Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Todžė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Todžė

Atsiliepimai apie Todžė, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Todžė, UAB

Aleksote galima drasiai sakyti yra darbuotoja kuri nemoka daryti kebabu. Mesa supjaustyta kaip kotletai lavasas neiskepes kazkokia tesla daugiau is aleksoto nebeimsiu..
Aš nesuprantu kame reikalas su Todze Varnių g. Senai higiena matyt tikrino?? Kiek užsisakau tai nuolat tenka ismest arba plaukas arba lavašo koše... Šūdu krūva visiškai!!! Nerekomenduoju! Kita karta atvesiu ant galvos uždesiu “kebabą”!!!!
Vardas 2021-03-16 15:08:04
2021-03-15 užsisakiau Mindaugo kebabinėje 2 kebabus lėkštėje ir vieną Todžės kebabą. Kebabai lėkštėje buvo itin mažų porcijų, mėsa supjaustyta į pusę delno dydžio gabalus, visiškai sausa. Salotos be ryšio - vos keli pomidorai ir agurkai sumesti, vien sausų salotų pridėta... Apie Todžės kebabą iš vis neturiu žodžių...kažkoks jovalas ir net nesupratau ko ten pridėta į jį, skonis belekoks š... Nusivyliau... Apie aptarnavimą irgi tyliu, reikėtų poniai pasimokyti gerų manierų...
Nesuprantu, eina i kebabine restorano lygio salotu nori
Baisumėlis 2021-02-17 17:08:36
Baisu supuvę bulves, porcija tokia kad vaikas nepavalgyti (kebabas lekšteje) Garliava.
Ka veza, ta kepa,
Sugalvojai Juodkepuri atsilietpt
Kebabą pirkau Karaliaus Mindaugo prospekte, Todžėje. Likau be galo nusivylusi. Kebabas buvo mažas lėkštėje, tačiau porcija prilygo vaikiškai. Mėsa buvo pasenusi, sudžiūvusi, o jos gabalai buvo tokio dydžio kaip mano delnas. Salotos šiltos, kadangi visos buvo po karštomis bulvytėmis su mėsa bei kaina neatitiko kokybės. Siūlau paragauti "Jurgos kebabų" Marijampolėje. Ten suprasite, ką reiškia tikras kebabas ir net su mažesne kaina negu Todžėje.
Labai mandra darbuotoja
2021-03-03 21:10:24 IP 2e7r421r
Na Karaliaus Mindaugo pr. Todžės darbuotoja kuri priima užsakymus labai nemaloni! Lankėmės apie 21 val., žmonių aplink nebuvo, aprėkė, kad be kaukės lauke, nepriėmė užsakymo. Daugiau nesilankysim ten. Nors pirkdavau su draugais dažnai ten maistą.Nors kaukės jau nebeprivalomos lauke... Suprasčiau jeigu būtų buve žmonių aplink. O čia dar rėkia... Tikrai labai gaila, kad toks aptarnavimas prastas pas Jus.
2021 02 18 valgiau Jurbarko gatves Todzej. Pardaveja buvo maloni kebabas skanus. Nera ka lyginti su K.Mindaugo Todze.
Siandien uzsukau pavalgyti I todzes kebabine slabotkej (Jurbarko Gatvej).
Labai nudziugau matydamas svara ir taisykliu laikymasi karantino laikotarpiu, nes tenka pripazinti esu mates kitu kebabiniu pardave be kaukes ar pirstiniu. Pardaveja buvo labai maloni, pasiteiravo ar nenoreciau didelio kebabo vietoj mazo ir itikino, kad labiau apsimoka pirkti ji. Kebabas buvo sotus ir skanus manau uzsuksiu dar ne viena karta. Dekoju pardaviai uz skanu kebaba ir malonu aptarnavima.
Giedrė 2021-02-17 16:01:58
Nusprendėm važiuodami užsukti į todze kebabine esančią Aleksote Kaune, priėję prie langelio užsisakyti pavalgyti, darbuotoja iskart kažką pradėjo burbeti, ne išgirdome ką, nes tuo metu langelis buvo uždarytas, o kaip jau uzsakynejom maistą, darbuotoja pradėjo mėtyti tokias replikas, kad buvo baisu klausytis. Tikiuosi valdžia tos firmos atsižvelgs kokias darbuotojas turi. Baisu...
Viskas vyko 2021.02.16
Akademijos Todžė
2020-12-27 13:22:57 IP 28mdt3g1
Šiandien dirbanti Akademijos darbuotoja yra kažkokia tragedija, jau ne pirmą kartą teko su ja susidurti, tačiau jau trūko kantrybė. Visada nepatenkinta, mėto įvairias replikas. Užsisakius pastebėjome ar darbuotoja laikosi higienos taisyklių, nenustebino, kad iškart nuėjusi nuo kasos nei nusiplovė rankų, nei jas dezinfekavo, nei užsidėjus pirštines plikomis rankomis pradėjo imti produktus, pamačiusi, kad žiūrim, šiek tiek pasimetė ir užsidėjo pirštines. Nesinorėjo su tokia ir aiškintis, nes čia baisiausias žmogus, kurį yra tekę sutikti klientų aptarnavimo srityje. Nesuprantu kaip ji dar čia dirba taip ilgai, nes Jūsų įstaigą ji nebent gali tik tempti žemyn. Šį kartą tikrai tai buvo paskutinis mūsų apsilankymas.
Garliavos kebabine. Pradekit deti padaza. Edi sausa visa ta kebaba. nesamone kazkokia.
Šiandien, uzsisakinejome per drive in langelį (aleksote) kuris yra visiškai bevertis... Nes moteris viena sukasi kaip koks propeliaris po ta jūsų todze... Gaila net pažiūrėt... Samdykit pagalbine. Kaip jūs galit užtikrinti maisto kokybę.. Čia tik šiaip, tarp kitko... Nepasakyčiau, kad pardavėja pasirodė pati maloniausia, kas yra visiškai suprantama, bet ji vis tiek šaunuolė, žiūrėsim kaip kebabai..
Labai atsimestinas bendravimas telefonu, buvo pakeltas ragelis ir pasakyta jog todze pertraukoj. Dar neteko to girdeti. Atvaziavus i vieta uzsisakeme kebabus, taciau prie langelio kasinine buvo labai nemandagi ir neatsake i musu klausimus, skubino uzsakymo laika, o apie klienta net negalvojo. NU kebabas, tai toks zinai, nu tipo geras, bet jau sausekas burnoj tai vau zinokit. Nepagailekit pora salotos lapu i vidu ar nors pomidorus kelis, nes 2 griezineliai agurku su 300g jautienos 50g lavaso ir stixais prie pabaigos daug skoniu nesukure. Jauciau tik sausa terpe burnos artmei ir paprasyciau imest kelis zalius lapus. Algos normalios tai galetume ir del kebabu pasistengt
siaip labai gaila, bet TODZE sparciais tempais ritasi i dugna...
JAU buvęs TODŽĖS klientas
2020-05-20 17:02:42 IP 6a3jjmd2
Labai gaila, kad adminas trina keiksmažodžius, pasakyčiau ką iš tikro galvoju. Žodžiu taip, aš ir mano draugai daug metų perkam TIK Todžės maistą, viskas būdavo super, nu bet po šios savaitės dėjau tašką. Visą savaite kasdien pirkau skirtingose šio TINKLO vietose, pasibaisėjau, tiek kaina, tiek kokybę, jau nekalbu apie porcijas dydį, kas norit uz 3.30cnt gauti medinį paplotėlį su trim kopūstais, prašom, aš verčiau pirksiu pas konkurentą dienos pietus. NORMALŪS verslininkai KARANTINO metu porcijas didina, o ne mažina !!! Chebryte per tuščias galvas -8 klientai !!!
Nerekomenduociau pirkti kebabu raudondvario plente, pas pardaveja (kebabininke) atejo bomzas pajuodes visas, padave jai kazkoki maisiuka purvina, ir ji su tom paciom rankom net nenusiplovus krecia salotas i kebabus
Siandien valgiau Jurbarko gatvej (slabotkej). Kebebas tikrai skanus didelis, sotus. Pardaveja labai maloni puikiai aptarnavo, laikesi saugumo priemoniu karantino metu.
Pirkau kebabus, koldunus ir sriuba Aleksote.Nu kazkas baisaus, slykstesnio kebabo dar neteko valgyt, nors ir valgyt ten nera ka, mesos tik patrupinta, toks vaizdas, kad ten tik puse mazos porcijos buvo, kad galetum paragaut ir suprast, kad tai nevalgoma.Koldunai sudziuve, net neikandami.Net nuotrauka padariau, kad kitiems galeciau parodyt, jei kartais taip kaip man, kiltu noras ju nusipirkt ir aplamai, kad ten zmones niekada nepirktu.13.60 buvo ismesta kaip i siuksliu kibira, nes panasu, kad maistas ir buvo is ten
Pirkau vakar kebabą Jurbarko g., pasibaisėjau, kad pardavėja su tom pačiom pirštinėm ima pinigus ir iškart ruošia maistą, gi visi žino, kad pinigai yra pats nešvariausias dalykas, ypač tokios pandemijos metu taip daryti visiškas neatsakingumas. Kebabo skonis irgi nekažką, nemanau jog ateityje pirksiu šioje įmonėje.
Na, , , baisu.... kopūstai ir tiek, apie KEBABĄ jokio supratimo, skonis tik padažų, kopūstų tik kotai, bulvės permirkusios... Gaila tų, kad palieka pinigus ten, kur maisto nerasta... gal link Turkijos reiktų pavažiuot, kad žinotumėt kas yra KEBABAS....
Varniu g. sumoki uz todzes brangesni kebaba, gauni paprasta, stixu nei vieno nerasta, kopustu daugiau nei pacio kebabo. Ne gana to dar ir padazai sumaisyti, neuzrasyti tai zaidem zaidima atspek kur kieno kebabas.:) reziume gavom labiau kopustus lavase nei pati kebaba, o tie patys kopustai be skonio.
Siandien apie 20h uzsakiau 2 kebabus padare viena. Kiek grazos dave neskaiciavau, maistas skanus valgau ne pirma karta bet nepasiule nei greitai padaryti antra nei tiesiog grazinti pinigus uz ta kuri padare. Atvaziavau praktiskai is kito miesto galo 2 kebabu nesugebejo nei tu padaryti laikas ieskoti jaunesniu gabesniu zmoniu kurie linke spresti problemas o ne sakyti kad cia viskas gerai ne kvailas esu ir zinau ka pasakiau uzsakant! Daugiau cia nesilankysiu butent pas sia darbuotoja!
Vakar naktį buvau prie Stulginskio universiteto todziai darbuotoja kalbėjo telefonu sumaišė užsakymus ir koldūnus padavė puzalius neapskrudusius
Akademijos miesteli Kauno rajone tragiskai daro kebabus.Salti, nekarta tokius gavom, suluze, mesos labai mazai vien kopustai...o juk Zemkes kebabai buvo skaniausi.Va ka reiskia darbuotoju kaita
Labai suprastėjo kebabų kokybė Jurbarko g. Antrą kartą per pastarasias 3 savaites kebabai su parūgusiais kopūstais ir labai mažai mėsos. Anksčiau śios problemos nebuvo, tačiau galima pagirti už aptarnavimą, nes kai dirbdavo šviesi trumpais plaukais darbuotoja niekas nenorėdavo eiti į tą kebabinę. Eidavome pas konkurentus, bet po šio vakaro neżinau ar rizikuosiu trečią kartą pirkti kebabą, kuriame vien parūgę kopūstai ir keli mėsos gabalėliai.
Mano atsiliepimas nebus geras, darbuotoja kuri dirba varniu turguje jau antra karta padare su kiauliena nors buvo aiskiai pasakyta jog su vistiena, neaisku dirbdama apie ka galvoja.Apie maista nieko blogo negaliu pasakyt
Blogiausias aptarnavimas
2018-04-01 13:49:58 IP 28mem0b8
Tektu susirūpinti darbuotoju kompetingumu.
Turbūt praščiausias aptarnavimas ever..
Suprantu, kad kebabų pardavėjos neturi būti baigusios aukščiausių mokslų, tačiau bent elementarios mandagumo kalbos prieš klientus galėtų laikytis...
2017.12.02 Paskambinau telefonu i karaliaus mindaugo g. isikuruse kebabine atsiliepe pardaveja paklause ka uzsisakysime, pasakiau jog dideli lavasa mixa ir paklausiau ar gaminate mesainius..nustebau gaves toki atsakyma : baisiai nepatenkintu balsu.. gaminame bet negaminsiu kadangi eile 20min....taip ir nesupratau kodel lavasa gali pagamint o mesainio ne ar tiek daug darbo...gal bandeles vietoje kepa..Daugiau tikrai nepasirodysiu sio tinklo kebabinese ir kitiems tikrai nerekomenduosiu niekam.
Pagirtina, juokauju
2017-07-28 08:03:00 IP 2fbarrvp
2017-07-28 6:30, netoli laisves al. Pirkau kebaba, pamaciau blondine kuri visada ideda pomidoru kuriem esu alergiskas, bet si kart sumasciau paskutinta karta surizikuot (is kokiu 8...) Na va issinesimuj imiau, sakiau tiesiog be salotu, maniau prisimint lengviau bus, nes pomidorus automatiskai.sumeta... eilini kart teko ismest, o po darbo valgyt noris... Aj, dar giros butelys visas dulketas ir lipnus paduotas buvo. Tikriausia vandens neturit arba taupot, nuplaut sunku, klientai mat rankas turi teptis. O pinigai gan neblogi sakyciau, gal norit antireklamos? Kreipkites numeriu 868962401. Suteiksiu 24 val per para 7 dienas per susiskta savaite, uz minute 10 euru. Kam vargt uz dyka? Tiesiog nepirksiu daugiau. Netekot kliento, da draugam pasiskusiu kokiem.
Kaune, prie buvusios gėrimų išparduotuvės, saugęs žmogus pirko kebabą ir buvo aprėkta ir išvadinta visokiausiais žodžiais, nes nepersiskaitė kokie padažai gali būt. Pirmą kartą pirko, nesusigaudė pilnai, tai galima užgaulioti ir rėkt ant klientų? Tikiuos į kebabą neprispjaudė :) Pirmas įspūdis šūdinas. Palieku neigiamą.
Pardaveju bendravimas akademijos kebabineje siaubingas. Daznai uzsukdavau pavalgyt, taciau po paskutinio apsilankymo niekada cia nesilankysiu ir ne rokemenduosiu. Pardavejos ne mandagios, susiraukusios ir ne patenkintos. Savininkas turetu susirupinti personalo kultura. Neverta cia lankytis gadintis gera nuotaika gincijantis su pardaveja.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Sparčiai populiarėjantis "Clubhouse" užbaigė naują finansavimo etapą
Sparčiai populiarėjantis "Clubhouse" užbaigė naują finansavimo etapą 04-19 13:59
Sparčiai populiarėjantis socialinis tinklas "Clubhouse" užbaigė naują finansavimo etapą, siekdamas tolesnės plėtros, kad patenkintų augančią paklausą, sekmadienį pranešė bendrovė.
V. Butkevičius. Kas liko nepasakyta Vyriausybės posėdyje
V. Butkevičius. Kas liko nepasakyta Vyriausybės posėdyje 04-19 13:33
Atstovaudamas prekybą Lietuvos turguose, balandžio 15 d. dalyvavau Vyriausybės posėdyje. Deja, tai buvo bandymas kalbėtis su kurčiais… Pagrindinis klausimas: kodėl Lietuvos vyriausybės daugybę...
Nyderlandų bankas "ABN Amro" sumokės 480 mln. Eur baudą pinigų plovimo byloje
Nyderlandų bankas "ABN Amro" sumokės 480 mln. Eur baudą pinigų plovimo byloje 04-19 13:29
Trečias pagal dydį Nyderlandų bankas "ABN Amro" privalės sumokėti 480 mln. Eur pagal su prokurorais pasiektą susitarimą, atlikus tyrimą dėl pinigų plovimo, pirmadienį pranešė bankas.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Cisco 52,80 +2,25%