Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Tetirvinai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Tetirvinai"

Atsiliepimai apie UAB "Tetirvinai"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Tetirvinai"

Baisus elgesys su darbuotojais
Pribrendau istoriją papasakoti viešai aš, nes patys esantys toje situacijoje bijo ir nedrįsta kalbėti teigdami, kad ištiks ir juos toks likimas, kaip šios istorijos veikėjos. Kadangi kalbu apie viešumą, tai ne paslaptis, kad veikėja - mano Mama.
Taigi, dar praeitų metų liepą Mama įsidarbino UAB „Tetirvinai“ ūkyje operatorės pareigose ir neskaitant didelio darbo krūvio dirbo ir džiaugėsi, kad turi pastovią darbo vietą, draugišką kolektyvą, dar ir draugių susirado... Greičiausiai kiek išsiskyrė tuo, kad dirbo kruopščiai, kelis kartus patikrinus ar jos grupė 100proc. sutvarkyta ir nėra kokių trūkumų. Tas buvo vadovų įvardinta, kaip LĖTESNIS darbas.
Išdirbusi pusę metų be jokių įspėjimų pradėjo dėlioti ateities planus. Atlyginimas pastovus, kartais padirbus daugiau dienų nei įprastai net ir kiek didesnis, tai kodėl gi ne gyventi patogiau..? Planų vykdymas įsibėgėjo.
Vieną šeštadienio rytą (vasario vidury), darbo dieną, darbo vietoje Mamai karvė įspyrė į ranką (nykščio sąnario srityje), nors ir apsaugai borteliai yra - pavyko apsaugoti galvą, bet ne ranką. Ranka tapo nejudri, nutirpo, apie skausmą gali papasakoti tik pati Mama. BET gi kaip gali palikti aikštelę ir užkrauti darbą kolegėms. Mamos lūpomis, tai norėjo baigti savo pamainą, nes buvo paskutinė diena iki laisvadienių. Tad kur kas lėčiau, sukandus dantis baigia rytinį melžimą. Ranka ištinusi, skausminga, laukia vakarinis melžimas. Su mintimi, kad ranka tik sutrenkta baigia pamainą dirbdama viena ranka. Kitą dieną pamačiau jos ranką. Trigubas pirštas, tinimas ir kraujosruvos iki riešo. Susitarėm, kad pirmadienį nuvyks į polikliniką. Rezultatas - į gipso įtvarą įstatytas pirštas, kaulo lūžio nėra, bet nedarbingumas akivaizdus. Užpildo dokumentus, nurodo įvykio vietą darbovietėje. Kaip ir turėtų būti, ar ne? Pasipila skambučiai Mamai iš darbovietės su paliepimais atsiimti savo tokį pareiškimą, nurodoma, kad NEGALIMA šioje darbovietėje NEI VIENAM darbuotojui nurodyti traumos DARBE. Beveik visi skambučių pokalbiai girdėti mano ausimis. Su mūsų padrąsinimu ji dokumentų nepakeičia. Vadovų pagieža akivaizdi. Atvykus darbų saugos atstovams iš darbovietės, selekcininkė žodinėje ataskaitoje pareiškia, kad Mama pirštą parėmusi pagaliuku ir apsukusi bintu. Juokinga. Valdžios skambučius keičia kolegų su įspėjimais, kad dabar bus supilti visi šūdai ant Mamos. Padrąsina laikytis. Du mėnesius trūko nedarbingumas, 2/3 jo praleista su įtvaru. Jei teisingai prisimenu dieną, tai balandžio 16d. Mama grįžo į darbą, kaip įprasta į rytinį melžimą. Mamos teigimu vadovų pyktis taškėsi per kraštus, nemalonios frazės ir pikti žvilgsniai. Po rytinio melžimo Mamai skambučiu buvo pranešta, kad į vakarinį jai atvykti nereikia, nes yra perkeliama į mėšlo kuopėjos pareigas. Kaip dokumentaliai tokios pareigos vadinasi sunku pasakyti. Ir ties ta akimirka buvo suvokta, kad visi planai ima griūti, nes mat Mama ko gero užsisakė pas karvę spyrio. Akivaizdus vadovų kerštas. Su Mama vadovai nekalbėjo, uždraudė darbuotojams bendrauti su ja ir jai padėti. Mama išlipusi iš depresijos po Vyro netekties staiga vėl pradėjo į ją lipti. Mačiau, kad ir vėl visur pūpso vaistų pakuotės, kurios su kiekvienu atvykimu vis tuštesnės... Mama kuopė tą šūdą ir vykdė visus nurodymus be jokių atsikalbinėjimų. Kolegos karts nuo karto klausdavo „Rita, kiek ilgai tu šitaip tempsi, kiek jie dar pils šūdo ant tavęs?“.
Išaušus birželio 4d. vadovas pateikė Mamai susitarimą dėl darbo vietos palikimo. Mama drebančiomis rankomis jį pasirašė. Tai buvo viena iš didžiausių Mamos klaidų, kitaip tu, DVASIOS UBAGE, kuris virkdei mano Mamą nebūtum taip lengvai išsisukęs nuo visų darbo kodekso pažeidimų.
Nuo šio punkto dreba ir man rankos. Ne iš baimės, ne skausmo, o pykčio. Tiek daug šlykščių žodžių, kuriuos išspjovus į veidą nukristų akmuo nuo širdies. Rašau čia, nes manau tai arčiausias kelias į žmones.
Dar šį šeštadienį (birželio 15d.) sužinojau, kad toje pačioje darbovietėje karvė užlipo darbuotojai ant kojos, koja LŪŽO, įvykis nurodytas BUITYJE. Ir kiek šitiek įvykių? Trūkę kepenys, lūžę šonkauliai, rankos, kojos, pirštai... Kiek daug, JŪS, GYVULIAI, prašikę savo žmogiškumo? Kiek švari JŪSŲ sąžinė? Kiek turit naglumo žmones gązdinti iki tiek, kad jie su baime atsisako savo pinigų gydymui ir pasirenka NESIPYKTI su valdžia, nes kaip jau dabar yra pavyzdys, likimas bus kaip mano Mamos? Kaip tik taip ir pasakė MOTERIS, kuri susižeidė praėjusią savaitę. JIE VISI BIJO. Bijo JŪSŲ, TUŠČIAGALVIŲ vadovų, kurių žmogiškumą žmonės jau išmetė kartu su gyvulių šūdais. Man GĖDĄ už tokį ūkį, tokius vadovus. Liūdna, kad Mama turėjusi patirtį su GERU ūkio vadovu papuolė į tokią irštvą, kurioje vienintelis leidimas TIK eiti PRIEŠ ĮSTATYMĄ.
Tad nežinau kokiais žodžiais JUMS dėkoti už sugriautus planus, sugriautą ateitį, atimtą stogą virš galvos ir sveikatą. JŪS neverti NIEKO, nė vieno to NUOŠIRDAUS darbuotojo, kurie šoka pagal JŪSŲ dūdelę bijodami žingsnį suklysti. Buvo naivu tikėtis, kad nė vieno iš jų pašonėje nestovi vaikai, anūkai, giminės ar draugai ir neiškels viso šito JŪSŲ sukrauto šūdo į viršų. Nuoširdžiai linkiu prarasti visus tuos paskutinius darbuotojus ir pagaliau gauti pamoką, kad KARMA IS A BITCH.
Mama liko bedarbė, o JŪS apšikti ant viso svieto. Su tuo ir pasveikinsiu JUS, UAB „Tetirvinai“.

Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
AGRO angarai
Adresas: Žemaitės g. 58, Salantai, LT-97315 Kretingos r.
Veiklos sritys: gamyba; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; sandėliavimas; statyba; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos.
UAB "Agro angarai"- tai įmonė teikianti profesionalias tentinių statinių, angarų gamybos ir statybos paslaugas visoje Lietuvoje, bei už jos ribų. Patirtį įgijome nuo 2007 metų, kaip įmonė "Tentas", augant, tobulėjant įsteigėmę uždarąją akcinę bendrovę, kuri specializuojasi tentinių angarų gamyboje. Mūsų įmonė...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...
Agrokontraktas
Ekologiškų grūdų supirkimas

Adresas: Didžioji g. 8, LT-57248 Kėdainiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; grūdininkystė; importas; žemės ūkis, paslaugos.
Ekologinių varpinių javų bei ankštinių kultūrų supirkimas - pagrindinė Agrokontraktas, UAB veikla. Mes galime pirkti produkciją „tiesiai nuo kombaino“, nes turime galimybe patys paruošti iki kondicinių reikalavimų Mes Jums galime pasiūlyti konkurencingas kainas Už patrauklią kainą padedame surasti transportą grūdų...

Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas
Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas 07-19 18:08
Baltijos šalims sinchronizuojant elektros tinklus su žemynine Europa, Lietuva, Latvija ir Estija gali ir toliau tikėtis pakankamo finansavimo.
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm"
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm" 07-19 17:21
Europos biržose tvyrant permainingoms nuotaikoms, investuotojai Baltijos biržose penktadienį nedvejojo ir portfelius pildė Šiaulių banko ir "Olainfarm" akcijomis.
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį 07-19 17:04
Išmaniąsias technologijas žvejams kurianti UAB "Deeper" pirmąjį 2019 m. pusmetį pradėjo fiksuodama rekordinius pardavimų rezultatus. Lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu įmonės...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%