, ieškoti Jūsų pristatymo punktų sumokėjus pinigėliu už paslaugą.
Visiška nesąmonė, daugiau niekada nesinaudosiu Venipak paslaugomis ir kitiems nepatariu! Laiko gaišimas ir nervų gadinimas. Nesąmoningos sms jei norite atsiimti kt.dieną nors sumokėta už paslaugą ir pristatymą į namus, sutikus kt.sms, kad kai siunta bus punkte pranešime, jau gali būti ir ne kt.dieną. Nieko nežinančios darbuotojos atsiliepiančios Venipak telefonu ir žadančios, kad viską sutvarkys, ir kurjeris žadantis atvykti pagal adresą, o pasirodo siunta paliekantis poste. NETVARKA!
Nesuprantu. kas per "š*******o kontora" tas "Venipak"? Gavau pranešimą, kad pristatys siuntą nr.17038720 šiandien, t.y 2017.10.23. Laukiau... Vakare gaunu pranešimą, kad manęs tipo nerado. Norėčiau paklausti viršininkų, ar kurjeris, turėdamas mano kontaktinį telefoną, negali paskambinti, kadangi trūksta smegenų pasidairyti po teritoriją, kurioje tuo adresu ne tik "Girilis"?
geriau atsimineti paciam.. jei neturi laiko laukt visa diena. taip atsitiktu ir su visais kitais kurjeriais :) visur vairus daug darbo uzkrauna. tad i laika kartais tilpt sunku. Arba per anksti, arba veluoji.
Pati didziausia nesamone. Uz pristatyma ima 3 eurus, bet nesugeba normaliai susitarti su zmonemis. I sutarta vieta kurjeris pasake kad bus 15:00 pasakiau kad namuose tokiu laiku nieko nebus. Ir reikia siunta gauti iki 12:00. Susitareme, kad 11:00 susitiksime prie spaudos rumu ir atiduos siunta. Taip pazadejo kad iki 11:00 paskambins ir pasitikslins. Atvaziavau iki spaudos rumu 11:00 skambinu kurjeriui, pasake kad nenori kalbeti, turi daug darbo ir kad yra zveryne. Sake nezinau kaip daryti cia ne mano reikalas. Ir padejo rageli. Atmestinas darbas. Tikrai nerekomenduoju. Jeigu galite rinktis kita pristatymo buda, butinai pasirinkite kazkoki kita o ne Venipak.
Matau šiandienos kurjeris sužibėjo, nes pasirodo ne man vienam nebuvo pristatytos prekės, skambinaus sake laisvai iki pietų atveš, tada ketvirta skambinaus sakė jau šiandien nespės, bet gali palikti kuriame punkte kad pasiimti, logikos nesuvokiu kai tas punktas šalia mano namų, galiausiai sutarta valanda nekėlė jau telefono ir gavau galiausiai sms kad neradus manes namie pristatys pirmadieni, kas per kontora visiškai absurdas jei man reikia prakeikta kurjerį gaudyti po miestą kad atsiimti prekes, pinigus paimt pirmi o paslauga suteikt už ką moki nesugeba. Manau įmonėm su šia kontora turi būt gėda dirbt ir kiekviena save gerbianti įmonė atsisakytų tokių nekokybiškų paslaugų. Daugiau nieko neužsakysiu kas susiję su šia įmone.
Daugiau niekada nesirinksiu Venipak paslaugu!!!! Spalio 11d turejau gauti siuntini, ryte gavau zinute jog sendien pristatys, po valandos pranese kad ivyko kaskokia tai klaida ir jis bus pristatytas tik kita diena. Na ok. Gavau 12d.... paskui kita siuntini turejo pristatyti spalio 13d. Vel ryte pranese kad sendien gausiu siuntini. Laukiu visa diena, nesulaukiu.... Puse penkiu vakaro suzinau jog siuntinys nebus pristatytas nes vel ivyko klaida ir jo nepaeme is punkto. Ir tai buciau nesuzinojusi kad siuntinio negausiu, jei pati nebuciau paskambinusi kurjeriui.......
Gerb Ieva...KURJERIS, tai ne tarnas... ir nereikia dėstyti savo taisykliu, argumentu ar elgtis su juo kaip žemiausios kastos atstovu...Kiekvienas kurjeris supranta, kad žmonės moka už tai, jog siuntinys dakeliautu iki duru... bet laikai yra šiek tiek pasikeite, yra mobilieji, su kuriais galima paskambinti, pasikalbėti, paklausti ar nereikia pagalbos...Kurjeris irgi yra žmogus, kuris turi tam tikra jėgu limita, ir taip per visa diena užlipama yra i toki dangoraiži, i koki Jūs net per 1m kažin ar užliptumet... ir taip kiekviena diena... Čia, šitoj vietoj, reikia turėti papraščiausio žmogiškumo, o ne Kurjeri kaltinti, dėl nelaimingo gyvenimo...
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo darbuotojus:) su vienu iš jų amžinos problemos. Užsisakome šunų maistą per jūsų tarnybą, sveria siunta 30 kg (maišai padalinti po 15 kg). Pastoviai sulaukiama priekaištų, kodėl negalime nusileisti iš 5 aukšto ir patys pasiimti. Atsiprašau, bet ar ne toks kurjerių darbas? Pristatyti siuntą iki durų? Siuntos neatneša tol, kol nepaskambinam ir nepaskundžiam Jūsų darbuotojo, tuomet situacija sutvarkoma ir siuntą atveža (nepatenkintu veidu ir nemaloniu elgesiu, lyg mes esam kalčiausi, jog jis dirba tokį darbą). Situacija kartojosi jau ne vieną ir ne du kartus, darbuotojas visada būna tas pats. Keista, kad toks žmogus vis dar dirba pas jus ir gadina visą Venipak tarnybą
Lina 2017-03-14 22:03:36
Man per Venipaka pristatato daznai, karts nuo karto ispuola reikalu tai kurjeris pasiulo atsiimti is atsiemimo punkto arba tiesiog is sandelio, taigi sutariam kad paliktu siunta Vilniaus sandeli, kaip tik gyvename netoli tai pakeliui uzvaziuoju, gaunu papildoma zinute su atsiemimo kodu, maloniai sutinka darbuotojas ir labai greitai paduoda siuntini. Pirma karta tik sunkiai rasti buvo. Labai patiko aptarnavimas ir darbuotoju tolerantiskumas-zmogiskumas.
Lina, o kaip jūs manot, už ką yra imamas pristatymo mokestis?
Baisesnės kurjerių firmos dar nemačiau, su savo kaskart paskambinus "Logistinėm klaidom", siuntinį jau veža 96h, nors deklaruoja, Lietuvoje pristatantys per 24h.............................
Pati blogiausia kurjeriu tarnyba, siunta paiklydo, per dvi dienas negalėjo išspręsti savo logistinės klaidos, o mano vaikas liko be gimtadienio dovanos. aciu už sugadintą šventę ir nuotaiką.nerekomenduju šios įmonės niekam
Dianai 2017-09-29 12:58:12
Gerbiamoji Diana, savo pykti išliejote, bet, kad parašyti, jog siuntinį vis dėl to gavote liepos 5d., tai nesugebėjote...
Čia daug pasipiktinimo gali perskaityti, bet ta pati galima parašyti apie parduotuves, bankus, kazkokias imones ir pan... paprascisusiai siuntu gavejai isivaizduoja kad jie yra patys svarbiausi ta diena... galiu pranesti isdidziai... kiekvienas venipak kurjeris turi bent po 70-80 zmoniu, kurie isivaizduoj kad jie patys svarbiausi....deje visiem neitiksi, foziskai neimanoma...tad kadangi nezinote musu darbo subtilybiu, funkciju ir kiek nastos mes gaunam kazdien, tai ir nesikabinekite...jei nors viena diena pabutumet kurjerio vietoje, likusi gyvenima pries kurjeri dar ir nusilenktumet...geros jum dienos:)
Diana 2017-07-05 11:01:42
Laba diena. Įvyko kažkos siaubas !!! Turėjau šiandien gauti siuntą 15710353, bet gavau žinutę, jog dėl logistikos klaidos jos nepristatys. Ši siunta labai svarbi !!! Ją turėjau įteikti žmogui gražaus jubiliejaus proga, kuris įvyks rytoj, t.y liepos 6 d. Nedarbo diena. Tai siuntos ir rytoj aš negausiu !!!! Ką pasiūlysite jam padovanoti ?!? Jūsų atsiustą sms žinutę ???
Viskas kaip ir neblogai. Tik tos zinutes del pristatymo 22:05 tai mane ŽIAURIAI SIUTINA. niekada neissijungiu tel garso del daugumos prizasciu. - 22 val jau 9 sapna sapnuoju (keliuosi 5 ryto) pyst zinute. Blin ka daryt ???? Siuntas gaunu reguliariai. Ner graziu zodziu - yra tik nepasitenkinimas : (
Tragiška kurjerio prekės pristatymo paslauga..... nei normaliai iš anksto pranešė kada planuoja pristatyti, kurjerio kultūra kaip vaikystėje skriausto kaimo mužikėlio... atvežė ne visą siuntą.... o vėliau atsiuntė žinutę, kad už prekę paruoščiau grynus pinigus... bet už prekę IR JOS PRISTATYMĄ juk sumokėta pavedimu ir joks pardavėjas nesiunčia prekės be apmokėjimo... Aš tik stebiuosi, kad internetinės parduotuvės naudojasi šios firmos prekių pristatymo paslaugomis... tikrai niekada nebepirksiu iš jų, nors suprantu, kad ne jie kalti dėl pristatymo...bet..
************** (milžiniško dydžio keiksmažodis)
2017.08.31 gaunu žinutę, kad siunta nr. 16387807 bus pristatyta 2017.09.01
2017.09.01 Gaunu žinutę, kad kurjeris siuntą jau veža.
Siuntos svoris virš šimto kilogramų, todėl pasikviečiu kaimyną Vytą ir Seriogą, kad padėtų iškraut ir pastatyt į vietą.
Laukiam nuo ryto.
16 val. Gaunu žinutę "kurjeris nerado gavėjo".
O siunta reikalinga iki šeštadienio.
Skambinu kurjeriui tel 8 613 75225
Atsiliepia kažkoks Vinipuchas - "tai kad neradau adreso, skambinau dešimt kartų, bet nieks nekėlė ragelio"
Patikrinu savo telefoną - nė vieno praleisto skambučio.
Paklausiu kurjerio pavardės, bet tas numeta ragelį.
Skambinu venipak administracijai.
Neprigirdinti boba pareiškia, kad neranda tokio adreso. Nors ant siuntinio aiškiai parašyta šalis, seniūnija, vietovė ir indeksas. Įvedus šiuos duomenis į maps arba googlę, tiesiai ir nukreipia pas gavėją.
Neprigirdinti administratorė sako, kad nieko baisaus - siuntinys bus pristatytas kitą savaitę...
Nesuprantu kaip jie pristatys kitą savaitę, jei tokio adreso, pasak bobos, nėra....
Patikrinu internete siuntos kelią - siunta grįžo atgal į Utenos terminalą 16 val. Taip išeina, kad kurjeris stengėsi ne adreso ieškot, o ankščiau penktadienį iš darbo pasiplaut.
Gerbiamas venipako direktoriau, nupirkit tu bl..t pagaliau savo vinipucham navigatorius ir atnaujink juose Lietuvos žemėlapį.
Justina 2017-08-22 19:18:40
Prastesnio aptarnavimo nebuvau mačiusi. Tyčiojasi iš žmonių ir labai akivaizdžiai. Baisi įstaiga. Jokios atsakomybės.
Kurjeris tinginys. Nesugebėjo nei pats išimti siuntos iš autobusiuko. Visai nejaučiantis pagarbos klientui. Tik pareiškęs jei niekas nepadės išimti siuntą priduos atgal ir jam vienodai. Bet atsiradus žmonėms galintiems padėti jis stovėjo ir žiūrėjo kol vietoj jo moteris turi kilnoti gana sunkų siuntinį. P.s. mes nebuvome įspėti kad siuntiniui iškelti reiks pagalbinio žmogaus. Nuvylė teikiamos paslaugos todėl ateityje žinosime kokio kurjerio paslaugų atsisakyti.
Todel kad vadovauja asilas is didziosios raides vardu MINDAUGAS BARANAUSKAS.As jau dirbu ten 6 metai tik jau vieneri metai esu vaiko auginimo atostogose.riekejo iseti atostogu be darbo inspekcijos neisejau nes pasikviete didysis asilas ir liepe rasyti pareiskima jok iseinu is darbo, aisku as ji pasiunciau nu ir prasidejo.pries ji buvusis direktorius darbuotojus buvo apdraudes gyvybes kaupemuoju draudimu sitas asilas visiem nutrauke dabar pradejo darbuotojam grazinti kai paskambinau tai tas inbicilas dave suprast, kad jok taip isejau atostogu tai man negrazins.tai stai koks venipak ir vadovai
w. vokiska ideja.lt - melagiai su netikru imones kodu ir dirba jie su Venipak, apie kuriuos vien blogi komentarai, zadejo preke sestadieni, o pasirodo pristatymas nedirba...bus - nebus pirmadieni - yr abejoniu...
2017-08-16 turėjau gauti siuntą. 9 val gavau žinutę, kad pasitikslinčiau siuntos gavimo laiką. Paskambinau kurjeriui ir jis pranešė, kad atvyks 13 val nurodytu adresu. Prašiau atvežti anksčiau, atsakė, kad tai neįmanoma, nes dirba pagal grafiką. Pasilikau namuose ir laukiau. Iš kurjerio telefono +37068628704 10 valandą 48 minutės (ne 13 val kaip buvo sutarta) kurjeris atsiuntė žinutę, kad gavėjo nerado namuose. Aš sėdėjau namuose ir manęs niekas neieškojo. Gyvenu Telšiuose, norėčiau sužinoti, kas man atlygins už mano be tikslo sugaištą laiką ir už laiku negautą siuntą? Aš jau nekalbu apie stresą kurį patyriau... Ar tik Telšiuose siuntos taip pristatomos, ar įmonė domisi, kaip atlieka savo darbą jai pavaldūs kurjeriai. Nusivyliau Jūsų įmonės darbu. Norėčiau gauti atsakymą, kokios kliūtys trukdo sąžiningai dirbti ir laiku pristatyti siuntą., ar įmonė suinteresuota savo darbo kokybe? Pinigai už pristatymą nemaži, o atsakomybės prieš klientą nėra.
Vida Nagienė
Vilniaus 24-63, LT87137 Telšiai
e.p.vida.nagiene@gmail.com Tel.Nr. 8 (682)29510
Dvi dienas vežė siuntą ir vis į kitą rajoną, negu aš gyvenu. Suprantu, galima vienąkart suklysti, bet kasdien... Turėjo atvežti automobilio detalę, sekančią dieną buvau užsiregistravusi servize. Dabar vėl reikės iš naujo registruotis, gaišti laiką, laukti. Šįkart nusivyliau. Anksčiau buvau patenkinta šios firmos darbu
Aš norėjau padėkoti Venipak visai komandai, o ypač Ovidijui, kad neliko abejingas ir penktadienį jau ne darbo valandomis mane išgelbėjo.
Mano siuntą turėjo atvykti penktadienį, nes šeštadienį turime draugų vėstuves. Man viena firma pažadėjo, kad siuntą be problemų pristatys, bet nepaskambino ir neįspėjo, kad to padaryti nepavyko ir pristatys pirmadienį (po šventės).
Paskambinus į Venipaką Ovidijus susiskambino su Kauno terminalo, sužinoji kur siuntą, ir jau po kelių valandų aš ją turėjau Vilniuje.
Nežinojau, kad dar tokie žmonės egzistuoja šiame pasaulyje.
Visa komanda padarė didžiulį darbą, nes siuntų daug, o mano buvo tokia maža ir svarbi tik man.
Ačiū Jums visiems laaabai. Niekada to nepamiršiu....
Keista kodel sumokejus už siuntos pristatyma nurodytu adresu turiu ją pasiimti is eurokos parduotuves.Tai kodel reikia moketi uz pristatyma taip ir nesupratau.
Apibūdinti galima tik vienu žodžiu - v***s. Pradangino mūsų siuntą, vėliau pripažino, kad ji dingusi ir kai užsakėme pakratotinai pagamintas prekes jie siuntą atrado. Paprašius kompensuoti patirtus nuostolius tai padaryti atsisakė. Tam, kad sutaupyti laiko ir nesikreipti į teismą sutarėme, kad siuntą priims atgal siuntėjas. Venipak išsiuntė siuntą atgal siuntėjui ir vėl pradangino. Nuo to laiko neatsako į telefono skambučius, neatrašo į elektroninius laiškus. Planuojame kreiptis į teismą. Patarimas: nors jų kainos ir neblogos tačiau dažnos klaidos, siuntų paieškos, išsisukinėjimai jums kainuos dvigubai.
Anksčiau turėjome ne vieną konfliktą su kurjeriais - tiesiog neatvykdavo paimti prekių, be įspėjimo.
Kurjeriai tinginiai! Nesugeba deziu i virsu uznesti!!! Praso padeti uznesti. Nusistacius atvesti po 18val., bruka, kad pasiimtum atsiememimo punkte. Bendravimas klaikus! Jokios kitos kompanijos taip nesielgia.
Vakar gavau žinutę, kad siuntinį pristatys rytoj. Šiandien iš ryto pakartojo informaciją ir nurodė kurjerio telefono numerį. Kadangi gyvenu užmiestyje, maniau, bus problemų - reikės nuvažiuoti iki miesto. Nereikėjo! Siuntinį pristatė 12 val. Buvo labai malonus vairuotojas. Ačiū už puikų darbą!
Na mano numonė tokia įdomi sakykim. Praeityje kiek esu turėjusi reikalų su venipak, tai pristatinėdavo, greitai, laiku, patys skambindavo, žinutes rašydavo. Buvo labai labai kompetetinga įmonė ir man labai "prie širdies". Netgi visi labai malonūs buvo, nors man nesvarbu kaip bendrauja, svarbu pristato laiku, bet tai visgi pliusas. Dabar žinutę parašo, tame viskas gerai. Vieną kartą nepristatė, nors žinutė atėjo, viskas ok, bet siuntos nėr. Pasiteisino logistikos problema, atėjo kitą dieną vakare. Šiandien atėjo žinutė, viskas ok. Paskambinau kurjeriui, sako atvešiu apie pietus. Laikiu, laukiu... nėr. Žemėlapį tiksliai rodo, kad mano mieste siuntas pristatinėja. Pas mane nėr. Šast išvažiavo iš mano miesto, bastosi kažkur kitur. Iškart parašiau žinutę venipak, išdėstau situacija ir rašau kad tikiuosi šiandien gauti siuntą ir kad neatsitiks kaip praeitą kartą. Po žinutės parašymo praėjo koks pusvalandis, siunta atėjo, kurjeris malonus, siūlo net padėti įnešti pirkinį. Pliusas, kad pakankamai žaibiškai pasitaisė reputaciją šiuo kartu. Galbūt nesužiūrėjo... skaitau, visi darom klaidas, bet jei pavyksta jas pakankamai greitai ištaisyti tai viskas ok. Žodžiu galų gale likau patenkinta, bet taip... patenkinta su įtarimu... bus matyt ateityje.
va čia tai aptarnavimas! reikia ponų laukti visą dieną namie, nes jie nežino kada jie atveš siuntą.
2017-07-24 19:37:32
tai ką jis atvažiavo be siuntos pasirodyt ir viskas?
Atvežė kitą siuntą tuo adresu (buvau prašiusi, kad pristatytų į darbovietę), dėl savo siuntinuko paklausti nespėjau, nes labai greit išbėgo.
Rūta 2017-06-14 13:50:19
Nežinau net, kaip vertinti. Siunta gauta, tačiau jei ne mažametis brolis, panašu, kad gavusi jos nebūčiau. Paskambino 13val., paklausė, ar kas nors namie yra. Pasakiau, kad ryte namie būnama iki 9val., o po darbų grįžtama 18-19val. Tada kurjeris pareiškė, jog tokiu metu mes jau irgi nebedirbam, vežiojam siuntinius iki 14-15val., o ryte irgi niekaip nespėtų pristatyt. Aš asmeniškai nemanau, kad mažametis vaikas turėtų priimti siuntą, juk reikia pasirašyti už ją ir t.t., bet priėmė, nes kitaip būtumėm likę išvis be nieko.
Kyla klausimas - kaip jie išvis ką nors pristato, jei įprastai žmonės dienom 8-17val. dirba??? Betvarkė visiška.
o tai kada jiems dirbti? naktimis? užsisisakykite į darbą nebent užsisako iš porno prekių ir gėda prieš kolegas.
Rūta 2017-06-14 13:50:19
Diana 2017-07-05 11:01:42
Reikia atsakingai pirkti svarbias dovanas, visur parasyta kad siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas.. pirkote paskutine minute todel ir papuolet, nes siuntos buna nuklysta, taigi tik patys kalti.
Greta 2017-07-12 09:00:05
Tikiuosi daugiau neteks bendradarbiauti su Venipak!!!! Jokios pagarbos ir takto klientui. Kurjeriai - nemandagūs, grubūs, vos kelis žodžius pasakantys. Linkiu supažindinti kurjerius su klientų aptarnavimo taisyklėmis ar išmokyti elementaraus bendravimo pagrindų, o gal pasikeisti personalo vadybininkus, kurie ir atrenka tokio tipo žmones siuntoms vežti.
pirmas dalykas gavėjas nėra klientas, o klientas yra siuntėjas kuris siunčia ir moka pinigus už siuntimą. antra, kurjeriai turi daug darbo ir atvažiuoja ne pliurpti, kurjeriai neturi laiko kavos gerti ir pliotkinti. ir trečia kurjeriai ne herakliai jie irgi pavargsta tampyti toninius svorius per dieną.
Evelina 2017-07-15 11:08:18
Nesuprantu kas per žmones pas jus dirba...
Gavau žinutę jog siuntinį gausiu 07.14, labai laukiau, nes man tai buvo svarbu. Buvau prašiusi siuntą pristatyti į darbovietę, kadangi tą dieną dirbau. Venipak kurjeris buvo atvykęs, tačiau mano siuntinuko jis neatvežė, vakare gavau žinutę, kad pristatys jau 07.17. Labai smagu kai paskutinę minutę turi galvoti ką padovanoti, nes užsakytų daiktų laiku negauni... Ne pirmas kartas jau su jais šitaip. Tik šį kartą labai pikta, nes buvo svarbu gauti siuntą laiku.
tai ką jis atvažiavo be siuntos pasirodyt ir viskas?
Nesuprantu kas per žmones pas jus dirba...
Noriu papasakoti savo patirti su venipak uzsakiau siuntini is asorti.lt atvazevo kurjeris paskambino isejau jo pasitikti bet kaskodel jis nelipo net ismasinos pakiso man popierius pasirasyti sumokejau pinigus o siuntini greitai padave per langa va cia ir grazumas deze buvo permirkus rankos lipo kadangi buvo uzsakyti syrupai kol as stovedama apsiziurejau kurjeris nuruko greituoju budu lb nusivyliau sita tarnyba bukit visi atsargus nes to zmogaus elgesys buvo lb itartinas nuo pradziu delto ir siuntiny padave is uzkurtos masinos nes buteleis buvo sudauzytas !ir jis tai zinojo

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%