Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TORAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TORAS LT

Atsiliepimai apie UAB TORAS LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB TORAS LT

Na kas belieka pasakyti apie Tora?Jau kelinti metai naudojames ju paslaugomis, tai tik gerai.Na buvo cia nedideliu niuansu vienais metais, bet visi mokomes is klaidu.Paskutinis kartas/si menesi/buvo viskas gerai.Vairuotojas paslaugus, taktiskas su humoro gaidele ir pasikalbejome apie pasauli slegiancias problemas.Vienu zodziu sakau nuosirdu ACIU uz paglba.
Visa savaite šere, šere ir šere pazadais, kad parves krovini is anglijos. Taip ir neparveze. Teko kita imone samdyti. Norite tureti problemu, samdykite sia imone.

Mindaugas
Panevezys
Patikimi, malonus, aciu toras!
Šios srities profesionalai, esu ne vieną įmonę išbandęs, tačiau lyderiai tik TORAS LT. Profesionalus užsakymų priėmimas, visą info apie siuntos kelionę internetu, realiu laiku, paslaugūs vairuotojai, greitas pristatymas. Džiaugiuosi Jus atradęs.
Nuostabi paslauga.Siuntos pristatomos laiku, tvarkingai, vairuotojai mandagus.Kreipsiuos ateityje.
NEPATIKIMI! Prisizadejo paimti siunt ir neatvaziavo, prisimelavo ir dar mane bande apkaltinti. Siulau apeiti UAB Toras ir rinktis kitus vezejus.
Pirma kartą naudojausi Toras paslaugomis.
Iš UK į Kauną per tris dienas, čia tiesiog super.
Krovinys jautrus smugiams, bet net dėžės kampai nepasilankste.
Prisatė krovinį iš pat ryto, vairuotojas malonus, krovinį gali sekti online - nuotaiką pakėlė visai dienai, tikrai ačiū jūsų įmonei.
Smagu, kad tokios nedidelės įmonės gali pasiūlyti daugiau nei didieji grandai :)))

Sėkmės darbuose
Bendravimas LYGUS 0
Brangininkai ir nesaugo daiktu nors ir buvo perspeti kad luztantis siuntinis. Daiktai buvo gerai supakuoti bet ir tai sugebejo viena is triju aplauzyt.
Geriausia siuntų firma ! Kiek siunčiau siuntinius su kitom firmom, nei viena lietuvoje siuntų firma nevežė siuntinio iki pat gavėjo durų, nors jų tinklapiuose parašyta " Vežame nuo durų iki durų" Visą laiką reikėdavo sukti galvą kaip nuvažiuoti ir atsiimti savo siuntą. UAB toras paima nuo nuo durų ir atveža iki durų. Ši firma į bet kurį lietuvos kaimelį užvažiuoja. Labai patenkinta !
O aš likau nepatenkinta, nes siuntinį paėmė 2018-08-16 ryte, o pristatė tik 2018-08-21 naktį. Pristatyti turėjo vėliausiai sekmadienį, nes po to renkami siuntiniai į LT. Tai mano siuntinys keliavo jau kartu su surenkamais, nors būta visai netoli tikslo, bet ir vėl ėmė tolti. Sekmadienį paskambino, kad jei nespės pristatyti 08-19, tai pristatys 08-20. Deja, siuntinio taip ir nesulaukėme ir jokio skambučio. Prisiskambinti Jums nepavyko, nei LT, nei UK numeriais, net tuo, kuris pranešė, kad siuntinys vėluos. Norėtume tikslaus tel. Nr., aišku realaus, kad būtų galima susisiekti. Ačiū.
Siunciau i Uk. Ir is Uk gavau siuntinius. Viskas gerai. Vairuotojai malonus. Aciu
Esu patenkinta imones Toras paslauga, siuntos pristatymu is anglijos i Kedainius.Labai mandagūs darbuotojai, punktualūs.Greitai ir saugiai pristato siuntinius, tikrai visiems rekomenduoju.O svarbiausia patiko, kad gali sekti kur tavo siunta randasi.
Norėjau padėkoti už greitą ir kokybišką pristatymą į Kauną ir Klaipėda. Kartais tenka klientams pristatyti negabaritinius ir tikrai nepatogius krovinius, o šios įmonės vyrukai sugebėjo tai padaryti greitai, laiku ir kokybiškai. klientai taip pat patenkinti. Ačiū.
Esame visiškai patenkinti toro siuntų paslaugomis, reaguoja greitai, siuntas pristato laiku. Ačiū už bendradarbiavimą.
Esu patekintas issiunciau is UK siuntinuka vaikuciams viskas grazu neturiu nieko blogo pasakyti
Dekoju, Toro darbuotojams, visi labai mieli ir malonus, mergaites, kurios atsiliepia tel ir vairuotojai mandagus, paslaugus
Drasiai rekomeduojame Torą, vežėme jau 4 kartus, tiek į UK, tiek iš UK, visus kartus be vėlavimų, vairuotojai tikri šaunuoliai, susisiekia iš anksto, reguoja į prašymus, yra labai mandagūs, paslaugūs, kroviniai nepažeisti, transportuojami tvarkingai. Taip pat gerus atsiliepimus galiu išsakyti ir merginoms, kurios priima skambučius skambinant bendruoju numeriu, puikus klientų aptarnavimas. Kaina, įvertinant, jog krovinys važiuoja nuo durų iki durų yra tikrai labai gera.
Ne vienerius metus Toras veza mano siuntinius is Uk, tikrai patikimi, saunus vezejai. Rekomenduoju ;}
Sios kompanijos paslaugomis naudojomes pirma karta. Ir nenuvyle, priesingai, buvome maloniai nustebinti puikiu aptarnavimu, pradedant nuo pirmines informacijos, kuri buvo suteikta greitai ir tiksliai, baigiant paciu siuntos pristatymu. Negana to, visa siuntos keliavimo laika buvo galima sekti internetiniame puslapyje. Vairuotojas buvo begalo malonus ir paslaugus. Naudosimes UAB Toro paslaugomis dar ne karta, Aciu !!!!
Sveiki. Šią įmonę rekomendavo žmonės, kurie ne kartą naudojosi jų paslaugomis. Paskaičius komentarus buvo apėmę dviprasmiški jausmai. Tačiau dabar drąsiai galiu teigti, jog paslauga buvo suteikta kokybiškai ir sklandžiai. Siuntėme į Glazgą ir daiktus, kurie reikalauja atidumo. Bet viskas atvyko tvarkingai, be jokių pažeidimų, sulamdymų ar panašiai. Turbūt vis dėlto daug kas priklauso nuo to, kaip supakuojate siuntą. Aptarnavimas buvo nerealus. Siuntą galima stebėti ne tik internetu, bet taip pat ir gauni pranešimus i mobilų telefoną apie kiekvieną naujai įvykusį žingsnį. Belieka UAB Toras LT palinkėti sėkmės, augti ir kuo daugiau pozityviai nusiteikusių klientų. Didelis Ačiū ir sėkmės Jums!
Kainos kosminės. 40kg Tore kainuoja 60sv. Patapo žymiai pigiau siųstis lėktuvu, nes ryanair 40kg kainuoja 20sv!
Baisus aptarnavimas, negana to jog siuntinys buvo sugadintas ir nuostoliai neatlyginti, tai ir teko kruva keiksmazodziu ir izeidinejimu isgirsti... Siulau kitus vezejus kurie atsakingai veza siuntinius ir turi maziau ju nes cia kiek supratau ne paslaugos kokybeje yra esme, o kiekybeje
Esame labai patenkinti Toras teikiamom paslaugom.Malonus aptarnavimas, siuntos pristatomos laiku ir tvarkingai.Šiandien siunta priėme is Kretingos raj.i Norvegija ypatingai atsakingas ir malonus jaunas vaikinas.Linkime jam kuo geriausios darbinės sėkmes Toras įmonėje.Sėkmes Jūsų šauniai komandai!
Dar kartą dėkoju šios kompanijos kolektyvui, už laiku ir tvarkingai pristatytą siuntą iš Anglijos (beje, jau antrą šį mėnesį), už malonų bendravimą. Sėkmės Jums, vaikinai :) Angelija
Viskas gerai, siuntinys iš Anglijos atkeliavo tą pačią dieną, kaip ir buvo žadėta.Vairuotojas, jaunas vaikinukas (gaila, jo vardo nepaklausiau), buvo labai malonus, įnešė keturias didžiules tašes į namus, aš pati jų nebūčiau net pakrutinusi. O kad jos truputį apiplyšo, tai čia jau nuo svorio, tašės nepatvarios :) Aš likau patenkinta šios kompanijos paslaugomis, sėkmės Jums. Angelija
Labai ačiū už operatyvų ir kokybišką paslaugos įvykdymą, malonų aptarnavimą.Tikiuosi ir toliau malonaus bendravimo. Sėkmės visam kolektyvui! Ačiū!
Likau labai nepatenkintas ju paslaugomis.
Daugiau niekada nesisakysim šitos kompanijos, siuntinį vežė labai ilgai, o kai gavom, visos pakuotės sumaigytos, išteplioti rūbai, nes nuo užkrauto svorio ant krepšio, (užkrautos buvo padangos ar ratai tepaluoti)pratrūko konservai, išsiliejo aliejus, viską ištepė.Krepšys buvo naujas, bet kai pamačiau kuo ištepta, net rankos nusviro.Jokio atsiprašymo, buvo tik pasakyta, kad negalvokit, kad nieko nebus kraunama ant jūsų krepšio.Vairuotojas buvo perspėtas, kad krepšyje yra dūžtantys daiktai ir taip, kad pasaugotų, nes yra dovanų pakuotės.
Esu begalo dėkinga, už laiku ir saugiai pristatytą siuntą į Londoną, ypač vairuotojui Modestui, antrą kartą manęs nenuvylė jūsų paslaugos.Ačiū!
laba diena.siomis paslaugomis naudojausi pirma karta.viskas buvo pristatyta beveik tokiu laiku kaip ir zadeta.labai gerai, kaip gali matyti siuntos kelia
Esu patenkinta šia kompanija. O tie, kurie skundžiatės, kad kažkas susigadina Jūsų siuntose, tai pamąstykite, kad Jūsų siunta keliauja ne viena, vairuotojai neveža jos pasidėję ant kelių, siuntos keliauja visos kartu, kraunamos viena ant kitos.
Pati siunčiau trapią audio įrangą ir ji nukeliavo kuo puikiausiai, todėl, kad buvo supakuota į medinę dėžę. Taigi patys turime prisidėti prie saugaus nukeliavimo, o ne keikti kitus.
Sėkmės Jums Toras LT.
Siandiena gavome siunta is Skotijos. Esame labai dekingi, viskas be priekaistu. Laiku paimta, laiku pristatyta, niekas nedingo ir niekas nesugadinta. Aciu visam Jusu kolektyvui.
Neteko dar susidurti su tokiu klientų aptarnavimu. Vairuotojas ne tik pristatė siuntinį, tačiau ir pagrąsino smurtu už nepakelta telefono ragelį. Su tokiais vairuotojais nenustebkit, kad klientų išvis nebeliks. Siūlyčiau griežtesnes sąlygas statyti darbinant vairuotojus. Naudosiuosi kitos įmonės paslaugomis, kurios atsakingiau elgiasi su savo klientais.
Laba diena. Antrą kartą naudojuosi Jūsų paslaugomis, siunčiant siuntą į Londoną ir likau labai patenkinta. Viskas labai kruopščiai ir operatyviai atlikta. Sveikinu Jūsų kolektyvą su artėjančiomis šv. Kalėdomis, linkiu sveikatos, laimės ir kad šiais ir ateinančiais metais visi Jūsų norai išsipildytų. Jūsų įmonę visiems rekomenduosiu.
Jei siunciate rubus, nebus jokiu problemu.paims, pristatys, dar ir siuntinio kelia galesit sekti.bet, jei siunciate dovanas, delikacius daiktus siulyciau ieskoti kitu budu ar vezeju!siunciau Playstation ir daugybe kvepalu, kosmetikos.viska atskirai suvyniojau i bubble wrap, lagamina visa pervyniojau raudona juosta FRAGILE, uzrasiau lietuviskai atsargiai ir vairuotojo paprasiau elgtis atsargiai ir nekrauti visu kitu siuntu ant virsaus.kagi, gavau ir absoliuciai viskas buvo sulankstyta!Playstation buvo sunui, teko dovanoti aplankstyta.sulankstytu kvepalu kitiems zmonems dovanoti negalejau, tad teko pardavineti uz puse kainos ir pirkti naujas dovanas.nuostolio patyriau virs 300 gbp, jau nesnekant apie stresa!parasiau atsiliepima ju puslapyje, bet jie jo nekelia!turbut kelia, tik jiems tinkamus!zodziu, jei siunciat bulves viskas bus ok, bet jei siunciat brangius, supakuotus, duztamus daiktus siulyciau paieskoti kitu budu ar vezeju!
Aš taip pat rekomenduoju šią įmonę, siuntas i Oslą pristatė, greičiau neitikėjausi, siuntos buvo tvarkingos, nesupėšytos, švarios, paslaugus vairuotojas, viską pristatė iki durų. Kaip pirma kartą esu labai patenkintas įmonės darbu. Rekomenduoju tikrai, dar tiesa ne kiekviena įmonė turi siuntos sekimą, kas labai patogu ir tikrai saugiai jautiesi matydamas siuntos buvimo vietą.
Siuntos pristatytos tvarkingos, laiku. mandagus, sąžiningas, pareigingas ir draugiškas vairuotojas. ačiū jums. Rekomenduoju!
Super kompanija, siuntą pristatė laiku, malonus vairuotojas. Labai patiko siuntos sekimas.
Didelis, dideliausias ACIU vairuotojui Laisvydui, toks atrodo nedidukas berniukas, bet man senutei 'atytyse' sunkia tase koki 100m, truko ir rankenos ir tase plyso, tada nesuprantu kaip zmones gali skustis, kad ju tases supysusios, pati maciau savo akimis lidedama vairuotoja iki buto duru, kokios tos tase nepatvarios, aisku dukrele mano persistenge man lauktuves kraudama, bet tokiu tasiu pilnas automobilis buvo, tai galvojau Neduok Dieve taip kiekviena tase tysti reikia kaip mano atveju, gaila ir vairuotoju ir cia paskaicius komentarus, kad kazkas isipurvino ar plyso tai atsiprasant ne viena Jusu siunta veza, nebukit pykti ir gyvenimas bus grazesnis. Sauni, atsakinga kompanija, Dideles Jums sekmes darbuose,
Begalę kartų naudojausi jų paslaugomis ir nei karto nenuvylė. viskas laiku, darbuotojai mandagūs ir paslaugūs. Tęskite savo darbą taip ir toliau
Ačiū vairuotojui Gyčiui, už pagalbą, nes jaučiu žmogui daug nervų sugadinau, su savo keičiamais adresais. Dėkui už kantrumą, ir saugiai pristatytus mano siuntinius. Linkėjimai nuo Danutes iš Visagino
Pirma karta teko naudotis šios įmonės paslaugomis į Norvegija, ir tikrai nenusivyliau. Labai patogi ta sekimo sistema. Pristatymas buvo durų iki durų, tiesiog geriau ir būti negali. Aptarnavimas aukščiausio lygio.
Lanksti, komunikabili šios įmonės veikla, jau kelis kartus teko naudotis šios įmonės paslaugomis priekaištų jiems neturiu, nors šį kartą siuntą ir vėlavo, tačiau apie tai, buvau informuotas. Šauni įmonė. 10 balų.
Esu labai patenkinta sita imone, viska laiku pristato, ir yra labai mandagus vairuotojai.
Esu labai patenkinta šios įmonės paslaugomis, patikimi ir gerai organizuoti. Labai malonus ir draugiškas kolektyvas. Rekomeduoju.
Įmonė laiku pristatė siuntinį tokį kokį davėme, niekas nedingo ir nebuvo išpakuota, vairuotojas iš anksto pranešė ir suderino laiką dėl siuntinio apsiėmimo. Be priekaištų
Apgailėtina kompanija!!!
Sutariau, kad paimtų labai svarbų siuntinį iš Klaipėdos ir pristatytų į Škotiją.
Sutartą dieną niekas neatvažiavo nieko paimti! Kitą dieną paskambinau,
pasakė, kad įsivėlė klaida... Likau be siuntinio, o į kitus kreiptis jau buvo per vėlu.
Esu labai nusivylusi šia įmone. Kadangi buvo siuntinys įdėtas iš LT į UK ketvirtadienį vakare, nors sakė atvyks anksti ryte. Siuntinį turėjau gauti šeštadienį diena. Bet šeštadienį per pietus parašė sms, kad sustabdė muitinė ir tik atveš sekmadienį. Gyvenam UK pačioje pradžioje ir patikrinus sekimo nr., pasirodo jie jau senai buvo pravažiavę pro mus.. Siuntinį gavom tik pirmadienį po pietų, netgi išdrįso paskambinti, kad atvež tik antradienį važiuojant prie kelto, buvo viršūnė, o tuo labiau žinojo, kad yra gendančių maisto produktų..
Kazkada jais naudojausi siunciant siuntini is UK i LT. Neturejau jokiu priekaistu. Dabar siunciau is LT i UK. Aciu dievuj niekas nedingo, bet kuriuos daiktus buvau susipakavusi noredama juos apsaugoti nuo ibrezimu ar duzimo buvo tiesiog ispakuoti. Buvau idejus vaiko manieza atskirai ideta tiesiog i jam priklausancia medziagine imaute... Atejo purvinut purvinute. Nieko tokio - issiskalbsiu...

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Benjaminas Netanyahu tapo ilgiausiai einančiu pareigas Izraelio premjeru
Benjaminas Netanyahu tapo ilgiausiai einančiu pareigas Izraelio premjeru 07-20 11:46
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu šiandien tapo ilgiausiai pareigas einančiu šalies ministru pirmininku, pralenkęs žydų valstybės įkūrimo tėvu laikomą pirmąjį Izraelio premjerą Davidą...
Kad išlaikytų verslą, tenka imtis ir samdomo darbo
Kad išlaikytų verslą, tenka imtis ir samdomo darbo 07-20 11:03
Bet kuri pradžia yra sunki. Verslas – ne išimtis. Ypač tuomet, kai įmonė kuriama nuo nulio, todėl verslininkams kartais tenka imtis netikėtų sprendimų. Pavyzdžiui, įsidarbinti kitoje įmonėje.
Ekspertas abejoja Vilniuje sulaikyto Rusijos verslininko kalte
Ekspertas abejoja Vilniuje sulaikyto Rusijos verslininko kalte 07-20 10:53
Rusijos analitikas, buvęs energetikos viceministras Vladimiras Milovas sako, kad jam kelia abejonių Rusijos teisėsaugos pareikšti įtarimai Vilniuje suimtam verslininkui Romanui Ružečko dėl naftos...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%