Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Todžė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Todžė"

Atsiliepimai apie UAB "Todžė"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Todžė"

Perskaitęs tiek blogu atsiliepimu pabandžiau ir aš paragauti kebabu. Suprantu, visiems visko pasitaiko tačiau man pagamintas kebabas buvo puikus, padažas česnakinis taip pat puikus. Aptarnavimas malonus, mandagus, kas man svarbu tai švara buvo nepriekaištinga.
Vertinant sumokama kaina ir gaunama maista, priekaištu nėra jokiû.
Na, , , baisu.... kopūstai ir tiek, apie KEBABĄ jokio supratimo, skonis tik padažų, kopūstų tik kotai, bulvės permirkusios... Gaila tų, kad palieka pinigus ten, kur maisto nerasta... gal link Turkijos reiktų pavažiuot, kad žinotumėt kas yra KEBABAS....
Varniu g. sumoki uz todzes brangesni kebaba, gauni paprasta, stixu nei vieno nerasta, kopustu daugiau nei pacio kebabo. Ne gana to dar ir padazai sumaisyti, neuzrasyti tai zaidem zaidima atspek kur kieno kebabas.:) reziume gavom labiau kopustus lavase nei pati kebaba, o tie patys kopustai be skonio.
Siandien apie 20h uzsakiau 2 kebabus padare viena. Kiek grazos dave neskaiciavau, maistas skanus valgau ne pirma karta bet nepasiule nei greitai padaryti antra nei tiesiog grazinti pinigus uz ta kuri padare. Atvaziavau praktiskai is kito miesto galo 2 kebabu nesugebejo nei tu padaryti laikas ieskoti jaunesniu gabesniu zmoniu kurie linke spresti problemas o ne sakyti kad cia viskas gerai ne kvailas esu ir zinau ka pasakiau uzsakant! Daugiau cia nesilankysiu butent pas sia darbuotoja!
Vakar naktį buvau prie Stulginskio universiteto todziai darbuotoja kalbėjo telefonu sumaišė užsakymus ir koldūnus padavė puzalius neapskrudusius
Akademijos miesteli Kauno rajone tragiskai daro kebabus.Salti, nekarta tokius gavom, suluze, mesos labai mazai vien kopustai...o juk Zemkes kebabai buvo skaniausi.Va ka reiskia darbuotoju kaita
Labai suprastėjo kebabų kokybė Jurbarko g. Antrą kartą per pastarasias 3 savaites kebabai su parūgusiais kopūstais ir labai mažai mėsos. Anksčiau śios problemos nebuvo, tačiau galima pagirti už aptarnavimą, nes kai dirbdavo šviesi trumpais plaukais darbuotoja niekas nenorėdavo eiti į tą kebabinę. Eidavome pas konkurentus, bet po šio vakaro neżinau ar rizikuosiu trečią kartą pirkti kebabą, kuriame vien parūgę kopūstai ir keli mėsos gabalėliai.
Mano atsiliepimas nebus geras, darbuotoja kuri dirba varniu turguje jau antra karta padare su kiauliena nors buvo aiskiai pasakyta jog su vistiena, neaisku dirbdama apie ka galvoja.Apie maista nieko blogo negaliu pasakyt
Blogiausias aptarnavimas
2018-04-01 13:49:58 IP 28mem0b8
Tektu susirūpinti darbuotoju kompetingumu.
Turbūt praščiausias aptarnavimas ever..
Suprantu, kad kebabų pardavėjos neturi būti baigusios aukščiausių mokslų, tačiau bent elementarios mandagumo kalbos prieš klientus galėtų laikytis...
2017.12.02 Paskambinau telefonu i karaliaus mindaugo g. isikuruse kebabine atsiliepe pardaveja paklause ka uzsisakysime, pasakiau jog dideli lavasa mixa ir paklausiau ar gaminate mesainius..nustebau gaves toki atsakyma : baisiai nepatenkintu balsu.. gaminame bet negaminsiu kadangi eile 20min....taip ir nesupratau kodel lavasa gali pagamint o mesainio ne ar tiek daug darbo...gal bandeles vietoje kepa..Daugiau tikrai nepasirodysiu sio tinklo kebabinese ir kitiems tikrai nerekomenduosiu niekam.
Pagirtina, juokauju
2017-07-28 08:03:00 IP 2fbarrvp
2017-07-28 6:30, netoli laisves al. Pirkau kebaba, pamaciau blondine kuri visada ideda pomidoru kuriem esu alergiskas, bet si kart sumasciau paskutinta karta surizikuot (is kokiu 8...) Na va issinesimuj imiau, sakiau tiesiog be salotu, maniau prisimint lengviau bus, nes pomidorus automatiskai.sumeta... eilini kart teko ismest, o po darbo valgyt noris... Aj, dar giros butelys visas dulketas ir lipnus paduotas buvo. Tikriausia vandens neturit arba taupot, nuplaut sunku, klientai mat rankas turi teptis. O pinigai gan neblogi sakyciau, gal norit antireklamos? Kreipkites numeriu 868962401. Suteiksiu 24 val per para 7 dienas per susiskta savaite, uz minute 10 euru. Kam vargt uz dyka? Tiesiog nepirksiu daugiau. Netekot kliento, da draugam pasiskusiu kokiem.
Kaune, prie buvusios gėrimų išparduotuvės, saugęs žmogus pirko kebabą ir buvo aprėkta ir išvadinta visokiausiais žodžiais, nes nepersiskaitė kokie padažai gali būt. Pirmą kartą pirko, nesusigaudė pilnai, tai galima užgaulioti ir rėkt ant klientų? Tikiuos į kebabą neprispjaudė :) Pirmas įspūdis šūdinas. Palieku neigiamą.
Pardaveju bendravimas akademijos kebabineje siaubingas. Daznai uzsukdavau pavalgyt, taciau po paskutinio apsilankymo niekada cia nesilankysiu ir ne rokemenduosiu. Pardavejos ne mandagios, susiraukusios ir ne patenkintos. Savininkas turetu susirupinti personalo kultura. Neverta cia lankytis gadintis gera nuotaika gincijantis su pardaveja.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Nafta nebekainuoja 60 USD
Nafta nebekainuoja 60 USD 01-27 10:36
Nerimas dėl koronaviruso plitimo Kinijoje smukdo ir naftos kainas, žaliavų rinkos dalyviams nerimaujant dėl poveikio transporto sektoriui ir paklausai.
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo 01-27 10:34
Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika".
Mirė istorikas E. Gudavičius
Mirė istorikas E. Gudavičius 01-27 10:31
Eidamas 91-uosius metus mirė istorikas profesorius Edvardas Gudavičius (1929–2020).

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%