Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vaidos klinika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Vaidos klinika

Atsiliepimai apie UAB Vaidos klinika

Parašyk savo nuomonę apie UAB Vaidos klinika

Terutes savininke 2018-03-04 14:22:17
Gydemes 4 metus Vaidos klinikoje. Visuomet girdavau sita klinika iki momento, kol mano suniuko nepradejo gydyti MARYTE ir po Marytes atliktos operacijos, mano suniuko nereikejo palikti kas dien stacionare ant laseliniu. Nepalikite savo augintiniu stacionare niekada. Jokios prieziuros ir jokio gydymo, kai jus nematote savo savo augintinio stacionare nera. Suniukus tiesiog uzdaro i narva ir prieina prie ju, kai sesele yra laisva kartais. Ketvirta diena po stacionaro parsivedziau savo Tera su triguba, istinusia ranka, nes seseliu salia nebuvo ir neatjunge laiku laselines ir pasibaigusi laseline tiesiog lasino i mano suniuka ora. Mane patikino pirma diena, kad visada stacionare yra sesele. Kas diena budavo kazkokios problemos. Del laiko stokos seseles mano suniukui lasino laseline po oda, kad butu greiciau, nors jai reikejo kuo daugiau skysciu ir rankyteje buvo kateteris. Po oda negalima sulasinti tiek daug kaip i vena, jos tiesiog neturejo laiko, nors mano suniukas budavo uzdarytas visa diena stacionare. Kai pastebejau po oda neišsivaiksciojusi laselines skysti ant kaklo, man buvo ryte atvedus ja vel paaiskinta, kad pas juos dirba 4 daktares ir viena sesele vakar dirbo ir buvo uzimta diena todel galejo taip nutikti. Mano suniukas merdejo tuo tarpu ir jai reikejo skubios pagalbos. Nebezinodama ka daryti nuvaziavau i jakova pasikonsultuoti, man pasake, kad pagal mano gyvuno svori turejo lasinti litra skysciu, kad pasalinti kuo daugiau toksinu is organizmo. MARYTE zinodama, kad reikia lasinti litra, lasino 350 ml laselines. Prasiau, kad pakeltu, padidintu, sakiau, kad sunokesiu daugiau, prasiau, kad gelbetume visi kartu mano suniuka. MARYTE toliau lasino 350ml. Suprasdama, kad mano suniukas vienas mirsta stacionare ir jai nesuteikiama pagalba kurios reikia, paprasiau ligos istorijos, kad galeciau kuo greiciau gabenti i kita klinika, kur jai bus lasinamas reikiamas kiekis skysciu. Atspausdintoje istorijoje MARYTE melavo, pateike klaidinga informacija, kad lasino paskutines dvi dienas po 500 ml nors tai buvo netiesa, kad nebutu geda pries gydytojus kai nuvesiu savo leisgyvi suniuka kitur. Tai, kad ji melavo, tik irodo, kad ji visa laika zinojo, kad lasino per mazai skysciu pagal jos svori, ji tiesiog palaike gyvybe, bet nebande Terutes isgelbeti. Komplikacijos pasireiske 4 diena poMARYTES darytos operacijos, ji tarsi norejo paslepti savo broka ir tyliai numarinti mano suniuka. As vis dar nesuvokiu kodel daktare zinodama, kad gyvunui reikia litro lasino 350ml visa laika ir nekele, net tuomet kai meldziau pagalbos ir siuliau sumoketi daugiau. Kitoje klinikoje kur nuveziau Terute man pasake, kad slapimo varancius, kad isvalytu toksinus, reikejo leisti jau pirma diena, o ne paskutine kaip dare MARYTE, kad reikejo lasinti kiek imanoma daugiau skysciu nuo pat pirmos dienos, ne 350 ml kaip dare MARYTE. Ir as linkiu tik vieno, kad lygiai taip pat nutiktu paciai daktarei MARYTEI ir kad ji patirtu lygiai toki pati skausma, kad jos mylimiausiam, kazkas nesuteiktu pilnos pagalbos, kai jie tiesiog gestu akyse. Nepalikit savo gyvunu stacionare ypatingai kai gydotes pas Maryte, nes ji tikrai nedes visu pastangu gyvunui isgelbeti, ji stengsis tik, kol busite su gyvunu kartu pas jos kabinete. Mano Terute mire.
Kaip jie galėto taip baisiai, ašaros bira skaitant. Vargšas šunytis : (ir visa tai kad tik daugiau pinigų išmelšt..:/ jei taip nespėja ir yra užimti tai tegu pasamdo daugiau darbuotoju o ne marina gyvunus. Galėjo gi perspėt kad nespėja yra gi kitu klinikų, bet neee tas godumas!!! Ar juos kada kas pamokys?
Pritariu prieš tai rašiusiems JOKIO PROFESIONALUMO. Apžiuros metu - "oi kažkas trakštelėjo.." išaiškejo kas vos 2 kg. Jorkiukui nutraukė paskutines sausgisles kurios dar laikė sanarį. Po tokios apžiūros ištino visa koja. Šuo visa vakara prainkštė ; (Atvažiavom tik pasidaryti rengeno nuotraukos, del girnelės padeties, tai nuotraukos nepadarė, pamaigė šuni ir liepė operuotis, kaina 400€. Nors sakiau, kad turiu veterinare kitoj klinikoj, kuri ir atsiuntė darytis nuotrauką. Niekada ten daugiau neisiu, pikta, skaudu dėl šunelio..
Labai nemalonūs daktarai, pagarbos jokios nei man nei šuniui, nusivyliau klinikos aptarnavimu, niekam nerekomenduoju.
Norime padėkoti gydytojai Vaidai už atliktą katytei pilvo išvaržos operaciją. Nors situacija nebuvo paprasta, katytė pasveiko, jaučiasi puikiai ir visa laiminga pasitiks artėjančias žiemos šventes. Mes likome patenkinti gydytojos profesionalumu, maloniu bendravimu, detaliu išaiškinimu apie gydymo eigą. Viskas patiko, rekomenduojame. Linkime šios klinikos visam kolektyvui NUOSTABIŲ ŠVENČIŲ!
Danutė Šyvokiene 2018-05-06 16:00:44
Labai didelis AČIŪ vet. gydytojai Daivai ir personalui už profesionalų, nuoširdų ir jautrų diagnozės nustatymą ir gydymo paskirimą 11 metų katytei Murkai.
Atsiprašau labai, gydytojos vardas DALIA, o ne Daiva.
Jokio gydymo nera.. Atvedziau suniuka, veterinaras paklause mano pasakojimo ir negyde, nes, matyt, nieko nenusimano.As atvedziau gydyti o ne papasakoti jam. Sako 15 Eu uz konsultacija. Tokias koncultacijas gali mano kieme bobutes duoti nemakamai..Jokio rezultato. o pinigus paeme. Kvailai padariau, kad sumokejau.TTV
Tokio neprofesionalumo tikrai nesitikėjom atvykę į tokią išliaupsinta veterinarijos kliniką. Mūsų katiną apžiurėjo gyd. Jolanta Bazyte. Kuri tik pamačius katino akyte nusprendė kad tai chlamidiozė ir paime tepinėli tyrimui. Vietoj to kad paskirtu gydima ji liepe laukti kol bus tyrimo atsakymai. (Gerai, kad turejome gentamicino lašiuku lašinome bent juos) sulaukus rezultatu buvo pasakyta kad tyrimas neigiamas galit tuos lašiukus ir tebelašint. Kadangi turime du katinus profilaktiškai lašinom abiem kad būtų kuo mažiau bacilų. Kitą dieną po skambučio nuvykus paprašyti lašiuku ar bent jau kažkokio gydimo nes akytes negerėjo, buvome sutikri labai negražiai. Pradėjo klausinėti iš kur gavome lašiukus, nors viską jau žinojo, kas jums išvis paskambino (tai turėtų būti jų pačių problema kad nesužiūri skambučių) ir vietoj to kad apžiūrėt serganti katina pasakė atvežkit dabar kitą kačiuką apžiūrai. Reikia dabar tirti kitą. O gydimo sergančiajam taip ir negavom. Net išrašo apie tyrima niekas nepateikė, kas verčia dar labiau abėjoti klinikos patikimumu.
Liepos 01 d. Mire musu stebuklas, angelas ir tik 5 men. Sokoladinis labradoriukas Koltas. Tikiu, kad jo atimta gyvybe ir blogai nustatyta diagnoze isgelbes kitu suniuku gyvenimus. Birzelio 29 d. Atvykome i klinika, nes suniukas nenorejo valgyti ir gerti, buvo vangus. Daktare Jurgita atliko bendra kraujo tyrima, pasake, kad suniukas galejo tiesiog pavargti zaisdamas su kitu suniu. Nustatyta diagnoze - itariama apsinuodijimas. Atvykome birzelio 30 d., suniukui buvo blogiau - pradejo vemti ir viduriuoti, slapimo spalva buvo nepakitusi. Kai uzdaveme klausima "gal tai babezioze?!" gydytoja pasake, kad abejotina, bet nepadare papildomo kraujo tyrimo. Atvykus namo suniukui pasidare dar blogiau, paskambinome daktarei, taciau sulaukeme atsakymo "As nezinau, kaip dar jam padeti...", po kurio su ligos israsu nuvykome i Jakovo klinika, kur buvo nustatyta babezioze. Taciau jau buvo per velu ir musu stebuklo sirdele uzgeso...
Niekada nepasitikekite veterinarais, o grieztai reikalaukite, kad butu padaryti visi imanomi tyrimai, net jeigu dar nera sunkios ligos simptomu. Musu pasitikejimas kainavo brangiausio seimos nario gyvybe.
Naudojausi elektroninės parduotuvės paslaugomis, tačiau likau labai nepatenkinta. Užsisakiau kačių maistą "Royal Canin". Vadybininkė garantavo, kad šis produktas pagamintas Prancūzijoje, tačiau gavus produktą ant pakuotės yra nurodyta, kad produktas pagamintas Lenkijoje. Apmaudu, kad vadybininkė aplaidžiai atlieka savo darbą.
Tik geriausi atsiliepimai. Nors gyvenu toli nuo klinikos, visuomet prireikus čia apsilankau. Profesionalus, draugiškas kolektyvas, kurie tikrai visuomet patars ir stengsis atrasti problemos priežastį bei sprendimą ilgalaikei perspektyvai. Visuomet malonu užsukti :)
Visada ten gydėme savo gyūnus, na bet ar čia sutapimas, pastaruoju metu kažkoks košmaras. Jau tris kartus iš eilės atvykus SUTARTU laiku, iš anksto užsirašius, tenka laukti po 20-30 min! Atvyksti ir matai, kaip tavo laiku pas gydytoja ilinguoja kiti pacientai. Gydytoja atsiprasineja, bet kas is to, nei ji kalta, nei man tai padeda. Panasu, kad su laiko organizavimu yra LABAI PRASTAI. Ar cia noras apimti daugiau, ar godumas, nezinau. Bet dar toks kartas ir keisiu klinika. Man laikas yra brangus, negaliu sau leisti sedeti ir laukti. Suprasciau dar jei atvyktume neplanuotai.
Sveiki, noriu padekoti gyd.Jolantą.Pries savaite gydytoja sterilizavo musu misrune Taira.Sterilizavimo metu sunytei buvo pasalinta daug cistu (Taira turejo policistoze).Po tokios dvigubos operacijos Taira jau sekancia diena atsigavo, o pjuvio vieta atrodo labai tvarkingai ir greitai gija.Sunytes naguciai taip pat grazei pakirpti.Mes esame labai patenkinti ir dekingi gyd.Jolantai, kuri buvo labai mandagi ir profesionali.
Agnė Markevičiūtė
2017-04-01 11:59:40 IP 84.240.61.34
Labai keista matyti neigiamus atsiliepimus... Esame nuolatiniai Vaidos klinikos klientai ir esame labai patenkinti darbuotojų darbu! Ypač didelis Ačiū gyd. Eglei Meškelytei už nuolatines konsultacijas, dėmesį ir kompetenciją tiek įprastinėse procedūrose tiek iškilus nerimui dėl gyvūno sveikatos. Tik geriausi linkėjimai šiai klinikai!
Suniuka turim jau metai laiko ir visad kreipiames i Vaidos klinika tiek del skiepu tiek del konsultacijos ar kazkam atsitikus. Visada maloniai pataria, apziuri ir pagelbeja! O ir kaina nera paslaugu labai didele.

Aciu!
Mes likome nusivylę šios klinikos darbu. Atvežėme savo keturkojį nerimaudami, mus priėmė atsainiai, apžiūrai skyrė vos kelias minutes. Nesužinojome jokios informacijos, apart, "gerai atrodo". Negana to, išjuokė kitų klinikų atliktas procedūras mūsų augintiniui. Susidaro įspūdis kad dirba nekompetetingas kolektyvas.
Nepatiko, teko gabenti suniuka, kad po "gydymo" vel gydytu kitoje veterinarijos klinikoje
Siandien musu suniuka "apziurejo" Jolanta Bazyte. Veterinarei turetu buti atimta licenzija uz neprofesionaluma, nepagarbu elgesi su gyvunu seimininkais ir arogancija. Nesugebejimas isaiskint situacijos ir atmestinis poziuris. O paslaugu kaina tokia, lyg butu apziurejes auksciausio lygio profesionalas. Niekam nerekomemduociau.
Nuoširdus ir didelis AČIŪ Vaidos veterinarijos klinikai už profesionaliai atliktą sunkią kryžminio raiščio operaciją mano mylimai katytei Mambai. Ačiū doc. Valdui Vaitkui ir visam nuostabiam personalui. Katytė pasveiko vėl judri, guvi, žaisminga. Ji sako dideli AČIŪ.
Visokeriopos sėkmės Vaidos veterinarijos klinikos personalui!!!Ačiū, kad mylite savo darbą, profesionaliai jį atliekate, gelbėjate augintinius ir džiuginate jų šeimininkus!!!
Tokios nekompetencijos, atsainumo, arogancijos, nemokėjimo bendrauti iš veterinarijos gydytojo pusės dar niekur neteko matyti. Tokių žmonių (gyd. Jolanta Bazytė) net arti prie gyvūnų prileisti negalima. Tikiuosi tai vieno žmogaus problema, o ne viso personalo.
Sėkmės darbuose, tęsime gyvūno gydymą kitoje įstaigoje, kur su žmonėmis yra bendraujama, yra aiškinama problema, gyvūnai mylimi. Manau gydytojai turi suprasti, kad žmonės atveda savo gyvūnus su įvariomis problemomis ir labai pergyvena už savo augintinius. Jei pasirenki tokį gyvenimo kelią - tai turi tai suprasti ir stengtis suprasti ir užjausti kitų bėdas, o ne bendrauti iš viršaus.
Kai Vilniuje radau "Vaidos" klinika, ne karto nenusivyliau savo pasirinkimu. Anksti ryte, vėlai vakare visada galiu paklausti patarimo. Juk šuo geriausias draugas, ir mes labai mylim savo augintinius. Jiems susirgus gauti pagalba yra labai svarbu! Noriu padėkoti už profesionaliai atlikta darbą, bei paprasta ir šilta bendravimą. Sėkmės jūsų darbe!
Labai graži pati klinika, švaru ir tvarkinga, bet gydytoja dirbanti šioje klinikoje yra labai nemaloni ir nekompetetinga.Atvykome su savo jaunikliu šuniu kuris smarkiai viduriavo.Net nenorėjo išklausyti kas ir kokia pradžia buvo pačios problemos.Tokia nemandagi ir arogantiška gydytoja...nei kokius tyrimus atliko nei normaliai apžiūrėjo.Suleido vaistus ir tiek...Bandai konsultuotis ir diskutuoti, o kai pareiškia jei nepatinka eikite į kitą kliniką tai žinot pasijunti visišku....Apie pačią Vaidos klinika nieko blogo negalime pasakyt ir mes, bet tikrai siūlyčiau susitvarkyti su savo darbuotojomis jei nenorite prarasti savo naujų, esamų ir būsimų klientų.Tikrai niekam nerekomenduočiau tokios klinikos kur paslaugos tikrai kainuoja nemažus pinigus, o išeini dar ir su sugadinta nuotaika.
Sveiki, mums su katyte teko lankytis nemazai kartų Vaidos klinikoje, pirmą kartą sterilizavom, viskas gerai pavyko.
Si karta kur kas blogiau, mus apziurejo Jurgita, nei diagnoze nenustate, nei nusimano kiek temperaturos katukui turi buti.
Viskas prasidejo nuo to, kad radome katyte po suolu, net islysti negalejo, alpo, vis i viena puse krito, vazinejom kiekviena diena, 6 dienas, vis laselines lasino, ir po 2-3 svirkstus suleisdavo kiekviena karta neaisku ko. Itare jai vidines ausies uzdegima arba smegenu augli. Galiausiai pasake kad reikia tomografija daryti, tai tik tyrimas, kurio metu esa persviestu galva ir pamatytu kas negerai, zymei daugiau kartu radiacijoa nei rentgeno metu, po paskutinio karto taip prymaige, kad kas sekunde nuo tos dienos kvepavo, kita ryta nuvezeme i buivydiskiu klinika padare rentgena ir paaiskejo, kad labai sunkus plauciu uzdegimas is penkiu plauciu daliu keturios apsemtos skysciu, prognozes nekokios. Toliau kaip nezinom dar gydom.
O apie pacia Vaidos klinika nieko blogo negalime pasakyt, taciau si gydytoja labai nemaloni, suprantu kad negalima visko zinot, bet pykciausia uz tai kad pradejo apie uzmigdyma kalbeti, mano mamai pradejus klausineti kokius vaistus leido ir pan. leiso suprasti kad per daug klausinejame, (mano mama nusimano medicinoje pati panasu darba dirba tik ne su gyvunais) na zodziu si gydytoja labai nemaloni, atrodo kad jai tikrai nerupi kaip toliau bus, kalbedama apie uzmigdyma, nors apie tai net kalba nejo, ji cia tipo taip tarpbkitko uzsimine issisiepus kalbejo. Zodziu nzn ar musu atveju taip atsitiko, bet seip jos nerekomemduociau. Pati klinika gera bet gydytoja......noriu nusikeikti
Dekui uz demesi
Stiprybes katytei :*
Sveiki visi gyvūnų mylėtojai ir augintojai. Man tai pat teko bendrauti ir iki šiol su malonumu bendrauju su Vaidos klinikos aptarnaujančiu personalu. Galiu tiktai pasidžiaugti, kad dar yra tokių kruopščių ir savo darbą išmanančių vet. gydytojų. Istorija tokia, kad mano 11 metų šunelis sunegalavo. Kreipiausi pas veterinarą, buvo atlikti šlapimo, kraujo tyrimai (kaip vėliau paaiškėjo kad iš tokios tyrimų kokybės nelabai ką apie šuns ligą galimą pasakyti) Veterinaras skyrė antibijotikus ir vėliau diagnozavo prasidedantį inkstų nepakankamumą, duodamas suprasti, kad šuo jau garbaus amžiaus ir ta liga negydoma belieka tiktai laukti..... Veterinaras tirdamas šlapimą nustatė, kad šuns šlapimo pūslėje akmenų nėra. (tai buvo nustatyta tiktai tyrinėjant šlapimą mikroskopu) Nerimaudamas dėl šuns sveikatos kreipiausi į Vaidos vet kliniką, kur gydytoja Jurgita apžiūrėjusi mano augintinį atliko visus reikalingus pilnus išsamius šlapimo, kraujo tyrimus ir jau tada įtarė akmenligę. (šuns inkstai buvo visiškai sveiki) Buvo atlikta echoskopija, rengenas kurie tiktai patvirtino gydytojos Jurgitos įtarimus. Šuns šlapimo pūslėje buvo susiformavęs akmuo 2, 5 cm dydžio ir dar prie jo buvo smulkių akmenukų. Gydytoja Jurgita operavo mano augintinį kuris jau tos pačios dienos vakare siautė namuose reikalaudamas dėmesio, maisto ir išskirtinės vietos fotelyje priešais televizorių. Aš negalvodamas rekomenduoju Vaidos vet kliniką. Ačių gydytojai Jurgitai - tai aukštas pilotažas.
Mums Vaidos veterinarijos klinika paliko labai gerą įspūdį. Lankėmės su kalyte Luna, kuriai įtarėme piometrą. Veterinarė Jurgitai buvo labai rūpestinga, atliko visus būtinus tyrimus, viską detaliai mums paaiškino apie ligą ir jos eigą. Tiesa, ši liga nustatyta nebuvo. Tiesiog - problematiška pirma ruja. Be to, Jurgita puikiai susitvarkė su Lunos baigštumu ir baimėmis. Netgi pasiūlė mums gerą dresuotoją ir davė jo kontaktą. Taip pat mums patiko klinikos aplinka, kuri draugiška ir gyvūnams, ir žmonėms. Švaru :-) Važiavome į kliniką iš senamiesčio, nes čia esančios klinikos, deja, gero įspūdžio nepaliko. Dėkoju Jurgitai!
Nelabai suprantu is kur tiek neigiamu atsiliepimu. Siandien nuveziau savo mazyli i Vaidos klinika, prieme labai graziai, daktare Vaida meiliai kalbino suniuka. Patikrino ar nera ausu erkuciu (pasakiau, kad tikrai nera, pries sav jau kiti vet. tikrino, pasake, kad dar karta patikrins nemokamai, kad jai paciai butu ramiau). Dar liepe po sav. gydymo pasirodyt, kad paziuretu ar tikrai viskas ok. Net skanesta po apziuros gavom! Zodziu, jokiu nusiskundimu, tik pacios geriausios emocijos, o ir vet. Vaida labai gera ispudi paliko:)
Laba diena, mano nuomonė apie Jūsų kliniką pasikeitė, kai pasiteiravau apie nuolaidų kortelę, nes buvo pareikšta jei nesame pas Jus 10 metų nuolaidų nėra, MATOSI KAD NENORI IŠSAUGOTI ESAMŲ KLIENTŲ. Mano kalytė buvo nėščia, norėjau atvežti echoskopijai pažiūrėti ar viskas gerai, PAREIŠKĖ KAD JAU VĖLU VEŽTI PRIEŠ GIMDYMĄ. Susiradau kitą nuostabią kliniką, kur netik pažiūrėjo kalytę o net pasakė kiek vaisių yra ir BUVO TEISŪS;)!!! Taigi net atstumas atsiperka, kai važiuoji į tikrai rūpestingą kliniką kur priima tave nuoširdžiai, ir net PIRMĄ DIENĄ JAU GAVOME NUOLAIDŲ KORTELĘ! Ir specialistai išties puikūs. Jums linkiu supratimo ir neprarasti klientų, nes aš tai jau nevažiuočiau pas Jus.
Nerekomenduoju. Nesąmonės prasidėjo kai reikėjo perregistruoti pirktą šunį iš veisėjų man. Apie tris su puse mėnesius tempė perregistravimo procedūrą. Su skiepais irgi fantastika kažkokia, manęs klausia - tai kokiu grafiku skiepysim :) tai kas čia veterinaras, po galais. Nebesilankau tenai, kad didesnės nelaimės neprisišaukt. Susirgs šuo, tai manęs paklaus kokius vaistus išrašyt? Absurdas.
Galiu apie šią kliniką tik teigiamai atsiliepti. Kovo 8 dieną, kai mano kalytė susirgo, iš pradžių ją nuvežiau į Vetos kliniką, kurioje veterinarai smagiai gėrė kavą, o gal ir ne tik kavą ir apie valandą teko laukti kol jie paglaiu teiksis priimti. Apžiūrėjas veterinaras pasakė, kad ateičiau geriau pirmadienį, nes dabar atseit pusės specialistų nėra. Šuo tuo tarpu vos galėjo pajudėti, stovėti ant letenėlių ir aiškiai matėsi, kad kažkas ne taip. Tuomet nuvežiau į Vaidos kliniką. Mus priemė iš karto, atliko visus tyrimus, kurių metu paaiškėjo, kad reikia skubiai operuoti ir pjauti gimdą. Kraujo tyrimai taip pat parodė stiprų uždegimą. Kadangi šuniuko gyvybei buvo svabi kiekviena valanda, visus klientus, kurie galėjo palaukti klinika atkėlė ir išoperavo mūsų šuniuką skubos tvarka. Nors šeštadienį darbo laikas buvo trumpesnis, visi gydytojai, administratorė liko. Esu labai dėkinga Vaidos klinikai už atsakingumą, greitą reakciją, supratingumą ir svarbiausia išsaugotą mano šuniuko gyvybę.
Labai gera klinika, puikus specialistai, dekoju visam kolektyvam, jie buvo labai paslaugus ir rupinosi mano suneliu, o labiausiai dekoju Vaidai, kuri net ne savo darbo metu vaziavo i darba, kad padaryti mano suneliui tyrimus. Rekomenduoju :)
O as nesu patenkinta Vaidos klinikos darbu. Tokiai istaigai net nekeliu kazkokiu ypatingu reikalavimu, galu gale mano suniukas rimtu susirgimu ir neturejo, bet su aptarnavimo kokybe joms dar labai daug padirbeti reikia. Galiu tik paantrinti pasisakiusiems, kad Vaida yra nelabai maloni persona ir dazniausiai buna blogos nuotaikos, susiraukusi. Nelabai malonu uzejusiam klientui, ar ne? Kai uzejau pasiimti antspaudo, kad mano suo sveikas ir gali vykti i uzsieni, pralaukiau prie registraturos 40min, administratore vis sake, kad palaukciau, nes abi gydytojos uzsiemusios, o ji pati nera gydytoja ir antspaudo uzdeti negali. Taciau as maciau, kad Vaida vaiksto koja uz kojos, ir tuo metu tikrai neturi klientu. Sioj vietoj nekaltinu administratores, ji tikrai stengesi, ejo pas ja, prase, bet matyt Vaidai nelabai patiko, kad uzejau neuzsirasiusi (bet juk cia tik antspaudas - darbo 5min!!!) arba taip ji liejo pykti ant administratores, nezinau, bet ji nesistenge pajudinti nei pirstelio. O turint omeny, kad antspauda pasiimti turiu ne anksiciau kaip 24val iki isvykimo, tai aisku, kad pries kelione turiu zymiai daugiau reikalu, nei laukti, kol "susimils" gydytoja. Tad spjoviau, apsisukau ant kulno ir isvaziavau i Zirafa, kur administratore apziurejo suni, su pasu nuejo pas UZSIEMUSIA gydytoja, paeme jos parasa ir grizo. Visa tai truko ne daugiau nei 5min..!!!! Tad sorry, Vaidos klinika neaisku ko, bet turbut pernelyg gerai save vertina. Linkiu kuo skubiau pasitaisyti.
Labai geri gydytojai Vaidos klinikoje, zmoniski, atsakingi, kompetetingi :) Savo katinuka ten gydziau ir kitiem rekomenduociau tik Vaidos klinika. Tiesiog kitose klinikose teko labai blogu dalyku patirti...
Mes su draugu is prieglaudos pasiemem katuka, jau kiek bedu su tuo princu turejom.....visada vaziuojam i TOTO, lb malonios daktares, mus jau puikiai pazsta :D lb paslaugios, rupestingos, tikrai padeda is paskutiniu jegu kie gali. Ir stai, pries 3 savaites musu numyletiniui vel nelaime-susilauze letena....nei vieno GERO chirurgo Vilniui, teko laukt para liako ir vaziuot operuotis i Kauna, taigi esu dekinga TOTO kad nukreipe butent pas ta daktara. Po operacijos daktaras nusiunte apsilankyt i Vaidos klinika...hmmm, priemimas buvo tikrai nelabai malonus. Dar paskambinus bandziau atsiliepusiai merginai paaiskint, kad mum tik apziuret letena ar ji netinsta, nes mus operavo toks ir toks daktaras ji man liepe rasytis tik pas Vaida, nes ji jo asistene. Na uzsirasem, atejom, mus apziurejo, paprasiau, kad binta pakeistu, tai buvo nelabai patenkinta tuo prasymu :D Tada paklausiau kaip ir ka su ta letena toliau, tai atsake: tai viskas taip ir bus kaip sake jums daktaras :)
Po savaites nukeliavom i TOTO kur mus smagiai apziurejo, pakeite bintuka ir uzdejo didesni lanka ant kaklo kad nelaizytu letenos. Dabar vel laukia apsilankymas pas Vaida, nuimt gipso, net baugu darosi.... :/ bet tikiuosi geriausio.
papasakosiu as jums savo yviki, viena sekmadienio vakara isivedem suneli i parka pasilakstyti ir staiga issoko masina ir partrenke musu seilute, sunelis kauke ne savu balsu.ir mes sulaukeme ryto pasiemem suneli ir vazinejom po vetirenarijas ir ka jus mastot tokie sunnsnukei dirba kad niekas neprieme.grizom namo labai nuliude ir pradejom jieskoti internete toliau vetirinarijos.ir aptikom vaidos klinika paskambinau jiems, atsiliepe labai maloni mergaite ir as viska paaiskinau, ir mus prieme ta pacia diena, nuvezem suneli ir mums vaida suteike reikema pagalba sutvarke kojite uzdejo gipsa, ir esu patenkinta nes seilute atsigauna ir sveiksta, aciu jums vaida didelis aciu kad esate ir padedat gyvunelems, aciu aciu aciu aciu aciu jums uz viska vaida.
zmones kramtykit ka kalbat, vaidos klinika yra nuostabi, mano sunelis pakliuvo po masina ir sulause kojite ir tik man padejo vaidos klinika.kitos klinikos neapsieme nes jie nemoka nieko.tik pinigus lupa o nieko nedaro.o vaidos klinika isgelbejo mano suneli ir esu patenkinta daktare vaida ir kitais zmonemis, jus zmones tik smerket viska o nematot kur yra geris.
Pritariu pilnai Aivarui. Veterenarė/klinikos savininkė Vaida yra arogantiška, visiškai neišmananti savo darbo specialistė..., iš tikrųjų kap ir likęs kolektyvas... Atėjęs į šią kliniką iš karto jauti neigiamą energetiką ir pasipūtimą... Bando kalbėti aukštom materijomis, iš ko pusė nesupranti... kai paprašai paaiškinti, suraukia veidą ir negali paaiškinti net to ką pati šneka... Pasiūlė N brangiausių tyrimų po kurių negalėjo nustatyti net diagnozės... Ima dydžiulis pinigus už kiekvieną piršto pajudimą, o pabalbos jokios nesuteikia, nekalbu jau apie kvalifikuotą...
Pritariu pilnai Aivarui. Veterenarė/klinikos savininkė Vaida yra arogantiška, visiškai neišmananti savo darbo specialistė..., iš tikrųjų kap ir likes kolektyvas... Atėjęs į šią kliniką iš karto jauti neigiamą energetiką ir pasipūtimą... Bando kalbėti aukštom materijomis, iš ko pusė nesupranti... kai paprašai paaiškinti, suraukia veidą ir negali paaiškinti net to ką pati šneka... Pasiūlė N brangiausių tyrimų po kurių negalėjo nustatyti net diagnozės... Ima dydžiulis pinigus už kiekvieną piršto pajudimą, bet esmė tame kad nieko rezultato NULIS.
Visiškai nekompetetingi specialistai, klinikos savininkė visiškai neišmano savo darbo, vilkina tiek pačių tyrimų atlikimą, tiek jų rezultatų pateikimą, dėl ko gyvūno gydymas ne tik buvo apsunkintas, bet vėliau jo išgelbėti nepavyko visai.
Galimas diagnozes ir gydymus spėlioja iš oro - jei vienas nepasitvirtina, skiria kitą... Ir taip kelias savaites... Ir visai nesuvokia, kad laikas bėga, o gyvūnas yra NEGYDOMAS.
Vilioja mažesnėm kainom, nuolaidom, bet įtikinėja, kad gyvūnui atlikti būtina krūva tyrimų, kurie vėliau, paaiškėja buvo visai netikslingi, tačiau, žinoma, pačiai klinikai finansiškai buvo naudingi.
Būkit atsargus ir ieškokit tikrų specialistų, jei norit išgelbėti savo augintinį!
Saugokit savo augintinius kuo atokiau nuo Vaidos veterinarijos klinikos.
Henrika, Tu kitą kartą nuvežk savo augintinį į Jakovo kliniką. Arba į TOTO. Padarys ir kraujo tyrimus, iš šlapimo, ir išmatų. Tik nieko to nereikia daryti, kai yraneurologinis susirgimas. O jei neturi kur išleisti savo pinigų, tai geriau vitaminų nusipirk. Gal ne tokia isteriška būsi.
baisi klinika gydytojos nieko nenusimano apie gydyma liepia naudoti vaistus be juokiu tirimu mano kalytei drebejokaire letenele ir trukciojo akyte tai be jokiu tirimu liepie gerti daba-relaxa praejo savaite o suniui nieko gero ner nuo to gygymo as nuvedziau i kita klinika gydytojas iskart pasake kad tai neurologinis susirgimas ir paeme kraujo tirimus noriu pasakyti kas tokiems duoda diplomus as neleisciau jiems net kokio parazito gydyti

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13%
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13% 03-18 15:26
Pasaulinės mokėjimų bendrovės "Worldpay" akcijos Niujorko akcijų biržoje priešprekybinėje sesijoje jau brangsta per 13% po pranešimų, kad bendrovę perka JAV mokėjimų apdorojimo programinės įrangos...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%