Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vairavimo ABC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Vairavimo ABC"

Atsiliepimai apie UAB "Vairavimo ABC"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vairavimo ABC"

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui !!!
Išlaikiau regitroj iš pirmo karto, ačiū už kantrybe
Didelis ačiū teorijos dėstytojai Viktorijai ir instruktoriui Arūnui! Šiltas bendravimas, jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas, visada galėjau sulaukti pagalbos, pamokos vyko greitai ir sklandžiai, nereikėjo ilgai laukti užsirašius, mano rekomendacijos mokyklai, regitra išlaikyta ir galiausiai nuo manęs didelis ačiū!!:)
Jeigu čia klausiate manęs, tai aš juk dėl nieko nekaltinu mokyklos ir važiuoti mokėjau tikrai ne vien maršrutais kuriais važinėjome. Nesupratau, jūsu nepasitenkinimo.
Viktorija pati nuostabiausia teorijos dėstytoja, ačiū!
Puiki vairavimo mokykla. Instruktorius Arūnas puikiai išmano vairavimo ypatybes, pataria, paaiškina. Kursų kainos ir kokybės santykis superinis
Labai dėkoju už profesionalias vairavimo pamokas instruktoriui Arunui! Taip pat labai Aciu mokytojai Viktorijai uz teorijos pamokas. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!
Džiaugiuosi savo pasirinkimu, galėsiu drąsiai rekomenduoti šią vairavimo mokyklą ir instruktorių savo draugams bei pažįstamiems.
Iki šiol prisimenu mokymąsi vairuoti šioje mokykloje kaip vieną iš baisiausių turėtų patirčių. Teko pakliūti pas instruktorių - direktorių. Įtariu, jis buvo labai nelaimingas ar turėjo daug rūpesčių, nes dažnai vairavimo metu su kažkuo kalbėdavo telefonu, būdavo piktas, rėkdavo ant manęs, jei ką nors padarydavau, jo manymu, neteisingai. Šiaip tai turėtų būti jo darbas viso to mane mokyti, o ne 15 min. neužsičiaupiant rėkti tokioje situacijoje, kuri iš principo net nebuvo labai pavojinga. Jei esate pakantūs nepagarbiam bendravimui, pykčio protrūkiams ir pan., galite ten mokytis, jeigu - kaip aš - tikitės mandagaus bendravimo, kantraus paaiškinimo ir kitų visai paprastų dalykų, geriau eikite kur nors kitur.
Baigiau šią mokyklą ir tikrai galiu ją rekomenduoti. mokyklos ir Regitros testus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū komandai, likau patenkintas.
Noriu padėkoti instruktoriui Tautvydui bei mokytojai Viktorijai!Jūsų dėka išlaikiau iš pirmo karto tiek teorijos tiek praktikos egzaminus!
Labai džiaugiuosi perėjusi būtent į šią mokyklą. Čia tiek administracija, tiek instruktorius Tautvydas labai malonūs. Viskas buvo išaiškinta detaliai ir labai aiškiai. Dėl ko egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto.
ne mokykla o tragedija, jau net nekalbu apie direktoriu -savininka-kuo maziau tokiu zmoniu!!!
Jei norite išlaikyti regitroje iš pirmo karto - tikrai patariu. Administracija ir instruktorius labai geri, visada stengėsi prisiderinti, duodavo patarimus, o vairavimo pamokų metu išmokau ne tik vairuoti saugiai, bet ir nejausti baimės ar streso. Instruktorius Arūnas sugeba pamatyti visas klaidas, jas išaiškinti taip, kad neliktų klausimų, paruošti vairavimui realiomis gyvenimo sąlygomis. Geras paruošimas visoms situacijom.
Labai puiki mokykla, šaunūs instruktoriai. Kaip tik priėmė naują, jauną instruktorių, kuris įnešė daug šviežių idėjų. Baigusi mokyklą visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū super komandai. :)
Baigiau šią mokyklą ir esu labai patenkinta, viskas super, administracija liuks, instruktorius Aūnas tikras profesionalas, rekomenduoju. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū ''UAB Vairavimo ABC'' komandai, sėkmės.
Pradėjau mokytis šioje mokykloje prieš tai visiškai nevairavusi, tad, kad išsilaikiau egzaminus Regitroje, galiu būti dėkinga tik šiai mokyklai. Puiki administratorė, aiškios teorijos pamokos, taisyklės iliustruojamos konkrečiais pavyzdžiais, skatinami klausimai ir diskusijos. Vairavimo pamokas turėjau pas instruktorių Arūną: tikrai išmokė nebijoti grečio, drąsiai manevruoti, kiekvieną kartą pamokos vykdavo skirtingais regitros maršrutais, po pamokos būdavo aptariamos klaidos. Tad tikrai rekomenduoju šią mokyklą visiems!
Bagiau šią mokyklą prieš kelis metus, dabar ten mokosi mano sūnus. Nieko blogo nei apie mokyklą, nei apie direktorių negaliu pasakyti. Direktorius suinteresuotas, kad kuo geriau ir greičiau baigtum mokyklą, kai tik jam atsiranda laisva minutė visuomet paskambina ir pasiulo pavairuoti, ar pasivažinėti aikštelėje. Dabar mano sūnų kiekvieną dieną ragina laikyti testus savo mokyklos klasėje. Esu patankinta ir džaiugios, kad baugiau šią mokyklą. Sekmės komandai ir ačiū Jums už darbą.
DIREKTORIUS BAISUS CHAMAS
2017-02-28 17:08:44 IP 28mbsi11
Mokykla tragiska ypac Direktorius/Instruktorius, kuris daug sau leido, tokio mogaus gyyyyvenime nebuvau sutikusi, nes slykstu prisiminti, kainavo daug nervu ir papildomu pinigu pereinant i kita mokykla.
Pastebejau cia pazystami tik raso ir net po keleta kartu is to pacio IP, butu juokinga, jei nebutu graudu..
Jei norit pinigus ismest i bala ir veliau ieskotis kitos mokyklos, tuomet si butent jums ir pasirinkite vairavimo instruktoriu Aruna, jog visaip jus zemintu, uzgauliotu ir jusu vairavimo laiku tvarkytu savo laika, jau net nekalbu apie autoobiliu bukle..
Baigiau vairavimo mokykla "Vairavimo ABC" ir esu labai patenkinta! Instruktorius puikiai ismoke vairuoti, teorija taip pat buvo isaiskinta labai gerai. Ir atmosfera, ir kolektyvas yra saunus. Mokykla turi nuostabia administratore, i kuria galima kreiptis visokiais klausimais, ir viskas bus idealiai paasikinta! Aciu "Vairavimo ABC"!!!
Sveiki.
Jau esu vairuotojas, baigiau šia mokyklą. Tikrai puiki mokykla, puikiai paruošia, tiek praktika tiek teorija. Nuostabus kolektyvas, labai geri instruktoriai, galėčiau išskirti instruktoriu Aruna, pats mokiausi pas ji. Nesigirsiu, bet praktikos egzaminą, , Regitroje" išlaikiau be dvejoniu iš pirmo karto, tikrai šauni vairavimo mokykla! Norintiems išmokti vairuoti rekomenduoju šia mokykla.
Sveiki.
Esu Viktorija, "Vairavimo ABC" klijente.
Mokiausi sioje mokykloje vairuoti. Sekmingai baigiau kursa. Aisku teko ir papildomu pamokeliu pasiimt, bet niekas negime mokedamas. Vienam reik daugiau, kitam maziau.
Kai girdziu blogus komentarus visada pradedu galvoti ar tas zmogus pats dare ka nors kad jam sektusi. Niekas neikals teorijos tau i galva jei pati nesistenksi. Ismokti galima ir paciam net nelaikant pamokeliu, o jei kazkas tau dar ir paskaito tai sedek itempus ausis ir klausyk. (dar kart pakartosiu, niekas uz tave pati neismokins).
Vairavimo mokyklos kolektyvas nuostabus, nuo paneliu kurios priima dokumentus visada su sypsena iki virsininku.
Man vos uzejus pirma kart i mokykla maloniai ir labai AISKIAI suteike man reikalinga informacija, pasiule kaip geriau daryti ir kaip man labiau apsimoketu finansiskai. Iskart paskyre instruktoriu bei paskyre labiausiai tinkama laika kaip tik galima (mes juk zmones uzsieme labai).
Vairavimo pamokeles buvo savotiskos, aiskiai matosi instruktorius Arunas turi savo mokymo metodu. (esu mokiusis ir kitoje mokykloje tad matau skirtuma), ismokau drasiai ir uztikrintai vazineti. Pati maciau, kad man truksta praktikos, tad pasiemiau dar kelias papildomas pamokas. Instruktorius is visu jegu stengesi suplanuoti laika taip, kad kekivienam mokyniuj butu geriau. Bet niekad nenuskriausdavo ir kitu.
Be vairuodama ismokau begale dalyku kuriu nej vienoj knygutej nepaskaitysi ir nekiekvienas instruktorius tave su tuom supazindins. Kiekvienam drauguj pasiulyciau eit i sia mokykla.
Rezultatas koks? As laukiu kol man padarys teisiu kortele. Mes visi einam i vairavimo mokykla su siuo tikslu. Jei as ji pasiekiau greit ir kokybiskai, tai galiu pasakyti, kad "vairavimo ABC" mokykla tikrai uzima gera vieta.
Labai puiki mokykla, puikus žmonės, tiek instruktoriai, tiek teorijos mokytoja, išaiškina viska lengvai, su realios situacijos pavyzdžiais, kurie žymiai greičiau įsisavina nei, kad knygutės piešinukai. Išsilaikiau viską tiek teoriją tiek vairavimą regitroje iš pirmo karto. Suuuper!!!
Negalėčiau pasakyti nei vieno neigiamo atsiliepimo apie šią vairavimo mokyklą. Teorija dėstoma paprastai ir aiškiai, atsakoma į visus pateikiamus klausimus. Kalbant apie vairavimo instruktorius - viskuo esu patenkinta, vairavimo instruktoriai šioje mokykloje tikri profesionalai. Esu gan užimtas žmogus, derinant vairavimo pamokų laiką, visuomet surasdavome man tinkamiausią laiką. Planuoju laikyti motociklo teises ir tikrai žinau, kad mokytis sugrįšiu į šią mokyklą.
esu labai patenkinta sia mokykla, nezinau kodel raso tokius neigemus atsiliepimus kai kurie zmones? perskaicius kai kuriuos komentarus susidaro toks vaizdas, kad konkurentu darbas:) instruktorius labai geras, turiu omenyje aruna, gal ir pasako grieztesni zodi, bet cia tik i nauda, juk mokykloje ir gaudavom pylos nuo mokytoju:) labai daug pazystamu mokesi pas ji, visi issilaike is pirmo karto ir be jokio papildomo mokescio.suprantu jai nesiseka tai ir reikia papildomai del saves paimti keles pamokas.mano dukra nuejo mokytis is vis nesedejusi uz vairo, o islaike is pirmo karto ir teorija, ir vairavyma:)rekomenduoju tikrai sia mokykla:) aciu tau arunai:)sekmes darbuose:)
Šia vairavimo mokykla aš nusivyliau. Ieškantiems kur mokytis, patarčiau atkreipti dėmesį į mano pastebėjimus. Nors „Vairavimo ABC“ skelbiasi esą pigi mokykla, nesijaudinkite, realią kainą vistiek pasivysite. Pinigus teks mokėti net už teorinio egzamino laikymą (kiekvieną kartą po 5 eu). Ir nors teorijos mokymo pamokos vyko atrodo prieš 100metų, jas dar vis prisimenu. Pencininkas atsisėdęs perskaitė teoriją iš knygelės. Knygelę skaitė daugmaž apie 1, 5 ar 2 mėnesius. Neleiskite ant tų pamokų pinigų, galite ir patys tą knygelę perskaityti. Tačiau baisiausia dalis prasidėjo, prasidėjus vairavimo pamokoms. Prisiskaičius nerealių nuomonių apie „Vairavimo ABC“ direktorių ir instruktorių Arūną, labai apsidžiaugiau kai jį paskyrė mane mokyti. Deja. Vėluoja į pamokas, baigiantis pamokoms skatina viršyti greitį, nes „jis vėluoja į kitą pamoką“, tokiu būdu, nuskubėję atgal iki mokyklos, pasiimti kitą mokinį, nurašamos dar ∼15min. Pamokų metu tekdavo jį vežti tai iki autoserviso (su regitra nesusijusiais keliais po pašilaičius), tai iki vaistinės, prigriebti vaistų jo mamai (juk antradienis, vaistai papigiai). Karts nuo karto tekdavo parvežti kitą mokinį namo (vėlgi ne regitros keliais). Į aikštelę važiuojama praktikuotis tik tuomet, kai pasiemi dvigubą pamoką. Dar tik pradėjus vairuoti esi nuteikiamas, kad niekas čia po tų 14 pamokų iškart neišlaiko. Na o aš, po tų 14 pamokų pasiemiau dar papildomų. Buvau neprileista prie praktikos egzamino, supratau, kad teks tų pamokų dar imti. Kol dašuto. Reikia keisti mokyklą, nes čia kažkas netaip. Perėjau į kitą mokyklą, pasiemiau 2 pamokas, trečiąją jau laikiau egzaminą. Išlaikiau. Po savaitės buvau užsirašiusi regitroje. Nuėjau drebėdama, išėjau su žaliu lapu. Kartais tenka pripažinti, kad kaltas, ne tu-o mokytojas.
Širdingas ačiū Vairavimo ABC, o ypač instruktoriui Arūnui, kurio metodika pasiteisino 100%. Viską išlaikiau iš pirmo karto :) kadangi megstu konkretumą, o ne pasakų sekimą tai šiek tiek griežtumo man ir padėjo viską išsilaikyti ir nusistatyti discipliną vairavime, ko pasekoje gavau komplimenta regitroje, jog mano važiavimas tvarkingas ir tikslus. Gerb. Arūnas visada randa laiko priimti pamokai, derinasi kiek gali prie taves, o egzamino metu kai mintyse skambejo jo aiškinimai tai ir viską taisyklingai pavyko padaryti. Rekomenduoju pasiimti ir papildomu pamoku, nes jos labai daug padeda, kad atsirastu bendri įgudžiai ir jaustumeisi drąsiai kelyje, taip pat prieš egzaminą Regitroje rekomenduoju pasiimti papildomų pamokų, nes tai man atnešė dalį sekmės :)) regitros egzamino metu maršrutas buvo žinomas, važiuota ir mokytasi ne vieną kartą, mašina lygiai tokia pat tad nebuvo streso, nes atrodo sėdau prie to pačio vairo. Visiems patarimas- atidžiai klausykite instruktoriaus ir darykite taip kaip sako neisradinėję savo tiesų ir tai padės jums viską išlaikyti :))
Didelis AČIŪ šiai vairavimo mokyklai ABC :)
puikus kolektyvas, profesionalus instruktorius, mašina nauja, instruktoriaus metodai patys geriausi ! mano dukra viską išlaikė iš 1 KARTO !!! Širdingai dėkoju Arūnui už kantrybe ir žinias. Sėkmes tolimesniuose darbuose!
Visiems rekomenduoju šia mokykla, linkiu visiems iš pirmo karto !
be galo laiminga mokinė!!
2016-05-24 18:59:36 IP 28p99gdn
Dideli AČIŪ noriu pasakyti vairavimo mokyklai ABC !!
Esu labai dėkinga šiai mokyklai, kad man padėjo išmokti vairuoti :) esu be galo patenkinta savo instruktoriumi - direktoriumi Arūnu. Puikus savo srities žinovas, profesionalas! labai malonus žmogus, su juo nebaisu vairuoti, nėra jokios įtampos ar pakelto balso tono... Vairavau nauja forda, puiki masina ! kas geriausia, jog tokia pati masina yra ir regitroje ! tad labai gerai išmokau valgyti masina, jausti ja ir nei kiek nebijojau regitros egzamino ! nes viska išmokau nuo A iki Z teorija ir praktika išlaikiau iš pirmo karto !!!! dar karta garsiai dėkoju jūsų vairavimo mokyklai ! visiems rekomenduosiu jus, nes jus patys geriausi !!!
PUIKI VAIRAVIMO MOKYKLA !!!!! Puikus ir draugiškas instruktorius, su malonumu bėgau tiesiog į vairavimo pamokas ir greitai atsirado rezultatai! Paaiškina viską nuo A iki Z ir esu be galo Jums dėkingas. Mašinos kuriomis yra mokoma vairuoti yra tokios pat kaip regitroje, teko mokytis su nauju Ford, man atrodo tokio dar negali pasiūlyti nei viena vairavimo mokykla, tai labai didelis pliusas, nes jau ateinant laikytis teises viską žinai ir jauti gabaritus. Vienu žodžiu nuostabi mokykla ir jau kiek savo draugų esu ten nusiuntes mokytis, vienareikšmiškai rekomenuoju!
Aciu instruktoriams uz gera mokyma, uz paskutines pamokas Arunui aciu, esu patenkinta sita mokykla!
NIEKAM nepatariu kreiptis į šitą įstaigą. Pasitikrinti reikėtų ne tik "dėstymo metodus", bet ir kultūros lygį. Abejoju, kad net viduramžiais toks nekontroliuojamas rėkimas būtų ką nors ko nors išmokęs. Kaip instruktorius gali spjauti ant visko ir kalbėtis telefonu viso vairavimo metu (atkreipiant dėmesį, kad mokinys visai važiuoti nemoka)? Kad vėluoja 10-15 min ir baigia vairavimą 10-15min anksčiau jau net nekalbu. Seni barškantys kibirai, vadinami "automobiliais" irgi prestižo neprideda.
Administracija ne ką geresnė: nori - dirba, nori - ne. Vos įmanoma prisiskambinti. O kai jau sutari ir užsirašai egzaminui, instruktorius dejuoja: "Oj ne, man niekas nesakė, aš kameros neturiu". Paskui vėl dvi savaites bandai prisiskambinti, užsirašyti kitam kartui.
Veltui išmesti pinigai ir susigadinti nervai. O dar gąsdina, kad "Regitroje" personalas baisus...
Tikrai labai gera mokykla, instruktorius visada pasakys ka tu blogai darai, jeigu nori kuo greiciau praeiti kursus visada gali paskambinti instruktoriui ir visada suras tau vieta, administracija labai malonus, gerai ten moka vairuot, o tie kurie stumia ant sios mokyklos, tai reiskia, kad jus patys tiesiog nenorit ismokt vairuot, taip, kad aciu jums "VAIRAVIMAS ABC" ☺
niekam nerekomenduociu, kadangi vairuoti neismoko, rupinasi tik savo asmeniniais reikalais, turi istysai savo laiku jo 20-30min laukti, direktorius isties chamas, nesiskaitantis su mokiniais...teko keisti mokykla
Visi6kai sutinku su ''Mokinė''. Aš taip pat išleidau daug pinigų ir nuėjusi į kitą mokyklą mokinausi apskritai iš naujo vairuoti ir net kitokia metodika, kuri net yra taisiklingesnė.
Jau seniai galvojau parašyti komentarą apie šią vairavimo mokyklą. Iki siol tik skaitinėjau komentarus ir labai stebėjausi, kai buvę mokiniai apie vairavimo mokyklykla, , Abc" dažniausiai atsiliepia gerai. Iš tikrųjų, mano nuomonė apie šią mokyklą yra labai prasta. Nesutiksiu, kad taip yra dėl to, kad yra prasti dėstytojai. Teorijos dėstytojas yra neblogas, mokantys bendrauti. O vat, dėl intsruktoriaus ir direktoriaus - tai kraupu. Nežinau, kaip gali dirbti tokie specialistai....Instruktorius-direktorius neišmokė manęs vairuoti, net man vairavus, nežiūrėjo, kaip aš vairuoju. Susidarė nuomonė, kad jam nesvarbu, kaip jo mokinys vairuoja, svarbu, kad važiuoja. Kai perėjau į kitą mokyklą, išmokau ne tik vairuoti, bet ir taisyklingai sukti vairą, taisyklingai sėdėti už vairo ir pan. Vadinasi, galima daryti išvadas, ne aš buvau prasta mokinė, o nekokia mokymo vairuoti kokybė. Kas dar buvo nemalonu lankant šią mokyklą - bendravimas. Išpuikimas, nesiskaitymas su mokiniu. Nepatarčiau eiti į šią mokyklą. Nes pati padariau klaidą, reikėjo keisti mokyklą, tad išleidau daug pinigų. Kitoje mokykloje mokiausi lyg iš naujo, nes šioje vairavimo mokykloje, neišugdžiau vairavimo įgūdžių.
Norėčiau ir aš parašyti nuomone apie šią mokyklą, esu begalo nusivylusi VAIRAVIMAS ABC, mokykla, kursai trunka ilgiau negu 3 mėn, kol neišlaikai teorijos egzamino išvis neleidžia vairuoti, instruktorius - direktorius yra be galo arogantiškas, nemandagus, hamiškas mokinio atžvilgiu, kažkoks jumoro jausmas keistas, kuris priimtinas tik jam pačiam: (Tikrai patariu labai nuoširdžiai pagalvoti renkantis šia mokyklą, ir nesuklysti, kaip suklydau ir nusivyliau pati.
jo jum patiems nejuokinga... ne mokyla, o siaubas.. auto senoviniai, destytojai arogantiskai ir atsiprasant visiskai nefiltrojantys bazaro, pasikele.. na niekam nerekomenduociau ten eit. ARV manau ir rigveda visai kitoks reikalas..
Karolis 2014-02-12 15:55:24
Tikrai rekomenduoju sia VAIRAVIMO ABC. kai pasikalbam su klasiokais kaip jiems sekasi kitur - galiu pasakyt, kad visi man pradejo pavydet. Pravaziavimai vyksta dazniau, ne taip kaip kitus, kad karta dvi savaites ar pan. Instruktorius ir administracija labai malonus ir jaunatviski, visad jauciasi, kad bendrauja laisvai, betarpiskai. Kadangi gyvenau toleliau nuo ju - susitariau, kad pravaziavimams paimtu is mokyklos, o pravaziavimus baigciau prie savo namu - nu pasaka ane? :)
Paciam ne juokinga????? :D :D :D

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje Patikimas būsimų vairuotojų partneris – kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Vilkijoje...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Autotodis
Mokyklos Joniškyje, Šiauliuose, Pakruojyje!

Adresas: Sodžiaus g. 23, Degučiai, LT-83291 Pakruojo r.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos "Autotodis" specialistai yra atestuoti, kantrūs instruktoriai ir dėstytojai! Kodėl "Autotodis"? Dažniausiai mus renkasi pagal mūsų mokyklą baigusių mokinių rekomendacijas. Tad nelauk ir išmok vairuoti ir jaustis už autombilio vairo saugus! "Autotodis" paslaugos: • Ruošiame A,AM,B,C,CE kategorijų...

"Lifosą" ir "Achemą" neramina Ukrainos trąšų rinkos tyrimas
"Lifosą" ir "Achemą" neramina Ukrainos trąšų rinkos tyrimas 12-16 10:15
Jonavos azoto trąšų gamintoja "Achema" ir Kėdainių fosforo trąšų gamykla "Lifosa" nerimauja, kad Ukrainoje atliekamas trąšų rinkos tyrimas gali pakenkti jų eksportui į šią šalį.
Plečiamos profesinio mokymo galimybės pameistrystės forma
Plečiamos profesinio mokymo galimybės pameistrystės forma 12-16 09:53
Profesinis mokymas pastaruoju metu stipriai atsinaujina. Viena iš aktyviai diegiamų naujovių – mokymasis pameistrystės forma, kai profesijos mokoma darbo vietoje, o pameistrys gauna ir atlyginimą.
Kaip pritraukti ir motyvuoti darbuotojus – sufleruoja nauja mokesčio lengvata
Kaip pritraukti ir motyvuoti darbuotojus – sufleruoja nauja mokesčio lengvata 12-16 09:39
Kitąmet darbdaviams atsivers nauja galimybė patobulinti darbuotojų motyvavimo sistemas – kurti ir įgyvendinti opcionų planus bus paprasčiau ir apsimokės labiau. Profesinių paslaugų bendrovės "EY"...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%