Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Time Group

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Time Group"

Atsiliepimai apie UAB "Time Group"

Laikrodziai.lt

Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Time Group"

Žydrūnė Marčiulionienė
2020-09-22 21:50:35 IP 66euuj6e
Pirkau laikrodį 2020 m. rugsėjo 10d. vakare (apie 19val.) UAB, , Time Group" parduotuvėje Megoje. Jau tą patį vakarą grįžus namo laikrodis buvo sustojęs. Kadangi gyvenu kitame rajone, pas pardavėją grįžau po savaitės (rugsėjo 17d.). Pirmiausia tai buvau šokiruota pardavėjos Aistės Česonienės elgesiu- pardavėja bendravo grubiai, priekaištavo, kad patys kalti, jog pirkome pigų laikrodį su elementu. Paklausus, ar ji su visais klientais taip bendrauja, ėmė grąsinti iškviesianti apsaugą. Ramiai sutikome palaukti apsaugos ir peržiūrėti vaizdo įrašą.Pardavėja dėl apsaugos staiga persigalvojo...Užpildė remonto kvito šaknelę. Laukiame...Apmaudu, kad nepasinaudojus laikrodžiu nei karto, teks nekartą specialiai važiuoti keliasdešimt kilometrų dėl nekokybiškos prekės...Įmonei garbės nedaro nei tokie pardavėjai, nei prekių kokybė. Daugiau NIEKADA NEPIRKSIU ir NEREKOMENDUOSIU PIRKTI KITIEMS.
Nusiunčiau laikrodi garantiniam, tariausi su vienu žmogumi telefonu, po savaitės tas žmogus nebedirba, niekas už nieką neatsakingas, pastoviai reikia skambinėt ir klausinėt kur mano laikrodis, aš stebiuosi kaip tokios įmones išvis dar egzistuoja, toks abejingumas darbui mane žudo, jei niekas nepasikeis ir neatgausiu savo daikto kreipsiuosi i policija.
Pirkau laikrodį 2016 m. rugsėjo 29 d. UAB, , Time Group" parduotuvėje "Senukai" Ukmerges 244 Vilniuje, Laikrodžio modelis Omax FC05 R381, garantija 24 mėn., po 6 mėn. laiku laikrodžiai pradėjo labai veluoti, 2017 lapkričio mėn.nunešiau laikrodžius nurodytu adresu į laikrodžiu taisykla, kuria tuo adresu taisykla neegzistuoja, tada nuvežiau į parduotuve kur buvo pirktos laikrodžiai "Senukai" Ukmerges 244, pardavėja paeme laikrodžius perduoti taisyti, taisę laikrodžius 3 savaites (buvo nuvalytos ir pakeista baterija), po mėnesio remonto laikrodžiai vėl pradėjo stipriai veluoti, man aišku kad čia brokuotos laikrodžiai, bet deja gražinti į parduotuve neįmanoma todėl kad parduotuve Senukai uždare nuo 1 vasario 2018 m. rekonstrukcijai, dabar kur laikrodžiu parduotuve išsikrausto nežinoma ir grįš laikrodžiu parduotuve po rekonstrukcijos irgi neaišku.Mano pretenzija, dabar aš negaliu net gražinti brokuotus laikrodžius net ir priduoti remontuoti, prašau jūsų nuspręsti šia situacija.
Padaroma e. parduotuveje akcija keletui laikrodziu, jiem nustatoma, kad nera likucio (arba kazkas kito, taciau tu prekiu negalima deti i krepseli). Lieki suzavetas gerom kainom ir esi priverstas i krepseli krautis neakcijines prekes. Tiesiog super, "pagarba" uz toki marketinga. Parasius, kad neimanoma pirkti prekiu su akcija, nors ju likutis yra - atrasoma po keletos dienu, kad va jau galite pirkti, tik deja kaina jau ne akcijine ir 50% didesne, bet mes saunuoliai problema issprendeme ir pirkti galite :D
UAB "Time Group"
2015-04-29 13:40:39 IP 66hol1o2
Mantas 2015-01-29 16:26:21
Pirkau laikrodį 2015 m. kovo 13 d. UAB, , Time Group" parduotuvėje Megoje. Laikrodžio modelis Guess 10544L1 ir nepraėjus nė metams korpusas surūdijo t.y. išmušė korpusą rūdys.
Šita įmonė pardavinėja turbūt padirbtus gaminius, nes originalus daiktas negali taip surūdyti vos per 10 mėnesių. Beje minėta įmonę atsisakė grąžinti pinigus ar pakeisti (sutvarkyti).
Dabar kreipsiuos į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją dėl šitų apgavikų.
O Jūs bėkite ir nepirkite iš jų nieko, kadangi jie prekiauja galimai netikrais gaminiais.
Gerbiamas Mantai,

Atsakome į Jūsų pretenziją dėl minėto laikrodžio Guess 10544L1.
Guess laikrodžius Lietuvoje atstovauja įmonė UAB "Norkada", su kuria mes bendradarbiaujame. UAB "Norkada" gali patvirtinti, kad Jūsų įsigytas laikrodis yra originalus.
Laikrodžio grąžinimo ar keitimo galimybė nėra svarstoma remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, konkrečiai Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 06 29 d. įsakymu nr." 217. Šiose taisyklėse paminėta, jog laikrodžiai nėra grąžinama prekė.

Laikrodžio patikrą atliko Guess laikrodžių atstovas Lietuvoje UAB "Norkada". Patikros metu nustatyta, kad: "Garantinis servisas negali pataisyti arba pakeisti laikrodžio, nes buvo nustatyta, jog laikrodžio korpusas buvo sugadintas dėl netinkamo nešiojimo ir tai nėra gamyklinis brokas.Taip pat norime priminti, jog garantija korpusui nėra taikoma, kai ant jo patenka stiprūs chemikalai, purškiama kosmetika, alkoholis, dėl ko korpusas gali pakeisti spalvą. "

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos išvada teigia, kad "inspekcija neturi galimybių nustatyti vartotojo pretenzijos pagrįstumo ir siūlyti pardavėjui laikrodį pakeisti nauja preke arba grąžinti pinigus už prekę neturi pagrindo".

Apgailestaujame, kad laikrodis surūdijo, tačiau taip nutiko dėl netinkamo laikrodžio naudojimo, už tai pardavėjas neatsako. Dėkojame už supratingumą.
Dabar kreipsiuos į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją dėl šitų apgavikų.

Laiko žvaigždė
„Laikrodžių centras“

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: laikrodžiai; didmeninė prekyba; dovanos; mažmeninė prekyba.
„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ – specializuotų kokybiškų, stilingų ir originalių laikrodžių parduotuvių tinklas visoje Lietuvoje bei internete adresu www.laikrodziucentras.lt. Platus pasirinkimas ir daug žinomų gamintojų: šveicariški laikrodžiai „Certina“, „Candino“, „Jaguar“, „Rodania“, „a.b.art“, „Manfred Cracco“, „Swiss...
Radijo ryšio sistemos
RRS - radijo ryšio įranga, GPS navigacijos...

Adresas: Palemono g. 171-202, LT-52107 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...
Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; galanterija; laikrodžiai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...

Lietuvių "Dekbera" tieks įrangą Suomijos Raudonojo Kryžiaus misijoms Afrikoje
Lietuvių "Dekbera" tieks įrangą Suomijos Raudonojo Kryžiaus misijoms Afrikoje 10-20 17:19
Informacinių technologijų bendrovė "Dekbera" laimėjo Suomijos Raudonojo Kryžiaus skelbtą tarptautinį konkursą tiekti mobilią skaitmeninio radijo ryšio sistemos infrastruktūrą darbui Afrikoje.
Griežtinamas jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas
Griežtinamas jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas 10-20 16:49
Baltijos jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas griežtės – kitąmet bus leidžiama 70% mažesnė rytinių menkių priegauda, daugiau nei trečdaliu mažės strimelių žvejybos kvota, tačiau šprotų ir...
"Vilniaus žydų gatvė" nominuota dviem tarptautiniams apdovanojimams
"Vilniaus žydų gatvė" nominuota dviem tarptautiniams apdovanojimams 10-20 16:23
Avangardinės fotografijos meistro, vilniečio, Bauhauzo mokyklos studento Moišės Ravivo-Vorobeičiko (1904–1995), žinomo pseudonimu Moi Ver, albumo "The Ghetto Lane in Wilna" ("Vilniaus žydų gatvė")...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%