Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Teranis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Teranis

Atsiliepimai apie Teranis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Teranis, UAB

Sofi House galima rekomnduoti tik, jei norite atsikratyti savo vaikais arba jų saugumas Jums visiškai neįdomu. Grantijos nulis, labai nemalonūs žmonės, visiškas ignoravimas siekantis susiekti su jais dėl nekokybiškai atliktų darbų, medienos kokybė itin prasta, lūžinėja laipteliai, grotelės, statūs kapmai, o jų montuojama čiuožykla primena kimadzės atrakcioną vandens parke- ne kiekvieno nervams. Nusiskundimas išsiųstas vartotojų teisėm- lauksim jų kontrolės ir laaabai akylai seksim žingsnius. Laiškai, skambučiai, sms, messenger ar insta jiems neveika. Su Miglė Saldukė visais įmanomais pasyviais, aktyviais būdais siekėme pašalinti trikdžius, bet....niekaip. Tikiusoi Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba susrūpins, nes akivaizdu, jog neatitninka ES saugumo taisyklių, į pretenziją nereaguoja, Lietuvos policija neturi laiko nei galimybių spręsti tokius vartotojų konfliktus, tačiau gamybos kaiminystėje esantys patruliai galbūt nepatingės bent retkarčiais patikrinti aklholio kiekį montuotojų, kurie akivaizdžiai turėtų kreiptis ir medikų pagalbos dėl priklausomybės. Taigi pasinaudodamas interneto atmintimi labai tikiuosi tiek draugų tiek pašalinių ketinimus įsigyti šiso įmonės siūlomų prekių atsisakyti, aplenkti tokio pobūdžio gamintojus.
Klientas 2022-03-21 10:09:36
Užsusakėm lovą gruodžio mėnesį, dabar jau kovas į pabaigą, lovos vis dar nėra. Paprašėm gražinti pinigus, nebegaunam jokio atsakymo. Neužsisakynėkit jokiu būdu. Telefonas išjungtas.
Mes antri metai bandome su šia įmone išspręsti jos padarytą broką, tačiau jokio atsakymo. Tik pasišaipančios rašliavos per antstolius. Laikykitės kiek įmanoma atokiau ir kuo plačiau žinią skleiskite, nes tokia nesąžininga veikla užsiimantys verslai negali toliau veikti.
Būkite BUDRŪS ir ATIDŪS! Neapsigaukite bendraudami su šia įmone. Lovos gamyba užtruko, brokas išlindo po 2 savaičiú, ko pasekije lovelé sulūžo, dažnai nusitrynè. Situacija apgailètina. Kreipèmes į pardavèja, tačiau jokio atsakymo nesaukiame jau 1 metus. Kreipèmès į atitinkamas institucijas, sprendimas buvo priimtas, kad įmonè turi ištaisyti savo brokà ir perdaryti lovelę, tačiau ir institucijú pagalbá, ši įmonè nesiteikè perdaryti ir pašalinti broko. Institucijos pripažinta, kad lovelès dažnai yra neatinkantys ES standarto ir pasibaigusio galiojimo, kà jau kalbèti apie tai kad ten miega vaikai.
Būkite tikrai atidūs ir nesuklyskite pasirinkè, nes užsiskant lovelè bendrauja maloniai, bet kai ištinka beda, tuomet užblokuoja ir pamuoja viduriniu pirštu.
Rekomenduoju, užsakiau savo mergytei lovelę R28 ir likau labai nustebusi jos lengvumu ir kokybe, pasirinkau surinkimo paslaugą, nes mano vyro rankytės, kaip čia pasakius styro ne iš to vietos :). Sofihouse kurjeriai pristatė. Likau sužavėta tvarkingumu, greitumu, profesionalumu surenkant lovą. Nepaliko jokių šiukšlių, nusiavė batus. Aš pirmą kartą susidūriau su tokiais žmonėmis, kurie nuo iki maloniai aptarnavo. Esame labai patenkinti išsirinkta lovyte. Sėkmės kolektyvui ir toliau išlaikyti tokį aukštą lygį ❤❤❤
Rekomenduoju!
Prieš pusmetį užsakinėjome lovyte sūnui, buvome labai patenkinti komunikacija, maloniu bendravimu, profesionalumu ir žinoma pati lovytė nuostabaus grožio ir kokybės. O vakar gavome ir dukrytei užsakytą lovytę, susistatėme ir ji tiesiog nuostabi. Ačiū jūsų kolektyvui.
Pritariu ankščiau parašytiems komentarams, kokybė pagal kainą, lovyte gaminta kažkur garažiuky, mediena prasta, kreiva, skylės sugręžtos kreivai, lovytė tveriama ne baldiniais varžtais, o tiesiog medvarščiais, kurių taip pat buvo įdėta per mažai. Be to neigiamus komentarus iš savo tinklapio ištrina.
Diana 2021-10-28 18:26:52
Neapsigaukite gaminant lovyte Sofihouse! Paskaitykit komentarus bei atsiliepimus, gaila aš to nepadariau! Lovytės kokybė tragiška, brokas išlindo po kelių mėnesių, mediena pati pigiausia vien šakos, kurios pakeitė loveles spalva ir tt. Tikrai nerekomenduoju. Bandžiau susisiekti, kad pasiimtų lova ir grąžintų pinigus tai ignoras ir daugiau nieko! Net nežinia ar kokybiškais dažais dažomos, kad vaikai galėtų lovelede miegoti!
Galiu tik paantrinti šiam komentarui. Brokas išlindo praėjus ~3sav. Brokuota mediena, suskeldiejo kelios vietos. Keliose vietose pasikeitė dažų spalva. Akivaizdžiai vienoje vietoje bandyta klijuoti specialų lipduką, tačiau suskilo ir per ji. Susisiekus, atsakė tik iš antro karto. Prižadėjo be problemų atvažiuoti ir pakeisti. Laukiam jau 4 mėn. Į žinutes neatsako. Lovytė graži, bet kokybės nėra.
Pinigus sumokėjom už lovytę, žadėjo pagaminti per 4-8 savaites, tai jau trys mėnesiai praėjo, bet jokios lovytės negavom, į elektroninius laiškus neatrašo, telefoną atsijungė.

Vokė-III
Adresas: Piliakalnio g. 70, Nemenčinė, LT-15175 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba.
Jau 30 metų kuriame nestandartinius virtuvės, vonios, drabužinės ir kitus svajonių namų baldus. Juos projektuojame ir gaminame, kiekvieną kartą atsižvelgiame į individualius kliento poreikius. Todėl mūsų specialistai pasiūlo klientui geriausiai tinkantį variantą. Per metus pagaminame daugiau nei 4000 virtuvių ir...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Eigida
Korpusinių ir metalinių baldų gamyba

Adresas: Ringuvos g. 51A, LT-45230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai.
UAB „EIGIDA“ – esame vienas didžiausių standartinių ir nestandartinių įvairios paskirties korpusinių baldų ir metalinių konstrukcijų gamintojų Lietuvoje, savo veiklą sėkmingai vykdančių jau daugiau nei 13 metų. Mūsų tikslas – užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę ir pasiūlyti sprendimą, kuris 100% išpildytų klientų...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?