Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TORAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TORAS LT

Atsiliepimai apie UAB TORAS LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB TORAS LT

Labai puiku viskas. Saugiau pergabeno visus musu daiktus
Ir gana nebrangiai. Malonus vairuotojai.
Aciu
Labai ačiū UAB TORAS už greitą, saugų pristatymą mano siuntinuku iš Londono į Lietuvą. Nuoširdus ačiū visiems TORO darbuotojams, kurie susiję su siuntų gabenimu, už tikrai malonų aptarnavimą.
Bendrovė siuntinį į Angliją pasiėmė trečiadienį, žadėjo pristatyti penktadienį vakare. Deja, pristatė tik sekmadienį vakare. Siuntinį vežiojo po visą Didžiąją Britaniją, mėtė, dėjo ant jo kitus siuntinius, lamdė. Gavome lašinius apipelijusius, arbatą išpiltą. grybukus pertrukusius į dvi tris dalis, saldainių dėžutes sulamdytas, banhukino pyragų visai neliko - tik trupiniai. Nuo penktadienio iki sekmadienio pastovūs skambučiai, kad siuntinis bus pristatytas po kelių valandų. Žmonės laukia, siuntinio kaip nėra, taip nėra. Va tokios sugadintos velykos: jokių lietuviškų vaišių ant šventinio stalo. Reikalausime kompensacijos.
Patys geriausi atsiliepimai!! Du kartus vežė į Škotiją. Viską saugiai, laiku! Na, vertinčiau ne 10, o 100!!! Ačiū Torui ir jo darbuotojams. Geresnių vežėjų už jus nėra!
Laba diena. Toru siunciu jau 5 metus siuntinius. Kas sieja laiko terminus, vairuotojus, siuntinio kokybe pries ir po- viskas kaip ir gerai. Bet ana savaite siusta siunta sukele klausimu. Istorija tokia:
Atvaziuoja vairuotojas, pamato jog deze didele, sveria jinai daugiau nei 30 kg. Sako reikes moketi dvigubai, nes neatitinka standartu (nors ta pacia deze naudoju siusti daiktams is lietuvos ir is anglijos jau ne viena karta). Sakau kokiu standartu.Juk jeigu svoris virsija 30 kg tai i kiekvienas kg plius euras. Sako siunta didesne nei standartine, tai kainuos dvigubai. Sakau jeigu dvigubai, tai net neapsimoka man siusti. Tada su kazkuo susirase ir sako gerai, paimsim uz normalia kaina. Atvaziuoja siunta i Lietuva, vairuotojas sako 43 eurai kaina. Namiskiams susakytas svoris ir kiek turi moketi, tad paklausia uz ka tie 43 eurai. Sako pasverkim. Pasveria vairuotojas ir rodo 39 kg, tuomet vairuotojas sutinka ir kainuos ne 43 eur, o 39 eur. Toks jausmas kad kainas nustatineja kiekvienas vairuotojas kokia nori. Konkretumo truksta.
Dekoju UAB TURAS uz operatyvu siuntos nuvezima. Uzsakeme gruodzio men pries Kaledas. Pristate per 4 dienas!
ACIU!!! Labai patenkinti! Rekomenduojam!
Savo šeimos vardu reiškiu padėką UAB TORAS už kokybišką darbą. Mes Jus vertiname. Puikiai žinau-dirbate sunkiai, kad laiku pristatytumėtė siuntą. Asmeniškai ačiū vairuotojams Dominykui ir Deividui! Geros nuotaikos ir sveikatos Jums, UAB TORAS darbuotojai!
Valvontaa LTD 2021-02-12 19:13:59
5 Zvaigzdutes
Siuntos turinys, yra asmeniskumas. Siunta atidaryti gali tik siuntejas ir gavejes jei joje ir butu draudziamu daiktu..tai kalba ir istatymai.
Laba diena. Dėkoju UAB TORAS už siuntos paėmimą pagal man patogų laiką ir pristatymą į Londoną. Vairuotojas Gytis mandagus, tvarkingas. Teisingas požiūris į klientą ir savo darbą. Ačiū ir iki kito karto. Skambinsiu ir dar kitiems rekomenduosiu.
Šaunuoliai!Patikima įmonė.Mandagūs, atidūs darbuotojai.Jau daug kartų naudojuos jūsų paslaugomis ir visada super.Rekomenduoju !.Sėkmės jums!
Mes Toro paslaugomis naudojames keleta metu. Tikrai neteko nusivilti. Vairuotojas visuomet likus bent 30min.pranesa kad atvyksta paimti siuntos. Su pinigais niekad problemu neturejome. Visuomet lygiai nusiimdavome kad nereiktu vairuotojo gaisinti. Darbas ju sunkus. Net tik krovinius tampyti, bet ir toki kilometraza suvazineti. Esame ir dviracius veze ir tases prikrautas lietuvisku gerybiu. Niekuomet nekildavo problemu. Esame patenkinti sia siuntu tarnyba. Manau is keliu simtu atveju, kaip ir bet kokiame darbe, pasitaiko ir nelaimingu atsitikimu ir nepatenkintu klientu.
Nuvežė dar greičiau nei buvo numayyta. Ačiū Toras LT. jūs nuostabūs!!! Rekomenduoju!!!
Nors tiek aš, tiek mano šeimos nariai naudojosi Jūsų paslaugomis ne kartą, esu pasipiktinęs dabartine įmonės situacija ir politika.
Šiandien ryte norėjau išsiųsti siuntinį - dviratį iš LT į UK.
Operatorė informavo, jog net ir supakavus dviratį į specialią dėžę nebus užtikrinta, kad siuntinys nebus apgadintas.
Man tai pasirodė stulbinančiai keista, bet artėja gruodžio vidurys, šventinis periodas, na ką padarysi, kalbam toliau.
Manęs buvo paklausta kas yra gavėjas, pasakius, kad gavėjas yra UK pilietis man buvo atsakyta, kad prekės siunčiamos tik Lietuviams gyvenantiems UK, dėl to, kad anglai nėra pakankamai lankstūs.
Likau apstulbęs.

Tikiuosi, kad šis laiškas nepasimes informacijos Jūroje ir pasieks žmones priimančius sprendimus.
Noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kai transporto įmonė nebeužtikrina siuntinio saugumo ir negali pristatyti siuntinio tam tikros tautybės žmogui, kažkas yra negerai.
Viliuosi, kad ateityje vėl bus galima naudotis Jūsų paslaugomis.
Su jusu firma draugauju 8m, bet po paskutiniu dvieju siuntu pristatymo i UK turiu pretenziju.Viskas prasidejo nuosiuntos paemimo.Atsiskaitymas tik grynais pinigais, o vairuotojas neturi grazos, siuo sudetingu laikotarpiu, kai grynu pinigu niekas neima[atsiskaitymas kortele negalimas, kodel ?] Taisyklese apie tai nieko neradau, gal slepiami mokesciai, del to galiu kreiptis ir i kitas instancijas...Is 30 supakuotu stiklainiu sudauzyta10, nors supakuoti pagal jusu reikalavimus, apacioj deta puta, ant jos stiklainiai, kuriu kiekvienas isuktasi spec.plevele su burbuliukais ir sulipinta lipnia juostele, po to deta perdanga ir antra eile, is sonu taip pat puta.Nuo duzenu subego Kaledines dovaneles, netvarka, nuotaika tikrai ne sventine nei man, nei gavejams.Pries tai siusta siunta taip pat buvo sulauzyta plastikine deze.Tiesiog nesiskundziau, bet po sio karto nebeistveriau. Si paskutine siunta buvo paimta s.m.gruodzio 2d. Su pagarba Dalia Ziukiene
UAB ,,Dantų sveikatos namai"
2020-12-06 14:45:17 IP 28md07ik
Ačiū už l gerą ir rūpestingą darbą.Siuntas į Londoną siunčiu jau kelintą kartą.Esu sužavėta išskirtinai, , sustyguotu", firmos darbu.Laikosi žodžio, mandagiai bendrauja, laiku pristato, siuntų nesudaužo.Sėkmės Jums visiems ir ypač pagyrimai vairuotojams, dirbantiems tikrai stresinį darbą.Ačiū.Eglė
Su, , Toru, , draugaujame jau kelinti metai.Visada užsakymas atliktas nepriekaištingai ir laiku.Pranešama kada bus pristatytas siuntinys.Kitą savaitę vėl užsakysim siuntinį vežti.O kolektyvui, vairuotojams linkim tik geros sveikatos ir gero darbo.AČIŪ kad esate!
Zita Zemlevičienė
2020-10-22 21:52:19 IP 2ccfdh9t
Viktorija 2020-10-09 12:42:08
Taigi, vyras is Londono siuntė mano drabužius į Lietuvą nes atostogausiu pora mėnesiu. Buvo žadėta, kad siunta atkeliaus antradieni, bet atvažiavo trećiadieni, nesiskundžiau, nes visko būna kelyje. O šiandien išpakuoju savo drabužius, kurių vertė tikrai didelė, ir dalis jų neatstatomai sugadinta, apipilta BLEACH, mano manymu vežė kažkokius chemikalus ir jie išsiliejo ant mano rubų. Visi dėmėti ir tiesiog keliaus į šiukšlių dėžę... nuostoliai dideli. Negana to, nešiojamas kompiuteris taip pat apipiltas ir neįsijungia, vešiu pas meistrus ar imanoma sutvarkyti.. taigi, mieli kurjeriai, neturi jokio supratimo, apie siubtinių pervežimą, norėčiau kompensacijos, bet ko tiketis iš tokios kompanijos, kuri dabar net nekelia ragelio... Linkiu, kad Toro kompanija pajaustu toki pat nusivylimą ir pažeminimą.
Katik pasinaudojauToro paslaugomis ir likau labai patenkinta. Nuo durų iki durų-kas gali būti geriau. Galima sekti siuntinuką. Labai greitai atsako i žinutes, malonūs ir paslaugūs. Siuntinys buvo pristatytas laiku. Labai ačiu, kad jūs esate. Tikrai rekomenduočiau naudotis jūsu paslaugomis. Zita.
Šios įmonės paslaugomis naudojausi pirmą kartą ir likau patenkinta. Siuntinys į Liecesterį buvo pristatytas greitai ir saugiai. Nuo paėmimo ir pristatymo 3 dienų terminas. Tiesiog fantastika. O daiktai buvo supakuoti kaip reikalauja pašto taisyklės (t. y naudojama burbulinė plėvelė ir sandarūs maišeliai) Dėkoju. Sėkmingo darbo!
Ivykis issprestas, nusiskundimu nebera, nuostuoliai bus atlyginti.
Daug metu vezeme su Toru ir si karta uzsakeme, nors buvome skaite komentarus kad Toro veztos siuntos daznai buna sugadintos, nepatikejome ir faktas pries akis. Treciadieni atidaveme siuntini (deze) anuko gimtadieniui ir siandien sestadieni (26.09.20)gavo, visa deze sumaigyta, matyt sunku buvo uzdeje ant virsaus (nors buvo prasyta ir ant dezes parasyta ant virsaus nedeti) pomidoru su dezute is vis nebuvo, Rafael sald.dez.sutraiskyta, duona sutrupinta, silkes kibirelis nuo suspaudimo prasidares apliejes bankukina, solado plytetele sulauzyta, Milk sokoladukai sulauzyti, vaizdas lyg tankas butu per deze pervaziaves.Koks dabar gimtadienis. VIENU ZODZIU TORAS APSIDIRBO, NIEKAM NEPATRIU VEZTI PER TORA.
Naudojuosi sia firma jau seniai, bet negaliu pasakyti kad patenkinta.Siuntinius meto nesvarbu jei parasai kad nemetyti dusta.Is Lietuvos siunte senovini laikrodi buvo parasyta ir matesi kad laikrodis bet atgabeno atskeltu sonu.Nesaugo nieko siuntiniai ismetyti bet kaip masinoje jokios atsakomybes.Rugpiucio menesi atveze bankukina sugrusta vairuotojas atsake nieko blogo.Dabar vel laukiu antra diena kada paims siuntini, skambinau sake kad atskambins, nesulaukiau.Skambinu vel atsiliepe, kiap man prisistate Martynas o pavardes nesake, nes tai jis daryti neprivalo.Tai kodel sedi tokie zmones ir atsakineja i skambuciu jeigu neduoda informacijos.Man atrodo po tokio jo pokalbio, kad tai jo imone ir jis nesiskaito su savo klijentais.Lietuvi atsibusk yra daug budu jus pamokyti kaip turi elgtis su uzsakovu.As moku pinigus pagal tavo sutarti, kad tu pristatai siuntinius nuo duru iki duru ir gerame stovyje.Susimastyk. Siuntinio sekti negalejau buvo isjungtas sekimas.Jo atsakymas buvo jei nepatinka ieskok kitu. O kada atvaziuos -LAUK ???VAKARE Zinoma pagalvosime.Turiu nuotraukas ir laikodzio ir bankukino.
Vairuotojas neturi net 5 eur grazos ir taip nepigiai mokame. Tai taip ir liko vairui pliusas. O siaip tai vaziavo, pravaziavo nepristato laiku. Dar vis nepristate ir vaziuoja, ne i ta puse. Zmones uk laukia, nes isvykti turi, o jie va vaziuoja kur jiem reikia matai. Pravaziavo keleta kartu pro musu reikiama adresa. Nu vienu zodziu nesiulau...
Rekomenduoju susirasti kitą kompaniją / kitus vežėjus.

Naudojausi Toro paslaugomis 2018 ir 2019, viskas buvo kaip ir nieko. Tačiau šiemet siunčiau dvi siuntas, ir, nieko iš anksto nepranešę, pristatydami siuntą reikalavo 100eu vietoj 70eu. Bandžiau su jais susisiekti ir išsiaiškinti, kodėl staiga tokia kaina, bet jokie jų paaiškinimai neatitiko perteklinės sumos ir galiausiai pati likau kalta, o jie nieko negalintys padaryti. Aš irgi daugiau nieko negaliu padaryti, tik nebesinaudoti jų paslaugomis.
Aš turėjau labai blogą patirtį su šiuo kurjeriu. Siunčiau naują dviratį, ir kai dviratis buvo atvežtas
, dėžė furgone gulėjo ant šono su kitais siuntiniais ant viršaus. Ant dėžutės buvo aiškiai parašyta, kaip dėžė turi būti gabenama, ir kad daiktas viduje yra trapus. Dviračių rėmas buvo subraižytas, o galiniai perjungikliai sulenkti. šokiruoja, kad turėdami 10 metų patirties, jie nežino, kaip teisingai gabenti siuntinius. Kurjeris atsisakė nuo atsakomybės. Sudaryta žala £120
Keletą kartų siuntėme siuntas per Toras. 2018 ir 2019 siuntos atvyko puikiai, tik su minimaliais apdaužymais. Tačiau pries kelias savaites įvykdyta siunta buvo sugadinta. Siuntėmės beveik dvidešimt dėžių, viena iš jų visa apžymėta, kad dūžtanti, kadangi ten technika buvo. Atvezė ir paliko apvertą. Bandžiau susirašyti ir paaiškinti situaciją, galiausiai atrašė, kad jie nemano, jog tai jų vežimo klaidos, jos technika sugadinta iš vidaus ir neapdaužyta iš išorės. Siūlyčiau nesiūsti jokių svarbių siuntinių, kadangi jie neprisiima atsakomybės už savo komandos darbą. Kompromiso ieškojimai išviso neegzistuoja jų klientų aptarnavimų poskiryje.
Buvo puikus vezejai, tačiau godumas nugalejo. Kaina pakilo, rinkoje viena is didziausiu, skaiciuoja keistai 40 svaru arba 40 euru, svaro kursas 1.20 euro atzvilgiu. Kokybe darbo suprastejo.
Ši įmonė vežė mano kalėdines dovanas vaikams i UK. Paslaugą užsakiau lapkričio viduryje su paėmimu gruodžio 10 d. Niekuo neteko rūpintis, užsakymas buvo tvarkingai užregistruotas, paimtas ir pristatytas, laiku ir nesugadintas.
Neturiu jokių priekaištų.
Iš Londono atvyko sugadinta spintelė o į Londoną atėjo siunta su sulaužytu stovu. Stovas ne tik sulaužytas, bet ir dingo nulaužta detalė.Kainos pakilo, o kokybė deja smarkiai nusmuko, manau reikės keisti pervežimo firmą.
Nežiūrint į tai, kad buvo perspėta, kad yra dūžtančių daiktų, stiklinis indas, įdėtas į siuntinio apačią, buvo sudužęs ir turinys išbėgęs. Bet blogiau yra tai, kad netgi daiktai, esantys siuntinio viršuje buvo sutepti išbėgusio skysčio turiniu. Vadinasi, siuntinius visaip kaip mėto, varto ir už nieką neatsako. Man telefonu darbuotoja paaiškino, kad tokios yra UAB Toras taisyklės. Nuotaika sugadinta ne tik gavėjui, bet ir siuntėjui. Nesakau, kad UAB Toras yra bloga bendrovė. Tiesiog mums šį kartą nepasisekė, nes siuntinius tenka siųsti dažnokai. Nejaugi nėra jokio skirtumo, kokį siuntinį pristatyti??? Pinigus sumoki už siuntinio pristatymą, o ne už sugadinimą.
Edmundas Mendelis
2019-09-07 12:22:44 IP 1pq4aicm
Dirba UAB Toras toks, kuris visą laiką nepatenkintas, ne tik siuntos nepaneša, bet dar ir priekaištus reiškia, kad "visiems metams tikriausiai maisto prideda " (ar tai įeina į vairuotojo pareigas), nors buvo tik mokslo knygos ir drabužiai.
Blogai žmogui, kai pilvas didesnis už "tašę", si8ly2iau atkreipti darbdaviams dėmesį ne tik į darbuotojų pareigų atlikimą, bet ir atrenkant darbuotojus į jų fizinę formą
Ieskau nukentejusiu!!!!
Man nepaeme krovinio. Pazadejo paimti taciau pasiteisino pasiteisino jog tel. buvo isjungtas ir net nevaziavo. Ar yra kam taip buve? Pirkinys gana brangus ir buvonsutarta kad ji paims. Turiu susirasinejimus. IESKAU ZMONIU KAS TAIP PAT NUKENTEJO, PRASAU PARASYKITE MAN ASMENISKAI. Taip sito nepaliksiu! Nerekomenduoju!
Na kas belieka pasakyti apie Tora?Jau kelinti metai naudojames ju paslaugomis, tai tik gerai.Na buvo cia nedideliu niuansu vienais metais, bet visi mokomes is klaidu.Paskutinis kartas/si menesi/buvo viskas gerai.Vairuotojas paslaugus, taktiskas su humoro gaidele ir pasikalbejome apie pasauli slegiancias problemas.Vienu zodziu sakau nuosirdu ACIU uz paglba.
Visa savaite šere, šere ir šere pazadais, kad parves krovini is anglijos. Taip ir neparveze. Teko kita imone samdyti. Norite tureti problemu, samdykite sia imone.

Mindaugas
Panevezys
Patikimi, malonus, aciu toras!
Šios srities profesionalai, esu ne vieną įmonę išbandęs, tačiau lyderiai tik TORAS LT. Profesionalus užsakymų priėmimas, visą info apie siuntos kelionę internetu, realiu laiku, paslaugūs vairuotojai, greitas pristatymas. Džiaugiuosi Jus atradęs.
Nuostabi paslauga.Siuntos pristatomos laiku, tvarkingai, vairuotojai mandagus.Kreipsiuos ateityje.
NEPATIKIMI! Prisizadejo paimti siunt ir neatvaziavo, prisimelavo ir dar mane bande apkaltinti. Siulau apeiti UAB Toras ir rinktis kitus vezejus.
Pirma kartą naudojausi Toras paslaugomis.
Iš UK į Kauną per tris dienas, čia tiesiog super.
Krovinys jautrus smugiams, bet net dėžės kampai nepasilankste.
Prisatė krovinį iš pat ryto, vairuotojas malonus, krovinį gali sekti online - nuotaiką pakėlė visai dienai, tikrai ačiū jūsų įmonei.
Smagu, kad tokios nedidelės įmonės gali pasiūlyti daugiau nei didieji grandai :)))

Sėkmės darbuose
Bendravimas LYGUS 0
Brangininkai ir nesaugo daiktu nors ir buvo perspeti kad luztantis siuntinis. Daiktai buvo gerai supakuoti bet ir tai sugebejo viena is triju aplauzyt.
Geriausia siuntų firma ! Kiek siunčiau siuntinius su kitom firmom, nei viena lietuvoje siuntų firma nevežė siuntinio iki pat gavėjo durų, nors jų tinklapiuose parašyta " Vežame nuo durų iki durų" Visą laiką reikėdavo sukti galvą kaip nuvažiuoti ir atsiimti savo siuntą. UAB toras paima nuo nuo durų ir atveža iki durų. Ši firma į bet kurį lietuvos kaimelį užvažiuoja. Labai patenkinta !
O aš likau nepatenkinta, nes siuntinį paėmė 2018-08-16 ryte, o pristatė tik 2018-08-21 naktį. Pristatyti turėjo vėliausiai sekmadienį, nes po to renkami siuntiniai į LT. Tai mano siuntinys keliavo jau kartu su surenkamais, nors būta visai netoli tikslo, bet ir vėl ėmė tolti. Sekmadienį paskambino, kad jei nespės pristatyti 08-19, tai pristatys 08-20. Deja, siuntinio taip ir nesulaukėme ir jokio skambučio. Prisiskambinti Jums nepavyko, nei LT, nei UK numeriais, net tuo, kuris pranešė, kad siuntinys vėluos. Norėtume tikslaus tel. Nr., aišku realaus, kad būtų galima susisiekti. Ačiū.
Siunciau i Uk. Ir is Uk gavau siuntinius. Viskas gerai. Vairuotojai malonus. Aciu
Esu patenkinta imones Toras paslauga, siuntos pristatymu is anglijos i Kedainius.Labai mandagūs darbuotojai, punktualūs.Greitai ir saugiai pristato siuntinius, tikrai visiems rekomenduoju.O svarbiausia patiko, kad gali sekti kur tavo siunta randasi.
Norėjau padėkoti už greitą ir kokybišką pristatymą į Kauną ir Klaipėda. Kartais tenka klientams pristatyti negabaritinius ir tikrai nepatogius krovinius, o šios įmonės vyrukai sugebėjo tai padaryti greitai, laiku ir kokybiškai. klientai taip pat patenkinti. Ačiū.
Esame visiškai patenkinti toro siuntų paslaugomis, reaguoja greitai, siuntas pristato laiku. Ačiū už bendradarbiavimą.

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
Siuntų, krovinių siuntimas

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame siuntas ir krovinius nuo durų iki durų į daugiau nei 230 pasaulio...
Visas transportas
Siųsk24

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%