Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Valstapas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Valstapas

Atsiliepimai apie UAB "Valstapas"

Mes duodam daugiau negu klientas sumoka!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Valstapas"

Esu labai nepatenkinta šios įmonės paslaugomis. Darbą atliko labai nekokybiškai, užtruko labai ilgai ir po tvarkymo dar pati turiu eiti viską tvarkytis. Buvo užsakytas generalinis tvarkymas, darbo buvo tikrai daug. Nusprendė atsiųsti vieną darbuotoją, 8 darbo valandom. Per tiek laiko darbuotoja nieko nespėjo, pradėjo skubėti, tvarkė nekokybiškai, turėjau rodyti pirštu kur neišvalyta. Dulkes valė aplink stovinčius daiktus. Manau, kad kaina neatitinka paslaugos kokybės. Jeigu Jūsų namai tvarkingi ir Jums tik dulkes pašluostyti, tada gal ir tiktų, bet jeigu reikia gero sutvarkymo, tai tikrai nerekomenduoju.
Savo darbo profesionalai.
Puikus aptarnavimas, kokybiškai atliktas darbas, mandagus darbuotojai.
Dar niekas taip nėra padarės kaip VOLSTAPAS.
Šauni įmonė. Kreipsiuosi dar ne kartą!
Puikus kolektyvas, darbus atlieka puikiai! Savos srities specialistai
Tik geriausi atsiliepimai, viskas puiku!
Įmonė puikiai atliko valymo darbus laiku, nepriekaištingai.
Tirkai kreipsimės dar kartą, rekomenduoju!
Noriu padėkoti Valstapo darbuotojoms Ingridai ir Jūratei. Šaunuolės merginos. Ačiū!
Светлана
2021-01-19 12:03:48 IP 4r41qba
Спасибо за хорошо выполненную уборку дома.
Sauni valymo imone, darba atliko be priekaistu.
Vakar Uab Valstapo darbuotojai atliko mūsų namo postatybinį valymą. Darbo buvo tikrai daug. Norėčiau padėkoti visai dirbusiai komandai už rimtą požiūrį į savo darbą.

Arūnas
Gerai smeliuoja
Dirbame su UAB Valstapas ne pirmi metai. Patikimi partneriai. Rekomenduojame.
Stipri vadyba
Profai, puikus patalpu valymas.
Visiems linkėjimai nuo Brigitos ! :)
Puiku labai faini žmonės
Rita Vaiciuniene
2020-08-24 18:05:16 IP 2lm0p73p
Puikus aptarnavimas ir kokybiskos paslaugos. Rekomenduoju.
Savo srities profesionalai !
Gera įmonė, puikiai atliekanti darbus.
Rimta bendrove. Su Sventomis Kalèdomis!!!
Rimtai į savo darbą žiurinti bendrovė, norime padėkoti už atsiųstą klientą!!!
Buvusi darbuotoja
2019-12-15 19:24:07 IP 28mes6hr
Dirbau sioje imoneje pora metu, gaila kad teko palikti del sveikatos problemu. Buciau dirbusi dar tikrai ne vienerius metus. Aciu jai.
Studiju metu vakarais dirbau sitoje firmoje, likau patenkinta.
Labai nerimta įmonė, atlikdama palalpų valymą, įmonės darbuotoja pasiėmė į talką neįdarbintą giminaitį, kuris apvogė įmonę.
Saugokitės tokių įmonių
Labai gerai valote kilimus, aciu.
Gera plovykla, rekomenduoju

Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos plovyklų, 5 automobilių švaros centrus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%