Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TORAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TORAS LT

Atsiliepimai apie UAB TORAS LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB TORAS LT

Vairuotojas neturi net 5 eur grazos ir taip nepigiai mokame. Tai taip ir liko vairui pliusas. O siaip tai vaziavo, pravaziavo nepristato laiku. Dar vis nepristate ir vaziuoja, ne i ta puse. Zmones uk laukia, nes isvykti turi, o jie va vaziuoja kur jiem reikia matai. Pravaziavo keleta kartu pro musu reikiama adresa. Nu vienu zodziu nesiulau...
Rekomenduoju susirasti kitą kompaniją / kitus vežėjus.

Naudojausi Toro paslaugomis 2018 ir 2019, viskas buvo kaip ir nieko. Tačiau šiemet siunčiau dvi siuntas, ir, nieko iš anksto nepranešę, pristatydami siuntą reikalavo 100eu vietoj 70eu. Bandžiau su jais susisiekti ir išsiaiškinti, kodėl staiga tokia kaina, bet jokie jų paaiškinimai neatitiko perteklinės sumos ir galiausiai pati likau kalta, o jie nieko negalintys padaryti. Aš irgi daugiau nieko negaliu padaryti, tik nebesinaudoti jų paslaugomis.
Aš turėjau labai blogą patirtį su šiuo kurjeriu. Siunčiau naują dviratį, ir kai dviratis buvo atvežtas
, dėžė furgone gulėjo ant šono su kitais siuntiniais ant viršaus. Ant dėžutės buvo aiškiai parašyta, kaip dėžė turi būti gabenama, ir kad daiktas viduje yra trapus. Dviračių rėmas buvo subraižytas, o galiniai perjungikliai sulenkti. šokiruoja, kad turėdami 10 metų patirties, jie nežino, kaip teisingai gabenti siuntinius. Kurjeris atsisakė nuo atsakomybės. Sudaryta žala £120
Keletą kartų siuntėme siuntas per Toras. 2018 ir 2019 siuntos atvyko puikiai, tik su minimaliais apdaužymais. Tačiau pries kelias savaites įvykdyta siunta buvo sugadinta. Siuntėmės beveik dvidešimt dėžių, viena iš jų visa apžymėta, kad dūžtanti, kadangi ten technika buvo. Atvezė ir paliko apvertą. Bandžiau susirašyti ir paaiškinti situaciją, galiausiai atrašė, kad jie nemano, jog tai jų vežimo klaidos, jos technika sugadinta iš vidaus ir neapdaužyta iš išorės. Siūlyčiau nesiūsti jokių svarbių siuntinių, kadangi jie neprisiima atsakomybės už savo komandos darbą. Kompromiso ieškojimai išviso neegzistuoja jų klientų aptarnavimų poskiryje.
Buvo puikus vezejai, tačiau godumas nugalejo. Kaina pakilo, rinkoje viena is didziausiu, skaiciuoja keistai 40 svaru arba 40 euru, svaro kursas 1.20 euro atzvilgiu. Kokybe darbo suprastejo.
Ši įmonė vežė mano kalėdines dovanas vaikams i UK. Paslaugą užsakiau lapkričio viduryje su paėmimu gruodžio 10 d. Niekuo neteko rūpintis, užsakymas buvo tvarkingai užregistruotas, paimtas ir pristatytas, laiku ir nesugadintas.
Neturiu jokių priekaištų.
Iš Londono atvyko sugadinta spintelė o į Londoną atėjo siunta su sulaužytu stovu. Stovas ne tik sulaužytas, bet ir dingo nulaužta detalė.Kainos pakilo, o kokybė deja smarkiai nusmuko, manau reikės keisti pervežimo firmą.
Nežiūrint į tai, kad buvo perspėta, kad yra dūžtančių daiktų, stiklinis indas, įdėtas į siuntinio apačią, buvo sudužęs ir turinys išbėgęs. Bet blogiau yra tai, kad netgi daiktai, esantys siuntinio viršuje buvo sutepti išbėgusio skysčio turiniu. Vadinasi, siuntinius visaip kaip mėto, varto ir už nieką neatsako. Man telefonu darbuotoja paaiškino, kad tokios yra UAB Toras taisyklės. Nuotaika sugadinta ne tik gavėjui, bet ir siuntėjui. Nesakau, kad UAB Toras yra bloga bendrovė. Tiesiog mums šį kartą nepasisekė, nes siuntinius tenka siųsti dažnokai. Nejaugi nėra jokio skirtumo, kokį siuntinį pristatyti??? Pinigus sumoki už siuntinio pristatymą, o ne už sugadinimą.
Su Toru siuntėme ne pirmą kartą. Tačiau šis kartas paskutinis. Siuntinys turėjo pasiekti gavėją penktadienį - šeštadienį. Pasiekė tik sekmadienį po pietų. Panašu, kad siuntinys nuo šeštadienio keliavo visai į klaidingą pusę ir todėl gavome tik sekmadienį. Negana to, nors už siuntinį buvo sumokėta išsiunčiant, buvo paprašyta pinigų iš gavėjo antrą kartą. Nors buvo pasirašyta sutartis-kvitas, kad apmokėta ir vežėjai tokią informaciją turėjo turėti. Ačiū, bet daugiau nebesinaudosime.
Edmundas Mendelis
2019-09-07 12:22:44 IP 1pq4aicm
Dirba UAB Toras toks, kuris visą laiką nepatenkintas, ne tik siuntos nepaneša, bet dar ir priekaištus reiškia, kad "visiems metams tikriausiai maisto prideda " (ar tai įeina į vairuotojo pareigas), nors buvo tik mokslo knygos ir drabužiai.
Blogai žmogui, kai pilvas didesnis už "tašę", si8ly2iau atkreipti darbdaviams dėmesį ne tik į darbuotojų pareigų atlikimą, bet ir atrenkant darbuotojus į jų fizinę formą
Ieskau nukentejusiu!!!!
Man nepaeme krovinio. Pazadejo paimti taciau pasiteisino pasiteisino jog tel. buvo isjungtas ir net nevaziavo. Ar yra kam taip buve? Pirkinys gana brangus ir buvonsutarta kad ji paims. Turiu susirasinejimus. IESKAU ZMONIU KAS TAIP PAT NUKENTEJO, PRASAU PARASYKITE MAN ASMENISKAI. Taip sito nepaliksiu! Nerekomenduoju!
Na kas belieka pasakyti apie Tora?Jau kelinti metai naudojames ju paslaugomis, tai tik gerai.Na buvo cia nedideliu niuansu vienais metais, bet visi mokomes is klaidu.Paskutinis kartas/si menesi/buvo viskas gerai.Vairuotojas paslaugus, taktiskas su humoro gaidele ir pasikalbejome apie pasauli slegiancias problemas.Vienu zodziu sakau nuosirdu ACIU uz paglba.
Visa savaite šere, šere ir šere pazadais, kad parves krovini is anglijos. Taip ir neparveze. Teko kita imone samdyti. Norite tureti problemu, samdykite sia imone.

Mindaugas
Panevezys
Patikimi, malonus, aciu toras!
Šios srities profesionalai, esu ne vieną įmonę išbandęs, tačiau lyderiai tik TORAS LT. Profesionalus užsakymų priėmimas, visą info apie siuntos kelionę internetu, realiu laiku, paslaugūs vairuotojai, greitas pristatymas. Džiaugiuosi Jus atradęs.
Nuostabi paslauga.Siuntos pristatomos laiku, tvarkingai, vairuotojai mandagus.Kreipsiuos ateityje.
NEPATIKIMI! Prisizadejo paimti siunt ir neatvaziavo, prisimelavo ir dar mane bande apkaltinti. Siulau apeiti UAB Toras ir rinktis kitus vezejus.
Pirma kartą naudojausi Toras paslaugomis.
Iš UK į Kauną per tris dienas, čia tiesiog super.
Krovinys jautrus smugiams, bet net dėžės kampai nepasilankste.
Prisatė krovinį iš pat ryto, vairuotojas malonus, krovinį gali sekti online - nuotaiką pakėlė visai dienai, tikrai ačiū jūsų įmonei.
Smagu, kad tokios nedidelės įmonės gali pasiūlyti daugiau nei didieji grandai :)))

Sėkmės darbuose
Bendravimas LYGUS 0
Brangininkai ir nesaugo daiktu nors ir buvo perspeti kad luztantis siuntinis. Daiktai buvo gerai supakuoti bet ir tai sugebejo viena is triju aplauzyt.
Geriausia siuntų firma ! Kiek siunčiau siuntinius su kitom firmom, nei viena lietuvoje siuntų firma nevežė siuntinio iki pat gavėjo durų, nors jų tinklapiuose parašyta " Vežame nuo durų iki durų" Visą laiką reikėdavo sukti galvą kaip nuvažiuoti ir atsiimti savo siuntą. UAB toras paima nuo nuo durų ir atveža iki durų. Ši firma į bet kurį lietuvos kaimelį užvažiuoja. Labai patenkinta !
O aš likau nepatenkinta, nes siuntinį paėmė 2018-08-16 ryte, o pristatė tik 2018-08-21 naktį. Pristatyti turėjo vėliausiai sekmadienį, nes po to renkami siuntiniai į LT. Tai mano siuntinys keliavo jau kartu su surenkamais, nors būta visai netoli tikslo, bet ir vėl ėmė tolti. Sekmadienį paskambino, kad jei nespės pristatyti 08-19, tai pristatys 08-20. Deja, siuntinio taip ir nesulaukėme ir jokio skambučio. Prisiskambinti Jums nepavyko, nei LT, nei UK numeriais, net tuo, kuris pranešė, kad siuntinys vėluos. Norėtume tikslaus tel. Nr., aišku realaus, kad būtų galima susisiekti. Ačiū.
Siunciau i Uk. Ir is Uk gavau siuntinius. Viskas gerai. Vairuotojai malonus. Aciu
Esu patenkinta imones Toras paslauga, siuntos pristatymu is anglijos i Kedainius.Labai mandagūs darbuotojai, punktualūs.Greitai ir saugiai pristato siuntinius, tikrai visiems rekomenduoju.O svarbiausia patiko, kad gali sekti kur tavo siunta randasi.
Norėjau padėkoti už greitą ir kokybišką pristatymą į Kauną ir Klaipėda. Kartais tenka klientams pristatyti negabaritinius ir tikrai nepatogius krovinius, o šios įmonės vyrukai sugebėjo tai padaryti greitai, laiku ir kokybiškai. klientai taip pat patenkinti. Ačiū.
Esame visiškai patenkinti toro siuntų paslaugomis, reaguoja greitai, siuntas pristato laiku. Ačiū už bendradarbiavimą.
Esu patekintas issiunciau is UK siuntinuka vaikuciams viskas grazu neturiu nieko blogo pasakyti
Dekoju, Toro darbuotojams, visi labai mieli ir malonus, mergaites, kurios atsiliepia tel ir vairuotojai mandagus, paslaugus
Drasiai rekomeduojame Torą, vežėme jau 4 kartus, tiek į UK, tiek iš UK, visus kartus be vėlavimų, vairuotojai tikri šaunuoliai, susisiekia iš anksto, reguoja į prašymus, yra labai mandagūs, paslaugūs, kroviniai nepažeisti, transportuojami tvarkingai. Taip pat gerus atsiliepimus galiu išsakyti ir merginoms, kurios priima skambučius skambinant bendruoju numeriu, puikus klientų aptarnavimas. Kaina, įvertinant, jog krovinys važiuoja nuo durų iki durų yra tikrai labai gera.
Ne vienerius metus Toras veza mano siuntinius is Uk, tikrai patikimi, saunus vezejai. Rekomenduoju ;}
Sios kompanijos paslaugomis naudojomes pirma karta. Ir nenuvyle, priesingai, buvome maloniai nustebinti puikiu aptarnavimu, pradedant nuo pirmines informacijos, kuri buvo suteikta greitai ir tiksliai, baigiant paciu siuntos pristatymu. Negana to, visa siuntos keliavimo laika buvo galima sekti internetiniame puslapyje. Vairuotojas buvo begalo malonus ir paslaugus. Naudosimes UAB Toro paslaugomis dar ne karta, Aciu !!!!
Sveiki. Šią įmonę rekomendavo žmonės, kurie ne kartą naudojosi jų paslaugomis. Paskaičius komentarus buvo apėmę dviprasmiški jausmai. Tačiau dabar drąsiai galiu teigti, jog paslauga buvo suteikta kokybiškai ir sklandžiai. Siuntėme į Glazgą ir daiktus, kurie reikalauja atidumo. Bet viskas atvyko tvarkingai, be jokių pažeidimų, sulamdymų ar panašiai. Turbūt vis dėlto daug kas priklauso nuo to, kaip supakuojate siuntą. Aptarnavimas buvo nerealus. Siuntą galima stebėti ne tik internetu, bet taip pat ir gauni pranešimus i mobilų telefoną apie kiekvieną naujai įvykusį žingsnį. Belieka UAB Toras LT palinkėti sėkmės, augti ir kuo daugiau pozityviai nusiteikusių klientų. Didelis Ačiū ir sėkmės Jums!
Kainos kosminės. 40kg Tore kainuoja 60sv. Patapo žymiai pigiau siųstis lėktuvu, nes ryanair 40kg kainuoja 20sv!
Baisus aptarnavimas, negana to jog siuntinys buvo sugadintas ir nuostoliai neatlyginti, tai ir teko kruva keiksmazodziu ir izeidinejimu isgirsti... Siulau kitus vezejus kurie atsakingai veza siuntinius ir turi maziau ju nes cia kiek supratau ne paslaugos kokybeje yra esme, o kiekybeje
Esame labai patenkinti Toras teikiamom paslaugom.Malonus aptarnavimas, siuntos pristatomos laiku ir tvarkingai.Šiandien siunta priėme is Kretingos raj.i Norvegija ypatingai atsakingas ir malonus jaunas vaikinas.Linkime jam kuo geriausios darbinės sėkmes Toras įmonėje.Sėkmes Jūsų šauniai komandai!
Dar kartą dėkoju šios kompanijos kolektyvui, už laiku ir tvarkingai pristatytą siuntą iš Anglijos (beje, jau antrą šį mėnesį), už malonų bendravimą. Sėkmės Jums, vaikinai :) Angelija
Viskas gerai, siuntinys iš Anglijos atkeliavo tą pačią dieną, kaip ir buvo žadėta.Vairuotojas, jaunas vaikinukas (gaila, jo vardo nepaklausiau), buvo labai malonus, įnešė keturias didžiules tašes į namus, aš pati jų nebūčiau net pakrutinusi. O kad jos truputį apiplyšo, tai čia jau nuo svorio, tašės nepatvarios :) Aš likau patenkinta šios kompanijos paslaugomis, sėkmės Jums. Angelija
Labai ačiū už operatyvų ir kokybišką paslaugos įvykdymą, malonų aptarnavimą.Tikiuosi ir toliau malonaus bendravimo. Sėkmės visam kolektyvui! Ačiū!
Likau labai nepatenkintas ju paslaugomis.
Daugiau niekada nesisakysim šitos kompanijos, siuntinį vežė labai ilgai, o kai gavom, visos pakuotės sumaigytos, išteplioti rūbai, nes nuo užkrauto svorio ant krepšio, (užkrautos buvo padangos ar ratai tepaluoti)pratrūko konservai, išsiliejo aliejus, viską ištepė.Krepšys buvo naujas, bet kai pamačiau kuo ištepta, net rankos nusviro.Jokio atsiprašymo, buvo tik pasakyta, kad negalvokit, kad nieko nebus kraunama ant jūsų krepšio.Vairuotojas buvo perspėtas, kad krepšyje yra dūžtantys daiktai ir taip, kad pasaugotų, nes yra dovanų pakuotės.
Esu begalo dėkinga, už laiku ir saugiai pristatytą siuntą į Londoną, ypač vairuotojui Modestui, antrą kartą manęs nenuvylė jūsų paslaugos.Ačiū!
laba diena.siomis paslaugomis naudojausi pirma karta.viskas buvo pristatyta beveik tokiu laiku kaip ir zadeta.labai gerai, kaip gali matyti siuntos kelia
Esu patenkinta šia kompanija. O tie, kurie skundžiatės, kad kažkas susigadina Jūsų siuntose, tai pamąstykite, kad Jūsų siunta keliauja ne viena, vairuotojai neveža jos pasidėję ant kelių, siuntos keliauja visos kartu, kraunamos viena ant kitos.
Pati siunčiau trapią audio įrangą ir ji nukeliavo kuo puikiausiai, todėl, kad buvo supakuota į medinę dėžę. Taigi patys turime prisidėti prie saugaus nukeliavimo, o ne keikti kitus.
Sėkmės Jums Toras LT.
Siandiena gavome siunta is Skotijos. Esame labai dekingi, viskas be priekaistu. Laiku paimta, laiku pristatyta, niekas nedingo ir niekas nesugadinta. Aciu visam Jusu kolektyvui.
Neteko dar susidurti su tokiu klientų aptarnavimu. Vairuotojas ne tik pristatė siuntinį, tačiau ir pagrąsino smurtu už nepakelta telefono ragelį. Su tokiais vairuotojais nenustebkit, kad klientų išvis nebeliks. Siūlyčiau griežtesnes sąlygas statyti darbinant vairuotojus. Naudosiuosi kitos įmonės paslaugomis, kurios atsakingiau elgiasi su savo klientais.
Laba diena. Antrą kartą naudojuosi Jūsų paslaugomis, siunčiant siuntą į Londoną ir likau labai patenkinta. Viskas labai kruopščiai ir operatyviai atlikta. Sveikinu Jūsų kolektyvą su artėjančiomis šv. Kalėdomis, linkiu sveikatos, laimės ir kad šiais ir ateinančiais metais visi Jūsų norai išsipildytų. Jūsų įmonę visiems rekomenduosiu.
Jei siunciate rubus, nebus jokiu problemu.paims, pristatys, dar ir siuntinio kelia galesit sekti.bet, jei siunciate dovanas, delikacius daiktus siulyciau ieskoti kitu budu ar vezeju!siunciau Playstation ir daugybe kvepalu, kosmetikos.viska atskirai suvyniojau i bubble wrap, lagamina visa pervyniojau raudona juosta FRAGILE, uzrasiau lietuviskai atsargiai ir vairuotojo paprasiau elgtis atsargiai ir nekrauti visu kitu siuntu ant virsaus.kagi, gavau ir absoliuciai viskas buvo sulankstyta!Playstation buvo sunui, teko dovanoti aplankstyta.sulankstytu kvepalu kitiems zmonems dovanoti negalejau, tad teko pardavineti uz puse kainos ir pirkti naujas dovanas.nuostolio patyriau virs 300 gbp, jau nesnekant apie stresa!parasiau atsiliepima ju puslapyje, bet jie jo nekelia!turbut kelia, tik jiems tinkamus!zodziu, jei siunciat bulves viskas bus ok, bet jei siunciat brangius, supakuotus, duztamus daiktus siulyciau paieskoti kitu budu ar vezeju!
Aš taip pat rekomenduoju šią įmonę, siuntas i Oslą pristatė, greičiau neitikėjausi, siuntos buvo tvarkingos, nesupėšytos, švarios, paslaugus vairuotojas, viską pristatė iki durų. Kaip pirma kartą esu labai patenkintas įmonės darbu. Rekomenduoju tikrai, dar tiesa ne kiekviena įmonė turi siuntos sekimą, kas labai patogu ir tikrai saugiai jautiesi matydamas siuntos buvimo vietą.
Siuntos pristatytos tvarkingos, laiku. mandagus, sąžiningas, pareigingas ir draugiškas vairuotojas. ačiū jums. Rekomenduoju!
Super kompanija, siuntą pristatė laiku, malonus vairuotojas. Labai patiko siuntos sekimas.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams
Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams 08-12 14:25
Į Lietuvą bus leidžiama netrukdomai atvykti užsienio studentams, investuotojams, taip pat baltarusiams, siekiantiems patekti į šalį "ypatingais humanitariniais tikslais".
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju 08-12 14:09
Kilus antrajai COVID-19 pandemijos bangai, pagal verslo poreikius galėtų būti atnaujintos ir adaptuotos priemonės "Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams" bei "Subsidijos...
Baltarusijoje po naktinių protestų ligoninėse 50 žmonių, milicija prisipažino šaudžiusi 08-12 13:48
Baltarusijoje po naktį į antradienį įvykusių protestų hospitalizuota per 50 žmonių, trečiadienį pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%